Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42051) Muton válasza DjDanee87 (#42049) üzenetére


Muton
addikt

thx, és multiban mit érdemes? függ attól, hogy kivel tolja az ember (melee vagy ranged)?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#42052) Gorneck válasza Muton (#42051) üzenetére


Gorneck
titán

Plusz dmg mindig jól jön...

Serenity? Near Death van bent? Dashing Strike?

Gorneck#1239

(#42053) Muton válasza Gorneck (#42052) üzenetére


Muton
addikt

serenity van bent, nagyon nem használom, csak biztonságból, hogy nehogy beszopódjak :DDD

De akkor most milyen mantra kellene? dam vagy ahogy mikro mondja heal?
Bossokhoz gondolom heal, farmolni meg pl dam, ohgy gyorsabb legyen?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#42054) Gorneck válasza Muton (#42053) üzenetére


Gorneck
titán

Milyen MPLen játszol?

A mi monkunk damot hozott...és még mpl1-2-3on is jól tud jönni a passzív és a senerity...elég egy lag, elég egy olyan elit...

Mindig olyat kell vinni amivel jól működsz...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#42055) DjDanee87 válasza Gorneck (#42052) üzenetére


DjDanee87
addikt

Near death az uccsó rúna, olyan szinten még biztos nincs neki.

Én am pont a monkkal voltam legbátrabb HC szintezés közben. Lehet azért mert az volt az utolsó az 5ből nemtudom. Mindenestre eléggé a damagere mentem rá. Mantra + overawe rúna, a breath of haven skillt sem a heal miatt tettem be, mert nem is volt rá szükség, hanem hogy fenttartsam a +15% dmg-et a blazing wrath rúnájával.
A parás szituációkra meg bent tartottam serenity-t de szükség nem volt a használatára, mert 2H fegyverrel az említett erősítő skillek mellett a harang 1hitelt mindent infernoig (najó act bossokra volt hogy kellett 3 harang is).

Ilyen volt pl Nightmare MP6on a HC monkom szintezés közben: [link] Itt még én is pajzzsal mentem mert volt egy jó szintcsökkentősöm, de hellen cseréltem 2Hra.
Ez pedig hell Siegebreaker [link] Igaz itt már megvolt a 60 ha jól emlékszem, és valami nagyon gagyi 60as kezdő gear is volt rajtam.

Szintezés közben amúgy elég sokáig használtam ezt a minden irányba szétfutó sebzést a harangnál. Sokáig ez volt a kedvenc rúnám: http://classic.xfire.com/video/610ed4/

[ Szerkesztve ]

(#42056) Muton válasza Gorneck (#42054) üzenetére


Muton
addikt

0-n. ez még csak lev 44-es, nightmare hardcore

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#42057) Gorneck válasza Muton (#42056) üzenetére


Gorneck
titán

Jaaaaa....a 44-en átsiklottam... :) Mármint aszittem már para 44...

(#42055) DjDanee87: 2 órás gyorstalpalón végeztem el a HC első 60 szintjét... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#42058) mikromanus


mikromanus
veterán

Akinek van bétája az letesztelhetné:
- death's bargain gatya life regen sebzéséhez hozzáadódik-e a Rend 0,5%*max life/hit/ellen regenje?
- passzív barbár max life*1% regen hozzáadódik?
Csak mert ha igen, akkor még tán értelmes sebzés is kihozható a life regenre gyúrva ezzel az itemmel (meg pár másikkal). Mondjuk volt olyan hibajelzés is, hogy nemcsak a life regent szűnteti meg, hanem a globe se gyógyít, ami bug... ezt is meg lehetne nézni. Esetleg KJohn kolléga? Normálon? ;] :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#42059) Wolverine válasza Intel fan11 (#42039) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizzard bétatesztjei rendszerint 5-6 hónapig tartanak, és utána lesz release. Ez jelen esetben március-április környéki megjelenést von maga után.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42060) Intel fan11 válasza Wolverine (#42059) üzenetére


Intel fan11
őstag

húú az jó volna! Egyébként wd-hez tud vki vmi jó skill leosztást űberre konkrétan?

