Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38051) alien_ válasza gyuri00 (#38049) üzenetére


alien_
őstag

Halo mögött hatalmas sztori lapul, szóval érdemes az első résztől, és szépen sorban...
RPG vonalon esetleg: Oblivion, Fallout3, Dragon Age: Origins (a héten jön ki).

Djuree: Persze, lehet osztani konzolon is a fejeseket =)

Swarm is coming.

(#38052) Djuree válasza alien_ (#38051) üzenetére


Djuree
félisten

hát a halo1-el megnézem ki tudna manapság játszani. ritka ocsmány már :DDD

én már RPG frontom nem adom alább MMO-nál, éppen most is aion-ozok, frenetikus élmény együtt játszani meg hülyülni haverokkal, külföldiekkel. van benne kihívás + nem 20 óra játékidő. napi 8 órákat veretek most vele :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38053) Thome válasza Djuree (#38052) üzenetére


Thome
addikt

Nyáron toltam ki pc-n! :DDD

(#38054) Sickboy25 válasza p_milan (#38031) üzenetére


Sickboy25
addikt

a játékokról dobhatnál egy listát!

HDMI Vs. komponens kábel --- én sem láto szemmel látható különbséget ;)

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#38055) alien_ válasza Djuree (#38052) üzenetére


alien_
őstag

Jogos, én már a kettőt sem nagyon bírtam :D
Lehet, hogy kéne télire valami függős játékot keresnem =) Azt mondod, Aion tuti? Bárcsak lenne Fallout MMO... Még mindig a második rész a legjobb, de a harmadik is sokszor hozta a feeling-et. Lehet, neki is állok mégegyszer =)

Amúgy: Rendeltem egy DriveFX-et Forza-zni. Valaki esetleg használja ezt a kombót, mik a tapasztalatok?

Swarm is coming.

(#38056) Djuree válasza alien_ (#38055) üzenetére


Djuree
félisten

jó az aion, sztem jobb mint a wow, pedig wow-oztam is fél évig :U
jövőre star wars mmo, 2012-ben meg wh40k mmo :Y na ez fog beszippantani, meló, csaj, élet odalessz az tuti, nembaj van még 3 évem élni :DDD

fallout 2 isten játék volt, vagy 3x végigtoltam. ez a fallout 3 meg akkora szar lett, alig kezdtem bele, hangulat nuku, abba is hagytam. ha egy játék nem fog meg elsőre az olyan is, legalábbis nekem...

drive fx nekem nem jött be se forzához, se pgr-hez, eladtam 1 hét után. én azt mondom csak MS kormány, az az igazi, igaz hogy drágább de megéri...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38057) Djuree válasza Thome (#38053) üzenetére


Djuree
félisten

hát belőled kinézem :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38058) alien_ válasza Djuree (#38056) üzenetére


alien_
őstag

Elvileg holnap jön a kormány, majd meglátjuk, mi lesz a sorsa. Általában jó kritikákat kapott, árban pedig az MS harmada.. HC szimulátor fan-ként mondod, hogy nem jött be, vagy szerinted abszolút használhatatlan?

Fallout 3 -nak én is háromszor futottam neki, mire végre sikerült nem a második rész tükrében szemlélnem. Onnantól kezdve egy nagyon kellemes csalódás, kevés játékra akadtam így rá Xbox-on.

Swarm is coming.

(#38059) gyuri00 válasza alien_ (#38051) üzenetére


gyuri00
aktív tag

áhhhhh az első részékell már nem tudnék játszani de a 3 megnézem szerintem amúgy sok különbség van az odst és a sima között? mert lehet én vissza fele kezdem el játszani :DD

manhunt 2 nem jelent meg csak ps re???? már néztem több helyen is de semmi :O

dragon age t néztem én is de magyar felirat nem lesz hozzá nem??

Más is mondhat még játékokat :)) holnap meg lesz a fifa street 3 már régen ki akrtam próbálni csak pc re sose adták ki :F

(#38060) Djuree válasza alien_ (#38058) üzenetére


Djuree
félisten

nem vagyok hc szim fan. de nekem nem jött be, picit későn reagált a mozdulataimra a kormány, és az a tized mp már elég volt ahhoz hogy ne tudjak rendesen kanyarodni...
de hátha neked bejön, vagy csak az enyém volt szar nemtom...valamit lehet rajta állítani de nem segített az sem...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38061) SweetBrother


SweetBrother
csendes tag

Na ma meghozták végre a Fifát.
Tetszik nagyon, játszotttam is vele pár órát délután.

