Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mjani1172


mjani1172
addikt

Úgy gondolom bár nem rossz készülék, de ha valaki egy kicsit figyel és vár, akkor hivatalos helyről ennél lényegesen kedvezőbben elhozhatja pl. az S21FE-t. Persze a teli ára annak más, de szinte mindig fut valami akció rá, és ha nem sürgős, akkor ennél szerintem lényegesen jobb vétel, pláne kedvezőbb áron.

[ Szerkesztve ]

(#2) DrDoktor


DrDoktor
tag

Faterom p20 proja aksi miatt bootloopos lett megkapta az én P30 prom
Magamnak meg ezt a készüléket vettem. Tervben volt pixel 6 pro is de azoknak miket itthon kapni a garija nagyon is kétséges számomra. Első pár napban csalódásnak éltem meg főleg akksi és kamera miatt.
Mára az aksi beállt nekem elfogadhatóra. A kamera meg egyre jobban tetszik ahogyan fedezem fel a kis trükkjeit. A 120HZ kijelző remek a glifákra tojok.Jó kis cucc.
Samu ellenében itt tiszta döcögésmentes az android.Nem bírnám már elviselni a bloatware galaxist...

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#3) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Ez a fényjáték 1 percig nagy poén lehet.De így ennyi.Szerintem is jobb választás a samsung, bár, tény, nem ennyire "csillivilli" bár, 90%-ban tokban lesz a tulajoknál.

(#4) ghiottone válasza Richoo44 (#3) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azt is megoldották a tokgyártók: [link] [link] :DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#5) DrDoktor válasza Richoo44 (#3) üzenetére


DrDoktor
tag

Szerintem meg sok szituációban lehet jó.De amúgy senki nem kötelez a használatára. kikapcsolható
Én tokban használom és működik a "fényorgia" ha akarom.
A tok ki van marva a ledeknek.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#6) Richoo44 válasza ghiottone (#4) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Persze, láttam hasonlókat instán, de sokaknak (mondjuk nekem is )még mindig életidegen kijelzővel lefelé tartani a mobilt...

(#7) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

A Nothing Phone (2) nagy újítása pedig a hátlapi színes fényjáték lesz :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#8) Bog válasza Donki Hóte (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Vagy semmi :D
Voltak olyan pletykák, hogy lesz "lite" verzió a fénycuccok nélkül.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#9) Richoo44 válasza Bog (#8) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Lehet hogy a semmi néha több (lesz) :D.

(#10) mrThomi


mrThomi
addikt

Hat sracok en pont tegnap adtam el... raadasul kifogtam egy szar kijelzöset [kép] ugy zöldellt mint a tavaszi viragzas. Akinek ilyen teloja van azert erre nezzen ra mert rengetek a hibas. A supportnak viszont nagy piros pont rendesek, segitökeszek, mondtak hogy küldjem vissza es vagy kicsereik egy ujra vagy raknak bele uj kijelzöt de mar nem volt kevdem ujjat se kapni belöle. A telot 2 nap alatt meguntam, fogasra nekem kenyelmetlen, valojaban semmi extra, unalmas a kezelöfeület, meg azert be is tud döcögni neha. Karl pei csinaltott volna inkabb egy meg jobb oneplust es mint anno flagship killer teloval törni a piacra, de ö tudja. Ez igy nekem kettes ala

Nothing Phone (2a)

(#11) Shyciii válasza mrThomi (#10) üzenetére


Shyciii
veterán

Küldjed vissza a készüléket nekik??? Nem ők küldenek egy futárt ingyen, és ugyanez vissza, mint a Oneplus-nál??

