Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Remnant II

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Sziasztok. Ezennel megnyitom a játék topikját. Az első két nap utáni élményeimmel kezdeném.

Rossz: nem lesz túl hosszú ez a rész, de meg kell említeni, hogy sajnos ez a korai rajt sem zökkenőmentes. A coop nem működik megfelelően konzolokon, de ez a javítási listájuk élén van, remélhetőleg hamar orvosolják. A sebesség PS5-ön megfelelő, Balanced módban az esetek túlnyomó részében tartja is a 60képkockát, de vannak helyek ahol megbicsaklik néha. A Jedi Survivor-hoz hasonlóan a felskálázó eljárás (FSR) itt is okoz szemöldök ráncolást, mozgás közben van amikor elmossa az karakter vonalait is olyan mintha szellemképes lenne. Van aki hiányolja a motion blur kapcsolót, nekem ha van is elmosás nem olyan szintű ami zavarna. Egyelőre kb. ennyi ez a rész.

Jó: szinte minden téren fejlődött a játék, a map/minimap nagyon jól használható. A grafika amikor az FSR nem rondít bele nagyon szép, a textúrák, az Art design mind mind remekül kiszolgálja a hangulatot. A játékmenet megőrzött mindent amit szerettünk az elsőben, random generált világok, bossok és a tőlük szerezhető alternatív jutalmak. A stamina csak akkor fogy ha tényleg ellenség közelében vagyunk, a harcrendszer hibátlanul működik, a bossok kevesebb csatlóssal dolgoznak és ez érezhető is, könnyebb mint a Front The Ashes volt alap nehézségi fokozaton.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Én vártam a játékot, de tegnapnisnerős lelombozott picit. Azt mondta, hogy baromi unalmas az első rész kb jobb volt. Várom Nektek is a tapasztalataitokat, mert ha tényleg semmi extra akkor várunk egy akciót úgy is van most sokkal fontosabb dolgok

(#3) Xaels válasza Bencus88 (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem nem unalmas egy cseppet sem, az elsőhöz képest szinte mindenben fejlődött.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) Bencus88 válasza Xaels (#3) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is ezt láttam a videók alapján, illetve az értekelések is elég jók, szóval kíváncsi vagyok mit mondanak akiknpróbálták.

(#5) ldave válasza Bencus88 (#4) üzenetére


ldave
félisten

Amire szerintem gondolhattak, hogy az indulásnál, amikor beérsz a városba és nekiállsz mindenkivel beszélni, mindenről, akkor tényleg leül a játék egy jó órára, mire mindenkit végighallgatsz. De ez ugye opcionális.

A Slime draws near! Command?

(#6) Bencus88 válasza ldave (#5) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szerintem jóval több időt bele pakolt, de majd kifaggatom változott e valamit a véleménye :) Mindenesetre továbbra is érdekel, kedvemet nem szegte, remélem majd többen leírják kinek hogy tetszik :R

(#7) Xaels válasza ldave (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Ja, sokkal több NPC van aki szeret csacsogni

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) Xaels


Xaels
félisten

Engineer, erre rá kell majd feküdni :DD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) Xaels


Xaels
félisten

Invader
Summoner

Nekem az első másodlagos archetype-om Alchemist lett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) Xaels


Xaels
félisten

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) Sonja válasza Xaels (#10) üzenetére


Sonja
veterán

Na végre. Az UI-s fps esés eléggé idegesít. :U

Más. Egy valami nem tetszik a játékban, méghozzá a nagyon kevés scrap! Mindig, minden pályán szó szerint összetörök mindent, hogy legyen, de ez is nagyon kevés szvsz. :( Amúgy eddig (A kevés scrap-en kívül! :P) nagyon bejön a játék! :C

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#12) Xaels válasza Sonja (#11) üzenetére


Xaels
félisten

Az elsőben coopban jobban adta a scrap-et, itt még nem tudtam coop-ban játszani mert PS-en szarakodik, de igaz ami igaz, soha sincs elég.

Elvileg már a sztori végén járok, de tuti végig megy még párszor.

PS-en jött vlegy kis patch.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) Xaels


Xaels
félisten

Remnant 2 konzolos Digital Foundry videó

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) Bencus88 válasza Xaels (#12) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Milyen hosszú volt?

(#15) Xaels válasza Bencus88 (#14) üzenetére


Xaels
félisten

20óra körül, de még le kellene csapni a dögöt.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) Bencus88 válasza Xaels (#15) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Na az egész jó, főleg hogy nem teljes áron volt a játek :)

(#17) Xaels válasza Bencus88 (#16) üzenetére


Xaels
félisten

Meg ugye ez csak egy végigjátszás, de a bossok és egyebek egy újrapörgetés után teljesen mások lesznek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) Anti-Hero válasza Xaels (#12) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Jó lett a patch. :DDD Final Boss-t levertem..majd bebugolt..és ott áll egyhelyben..nem megy tovább az utolsó animáció.

Viszont utánna csatlakoztam másik játékoshoz és ott meglett végül..annyi, hogy az én campaing részem így nem teljesül soha.
28 óra lett a játék elsőre. (4 óra adventure mode-al) (Handler + Engineer)

Na, de este megy is re-roll. Baromi jó játék lett szerintem. :C

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#19) Xaels válasza Anti-Hero (#18) üzenetére


Xaels
félisten

Este már lefekvés előtt voltam így csak megnéztem a boss-t. Majd ma próbálok rajta fogást találni.

