Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46701) abéla válasza khirill (#46695) üzenetére


abéla
senior tag

KJohn linkelt minap egy elég jó kis összehasonlító tábl-ot, abból látszik, hogy jelenleg kb 70-80-as para-szintig éri meg húzni (meg sima lvl 60-ig), efölött a RoS-ban kevesebb xp kell (meg egyébként is ömlik majd rendesen, nem kell lealjasodni kriptaszökevénnyé :D ), tehát efölött rilíz után nyomasd és ha minden sloton 100, akkor a végtelenbe és tovább :))

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#46702) mikromanus válasza abéla (#46701) üzenetére


mikromanus
veterán

Kb tökmind1 meddig runolsz most amíg nem para 100 a karaktered. Nem igazán látom, hogy miért lenne a paralvl 40, 60 -80 vagy bármelyik jobba többinél. Ugyanannyi jön p1 és p95 szinten is, max a kapott bónuszokból van kevesebb vagy épp több. Jelenleg a kieg és a PTR jobb XP-t ad, de amit most összerubolsz (p100 alatti karakterekkel) az előnyt/könnyebbséget fog jelenteni induláskor. Szerintem nem nagyon éri meg ezzel küszködni, csak ha ez nem küszködés, hanem élvezed a játékot. Nekem tökéletesen megfelel a "semmit se érő" para run. Az XP le van ejtve (úgysem marad meg), de jobban bejön az új rendszer. Akkor is ha kiforratlan, hibás, el fog veszni és lehet benne folyamatosan módosulás.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#46703) khirill válasza abéla (#46701) üzenetére


khirill
aktív tag

igazándiból csak azért kérdeztem/érdekelt, mert ha végtelen akkor előbb-utóbb úgyis fel tudod annyira tornászni magad, h egy T6 is kényelmes nyargalás legyen... :) ...és nem értem miért megy a rage, h minden kaszttal nagyon nehéz lesz... ez a cél... :)

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#46704) Rebourne válasza abéla (#46701) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Az összeszedett XP számít, nem a szint, tehát mivel kevesebb xp kell majd 2.0-ban 80 felett mint most, ezért patch után több szintje lesz ugyanannak a karinak.

(#46703) khirill: Nem végtelen, mivel minden fülön véges számú pontot lehet szétosztani, összesen 800-at, tehát kvázi annyi a max. szint.

[ Szerkesztve ]

(#46705) abéla válasza mikromanus (#46702) üzenetére


abéla
senior tag

Nekem tökéletesen megfelel a "semmit se érő" para run. gondolom PTR akart lenne és az ezzel kapcsolatos véleményeddel egyet is értek.

Amit én írtam az a KJohn által linkelt táblázat alapján mondtam, hogy most, RoS előtt, egy bizonyos para levelig kevesebb xp kell a szintlépésekhez, mint fölötte (nem emlékszem pontosan, hol volt a forduló, de 60-70 körül rémlik), ue. áll sima lvl60-ig is.
De mivel RoS után jobban is jön az xp, ezért valószínűleg -ahogy mondod- mindegy is, hogy nyomod, de ha mindenáron a zikszpé-farm a lényeg, jelenleg a már említett fordulópontig érdemes nyomni, majd új karival lvl60, majd para-breakpointig és goto 10.

minnyá' megkeresem már ezt a táblázatot...

hootka!

(#46706) birorichard


birorichard
őstag

Sziasztok!

Gondolom, nem az én készülékemben van a hiba, legalábbis ahogy a fórumot olvasom, de másnak nincs olyan problémája, hogy nem tud public game-hez csatlakozni? Elkezd betölteni, de csak egy bedob egy open game-be, amiben egyedül én vagyok. 1 hete már biztos nem működik a dolog. :S

(#46707) abéla válasza Rebourne (#46704) üzenetére


abéla
senior tag

Jaja, itt a tábl. és írja is, hogy pont, nem szint alapú; hát így akkor tényleg tökmindegy.

birorichard: nem játszik senki, csak klán-kriptáznak orrvérzésig :DDD komolyra fordítva: passz, nekem 3-4 napja még ment

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#46708) mikromanus válasza abéla (#46705) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja, csak egy karakternél a szint becsülhető, össz xp-nél már esetleg nem. P80-at az nem szedi össze csak akit nem hagynak játszani :DDD

