Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109351) faragojof válasza Grincsulás (#109350) üzenetére


faragojof
senior tag

A Reaper a necro!
Pc-re a Battlechest-et vedd. :K

"Formicate Under Command of the King,,

(#109352) faragojof válasza soo277 (#109340) üzenetére


faragojof
senior tag

Nem nyeltem, hanem Nyerítettem! :DD

"Formicate Under Command of the King,,

(#109353) reelc válasza faragojof (#109351) üzenetére


reelc
veterán

Nem. A Reaper of Souls az a kieg, a Nekro pack pedig a Nekro kari 1-2 aprósággal.
A Battlechest: alap+RoS kieg.
Ha mindent akar, a Diablo III: Eternal Collection kell neki: " includes Diablo III, the Reaper of Souls expansion pack, and the Rise of the Necromancer pack".
Pl. innen.
Az ő pénze bánja :) azért ajánlottam a Battlechestet, mert ha nem jön be, akkor azzal bukik a leglevesebbet. A Nekro pack sokaknak nem jött be.
De ő tudja :)
(Más játéknál is ha van mód, a legkisebb értelmes megoldást szoktam ajánlani. Utána lehet azt bővíteni, ha tetszik.)

[ Szerkesztve ]

(#109354) Grincsulás válasza reelc (#109353) üzenetére


Grincsulás
tag

Értem. Akkor maradok a Battlechestnél. Egyébként miért olyan gáz a Nekro? Még annyi kérdésem lenne, hogy a Reaper of Souls Digital Deluxe az micsoda? Annyiba kerül mint az Eternal. Nem venném meg, csak érdekességképpen kérdezem. :)

(#109355) persil válasza Grincsulás (#109354) üzenetére


persil
nagyúr

Egyaltalan nem gaz, sot baromi jo, csak sokaknak nem jott at. Izles kerdese.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#109356) faragojof válasza reelc (#109353) üzenetére


faragojof
senior tag

Úgy legyen. :R
Én a battlechestet vettem. Kaptam a necrohoz valami rothadt csontszárnyat, egy vérgolyó petet, meg a peckem tudja mik jelentek meg az install után.Azt nem tudtam, ill. a battlechest után nem is érdekelt, hogy van egy külön necro pack is.

"Formicate Under Command of the King,,

(#109357) reelc válasza Grincsulás (#109354) üzenetére


reelc
veterán

Sokan azt hitték, hogy a Diablo 2-es Nekróhoz hasonló. Pl. ez is szerepet játszhatott abban, hogy sokaknak nem tetszik.
Nekem pl. a karik egy része nem is tetszik (WD, Wizard), nem foglalkozom velük.
A Digital Deluxe: ahol linkeltem ott fel van sorolva, mi micsoda. De + karislot és kozmetika, ilyesmi. Vagyis drágább változata a RoSnak, és elég lesz a sima, hidd el. :)
Szerintem nem éri meg, de kinek mi?

(#109356) faragojof:
Nekro pack tartalma.
Bármikor meglehet venni külön, célszerű majd valami akcióban, ha kell.
A PC-s Battlechest nem tartalmazza a Nekrot, konzolos változatokba nem megyek bele, PC-m van.

[ Szerkesztve ]

(#109358) reelc válasza Grincsulás (#109354) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem nézd át a topik Összefoglalót, vannak benne infók.
Vannak magyar klánok (egyszerre egynek lehetsz tagja), és communityk is (ebből többen lehetsz tag). Ha partyzni szeretnél majd, stb. jól jöhetnek.

(#109359) Grincsulás


Grincsulás
tag

Hát akkor maradok először a Battlechestnél, aztán majd idővel kiderül beszerzem-e a necrot. Mindenkinek köszönet a helpért! :R
Ui: ha végzek ezzel a csodálatos délutáni műszakkal le is csapok rá. :D

(#109360) faragojof válasza reelc (#109357) üzenetére


faragojof
senior tag

Nem kell megvennem külön. Benne volt a battlechestben. A polcon figyel. Dobozos verzió, szülinapi ajándék.
Úgyhogy De!4! ;] :DDD
Lehet, azóta a Blizz külön is árusítja, azt nem tudom.

