Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43651) proci985 válasza T. M. (#43650) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Vitet szerintem ne natalyan potolj, akkor mar life%os vile ward. Vagy 90+os vites cipello es mempo

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#43652) T. M. válasza proci985 (#43651) üzenetére


T. M.
aktív tag

Igen, inkább az!
Igazából nem sürgős, amire használom a karit, arra nagyon jó, csak jó tudni, hogy ha esetleg látok valamit jó áron mire csapjak le. :K

(#43653) JSaN


JSaN
addikt

Kellemes unnepeket minden loot maniasnak ;] Nekem most gameplay majd soon, mert tiszta gyantas a kezem a fenyotalp faragastol. :DDD

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#43654) Bird


Bird
addikt

Boldog lootban gazdag karácsonyt mindenkinek! :C

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#43655) Muton válasza JSaN (#43653) üzenetére


Muton
addikt

Neked is! reméljük granini kolléga meglep majd minket egy karácsonyi paint műalkotással :))

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#43656) Alg válasza proci985 (#43644) üzenetére


Alg
veterán

Köszi mindkettőtöknek, kicsit felcuccoltam, act2-t farmolni tudom jelenleg ML5-ön könnyedén :R

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#43657) JSaN


JSaN
addikt

Kongor mit pocsol ennyit azzal a gepel, mar reg ossze dobtam volna. :DDD :D

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#43658) Bahama válasza T. M. (#43645) üzenetére


Bahama
aktív tag

Szerintem túl sok a vited.
Persze a life soha sem elég, de itt a dex rovására megy.
De ha tényleg nem akarsz bukni semmit, akkor a mantit kéne jobbra cserélni.
Vagy nagyobb dmg-re, vagy ugyanilyenre de dexre. Rengeteget dobna +200 dex
A DML-n is rengeteg dex hiányzik ugye, amint beszéltétek.
Viszont nem értem hogy minek ennyi ehp, ha úgyis shadow-rapid párossal játszol, nighstalker vengance-szel támogatva.
Mert egyszer benyomod a shadowt aztán addig tart amíg tartod a rapidot.
Szóval szerintem nyugodtan lemehetsz 50k lifeig. Beáldozva némi vitet dexre.
Vagy legalább a fejesben cseréled nagyobbra a követ, és így kompenzálod a többi helyen elvesztett vitet.

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#43659) Lézerparaszt válasza Alg (#43642) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én pont most raktam össze ismerősnek egy barbár geart ajándékba, 20 millából mp5-6 szintre el lehet vele jutni. 2-3m cucconként. Kicsit még gyűjtögetsz hozzá és jó is lesz. Ha kell még segítek magasabb MP-re is menni hogy több gold jöjjön. Egyelőre a craftolható cuccokat ajánlom mert azok viszonylag olcsók és szerintem az első craft jobb lesz mint ami most van. A craftolható cuccok: vállas, bracer, amulet.
Nadrágot olyat nézz amin van 2 socket, strength és vitality és all resist. Cipőre nem árt ha van +12 movement speed hogy tudj menekülni ha baj van. Ezen kívül a szokásosak, strength + vitality + all resist.
Passzívhoz én inkább az armoros helyett a lifestealeset tenném be. Leap helyett még ajánlanám elitekre a Hammer of the Ancients -et, mert az nagyon nagyot üt, de ez természetesen nem kötelező, azzal játssz amit jobban szeretsz.

A játék az nem játék!

(#43660) T. M. válasza Bahama (#43658) üzenetére


T. M.
aktív tag

Azért ez a sok hp, mert a bombardmenthez egy helyben kell állni.
Meg tudom csinálni ennyi resistel, hogy állok a tócsában, körülöttem a tömeg, pörög a lézer és nem hullok el.
Ha esetleg meg ki akarnak ütni rapidból, fagyasztani akarnak, felém száll a bika, akkor ott a smoke screen.
A korábbi karimnál meguntam, hogy úton, útfélen egyhitelnek, ezzel így mp10 über partiba is bemerek állítani, mert nem engem kell élesztgetni egyfolytában.

