Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43101) Muton válasza Lézerparaszt (#43096) üzenetére


Muton
addikt

várok vele akkor, hátha helyrejön. amúgy azt írja a support, hogy nem tud achikat utólag megadni, teljesítsem újra. de hogy legyek újra 60-as szintű? innentől már csak plvl-t gyűjthetek, attól 60-as maradok :U

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#43102) simsi válasza Muton (#43101) üzenetére


simsi
csendes tag

Kivégzed egy pucér futóversennyel a hc karidat és kezdesz egy másikat amit elviszel megint 60ig. :)

(#43103) Cyberbeni válasza granini (#43100) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Sprint ugyanúgy megmarad, TR is, Fleet footed is, way of the hundred fists is, dashing strikeon javítottak(nem kell ellenfél a ms buffhoz), tactical advantage ismarad, hot pursuit on javítottak, crusadernek ott a paci, spirit walk meg angry chicken nem változik, wizardnak talán van valami armorja, ami ms-t növel, meg a teleport is ott van.

(#43104) granini válasza Cyberbeni (#43103) üzenetére


granini
őstag

Nem ez volt a kerdes hanem az hogy mennyi a max MS amit itembol es paragonbol ossze lehet szedni. Es az 25%. Az hogy valamilyen skillel ezt tulleped az eddig is mukodott meg ezutan is fog.

De ha nincs resource-od akkor nem tudsz vegigrohanni a terkepen.. Az altalad felsorolt osszes skill valamilyen resource-ot hasznal, ami elobb utobb elfogy, ha nincs mob. En meg arrol beszeltem hogy az alap futasi sebesseget szerintem megnovelhetnek egy kicsit, mert akkor jobban porogne a jatek.

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#43105) Wolverine válasza Muton (#43041) üzenetére


Wolverine
félisten

Volt már korábban is példa rá, hogy gond volt az authentication szerverekkel; sőt, olyan is volt, amikor az USA-ban döglött meg és Európában működött. És olyan is volt, amikor csak az AH halt meg a D3-ban; meg olyan is, amikor egy-egy specifikus játék volt halott és minden más tökéletesen ment.

Csak ugye ha az authentication problémázik, az mindent érint...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#43106) Cyberbeni válasza granini (#43104) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha nincs mob, akkor fölösleges végigrohanni a térképen. Resourcet meg bármelyik class elő tud varázsolni.

(#43107) lakisoft válasza Wolverine (#43105) üzenetére


lakisoft
veterán

Már túl vagyok rajta. Hála az égnek ... remélem nem jön elő mostanában.

(#43108) mikromanus válasza granini (#43104) üzenetére


mikromanus
veterán

A barbár spurit eléggé visszafogták azért. Kapott nerfet is, meg a BR critre töltés nélkül csak zabálja a furyt. Amúgy se jön valami gyorsan a fury, így meg elég "drága" a sprint. A többi gyorsulós rúna (frenzy?) még jó lehet. A monknak ott a passzív, az alap teleport a támadáson. A dashing strike is gyorsíthat, de 6 másodpercenként szed össze egy chargeot. Erre nem láttam értelmét gyúrni. Az extra damos rúna viszont brutális. Olyan picit mintha ellőnél a végén egy SSS skillt (csak sokkal kisebbet sebez papíron). Emellett van ingyen TR -es fegyver monkra (meg van null CD-s SSS is). DH-nak olyan item jutott, ami átütemezi az erőforrás szükségletet. 8 pont hatredből, vagy discipline-ból azért nem mindegy. Az is elég szépen gyorsíthat. Csak ugye sokminden nem igazán fog működni lvl 60-on, vagy nincs rá szükség.