"Formicate Under Command of the King,,

(#109361) rumkola válasza faragojof (#109360) üzenetére


rumkola
veterán

A battlechestben nincs nekro. :DDD

(#109362) faragojof válasza rumkola (#109361) üzenetére


faragojof
senior tag

Oké! Ki lettem okosítva. Egyszerre lett rendelve, battlechest+necro. Az egyik dobozos, a másik digitális letöltés.
Vanijenbonijem... :U :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#109363) akva


akva
tag

(Részben) visszaadták a barbi lamentation buff-ját:

[link]

Usbridge -> iFi Nano -> Tabla -> Metrum Octave DAC / Chord Mojo -> Pointe 672SE / tmp Ant -> Vandersteen 2ci / Amiron Home / RHA T20 / AudioQuest kábelek, iFi tápok

(#109364) reelc válasza akva (#109363) üzenetére


reelc
veterán

Épphogy összeraktam a crusit, próbálok rájönni hogyan is kell játszani vele, erre máris nerf? :)

(#109365) SQX_Barto válasza reelc (#109364) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nem solo 150-ezik, hanem megall mondjuk 145-nel, ugy erzem meg jo lesz Neked igy is :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#109366) reelc válasza SQX_Barto (#109365) üzenetére


reelc
veterán

Az igen távol áll tőlem.
Még a 120 is. :)
P1999-en állok jelenleg.

(#109367) SQX_Barto válasza reelc (#109366) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Epp most toltam le a 120-at :)

Tudom viszonylag sok a paragonom, casual jatekosokhoz kepest, de en utalok solozni, szoval 120 szamomra nagy szo. Eddig a Pestilence 110 volt a rekordom joval regebbrol.
130 kovezes nelkul tutira nincs benne, viszont nem tudom a nerf mennyire veszi vissza, hogy erdemes-e bele tobb energiat fektetni. Masreszt a 130as kavicsaim sikeresen ratortem a nekro BK-ra anno, amivel meg annyira balfasz voltam, hogy 140-en mar pirosra tortem... :(
Mindegy, jatszok, aztan lesz valami :)
Barbar kovetkezo szezonban viszont igy tuti, remelhetoleg jo lesz igy es kozelit a tobbi karihoz szoloban. Barbart fokent supportkent hasznaltam. Ugrabugraval anno letoltam a 100at azt hiszem.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#109368) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

2 player barbarral nem lett a kedvencem, de attol meg eredmenyes...

(Nyilvan, ha a masik 6k+-os az nem hatrany :D )

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#109369) reelc válasza SQX_Barto (#109367) üzenetére


reelc
veterán

Grat.
Korábban írtam, hogy nekem nem tetszik a Paragon rendszer.
Ha ezt átviszik ilyen formában a D4-re, akkor nemigen fog érdekelni.
Persze, jutalmazza a játék aki csapatban játszik, meg sokat meg minden... akkor sem, nem így kellene. Meg a metát sem szeretem, ami eléggé bevan betonozva a partykba ezer éve, ha konkrétan a klasszokat nézzük. Aki nem hajlandó idomulni, az nem lesz hatékony.
Na az ilyen dolgok miatt sincs kedvem partyzni.
Marad a szóló.
Szenvedésnek érzek minden GR-t ami mondjuk 10 percnél több idő, és eszembe jut, hogy más játékban jó eséllyel használható loot is van ennyi idő alatt. Vagyis nem olyan feleslegesen kidobott idő, mint itt.

Most kiszámoltam, P1999, az UE DH augmentálva +6075 dexszel rendelkezik, ami visszaosztva 5-tel olyan, mintha P3214 lenne augmentáció nélkül.
Ezzel GR114-re vagyok képes, ha szerencsém is van. Ok, az Impale hatékonyabb, de azzal sincs meg a GR120.

(#109370) rajzol01 válasza persil (#109249) üzenetére


rajzol01
tag

Sziasztok, végülis csak az alapot vettem meg mert úgy láttam a WD is szerethető.
Viszont csak 7 fps tudtam kipréselni lebutított grafikával. Értem hogy nagyon régi a lenovo Y560 gépem, de mégiscsak 2012es játék, és a bn szerint az ati radeon 5000 támogatott. Nekem az a gyanúm hogy csak az alaplapi-Intelt használja.
Nincs valami ötletetek? friss driverek telepítve
kösz szépen

(#109371) reelc válasza rajzol01 (#109370) üzenetére


reelc
veterán

Mármint csak az alapjátékot, vagy a Battle Chestet?

SSD van a gépedben? Ehhez a játékhoz azt ajánlják. Mondjuk nekem HDD van, viszont asztali gépben.

