Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112434) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Hát skacok...
Most tényleg lesz időm gamelni, úgy néz ki, mert én nem látok már arra esélyt, hogy a hétfői PCR tesztem negatív lenne... Nem nagyon látok...
Sajna a mai gyorstesztem pozitív lett (cégünk által rendezett, privát medical cégnél levett story, mert kollegám családját nogoba rakták pár napja), nem is csodálom... Amúgy lehet véletlen volt az egybeesés az eléggé erős meghűlésemmel, de most már ennek 4 napja és egy napja zéró a szaglásom/ízlésem (haha, tudom, most kell kienni a fagyóból azokat amiket annyira nem kedvelek! :DDD )... :(

Lesz időm farmolni, itthon. :O

Nagyon furi az egész, én mint nyájimmu "hívő", de az egészet korántsem tagadó és eddig TÉNYLEG minden szabályt betartó (mert gondolok másokra), most szépen részese ennek a dilinek közvetlen! :(

Cicóm meg tök aranyos, most tényleg >mindenhova< "követ", ott fexik, nyomul, mellettem van szigorúan, ahol éppen vagyok. :B

A legjobb érzés meg az, hogy szégyenlem magamat, mert miattam dőlt be a komplett már 2x áttervezett szolgálati beo. Hozzánk nem lehet csak úgy hírtelen berakni a cégtől Gipsz Jakabot, mert a komplett bankbiztonságnak át kell világítania, ellenőriznie stb... (Így is ugye egyik karatnénos, másik meg térdével van otthon, backup-testvér épületünkből tudunk maximum odahozni, de nekik is vinniük kell a saját órakeretes balhéjukat...) :(((

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.