Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37451) Gebriel válasza Thome (#37447) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem először monitor szerez be, vagy ha teheted egy lcd tv-t és utána a játékokat ;) :K

(#37452) Crazyman33


Crazyman33
senior tag

Ha valaki bejelöl lájvon. Légyszíves dobjon mellé egy üzit, hogy ez meg ez vagyok innen az oldalról. Vagy egy privit dobjon ha nem akarja nagy dobra verni. Csak így ha többen jelölnek be akkor nem tudom hova tenni az illetőt főleg ha nem ugyanaz a nick neve!

Keresem ...hachi78 gamertag gazdáját! (csak egy tipp Peat;) ? Te vagy az more?)

[ Szerkesztve ]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37453) sch_a válasza ToBeY (#37449) üzenetére


sch_a
addikt

Feljebb és feljebb, jobbnál jobb autók... :)
Shifthez szerintem ne is hasonlítsuk...

(#37454) heihachi válasza heihachi (#37397) üzenetére


heihachi
addikt

Magyarázza már meg valaki lécci, hogy hogy tudok time trialt menni Forza3-ban, amiért megkapom az acsit?

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37455) Gebriel válasza heihachi (#37454) üzenetére


Gebriel
veterán

(#37456) sch_a válasza Gebriel (#37455) üzenetére


sch_a
addikt

Az a demo. Ha jól emlékszem az elején a szabad játékra kell menni, és ott lesz.

(#37457) Gebriel válasza sch_a (#37456) üzenetére


Gebriel
veterán

Igen, igen gyorskör név alatt. :R

(#37458) Mr.Grincs válasza SteelRage (#37399) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Persze, hogy ennyire megéri megvenni. Ha ügyes vagy akkor az aranyozott végű HDMi kábelt meg tudod venni 1490 Ft ért a konzolokszervízébe. És 2 Méteres. Én is olyat vettem és tök jó. Az aranyozott azért jobb mert az arany jobban vezet, mint bármley más fém. Jobb kapcsolatot biztosít. De tökmindegy milyet vezsel mert bérmilyen HDMI kábel jó.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37459) heihachi válasza Gebriel (#37457) üzenetére


heihachi
addikt

Nem, sajnos nem az, de megtaláltam:
Játsz a FM3-ban / Ranglisták / Időfutam

Hihetetlenül idióta menürendszere van ennek a játéknak. :F

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37460) eddie17


eddie17
addikt

Tudom, hogy nem vagyok nagy őstagja a boxtopiknak, de esetlegesen nem megy senki Budapest felé Bicske(nem tápió) érintésével. Nagy segítség lenne ha valaki el tudna vinni. :R

(#37461) Gebriel válasza heihachi (#37459) üzenetére


Gebriel
veterán

Most már ezt is tudjuk... :)
Hol tartasz? :))

(#37462) nofi


nofi
őstag

Üdv!

A Forza 3 CE -hez tényleg "csak" egy USB és egy kulcstartó jár? Ha jól emlékszem valami 5 egyedi tuningolt járgányról is volt szó, de nem találok a pakkban semmi Redeem code-os lapot :F

Xbox GT: nozsolt

(#37463) Gebriel válasza nofi (#37462) üzenetére


Gebriel
veterán

Azért mert hivatalosan M.o-n nincs Live és így úgy gondolták minek az bele, ha nem tudod felhasználni. :U
MS-nek levél talán segit.

(#37464) Peat;) válasza Gebriel (#37463) üzenetére


Peat;)
veterán

De sosincs olyan hogy magyar verzió, most is van még 1-2 nyelv a kis füzetben, cseh meg szlovák szerintem. Vagy náluk sem támogatott?

(#37465) Crazyman33 válasza eddie17 (#37460) üzenetére


Crazyman33
senior tag

A hszd-ből ítélve kisebb gondod is nagyobb ennél, csak párszó.

Ha meg lesz a példányod akkor priviz a verseny miatt. Addig gyűjtők egy két dolgot aztán vágjunk bele!

