Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38601) oddsmaker válasza Alpi (#38533) üzenetére


oddsmaker
tag

Üdv ismét alpi!

Neharagudj, hogy csak most válaszolok, de egész nap főiskolán koptattam a padot és természetesen nem volt wifi... :) Tiszta murphy. Amúgy köszi a megértést, ezért megéri a fórumon is tartani a kapcsolatot a vevőkkel.

A gép bontatlanul érkezik, nem angolszász vidék, inkább alpesi. Többet a konkurencia miatt nem árulhatok el.

Aki előrendelte 81.900 lesz, így hívtunk fel Titeket így garantáljuk is. Ma kinn voltunk, úgy volt ma érkezik, de egész EU-ban csúszik (Ezzel az indokkal ma nem volt még gép, holnap szintén próbálkozunk)

Valószínű, hogy csütörtök ill. pénteken lesz kapható nálunk. 40 gépet kapunk, ebből kb. 30 ra van előrendelés. Több szállítmány nem lesz januárig, januárba is csak akkor kapunk ha maradt a piacokon.

Kivételesen tényleg limitált bundle lesz. Külföldön a nagyobb áruházak is 20at kapnak. Ehhez képest nekünk teljesen jó a 40, ennek az oka a több éve tartó kölcsönös bizalom :)

Bontatlanul érkezik 99%-ba, 100-at nem merek írni mert van olyan h leellenőrzik h tényleg megvan-e minden (még kinn, a külföldi kolegák)

Én köszönöm az érdeklődést

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#38602) Gebriel válasza oddsmaker (#38601) üzenetére


Gebriel
veterán

Az áremelés többek közt a napokban bekövetkezett tömeges bannolásnka köszönhető szvsz.
Hisz akit lebannoltak, már nem igen akar flashelt géppel játszani, így ezt nagyon jól kihasználják a kerekesedők na meg az MS-nek is növelni kell az eladási adatai.

[ Szerkesztve ]

(#38603) oddsmaker válasza Gebriel (#38602) üzenetére


oddsmaker
tag

600.000-s bann semmilyen hatással nincs rá, főleg egy limitált szériánál.

Majd decemberre várható. Nem kell túlmagyaráznom a témát no warez miatt, személyesen megvitathatjuk :)

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#38604) Gebriel válasza oddsmaker (#38603) üzenetére


Gebriel
veterán

600.000-s bann semmilyen hatással nincs rá, főleg egy limitált szériánál.

Ez egy kicsit ironikus volt nem gondolod?! :U

[ Szerkesztve ]

(#38605) oddsmaker válasza Gebriel (#38604) üzenetére


oddsmaker
tag

Semmi irónia nincs benne. Hol érezted?

Ha a 600.000 nem tetszet akkor : 600.000 ban

:)

[ Szerkesztve ]

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#38606) Mr.Grincs válasza Gebriel (#38602) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Adom én is a véleményt. Szerintem azért ebben az MS keze is benne lehet valahol....Bannolás egyenlő azzal hogy a gamerek áttérnek a jó oldalra vagyis arra ösztönzi az MS ezzel bannal a gamerek nagyrészét vagy legalábbis próbálja, hogy rendes nem moddol gépekkel játszanak a jövőben . Ergo többet kaszál ezzel mint bármivel... + a húzó címek is itt vannak amiért sokan konzolra adják a fejüket...

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38607) Gebriel válasza oddsmaker (#38605) üzenetére


Gebriel
veterán

Tévedsz.. ;)

600.000-s bann semmilyen hatással nincs rá, főleg egy limitált szériánál.

Itt az ironia :U

[ Szerkesztve ]

(#38608) oddsmaker


oddsmaker
tag

Nem értem, miben van benne a keze? A limitált széria áramelkedésében? Nem értem az összefüggéseket.

Ha azt mondtanátok emelkedik az Elite v Arcade ára akkor talán tudnám értelmezni, de így nem igazán.

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#38609) oddsmaker válasza Gebriel (#38607) üzenetére


oddsmaker
tag

Miért? Milyen hatással kéne lennie?

Gondolkodjunk Microsoft fejjel.

Lebannolok 600.000 gépet. Miért? Hogy szokjanak le a Flashről, valamint a Liveozásról flashelt gépen.

Miért jó ez nekem? Több eredeti szoftver fog fogyni.

