Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 11:35:50

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52401) littlerock válasza vonyarc (#52400) üzenetére


littlerock
aktív tag

Csak egy ötlet: Esetleg menj el olyan boltba, ahol nyugodtan matathatsz a tableteken, és csinálj Wifi hotspot-ot a telefonodon. Ha ketten vagytok, akkor egészen összemérhetőek a tabletek ebből a szempontból.

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#52402) cinemazealot válasza tjb007 (#52383) üzenetére


cinemazealot
addikt

Egy ideje már figyelem és csodálom a tanácsadási és iránymutatási tevékenységedet, amiért le a kalappal. :) Viszont úgy látom, hogy már a téma összefoglalóban is eléggé kikristályosodtak azok a kérdések (tényezők és tulajdonságok), amik alapján egy táblagépről eldönthető, hogy ajánlott-e az adott igényhez vagy sem. Mi lenne, ha összedobnál egy adatbázist a manapság még ajánlható és elérhető tabletekről, mellettük a választáskor figyelembe veendő tényezőket és ajánlás szerinti pontszámot, majd készítenénk (szívesen segítek) egy felületet, ami a megadott tényezők (összefoglalóban lévő kérdésekre adott válaszok) alapján kidobja az első pl. 3 olyan tablet típust, ami az adott igény-konfigurációnak leginkább megfelel? Az adatbázist persze frissíteni kellene, de leggyakrabban naponta egyszer. Ezen felül már csak az egyéni, és a fenti adatbázis által nem érintett kérdésekkel és igényekkel kellene foglalkozni.

Direkt nem írtam privátban, mert hátha a fentiek alapján mások is élnek e téren további ötlettel.

Vélemény?

(#52403) Zeki válasza vonyarc (#52400) üzenetére


Zeki
nagyúr

És ha wifi routert cseréled le egy erősebbre, az nem olcsóbb lenne?

(#52404) fanci


fanci
tag

Sziasztok.
Szererném megvenni első tabletemet,de ahogy egyre többet olvasok utána ugy vagyok egyre bizonytalanabb,ezért kérném a segítségeteket.
Először csak egy olcsóbb géppel próbálkoznék(25-30 ezer ft) körül, használt is jó.Igazából csak internetezésre kellene, 4:3 képarány,hdmi, 8coll,ips kijelző azér jó lenne.
Megköszönném ha tudnátok ajánlani néhány megbízható típust. :R

[ Szerkesztve ]

(#52405) sickoface


sickoface
tag

helló!

tablet vásárlásán gondolkodom, igazából kettő között vacillálok. az egyik az asus memo pad me176cx, a másik az lg g pad 7.0. az itteni mm-ban megtudtam fogdosni az lg-t, de az asus-tol csak egy fonepad volt kirakva. ha jól emlékszem (1024x600-as kijelzős).

a kérdésem, hogy mennyire hasonlít külsőre a fonepad meg a memopad mert szerintem anyaghasználatban/összeszerelésben az lg jobb. a kijelzőjük szerintem ugyanaz (ips 1280x800), az teljesen megfelel nekem.

és az lg/memopad tulajoktól kérdezem, hogy napi használat során mennyire röccenésmentes rajtuk a rendszer? wp-s telefont használok, így elég érzékenyen érintene, ha beszarna egy mobilaréna betöltése/zoomolása közben.

külső alapján az lg felé hajlok, mert nem mondanám meg az összeszerelés alapján, hogy csak 40ezer körül van. viszont az asus elvileg papíron veri teljesítményben az előbbit az intel procik miatt. bár többe is kerül 4-5 ezerrel és nem tudom, hogy megéri-e a felárat. ha ugyan abban a házban van a memo és a fonepad és nincs teljesítménybeli különbség az lg-asus között, akkor a g padot veszem. a többi jellemzőjük mint pl kamera nem nagyon érdekes, úgysem fogom használni.

kicsit hosszú lett, előre is köszönöm a segítséget!