Nem PTR run, hanem para run a PTR-en. Mert ugye azt is jó tesztelni, hog ymivel, milyen nehézségen és milyen builldel lehet a legjobb para xp-t összeszedni. Ez akkor lehet érdekes ha a kieg és a patch 2.0 nem egyszerre jelenik meg, hanem mondjuk bejön egy héttel korábban mondjuk (AH záráskor) a patch és lehet nyomulni lvl 60-on az új rendszerben. Ha kieggel együtt érkezik csak a patch, akkor nem pontos, de kis irányt mutat és előnyt jelenthet ha ismered a skilleket, buildeket és a para xp gyűjtési lehetőségeket.
Óránként 1-2 para szint összejöhet most is, de én inkább az anyagra runolok. Kell a crafthoz a cucc, meg egyszerűbb a gyenge ellent bántalmazni. :DD

edit: lehet kevesebb kell egy szinthez, de nem szintet, hanem XP-t viszel át. Az XP meg függetlenül attól hányas para szinted van most ugyanúgy gyorsabban lenne összeszedhető a kiegben és az új patchben. Csak ha runolsz, akkro jön az xp, amit nem kell kifarmolnod később, ugyi? ;)

(#46704) Rebourne
Végtelen, mert 800-as szint felett a core tabon lehet statpontra osztogatni az új pontokat. Jelenleg a "végesség" a 10 para 100-as karakternél azért megvan. Annál több xp nem vihető át.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#46709) khirill válasza mikromanus (#46708) üzenetére


khirill
aktív tag

huh... ennek örülök, mert már egy kicsit kezdtem többlet energiát kiengedni...

...ha a core nincs maximalizálva akkor csak az adatszerkezet szab határt. :))

ratabyzou

(#46710) Muton válasza Gyuri27 (#46696) üzenetére


Muton
addikt

lol, mekkora szöveg már, hogy colletor szopóálarc szárny helyett :C :DDD
ezen röhögök vagy 10 perce :DD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#46711) Gorneck


Gorneck
titán

Másnál is van lag? Vagy csak az én Barbim lett hírtelen Wiz ami képes 10 centiket portolni?

Gorneck#1239

(#46712) buherka válasza Gorneck (#46711) üzenetére


buherka
addikt

Ez a barbáros WW lagg...már rég óta jelen van és lesz is. Nem képesek kijavítani....sajnos. :o
Annyit tudsz csinálni ha látod hogy pörgés közben belassul a karid, gyorsban ütsz egyet más aktív skill-el, akkor visszaugrik és megszűnik a lagg.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#46713) Gorneck válasza buherka (#46712) üzenetére


Gorneck
titán

Kirahhh...valszeg az lesz, mert utána az ugarburga skillezéssel már nem volt gond. Érdekes, mert eddig sose találkoztam ezzel...mármint ebben az 1 hétbe mióta próbálgatom soloba a WW-t...

Gorneck#1239

(#46714) mikromanus


mikromanus
veterán

Hm... Nem tudom, hogy ez a 60-as szinten lesz-e így, vagy kiegben is, de a 0 cd elég esélytelen. Minnél több itemed van, annál kisebb részben érvényesül a következő item a cd csökkentésben. Pl van 10% para pontból. Ez megvan. Van egy 9.5% gyémántból fejesben. Ez már kap 10% büntit, azaz (szarul kerekítve) 8,54% cd csökkentést ad. Van egy kard mondjuk 8% cd red-del. Ez már olyan 10+8,75% nerfet kap. ÍGy a 3 db csak 25,05% csökkentést ad. A negyedik item 10+8,75+6,4% nerfet kap, azaz 6 sec esetén 4,491%-ot.
Picit szerintem kapjákbe. Mi a reteknek nem tudnak valami egyértelmű módszert alkalmazni amit MEG IS OSZTANAK a kedves júzerrel? MErt hogy erről egy félmondat, vagy egy negyed kecske se volt sehol az tuti. AVgy scak átsiklottam felette? :Y

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#46715) Zoona válasza Rebourne (#46625) üzenetére


Zoona
aktív tag

Ezt alátámasztom. A tegnapi és a mai nap visszamentem Crusaderre, viszonylag magas a dmg-em - 800 ezres - és a toughness is magas, de bőven nem tud olyan gyorsan haladni a karakter mint egy Wizzard vagy WD. És ezt hátránynak is érzem, az elején jó volt a Bowman-es build, de ami most van szerintem katasztrófa. Lassú és sok mobnál lazán összecsukható a karakter... Remélem valamit alakítanak rajta a következő hetekben.