(#12) DrDoktor válasza mrThomi (#10) üzenetére


DrDoktor
tag

Pixel samu iphone minden évben van hibás kijelző,
a 600.000+ ár sem garancia semmire.Tehát e miatt semmivel nem jobb vagy rosszabb mint más gyártók.
Emag/alza 30 nap azonnali elállást ad nulla kockázat.
Ha külföldi vásárlás ott meg gyors a support
Döccenés nálam egyedül a samu browsernél volt bár az minden telefonomon furán viselkedett eddig minden egyes frissítés után produkál valami meglepőt heheh(Az utolsó frissítés ezt is rendbe rakta)Másnál sem olvasok akadást sőt mindenki kiemeli milyen frankó jó a tiszta gyors android élmény.,...
Ha képes vagy megunni egy telefont ott nálad lehet a baj.Android azt teszel rá amit akarsz felületet.
A készülék fogására nálam semmi panasz ezt eltudom fogadni neked kényelmetlen nem mindenki egyforma. :R
Egy telefont az ember nem unaloműzőnek vesz szerintem.
Mitől nem unod meg 2 nap alatt a mostani telód?
2es alá pontozás durván elfogult szerintem.
Főleg ha az indokaid nézzük.
Ez egy remek középkategória teteje készülék.

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#13) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Használtam egy hónapig, teljesen hibamentesen. Prémium anyaghasználat, mindenféle szartól mentes stock droid, jó kijelző, egész jó kamera. Ez egy jól sikerült középkategóriás.

(#14) janeszgol


janeszgol
félisten

Kamerában nem rossz. A színkezelése nagyon tetszik, elég természetes.
A kijelző jó, de a fényerő ugye...A hardver elmegy.
Biztosan nem venném meg, nem csábít.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) Shyciii válasza DrDoktor (#12) üzenetére


Shyciii
veterán

Android azt teszel rá amit akarsz felületet.

Ez ebben a formában nem igaz. A gyári szoftverre rakhatsz akármit kiegészítésnek, attól még a menük kinézete, funkciója, a notification panel, a kapcsoló panel mindig ugyanaz marad, ugyanaz a kinézet, szín forma stb. Úgyhogy igencsak könnyű megunni. Én pl ettől a kapszulás kapcsolópaneltől hányingert kapok, így a Nothing már ez miatt kiesne (meg Pixel is értelemszerűen).

(#16) kutga válasza Shyciii (#15) üzenetére


kutga
nagyúr

Mi az a kapszulás kapcsolópanel?

Amúgy nem drága egyébként egy kissé ez a telefon 200k-ért?

[link]

Let the Zone take me if I am.

(#17) Shyciii válasza kutga (#16) üzenetére


Shyciii
veterán

Ez a borzalom: [link]

(#18) mrThomi válasza Shyciii (#11) üzenetére


mrThomi
addikt

Nemetröl forditottam,
"Itt található az RMA-szám, amelyre a visszaküldéshez szüksége van (EU*****).

Miután a visszaküldési rendelést kérték, e-mailben felveszi Önnel a kapcsolatot a B2X/SBE, a visszaküldési címke elküldéséért és az átvételi folyamat megszervezéséért felelős cég. Ha szeretné, a csomagot személyesen is átadhatja a futárnak, miután megkapta a címkét."

De nyilván csak a lenyeg az lett volna hogy vissza kell küldenem.

Nothing Phone (2a)

(#19) kutga válasza Shyciii (#17) üzenetére


kutga
nagyúr

Ja hogy ez. Nekem nem tűnik annyira borzalmasnak. :)

Let the Zone take me if I am.

(#20) mrThomi válasza DrDoktor (#12) üzenetére


mrThomi
addikt

En szemely szerint elvartam volna egy ltpo 1 kijelzöt, de ez az en velemenyem. Nyilvan dobott volna az aran is. Örülök ha te megelegedessel hasznalod, az a lenyeg hogy neked bejön, de nalam ez most összesegeben nem jött be.

Nothing Phone (2a)

(#21) mrThomi válasza kutga (#16) üzenetére


mrThomi
addikt

Egy uj markanal szerintem de. Nyilvan mas idoket elunk, par eve csucs szettet kaptal ennyiert flagship killer neven. Ezt irtam följebb, hogy egy sima közep szintü telefon. Vegye akinek erre all a czerka, en is kiprobaltam nem arrol van szo, de en nem ereztem semmi kesztetest arra hogy megtartsam. Most akcioba nemetbe S21 FE 479€, igaz 6/128gb, de összesegeben jobb ajanlat a samu ahogy feljebb is irtak

Nothing Phone (2a)

(#22) kutga válasza mrThomi (#21) üzenetére


kutga
nagyúr

Ennél a telefonnál szerintem a tiszta android élmény a plusz, sokaknak nem jön be a Samsung féle mindennel telepakolt felület.