Egy dolog azonban kicsit bosszant:nincs benne angol nyelv, csak 3 választható van - magyar, cseh, spanyol. :((
Ez számomra szomorú, mert az angol kommentátorok már a demóban is hangulatosak voltak, és azért mégis élvezetesebb egy Pl rangadót játszani Martin Taylorék kommentálásában.

(#38062) Crazyman33 válasza gyuri00 (#38059) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Előtte elnyúztam kettő DFP-t Ps-en, ezért vettem DFX-et, a név miatt (Logitech). Bár ne tettem volna. Egy rakás szar, de komolyan. Most már utólag értem én is miért volt olcsó. Kb. két hónap után eladtam. Anno még 26-ért vettem az első DFP-t, ennél meglepődtem az áron. 13-ért vettem, 8-nál nem volt többet kérnem érte mikor eladtam.
Annak tökéletes akinek mondjuk az első kormánya és nincsenek elvárásai egy kormánnyal szemben. De aki a minőséget keresi annak nem ajánlom.
Már alapból a kormány tengely olyan furán mozgott, Váltófüleket ne keress! Néha újra kellett inditani mert nem jól kalibrálta magát. A forszfídbekk pedig ha tizes skálán akarom értékelni akkor 3.
Lecseréltem Mikrofosra, amint tudtam.
Húúúúúú, mekkora különbség, te jó szagú...
Force ezen 8-as a skálán, masszív jó fogása van. Precíz, élvezet vele játszani.
Hatalmas találmány a pedálsor keretes kialakítása, tök jól megtámasztja a sarkad!

Nézz be IDE !

A múltkor küldtem privit megkaptad?

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#38063) Tomics


Tomics
addikt

1-1,5 hónap és én is aktív része leszek a tábornak ;] alig várom már. :))

PH! addikt since 2004

(#38064) syl5


syl5
őstag

Sziasztok!

Akkor hogy is van most ez a garancia dolog?
Én használtam vettem a gépet, még van rá gari (mondjuk már csak 3 ledre), számla, papírok megvannak. A számla persze nem az én nevemre szól. A gép nincs regisztrálva, az előző tulaj nem is tudott ilyen opcióról.
Szal ha én most beregisztrálom a gépem, és a saját adataimat adom meg, akkor az nem e lesz baj, hogy a számlán lévő név, és a bergisztrált név nem egyezik?(logikusan sztem nem kéne gondnak lennie, ha a sorozatszám egyezik, akkor okésnak kéne lennie)
Vagy kell-e egyáltalán ez a regisztráció a gariztatáshoz, vagy csak úgy is meglehet oldani, hogy felhívom őket, és megmondom hova jöjjjenek érte?

VGA kábel vs. HDMI kábel:
eleinte a hdmi kábel nekem sem nyújtotta a várt képminőséget. Több oka volt, amikre fokozatosan rájöttem, és most már nagyon szép képet ad.
Tehát:
- felbontást 720p tv lévén 720p-re állítottam a boxon -- ettől mivel a legtöbb tv natívja több, mint 720p nagyon pixeles lett a kép -> felbontás auto-ra a box menüjébe a megoldás
- a tv-men mindenféle képjavító szarság van, ami semmit sem ér. annyit ért el a soka képjavítási opció, hogy nagyon homályos lett a kép -> ki kell kapcsolni a tv menüjében a sok felesleges opciót. élsimítás, stb.
VGA kábélt xbox-al még nem próbáltam, de mivel a vga kábel analóg jeleket továbbít, a hdmi meg digitálisat, ezért tutira a hdmi ad jobb képminőséget.(pc-vel van összehasonlítási alapom, a hdmi sokkkal jobb képet ad, vga-nál a sok zajt, amit összeszed a jel eléggé észre lehet venni) Az viszont egyéni kérdés, hogy kinek melyik megfelelőbb.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#38065) Crazyman33 válasza syl5 (#38064) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Ugyanúgy VGA kábelnál is van szar és minőségi. Megint csak elvi alapon megyünk.
Az elvileg és a ha szó nálam egyenlő a nullával.
Aki mindkettőt próbálta (főleg ha az egy neves szerviz komoly külföldi kapcsolatokkal) annak inkább hiszek.
Most kettő tábor van nagy %-ban.
1. nem próbálta mind kettő kábelt, de állítja hogy elvileg nem lehet jobb a VGA.
2. próbálta mindkét kábelt és állítja hogy gyakorlatilag jobb a VGA.