(#43661) Bahama válasza T. M. (#43660) üzenetére


Bahama
aktív tag

Én is így csinálom csak 50k lifefal, és kb egy itemnyi allressel kevesebel.
És ha odafigyelsz bőven elég ez is. Én is általában akkor halok, amikor azt hiszem hogy a poison desecrator tócsákon túl kibírom még az arcan-t is egyhelyben :D
Szóval nyugodtan lejjebb adhatsz a vitből, mert elég sok dexed hiányzik.
De egyébként jó amit csinálsz, csak túl vagy bisztosítva, és emiatt kevesebb a dmg-ed.
Perse golddal minden megoldható... Nem tudom mennyid van a fejlesztésre.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#43662) T. M. válasza Bahama (#43661) üzenetére


T. M.
aktív tag

Ó kérem ez szigorúan low cost gear :D
Ami az anyagiakat illeti, lassan a Caledum bazár alatti csatornalakóktól kell kölcsönkérnem :C
Valamennyi gold van, csak fialtatom kicsit még, meg kiegre se ártana átvinni valamennyit....

(#43663) mikromanus válasza T. M. (#43662) üzenetére


mikromanus
veterán

Dml +100 dex-szel és egy komolyabb nyílpuska esetleg jó lehet. Pl olyan ami nekem, is van. Persze ha nincs igényed a minőségre (vagy pénzed), akkor hagyjuk! :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#43664) T. M. válasza mikromanus (#43663) üzenetére


T. M.
aktív tag

Igény lenne rá, az anyagiakat inkább mellőzzük így az ünnepek miatt :D
DML-t cseréltem. Cél ismét elérve: 211k dps :))

(#43665) Bahama válasza T. M. (#43664) üzenetére


Bahama
aktív tag

Így teljesüljön minden karácsonyi kívánságod. :)

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#43666) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Boldog Karácsonyt mindenkinek itt is! :)
Most ilyen a DH-m, ötletek, tanácsok? Skillek tekintetében még eléggé homályosak az elképzeléseim...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#43667) T. M. válasza SQX_Barto (#43666) üzenetére


T. M.
aktív tag

Igazából amíg tudsz menni talált cuccokkal, addig okés.
Hell környékén már lehet nézni egy minél nagyobb DPS-es fegyvert, gyorsabban lehet vele haladni.
A gearelődés majd 60-as szint után lesz. Ott már fog kelleni sok dex, vit, all res, chd, chc. A skilleknek is kb akkor van nagyobb jelentőségük. 60-as szint után arra figyelj, hogy az 50% chc-t mindenképp össze kell hozni, mert a night stalker kb megkerülhetetlen lesz, de ez még odébb van. Csak próbálgasd a skilleket :K
Nem tudom, lehet láttad már, naprakészen leírtak a skillek itt: [link]
Nekem sokat segített az elején.

[ Szerkesztve ]

(#43668) mikromanus válasza SQX_Barto (#43666) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha nem magatalálós a karakterm akkor fegyvercsere mindenképp. Vagy beárazod mit adsz még érte és megnézed a legmagasabb DPS-est és megveszed, vagy korlát nélkül licittel ugyanez. Esetleg lehet socketes is. 1-2k goldból kijön a flawless square rubin. Alacsonyabb szinten még az extra dam jobb, mint a chd, mert ott még jó eséllyel ritkásabban critelsz. 10k gold talán még lehet nálad, annyiból meg már van 1-2 jobb DPS-es 60-as lvl req csökkentős íj, vagy nyílpuska darab...

Más téma: MIndenkinek Boldog Karácsonyt kívánok!