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#46716) mikromanus válasza mikromanus (#46714) üzenetére


mikromanus
veterán

Eh, a gyíkok az amerikai napos oldalról asszongyák szorzat jellegű a cd csökkenés. Kb helytálló is, csak gyíkarcság. Minden szar statot kumulatívan számolnak, de bezzeg a cd-t külön szorozgatják minden item után. Szerintem akkro is bug. Így aztán sokat nem ér az egész cd affix mizéria... No mind1.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#46717) Thrawn


Thrawn
félisten

Ha már klánokról volt szó tegnap:
REAPER OF SOULS™ FIRST LOOK: CLANS AND COMMUNITIES

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#46718) khirill


khirill
aktív tag

nem kaptam ros bétát mint sokan mások (ha kapnék odaajándékoznám itt valakinek)... ptr-t pedig nem próbálgatom, mert rengeteg lemaradást be akarok pótolni a kiegészítőig deeeee...

jó lesz ez... :K ...a jelentéseitek alapján!
cd csökkentés szopik...
a cruseder gyenge...
a barbárt kiherélték...
a wizt éppen herélik...
sanctuary minden bugyrába eljutott a lag...

újabb megnyugtató, jó hírek? :DDD kb hány új legendet integáltak a játékba? (nem kell pontos adat, elég hasra ütésszerűen is...)

thrawn: íme a megnyugtató jó hír! x'D lehet gorneck tegnap megfenyegette őket! :'D

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#46719) Edge válasza khirill (#46718) üzenetére


Edge
veterán

Amit Gorni hiányolt az sztem még mindig hiányzik, nem láttam arra utaló szöveget a linken hogy itemeket klántársaknak lehet-e adni vagy sem.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#46720) Thrawn válasza Edge (#46719) üzenetére


Thrawn
félisten

Lehet, ha épp együtt játszottatok mikor esett a leg.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#46721) Infranyuszi válasza khirill (#46718) üzenetére


Infranyuszi
tag

én csak pár órát játszogattam PTR-en, a karim level 60 (új) para 178, esett is pár leg. Az összes mélységesen kritikán aluli és szarabbak az eddigieknél. Esett mondjuk 3 skorn, a 3 skorn együttes (!) dps-e nem érte el az 1000-et .. esett valami öv (szarabb mint amit mostanában a rendes szerón dobál a játék, tehát még a lemantionnál meg az agele's -nél (vagyhogyírják) is rosszabb ... egyszerűen SZÁMOMRA (nektek biztos jobb mert ti menők vagytok) a loot 2.0 kb 10 órányi játék után is kritikán aluli. és nem azért, mert nem esett ki 10 óra alatt a legtáposabb cucc, hanem azért mert szarabbak estek mint a rendesen.. pedig ott is olyan cuccok esnek amit már 1 goldért se visz el senki, de az legalább csak -67ezer dmg nem pedig -110ezer ...brummbrummbrumm ..

(#46722) Gorneck válasza Thrawn (#46717) üzenetére


Gorneck
titán

Mekkora egy bds nagy semmi...lol...

(#46719) Edge: Az csak egy dolog...a trade miatt ha jól sejtem ezt nem tették bele (pedig jó lenne), de ami benne van az full ötlettelen szar...mintha egy zombi találta volna ki, hogy legyen vmi...persze valszeg ismét csak mi nem látunk benne fantáziát.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#46723) Edge válasza Gorneck (#46722) üzenetére


Edge
veterán

zombi? na azt akkor vmelyik crypt runon vadásszuk le ;]

Thrawn: 120 tagos egy klán, akkor legyen 120 fős party így bármelyik klántagnak tudnék adni cuccot :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#46724) khirill válasza Edge (#46719) üzenetére


khirill
aktív tag

ironizáltam ;) :K rohadt nagy semmi ez... már az alapban is benne kellett volna lennie, egy jó kis pvp rendszerrel karöltve... kb 1 év rage után rakták bele a brawlingot ami szintén egy rohadt nagy semmi...