(#52406) gubisadam


gubisadam
aktív tag

Sziasztok,

most már majd másfél napja nyúzom a LG g pad 8.0-át. Eddig teljesen meg vagyok elégedve a tablettel.
Megfelelő számomra az anyaghasználat, nem recseg-ropog. A kijelző mérete és felbontása nekem optimális. Nem érzem úgy hogy kevés lenne. A fényerőről hallottam negatívumot. Én most lakásban kb 40-50% körül használom és így pont jó. Úgy érzem, ahogy a 7"-os testvérnél is, ez a hardver megfelelően meghajtja ezt a felbontást. A programok telepítése, futtatása teljesen rendben van. A menü, böngészés, video, stb megfelelő gyorsasággal és zökkenőmentesen fut. Két profillal vagyunk rajta barátnőmmel. Teljesen jól tudjuk mindketten használni.
A hátulján két hangszórónyílás van, viszont csak az egyik mögött van hangszóró. A másik csak szellőzés/hangterjedésre van. Nem egy mélynyomó szintű hangzás, de volt már olyan laptopom ami gyengébben szólt. A kamera olyan amilyen, de arra ott a tükrös.

Mivel még csak durván 1 napja használom, az akkuról sokat nem tudok elmondani. Reggel óta használgatjuk. Pár óra netezés, kis játék, olvasgatás után még bőven van benne tartalék ~85%.

Szóval, összességben örülök hogy ezt válaszottam. Ebben az árkategóriában és hozzám hasonló igényekkel bátran ajánlom mindenkinek! Mellékelek pár képet is.

galéria

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#52407) vonyarc válasza Zeki (#52403) üzenetére


vonyarc
tag

Csere nem játszik...munkahelyi router. Azért köszi

(#52408) hellbander


hellbander
csendes tag

Üdv!

- hány hüvelykes legyen a kijelző?:minél nagyobb
- új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?:akár használtan is
- itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció?:mindkettő játszik, magyar menü se túl fontos
- mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.): internet
- mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum?:20k

(#52409) Milka 78 válasza gubisadam (#52406) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ma én is megtapogattam és igen jófajta...csak az a baj,hogy a 10.1-et is :P .
A 4:3 as 7.85 után a 16:9-es 8 colost nem éreztem elég nagynak,sőt ellenkezőleg.Arrébb soroltam a 10.1-hez és rájöttem ez kell nekem.
1280x800 10 colon ide 149ppi oda,de ez nekem nagyon bejön.Inkább ezt a szerényebb felbontású,de ebből adódóan gyorsabb gépet választom,mint egy Kína retina csodát laggokall amit szerintem durván 30 perc múlva földhöz vágnék.30 percig zongoráztam az Extrembe az egyik gépen,könyveket olvasgattam,PDF újságoztam,PH-ztam és nem éreztem pixelesnek,igaz nem is "pixelhuszárkodom" 10 centiről a monitorra tapadva.Mondjuk volt mellette 8.3-is aminek tettszett a tűéles képe,de az már durván kívül van a kereten amit így is túllépek egy 10-essel.Hétfőn meg is rendelem és keddre nálam is lesz.Majd írok róla pár sort.

(#52410) fateless válasza hellbander (#52408) üzenetére


fateless
veterán

Tudom, nem örülsz majd ennek, de inkább ne vegyél "minél nagyobb" tabletet, ha csak ennyi rá a keret. Legyen 7", azok között keresgélj alapvetően

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#52411) DodyG válasza Joci93 (#52125) üzenetére


DodyG
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, merthogy nem találtam sehol: válaszolt valaki Joci93 kérdésére??

(Sencor element 8D101)

Mert nekem is ugyanilyen tablettával kapcsolatosan lenne pár kérdésem, hátha valaki ismeri, illetve nem találtam pontosan erre illeszkedő topicot, csak egyet, amiben egy 10"-os hasonló nevű szerkenty volt írva, de az valami tök más jellegű volt...

TEHÁT:
a kérdésem az volna, hogy
1:
lehet-e erre a fajta tablettára másik, újabb andrást feltenni? /Most 4.1.1 van rajta./
2:
lehetne-e ezt úgy, ha az előző igen :) , hogy a jelenlegi háttérképem megmaradjon?
3:
már nem emléxem, mit akartam rá feltenni, de root-jogot kért volna...
De nem találtam ehhez semmi infót a neten, legalábbis "emberi" nyelven, tehát magyarulll ;)
4:
mindenhol dícsérték, de nekem, legalábbis itt, ahol most vagyok, kcisit gagyinak tűnik:
amikor nincs kézben, hanem tartóban heverészik, akkor naggggyon!! érzéketlen a képernyője, kézben psze elég korrekt...
Ráadásul talán cska itt, de a net is elég furcsa:
a market állandóan bedől, magyarul el sem indul...