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#43669) Alg válasza Lézerparaszt (#43659) üzenetére


Alg
veterán

Leap a menekülő skillem, mert jelenleg kb. úgy néz ki a dolog, hogy tömegbe be - rend spam - ha melegszik (vagy fagy) a helyzet, leap ki, felgyógyul, vissza.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#43670) T. M.


T. M.
aktív tag

:) Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek! :)

(#43671) pdev1811


pdev1811
tag

Ha több játékos van akkor ugye kiesik a follower és nem lehet használni, de ugyanúgy fejlődik tovább? Tehát nincs az h mondjuk lvl30-on elkezdek public game-et nyomni és lvl60-on visszanézek "single"-be és a followerem 30as maradt.

(#43672) mikromanus válasza pdev1811 (#43671) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem ugyanúgy, de fejlődik. Azt hiszem mikor legközelebb előveszed, akkor 1 szinttel lesz alattad.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#43673) pdev1811 válasza mikromanus (#43672) üzenetére


pdev1811
tag

Értem, köszi!

(#43674) killerjohn


killerjohn
addikt

boldog karácsonyt a jelenlévőknek! :)

karácsony esti felfedezés: a PTR buildben engedélyezve van a LARGEADDRESSAWARE flag, azaz mostantól a Diablo III.exe több mint 2GB memóriát is használhat, akár 32 bites oprendszeren is.

Egész HUD-ot írhatom át -.-

(#43675) SQX_Barto válasza T. M. (#43667) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Köszi a válaszokat mindkettőtöknek! :R
Közben megnéztem az Auction House-t
Bid-eltem egy íjra, de aztán visszavontam, mert lett rá pénzem, hogy inkább megvegyem, erre sikeresen eltűnt a bid-el pénz :(

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#43676) warcat válasza SQX_Barto (#43675) üzenetére


warcat
veterán

Bidet visszavonni nem lehet,ott lesz az a pénz valahol ha tényleg azt a cuccot vetted meg.

EA: It's in the crate!

(#43677) SQX_Barto válasza warcat (#43676) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nem vettem meg, mivel az első bidem "eltűnt" utána meg nem tudtam már megvenni...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#43678) SQX_Barto válasza warcat (#43676) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Első körben bideltem az íjra 120.000-et. (168000ért lehetett volna megvenni)
Utána a maradék pénzt összegyűjtöttem játékban.
Mennék vissza és törölném a bidelést, hogy megvehessem inkább. de csak megváltoztatni tudtam 1700 körüli értékre. Erre maradt annyi a bidelés, de a pénz nem ment vissza...
Később megtaláltam, hogy ki lehet szedni a bidelést a completed transactions-ból de akkor már csak a második bidet tudtam visszaszedni. Ergo a 120.000 ment a levesbe :W
Vagy írjak a Customer Supportnak?

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#43679) warcat válasza SQX_Barto (#43678) üzenetére


warcat
veterán

Látom nincs tapasztalatod aukciós házak terén,így nehézkes elmagyarázni.

Amit ráraktál 120 000-et az a te maximum bided.Ezt befoglalta a program, ott van a levegőben,de nincs elköltve az aukció végéig,csak automatikusan emelgeti a nevedben a tényleges,aktuális bidet,ha valaki csak simán rányom a bid gombra.

Nem magyarázom tovább, a pénzed visszakapod ha lejár az aukció,illetve akkor is ha buyoutolod te vagy valaki más a cuccot :)

EA: It's in the crate!

(#43680) SQX_Barto válasza warcat (#43679) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Mondjuk reméltem is, hogy a "levegőben lóg" az a pénz, holnap jár le valamikor az aukció, akkor megnyugodtam (bár így meg valószínűleg buktam a vásárlást)
Csak ez így szívás... Ha rendesen végignéztem volna a menüt és buyout-oltam volna a 120ezret, akkor simán megvehettem volna, de így lóg a levegőbe és hacsak nem gyűjtök 168k-t holnapig, akkor nem is tudom megvenni...
Köszi a választ! :R
És valóban most használtam először aukciós házat :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#43681) szmegma


szmegma
aktív tag

Kellemes unnepeket kivanok mindenkinek!