Más: este most már keresek pár cursed chestet. Kell kis változatosság. Állítólag Act 1 utolsó WP-je körül gyakran van egy. Addig megy az adatbányászat hog ymég hol láttak feltűnni nagy gyakorisággal ilyesmit. :DDD

#43106) Cyberbeni
Barbárnak classicban most picit macerásabb. Kiegben lesz pár extra lehetőség. Meg talán akkor is ha pottyan pár jobb legendary. A blokkra +20 fury jónak tűnik. Kivéve persze ha mással kifogyhatatlan fury mennyiség szerezhető. Akkor a dps bukta annyira nem jó dolog.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#43109) Cyberbeni válasza mikromanus (#43108) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Wortham után a pók barlangban, meg act3-ban sb előtt az Ice cavernben sűrűn szokott lenni. Meg mintha a katedrálisban is láttam volna.

(#43110) Muton válasza simsi (#43102) üzenetére


Muton
addikt

gondolom azért érzed a különbséget, a pl "vegyél ki egy követ a foglaltból" achi feltételének újrateljesítése, és a "húzz fel egy karaktert 0-ról 60-ra hc-n" újra között (mikor is pont ezért a qrva achiért csináltam, és nem azért, mert hobbim a hc) :U amúgy meg furcsa, hogy nincs semmi ellenőrzés az achira. hogy nem vált az értéke true-ra, ha a hero listben ott figyel a kritériumoknak megfelelő karakter...

Wolverine: nekem csak az a gyanús, hogy vannak olyan autentikációs szerverek (a játék szerverei), amikkel (mindig) gond van, míg a bnet weblap aut. szervereivel meg sosincs.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#43111) Cyberbeni válasza Muton (#43110) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Elég ha 59-ről húzol fel egy karaktert 60-ra, nem feltétlen kell 0-ról. ;]

(#43112) Muton válasza Cyberbeni (#43111) üzenetére


Muton
addikt

jogos :D

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#43113) Lézerparaszt válasza Cyberbeni (#43111) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én ma úgyis megyek haza, Ferihegyről hipp hopp fel lehet húzni bármit Hatvanra. Csak egy utánfutó kell.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#43114) Wolverine válasza Muton (#43110) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez nem igaz. Én sok olyan esetre emlékszem, amikor a weboldal halt meg teljesen, és nem lehetett játékot aktiválni, vagy gametime-ot hozzáadni egy WoW-accounthoz :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#43115) mikromanus válasza Wolverine (#43114) üzenetére


mikromanus
veterán

Azért tudod, hogy ez az érvelés (WoW) jelen topic keretei közt irreleváns? Itt Diablo 3-ról van szó. Tudod.. OP Barb, GimmíDöMoníBekk, Error 37, RoS bétát a legaktívabbaknak, stb... ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#43116) granini válasza Cyberbeni (#43106) üzenetére


granini
őstag

Egyik kijelentes sem igaz, viszont a heten harmadszor okoskodsz bele valamibe amirol nem kerdeztelek.. :U

Azt majd hadd tudjam en, hogy a barbarommal miert akarok egy ures, mar kitakaritott act-on vegigrohanni. Viszont ha nincs mob akit uthetek akkor az eletben nem teremtek elo fury-t ahhoz hogy mukodjon a sprint, igaze..?

A te kis agyonoptimalizalt vilagodban lehet hogy nincs olyan scenario hogy valaki uresben fut 5 percen keresztul, de az enyemben elofordulhat. Pl questben vagyok, de hatalmas zsakutcaba mentem Arreat Createrben.. es akkor vissza kell futnom.. mert az meg mindig gyorsabb mint teleportalni a WP-re es onnan megtenni kb ugyanazt a tavolsagot a jo elagazasig..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#43117) mikromanus válasza Cyberbeni (#43109) üzenetére


mikromanus
veterán

Act 3 Battlefield-en is van. "The Cursed Garrison"

Láttak már Act 3 Arreat Craterben is
The Cursed Depths

Mondjuk azt írták elég random, így nem feltétlen segít ez az infó nekem. No, majd otthon letesztelem... Épp ezekben a videókban nem léátom azt az irdatlan jó dropot/jutalmat ezeken a részeken. Az is igaz, hogy elég hamar kifutnak az időből... ;]