Érdeklődni szeretnék, valaki ért-e ehhez a herkentyűhöz, lehetőleg még a jövő heti csütörtök előtt? ;)
Utána majd csak októbertől érdekel a dolog, de roppantul, akár most, akár majd akkor!

Mindenkinek-bárkinek előre is köszi minden segítséget, további kellemes és nyugodt jó hajnalit, jó éjt is:

Dody
:)

[ Szerkesztve ]

ÉN vagyok... :)

(#52412) Zeki válasza hellbander (#52408) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az a baj, hogy a Ft esik, így külföldről minden drágább, amire még a 27% Áfa meg 1500Ft postai kezelési költség is rájön.
A netre jobb az 1024-es felbontás a 800x600 helyett. És legyen 1 Giga ram.
Kellemes nézelődést!

(#52413) vlevi válasza Milka 78 (#52409) üzenetére


vlevi
nagyúr

"1280x800 10 colon ide 149ppi oda ... mint egy Kína retina csodát laggokall"
Nekem is ez a dilemmám. Meg az, hogy 16:9-est nem akarok. Volt, de igazán sosem bírtam megszokni. Netezni jobb a 4:3.

Amúgy nem is a pixelhuszárkodás miatt, mert volt 9.7"-os, 1024x768 felbontású táblám, el lehetett azzal is lenni, mégsem olyan :)
Az LG-t még nem láttam, de a Samu 10.1'-os, 1280x800 felbontású gépeknek a képe nem győzött meg. A 2500-as felbontású Samuért viszont nem vagyok hajlandó kiadni 3 kínai árát :(

Még nézegettem az Windowsos táblákat is (Lenovo Miix, Asus Transformer), de a Win8 nekem marhára nem áll kézre.

[ Szerkesztve ]

(#52414) emitter


emitter
őstag

Sziasztok!

Kijelzőméret min. 8"
Mindenképpen új készülék legyen
Külföldről, UK-ből kellene beszerezni, egy ott élő magyar ismerősömnek lenne szüksége rá
Amire szeretné majd leginkább használni: alap fotózgatás, internet, skype, esetleg filmezés (játékra nem kell)
Ráfordítható összeg: 100-110 GBP (40-45 ezer Ft)
+ lehetőleg minél újabb Android

Sajnos nincs nagyon időm utánaolvasgatni, ezért kérném a segítségeteket, amit előre is köszönök! :)

(#52415) Zeki válasza emitter (#52414) üzenetére


Zeki
nagyúr

Most őszintén.
Mi tudjuk hogy UK-ben mi mennyibe kerül?
Nem volna ÉRTELMESEBB, ha ti szednétek össze mi hol mennyiért van kint, ami belefér a keretbe, és azokról kérdeznétek itt?

(#52416) RoBos


RoBos
senior tag

Sziasztok,

nem tudom jó helyre írok-e, de tablet vásárlása előtt állok, viszont nem volt még sose, így nem értek az ilyenekhez és szeretném megkérdezni, h mi kell ahhoz, gondolom vmilyen app a tabletre, h routerbe bedugott vinyón (média server) lévő filmeket tudjak nézni majd a tableten wifi-n keresztül?!
Előre is köszi a választ!

(#52417) Attila xy


Attila xy
tag

Üdv!

Az lenne a problémám hogy nem indul a Prestigio Multipad 8.0 Pro Duo típusú készülékem,a the art of high tech feliratnál nem lép tovább.Ilyenkor mit lehet csinálni?A recovery menüt nem tudom előcsalogatni.Olvastam valahol hogy hasonló gonddal,valahogy töltőről usb kábelre dugva mintha megoldódott volna a probléma.Ha valaki tudja a pontos megoldást kérem legyen kedves megírni.Ha szervizbe adnám mennyit kérnének az esetleges javításért?Köszönöm.

(#52418) csubuka válasza zozoka79 (#52396) üzenetére


csubuka
addikt

Koszonom szepen!

(#52419) coolpet


coolpet
senior tag

Sziasztok!

Olyan appot keresek, ami halozati wines megosztt mappabol wifin keresztul tud TV-re DLNA-va streamelni, es vezerelni is a cuccot.

