Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108601) Yodamest válasza Elemental (#108600) üzenetére


Yodamest
addikt

jaja ez lesz köszi :)

(#108602) Vistaboy válasza Dictator^ (#108597) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ma csak kétszer tudtam kipróbálni, de eddig bevált a tűzfal kikapcsolása, majd holnap kiderül, tényleg ez volt-e a gond? Ha reggel is elindul pöccre, akkor megvan a probléma megoldása. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#108603) soo277


soo277
őstag

Sziasztok
valakinek nincs kedve felrántani 70 re?
köszi
wersoo#21211

BT: wersoo#21211

(#108604) Dictator^ válasza Jim-Y (#108552) üzenetére


Dictator^
veterán

Igen. T16on érdemes eltolni. De szívesen segítek benne, ha szólsz :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#108605) reelc válasza Dictator^ (#108604) üzenetére


reelc
veterán

Most, hogy mondod, a mostani szezonba nem is láttam még.
De nem baj, 2 simát nyomtam el, annyi elég volt, a többi üllő. :)

[ Szerkesztve ]

(#108606) Dictator^ válasza reelc (#108605) üzenetére


Dictator^
veterán

Fun azért.
Eddig talán 1 vagy 2-be jártam. Csináltunk egy 10-es vaultos kört, de a randomok egy ancientet sem hoztak sajnos :(

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#108607) Daelion válasza reelc (#108605) üzenetére


Daelion
őstag

Tegnap mentem 2 ancientet,simát meg már vagy 20-at kb.
Asszem kb egész seasonre le van tudva a gemezés meg a goldal se kell egy ideig foglalkoznom pedig minden GR runt empowerelek. :)

(#108608) reelc válasza Daelion (#108607) üzenetére


reelc
veterán

Nekem elég volt 2 sima egész szezonra farmolás mellett.
Befejeztem a szezont.
NSben van sok pénzem, ott sem játszok annyit, hogy elfogyjon.

[ Szerkesztve ]

(#108609) Daelion válasza reelc (#108608) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem is elég lenne csak S16 óta elkezdtem full Ancientre+augmentre csinálni a karit amit Seasonbe játszok ahhoz meg nem kevés 'alapanyag' kell.

Ebből a szempontból én nagyon örülök ennek a puzzle ring dolognak,rengeteg időt/farmolást megspórol hogy onnan ki lehet szedni gemet/goldot ilyen könnyen. :K

(#108610) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Unreleased Expansion for Diablo 3: King in the North

Erdekes video :)

A druidaban meg mindig remenykedem....

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#108611) reelc válasza SQX_Barto (#108610) üzenetére


reelc
veterán

Talán a következő részben.
A 3-ikban már nem lesz.
Írták a múltkor mit akarnak. Mivel időpontokat nem írtak, csak azt, hogy nem egyszerre jön minden szerintem 1 éves terv volt.

(#108612) SQX_Barto válasza reelc (#108611) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Azert a D4-ig meg el kell tolteni valamivel az idot... :)
Es az szerintem meg 3-4 ev, mire kiadjak.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#108613) reelc válasza SQX_Barto (#108612) üzenetére


reelc
veterán

Vannak más játékok is. :)
Ja és még az Immortal is várható valamikor. ;] Bár az egyáltalán nem érdekel. Nem játszok mobilon.
Szerintem kevesebb, 2 év lesz az.
Kiöregszünk a játékbizniszből, mire kijön. :D

[ Szerkesztve ]

(#108614) SQX_Barto válasza reelc (#108613) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ugy ertem, hogy a blizzardnak erdemes lenne fenntartani az erdeklodest Diablo irant, amig nem jon a 4...
Immortal, lol... Elvileg azt reg kaszaltak mert valami hasonlo jatek bukott (de ez lehet pletyka is)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#108615) Daelion válasza SQX_Barto (#108614) üzenetére


Daelion
őstag

Hivatalosan nem mondott Blizz semmit Immortal-al kapcsolatban kb tavaly Blizzcon óta.
Annyit mondott a Kínai 'része' a dolognak,hogy ők megvannak a játékkal és innen már a Blizzen múlik.

