Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Soulles


Soulles
tag

Asus bácsira rá jár a rúd.

(#2) Cythyel válasza Soulles (#1) üzenetére


Cythyel
senior tag

már régóta... én kb 10 éve nem veszek semmi asus cuccot, gari kuka, minőség vagy szerencsés belenyúlás vagy szenvedés, rosszul paraméterezett órajelek, stb... nevéből és a hiszékenyekből él kb az asus már pár éve...

(#3) HummeRC válasza Cythyel (#2) üzenetére


HummeRC
senior tag

Ezzel sajnos egyet kell értsek, hasonlóak a tapasztalatok. Megkopott már a régi fény...

(#4) Cythyel válasza HummeRC (#3) üzenetére


Cythyel
senior tag

össz 2 dolog amivel eddig nem volt bajom asus vagy almárkából, a routerjeik és a nasok, korábbi 2 asus routerem is villám áldozata lett, nas-ból meg van nálam 2, kollégáimnál vagy 2 tucat, évek óta mennek és mind rendben megy hiba nélkül, de alaplap és vga csak fényes, de hulladék...

(#5) Zoolee19 válasza Cythyel (#2) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Akkor nekem nagyon nagy szerencsém van.
Asus routerem van, és 3 éve fixen Asus egeret használok.

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#6) Sidorovich válasza Soulles (#1) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Én is be akartam linkelni, de megelőztél. :))
Én sajnos most vettem Asus alaplapot, de szerintem ez volt az utolsó Asus termék amit valaha vásároltam ezeket után. Ha ezt meg merik tenni USA-ban, el se tudom képzelni mi mehet itt Kelet-Közép-Európában. :U

(#7) User64476 válasza Sidorovich (#6) üzenetére


User64476
őstag

Szerintem ugyanezt csinálja évek óta bármely random termék itthoni szervize, laptoptól szerszámon át az autóig. Gondolom az sem segít, hogy 3 év garit kötelező adni a drágább holmira, megoldják okosan.

(#8) prolad


prolad
őstag

Egyetlen érdekes pontja a 32 GB RAM-os opció. Nemrég cseréltem le a PC-t egy Legion Go-ra, elég határeset abban a 16 GB egy gyenge közepes igényű címnél is.

(#9) HummeRC válasza Cythyel (#4) üzenetére


HummeRC
senior tag

Igazad van, túloztam kicsit. Van még egy asus routerem, ami 0-24 évek óta jól működik.

(#10) .mf


.mf
veterán

"Az alapplatform természetesen megmarad, így az AMD Ryzen Z1 Extreme SoC APU használata borítékolható"

Akkor az maradhat is a raktáron. Eddig arról szólt a fáma, hogy Strix Point lesz benne (12 db Zen5 mag és 12 db RDNA3+ CU). Az meg, hogy kijavítják végre a hibáit, az fejlesztés, amiért árat emelnek? Röhej.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#11) HummeRC válasza .mf (#10) üzenetére


HummeRC
senior tag

Erről nem is hallottam, de igazad van, én is vártam valami teljesítménybeli fejlesztést is. Igazából ha igazak a hírek, akkor ez most nem fejlesztés, csak egy ráncfelvarrás, amilyennek alapból lennie kellett volna.

(#12) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Kb 10 éve a patika alaplapom helyett egy lerúgott szrt adott vissza gariban, de a mi a legjobban bántott, hogy a GTX 980Ti Matrix Platinum helyett garban egy javított ex bányász 1070 Ti Strixet kaptam ami nem sokat bírt...
Strixet, Matrix helyett... :((
Végül az RX 5700 XT Strix balhénál döntöttem el, soha többé Asus VGA.

(#13) User64476 válasza eldiablo (#12) üzenetére


User64476
őstag

Honnan lehetett tudni, hogy bányász volt?

(#14) eldiablo válasza User64476 (#13) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Pinceszag és oxidált fém részek és a kiégett LED csík elég árulkodóak voltak, plusz kb 1 hónap használat után artifaktolt a kártya.
A második csere kb ugyan ez csak az úgy volt javítva, hogy a VRM tekercsek közül volt ami a levegőben volt. Az egy hetet sem ment, zárlatos lett.
A harmadik csere egy fóliás, ránézésre is keveset futott példány volt. Azzal nem volt semmi gond, szerintem máig megy valakinél.

(#15) User64476 válasza eldiablo (#14) üzenetére


User64476
őstag

Hála az égnek, hogy ez a tetű bányászkodás végetért, teljesen tönkretették minden fronton a dolgokat. Gondolom a szerviz is bizniszelt a kártyákkal ahogy tudott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.