Battletag: hojszi#2983

(#42061) Thrawn válasza Intel fan11 (#42060) üzenetére


Thrawn
félisten

Kaptál erre már választ a WD topikban.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#42062) killerjohn válasza mikromanus (#42058) üzenetére


killerjohn
addikt

Nem értem mit szívózol a normállal. Neked ez jól esik? Itt szívok, hogy megcsináljam ezt a szart hogy használja majd párezer kiskölök miközben én nem is játszom a kiegészítővel. Mindezt egy szívességből (nem kis adag bizalommal) kölcsönadott, szedett-vedett accounton amin softcore játékidő van úgy 40 óra, van rajta 200K gold, 15% crites wizard, 60K DPS, és úgy 100K EHP. Van rajta 300 LoH, nincs lifesteal, rare rajta majdnem minden és 65-95 damage-es chantodo source van rajta... Mégis mi a maci faszát kell ezen pattogni? Menjek vele tormentre csak hogy örüljél? Értelek én meg a poénjaidat, de néha nagyon nem vagyok képben, hogy mi van veled...

(#42063) Gorneck válasza killerjohn (#42062) üzenetére


Gorneck
titán

Skizo...

Gorneck#1239

(#42064) Intel fan11 válasza Thrawn (#42061) üzenetére


Intel fan11
őstag

de más véleményére is kíváncsi vagyok!

Battletag: hojszi#2983

(#42065) mikromanus válasza killerjohn (#42062) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem. De ha nem játszol, akkor nem is fogod bírni. Szarrábuffolt hulladék (azaz classicban OP-nak számító) itemek potyognak minden fárol és fallenről is. Life stolen itemek meg nem is érnének semmit a kiegben (60-as szinten alapból fele hatásfokúak, 70-esen 0% hatásfokúak, 60k DPS-en meg normál szinten iszonyat szarul töltenek "clasicban" is). Ha óránként esne classicban egy legend, akkro a kiegben fog 7-8 alapból. Most még inkább túl van húzva a droprate. Meg aztán alig van esély a szar dropra. Nincs gond azzal, hogy normal, meg gyenge karakter. Azzal van gond, hogy ha ezután meglepődsz ha ilyennel összecsuknak magasabb nehézségen 0 RoS játékidőnél. Persze ha nincs kedved játszani, akkor örömmel kisegítelek 1-2 óra runnal a jobb cuccokért. Persze csak teljesen a Köz érdekében. Akár még streamelem is :C (mondjuk erre simán találhatsz pár tucat jelentkezőt itt ha épp ilyen igényeid lennének)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#42066) Thrawn válasza Intel fan11 (#42064) üzenetére


Thrawn
félisten

Arra várhatsz ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#42067) Intel fan11 válasza Thrawn (#42066) üzenetére


Intel fan11
őstag

mert?

Battletag: hojszi#2983

(#42068) killerjohn válasza Intel fan11 (#42067) üzenetére


killerjohn
addikt

mert ez a troll topic, ami semmiről se szól ami játékkal kapcsolatos, de amiről igen, arról nagyon! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42069) proci985 válasza Intel fan11 (#42067) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ez egy fórum, mp10képes WD skillből meg ahogy tudom van kettő, a denevéres meg a kutyásrobbantós.

mp10re általában elég kevés skill sebez eleget még top gearben is, szóval nincs túl nagy variáció.. kivéve talán a barbárnál.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#42070) Thrawn válasza Intel fan11 (#42067) üzenetére


Thrawn
félisten

Mert eddig mindenkinek bejött amit gorneck javasolt, és igazából nincs is más/jobb build.

killerjohn: te épp hiperszenzitív vagy, menjél szépen RoS bétázni ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#42071) T. M.


T. M.
aktív tag

Üdvözlet!
Nem vágom a craftolt cuccokat.
Ez a bracers, gloves elfogadható, vagy lehet ez még sokkal jobb is? Szerintem igen :D
[link]
Jó dolog ez a craft, csak úgy nyeli a milkákat :DD

Öööö, ki kapott béta kulcsot? Megyek megnézem azt is, lehet megjött, aztán jól megmysticelem a bracerst ;]

[ Szerkesztve ]

(#42072) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Monknak milyen a skorn?

Battletag: hojszi#2983

(#42073) Gyuri27 válasza Intel fan11 (#42072) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kétkezes. :DDD
Volt nagy vita belőle.
Viszont a tény az tény marad. A skorn olyan skillezéshez jó a mi nem party barát. Ha egyedül tolod akkor egy massziv harang build vagy tr ütős lehet.

Amd - Radeon - Ryzen

(#42074) Intel fan11 válasza Gyuri27 (#42073) üzenetére


Intel fan11
őstag

tudsz skillezést írni skornos monkhoz?