Let the Zone take me if I am.

(#23) mrThomi válasza kutga (#22) üzenetére


mrThomi
addikt

Nem tudom, de ennyiert ez akkor is gaz, ha cserelik garanciaba ha nem

Nothing Phone (2a)

(#24) *RLaci* válasza mrThomi (#23) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ilyen fotót találsz Lg, Huawei, Samsung alannyal is. Kicsit üti a fikacunamid az aláírásod ;]

[ Szerkesztve ]

(#25) mrThomi válasza *RLaci* (#24) üzenetére


mrThomi
addikt

Kössz, hogy szoltal mar el is felejtettem

lehet, de volt mar 30 samsungom es egyiken se volt ilyen. Viszont ez volt az elsö nothing es ha ilyen megbizhatatlan akkor az utolso is

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#26) Shyciii válasza kutga (#19) üzenetére


Shyciii
veterán

kutga

Nekem igen. Ez a kinézet semmi másra nem jó, mint hogy minél kevesebb információ férjen ki a kijelzőre, és felesleges plusz mozdulatokat végezzek annak érdekében, amit előtte 1-2-vel megoldható volt.

Amúgy a Samsung mindennel telepakolt felület nem feltétlenül hátrány. Nekem most Note 10-es van, és amit telepakolt felületnek nevezel (gondolom a kiterjedt menü rendszerére gondolsz, mert a notification panel, a kapcsológombok pont ugyanazok mint máshol Android 12-esen) az igen sok plusz funkciót ad hozzá. És nem olyan haszontalan funkciókat, mint hogy csillámpóni módjára villogjon hátul, hanem olyan funkciókat, amiket a mindennapos használatban fontosak lehetnek :)

(#27) Linkin1994 válasza mrThomi (#23) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Indiában elég sok embernél elő jött ez. + egyéb nyalánkságok. Ha lehet hinni a reditnek akkor Indiában már nem is cserélik a zöldülés miatt a telefont.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#28) kutga válasza Shyciii (#26) üzenetére


kutga
nagyúr

Ismerem, nálam is Samsung van éppen, szeretem. :)

Let the Zone take me if I am.

(#29) mrThomi válasza Linkin1994 (#27) üzenetére


mrThomi
addikt

Igen sok videot, kepet lattam en is, de hogy indiaba emiatt ne cserelnek azt nem tudom. A supportos csavo nalam rendes volt, kuldtem neki egy csomo kepet, videot is a hibarol. Azt mondta hogy a szervizes bevizsgalas utan mondjak meg hogy kijelzo vagy komplett telo csere. Az is lehet hogy visszaküldtek volna hogy nincs vele semmi gond, de ez nalam mar biztos nem fog kiderülni

Nothing Phone (2a)

(#30) DrDoktor válasza Shyciii (#15) üzenetére


DrDoktor
tag

Ha ilyen mélységben van igényed az is megoldható root....
Aztán pajkos cicik kapcsolótáblád lesz. Kissé szőrszálhasogatásnak érzem.

##20mrThomI
Én meg zoom kamerát 10x periszkopami kellen. A józsi aktív hűtést a zsuzsi cserélhető pink hátlapot.
Nem kezeled helyén a telefon kategóriát

Én anno előfizetéssel 199 ért vettem a P30 prom az akkori és szerintem mai napig is sok tekintetben etalon telefont.Megértelek de 2022 van más világ más árazás.

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#31) ollie válasza DrDoktor (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nagyon rég használhattál te felsőkategóriás Samsung telefont.

***

(#32) mad823


mad823
őstag

Ennek a telefonnak a legnagyobb - előre jól látható - hibája az, hogy csak jövőre ígérték rá a 13-as androidot. Egy ennyire stock szoftver esetén ennek már kint kellene lennie, az, hogy nincs, előrevetíti, hogy szar lesz a szoftver support, ez pedig elég fontos lenne egy telefonnál.