Miért emeljem a gépek árát? Főleg egy limitált kiadásnak az árát minek emeljem? 600.000 ember miatt, közben emberek milliói tervezik világszerte az Xbox vásárlást karácsony előtt.

Ez az én véleménye, irónia nélkül nincsen hatással rá :) Véleményem szerint.

[ Szerkesztve ]

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#38610) Gebriel válasza oddsmaker (#38608) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem csináld már. :U
Szerinted egy CALL OD DUNTY MW2 megjelenésénél kinek van szüksége egy szimpla elite gépre?

Lebannolok 600.000 gépet. Miért? Hogy szokjanak le a Flashről, valamint a Liveozásról flashelt gépen.

Nem tartom valószínűnek. Inkább, hogy emelkedjen az eladási számok, főleg így karácsony tájákán.
Te sem gondolod komolyan, hogy egy Sony megtudja oldani azt, hogy a PS3 ne törjék fel akkor ez az MS-nek ez akkora gondot okozna?

[ Szerkesztve ]

(#38611) Gebriel válasza oddsmaker (#38609) üzenetére


Gebriel
veterán

Akkor miért is emelték szerinted? a -7ft/EUR árfolyamnak köszönhetően? ;]

Thome
Akkor meg is érdemled ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#38612) Thome válasza Gebriel (#38610) üzenetére


Thome
addikt

Nekem! :DDD

(#38613) Tomics válasza Gebriel (#38610) üzenetére


Tomics
addikt

ps3mat szvsz azért nem törik fel mert nem érdemes a BD lemez miatt (BDlemez+író nem olcsó mulatság)

PH! addikt since 2004

(#38614) oddsmaker válasza Gebriel (#38610) üzenetére


oddsmaker
tag

Mitől emelkednek az eladási számok? Attól hogy bannolok 600.000 embert? Egy Microsoftnál, egy Xbox 360-nál 600.000 emberről gondolkodnak?

Nem hiszem, itt több milliós számokról beszélünk, ráadásul ha lebonnolják a gépet akkor is tudja használni még. Gari elvész, és Livera nem tud menni.

Ha ilyen üzletpolitikával állnának elő akkor elég csúnya kudarcot vallanának. De még mindig nem értem hogy jött a limitált darabszámú Cod MW2 Elitek áremelkedése a 600.000 banhoz? Időfaktor miatt, mert az is most történt? Más, rációval rendelkező gondolatot nem találok, akármennyire erőltetem fáradt agyamat :D

Én ha Microsoft lennék nem a Te gondolkodásod szerint állnék hozzá a dolgokhoz, hanem inkább vevőközpontúan.

Senki se mondta azt, hogy MS ne tudná megoldani a moddot, egyszerűen MS nem akarja egyelőre. (Bár ugye az új gépek egyelőre buták, remélem érted mire gondolok)

Értem az álláspontod, de nem látok benne rációt. Ennek ellenére bármi lehet, még akár gondolkozhat is így a Microsoft. Ezt addig nem tudjuk meg, amíg nem mi ülünk azokba a fotelekbe

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#38615) Gebriel válasza Tomics (#38613) üzenetére


Gebriel
veterán

Hogy megéri abba nem mennék bele az alapelvek miatt...de egy kezem elég lenne arra, hogy összeszámoljam hány játék alatt jönne vissza az ára.
MS a warezt nagyon szépen kihasználja ez nem kérdés.

(#38616) Thome


Thome
addikt

(#38617) Mr.Grincs válasza oddsmaker (#38614) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Biztos hogy emelkednek az eladási számok. Csak nem úgy ahogy az elképzeljük. Akit lebannolnak előbb utóbb úgy dönt hogy jó akkor no flash és akkor eredetivel nyomatja. Vagy ha nem akkor offline nyomja, de ott sem tudja 100%osan mert a gépe defektes a Bann miatt.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38618) deske76


deske76
csendes tag

Sziasztok, érdeklődőm, hogy miként tudom megállapítani milyen típusú alaplap van a boxban, ha csak a vásárlás dátumát tudom???
Rémlik, hogy van egy lista valahol a neten, amin a dátum alapján tudom azonosítani.

Köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 11Pro 5G 6GB/128GB

(#38619) oddsmaker válasza deske76 (#38618) üzenetére


oddsmaker
tag

Szia!

Jasperes ha 150W-os a tápod, régi ja 175 :)

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#38620) Mr.Grincs válasza deske76 (#38618) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Kb 300 ezerszer be lett linkelve egy kép meg fel is lett töltve...Vissza kéne olvasni max 10 oldlat. Nem bonyolult.