Battletag: hojszi#2983

(#42075) mikromanus válasza Intel fan11 (#42074) üzenetére


mikromanus
veterán

Tök alap. Itt egy példa. Persze lehet másképp is...
Diablo 3 - Monster Power 10 - Act 1 run - Solo Monk - Quasimodo build (Wave of light)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#42076) DjDanee87 válasza T. M. (#42071) üzenetére


DjDanee87
addikt

Valami ilyesmi lenne az ideális craft: [link]
Na persze ilyen sosem sikerül :P

(#42077) mikromanus


mikromanus
veterán

Hát hm... Ebben a formában ez vicces lesz... Gladiator kesztyű teszt :D (stream)
Ziss - Farming 1billion gold today
A goldnak úgy látom nem lesz nagy értéke...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#42078) Gorneck


Gorneck
titán

Elkészült ma a második 100-as WDm...gyorsba fel is öltöztettem a 3dikat és hadba állítottam a törölt DH-m...remélem lassan a csapat is úgy változik, hogy tudom majd használni kicsit... :)

Solora meg lehet elszütyizek a tilitoli wizemmel... :)

Gorneck#1239

(#42079) mikromanus válasza mikromanus (#42077) üzenetére


mikromanus
veterán

5 perc alatt négyes partyban "saját termelésben" 4 milla pottyant, összesen (saját + többiek killje után egy embernek) kb 10. Kicsit gáz...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#42080) killerjohn válasza mikromanus (#42077) üzenetére


killerjohn
addikt

miért kellene neki érték? még ha lenne, akkor se tudnál mit venni belőle, hiszen account boundok az itemek :W Innentől felőlem napi 30mrd gold is eshet exploittal vagy anélkül, aztán nap végén eldobjuk ami nem fér a stash-be, mint D2-ben :)

Egyébként pedig egy legendary bugzik, csak amiatt tudnak ennyi goldot farmolni, felesleges a hangulatkeltés, mert megjön Sárpac és elmondja előre egy évre a gold árfolyamát...

[ Szerkesztve ]

(#42081) mikromanus válasza killerjohn (#42080) üzenetére


mikromanus
veterán

Enchanthoz hasznos a gold. Ha lecsapják az esélyeket és gyakoribb lesz a szar roll (vagy csak peched van és nem jön be első pár alkalomból a tuti), akkor sok suska fog elcsorogni a csatornában. A gladiátor kesztyű meg nem kifejezetten bugos. Act 4 koromfoltok folyamatos termelődése a bug. Sz@rt se sebeznek, de számol velük a massacre bónusz. Egyébként nem nagyon lehetne tízmilliószámra farmolni párpercenként.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#42082) killerjohn válasza mikromanus (#42081) üzenetére


killerjohn
addikt

maga a legendary is bugos, szerintem csak simán rátesznek egy "this effect can proc only once every 30 seconds" vagy valami hasonlót. Ez még bőven béta, de egész nap azon röhögök hogy redditen meg official forumokon őrjöng a nép, hogy FIX THIS ASAP, meg OMFG BLIZZARD REALLY? Gyerekek, azért béta, hogy
1) kiderüljön a sok bug, amit a nép exploitolni tudna
2) kiderüljön a sok bug, amiről a nép nem tud majd, és úgy lehet exploitolni
Szóval peace, nyugi, messze még a release. Inkább amiatt izgulj, hogy ha ennyi lesz az új content, akkor vajon ki fogja megvenni a kiegészítőt? :)

(#42084) T. M. válasza DjDanee87 (#42076) üzenetére


T. M.
aktív tag

:Y
Na szólok a kovácsnak, gyorsan szedje össze magát!
Kinyírom a szerelmét, saját zsebből taníttatom a mesterségre, erre ilyen sz_rokat csinál nekem! Hálátlan kutya!