(#33) tDr1v3r válasza mad823 (#32) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem is ez a félelmem. Ha Androidos telefont kéne vásárolnom (szarszifon gang represent) ezt vagy Pixelt vennék, de emiatt egyre kevésbé van játékban a Nothing...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34) DrDoktor válasza ollie (#31) üzenetére


DrDoktor
tag

Szia én rajtad kívül használok mást is mint samsung ezért képtelen vagyok elfogadni a véleményed .Pont 1 napot bírtam használni a samu 22 -t kösz lagos gyenge akku idő borzalmas blotware tenyészet.
Ellenben itt smooth tiszta android.Még az alap appokat is nekem kellett letölteni hála erdegenk nem erőlteti rám nem kell root ,hogy tiltsam a használhatatlan kémprogikat....
[link]
[link]
[link]
[link]
Mindig minden topikban meg kell védened a samut?
Ha az telefon, óra,wc kagyló...Tényleg hiszel benne ,hogy a drágaság ennyire tökéletes.?
Olli ez csak egy termék....
Nem kell válaszolni MINDENBEN IGAZAD VAN!

#32mad823 Igen valós félelem nálam is.Dehát manapság semmi nem biztos.Lehet áram se lesz amivel töltsem pár hónap múlva. Ebből is látszik nem árt az óvatosság nincs tökéletes készülék.

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#35) Shyciii válasza DrDoktor (#30) üzenetére


Shyciii
veterán

DrDoktor

Root -al te kompletten át tudod rajzolni pl a lehúzható kapcsolótáblát kényed-kedved szerint? Vagy a menüsorokat átrendezni stb? Erősen kétlem. Ahhoz alsó hangon a framework-be kellene belenyúlnod, de durván, amit egy-egy külsős fejlesztő megcsinált, de az csak specializáltan az aodtt készülékre jó, semmi másra. Te root-al max custom romot rakhatsz fel, amibe szintén meg van szabva a kinézet attól függően hogy melyik AOSP-ra épül, illetőleg tehetsz fel mondjuk magisk modulokat. Úgyhogy továbbra is ott tartunk, hogy nem, ez nem szőrszálhasogatás, hanem erős ferdítés részedről.

Ellenben itt smooth tiszta android.Még az alap appokat is nekem kellett letölteni hála erdegenk nem erőlteti rám nem kell root ,hogy tiltsam a használhatatlan kémprogikat....

Ki kell ábrándítsalak. A Nothing phone is tele van bloatware alkalmazásokkal, és szolgáltatásokkal. Attól, hogy te nem látod a programok alatt, attól még ott van. Listázd csak ki adb-vel az összes elérhető rendszerprogramot, aztán pisloghatsz, hogy mennyi google-os, qualcomos "bloatware" van rajta. De ha valaki odaadja nekem 20 percre itt a melóhelyemen, akkor kilistázom a Nothing által feltett semmire se jó szolgáltatásokat is. le merem fogadni, hogy nem 0db-ot fogok találni, hanem többet...

Az S22 meg nem tom mitől lagos. Itt van a közvetlen főnökömé. Semmilyen lagot nem érzek rajta, pedig még él bennem a Oneplus 7T Pro-m iszonyat sima működése (ami nekem jóval gyorsabb volt, mint az alap, mert abból is vagy 25db bloatware szoftvert, és szolgáltatást irtottam ki). Az akksija vitán kívül szar. Aki tényleg úgy használja a telefonját, hogy azon mindent elintéz, annak az 1 napos üzemidő csak álom. Ezért nem is kell nekem S22-es.

[ Szerkesztve ]

(#36) ollie válasza DrDoktor (#34) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bár nem specifikáltam, de a bloatware-re céloztam. A lag meg jellemzően a szar 3rd party appoknál fordul elő.

***

(#37) Neurotoxin válasza ghiottone (#4) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Te jó ég, a 2. linken egy teljesen pofátlan Spigen Rugged armor koppintás van.... :U Amúgy a telefon hátlapja valóban eléggé egyedi lett.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#38) mrThomi válasza ollie (#36) üzenetére


mrThomi
addikt

Szerintem most ne hozzuk ide az s22 ultrat

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#39) Jagon válasza *RLaci* (#13) üzenetére


Jagon
tag

"...mindenféle szartól mentes stock droid..."
A ráhúzott Nothing UI-t minek neveznéd akkor?
Az én értelmezésemben az is csak egy újabb bloatware, amit le sem lehet törölni...