Lényeg a lényeg, ezt a képet lukkold meg és akkor kiderül mi az igazság. A boxon kell jó erősen belenézni oda ahova a táp megy...

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38621) oddsmaker


oddsmaker
tag

Kijött a következő eX(360)kluzív játék demója, a zombigyilkolászós Left4Dead 2. Ráadásul Silver usereknek is elérhető :DD

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#38622) Gebriel válasza oddsmaker (#38614) üzenetére


Gebriel
veterán

Amit év végére 1.000.000 emelkedik US és Kanadában és akkor még szó sem volt a Európáról ha végig olvastad a cikket.
Nehéz megalapítani ezt a számot, de maradjunk az 1.000.000 usernél.

Ha ilyen üzletpolitikával állnának elő akkor elég csúnya kudarcot vallanának. De még mindig nem értem hogy jött a limitált darabszámú Cod MW2 Elitek áremelkedése a 600.000 banhoz?

Te miről beszélsz, tényleg így gondolod, milyen suliba jársz? :DDD

Nézünk egy alap példát kereskedői részről.
Emberünket (1.000.000fő) levágják a LIVE-ról, főleg egy olyan játék megjelenésénél mit a MW2
Ha levágták szvsz nem azért mert singel módba tolta.
Két választása van.
1. Így járt nincs pénz LIVE nincs MW2 multi.(!!!) ;]
2. Vesz egy új gépet a játékkal együtt és egyértelmű, hogy pakkban hisz nem kicsit megéri és nem a saját pénze ellensége, hisz most bannolták nem fog warezolni
A kereskedő meg felemeli ilyenkor az árat, mint ahogy ez meg is történt nagyobb profitért.
Hisz a usernek nincs más választása!!!!!!!

MS részéről.
Lebannol 1.000.000 embert ennek csak az 1/5 vegyen újra gépet+ a karácsonyi láz+ a adott hónap alap eladása eladási számok
A év utolsó hónapjaira 3x-ra emelkedett a 360 eladási számok.
Garantált prémium :P

[ Szerkesztve ]

(#38623) oddsmaker válasza Gebriel (#38622) üzenetére


oddsmaker
tag

Előre szólok, ez a hangnem nálunk nem megengedett "Te miről beszélsz,tényleg így gondolod, és milyen suliba jársz"

Egy kommunikációs vita tuti nem fog megoldódni, ha érzelmek kapcsolódnak hozzá. Értelemre kell hatni, de ha a másik kevésbé befogadóképes és mindig másról beszél úgy nehéz. Ennek a vitának nem látom, hogy normális végkimenetele lenne, így ha nem változik a hozzáállás illetve a beszélgetés színvonala, ha nem tudod pocskondiázás nélkül leírni a véleményed akkor hagyjuk is. És személyes vonalat meg főleg ne keverjük bele :)

Amúgy szerinted tök nyílvánvaló, hogy az 1.000.000 ember mindig Cod MW2 fan.
Szerinted mindegyik hülye, és teljesen új packot vesz amikor ott van neki minden kiegészítő hozzá. Lebannolják a gépemet akkor veszek egy arcade gépet kiegészítők nélkül. Minek még egy joy? Minek még egy táp? Minek még vinyó? Csak gép kell, mindenem megvan hozzá.

Ha valaki vesz egy új gépet miért olyan egyértelmű a pack? Anyagi korlátai nincsenek? Egyértelmű ha megteheti packban veszi, de úgyis volt már gépe nem ? Voltak játékai? Akkor nem kell neki feltétlenül packban venni, hiszen eddig is játszott valamivel :)

A másik hogy:
- nem kereskedőről
- nem disztributorról
- nem kis konzolvállalkozásról beszélünk

Hanem a világ egyik legnagyobb cégéről :)

Jó lenne amúgy ha ilyen lenne a közgazdaságtan, de mivel ezt tanulom így sajnos nehéz értelmezni amit írsz. Mi, leendő közgazdászok, marketingesek örülnénk a legjobban ha ilyen egyszerű lenne.

Elég csak a 80/20-as Pareto szabályra gondolni, miszerint az eredményeid 80%-a az elvégzett munkád 20%-nak köszönhető, erre kell összpontosítani.

