Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-14 18:50:17

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52411) DodyG válasza Joci93 (#52125) üzenetére


DodyG
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, merthogy nem találtam sehol: válaszolt valaki Joci93 kérdésére??

(Sencor element 8D101)

Mert nekem is ugyanilyen tablettával kapcsolatosan lenne pár kérdésem, hátha valaki ismeri, illetve nem találtam pontosan erre illeszkedő topicot, csak egyet, amiben egy 10"-os hasonló nevű szerkenty volt írva, de az valami tök más jellegű volt...

TEHÁT:
a kérdésem az volna, hogy
1:
lehet-e erre a fajta tablettára másik, újabb andrást feltenni? /Most 4.1.1 van rajta./
2:
lehetne-e ezt úgy, ha az előző igen :) , hogy a jelenlegi háttérképem megmaradjon?
3:
már nem emléxem, mit akartam rá feltenni, de root-jogot kért volna...
De nem találtam ehhez semmi infót a neten, legalábbis "emberi" nyelven, tehát magyarulll ;)
4:
mindenhol dícsérték, de nekem, legalábbis itt, ahol most vagyok, kcisit gagyinak tűnik:
amikor nincs kézben, hanem tartóban heverészik, akkor naggggyon!! érzéketlen a képernyője, kézben psze elég korrekt...
Ráadásul talán cska itt, de a net is elég furcsa:
a market állandóan bedől, magyarul el sem indul...

Érdeklődni szeretnék, valaki ért-e ehhez a herkentyűhöz, lehetőleg még a jövő heti csütörtök előtt? ;)
Utána majd csak októbertől érdekel a dolog, de roppantul, akár most, akár majd akkor!

Mindenkinek-bárkinek előre is köszi minden segítséget, további kellemes és nyugodt jó hajnalit, jó éjt is:

Dody
:)

[ Szerkesztve ]

ÉN vagyok... :)

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.