Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43401) P00By


P00By
nagyúr

Az oké, h a felhalmozoti kavicsokat érdemes eladni. Mi a helyzet a tos-el?

(#43402) mikromanus


mikromanus
veterán

NO akkor ezzel meg is volnánk... Akkor nem is kérdés melyik régiót választom :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#43403) mikromanus


mikromanus
veterán

EU első runom: 5 valorig fehérekből 3 legend. Lehet rég jártam a "Normál" régióban? Vagy loot szerverem van? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#43404) Helmoras


Helmoras
őstag

Poénból kiraktam pénzes ahba a monkom cuccait.... Egy közepes ín a sapit megvettek 38 euróért.... :D Nagyjabol meg is van a ros ara :P

(#43405) Helmoras válasza Helmoras (#43404) üzenetére


Helmoras
őstag

Az egy inna sapka akart lenni csak kijavított az automata ;)

(#43406) Telda válasza killerjohn (#43385) üzenetére


Telda
addikt

Valamivel kompenzálni kell az AH adta kiesést.

(#43407) sto1911 válasza Helmoras (#43404) üzenetére


sto1911
veterán

Penzert veszik egyebkent a tome-okat meg a brimstonet?

(#43408) Helmoras


Helmoras
őstag

Erosen kétlem, bar ezek utan semmin se lepődok meg.. Bocsi ez valasz akart lenni...

[ Szerkesztve ]

(#43409) sto1911 válasza Helmoras (#43408) üzenetére


sto1911
veterán

Mert azt lattam, hogy a DE-t nem lehet eladni, de a brimstonet meg igen, gemeket, tome-ot szinten...

(#43410) Helmoras válasza sto1911 (#43409) üzenetére


Helmoras
őstag

El lehet más kérdés hogy meg is veszik-e.

(#43411) Wolverine válasza Cyberbeni (#43386) üzenetére


Wolverine
félisten

Van Digital Deluxe, lesz dobozos CE is. Ráadásul ez szerepel is a hivatalos site-on levő közleményben.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#43412) SLYM válasza Helmoras (#43404) üzenetére


SLYM
veterán

valszeg akkor elég komoly sapi lehetett, mondjuk skill bónusszal :)

(#43413) Ultrazord


Ultrazord
tag

ez a deluxe pet ez hogy lesz? milyen tárgyra lesz, vagy ez is egy tárgy lesz amit beaktiválsz és megy, marad?:D ad damaget majd?

[ Szerkesztve ]

(#43414) PunkZoli


PunkZoli
aktív tag

Srácok a kérdésem a következő:
Mi van, ha van egy amcsi haverom, aki giftben megveszi nekem a digitalt?
Eus dobozosom volt eddig, lesz vele gond?

Tegnap írtam tiketet ez volt a válasz:

Thanks for contacting us on this matter, and your question is valid and as D3 is not region locked you can indeed add your US purchase/gifted D3 RoS to your EU account IF your base D3 was purchased in the US as well

..

If you have a base D3 EU region bought you won't be able to upgrade it to a US region bought expansion...:(

Ez eléggé bullshit, szokás szerint, mert account oldalon nem írja, milyen volt a dobozos, csak, hogy global. Kérdezzek vissza, hogy akkor o most látja e, hogy honnan volt a dobozom?:D Vagy vegyem meg amcsival és utána ticketeljek, ha nem megy?

(#43415) Pekkk válasza JSaN (#43383) üzenetére


Pekkk
aktív tag

A CDG vagy a MEEX megbízhatóbb?

(#43416) Edge válasza Ultrazord (#43413) üzenetére


Edge
veterán

szvsz egy item lesz és beteszed invbe aktiválod és rohangál veled, azt csak sejtem hogy látvány elem/jópofa azt annyi...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#43417) vvega30 válasza Pekkk (#43415) üzenetére


vvega30
senior tag

CDG-nél 4 vásárlásból 3-nál befürödtem. meg is igértem nekik, hogy ahol csak tudom azt fogom mondani, hogy egy ******* ***talicska ***** ******** banda.
szóval szerintem a MEEX.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#43418) Pekkk válasza vvega30 (#43417) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Köszi! :R A master fokozat mennyire csíra. Itt nem akarnak beiktatni 1-től 6-ig fokozatot, mert ez így nagyon nem élvezetes. :(

(#43419) Helmoras válasza SLYM (#43412) üzenetére


Helmoras
őstag

Még csak az se, nem mondom hogy rossz volt, de annak fejében milyen itemek jönnek 3 hónap mulva...