Ezen felül csak pletykák vannak.

Az a elkaszált kieg téma már terjeng egy ideje,lehet benne valami bár igazából már sokat nem számít.
Érdekes azért.

Én sokra már nem számítanék D3-al kapcsolatban max ilyen-olyan patchek meg kisebb updatek mint amit mondtak a karinként +1 új szet,stb de persze én örülnék legjobban ha nem lenne igazam. :)

[ Szerkesztve ]

(#108616) SQX_Barto válasza Daelion (#108615) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Az Immortal téma számomra nem túl érdekes, max örülnék, ha annyira bebukna, hogy meggyőzné a Blizzardot, hogy ne pazaroljon erőforrást mobilra. A nekrót is kb õsszeollózták az előző karakterek skilljeiből és gyanítom, elég sikeres lett. A druidát is sokan szeretnék szerintem, meg ki kell tölteni a D4-ig az időt valamivel. Ahányszor már újrakezdték a D4-et, nem hiszem, hogy mostanában lesz belőle valami...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#108617) reelc válasza SQX_Barto (#108614) üzenetére


reelc
veterán

Ezt én is írtam nemegyszer, hogy a D3-asokból lesz a bázis, és nem mindegy, hogy bánik vele a Blizz így a ennyi idő után.

(#108615) Daelion: Ami az elkaszált kieget illeti volt már szó korábban róla, hogy valószínűleg annak egy részét kaptuk meg darabokban amikor még komolyabb patchek mentek. Úgy látszik akkora sokk volt nekik az AH kivétele, hogy nem fejezték be a 2-ik kieget.

(#108616) SQX_Barto: Mondom újra: szerintem még 2 év. :)
Voltak átszervezések, és a Diablo is kapott embereket.
Én nem aggódom miatta, a név el fogja adni, bármilyen szutyok is lesz... mármint ha megtud felelni a felfokozott rajongói elvárásoknak, és jobb lesz, mint a most és az akkor piacon lévők, szabadon választott, amelyik tetszik. ;] Mondjuk amik jöttek/jönnek kifele... sajnos semmi tartanivalója a Diablonak szerintem. Ha ezt a Blizz is tudja, akkor a minőség rovására mehet a dolog. :)

Amúgy ha már Diablo 3 élettartam, meg játszani vele a következő részig... van aki ezt komolyan gondolja? Mármint olyan aki legalább 1000+ órát (direkt keveset írtam) beleölt, és úgy érzi még ellesz vele vagy 2 évig? Nem patchenként/szezononként történő 1-2 hetes fellángolásra gondolok, normális játszásra. Persze, beleszámolhatjátok a múltkori terveket, hogy majd új szet lesz, stb. adhat-e elég lendületet?

[ Szerkesztve ]

(#108618) chopin42


chopin42
őstag

Üdv! Végre a héten volt időm elkezdeni szezonozni, és indítottam egy monkot. Az első idők nehezek voltak, az inna 4pc nem sok mindenre jó. 6 pc óta megtáltosodott, már t10-en nyomom, wol. Jó a wol, de lb alapján nagyon tetszik a generátor build, de attól még messze vagyok. Ki mit javasol, mi a legjobb/leggyorsabb monk perpill? Dash-monk melyik? Köszi :R

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#108619) reelc válasza reelc (#108617) üzenetére


reelc
veterán

Ha már kérdezek, úgy a korrekt, hogy leírom (megint) én hogy vagyok a dologgal.
2015 márciusában kezdtem játszani, és bő 2 éven keresztül ez volt a fő játékom, nagyon sok időt öltem bele, tetszett. Aztán a munkatársak mind feladták egy idő után, majd a friend listesek nagyrésze is. Persze az életben is jönnek dolgok, hogy már kevesebb idő jut játékra, stb., de azt tudom, hogy ha jó lesz a következő rész, tolni fogják, ahogy módjukban áll. Inkább a kontent hiány miatti ráunás történt. Többen nem is váltottak más játékra, én igen. 1-2 hét szezon, és kb. ennyi számomra patchenként. Utána nyomás mást játszani. De ehhez az állapothoz kellett párezer óra játék bele.