[ Szerkesztve ]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#38066) alien_ válasza Crazyman33 (#38065) üzenetére


alien_
őstag

Xmedia írt egy cikket, ahol az általuk tesztelt tv-n az általuk használt kábelekkel a vga kábellel lett jobb minőségű a kép. Ez az ég világon semmilyen általánosításnak nem lehet alapja, főleg, hogy
1. Az eredmény nagyrészt függ a TV-től.
2. Az eredmény függ a kábelek minőségétől.

Ami tény, hogy digitális jel áll az analóggal szemben - a HDMI javára.
Amit felettébb furcsáltam az ominózus tesztben, hogy szerintük vga kábellel 1:1 pixel mapping van. Ha ez az tesztelt tv-n még igaz is lenne (amit kétlek, mivel a bejövő analóg jelnél ugyanúgy van overscan mint a digitálisnál), abszolút nem jelenti, hogy ez a Te TV -den is így lesz...

Swarm is coming.

(#38067) syl5 válasza Crazyman33 (#38065) üzenetére


syl5
őstag

végülis próba szerencse, sztem is tv függő is.
egyébként, ha jól emlékszem, akkor minhta korábban azt olvastam volna, hogy a vga színei telítettebbek. én nem próbáltam, de nekem a hdmi a legjobb. de mondom pc-vel a vga kábel sokkal gyatrább képet ad, mint hdmi-vel.

garanciára vki vmit?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#38068) Crazyman33 válasza alien_ (#38066) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Oké. Más.

Bakker az előbb erre (#38058 ) válaszoltam ezt: #38062
Csak valamiért rossz névnél klikkeltem. Bocsánat!

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#38069) alien_ válasza syl5 (#38067) üzenetére


alien_
őstag

Ha a nevedre van regisztrálva a gép, akkor minden rendben. Nem valószínű, hogy fognak számlát kérni.

Crazyman33: Köszi a véleményt a kormánnyal kapcsolatban! Nincsenek nagy elvárásaim, ez lesz az első kormányom. Váltokarok nincsenek? Ezek nem azok?

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#38070) Crazyman33 válasza alien_ (#38069) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Ez látszik az én albumomban lévő képen is, nem? Ezek vannak, csak ezeket én nem nevezem karnak. Inkább gombnak, jó ám ha kanyarodás közben nem kell keresgélni a pici gombokat, mert ott egy nagy pillangó váltó! ;)

Privi-vel mi van( mábocsesznemakarlaknyaggatni)

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#38071) heihachi válasza Crazyman33 (#38065) üzenetére


heihachi
addikt

3. próbálta mindkét kábelt és állítja hogy gyakorlatilag jobb a HDMI (ez lennék én)

Bár erről azért fölösleges vitatkozni, mert TV, kábel és egyéni ízlés kérdése :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38072) Kephamos válasza Djuree (#38050) üzenetére


Kephamos
addikt

Tehát akkor kijelenthetjük, hogy az élmény legalább ugyanakkora, mint PC-n?

(#38073) Crazyman33 válasza heihachi (#38071) üzenetére


Crazyman33
senior tag

ok

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#38074) Djuree válasza Kephamos (#38072) üzenetére


Djuree
félisten

hát legalább :) én mostmár cod-ot csak boxon :K nincs csiter, jó a magyar társaság, nincs custom szerverbuggolás, vannak rangok amiket nem lehet kicsitelni mint pc-n ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38075) Kephamos válasza Djuree (#38074) üzenetére


Kephamos
addikt

Mostmár csak ki kéne próbálnom a mókát, hogy milyen lehet, de egyre szimpatikusabb a dolog. :K

(#38076) kgergo89


kgergo89
tag

Sziasztok, lenne egy kérdésem, felfrissítettem xbox360 amat, a legfrissebb dashboardra és nem tudom felmásolni a játékokat.
Azt írja ki: the installation of this game isn't supported - holott eddig mindent hddről játszottam!

Mi történt?
Hogy lehet orvosolni a problémát?
Nekem fontos h HDD ről menjenek a játékok mert vacakol az olvasóm :S

Köszi a válaszokat!