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37466) heihachi válasza Gebriel (#37461) üzenetére


heihachi
addikt

Még csak egy évadot csináltam végig, asszem 1.3 %-nál járok. :B Csak próbálom egyelőre feltérképezni, hogy a nehézség úgy legyen beállítva, hogy ne mindig én nyerjek, de legyen azért esélyem is, meg nézegetem az új lehetőségeket, pl. ez a dizájn vásárlás teljesen király.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37467) Mr.Grincs válasza eddie17 (#37460) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nem járnak a vonatok vagy mi a görcs? Minden óra egészkor megy a vonat fel a nagyfaluba. Azért kérdezem mert én sem vagyok otthon majd holnap leszek csak.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37468) Thome válasza Gebriel (#37451) üzenetére


Thome
addikt

Igen, az lesz az első, de addig is el kell ütni valahogy az időt! :DDD

(#37469) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Az igaz, ha 800MS pontért megváltoztaja valaki a profilja nevét, mert ugye ilyet is lehet annak ugranak a Gamer Socrejai?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37470) nofi válasza Gebriel (#37463) üzenetére


nofi
őstag

Wow ez igen! Gondolom ilyen csoportos levélnek semmi értelme, ha már a live létrehozását sem támogatják idehaza. Egyre "szívesebben" vásárolok itthon...
Létezik magyar MS cím/support akiknél lehet reklamálni?

Xbox GT: nozsolt

(#37471) _ak_ válasza Mr.Grincs (#37458) üzenetére


_ak_
addikt

Az aranyozott vég a kopásállóságát hivatott javítani, nem az átvitel minőségét.

Let's begin, de gozaimasu!

(#37472) eddie17 válasza Mr.Grincs (#37467) üzenetére


eddie17
addikt

De biztos mennek, csak ha nem tűnt volna fel egy kész vagyon a vonatjegy.

(#37473) szaszlaci válasza _ak_ (#37471) üzenetére


szaszlaci
addikt

Az arany szupravezető, és nem a keménységéről ismert.
Minek kellene oda kopásállóság, én még nem láttam elkopott hifi csatlakozót.
Mivel nem oxidálódik, mindig tökéletes lesz a kontaktus (hacsak nem koszos), eért aranyoznak.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#37474) Gebriel válasza szaszlaci (#37473) üzenetére


Gebriel
veterán

Van értelme a aranyozott HDMI-nek :F Nem hiszem :(

(#37475) szaszlaci válasza Gebriel (#37474) üzenetére


szaszlaci
addikt

Meg vagyok meggyőződve, hogy szinte semmi értelme, hisz digitális.
Még az analóg cuccoknál sem sok..
Olyan, mint amikor a digitális hangra való coax kábel 1000 Ft, holott a létező összes drótdarab jó neki..

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#37476) Peat;) válasza Crazyman33 (#37452) üzenetére


Peat;)
veterán

Nem, nem jelöltelek be. Meg jelenleg live!-om sincs és az elkövetkező hetekben nem is lesz meló miatt. (priviben megírtam már tegnap este)

Aranyozott hdmi: egyik tv-nél sima van, nálam aranyozott. Notit (hdmis) mindkettőre kötöttem már rá, tök ugyanaz. Egy hdmi-t meg nem is húzogatunk ki be naponta, így nagyrészt csak vakítás az aranyozott, ha nem drágább akkor ok. A szupravezető meg szerintem is sántít, ha jól rémlik azt valami mínusz 200 fokon érik el nem tudom milyen anyaggal, de elméletben sosem voltam jó fizika órán. :)

[ Szerkesztve ]

(#37477) meduzah válasza szaszlaci (#37473) üzenetére


meduzah
csendes tag

Khm! Az arany nem szupravezető.

Kormula 1

(#37478) Gebriel


Gebriel
veterán

Be kell szereznem egy kormányt :DD

(#37479) Crazyman33 válasza Peat;) (#37476) üzenetére


Crazyman33
senior tag

oké, oké. Csak utána olvastam.

Aranyozott cuccok.
Szerintem van értelme.
Olyan ez mint a bakelit + csöves erősítő vs. mp3 vagy cd lejátszó. Én nem hallom a különbséget, bot fülem van. Pedig aztán...

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37480) Crazyman33 válasza Gebriel (#37478) üzenetére


Crazyman33
senior tag

No meg egy cockpitet! :DDD

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37481) szaszlaci válasza meduzah (#37477) üzenetére


szaszlaci
addikt

Tényleg nem, benéztem. De nagyon jó vezető azért.

Crazyman33: de ez nem botfül kérdése, hanem digitális jel. Vagy érzékelhető, vagy nem. Ha nincs jel, nem hallod/látod, ha van, az átvitel tökéletes.
De hát sokan beveszik ezt, nem csoda hogy gártják, drágábban eladható.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#37482) heihachi


heihachi
addikt

[link] Ilyen minőségű videókat lehet menteni a játékból (FM3). Nem rossz :)
(55mega)

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37483) meduzah


meduzah
csendes tag

Platinumshop-ban akciós az MS kormány. 18 ropi, szerintem jó vétel.