Persze az éremnek mindig van egy másik oldala. Megvettük az alapjátékot + a kieget. Játszottunk sokat. Függünk a szerverüktől. De az ugye sehol sincs leírva, meddig kell támogatniuk a játékukat. Idén 7 éves. Mit és meddig várhatunk el? Annak ellenére, hogy kevesebbet játszom, nem tetszett az a kb. 1 év, ami patch nélkül volt, és most sem felejtettem el, hogy változtattak a nézeteiken.

(#108620) Daelion válasza reelc (#108619) üzenetére


Daelion
őstag

Nálam ez kicsit máshogy néz ki mert nekem igazából soha nem volt a 'fő' játékom a D3 pedig day 1 óta megvan az alap játék és a kieg is amikor megjelent.
Persze első ~1-2 évbe ment a legtöbbet de akkor se ez volt az a játék amivel a legtöbbet játszottam hanem egy MMO 'Vindictus',az volt úgy mond a fő játékom majdnem 7 évig és minden más csak mellé volt berakva amikor kedvem/időm volt.

Épp ezért nincs is 'csak' ~2300 óra a profilom szerint,ami nem nevezhető soknak így ~7 év után.

Nekem ez a Season/1-3 hét teljesen megfelel és simán el tudok vele lenni D4-ig ha azért adnak kisebb patcheket/updateket.

Meg nálam nem nagyon meghatározó tényező,hogy játszanak e vele a haverok vagy nem mert D3-at mindig is jobban szerettem egyedül játszani.
Voltunk vagy 5-en amikor megjelent a játék de most már csak én járok vissza minden Seasonbe,néha 1-2 haver felnéz ~1 hétre aztán lépnek is le.

Igazából én már úgy vagyok vele,hogy nekem bőven megérte azt a pénzt amit rá költöttem és ha be is zárnák a szervereket el tudnám fogadni mert semmi se tart örökké + játszottam már vele eleget.
Azt az MMO-t is kb 7 év után hagytam teljesen ott mert elég volt '+egyéb okok'.

Ahhoz képest D3-al még legalább Seasonbe van kedvem játszani ha más nem is.
Viszont fő játéknak nem nagyon tudom elképzelni az tény,illetve nem is azért fejlesztettem gépet hogy csak D3-al játszogassak. :)

Már jó ideje nincs is ilyen fő játékom,van egy hosszú listányi játék amikkel valamikor szeretnék játszani és azokon megyek át szép lassan de most talán a Borderlands 3 le fog kötni egy jó ideig.

[ Szerkesztve ]

(#108621) proci985 válasza chopin42 (#108618) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

en megneznem a leaderboardot, hogy eppen mi az ami megy

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#108622) rumkola válasza chopin42 (#108618) üzenetére


rumkola
veterán

WoL + Ingeom.
Évek óta.

(#108623) chopin42 válasza rumkola (#108622) üzenetére


chopin42
őstag

+proci985
Köszi mindkettőtöknek. Első monk, nem egy dh, már ami az előrehaladást illeti, de kezd bedurvulni, ahogy gyűlik a cucc. Nekrónál mondjuk sokkal kevésbé szenvedősebb :D

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#108624) czpitti válasza chopin42 (#108623) üzenetére


czpitti
senior tag

Nem egy dh?????gr 80-akat(kisgemezni) 1.30-ak alatt megyek vele.jo az a monk:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#108625) chopin42 válasza czpitti (#108624) üzenetére


chopin42
őstag

Azóta kezdek belejönni, jött némi gear meg paragon, haladós ez is. Igazából a generator build érdekel, milyen lehet a wol-hoz képest. gr70 megvolt, egy öv esett, ami nem jó egyikbe sem. még csak pár óra van benne, de ezt is kedvelni fogom :DD

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#108626) alakesh válasza rumkola (#108622) üzenetére


alakesh
tag

Áhh, fel kéne gearelni a monkomat, a régi szép idők emlékére, túlságosan elkényelmesedtem az autocastolós skeleton magek mellett...