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#38077) Revox66 válasza kgergo89 (#38076) üzenetére


Revox66
aktív tag

Csá, lehet azt a játékot amit fel akarsz másolni, nem lehet, volt egy lista valahol láttam hogy melyik játékokat lehet "telepíteni" boxra... csak most nem találom :(((

(#38078) breetai válasza Mr.Grincs (#38014) üzenetére


breetai
aktív tag

Hi! Csak, hogy lezárjam a történetet, tegnap szerencsére más barátságos manager volt szolgálatban. Rövid huzavona után belement a cserébe.
Elmentünk a konzolos részlegre, ott mondjuk 2db GoW volt már csak. Mindkettő bontott volt! :Y
Mondjuk szerette volna a manager kipróbálni, hogy tényleg lefagy az enyim. DE! A boxuk 3ledes volt. :D Úgyhogy kipróbálni én sem tudtam a csere játékot ami ahogy már írtam szintén bontott volt. Mondjuk az elsőhöz képest alig volt rajta karc.
Azért a bizniszelés végeztével megkérdeztem, hogy is van ez, hogy ők használt game-eket árúlnak újnak? ...
Na erre nem, ill. csak egy kitérő választ kaptam.
Az "új" Gow-om már felmásolódott a HDD-re, úgyhogy nem hiszem, hogy gond lesz vele.
DE! Azért LOL az egész történet! :(((

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#38079) szpal17 válasza kgergo89 (#38076) üzenetére


szpal17
őstag

Több játékkal próbáltad?
Nincs véletlenül bannolva a géped? Mert akkor előfordulhat, hogy az új dashboard frissítés megakadályozza. Szerintem innen visszacsinálni akkor nem lehet...de hátha valaki többet tud.

(#38080) kgergo89 válasza szpal17 (#38079) üzenetére


kgergo89
tag

:S

Eddig ezek a játékok futottak HDDről, mindent arról játszottam. Most offline frissítést csináltam legújabb dashboardra és innentől fogva nem enged másolni. Egyébként bannolva van. Valami hack, vagy megoldás?

Downgrade?

[ Szerkesztve ]

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#38081) Tomics válasza kgergo89 (#38080) üzenetére


Tomics
addikt

az új DB már nem engedi a hdd-re való másolást ha bannolva van :(

sajna nem tudom, még nincs is boxom, most tervezek venni és ezt olvastam az xboxklub.hu-n. szerintem ott érdeklődj itt nem szeretik annyira ezt a témát

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#38082) kgergo89 válasza Tomics (#38081) üzenetére


kgergo89
tag

:S és mit lehetne csinálni, van aki ért downgrade hez?

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#38083) Revox66 válasza kgergo89 (#38082) üzenetére


Revox66
aktív tag

Hiba volt liveon játszanod, másolt játékkal, és főleg az új dashboard upgrade. Esetleg annyit tudsz tenni a régi dashbordot leszeded netről. Az előző dasboardot pedig töröld le. És pendirveról rá tudod rakni a régit.

(#38084) kgergo89 válasza Revox66 (#38083) üzenetére


kgergo89
tag

hasznaltan vettem a gépet (jó áron), már bannolva volt, nem gondoltam h a frissítés letiltja a másolást. egyébként h tudom letörölni róla és visszafrissíteni a régit, amivel működött a másolás?

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#38085) Tomics válasza kgergo89 (#38084) üzenetére


Tomics
addikt

xboxklub.hu
nézz be ide, fórumon biztos tudják :)

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#38086) kgergo89 válasza Tomics (#38085) üzenetére


kgergo89
tag

köszi szépen! :)

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#38087) rocket válasza kgergo89 (#38084) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem lehet visszallitani a regebbi verzioju dashboardot, ha vissza lehetne se sokat ernel vele, mert ha a vinyo rajta van a gepen akkor nem fognak elindulni az ujabb jatekok amik a lemez berakasa es inditasa utan dashboard updatet kernek.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#38088) kgergo89 válasza rocket (#38087) üzenetére


kgergo89
tag

soha nem kért egy játékhoz se updatet, még olyanhoz sem amit másoknál kért. nem értem.. jó rendszer volt és most sikerült elrontani :S mi lehetne akkor mégis a megoldás?
máshol azt javasolták formázzam a vinyót, de a dashboard nem a vinyón van. vagy tévedek?

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#38089) 5oultrain válasza kgergo89 (#38088) üzenetére


5oultrain
aktív tag

Jasper-es alaplapos xbox okban a beépített memóriába tárolja.