Egyelőre cél a platina itt is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) Tatyla


Tatyla
őstag

Én már rerolloltam és még mindig nincs másodlagos kasztom

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#21) Xaels


Xaels
félisten

Explorer class

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22) Mephike válasza Xaels (#9) üzenetére


Mephike
senior tag

A main classom a handler lett, másodlagosnak elsőnek a Hunter-t maxoltam ki, ami elsősorban a bossharcoknál tervezem majd használni. Jelenleg a medicet lockolgatom ki, mert ez a fajta supportolás is tetszik. Az alkimistát már a feleségem húzza, valahol félúton tart, nekem annyira nem jött be, neki tetszik, és ez utóbbi a lényeg :D

(#23) Anti-Hero


Anti-Hero
aktív tag

Új class : [Archon Archetype]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#24) Xaels válasza Mephike (#22) üzenetére


Xaels
félisten

A fullos alkimista skill jó mert revive-olni tud

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25) Xaels


Xaels
félisten


Egyelőre ne akarjátok újra osztani a Trait pontokat

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26) Anti-Hero


Anti-Hero
aktív tag

[Remnant 2 cartoon] :DD

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#27) Xaels válasza Anti-Hero (#26) üzenetére


Xaels
félisten

:DD na Annihilation-t elföldeltem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) Anti-Hero válasza Xaels (#27) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Gratula. :C Amúgy engineer-el én az első fázisban nem is lövök már. Csak a Dodge..turet megoldja helyettem. Mondjuk második fázisban ugyan ez kb.

Igaz ez csak soloban működik jól. Co-opban ugye minden felé megy a boss..úgy sok idő turettel.

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#29) Xaels válasza Anti-Hero (#28) üzenetére


Xaels
félisten

Én még vadászok az engi classra.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30) Anti-Hero válasza Xaels (#29) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Áh én ahogy megtudtam, hogy létezik ilyen class már mentem is adventure modeba keresni.
:U

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#31) Xaels válasza Anti-Hero (#30) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem sem adta be azt a területet első kampányban. Adventure módban beadta, megtaláltam már, hogy hol van de majd holnap veszem fel coopban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32) Xaels


Xaels
félisten

Trait limit és egyebekről egy fejlesztői post.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33) Tatyla válasza Anti-Hero (#30) üzenetére


Tatyla
őstag

Xaelsal ma felvettük páncélja is durva, utána el is kentük az Annhilation száját

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#34) Xaels


Xaels
félisten

Archon class

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#35) Xaels


Xaels
félisten

Long Gun Base DPS Chart

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#36) Anti-Hero válasza Xaels (#34) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Na még az invadert megszerzem.. aztán meg is van az összes cucc ahogy látom hozzá. :Y

(Leto amulett is pipa)

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#37) Mephike válasza Anti-Hero (#36) üzenetére


Mephike
senior tag

Nekem a full moon amulett a kedvencem, persze ez csak ízlés kérdése. :)

(#38) Anti-Hero válasza Mephike (#37) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Ja ezek a cuccok csak az archon klass miatt vannak bent.

Viszont lvl 10es Explorer meg lvl5 invadert is ki kell farmolni :O

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#39) Xaels válasza Anti-Hero (#38) üzenetére


Xaels
félisten

Hamar meg van :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40) Xaels


Xaels
félisten

Lament Puzzle Guide

Zseniális ez a játék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41) Elderath


Elderath
őstag

Na 9 óra után végeztem az első (bloodborne) biomeval. Imádom a játékot. Remélem jó sok post launch content jön hozzá, bár ahogy elnézem steam számokat elég nagy siker, PCn legalábbis

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#42) Anti-Hero válasza Elderath (#41) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

3 dlc jön még biztosan 1 éven belül.

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#43) Xaels válasza Elderath (#41) üzenetére


Xaels
félisten

Nem mindig az az első biom ;) mivel azokat is cserélgeti a játék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44) Mephike válasza Elderath (#41) üzenetére


Mephike
senior tag

Azt a biomeot én csak Londonnak hívom itthon asszonnyal. A legszebb az az egészben, hogy annyi tartalom van ott (is), hogy neki totál más dolgokat pakolt be a gép sztori módban, mint nekem. Tudom, hogy az előd is változatos volt, de azért ennyire nem. Jah és az adventure módban is jött elő pár új dolog, és egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy láttam ott már mindent. :)

(#45) Sonja


Sonja
veterán

Most értem a végére! :C Kicsit sokáig tartott, de jó volt! :B :D Mondjuk a vége nekem nem tetszett, de mindegy.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#46) Xaels válasza Sonja (#45) üzenetére


Xaels
félisten

A stáblistát elnyomtad? Amúgy most mehet neki a reroll, van még mit összeszedni és felfedezni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47) Anti-Hero válasza Sonja (#45) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Amúgy nekem se tetszett a fő story. Tipik nyitva minden a storyban. Na, de majd a dlck.

Viszont minden más kis storyk/világ 5*.

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#48) Sonja válasza Xaels (#46) üzenetére


Sonja
veterán

Igen, elnyomtam. Várnék még a rerollal, mert újra akarnám osztani elsőnek a trait pontokat, de ahhoz ugye kellene a patch (lásd ugye a #25-ös hozzászólásod)!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#49) Xaels válasza Anti-Hero (#47) üzenetére


Xaels
félisten

A sztori tény, hogy nem túl feszes, éppen csak van valami ami egyben tartja az egészet. Ezen a téren talán az első kicsit kerekebb volt, viszont itt mindenből még több van, most néztem, hogy a Ravager-nél 4 féle lehetőség van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#50) Anti-Hero válasza Xaels (#49) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Jaja. Az a szép vele még nem is találkoztam..pedig láttam már pár dolgot. :DD

Mondjuk abban a világban nem is voltam sokszor..csak storyban..meg néha co-op.

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Remnant II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.