(#108627) reelc


reelc
veterán

Bocs, ez nagyon OFF, de többeket érdekelhet, van itt több konzol játékos.
Konzolokra is megjelent a Torchlight 2..
Nem én vagyok a célközönség, de a konzolosok is egyre több ARPG-t kapnak (pl. tavaly a Titan Questet), ami jó dolog. Mi, hogy sikerül az már más kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#108628) Edge válasza reelc (#108627) üzenetére


Edge
veterán

Én már nyomatom NS-en pre order volt, nagyon baba :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#108629) tiborv


tiborv
aktív tag

erre a LoD gemre mikor érdemes áttérni? Konzolon majdnem minden kasztnal az új gemmel felszerelkezve vezetnek a leaderboardon de hcban annyira nem merek kiserletezni vele meg.
Előző seasonban ugye felpakoltam az összes ancientet ami csak esett és öröm boldogság volt ha beleillett a buildbe, ha nem, de most azért más a helyzet
Mikor érdemes áttérni rá?
Marmint aki használja az a gemlvlre megy előbb és mint előzőben csak felpakolja ami van aztán majd kiesik a buildbe illő tárgy is, vagy pont fordítva először mindent addig forgattok míg meg nincs ancientben és utána a gem?

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#108630) Daelion


Daelion
őstag

Na Season/kari befejezve és játék letéve köv Seasonig.

GR 110 ment le a UE DH-val,Gizzard gemes verzióval 'nincs Stricken a buildbe'.

1081 Para/16300 Dex/500k HP/1600 All res ~290K Gizzard Shield de annak külön Toughness van.

Meglepően jól bírja,ahhoz képest hogy régen milyen volt az UE és csak a DMG hiány miatt nem tudok feljebb menni meg itt már azért fáj a Stricken hiánya.
110 is szerencsés volt Power Pylon-al a RG-nél. :D

Kis érdekesség,S17-be mire össze raktam a LoN Dagger of Darts WD-t ugyan így full Ancientre illetve lvl90-100 as Augmentekkel az tartott ~100+ óraba most meg DH-val ~60+ pedig nem volt jobb 'szerencsém' csak DH-val ennyire gyorsabban mentek a dolgok.

(#108631) Deftyyy


Deftyyy
tag

Üdv!

Nem jelentkezett valakinél mostanában ilyen insane fps lag fix 60ról ilyen 20-30ra pár secig? 9600k gtx1070 eddig nem volt semmi baja pár napja jelentkezett. Más játékoknál problémával nem találkoztam.

(#108632) reelc válasza Deftyyy (#108631) üzenetére


reelc
veterán

Nem, mert nincs ilyen erőművem, és sosem mertem mérni az FPS-t. Nálam más miatt van gond. :)

Rakd vissza 32 bitre a játékot. Jobb tippem nincs.
Gondolom az utolsó Win10 frissítés kavart be, vagy ha cseréltél drivert - ha más játékok mennek, valószínűleg nem net gond.
Alig több, mint 2 hete jött ki a Diablo 3 patch.