(#43116) granini
VAn lehetőség előteremteni, csak többnyire nem gazdaságos. Egy passzívból lehet automatikus generálás. Egy passzív adhat extra furyt és fury regent. Itemek adhatnak extra furyt (azt hiszem ezekkel valameddig felmegy a regen miatt a fury alapból is). Skillekben is van termelő (Warcry, Ground stomp ami beugrik, de van még 1-2 töltő rúna nélkül is termelő azt hiszem). Lehetőség van, csak többnyire nem éri meg kihasználni. A PTR alapján a patchben a sok caplatás probléma meg lesz oldva. +3-5 sec késleltetéssel feltámadhatsz ott is ahol meghaltál. Pár sec védelem van, így nem csapnak le (azonnal) :D

(#43118) Pekkk
alapból teleportál. Rég használtam és hamar lecseréltem a LTK-nél. Nme tűnt fel. A barbár furious charge viszont el van cseszve szépen. Időkiesés charge elétt és után is. Gyors reakciónál nagyon látványos. Aktiválod az alap támadásod, majd a chargeot. Így látod: csap alappal - bambul - chargol - bambul - máris tied az irányítás :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#43118) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Másoknak is feltűnt, hogy a fist of thunder lassabban "üt"? (PTR)

(#43119) userxy válasza granini (#43116) üzenetére


userxy
őstag

Unforgiving passzív és ütés nélkül is lesz fury :D
Megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#43120) Muton válasza Lézerparaszt (#43113) üzenetére


Muton
addikt

most pár percig csak csöndben fogok ülni. próbálom megmenteni az agyam még nem halott részét. mert ez jókora területet leölt belőle... :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#43121) killerjohn


killerjohn
addikt

azt tudtátok hogy ha nincs mob a közelben akkor bünti nélkül lehet skillt cserélni? :)

(#43122) userxy válasza killerjohn (#43121) üzenetére


userxy
őstag

Jah :)

(#43123) jpeetr válasza Pekkk (#43118) üzenetére


jpeetr
aktív tag

nekem minden skill lassabb a monknál

(#43124) Sirandrish válasza killerjohn (#43121) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bezonyááám :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43125) Muton válasza killerjohn (#43121) üzenetére


Muton
addikt

prt vagy normális? falu vagy nem falu?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#43126) mikromanus válasza killerjohn (#43121) üzenetére


mikromanus
veterán

De csak PTR-ben és bétában. Vagy az "alap 1.08-ban"' is?

edit: eh, de zavart vagyok. Persze hogy nem a mostani "éles". Ott bukod mindenképp a valort. :P

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#43127) killerjohn válasza Muton (#43125) üzenetére


killerjohn
addikt

"ptr és bárhol", hiszen a városban ugye ritkán vannak mobok...

azt hiszem össze kell dobni HUD-ba egy macro fícsőrt :p
1 hotkey és máris megy az unforgiving, amikor meg közel vannak a mobok, mehet vissza az eredeti passzív :C
(na jó, ez lehet hogy már kiverné a biztosítékot blizzardnál...)

(#43128) Pekkk válasza killerjohn (#43121) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Meg áthúzással is fel lehet cserélni a skilleket ha éppen számodra nem előnyös gombra sikerült rakni. Vagy ez eddig is volt? :D

(#43129) Cyberbeni válasza granini (#43116) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha ismered a járást, akkor nem forrdul elő túl sokszor, hogy zsákutcába érsz, ha meg nagyon Fury kell, akkor átváltasz valami skillt egy másikra, ami azonnal furyt ad, de jobb esetben az már alapból bent van.
Ha nem akarod, hogy válaszoljanak neked, akkor nem kell a fórumra írni, ha meg kifejezetten 1 embernek akarsz üzenni, arra ott a privát.