Ertem en hogy beletekeres oda vissza, mert ezt a funkciot a tv nem tamogatja, akarmilyen filmet probaltam. Van egy rakat dlna szerver ami mukodik de nem tudom vezerlni a streamet .

(#52420) fanci


fanci
tag

Sziasztok!
Ezek közül melyiket ajánlanátok?
1.[link]
2.[link]
3.[link]
4.[link]
5.[link]
6.[link]
7.[link]
Esetleg valami más????

(#52421) emitter válasza Zeki (#52415) üzenetére


emitter
őstag

Végülis igazad van, akkor itt a linken találsz/találtok egy cirka 45 db-os listát, 80-110 GBP árú márkásabb tabletekre szűrtem, amelyek 7,9" felettiek. Ezek közül melyikeket ajánlanátok?

Tehát a főbb követelmények:
Kijelzőméret min. 8"
Mindenképpen új készülék legyen
Használat: alap fotózgatás, internet, skype, esetleg filmezés (játékra nem kell)

szerk: kigyűjtöttem a konkrét típusokat:
Archos Gen10XS 80 (8")
Archos 101 Cobalt (10")
Asus PadFone Station Tablet (10.1")
Asus MeMo Pad 8 ill. 10
Acer ICONIA A1-810 ill. 830 (7.9")
Lenovo A8-50 (8")
Dell Venue 7 (7")
Zenithink C94 (10.1")
Toshiba Encore 2 WT8-B102 (8")

[ Szerkesztve ]

(#52422) bigga


bigga
aktív tag

Üdv! 3G-s, 7"-os tàblàt szeretnék vásárolni, lehetőleg egy 1gb rammal. Milyen màrkàk jöhetnek szóba, ha a keret 30-40 mátyàs? Nèztem kínai csodàkat is, nem zárkózom el semmi jó ötlet elől, igazából net ès kisebb jàtèkok (free fall, candy crush ) futna rajta.

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#52423) Zeki válasza emitter (#52421) üzenetére


Zeki
nagyúr

Érdekes gyűjtés... van benne 7"-os, meg Windows tablet.

A Padfone 2 okésnak tűnik, bár nem egy mai darab.

Amire neked kell, mind megfelel. Vedd azt, amelyikre hosszabb cseregaranciát lehet igénybe venni.

(#52424) Zeki válasza bigga (#52422) üzenetére


Zeki
nagyúr

wayteq talk x7 (vagy mi) az edigital.hu-nál.

(#52425) tjb007 válasza Attila xy (#52417) üzenetére


tjb007
nagyúr

Két lehetőség van:
1. ADB-n keresztül próbálod meg elérni a recoveryt
2. Újratelepíted a rendszert

(#52420) fanci

Isten igazából egyiket sem, de ha mindenképpen ezek közül kell választani, akkor az MSI Primo 81 legyen.
Esetleg leírhatnád, hogy mik az elvárásaid és maximum mennyit költenél rá, hátha találunk ezeknél valami jobbat.

(#52421) emitter

ASUS MeMO Pad 8 és 10, Toshiba Encore 2
Talán utóbbinak van a legjobb kamerája a kinézettek közül, de azért még nem tudom milyen jó minőségre annál sem kell számítani.

(#52422) bigga

WayteQ xTAB-7X Quad, ASUS Fonepad 7 (FE170CG)

(#52423) CineDOG1

PadFone 1 lesz az, annak is csak a tablet kabátja, ami önmagában semmire sem használható. A telefon nélkül (ami nem jár mellé) meg sem nyekken.

[ Szerkesztve ]

(#52426) Zeki válasza tjb007 (#52425) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja, ha padfone 1, akkor nyilván kuka.
A Toshiba meg bár win 8.1, de igényes darab.
Nem ehhez adták tavaly ajándékba az xbox 360-at?

(#52427) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Ebben a vásárlásban kérnék segítséget Tőletek:

- hány hüvelykes legyen a kijelző? 8 inch lenne az optimális, mint ahogy azt sokan írták.
- új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? Újat lehetőleg, Kínából ennél jobb megoldás jelenleg nincs szerintem. Itthon már mindenkinek rajta van a maga haszna is.
- itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció? Kína kizárólag. :)
- mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.) Általános felhasználás, olvasás, dokumentumok megtekintése, szerkesztése, internet...
- mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum?30-max 40 ezer.