(#108633) proci985 válasza Deftyyy (#108631) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

SSDn van a jatek?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#108634) soo277 válasza Deftyyy (#108631) üzenetére


soo277
őstag

rakd vissza elöző drivert :K :K :K

BT: wersoo#21211

(#108635) chopin42


chopin42
őstag

Hmm...ez a lod wol monk jónak tűnik. 9/13 anci van, nem a legjobbak, 90-es gem, és aprít. 100 még nincs meg, egy sunwoko-cpt crimson custom setuppal volt 96. Ha összegyálik a full anci, nekimegyek a magasabb szinteknek vele, 100 sztem ezzel is meglesz. Dh-annyival erősebb kezdő, hogy shadowwal full alap cuccban, kis gemekkel, 0 augmenttel 700 para körül vitte a 100at előző szezonban, de rendes cuccban ez is ütni fog, úgy érzem. Jó kis kaszt a monk, nem bántam meg, hogy ezt indítottam. Gr75/t16 már speedelhető simán. T16 főleg, több anci van hozzá, élvezet nézni, ahogy beteríti a képernyőt arannyal :D Ha kifinmomult cucc lesz hozzá, megkockáztatom, hogy rifttől függően gyorsabb speed lesz az ue multishottól, i speed impale dh-ról nem is beszélve (bountykhoz utóbbi jobb volt).

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#108636) _drk válasza chopin42 (#108635) üzenetére


_drk
őstag

Én a DH-t meg a Monk-öt gyűlölöm csapatban, ha én nem olyannal vagyok. Egyszerűen más dimenzióban haladnak. De mintha a Monk még szemetebb lenne, mert mire utol éred a DH még lehet nem irtott ki mindent, de a Monk biztosan :D

(#108637) lovi0930


lovi0930
csendes tag

Sziasztok!
Tudna abban valaki segíteni, hogy ps4 re letöltöttem a diablo 3 at és lengyel lett a nyelv... nem tudom sehol se átállítani. Ha valaki tud segítsen :D

(#108638) Valkűr


Valkűr
őstag

Sziasztok! Nem teljesen ide tartozo kerdes, de hatha tud valaki segiteni. A nagy PC atment a masik szobaba, es HTPC szerepet tölt be. Kellene helyette valami a kisebb szobaba, mi az a legkisebb gep, es a legolcsobb megoldás amit ha megvennek tudnek Diablot jatszani vele akadozas nelkül? Mas jatek nem menne rajta csak ez, meg netezesre lenne hasznalva. A felbontas Full HD lenne. Azért itt kerdezem, mert ez a Diablos topik, ti jobban vagjatok mekkora az a gepigeny ami elmegy ezzel a játékkal.

Példaként egy ilyenen menne, vagy eselytelen?

[link]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#108639) reelc válasza Valkűr (#108638) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Igaz, hogy 7 éves játék, de azért nem árt figyelni ilyen spéci igényeknél a követelményekre.
Mivel Full HD-zni akarsz, a Recommended Specifications-t nézném a helyedben (nem a Win 10-re gondolok, hanem a hardverekre).

Szóval Celeron és Intel HD Graphics esélytelen.
Ráadásul ehhez a játékhoz SSD-t szoktak javasolni, az meg akkor plusz költség.

[ Szerkesztve ]

(#108640) reelc válasza Valkűr (#108638) üzenetére


reelc
veterán

Én a helyedben az Aprón keresnék valami olcsóbb komplett gépet vagy félgépet. Gondolom az SSD-t még te veszed hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#108641) JSaN válasza Valkűr (#108638) üzenetére


JSaN
addikt

Szia azt a 39e forintos gépet felejtsd el, kb 10-15 fps lenne max soloban, az kb torrent futtatasra valo gep.
Ha csak dio3 és netre kell legjobb jobb megoldas tenyleg egy hasznalt gep lenne.
Konkret gepet nem tudok mondani, de par specifikaciot igen hogy mire erdemes figyelni.
2-4 magos proci 3ghz korul eleg boven, dio3 nem hasznalja ki a sok magos procikat ellenben az orajelt annal inkabb.
8gb ram-nal nem kell tobb en is annyival tolom evek ota.
SSD alap dolog dio3nal a suru palya valtasok miatt, egy olcso 120gb SSD eleg.
Integralt vga-t probaljuk meg elfelejteni ha lehet, egy gtx 1030-1050 boven eleg lesz,vagy korabbi egyenerteku szeria.
50k huf kornyeken mar lehet talalni dio3nak valo gepet apron.