(#43130) mikromanus válasza killerjohn (#43127) üzenetére


mikromanus
veterán

Ma ilyen fura szavak röpködnek számomra. Mindig is tudtam, hogy nem betűről betűre olvas mindent alapból az agy (?), de ma elég karakteres lett az érzés. Vissza kellett olvasni néha. Pl a két "félreolvasásom":

#43091) Sirandrish
szartiweapon nyelvújítós szó helyett szatírweapon-t olvastam. Mondju az se rossz :DDD

Most meg nálad:
Amit írsz: "macro fícsőrt :"
Amit ránézésre olvastam "macso fícsőrt"

NE kérdezd, hogy az milyen!
Azthiszem tényleg kell már egy kis szabadság .:DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#43131) Rayner válasza jpeetr (#43123) üzenetére


Rayner
őstag

nem csak monknál (ott mondjuk látványos) hanem én mindnél éreztem.
Nekem úgy tünik csempésztek bele egy durva AS nerfet, hogy maradjon tartalék lvl70-re és a későbbi itemekre is. De nálam is olyan mintha kv szünet lenne 2 ütés között ami abban látszik hogy gyorsabban halok, ergo lassabban jön a heal mint fogy a hp

(#43132) Muton válasza killerjohn (#43127) üzenetére


Muton
addikt

thx!

amúgy nem pont úgy ölte valaki a hc karaktereket, hogy item cserére beléptek egy játékba, és a faluban várta őket az oda hurcolt mob, ami a meglepett embereket elintézte pillanatok alatt?

granini: régen nyomtam már barbárral, akkor sem sokat, de mintha úgy lett volna, h a warcry ad annyi fury-t, hogy sprintelhess. de persze nem biztos :)

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#43133) Wolverine válasza mikromanus (#43115) üzenetére


Wolverine
félisten

Arról volt szó, hogy "nem igaz, hogy mindig csak a játék autentikációja döglik be és a többi szerver sosem" - nos, a többi is meg szokott néha halni, néha azok is 1-2 napra, csak azt a diablózó tömeg nem feltétlenül veszi észre :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#43134) Cyberbeni válasza Pekkk (#43118) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Mostmár ugyanolyan gyorsan üt minden spirit töltő támadás.
FoT leírásából ki is vették ezt a részt: "Generates Spirit faster than other Spirit-generating skills due to the high attack speed."

(#43135) killerjohn válasza Muton (#43132) üzenetére


killerjohn
addikt

egy évvel ezelőtt... azóta nem lehet városba húzni mobokat.

(#43136) Sirandrish válasza killerjohn (#43135) üzenetére


Sirandrish
legenda

De ha eldugod a páncélod alatt vagy beleszuszakolsz 2-3at egy goblin zsákjába majd azt bezavarod a városba akkor simán megoldható :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43137) granini válasza Cyberbeni (#43129) üzenetére


granini
őstag

Hat ha mar te sem irtal privatot akkor nem banom reagalok itt..

Ha ismered a járást, akkor nem forrdul elő túl sokszor, hogy zsákutcába érsz..
Random map eseten nincs olyan hogy ismered a jarast.. ez csak egy pelda volt. akarmilyen okbol is elofordulhat hogy vegig kell rohannom a terkepen, es nincs hozza resource-om. Mert csak. Es akkor csak az fog szamitani hogy mennyi az a max movement speed amit itembol es majd paragon pontbol ossze lehet szedni. Es erre irtam hogy a max 25 helyett feljebb vihetnek a limitet..

ha meg nagyon Fury kell, akkor átváltasz valami skillt egy másikra, ami azonnal furyt ad, de jobb esetben az már alapból bent van.
1) Nem valtok skillt mert bukom a valort, 2) nincs bent olyan passziv ami mob nelkul allo helyzetben is general fury-t mert luxus, vagy nem mert nem illik a buildbe vagy csak siman utalom, es nem szeretem ha megmondjak mit hasznaljak..

Ha nem akarod, hogy válaszoljanak neked, akkor nem kell a fórumra írni, ha meg kifejezetten 1 embernek akarsz üzenni, arra ott a privát.
Valaszolni nekem, illetve lekezeloen, okoskodoan kioktatni engem arra reagalva amit en irtam valaki egeszen masnak, az kisfiam nem ugyanaz.. maradjunk ennyiben. Tovabbi jo forumozast.