(#42085) mikromanus válasza DeckardCain (#42083) üzenetére


mikromanus
veterán

Nagy-genya-trollok a fiúka diablofanson. Crushing BLow is back!!! 0% dammal. ;] :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#42086) ReFleXx válasza killerjohn (#42082) üzenetére


ReFleXx
addikt

Melyik ez a kesztű? Valaki tudna linkelni, vagy leirni a speci tulajodonsagat?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#42087) Ifju válasza ReFleXx (#42086) üzenetére


Ifju
aktív tag

(#42088) ReFleXx válasza Ifju (#42087) üzenetére


ReFleXx
addikt

dánke, es ez mikent működött? massacreval aranyos összeg hullott vagy valami fix vagy nehezsegi szint függő? na majd ha hazaerek nezek rola valami videot.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#42089) Sirandrish válasza ReFleXx (#42088) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gyilkolod a népet és amikor kapod a Massarce bonuszt akkor hullik a földre köréd gold ezerrel :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42090) proci985 válasza Ifju (#42087) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ez a transmogrification ez az, hogy bizonyos uniqueket át lehet egy másik hasonló uniquevé alakítani, mint anno pl a retro modban diablo2ben? mert az úgy nagyon remek lenne.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#42091) mikromanus válasza Sirandrish (#42089) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem ez volt a kérdés. HA arra is tudod a választ, hogy volt-e goldkülönbség a 13 killes és a 64 killes massacre bonusz goldjutalma közt, akkor az már válasz. Én aztán nem tudtam kivenni hogy is értékel. Bonus darabszámra, vagy kill számmal szorozva a goldot valahogy... Szóval ha van infód, akkro jöhet . ;)

(#42090) proci985
Az itemek kinézetét lehet módosítgatni. Szerintem nem csak legendaryra és setre működik. Bármelyik (egyszer már dropolt) legendary vagy set item kinézetét ráhúzhatod a meglévő felszerelésedre. Meg szinezgetheted, de az festékkel megy azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#42092) killerjohn válasza proci985 (#42090) üzenetére


killerjohn
addikt

igen és nem. Bármelyik tárgynak adnatsz más külsőt, aranyért cserébe. Van valami unlock dolog, amivel szép lassan kapsz opciókat hogy egy adott típusút mire varázsolhatsz át, de arról nem sokat tudok. Egyébként nagyon klasszul működik, végre úgy néz ki a karakter ahogy szeretnéd!

(#42093) Sirandrish válasza mikromanus (#42091) üzenetére


Sirandrish
legenda

Attat nemtom :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42094) proci985 válasza mikromanus (#42091) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

& killerjohn:

köszi!

szóval akkor pl IK fejesből nem lesz Mempo statra, de kinézetre bármi kihozható.

az viszont remek lenne, mert jelneleg három geart használok a DHmon, időm játszani sok nincs, szóval finom jelzéseket használok magamnak:
- sárga vállas: dam és pickup
- fekete vállas dam
- nincs válas: védelem, ez lenne a vile

vért:
- nat: új nat
- nincs: legacy nat, ami védelemre egyenértékű a rongyokban szaladgálásnak

szegény dhn meg a mempo nagyon hülyén áll, hát még a nat sisak. andy viszont szerinem passzol a karihoz:).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#42095) granini válasza proci985 (#42094) üzenetére


granini
őstag

En mostmar barmit megadnek hogy a fostalicska-kek inna gatyatol, meg az otvar-kek ice climbers designtol megszabaduljak vegre.. szerintem a Vile Ward az nincsazazisten hogy jol mutasson egy karakteren, leginkabb azert, mert elb**szottronda. :(

A mempo se egy szepseg, de pl az IK fejes ugy nezki hatulrol mint valami maskara az allarcosbalra.. nagy fajdalmam a design regota, ha csak ezt megoldjak mar hive vagyok a kiegnek..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#42096) T. M. válasza granini (#42095) üzenetére


T. M.
aktív tag

Én már most is híve vagyok a kiegnek :))

(#42097) proci985 válasza granini (#42095) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

mempoval csak az a baj, hogy nőnemű DHn a japán szamurájmaszk a goth assassin nat vérttel eléggé kaotikus összképet nyújt, amin az inna se segít:).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#42098) Intel fan11 válasza proci985 (#42097) üzenetére


Intel fan11
őstag

a belső tulajdonság számít nem a külső :C :C :C

---

igaz, de kevesebb smiley is elég;)

[ Módosította: proci985 ]

Battletag: hojszi#2983

(#42099) Sirandrish válasza granini (#42095) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem személy szerint tetszik a VW..
Egyedül Barbáron nem jön be de azon is csak azért mert eltúlozták a méretét..a többin faintos :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42100) Intel fan11 válasza granini (#42095) üzenetére


Intel fan11
őstag

Kinek a pap kinek a papné, de nekem is tetszik a VW.

Battletag: hojszi#2983

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.