más: Ezen a kepen levo barbar vajon melyik jatekbol van? dio4 vagy a mobil immortal? :D

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#108642) TeeBee73 válasza JSaN (#108641) üzenetére


TeeBee73
addikt

D1 Remaked. ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#108643) Vistaboy


Vistaboy
veterán

GR70-es Primal. Shadow buildhez jó lesz, bár egy Karlei-nek jobban örültem volna.:)

Mindegy, már az is jó, hogy megy a játék, így, hogy kikapcsolom a tűzfalat és leállítom a torrenteket, már gond nélkül indul. Utána vissza lehet mindent lőni, már megy rendesen. :)

MOD: Ja, mielőtt valaki kérdi, hogy a Dead Man's Legacy helyett miért a Holy Point Shot tegez van, nos egyszerű: ekkor még nem esett ki. Ennyi. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#108644) TeeBee73 válasza Vistaboy (#108643) üzenetére


TeeBee73
addikt

A ribanc (Kadala) sem dobja?

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#108645) Dictator^ válasza Vistaboy (#108643) üzenetére


Dictator^
veterán

Karleiből könnyű ancientet, meg primalt szerezni.. igaz, nagyon sok reforge kell, de nekem pl. onnan lett meg.. :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#108646) reelc válasza Dictator^ (#108645) üzenetére


reelc
veterán

Semmilyen tárgyból sem könnyebb Primalt szerezni.

Ha azt írod, hogy sárgából upgrade segítségével jobb eséllyel lehet összehozni ancientet mint más tárgyakból, ezt elhiszem, mert csak 2 féle tőrt ad be.
Nem véletlenszerűen váltogat pl. 15 féle íjból.

[ Szerkesztve ]

(#108647) Dictator^ válasza reelc (#108646) üzenetére


Dictator^
veterán

Nem fejtettem ki, de arra gondoltam, hogy mivel a törből csak két fajta van DH-nak, ami kijöhet, így ezáltal szerintem ez a legegyszerűbb módja (még a reforge legendary sem), hogy kijöjjön egy primal belőle.
Mindkét törből jött már primal ebben a seasonban nekem.

Meg gondolom a korábbi Season leaderboardok alatt is sokan ezzel a módszerrel szedték le. Baromi sok DH járkált Primal törrel..

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#108648) reelc válasza Dictator^ (#108647) üzenetére


reelc
veterán

Akkor én hamar feladtam, sose jött össze, pedig az előző szezonokban főleg Impaléztem.

(#108649) Dictator^ válasza reelc (#108648) üzenetére


Dictator^
veterán

Előző seasonokban én sem voltam a toppon, bár ott inkább Wizardoztam.
Most viszont szerintem kb 20-30 upgradeből lett több ancient, és 1 primal amit meg is tartottam.
Sapkámat próbáltam reforgeolni, mert ugyan volt majdnem közel 1000dexes ancient, amin volt vita, meg CHC 6% + resist is.. de gondoltam jó lenne egy impales, crites, dex-es..
Erre kb a 6 reroll rajta dobott egy primalt, amin van Dex, CHC, Imaple + resist :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#108650) reelc válasza Dictator^ (#108649) üzenetére


reelc
veterán

Szerencséd volt.

Valamikor a Primal bejövetele után vagy 100 reforgeot csináltam egy adott itemre, egyik se volt Primal.
Azóta nem érdekel a dolog, vagy kiesik, vagy nem.
Már nem is játszok annyit.
Amúgy nagyjából kb. minden 4-ik Primalt tudnám használni valamire, a többi kuka.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.