Ennél a bannál pedig szerény véleményem szerint nem a konzoleladásokat akarják növelni, csak rádöbbenteni a kedves júzereket, hogy tessenek eredetivel játszani. Így növelve a játékeladásból származó bevételeket. :)

[ Szerkesztve ]

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#38624) Crazyman33 válasza Gebriel (#38622) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Ez teljesen egyértelmű! Nem is tudom miért kell magyarázni és pont egy boltnak???
Azokról nem is beszélve (igaz ezek kevesebb számban vannak) akik tartanak egy arcade gépet warezra és vesznek egy nagyobbat lájvra. Nem igazán a legális szoftver vásárlás ösztönzése volt a fő cél, persze ezt kell leírni a hírekben, így minden oldalról lenyugodnak a kedélyek. Eddig nem érte meg ilyen nagy számban bannolni nekik. Most már nagyon belelendültek az emberek, úgy mond nehéz kiszállni annak aki igazán élvezte. Ezt ők is tudják. Szerintem ment is az agyalás rendesen, az nem elég ha nem jöhet lájvra, mit tegyünk hogy új gépet kelljen vennie? Tényleg, blokkoljuk a vinyó használatot, és akkor kuka a gép. Nem véletlenül csak a gépet blokkolják a profilod marad, ott folytathatod ahol abba hagytad, nem vész el a sok achi, ki van ez találva. Ezt a ban hullámot mi lenne ha összekötnénk egy nagy név megjelenésével? Oké akkor emberek az ms-nél háromra mindenki dörzsöli a tenyerét és hátra dől!

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#38625) oddsmaker válasza Crazyman33 (#38624) üzenetére


oddsmaker
tag

Teljes mértékben egyetértek. :)

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#38626) Tomics


Tomics
addikt

Tényleg a laggolással mi a helyzet? Gondolom a szerverek nagy része amcsi. Nekem 10/2 mbit UPC van. Néztem amcsiba pinget, 150es :F

Fifázni nem szokott innen senki? :)

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#38627) oddsmaker válasza Tomics (#38626) üzenetére


oddsmaker
tag

Nekem nem nagyon sikerült még laggot kifognom. Több ezer meccset toltam FIFA09-el, és most FIFA10-be is beleraktam pár órát liveon.

10/2 bőven elég. 1 megás mobilnettel élvezhető volt havernál, pc-ről megosztva a halo3 :D

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#38628) Gebriel válasza oddsmaker (#38623) üzenetére


Gebriel
veterán

"A Te miről beszélsz, tényleg így gondolod és a milyen suliba jársz?"
Melyik rész volt részedről "pocskondiázás" :U
Nincs itt érzelem maximum a te érzékeny lelkednek ha ebbe a mondatban bármiféle "nem megengedett" hangnem találtáltál.
Három egyszerű kérdés volt, nem kell túlreagálni, főleg úgy amit itt írsz az saját véleményed mint ahogy az enyém is.
Így az hogy és személyes vonalat meg főleg ne keverjük bele elégé elkerülhetetlen mivel egyenlőre semmi hivatalos forrással nem támasztottad alá mondandódat.
Az alapelveket hidd el nagyon jól ismerem, hogy elkerüljem a személyeskedés azon formáját, hogy azt Te sérelmezésnek vedd.
Hogy neked nem tetszik ez a hangnem az is egy vélemény, de sok embernek meg az ár emelés nem teszik.
Másrészt meg nagyon sok minden nem megengedett még is megtörténik még nálatok ott a boltban is ;]

(#38629) Crazyman33 válasza oddsmaker (#38623) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Előre szólok, ez a hangnem nálam megengedett!
És ne mond hogy nem szóltam előre!

Ne gyere itt érzelmekkel, meg minden hülyeséggel. Mi lesz ezek után egymás után jönnek majd a boltok és kikérik maguknak? Mint a sírós kislányok?