TV: JZ1000

(#43682) Intel fan11 válasza SQX_Barto (#43678) üzenetére


Intel fan11
őstag

Én nem szoktam bidelni vmi vagy kell vagy nem. Ezért keresek ami fix lóvés!

Battletag: hojszi#2983

(#43683) SQX_Barto válasza Intel fan11 (#43682) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ez is fix lóvés volt, csak nem volt elég pénzem, ezért bideltem.
Na, végül is összejött a lóvé és megvettem, a 120k meg természetesen visszajött :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#43684) Rebourne válasza Intel fan11 (#43682) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Mi AH flipperek örülünk az ilyen hozzáállásnak, rajtatok keressük össze magunkat :)

(#43683) SQX_Barto: A 120 ezer nem pénz. Ha beindul a mókuskerék milliónyi goldot szedsz fel a földről óránként.

[ Szerkesztve ]

(#43685) T. M. válasza Rebourne (#43684) üzenetére


T. M.
aktív tag

Meg a gold lesz az, amiből kb. soha se lesz elég :K

(#43686) proci985 válasza killerjohn (#43674) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

viszont!

végre, olyan öt éve tudnak játékok kifutni a 32bites címtérből, szóval ennek így ideje. főleg, hogy 4 giga memória mostanában már kezd kevés lenni, valahol 8-16 környékén van az alap újabb gépeknél.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#43687) T. M.


T. M.
aktív tag

Leltározgattam a ládámban és mivel karácsony van ajándékozhatnékom támadt :)
SQX_Barto
Ha érdekel van egy két talált holmim, szívesen odaadom őket. Nem egy nagy szám egyik sem, de kezdésnek jók lehetnek:
Windforce 1303dps, has socket, 2,9 life steal,
Natalya's vért 99dex, 10% life, armor, +9 discipline,
Lacuni, 69vit, 3,5chc-s, amíg nincs Inna's nacid, addig jól jöhet a movement speed miatt
weasel#2900 a Btagem.

(#43688) killerjohn válasza proci985 (#43686) üzenetére


killerjohn
addikt

ettől max 3GB lesz nekik, de nagyon kellett már mert a RoS iszonyat mennyiségű adatot kell hogy tároljon a RAMban (többek közt, mivel már szabadon mozoghatsz actok között)

HUD viszont nem örül neki, mert 32 bites signed integer címzést használok már a legeleje óta. De legalább tapasztalat, ilyet is láttam :)

(#43689) Muton


Muton
addikt

Ezt nem hiszem el! Itt ülök egy 27k/fő/éj szállodában, és nem tudok vacsora előtt AH-zni, mert olyan szar a net, hogy time out miatt el sem indul a játék :W

vagy 3 perc mire a launcheren eltűnik az "initializing" és aktív lesz a "play" gomb, ott meg "connecting to bnet servers"-nél megáll a dolog, és átküld a szerverstátusz Weboldalra....

fakk :(((

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#43690) Chiller válasza Muton (#43689) üzenetére


Chiller
őstag

Karácsony van :)

Igyál, egyél, vagy k*rvázz, de ne a gép előtt ülj :P :DDD

(#43691) Muton válasza Chiller (#43690) üzenetére


Muton
addikt

most jöttem a biliárdozásból, és megyek zabálni, este meg szauna vagy úszás. nem kockulok :N
a gond az, hogy ilyen ár mellett fos ennyire a net. na mindegy, betámadom a minibárt a végén :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#43692) Wayne


Wayne
aktív tag

Milyen aktív, passzív skill kombinációt ajánlatnátok mágusnak a hellfire ringes bossokhoz?