"Mit jelent a rendszerváltás? ... Például Windows telepítés?" - Molnár Krisztián, vlogger.

(#40) bostone


bostone
addikt

Értem, de valahogy mégsem értem, mi adja el ezt a mobilt.
A versenytársakhoz képest nem ad többet, nem ad jobbat.
Annyi kínai brand mászkál Európa utcáin, egy kezemen meg sem tudnám számolni, most meg ez.
A hétköznapi ember nem fut bele a nothing kampányáradatba, előbb találkozik bármilyen más modellel.
Szóval, aki nem érdeklődik egy picit sem a legújabb trendek után, hogyan győzi meg magát arról, hogy ezt válassza?

(#41) *RLaci* válasza Jagon (#39) üzenetére


*RLaci*
addikt

Minimális változtatás egy Pixelhez képest.

(#42) Shyciii válasza *RLaci* (#41) üzenetére


Shyciii
veterán

A Glyph funkciót, és hozzá kapcsolódó szolgáltatásokat, programot vagy mondhatnám a komplett programkódját én nem nevezném minimális változtatásnak a Pixelhez képest.

(#43) WhiteWalker válasza mjani1172 (#1) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én meg a Samsungtól hányok úgy unblock.
Ha fizetnének se kellene Samu telefon - mondjuk más sem tőlük.

(#44) *RLaci* válasza Shyciii (#42) üzenetére


*RLaci*
addikt

Rendben. Egy Samsunghoz, Huaweihez akármihez képest minimális.

[ Szerkesztve ]

(#45) Donki Hóte válasza WhiteWalker (#43) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem Samsung telefonom van (meg Samsung tv-m, mosógépem, hűtőm, mikróm), de semmi olyat sem tapasztaltam velük kapcsolatban, amitől hányinger jönne az emberre.

Nyilván mindből van alternatíva, de nem tudom, hogy az alternatív gyártók terméke miért okoz tisztább és szárazabb érzést egyesekben :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#46) SpydeR3412 válasza DrDoktor (#5) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Pedig Nekem pont azon akadt meg a szemem a cikkben, hogy csak éjszakára lehet kikapcsolni :F

(#47) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Nem a tucat kinézete van, nekem tetszik. A kamera meg az egyik legjobb kategóriájában.
Stockdroid meg a legnagyobb plusz ebben a telóban.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#48) *RLaci* válasza SpydeR3412 (#46) üzenetére


*RLaci*
addikt

Dehogy, első dolgom volt, hogy kikapcsoltam, sosem villogott.

Elit3Zotya +1

[ Szerkesztve ]

(#49) doooo válasza DrDoktor (#34) üzenetére


doooo
veterán

Lol beraksz linkeket, amiken azt írják, hogy a PH weboldala laggol a böngészőben. Nem a telefon, nem a rendszer, hanem a netes böngészőben egy oldal; vagy ha az nem, akkor mindenféle random appok, amikhez semmi köze a telefongyártónak.
Találtál a topicjában 47 hsz-t, 3600-ból, amiben a laggot említik, persze most arra ne is térjünk ki, hogy ennek a 47-nek legalább a fele azt írja, hogy "nálam nincs laggolás".

Nem tudom, kinek vagy a másodregje (lehet, hogy rájönnék, ha sokat agyalnék rajta, de most nincs kedvem), de ha így haladsz, lassan harmadik (vagy ki tudja, hányadik) regre is szükséged lesz.
Kamugép.
Használd egészséggel a semmidet (már ha nem kamuzol arról is), és ne égesd magad ennél is jobban.

(#50) K0vasz


K0vasz
aktív tag

nem tűnik rossznak, de ennyi pénzt sose adnék egy noname telefonért (amire ráadásul ki tudja, milyen szoftvertámogatás lesz, és mondjuk nem csődöl-e be az egész 2 év múlva)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.