Mindenkinek joga van megvédeni magát ezt nem vitatom, jöttél elmondtad, oké. Mi is elmondjuk a véleményünket, ezt is tudomásul kell venni. Itt a userek vannak többségben nem a boltok!
Hagy írja már le Gebriel úgy a hsz-t ahogy ő akarja.
Te hsz-ből látszik hogy más fejjel gondolkozol.
"Éjjellátóval meg kutyát sétáltatok, nagyooon zorall ", az tényleg.
"Szerinted mindegyik hülye, és teljesen új packot vesz amikor ott van neki minden kiegészítő hozzá. Lebannolják a gépemet akkor veszek egy arcade gépet kiegészítők nélkül."
Ember, bannoltak most téged? Mi marad egy prémium gépből?
A táp! Hurrá
A joy! Hurrá
A vinyód (már ha nem arcade volt a gép) amit már régen kinőttél (60GB a legtöbb embernek) és amit senki nem tud hogy ugyanannál a profilnál hogy fog viselkedni még ha formázod is.
Egy gép aminek az olvasófejét előbb utóbb megeszi a lemezről játszás. Ekkor dönt az ember, NAGYON HELYESEN, hogy többet NO WAREZ
Tehát akkor mit vesz az ember fia? Pack-ot bakker! Miért? (húúú, neked magyarázzam aki boltban, kereskedelemben dolgozik? bakker) Mert kell egy tuti gép, egy karaj vinyó, és akkor már két új joy (ráadásul fekete mert az olyan "zorall"! UGYE?) A régit meg eladom a vaterán, még jön is vissza pénz, a régi bannolt gép vinyóját (ami úgyis kicsi volt) is felrakom. Ekkor elkezdi túrni a netet és mit fog találni? A legjobb vétel ár/érrték arányt nézve egy pack. Persze ha annyi az ára amennyiért hirdetik.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#38630) sch_a válasza Crazyman33 (#38629) üzenetére


sch_a
addikt

:DDD :DD
Bocsi, több nem jutott eszembe hirtelen.

[ Szerkesztve ]

(#38631) Def26


Def26
félisten

Én meg bezáratnám a pics**a az összes kókler boltot, és úgy megadóztatnám őket, hogy még az unokájuk is fizessen. :U

Ez az előrendeléses mutatvány meg milyen már, hogy megemelik később az árát. Komolyan mondom úgy fel tudom magam idegesíteni ilyenen, hogy az nem igaz. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38632) Csabee. válasza Tomics (#38626) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én szoktam, csak nem live-on :)

Üdv: Csabee.

(#38633) heihachi válasza oddsmaker (#38625) üzenetére


heihachi
addikt

Teljes mértékben egyetértesz azzal, ami ellen előtte beszéltél? :F

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38634) Mr.Grincs válasza Def26 (#38631) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Egyetértek veled. Ha már rendelek valakitől valamit akkor vállalja az illető, hogy annyiért adja amennyiért meghirdeti és ha bukik buki az ő baja, nem utólag kéne észbekapni , hogy jah bocsi felment az ára. Az a minimum, hogy elállok a vásárlástól. Vagy inkáb ne is hirdesse meg, ha tudja hogy kamu az ára és ennyiért nem fogja senkinek sem odaadni. Tetszik nem tetszik szerintem ez csak az etetés volt. Mindenki rámozdult hogy juj mennyire király, ennyiért kettőt veszek egyszerre aztán lehull a lepel, hogy igen ennye VOLT és ha kell elviheted ennyiért mert jófejek vagyunk az ennyi helyett :U

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38635) pspfan11 válasza oddsmaker (#38520) üzenetére


pspfan11
csendes tag

Ezt a terelést... mekkora kamu!

"Bocsi, csak elfelejtettem a jelszavam, de kaptam pár smst hogy érthető okokból, de negatív vélemény kezd kialakulni a boltunkról, üzletpolitikánkról."

Nem véletlen: [link]

[ Szerkesztve ]

(#38636) Alpi válasza oddsmaker (#38601) üzenetére


Alpi
tag

Üdv!

Ha csütörtök vagy péntek lesz, akkor lehet, hogy csak jövő héten kapom meg a futárszolgálattal? :F

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38637) zsocy


zsocy
őstag

Velem csak azt csinálta meg a konzolvilág hogy kihozta futárral a gépet amikor a személyes átvételt választottam, még megvan a visszaigazolásom is róla.
Nem nagy pénz az a pár ezer amiért elhozták, de nem véletlen kértem személyeset...

(#38638) Gebriel válasza Def26 (#38631) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem nevezném őket teljesen kóklernek meg nekem speciel csak jó tapasztalataim vannak velük.
Ha ki volt írva, hogy az árváltozás fen állhat akkor igazán nincs min mérgelődni. Maximum veszítenek pár potenciális ügyfelet.