legalább a klántársaiddal üzletelhetnél mondjuk 24h leforgása alatt... de ez a 2 órás megkötés a partyra... hát vicc... :U de ez változni fog! ez nem wow... itt ez nem fog bejönni... és lesz még trade a játékban... (szerintem az AH az elejétől fogva egy átgondolatlanul összetrehánykodott, visszaélésekre alkalmas szar volt... én örülök, h vége... kár h nem egy sokkal jobban összerakott rendszerrel helyettesítik...) de majd csak lesz valahogy...

liteonka: mikro hír-bon-bonjaiból azt szűrtem le, h ha csak sima ptr nyomacc akkor csak 60 ilvl itemek eshetnek... na most ha ros-ra váltasz 70 ilvl is eshet és az már azért tápol(gat) a karakteren...

czpitti: ...szvsz azért az sem teljesen komplett, aki az egész geartől megválik és egy szál mosolyban ugrik bele a kiegészítőbe... :)

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#46725) czpitti válasza Infranyuszi (#46721) üzenetére


czpitti
senior tag

Tipikus.Mindenki azt hiszi ( hallom naponta és már rohogni sincs kedvem rajta ) hogy loot2 meg ros és majd az elso korben kiesik valami ami jobb mint ami most van,ne vigyetek át semmit mert a legelso mob jobbat dob és hasonlo okosságok.Jah az élet nem habostorta...

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#46726) Gorneck válasza Edge (#46723) üzenetére


Gorneck
titán

Háááát másra nemtok gondolni, mert agya tuti nem volt sok... :N

(#46724) khirill: Az AH maga az ördög, de Te most épp a fekete gazdaságot szeretnéd supportálni...szal nem hiába only parti. Amit jogosnak is érzek...végre mégjobban elő fog jönni a csapatjáték (haszna fontossága)...
Elejétől játszom játékkal ha volt goldom vásároltam, hanem, akkor csendbe maradtam és sose érdekelt ki mivel keresi a kenyerét a játékon belül...miért is tenném?
Amire viszont mindig törkedtem, hogy jó társaságba 3-4 fős partikba tudjak játszani...és ez mai napig goldot termel nekem. :) Persze vannak csendesebb hónapok...de ez már csak ilyen. Messze nem játszok annyit mint régen. :)
Remélem ez a RoSba is így lesz...és remélem nagyobb sikerrel, mint anno D2ben...ott 2k óra alatt szar se esett...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#46727) granini válasza czpitti (#46725) üzenetére


granini
őstag

Igen. :K Én nem spájzoltam be semmiből. És nem szereltem le a karaktereimet, csak a gemmeket adtam el.
Mindhárom (4) karakterem a mostani fullos mp10-es gearben fog átmenni, mert én is azt gondolom hogy nem március 26-án reggel nyolckor for kiesni elém a földre egy vadiúj fullos szett.. Hónapok kemény farmolásaval és folyamatos party közbeni csereberéléssel fogjuk tudni csak egyenként lecserélni a mai cuccainkat. Jóreggelt! :)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#46728) mikromanus válasza granini (#46727) üzenetére


mikromanus
veterán

Craftolni craftolhatsz eg yvadi új setet magadnak (vagyis frissen gyártottat) belépés utáni második percben. Csak kis vitt anyag meg common debris kell. NA jó, akkor belépés utáni első negyedóra után. :D

60-as szinten meg sokminden cserélhető veszett hamar. Bracers, vállas alap, de esetleg az elérhető archon craftok is jók. A fegyverek szarok, a legendarykat is elcseszték az utolsó patchnél valahogy. A griswold kard viszont elég szép DPS-t adhat. Monkként ha viszel vagy esik demon set, akkor 4-5 slotra is szerezhető váltás. Barbiként a dropból simán lecseréltem a crites mempot is és az überbrutál (?) echoing furyt. Mondjuk ha 90+%-os lett volna az EF, akkor talán nem upgrade, de életszívással az. A thunderfury és griswold is pöpec anyag.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#46729) czpitti válasza granini (#46727) üzenetére