(#43693) Devoured válasza Muton (#43689) üzenetére


Devoured
tag

gyanús, hogy nem nálad van a gond, mert jelenleg engem se hajlandó beengedi pl, elakad authentication-nél

[ Szerkesztve ]

(#43694) SQX_Barto válasza T. M. (#43687) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Elvileg felvettelek Friends-be, előre is köszönöm, hogy rám gondoltál! :R
És ha már karácsony, Minden Diablo fannak Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet! :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#43695) TeeBee73 válasza Muton (#43691) üzenetére


TeeBee73
addikt

A minibárral vigyázz, az különfizetős, és k@rva drága. ;)
Egyszer már megjártam. :DDD
Olcsóbb a közeli kisboltból/kocsmából felvinni pár üveg piát, és mehet a dajdaj. :DD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#43696) Muton válasza Devoured (#43693) üzenetére


Muton
addikt

lehet, hogy máshol volt a hiba, de a hotel .48 dl és .24Mbps upload-ja sem segített, az biztos...
bár most megnézve, hogy milyen árakon mentek el a cuccok, jobb is, hogy nem láttam tegnap :O

TeeBee73: tudom, qrva drága. nem is estem túlzásba, annak ellenére, hogy nem én fizettem :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#43697) sto1911 válasza proci985 (#43686) üzenetére


sto1911
veterán

Jatekra 16 giga ram, lol... A 8 is eleg, de sokszor a 4 is, nem kell elhinni a hivatalos gepigenyeket, lasd uj cod.

(#43698) warcat válasza sto1911 (#43697) üzenetére


warcat
veterán

Off:

Még egy ideig nevetgélhetsz rajta,de én már ki-kifogyogatok a 8 gigából,természetesen nem átlag módon használom a gépet,az viszont biztos,hogy agyf. kapnék ha 4 gigán kellene zsonglőrködni.Ha nem kartelleztek volna be ennyire a gyártók már 16 lenne.
Természetesen ahogy írtam ez nem átlagos használati mód,ugyanakkor már nem is " memóriaigényes grafikus munka" mint ahogy szerették besorolni eddig,hogy kinek kellhet 16 giga.
Ez alapján hamarosan átlépünk 16-ra,nincs ebben semmi 4 gigánál is az ment egy ideig,hogy ennyi már tényleg örökre elég :P
DDR4 és az ára egy időre bekavarhat.

EA: It's in the crate!

(#43699) sto1911 válasza warcat (#43698) üzenetére


sto1911
veterán

Idezem magamat: "Jatekra..."

Nekem 16 GB-m van, de sokszor keves az is. A felhype-olt gepigeny miatt sok verpistike rohan es elveri apuci fizujat ram-ra, holott siman elfutna, csak mestersegesen korlatozva van... A Metro 2033-nal volt az a gepigeny, hogy minimum 8gb, ajanlott amennyi van... High beallitasookal a RAM-bol evett 600 megat. Ha ezt megotszorozzuk, akkor is csak 3 GB! Hol van az a 8hoz!

Vagy itt van a Diablo: A2-ben a csatornakban be-beesik az fps, legalabbis ott, ahol viz van. Jo, nem megyunk arra, mert zavar. Erre mar A1 kripta is megreccen, holott eddig semmi baja nem volt! Meg mar mashol is beszaggat! Emlekszem sokan rohantak a jatek kiadasakor SSD-t venni, ugy, hogy egy 2k-s pendriverol ugyanazt az eredmenyt ertek volna el, mert "nem teszteltek le" HDD-vel a jatekot. Nem csodalkoznek, ha nem veletlen lett volna.

(#43700) proci985 válasza sto1911 (#43697) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Nekem sem jatek miatt van 16giga a gepembe, model checkernek/szimulaciora/virtualizalasra 8 keves lehet, plusz tavalyelott vettem a memarak melypontjan. Elso crysis egyekbkent magaban megevett 3.5 gigat, supreme commandernek is kell annyi. 2008 vegen viszont ezek mar kint voltak es 8gb rammal jobban mentek. Valos idoben task managerrel nezett eredmenyrekrol van szo.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.