PSN ID: legalkriminalz

(#38090) kgergo89 válasza 5oultrain (#38089) üzenetére


kgergo89
tag

Nekem 2007.11 havi a gépem, tehát nem hiszem h jasper alaplapos. Próbáltam már formázni az xboxban a meghajtót, de az NXE dashboard (ugye ez az avataros új) az megmaradt rajta, sőt ha kiveszem a HDD-t akkor is az a dash jön be.

[ Szerkesztve ]

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#38091) BaLee válasza kgergo89 (#38090) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Szerintem nincsen mód a régi dashboard visszatételére. Valahol olvastam erről.
Elég nagy kibaszás ez az MS részéről, mert nem hiszem, hogy megemlítették bárhol is, hogy a bannolt konzolokon ilyen dologhoz fognak folyamodni.
Viszont ha követted volna a híreket ezzel tisztában lehettél volna mert már majd 1 hónapja ez folyik mindenhonnan.

(#38092) kgergo89 válasza BaLee (#38091) üzenetére


kgergo89
tag

nagyszerű.. na sebaj biztos majd kitalálnak vmi megoldást rá az okosok előbb vagy utóbb.

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#38093) Mr.Grincs válasza breetai (#38078) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Na ennek örülök, hogy rendeződött a dolog. Sok sikert hozzá.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38094) Mr.Grincs válasza Crazyman33 (#38036) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Csak azért írtam, hogy koppanásik, mert az egyik ismerősöm nem teljesen dugta be azt a retkes kábelt és nem volt hangja a tv-n. Ezért írtam.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38095) syl5 válasza kgergo89 (#38076) üzenetére


syl5
őstag

hát igen. most már a ban az azzal eggyütt jár(ha friss dash-ed van), hogy letiltja a hdd install-t. Tehát az új dash elveszi a hdd install-t, ha bannolva vagy.
De sztem biztos van rá valami megoldás, hogy visszahozd a régi dash-t, de tényleg ha belegondolsz, akkor értelme nincs, mert az újabb game-k úgyis dash frissítést igényelnek...

egyébként erról tudtok vmit:
elvileg nem az volt bejelentve, hogy a mókolt hdd-ket, és memkártyákat tiltják majd le?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#38096) Thome válasza syl5 (#38095) üzenetére


Thome
addikt

Csak az utángyártott memóriakártyákat tiltották le, a mókolt HDD-ket nem tiltották/nem tudják letiltani!

(#38097) heihachi


heihachi
addikt

Ez a Sky TV használható lesz nálunk bármire is?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38098) szaszlaci válasza Crazyman33 (#38065) üzenetére


szaszlaci
addikt

Apró megjegyzés a szakértő Uraknak:

3. tábor: Próbált nem egy TV-t, nem egy csatlakozást, és azt mondja, el kéne felejteni a VGA-s szarságot.
Létezik a TV-ken általában egy homályosítás menüpont. Az pont ezt csinálja, ha valakinek túl éles lenne a kép, csak épp szakszerűen. De kamerás felvételhez találták ki.
Ha zavarok vannak, vissza kell venni a fényerőből.

A TV felskálázása kamerás felvételhez lett kitalálva. Amikor grafikát közvetítenek a TV adásnál, előfordul, hogy nem megy a felskálázás, mert nem számítógépes generált grafikához való, hanem kameráshoz. Biztos feltűnt másnak is.

A konzol chipjét viszont játékokhoz optimalizálták. Ezért kell pont azt a kijelzőre varázsolni, mint amit a konzol megjelenít. (Csak a kijelzőre optimalizáló elektronikák kellenek, felskálázás minél kevésbé.) És nem VGA-val taknyolni a lehető legjobban megcsinált képet.

Olyan, mint amikor valaki azt mondja, nem jó egy korrekt széles sávú hangcucc, inkább a 40 ezres házimozija, mert "sokkal jobban megüt a béész", meg "nehezebb elviselni a magasakat" :W

A kormány melyik táborhoz tartozik? Azt mondja, minden rendben van, még kűűűlföldííí kapcsolatai is vannak.. :W

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#38099) breetai válasza Mr.Grincs (#38093) üzenetére


breetai
aktív tag

THX! Bár azért az nagyon szúrta a szemem, hogy mindegyik bontott/használt volt. Valami Józsi Konzoltól pl. elfogadnám, hogy megjátszik, bevállal egy ilyet.
Na de egy Ósan! Azé az, csak egy multi! Igaz a magyar leány ... De akkor is! :W

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#38100) Djuree válasza breetai (#38099) üzenetére


Djuree
félisten

te csak ne bántsad a Józsi Konzolt :P ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.