czpitti
senior tag

Ha nem is honapok de lesz pár nap mire lecserélunk egy-egy itemet.Persze hamar cserés lesz a java mert ennek igy kell lennie de ne essunk már át a paci másik felére,ne várjuk már el hogy már a menuben kiessen a csere:) Mentem pár karikát a monkival ptr a miheztartás végett és ami ( szerintem ) hamar cserés lesz a kesztyu,braci,fejes,ov.A skillbonok kellenek,a reducedek kellenek ezért.Az ékszerek tartani fogják magukat egy darabig mert a 9 as,trifecta mainstat esetleg vit kombo azért eléggé eros.Megiszom a kv-m és megprobálom érthetobben is :DDD MIKRO Tedd hozzá hogy a TE gearedet tudtad egálosra kihozni.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#46730) khirill válasza Gorneck (#46726) üzenetére


khirill
aktív tag

nekem az ah-val nem elvi problémám hanem technikai problémám van/volt... :) (johnny elmondta, h a blizzard kiszervezte egy külsős dev csapatnak... mert nekik nem fért bele az időbe... de mindenképp akarták, h legyen... sajnos ez nagyon látszik is...) kitűnik, h nem sok átgondoltság van benne! ráadásul rengeteg a szerkezeti hiba amit a sok, kis kardhal keres és megtalál... az h nem fér ki a gold mennyiség... az, h nem tudod finomhangolni az eladásaid... mind-mind egy összecsapott szart definiálnak... az ötlet nagyon jó volt, de a megvalósítás... hát... az nem...

a fekete gazdaságot meg - nyilván - nem szeretném supportálni! :) (ez nem értem honnan ered? :B ) csupán más lehetőségek fáit is meg kellett volna rázni... a csapatjátékot rengeteg módon lehetne még vonzóbbá tenni... ezt így sokan kényszernek érezhetik... ...és érzik is mert minden fórumon megy a hirig! :)

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#46731) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. Múltkor kezdtem egy új barbárt PTR-en. Elkezdem normálon, majd tegnap este hardon, de mmondom megnézem az expert nehézségi fokot. Kicsit húzósabb, de még tűrhető, és jobb cuccok is esnek. Esett egy two handed mace is, de olyan lassan lehet vele támadni (0.91), hogy megöregszem, mire szétcsapok vele valamit. Na mindegy, majd jön valami jobb. Az lenne a kérdésem, hogy aki PTR-en barbizik tudna esetleg segíteni skillekben, hogy mit használjak? Mert jelenleg a sima 1.08-ban lévő warcry, battlerage, ww, earthquake kombót használom, de a skill nerfek miatt nem olyan hatékonyak. Rúnából még nincsenek meg a legjobbak, elvégre még csak lvl 49 vagyok. Jók ezek a skillek, vagy van esetleg használhatóbb/jobb? A fury érezhetően lassabban tölt és gyorsabban is fogy, pölö ww esetén csak akkor tölt, ha megütök egy új ellenfelet, különben ha csak 1 enemy körül forgok, akkor fogy de rendesen. A bash is elég lassan tölti a furyt :(
bal klikken a bash, jobb klikken a hammer of the ancients van.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#46732) khirill válasza mikromanus (#46728) üzenetére


khirill
aktív tag

archon wizz-el nem tudom eldobnék-e egy crites mempo-t valaha is... ;D

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#46733) mikromanus válasza khirill (#46732) üzenetére


mikromanus
veterán

Arra a pár másodpercre ameddig él az archon nem érdemes tervezni. Után ajön az "életfogytig" cd. :DD

(#46729) czpitti
Ez épp egy egész szép 4,5 chc + jó statpontos 9 AS-es darab volta barbáromon ami azért elég marcona (már a barbi)
A jó chc, socket és 4-500 main stat azért sokmindent kiválthat.