Driver: szerintem nézd meg, melyik driver támogatta utoljára a VGA-dat. Tudtommal időnként kiveszik a régi típusokat. Így lehet a legújabbal nem érsz semmit.
Ill. nézd meg, hogy van-e benne átkapocsolási lehetőség manuálisan, vagy csak automatán?

Ja, és elég sok sérülékenység volt Intel procikra az elmúlt években, és ha a procid érintett és szedtél le frissítéseket, az magának a procinak a teljesítményét is csökkenthette. Pl. filmezésnél nem tűnik fel az a -x%, de a játék más tészta.

Ezek csak tippek, fogalmam sincs.

[ Szerkesztve ]

(#109372) rajzol01 válasza reelc (#109371) üzenetére


rajzol01
tag

csak alapjátékom van
normal hdd van csak, de gondolom a+ fpshez főként jobb proci és jobb vidkari kell (?)

köszi azért

(#109373) reelc válasza rajzol01 (#109372) üzenetére


reelc
veterán

A géptípusoddal semmit sem érünk, a komponensek kellenek. Minden típusból többféle kiszerelés volt.
Milyen proci, mennyi RAM, VGA milyen és mennyi memóriával, stb.
Mindegy, hogy 2012-es a játék, a laptopod lehet akár 2014-es is, ha az olcsóbb árkategóriából származik, nem volt erőmű akkoriban sem.
Ahogy írtam, lehet régebbi driverrel jobb lehet.
Stb.

(#109374) Daelion


Daelion
őstag

Na most már én is kíváncsi lettem,hogy meddig megy a S17-be játszott WD-m mert akkor Season belűl 116-ig ment.

Hát most se nagyon megy feljebb pedig azóta megkapta NS Paragont,Echoing Fury-t meg Flavor of Timet-t a cube-ba mert akkor még nem voltak jók ezek.
Egyedül a Bane of trapped-et vesztettem a LoD gem miatt.

Meg itt már volt egy kis fishing amit eléggé nem szeretek viszont bizonyos mapokon körülményes tud lenni ez a build és azokat inkább nem erőltetem maxos pushnál mert idő pazarlás.
Ez egy elég jó Rift volt de 117-hez kb még jobb kéne vagy legalább ugyan ilyen de azt meg kutassa elő a fene. :D

Jelenleg nincs ennél erősebb karim meg buildem tehát ez a maxom is most.

[ Szerkesztve ]

(#109375) reelc válasza Daelion (#109374) üzenetére


reelc
veterán

Grat!
Nem szoktam fishingelni, de néha kilépek, ha botrányosan rossz a GR menetközben.

GR114-et mentem szeptemberben, ez a csúcsom. 14:37. P1929.
Impale DH, ha jól rémlik 100-as augmentek, és az Aughild szettel és az egyik új nyakékkel.
A buildhez azóta semmi új cuccom nem lett, és a +70 Paragon se indokolja, hogy elkezdjek kínlódni, hátha +1 lejön ha szerencsém van.
UE DH valamivel alatta van, viszont sokkal jobb cuccokkal rendelkezik és kényelmesebb vele játszani.

[ Szerkesztve ]

(#109376) rajzol01 válasza reelc (#109373) üzenetére


rajzol01
tag

i3 330M / 2.13 GHz
4gb ram1066 MHz
ATI Mobility Radeon HD 5730

úgy emlékszem 2011-12ben ez egy elég jó játékgépnek számított

(#109377) reelc válasza rajzol01 (#109376) üzenetére


reelc
veterán

System req.
A procid gyenge, és az asztali gép VGA van feltüntetve a Blizznél, ami nem egyenlő a mobilossal.
Azt írtad az a gyanúd, hogy nem megy a VGA. Azt próbáld életre lehelni. Más játéknál megy?

2012-es laptop VGA teszt, Diablo 3. Na ezek inkább a jó gépek, i7 procival már akkor.

[ Szerkesztve ]

(#109378) persil válasza rajzol01 (#109376) üzenetére


persil
nagyúr

Sajnos nagyon rosszul emlekszel, ez sosem volt jatekgep, de foleg nem "eleg jo".

Viszont azert el kene docognie, es nem 7 fps-sel. Szinte biztos, hogy az integralt vackot erolteti valamiert. Allitsd at, hogy a vga-t hasznalja.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#109379) reelc válasza persil (#109378) üzenetére


reelc
veterán

Ezt írtam én is.