SIM foglalat kellene bele, így bevált MTK procisra lenne szükségem leginkább. Kamera nem érdekes. Talk 8X esetleg? Csak azt kevesebb helyen árulják, mint a 7-est...

Köszi

(#52428) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Navon Platinum tablet lefagy bootoláskor. Van ezekben cwm vagy valamilyen szerviz menü. Ha igen, akkor hogy lépek be?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#52429) tjb007 válasza Zeki (#52426) üzenetére


tjb007
nagyúr

Önmagában még nem lenne kuka, ha járna mellé a telefon is, amivel használni lenne, csak ugye nem jár.
A első Encore mellé járt Xbox, de akár még ennél is megcsinálhatják ugyanezt.

(#52427) csubuka

Meg is válaszoltad magadnak a kérdést. :)
A CUBE Talk 8 gyakorlatilag az egyetlen ilyen, ami belefér ebbe a keretbe (Áfával együtt). Esetleg még ott van az Intel processzoros CHUWI VX8 is, bár ez Áfával együtt már túl megy a 40e forinton.

(#52428) vilmaboy

Ha a billentyűkombinációk segítségével nem megy, akkor ADB-n keresztül.

(#52430) vilmaboy válasza tjb007 (#52429) üzenetére


vilmaboy
őstag

Értem. Csak nem emlékszem mik a kombinációk. Mit is kell? Bekapcs és hang le? Vagy mi is volt?

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#52431) tjb007 válasza vilmaboy (#52430) üzenetére


tjb007
nagyúr

Hangerő fel + bekapcs, majd a fekvő robotnál ismét hangerő fel.

(#52432) apion73


apion73
csendes tag

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni életem első tablet vásárlása előtt. Két jelöltre sikerült leszűkítenem a kört, az egyik az LG G Pad 8,3, a másik a Samsung T320 Galaxy TabPRO 8.4. Árban és méretben ezek megfelelnének, de nem tudok dönteni, mivel mindkét márkából vannak egyéb termékeink, amelyekkel maximálisan meg vagyunk elégedve.
Hol érdemes megvásárolni e két termék vmelyikét, hogy árban és garanciában is viszonylag jól járjak?

(#52433) csubuka válasza tjb007 (#52429) üzenetére


csubuka
addikt

Koszonom szepen!

Es ha az atamentes arat nezzuk? Akkor nem jon be mas a Chuwi melle?

Koszi

(#52434) tjb007 válasza apion73 (#52432) üzenetére


tjb007
nagyúr

A kettő közül én a Tab PRO 8.4-et választanám. Szebb, nagyobb felbontású kijelzője van és erősebb processzor is van benne.
Megvásárolni meg ott érdemes, ahol a legolcsóbban, de gyári garanciával adják.

(#52433) csubuka

Van még pár ilyen nagyon "noname" modell, de azokat inkább hanyagolnám a helyedben.

(#52435) csubuka válasza tjb007 (#52434) üzenetére


csubuka
addikt

Köszi, rendben, akkor Cube lesz...

(#52436) csubuka válasza zozoka79 (#52396) üzenetére


csubuka
addikt

Esetleg azt el tudnád küldeni, hogy melyik eladótól jött? Vennék attól... mondjuk ott a gari neccesebb, de most 125 dodó körül látok csak máshol...

[ Szerkesztve ]

(#52437) nihill


nihill
őstag

Sziasztok, segítséget kérnék vásárláshoz.

- hány hüvelykes legyen a kijelző?
8
- új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
új
- itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció?
itthon
- mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
játék, internetezés
- mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum?
50k környéke

3G nem kell csak wifi

köszönöm előre is

(#52438) gubisadam válasza nihill (#52437) üzenetére


gubisadam
aktív tag

Szia,

ajánlom a pár napja vett LG g pad 8.0-t.

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#52439) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

Sziasztok! 30k-s árkategóriában, használtan, még mindig a nexus 7 a nyerő döntés? garanciás természetesen :)

(#52440) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok! Egy olyan tabletet szeretnék, amit tánc tanításhoz lehet használni. Néha netezgetés, videó nézegetés lenne rajta. 7-8" körüli és használt is érdekel ha van rá garancia.
Tehát a szempontok:
- ki lehessen kötni erősítőre(ezt fejhallgatón már mindegyik tudja)
- 7-8"
- ki lehessen kötni TV-re (microHDMI)
- OTG működjön rendesen, külső pendrive-ról zene lejátszás stb., 2,5"-s külső vinyó is menjen
- nem lenne rossz ha normálisan szólna külső forrás nélkül is
- bírja az akksija a 6-7 órát
- keret olyan maximum 50-60 ezer, de jó lenne 30-40-ből megúszni
Előre is köszönöm!

