Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) homerhamm


homerhamm
addikt

Első tippre ez a Valhalla lesz, csak Japánba. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#2) wjbhbdux válasza homerhamm (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Remélhető egy nagyobb ugrás, mert ez már nem a ps4re van tervezve mint az előző 3, meg a telefonos Mirage.

/s

(#3) myckey


myckey
veterán

Amennyiben hozza Origins & Odyssey minőségét ( világépítés tekintetében, de a sztorit is említhetném, vagy karaktereket, változatosságot )... Jöhet ! Japán kellően tökéletes táptalaj egy hasonszőrű programhoz. Lehetőleg némi upgrade azért legyen... :U

Várjuk :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Jó lesz biztos, csak lehet gépet kellene újítanom :D

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5) nubreed


nubreed
veterán

Na és akkor, mivel a Ubiról van szó, mi van ezzel a kijelentéssel:

"Ubisoft Says Gamers Should Get More Comfortable Not Owning Their Games"
[link]

További kérdéseim:
itt is 70 euró lesz-e az alapváltozat?
110 környékén a Digital deluxe
és 130 az Ultimate?

Lesz-e pay wall mögé zárt mission, ami a standardban nem lesz elérhető?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6) Heroes fan válasza MikeWazowski (#4) üzenetére


Heroes fan
őstag

Mid van?

(#7) oriic válasza nubreed (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

leak:

Prices are the same in USD/EUR/GBP

Season pass costs $40 and will give you access to a questline called “Origami Killer” (along with the DLCs that release later)

Ultimate edition gives you 5 skill points.

Pre-Order is something called “Thrown to the Dogs” whether it gives you a Quest or some items, I do not know but I think it gives you some .

Source: fraxR6 (known R6 Siege leaker)

Live-Die-Respawn

(#8) Wesder válasza oriic (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Ubi+-szal úgyis az Ultimate kiadást adják, annyiért meg simán jó végigtolni majd.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Most lesz pcre Tsushima, meg ez is jön, az komoly. :Y

(#10) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

3060. Többi átlag.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11) Raysen623


Raysen623
addikt

Ha már japán, akkor esetleg megtehetnék, hogy a vívást felfejlesztik kb oda, ahol a Ghost of Tsushima volt, vagy annál picivel jobbra.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#12) myckey válasza Raysen623 (#11) üzenetére


myckey
veterán

Csucsimaban eltalálták a párharcot?

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13) Montanaxy válasza myckey (#12) üzenetére


Montanaxy
aktív tag

Amit én streamereknél láttam, az alapján igencsak.

(#14) nubreed válasza myckey (#12) üzenetére


nubreed
veterán

De 2 nap és megtudjuk.

Aszem 16 -án este 5-től lehet játszani közép európában.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15) herion


herion
tag

Számomra a Mirage nagy csalódás volt, egyébként sem csipáztam annyira Basim karakterét, hogy a bőrébe bújjak. Úgyhogy a Mirage volt az első AC game amit egyelőre kihagytam. Majd ha szénné lesz akciózva akkor lehet teszek egy próbát. Remélem a Shadows hozza majd az Odyssey, Origins, Valhalla élményét. Szeretem ez ezeket az óriási térképeket millió mellékküldetéssel megpakolva, hosszú hónapokra le tudott kötni ez a 3 AC game :K

Who Let The Dogs Out?

(#16) Heroes fan válasza MikeWazowski (#10) üzenetére


Heroes fan
őstag

Kompatibilis a win 11-el akkor jó vagy.

(#17) k-adi válasza Raysen623 (#11) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ha már japán, akkor esetleg megtehetnék, hogy a vívást felfejlesztik kb oda, ahol a Ghost of Tsushima volt, vagy annál picivel jobbra.

na igen, én is nagyon remélem, hogy átgondolják a harcrendszert, mert ez az agyatlan püfölöm a másikat elég gáz, főleg ha tényleg egy kitanított ninja féle lesz a főkarakter, elég gázul nézne ki ha katanával kéne 10-20x suhintani valakire csak azért mert 2 pixellel több az életereje, HP bar :U :U

(#18) myckey válasza k-adi (#17) üzenetére


myckey
veterán

Beleélitek magatokat a harcrendszerbe....

De pedig simán ez lesz sztm, majd üti az ember az életenergiát róla, a HP csíkot ... katanaval vagy kalapáccsal, mindegy. ;]

Nem várok nagy dolgot ilyen téren, mert az előzőekből indulok ki. Legyen jó a világ, sztori karakter blabla, már soroltam.
Aztán ha valami reform jön a harcrendszerben, hát , hab a tortán :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#19) nubreed válasza oriic (#7) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi!

A kérdéseim költői kérdések voltak, felindulásból írtam őket, mert nagyon nem tetszik amit az utóbbi időben művel az Ubi. Én semmi jóra nem számítok már tőlük.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#20) Raysen623 válasza myckey (#12) üzenetére


Raysen623
addikt

Véleményem szerint sikerült egy olyan megoldást lerakniuk, ami nem volt túl bonyolult vagy nehézkes, és ha ráéreztél, akkor a harc indulásakor 4 ember 4 vágásból meg is volt. Ez a része nekem nagyon adta, bár ugye az AC többe épít elvileg a lopakodásra, de arra is voltak jó dolgok kitalálva GoT-ben.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#21) myckey válasza nubreed (#19) üzenetére


myckey
veterán

Pedig manapság több jó Ubi cím is volt. :B :K De ez másik téma, annyi baj legyen.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#22) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#10) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hát jó lenne. Idén nem akarok gépet venni, max jövő nyáron, de akkor combosabbat.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#23) wjbhbdux válasza nubreed (#19) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A pletykák szerint még battlepass is lesz benne, szóval gyakorlatilag havidíjas is lesz a játék.

/s

(#24) myckey válasza wjbhbdux (#23) üzenetére


myckey
veterán

Havidíjas? Necsinád :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#25) nubreed válasza wjbhbdux (#23) üzenetére


nubreed
veterán

Egy single player játék? Havidíjas??? Na elmegy a Ubi az isten f***ába ha ez igaz. Ezerrel dolgoznak azon, hogy oda kerüljenek az EA és az Activision Blizzard mellé a leggyűlöltebb cégek közé.
De ha már itt tartunk, a Microsoft is jön fel "szépen", most, hogy kicsináltak 4 általuk felvásárolt stúdiót és a Bethesdától is kirúgtak egy csomó fejlesztőt...

Az AAA játékipar tényleg halott.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#26) homerhamm válasza wjbhbdux (#2) üzenetére


homerhamm
addikt

Mondjuk a Ubisoftnál minden máshogy működik. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#27) Wesder válasza nubreed (#25) üzenetére


Wesder
félisten

Mondtam már neked hogy nem kell minden hülyeséget elhinni, amit az interneten olvasol.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) Televan74 válasza nubreed (#25) üzenetére


Televan74
nagyúr

MS háza táján is vannak problémák! [link]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#29) Televan74


Televan74
nagyúr

Átraktam a hírhez! :B

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.