Megvehette akkoriban 2x annyiért is akár, mint egy asztali gépet, attól még nem volt játékgép.
Amúgy akár topik kereső "notebook" kulcsszó, vagy akár laptop.
Vissza lehet nézni akkori beírásokat, kinek hogy ment és mivel.

[ Szerkesztve ]

(#109380) Daelion válasza reelc (#109375) üzenetére


Daelion
őstag

Én sem szeretek fishelni,4-5 próba után már úgy vagyok vele hogy ott rohadjon meg. :D

Viszont amikor bele nyitok egy fullos goat meg wasp Riftbe akkor azért nincs kedvem szívatni magam.
Ezzel a build-el Riftek ahol sok a szintkülönbség illetve lépcsők vannak elég idegesítő tud lenni amikor elakadnak a Fetishek meg nem találják el a célpontot én meg rohangálhatok le fől hátha újra pozicionálják magukat. :(((

Persze ha nem push szinten van a run akkor simán megyek azzal amit bead.

(#109381) rajzol01 válasza reelc (#109379) üzenetére


rajzol01
tag


8 éve ezt gamer laptopként árulták, gondolom a jbl hangszorók sem az irodai alkalmazások miatt került bele
a proci már 2011-ben sem volt erős az tény

közben sikerült beállítgatni, elég jó grafikával 27 fps
kösz

[ Szerkesztve ]

(#109382) persil válasza rajzol01 (#109381) üzenetére


persil
nagyúr

Sok minden arulnak "gamer laptopkent" attol meg az nagyon nem lesz az. :)

De ezek szerint sikerult rabirni, hogy a dedikalt vga-t hasznalja, azzal mar elleszel. Csak ne jojjon be a csapatba 2-3 witchdoki, mert a 27 fps-bol pikk-pakk 2.7 lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#109383) rajzol01 válasza persil (#109382) üzenetére


rajzol01
tag

anno sc2-re jó volt, másra meg nem kellett..

áhh egyedül játszom csak a sztori miatt. meg mert az első 2 részt is bírtam. valószínű ez lesz az utolsó gamém.
bár a starcraft2 után is ezt mondtam
meg a wownál is 2006ban

(#109384) persil válasza rajzol01 (#109383) üzenetére


persil
nagyúr

"áhh egyedül játszom csak a sztori miatt"

Akkor eleg lesz, nekem is volt y560-am, bar nekem i7-tel, a proci kicsit szukosz nalad, de, ha nem nagyon multizol, akkor elleszel vele.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#109385) reelc válasza rajzol01 (#109381) üzenetére


reelc
veterán

Örülök, hogy sikerült.
Ahogy írtam, többféle konfigban árulják a laptopokat.
A tiédet is árulhatták gamernek, de azzal az i3 procival nem volt az, az i7-tel inkább. Mégis ugyanaz az Y széria.
Ha utána szeretnél játszani még a sztori miatt hasonló játékkal, akkor a Titan Quest AE-re is érdemes ránézned majd egy akcióban, az oldalon ott a gépigénye is.
A régebbi változatát, ami nem a 10-ik évfordulós AE volt, hanem a TQ+IT azt meg anno én toltam laptopon. A tiédnél sokkal gyengébben, nem volt benne dedikált VGA, csak az alap Intel.

[ Szerkesztve ]

(#109386) rajzol01 válasza reelc (#109385) üzenetére


rajzol01
tag

hat ez csak ilyen softcore gamer cucc. azért örülök hogy maradt benne még pár fps
nem tudom ennek a kalandnak is mikor lesz vége tekintve hogy csak hétvégén éjjel tudom működtetni (család,meló,koncertek,filmek és a végén ott figyel a diablo)
de köszönöm a tippet

(#109387) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Találtam 2 jó cuccot a Shadow dh-hoz. Ezeken mit kellene forgatnom szerintetek?