Kormula 1

(#37484) Thome


Thome
addikt

Az miért van, -mivel tegnap frissítettem a dashboardot,- hogy a 230szabad megámból maradt 99? Írta hogy 1300-at el vesz, de ezt hogyan nyerhetem vissza? :F

[ Szerkesztve ]

(#37485) Gebriel


Gebriel
veterán

Nekem az lenne a nagy kérdésem a veterán Forzásoktól, hogy mi a feltétele, hogy tiszta kört tudjak menni :F
Mert már azért is büntetést kapok, ha szélárnyékban megyek, vagy én adom. :U
Volt olyan pálya ahol, csak akkor nem büntetett egy adok szakaszon, ha lefékeztem...most akkor mi van? :W

(#37486) sch_a válasza Thome (#37484) üzenetére


sch_a
addikt

Kitörlöd az avataros cuccost. Viszont anélkül meg nem live-ozhatsz. Memory settingsnél ha kitörlöd a system update-t, akkor a dash megmarad, az avatar figurák eltűnnek, de visszakapod azt a 130 megát.

Gebriel: Tegnap ugyanezt próbáltam kideríteni, úgy néz ki senki sem tudja pontosan...

[ Szerkesztve ]

(#37487) Crazyman33 válasza meduzah (#37483) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Az nem mindegy hogy 1-es vagy 2-es. Ha jól látom nincs oda írva hogy 2. De lehet hogy csak lehagyták.
Az egyesnek melegedett a motorja.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37488) Crazyman33 válasza Gebriel (#37485) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Nem értem én sem.
Nekem volt már háromszög nélküli versenyem. Én nem vettem észre, hogy ok nélkül kirakja.
Nem lehet hogy akkor is kirakja ha segítséget használsz? Mondjuk hülyeségnek tartom de ki tudja. És mondjuk amikor elkezd dolgozni az ABS vagy az ami be van kapcsolva akkor kirakja a háromszöget.
Ennek néz utána . Nézd meg mi van bekapcsolva neked és figyeld mikor dolgozik.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37489) Gebriel válasza sch_a (#37486) üzenetére


Gebriel
veterán

Amit kib*szot nagy hülyeségnek tartok az a szélárnyék miatti büntetés :W :W

Crazyman33
Minden ki van kapcsolva. Kézi váltó- közepes szint.
Mentem már én is tiszta kört, mikor kisebb fokozaton volt és úgy elhúztam a többiektől, hogy a visszapattanóban sem láttam őket :D
Közben mint fent is írtam, a szélárnyék miatt kaptam a büntiket.
Csak pl a mostani beállításommal nem tudok, csak úgy meglógni a többiek elől és folyton a nyomóban vannak így elkerülhetetlen, hogy szélárnyékba ne kerüljenek.
Mit tudok tenni :F

[ Szerkesztve ]

(#37490) Crazyman33 válasza heihachi (#37482) üzenetére


Crazyman33
senior tag

nekem nem jön be a video.
Amúgy hogy szedted ki a játékból? Próbáltam, de csak a Forza oldalra engedte volna feltölteni ha Gold vagyok.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37491) heihachi válasza Crazyman33 (#37490) üzenetére


heihachi
addikt

Ha letöltöd, akkor lejátsza, csak így ráklikkelve nekem sem játssza le :F
Amúgy feltöltöttem a Forza3 oldalára, ott meg van egy download link. 24 óráig marad fent a Forza 3 oldalán.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37492) sch_a válasza Crazyman33 (#37488) üzenetére


sch_a
addikt

Már figyeltem, nem azzal van a gond. Szélárnyékért szerintem azért adja, hogy ne játsszon ez közbe a ranglistába. Mert hát azzal is gyorsabb vagy ugye. De a többit akkor se értem.

(jé fanatikus lettem :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#37493) heihachi válasza Gebriel (#37489) üzenetére


heihachi
addikt

A szélárnyék azért van büntetve (igazából nem kapsz érte büntetést a felkiáltó jelen kívül), mert ha kimégy egy autóval ugyanarra a pályára, akkor nem tudsz azzal az idővel versenyezni, mert nem lesz szélárnyék. Csak az a tiszta idő, ami összemérhető bármely más versenyen futott idővel, a szélárnyék meg nincs minden versenyen (pl. time attack).