(#43420) szmegma válasza PunkZoli (#43414) üzenetére


szmegma
aktív tag

"...as D3 is not region locked..." <> "If you have a base D3 EU region bought you won't be able to upgrade it to a US region bought expansion"

Milyen szepen megfogalmaztak. :))
Meg ok sem tudjak, hogy az vagy nem!?

TV: JZ1000

(#43421) Rebourne válasza szmegma (#43420) üzenetére


Rebourne
aktív tag

A játék nincs régióra korlátozva... csak a játék kulcsa ;)

[ Szerkesztve ]

(#43422) Gothmog válasza vvega30 (#43417) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Kíváncsi vagyok, hogy miként lehet "befürödni"? Aktuális CoD részt veszed, de Barbie Fashion Designer cd van a dobozban, vagy micsoda? :DDD

Én elég sok helyen vásároltam idáig játékszoftvert az utóbbi bő 20 évben (legtöbbet talán pont a CDG-ben). Sehol nem volt semmi problémám. Kétszer fordult elő, hogy rossz volt a CD vagy DVD lemez. Mindkétszer gond nélkül cserélték számla ellenében.

Endure. In enduring, grow strong.

(#43423) Muton


Muton
addikt

ros launch: márc 25. bár gyanítom volt már :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#43424) Sirandrish válasza Muton (#43423) üzenetére


Sirandrish
legenda

eccerkéccer :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43425) Muton válasza Sirandrish (#43424) üzenetére


Muton
addikt

én még csak most láttam, mert a kliens megint frissített, és volt idő megnézni a hülye reklámjaikat

A monk melyik képessége az, hogy összerántja a mobokat? És ha egyben vannak, akkor tolni kell rájuk egy max damos harangot? hogy hatékony?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#43426) vvega30 válasza Gothmog (#43422) üzenetére


vvega30
senior tag

úgy lehet befürödni, hogy nem azt kapod amit kérsz, vagy nem működik amit kapsz, vagy nem úgy működik ahogyan azt az oldalukon feltüntetik. mivel vidéki vagyok nem fogok elmenni a nemzet fővárosába ilyenek miatt, csak emailt írogatok és postázok. 2 esetben nem válaszoltak az emailre és még az elküldött csomagra sem érkezett reakció. a 3. esetben se reagáltak irányomba semmit, de ott legalább annyit megtettek, hogy feltüntették a helyes információt ami a termékhez tartozik, miután felhívtam a figyelmüket rá.
és mivel aprópénzes dolgokról volt szó (összesen talán 12k huf), így nem fogok veszekedni meg anyázni velük, simán csak egy fostalicska bandának tartom őket és ezt híresztelem is. remélem ennyi elég lesz, így is sok az offból...:)
a 4. vásárlás a D3 volt de az nem az ő saruk.. :))

és igen más helyen vásárolt termékekkel még soha semmilyen gondom nem volt nekem sem, de ezek emlékezetesek maradtak.

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#43427) Sirandrish válasza Muton (#43425) üzenetére


Sirandrish
legenda

Cyclone Strike ami összerántja de én HC-n nem javasolnám, max akkor ha van mögötted egy 200K+ DPS-es Archon Wizard vagy egy 120-140K+os bates WD..

Solora szerintem nem az igazi...mármint HC-n persze ..könnyen a halálod okozhatja :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43428) Muton válasza Sirandrish (#43427) üzenetére


Muton
addikt

köszi! akkor marad a jelenlegi felállás: 100 ököl, vakítás és harang. amíg meg nem halok :)

illetve keresnék hc multiba egy embert pár percre. még egy resurrect hiányzik az 50-es achihoz, tehát csak az lenne a dolga, hogy jön, meghal én meg megpróbálom feléleszteni. Na, valaki? :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#43429) Sirandrish válasza Muton (#43428) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez több okból is hülyeség, de hajrá...hátha találsz valakit :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43430) Muton válasza Sirandrish (#43429) üzenetére


Muton
addikt

persze, csak vicc volt :)
de közben 4 privit is kaptam, hogy mikor lenne jó :Y

:DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#43431) Sirandrish válasza Muton (#43430) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudom hogy csak vicc volt..mint írtam több szempontból is hülyeség.
4ember? Nyírd ki mindet :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43432) Muton válasza Sirandrish (#43431) üzenetére