KIs összefoglaló a statok/affixek állásáról (a 70-es roll kérdéses, bár szerintem egy része a nagyja nem lesz jobb mint a 60-as legendary roll)
- statpontok: a kieg és a PTR/2.0 verhetetlen
- chc: 70-esen kb azonos a régi és az új. 60-ason is lehet "maxos" a legtöbb dps sloton
- chd: 1.0.8 jobb. fegyveren a kieges/PTR satnya,.?:: Itemen kérdéses. Lehet ott kijön a versenyképes kieges anyag
chc, chd skillekben nerfelt. chc Para pontban nerfelt
- AS: 1.0.8 verhetetlen. A max talán 6%/slot PTR/kiegben
- cooldown reduction: szorzat jellegű az összérték. 1.0.8-ban nincs, 2.0-ban kérdéses a haszna
Számítása (1-item1)(1-item2)(1-item3)(1-item4). Ennyivel kell az eredeti cd-t csökkenteni. Nulla nem érhető el és egyre kevesebbet ér az újabb item. Primary affix, így nem tudom érdemes-e rágyúrni
- resource költségcsökkentés: 2.0 affix, primary affix. Hasznos lehet, de ahol van skillre statikus (pontérték csökkentő) 1.0.8 item azt nem nagyon tudják lenyomni. %-os értékek és ezek összeadódnak azt hiszem.
- crushing blow: istencsászár affix, csak nem rollol, mert nem bírtak vele és lusták voltak javítani. Túl OP volt ha minden támadásra és területre is hat, így kivágták a francba. Csak ideiglenesen javításig, de veszettül nem hallani felőle semmit azóta.
- area damage: érdekes affix. Hasznos lehet, bár ezzel teljesen nem vagyok tisztában hogy működik. 20% eséllyel procol és adott százalékot sebzi. Régebben a dot sebzésre (pl méreg, vérzés) is hatott, csak bugosan, így irreálisan magas sebzéseket okozott. EZt elvileg javították, vag yjavítani fogják.
- +x% elemi skill dam: bracersen és legendary/set itemeken méshol is rollolhat. Nagyon szép buffokat adhat. Ösztönzi a népet a következetes build tervezésre. Erősen javallott. Lvl 60-on max 15% lehet, de seten/legendaryn 20% is elérhető
- +x% skill damage: mellvért, vállvas, nadrág, öv és sisakon is rollolhat, de nem minden skillre minden sloton. Hasznos kiegészítő. 60-on +15% damage a max.
+1 affix: bleed chance: csökkent a bleed esély az új itemeken,d e nem fix, hanem %-os sebzést ad (300-400% dam 5 másodperc alatt). Ez bugosnak látszott, vag ynem jelölt sebzés. Kb egy másodpercig pörög a szám, aztán megál a vérzés/sebzés. EL van bökve, no.

Picit sok a primary affix. Látszólag jó lehetőségek vannak benne és változatos, de egy része erőteljesen kérdéses hasznosságú (vagy haszontalan).

primary-secondary affixek:
Egy itemen maximum 3-4 primary és 2-3 secondary affix kerülhet.
A primary elsődleges támadó, vagy védő jellemző: AS, CHC, CHD, statpont, area dam, cd reduction, resource reduction, skill dam, cb, all res, socket, armor
A secondary a support jellegű jellemző (Azt hiszem minden élettöltés, pickup, gf, egyedi resist tartozik ide)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#46734) khirill válasza mikromanus (#46733) üzenetére


khirill
aktív tag

tudom, h az archon halott 2.0 után, de akkor is... :))

ratabyzou

(#46735) mikromanus válasza khirill (#46734) üzenetére


mikromanus
veterán

akkor is dacból is azzal mész? :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#46736) khirill válasza mikromanus (#46735) üzenetére


khirill
aktív tag

vagy cmww-vel!!! :DD

ratabyzou

(#46737) mikromanus válasza khirill (#46736) üzenetére


mikromanus
veterán

Menj death blossommal! Az jól sebez. Már csak a monster összehúzást kell megoldani hogy el is találj valamit. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#46738) birorichard


birorichard
őstag

Sziasztok,
ránéznétek erre a karira, van-e rajta valami alakítani való szerintetek? Köszi!

http://eu.battle.net/d3/en/profile/birorichard-2923/hero/35050079

[ Szerkesztve ]

(#46739) Valkűr válasza birorichard (#46738) üzenetére


Valkűr
őstag

Hát neki még bőven van mit fejleszteni....Vásárolj mert ezen a szinten amin van elég gyenge mindenben.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#46740) birorichard válasza Valkűr (#46739) üzenetére


birorichard
őstag

AH-n?
Craftolásból, farmolásból nem nagyon akar jönni jobb.