Most 83.900ft árulják de gondolom számlát nem adnak csak garancia levelet mint általában.
576kby-ban pedig 89.990ft ahol legutoljára a haverom egy egyszeri egyszerű kérdéssel:
- Mennyi kedvezményét kapok? :D
84.990ft-t eltudta hozni a pakkot.
Elgondolkodtató ;)

[ Szerkesztve ]

(#38639) Def26


Def26
félisten

Meg tudná nézni nekem valaki akit bannoltak, hogy be tud e jelentkezni az xbox.com -on a profiljába?

Gebriel:Én úgy az összes konzolboltra gondoltam. Jó magyar módjára egy kalap alá veszem az összeset, és a rossz tapasztalatomat elmondom mindenkinek róluk. ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38640) Gebriel válasza Def26 (#38639) üzenetére


Gebriel
veterán

Értem :DD

Nagyon durván néz ki a MW2. Próbáltad már? :)

(#38641) BaLee válasza Gebriel (#38638) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Valahol meg lehet érteni a Konzolvilágot is, hogy ha a nagyker drágít akkor gondolom veszteséggel nem akarják szórni a cuccot.
Egy Amazon lehet megengedheti magának, hogy a negyedáron rosszul árazott Elite-kez kipostázta holott náluk is fel volt tüntetve, hogy elirásokért meg hibákért felelősséget nem vállalnak.

Legkorrektebb viszont szerintem az lett volna a KV részéről is, ha az előrendelésnél feltűntetik jól láthatóan, hogy ez egy irányár, ettől a végleges változat ára eltérhet.
Mert ha valaki ránézett az 576kbyte reklámjára látta, hogy ami ott 90k az a másik helyen 75...
Aztán a végén meg kiderül, hogy náluk is el lehet hozni 85ért, mint ahogy a KV-nál is annyi lesz. Mégis hányan fikázták az 576-ot hogy milyen drágák... :)

Mindenesetre a jövőben erre jobban figyelnék a helyükben, hogy feltüntessem, hogy az ár változhat. És nem valami 25. aloldalon apró betűkkel, hanem az előrendelésnél a termék ára mellett.

(#38642) dunc válasza Gebriel (#38638) üzenetére


dunc
nagyúr

Az 576 picit (sőt néha nagyon) drága,de stabil és megbizható,a sok surmó konzoltboltból nem szeretek semmit rendelni mert átvernek,használt terméket értékesitenek újként stb,és számlát soha nem adnak,és eztán a garancia is kérdéses ,jah mellesleg 8K ba vettem az 576 ba vezetékes kontrollert.

[ Szerkesztve ]

(#38643) Alpi


Alpi
tag

576-nál azt mondták, hogy ma délután érkezik. Elmegyek, bepróbálkozom a kedvezménnyel is. :D Hátha. Ha ma megkapom, akkor megveszem az 576-nál, mind garancia, mind egyéb okokból megéri és nincs több "fejfájás".

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38644) heihachi válasza dunc (#38642) üzenetére


heihachi
addikt

A számlára az a megoldás, hogy céges számlát kérsz, akár a saját munkáltatódra is, ha meg tudod vele beszélni. Ez semmilyen kötelezettséggel nem jár a részedről és a munkáltatód részéről sem, mert számla elszámolási kötelezettség nincs, csak számla megtartási kötelezettség van. Senkinek nem származik tehát belőle hátránya, viszont lesz egy fix számlád, amivel később nehéz vitatkozni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38645) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Eladtam a gépemet! :DDD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38646) zsocy válasza Mr.Grincs (#38645) üzenetére


zsocy
őstag

Kb. két hete vetted, ez a "skót elite", igaz? Gyorsan változnak a körülmények :)

(#38647) StLui válasza dunc (#38642) üzenetére


StLui
veterán

KV-ban vettem az xbox-ot 2006-ban, csak garipapírt adtak, de semmi gond nem volta MS garis ügyintézéssel

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38648) StLui válasza Mr.Grincs (#38645) üzenetére


StLui
veterán

és most ugyanolyat veszel vissza újba? ha mégse a MW2bundle-packot

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38649) Mr.Grincs válasza zsocy (#38646) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Igen két hete vettem a konzolvilágnál :DDD . Nem akarok kockáztatni. Valószínű hogy most is ott veszem majd meg a következő boxomat.

StLui: Az MW2 bundle packnak ez a gány festése nem tetszik. Szóval ugyanolyat veszek majd és szüzen használom.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38650) StLui válasza Mr.Grincs (#38649) üzenetére


StLui
veterán

Áh, értem a váltás lényegét :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.