(#109388) Joezyka válasza boygabi_ (#109387) üzenetére


Joezyka
senior tag

ne haragudj, nem szeretnélek bántani, de van a játékban lehetőség screenshoot-ot csinálni, azzal jobban látszik minden. Valahogy rettenetesen tudja bántani a szemem, amikor telefonnal csinál valaki képet a monitorról :Y
A gatyán a grenade dmg-t forgatnám armorra, a chestnél másodlagos statnál mele dmg reductiont forgatnék.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#109389) boygabi_ válasza Joezyka (#109388) üzenetére


boygabi_
aktív tag

Nem bántódtam meg. Legalább 2012 óta már ezt is tudom hogyan kell. :)

(#109390) proci985 válasza boygabi_ (#109387) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

vertre armor helyett all res vagy dam% from elites

a gatyan a grenade helyett life%. igazabol sajnos rosszak a rolljai, dex / vit / allres / socket / lifeonkill / +globesLife vagy pickup vagy slow% az idealis.

igazabol a life% se az igazi a verten de az meg kb ertelmes es a masodlagos statjai is jok.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#109391) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ékezetes játékos/hero nevet mi módon lehet létrehozni?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#109392) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Barbár mennyire lesz életképes István set nélkül?

Elég rég játszottam vele utoljára és akkor rengeteg idő volt a két fegyvert megszerezni. Ha anélkül is el lehet lenni akkor szerintem barbár lesz a befutó nálam erre a szezonra. Aztán ha lesz idő crusader esetleg HCn.

(#109393) Daelion válasza DjDanee87 (#109392) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem nem volt gond Bul Kathos fegyverekkel WW Rend buildbe még 110 felett se és valahogy kényelmesebbnek is éreztem. 'bár ezt lehet én képzeltem bele'

Nem annyira lényeges max ha nagyon fullos push-ra kell vagy esetleg HC-ba az extra armor miatt de el lehet lenni nélküle szerintem.

Többi buildbe meg passz,azokat nem próbáltam velük.

[ Szerkesztve ]

(#109394) shotika válasza DjDanee87 (#109392) üzenetére


shotika
őstag

BK fegyot szerezni nem probléma, de abból jót kifogni, na ahhoz kell nagy mák. Nekem eddig a legmacerásabb build statok szempontjából az a WW build volt, mert baromi sok mindennek kellett passzolnia, hogy működőképes legyen. Fegyon pl CDR, attack speed, area damage - az igazán durva buildekben strenght sincs rajtuk...
Az új változatban a Rend szerencsére kevésbé allergiás az ilyenekre, nem is nagyon kell már hozzá a 2 BK fegyo.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#109395) alakesh


alakesh
tag

Az új WW buildhez van valakinek egy linkje? Megnézegetném NS-ben mielőtt elkötelezem magam egy barb mellett seasonben :D

(#109396) SQX_Barto válasza alakesh (#109395) üzenetére


SQX_Barto
addikt

https://www.diablofans.com/builds?filter-build-tag=3&filter-has-item=undefined&filter-no-item=undefined&filter-has-spell=undefined&filter-class=2
Itt tudsz valogatni.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#109397) alakesh válasza SQX_Barto (#109396) üzenetére


alakesh
tag

köszi! ezekből úgy látom, hogy azért a BK fegyók még játékban maradnak, ennek örülök, mert így nem kell a resource-al foglalkoznom... :D

(#109398) reelc


reelc
veterán

OFF.
System Design in Diablo IV (Part I)
A múltkor érdeklődött valaki sci-fi ARPG-ről.
A Martyr most éppen akciós, vélemények róla a topikjában.
Aki meg a Torchlight Frontierst várja, mint kiderült mégsem lesz idén.

[ Szerkesztve ]

(#109399) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Season 19: The Season of Eternal Conflict Begins Nov.22

Na, akkor hétvégén lehet végre tolni az új szezont. :)

Akiknek kimaradt a Season 7, most pótolhatják a rewardokat, plusz kapunk egy Angelic Treasure Goblin petet is. :DDD

Demon Hunter UE settel kezd??? Na, akkor ez el is dőlt. :) Bár a set dungi miatt lehet, hogy Crusival indulok, de a Necromancer Rathma sem kizárt...

Ahogy nézem, a Conquestekkel sem lesz gond, hiszen a Legacy of Dreams gemnek köszönhetően gyerekjáték lesz a GR45 set nélkül, ahogy a GR75, illetve a három 65-ös gem is. :K

Lehet, hogy megint HC szezont fogok kezdeni... ;] :P

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#109400) SQX_Barto válasza Vistaboy (#109399) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Kezdj szerintem egy DH-val es utkozben majd felhuzol egy necrot a Set Dungeon miatt.
Esetleg Marauder nem olyan eszes vagy Natalya DH-nal.
En barbarral fogok es vagy Raekorral letolom a Dungeont vagy nekem is lesz melle egy nekro.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.