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37494) Gebriel válasza heihachi (#37493) üzenetére


Gebriel
veterán

Igaz :B :R

(#37495) Gebriel válasza Gebriel (#37494) üzenetére


Gebriel
veterán

De tenni ellene akkor mit tegyek? :B
Cikázzak jobbra-balra? :DDD

(#37496) nofi


nofi
őstag

Na erre kiváncsi vagyok mit reagálnak, maximum felkutatnak és elhallgattatnak... :U

"Tisztelt Microsoft Magyarország!

Jelen problémám nem hardver eredetű, de mivel az Xbox szoftverekre vonatkozóan nem találtam támogatási
elérhetőséget ide írnám észrevételemet.

Tegnapi napon sikeresen átvettem az előrendelt Forza 3 Collector's Edition szoftveremet.
Bontatlan volt a csomagolás, de meglepetésemre az USB sticken és az igényes kulcstartón kívül nem találtam az extra kocsikra vonatkozó igénylő kódot, ami ha jól tudom a PAL -os verziókhoz is jár Európában (külföldi webshopok alapján). Mivel az Xbox 360 megjelenése óta nincs magyarországi Live szolgáltatás, ezért - sejtésem szerint - nem vagyok jogosult az extra letölthető tartalomra. Úgy gondolom ez eléggé diszkriminatív a külföldi országokkal szemben, de hogy még a kifizetett extra letöltési tartalmat sem kapom meg a magyarországi szolgáltatás szegényessége miatt az felettébb bosszantó. Véleményem szerint nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, hogy a magyar játékosok nagy százaléka - ugyan illegálisan - , de valamilyen csellel mégis csatlakozik az Xbox Live közösséghez, mivel ez megilleti őket, hiszen nem ők a felelősek a szolgáltatás elmaradásáért.
Összességében nem tartom jó ötletnek, hogy a magyar játékos körökben várva várt Xbox Live bevetése nem csak elmaradt évek óta, de mostanra szinte teljesen leépült, hiszen a
magyar kiadású Forza 3 Collector's Edition dobozán sem az extra tartalmak, sem az online multiplayer lehetősége sincs feltüntetve, így ösztönözve a vásárlók bizonyos hányadát a külföldi Xbox 360 játékok behozatalára."

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#37497) heihachi válasza Gebriel (#37495) üzenetére


heihachi
addikt

Az semmi, de ha mögéd jön be valaki szélárnyékba, akkor is kapsz felkiáltó jelet :D Ez mekkora baromság már :F
Silverstoneban tök egyenes szakaszon első voltam, bejött mögém a gyerek, nem ért hozzám és már ki is tette a felkiáltó jelet.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37498) Gebriel válasza heihachi (#37497) üzenetére


Gebriel
veterán

Erről beszélek :DDD
"Csak pl a mostani beállításommal nem tudok, csak úgy meglógni a többiek elől és folyton a nyomóban vannak így elkerülhetetlen, hogy szélárnyékba ne kerüljenek."

[ Szerkesztve ]

(#37499) Peat;) válasza heihachi (#37497) üzenetére


Peat;)
veterán

Szerintem a kettőben bevált módszert kár volt megváltoztatni. Na és ha bekavar a time attackingba, akkor össze kell jönni haverokkal live!-en és szélárnyékokat generálni... :D még mindig jobb. Persze azt nem tudom milyen mértékben bünteti egyáltalán a szélárnyékot lehet tök minimálisan és akkor csak a felkiáltó jel irritációja marad meg. Engem is irritál hogy csak akkor nincs ha már meglógva megyek elöl (vagy hátul...) Én az elején azt hittem ráadásul hogy velem van a baj és elhagyom a pályát, elbaszták, nem egyértelmű mi a pálya része. Aztán volt már hogy a kerékvetőket kissé túlhasználtam mégis felkiáltó mentes lett a kör!

Hiába tökéletes játék nincs. Ez a dolog mondjuk javítható lenne könnyedén, de szerintem így akarták, meg valóban van rá magyarázat. A mögöttem lévő kap szélárnyékot büntit viszont kivehetnék. Vagy legyen kikapcsolható és ne töltse fel a köridőket online de ne legyen bünti.

[ Szerkesztve ]

(#37500) heihachi válasza Gebriel (#37498) üzenetére


heihachi
addikt

Jah, el voltam tévedve akkor :B Mert én azt hittem, hogy Te draftoltatod magad. Mert az még oké, hogy felkiáltójeles, de fordítva :D Mindegy, a Turn 10-es srácok tudják...

Amúgy tegnap beengedett a játék egy f200-as versenybe 350-es autóval, ami már nem is f-es :D

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.