Muton
addikt

persze, titokban az a fő terv. kinyírni mindet :))

csak majd még megpróbálom elkérni a cuccaikat, azt magyarázva, hogy ne csökkenjen a durability-jük, ezért majd én jól megfogom, amikor épp meghalnak. és visszaadom resurrect után :DDD

na, ideje ah-zni egyet, mert a végén elkezdek dolgozni :DD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#43433) mikromanus


mikromanus
veterán

Népes a család :DDD

Azaz: alakul ez. Már csak egy új zuni set kell és akkro megmarad folyamatosan :DD

azért a grafikával is van még tennivaló (vagy saját oldali hiba?). Ez kérem egy gyík holttest:

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#43434) Sárpac válasza mikromanus (#43433) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Te állat! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#43435) T. M. válasza mikromanus (#43433) üzenetére


T. M.
aktív tag

És hol vannak az ovisok?
Kutyára nem jár családi pótlék! :C
Már látom az aprónépet. Ez így helyes, irány a hivatal :D

[ Szerkesztve ]

(#43436) sto1911 válasza mikromanus (#43433) üzenetére


sto1911
veterán

Az a grafikai bug siman lehet a VGA RAM-janak hibaja is, nalam is igy kezdodott, aztan gari lett belole :DD

(#43437) Wolverine válasza PunkZoli (#43414) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha Európában vetted a D3-adat, akkor az EU-s kulcs volt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#43438) Lézerparaszt válasza mikromanus (#43433) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

PTR-en nekem is volt ez egyszer.

A játék az nem játék!

(#43439) Gothmog válasza vvega30 (#43426) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Ok, így - ebben a kontextusban - teljesen érthető :K

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#43440) T. M. válasza mikromanus (#43433) üzenetére


T. M.
aktív tag

Hogyan lehet ekkora állatkertet összehozni?

(#43441) mikromanus válasza T. M. (#43440) üzenetére


mikromanus
veterán

Vudubaba - boogie man: 50% eséllyel a területen elhullt ellen visszatér zombikutyuliként. A többi skillel ellentétben itt nem 4-5, hanem 10 kutya a korlát (már a 2.0 patchtől)

Fetishek: vagy alap fetish army, vagy a passzív skill. Utóbbi az alaptámadások után 5% eséllyel ad egyet egy percre. Az aktív skillen 8 a korlát, a passzívon talán 9 (ennyit ki sikerült hoznom már párszor). Ha végre potyiogna zuni cucc is, akkor tesztelném, hogy a passzívra is működik-e az örök élet :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#43442) T. M. válasza mikromanus (#43441) üzenetére


T. M.
aktív tag

Fetish passzívot beraktam már, bepöccintem a babát és az állatkert nálam is megnyitja a kapuit.
Megyek is egy kört :)

(#43443) mikromanus


mikromanus
veterán

Disznóvágás kormoséknál:

Ez most bug vagy feature? Vagy eddig is ekkora monsterpig-ek rohangáltak itt? .DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#43444) T. M.


T. M.
aktív tag

10 kutya ovisokkal nálam is megvan.

[ Szerkesztve ]

(#43445) ReFleXx válasza mikromanus (#43443) üzenetére


ReFleXx
addikt

Nekem spawnolt 1x rift guardiannak egy nagy tehen, azt a hex egy hatalmas malacca valtoztatta, szoval meg tudom erősíteni hogy ilyen orias malacok leteznek :D

neztem hova tünt a hszem, hat pmkent ment el :)

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#43446) mikromanus válasza ReFleXx (#43445) üzenetére


mikromanus
veterán

Lehet monster típus függő. A holttestek és állatok kismalacok, a démonok bazi nagy malacszörnyekké válnak? No, még tesztelem picit. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#43447) Sirandrish válasza mikromanus (#43446) üzenetére


Sirandrish
legenda

Persze..az ACT4-es wardenből akkora anyakocát csinál mint Ghom ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43448) PunkZoli válasza szmegma (#43420) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Persze, tiszta sor, viszont mi van, ha bejátszom, hogy azt hittem us-em van? A gift amit kapok amúgy egy serial, vagy egyből rákerül az accra?
Ha meg nem működik a kód, vagy a migrálás, visszaküldik a pénzt a spannak, vagy a support megoldja azért? Merő jófejségből?

(#43449) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Na, Normál kipörgetve, már el is kezdtem a Nightmare-t :)
Azonnal meg is találtam a két lapot a Blacksmith-hez, meg egyet a Jeweles-hez is. :)
Nagyon addiktív ez a játék ;]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#43450) Gorneck válasza PunkZoli (#43448) üzenetére


Gorneck
titán

Sztem jobban jársz, ha átutal neked pénzt vagy küld balance-ra...mint ezzel bohóckodtok...

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.