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#43138) Muton válasza killerjohn (#43135) üzenetére


Muton
addikt

akkor erről lemaradtam... erről is :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#43139) mikromanus válasza granini (#43137) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha bejön a patch, akkor ez a probléma nagyrészt kezelhető lesz. A skillek is átválthatóak időkiesés nélkül, valor se lesz és ott is feltápászkodhatsz ahol lecsapnak. Addig persze megy az ilyen félmegoldás. craternél volt olyan nekem is, hogy inkább mentem más mapra, mint hogy végigcaplassak azon a sok kilométernyi leirtott szakaszon a halálomig, vagy visszarohanjak a zsákutcából. +1 ok amiért várható a patch és a kieg. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#43140) killerjohn


killerjohn
addikt

iLvl és Perfection (c) % kijelzés a cuccokhoz

(#43141) Sirandrish válasza killerjohn (#43140) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt nem lehet hogy csak akkor írja ha ráviszed az egeret? Így szerintem rettentő zavaró :B

Szerk: És kabbe drága barátom..én is akarok ROSálni :O

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43142) killerjohn válasza Sirandrish (#43141) üzenetére


killerjohn
addikt

akkor is kiírja, csak az item lapján felül

és nem kapom be, mert nem is az én accountom...

[ Szerkesztve ]

(#43143) Sirandrish válasza killerjohn (#43142) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mármint a földön ha az adott itemre viszed az egeret..
Nem elég ha csak akkor írja ki?

És attól még bekaphatod hisz más accjával de tudsz játszani :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43144) killerjohn válasza Sirandrish (#43143) üzenetére


killerjohn
addikt

akkor se kapom be, mert nem játszom vele. vagy gondolod hogy a HUD magát írja, miközben én játszom? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43145) Gorneck válasza killerjohn (#43144) üzenetére


Gorneck
titán

Önfejlesztő/tanuló... :D

Gorneck#1239

(#43146) Rebourne válasza killerjohn (#43127) üzenetére


Rebourne
aktív tag

AutoHotKey-jel minden makrózható, szerintem felesleges ilyesmivel terhelned a hudot. Persze AHK is szürkezóna - nem tiltott a használata, de nem is egyértelmű, hogy hol a határ.

(#43147) Sirandrish válasza killerjohn (#43144) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh szegény..most úgy sajnállak hogy el sem tudod képzelni :D
Majd én tolom amíg te fejleszted a HUDot :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43148) killerjohn válasza Rebourne (#43146) üzenetére


killerjohn
addikt

azért azt megnézem, hogy autohotkeyben mikorra írod meg hogy F1 lenyomására balról az első skill-t cserélje ki a Blizzard X-edik rúnájára + kéred mellé a glass canont, és F2-re ezt állítsa vissza az előző skillt és rúnát és a passzívot, bármi is volt ott előtte ;) Egyébként teljesen jól mondod, valószínűleg nem éri meg HUD-ot ilyennel "terhelni".

most épp egy autocapture nevű fícsőrön dolgozom (legalább 7 perce és maximum 20 perc múlva kész), ami minden itemet ami fölé viszed a kurzort, lement a \autocapture\{itemid}.txt mappába, + melléteszi az item képét PNG-ben :)

[ Szerkesztve ]

(#43149) mikromanus válasza Sirandrish (#43147) üzenetére


mikromanus
veterán

Hagyd szegényt! Hisz látod, hogy hardon küszködik... ;] :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#43150) pzske


pzske
aktív tag

Sziasztok !

Gondoltam kipróbálom a PTR , de amikor belépek nem működik a karakter copy helyette a képen látható felirat jelenik meg, ha rányomok akkor pedig olyan oldalra mutat ami nem található. Valakinek valami ötlet ?

[ Szerkesztve ]

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.