(#52441) antibes2000 válasza tjb007 (#52434) üzenetére


antibes2000
tag

SZia,
nagyon fontos a garancia kérdése, de kicsit összetett is.
sok boltban úgy hirdetik a garanciat, hogy AS 1 év, HU 1+1 év, és gyártói garancia 1 vagy 2 év.
Gondolom az AS az ázsiai piacra gyártott termékre vonatkozhat, ahol a forgalmazó javít, ha tud?
A HU 1+1 év szintén a forgalmazói garancia, 1 év az eszközre, 1 év a sw-re?
Az alábbi gyártók készülékén a forgalmazói garancia mellett „gyártói garancia” is van a hirdetések szövege szerint.
Apple, Samsung, Huawei, LG, HTC, Alcatel, Nokia
Ez azt jelenti, hogy ezekre az eszközökre automatikusan jár a gyári garancia is a forgalmi garancia mellett?
Tehát ezeket az eszközöket a gyártó szakszervíze javítja és nem a forgalmazó, ha HU 1+1 garanciát vásárol az ember?
köszönöm a választ

(#52442) keccsa válasza antibes2000 (#52441) üzenetére


keccsa
aktív tag

Sajnos a gyártói garancia felsorolásban lévő gyártók termékei mellé ezekben a boltokban NEM JÁR AUTOMATIKUSAN a gyártói garancia, sőt, a legtöbb esetben nem adnak hozzá gyártói garanciát. Ha esetleg nagy ritkán egye-egy példánynál véletlenül mégis gyártói(nak vélt) lenne a gari, akkor azt nagy, pirosan villogó betűkkel hirdetik...
Ha ezeknél a boltoknál nem egyértelmű a számodra, hogy az adott készüléknél milyen típusú a garancia, akkor szinte biztosan BOLTI, vagyis (tisztelet a kivételnek) semmire nem mégy vele!
Telefonboltokkal NAGYON VIGYÁZNI!!! :K

A javítást pedig legtöbbször ezek a boltok vagy saját maguk, vagy pedig valamilyen külső szerviz igénybevételével végzik, és szinte sohasem a gyártói szervizzel végeztetik el a javíttatást (mert azok nem olcsók). Emiatt a végkifejlet is sokszor kétséges...

[ Szerkesztve ]

Mindenki magának hülye!

(#52443) fudi2002


fudi2002
veterán

Találkozott már valaki rk3066-as túlmelegedéses halállal?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#52444) antibes2000 válasza keccsa (#52442) üzenetére


antibes2000
tag

köszönöm a választ, így már érthető a dolog, erre tényleg nagyon kell figyelni.

(#52445) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Cube Talk 8-at vett valaki 100 dodó körül? Én nem találok most... inkább 120 körül mozog, ami áfástul már kicsúszna a keretemből... A 7-est a jd.en.comról kell, ahogy hallom és látom...

(#52446) francizj válasza csubuka (#52445) üzenetére


francizj
tag

[link]Ezt nézted?

[ Szerkesztve ]

(#52447) tixem


tixem
addikt

[link] + [link]

köszi :R

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#52448) fudi2002


fudi2002
veterán

Kérdés következő tablethez:

Pipo vagy Cube?
Allwinner a80t vagy mtk6592-nek megfelelő vagy rk3288?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#52449) csubuka válasza francizj (#52446) üzenetére


csubuka
addikt

:R Köszönöm szépen! Nem, ezen átsiklottam, pedig a fő oldalakat azt hittem végigrágtam...

(#52450) davidj92


davidj92
tag

Hello!

Új androidos tablet kellene nekem, maximum 80e környékén. Tanuláshoz lenne használva leginkább (elektronikus oktatási anyag etc.), netezgetéshez meg ilyen egyéb alap dolgokhoz :U Ami fontos még: legalább 10"os képernyő, és jó hosszú üzemidő. 3g nem kell, kamera nem érdekes. Mit ajánlanátok?
Köszi :R

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve. A medve az megöl.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.