[ Szerkesztve ]

(#46741) mikromanus válasza birorichard (#46738) üzenetére


mikromanus
veterán

Nyomd fel lvl 60-ra! Onnan van értelme cserélgetni meg tervezgetni. Bár párezer goldból párszintenként hasznos lehet a csere. Itt szerintem már a magic itemeknek bőven leáldozott. Lvl 43-on már nem nagyon lehetnek jobbak a rareknal...
Általánosságban a fegyver+pajzs kombó nem túl hasznos. SC-n sokat nem számít ha néha meghalsz és sebzéssel vagy épp gyors ütésekkel sokmindenkt ki lehet váltani.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#46742) Valkűr válasza birorichard (#46740) üzenetére


Valkűr
őstag

AZért mondtam vásárolj, használd a marketet...

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#46743) khirill válasza mikromanus (#46737) üzenetére


khirill
aktív tag

nevetni fogsz, de amikor felértem infernóra... egy jó hétig az volt a fő csapásmérő skillem... :'D elég szar érzés volt amikor leesett a diamond skin a3 coreban valahol a mobtenger közepén... de megvolt a varázsa, h én is ott nyomulok... x'D

birorichard:60 alatt ne nagyon vásárolgass... amúgy is monk is és wd is akad itt rengeteg... egy friss 60asnak biztos van egy-két upgrade-jük ami már nem kell nekik...

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#46744) mikromanus válasza khirill (#46743) üzenetére


mikromanus
veterán

Soloban én is nyomattam. Jó kis windforce-os csicska meleltt elég kezelhető volt. Meg ha tömeg volt. tömegben nem mehet rossz helyre a lövés, a csicska meg a knockbackkel szépen beleviszi azt az ellent a tűzbe aki éppen a "Véletlen" lövések becsapódásainak helyén túl van. Nem lehetettlen feladat, de a többi megoldás jobbnak tűnt. 2.0. Patchben/kiegben a többi rúna is szépen sebez már. Azért majd tesztelem. 1.0.8-ban muris volt még a "csapdázós" wizard is. Arcane mine, meg némi extra. Talán black ice volt a kisérő. Jó ki sebzéseket lehetett összehozni. Szűk átjárókban és elitekre is elég szép damok repkedtek... Lehet be is próbálkozok vele PTR-en. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#46745) birorichard


birorichard
őstag

Köszi szépen a válaszokat!
Egész jól el vagyok vele egyelőre, úgyhogy abban a hitben ringattam magam, hogy "elfogadható". :))

(#46746) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nah, DE kell RoS-ra vagy sem? Össze-vissza írnak mindent, így nehéz eldönteni :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#46747) Valkűr


Valkűr
őstag

Egy olyan kérdésem lenne, mert erről nemigen találok leírást, h mit jelent pontosan a Public Gameben az Aditional Optionsban a 3 lehetőség?

1:Monster Slaying
2: Brawling
3: Key Warden

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#46748) khirill válasza mikromanus (#46744) üzenetére


khirill
aktív tag

jaham a mine-al is próbálkoztam... de az már nem az én világom... a keep depthsen kívül nagyon nehezen érvényesültem vele... :B (egy-egy elitnél, pedig mindig a dibalo1-es butcher jutott eszembe... :DDD amikor kergetőztem vele kb. 1 órát... végül elfogyott a mana... és egy talált íjjal lőttem le végül egy rácsos falon keresztül... :DDD )

birorichard: szerintem nem rossz karakter az nightmarre, de hát azzal gyorsan végzel majd és infernon kezdődik el csak igazán a móka... ;) adnék én is cuccokat de én nem monkolok...

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#46749) Gyick válasza mikromanus (#46679) üzenetére


Gyick
őstag

Majd kellene csinálni egy PH-s klánt :) Lehetne pl.az a nevünk hogy:
Brimstone Collectors :D :)) :DD :C

[ Szerkesztve ]

(#46750) khirill válasza Valkűr (#46747) üzenetére


khirill
aktív tag

arról tájékoztat, h az adott játékban mit szeretnének

1. csak úgy hentelni
2. pvp-zni
3. keywarden-t vadászni és kulcsokat farmolni...

publicban úgyis őrület lesz belőle, mivel nem igazán számít ott a "team spirit"... :D

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.