Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38551) sch_a válasza kommunism (#38549) üzenetére


sch_a
addikt

(#38552) Mr.Grincs válasza sch_a (#38551) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem azért ez sem tutti.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38553) kommunism válasza sch_a (#38551) üzenetére


kommunism
aktív tag

igen de ez sajnos csak a halo 3 mat oldja meg ami még mellette nagyon érdekelne az a battlefield bc de 1 játék miatt nem fogok fizetni(és valószinüleg a játékot se veszem meg)

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#38554) Tomics válasza kommunism (#38547) üzenetére


Tomics
addikt

van, xlink kai, vagy mi. xboxklub.hu-m böngéssz van róla cikk és fórum is.

PH! addikt since 2004

(#38555) StLui válasza kommunism (#38553) üzenetére


StLui
veterán

hát igen, a kommunizmusban az lett volna a terv hogy minden , mindenkinek ingyé lett volna :DDD

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38556) Def26 válasza StLui (#38555) üzenetére


Def26
félisten

:DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38557) StLui válasza Mr.Grincs (#38546) üzenetére


StLui
veterán

Csak elírás lehet az 1év gari náluk?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38558) Atomgeszi válasza StLui (#38557) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az csak a teljeskörű garancia + 2 év van a 3ledre meg egyéb dolgokra.

Ez mindenhol ennyi, de lényegtelen mert úgyis az MS-t kell hívni.

[ Szerkesztve ]

(#38559) StLui válasza Atomgeszi (#38558) üzenetére


StLui
veterán

és azt írja raktáron, ezek szerint lehet menni érte? holnap hívom őket, mert én már felkészültem 1-2hét várakozásra :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38560) kommunism válasza StLui (#38555) üzenetére


kommunism
aktív tag

félreértesz szivesen fizetek a gépért és a játékokért.Csak 1 játék miatt nem fogok a multiért.

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#38561) Mr.Grincs válasza StLui (#38557) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Még nem vásároltam ennél a boltnál. De a gari az mindenhol egyforma... Igen érdekesnek találom hogy itt 80K a konzolvilágnál pedig 84K :U
Holnap vagy Super Elit packot veszek bár a festés nagyon nem tetszik. Vagy Elit pack + külön egy COD4 MW2. Még nemtudom.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38562) Crazyman33 válasza kommunism (#38549) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Van! Kettő progi is van erre a célra! Sok silveres használja többek közt én is. Nagy előnye hogy azzal nyomod akit te felteszel barátnak. sok játékban nem tudsz konkrétan haverokkal játszani mert nincsenek zárt szobák. A lényeg hogy a box egy router vagy két hálókártyás megoldással összekötőd a pc-vel. A progi a pc-n van, csatlakozol vele a netre és ha haver is fent van akkor jöhet a menet. Végül is a pc-k vannak lanba kötve a neten és azon keresztül a box. A két progi: Kain és Leaf. Én a Leaf-ot használom, nekem egyszerűbbnek tűnnik.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#38563) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

A super elite packban minden kábel benne van, mint régen?? HDAV kábel hdmi stb stb. Vagy az is szuper skót elite mint az elite verzió?

Mert írják, hogy van hozzá, de kitudja mostmár mi van és mi nincs.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38564) szpal17 válasza Mr.Grincs (#38561) üzenetére


szpal17
őstag

A COD-os Super Elit pack-nál is Forza 3-at írnak a tartozékokhoz. Gondolom elírás, csak mi van ha az ár is az... :DDD

(#38565) StLui válasza kommunism (#38560) üzenetére


StLui
veterán

csak poénkodtam a nick-ed miatt :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38566) Mr.Grincs válasza szpal17 (#38564) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát remélem nem elírás. A COD MW2 festése csak nekem nem tetszik?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38567) salival válasza Alpi (#38541) üzenetére


salival
aktív tag

Pedig a konzolvilágnál néztem és ott azt írják, hogy Limitált kiadású Xbox 360 különleges külsővel van a Forzás super elit.. Akkor ez csak egy elírás?
Mr. Grincs: Szerintem is elég gány lett.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#38568) KDavid17 válasza Mr.Grincs (#38563) üzenetére


KDavid17
aktív tag

elvileg az is a "skót" fajta. :D
Legalábbis ebből ítélve.

[ Szerkesztve ]

(#38569) kommunism válasza StLui (#38565) üzenetére


kommunism
aktív tag

Oké semmi baj :) Csak sokan nem szoktak poénkodni. :(((

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#38570) Mr.Grincs válasza salival (#38567) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Jobban örülnék neki ha sima fekete lenne....

KDavid17: Hát ha az is skót elite super pack akkor rohadt nagy átbaszás konkrét esete forog megint fent....Mert a Videón csávókám széttépi a szuper elite packját és ott írja hogy AV kábel van hozzá sima amit a sima elithez adnak....Feljebb linkelték a videjót.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38571) norbitális válasza Mr.Grincs (#38563) üzenetére


norbitális
tag

Van hozzá minden köztük a HDM kábel is. Nekem bejön a festés és még a dvd-romnak a fedele sem króm. Hú de várom :DD

(#38572) Mr.Grincs válasza norbitális (#38571) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Tuttira?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38573) Atomgeszi válasza Mr.Grincs (#38572) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én megnéztem pár videót meg mindenhol azt írják, hogy nincs hozzá.. elég nagy geciség a MS részéről most még ezt is vehetek 1,5-2k-ért plusz még futár is 2k és az box is drágább vagy 5-8 ezerrel. Királyság. :(

(#38574) Alpi válasza norbitális (#38571) üzenetére


Alpi
tag

Nemrég linkeltem a 2. unboxing videót az MW2 Super Elite-ről. Írják a videóban, hogy nincs HDMI kábel. Miből gondolod, hogy adnak hozzá HDMI kábelt?

Mr.Grincs: Itt is 79.900 Ft- OrigoGSM

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38575) Tomics


Tomics
addikt

Ilyet használ valaki FPS-hez?
Vagy teljesen át lehet szokni?

PH! addikt since 2004

(#38576) Mr.Grincs válasza Alpi (#38574) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38577) Mr.Grincs válasza Alpi (#38574) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

WOW :C :C

Doboz tartalma:

- A gép
- 250 GB-os HDD
- A Call of Duty: Modern Warfare 2 játékszoftver (MW2), a gép winchesterén található.
- Vezetéknélküli irányító (fekete)
- Headset (fekete)
- Kompizit kábel (AV scart fejjel)
- UTP kábel (internetre való csatlakozáshoz).
- 1 hónap Xbox Live! Gold előfizetés
- Külső tápegység
- Hálózati kábel
Egy dolog még nincs tisztázva: Miért írják, hogy a gép vincsijén van a játék? Mert a videón az uborka külön veszi ki a packból...

Lényeg a lényeg nem adok ki érte több pénzt ha nincsenek hozzá azok a cuccok. Inkább veszek egy sima Elit gépet és külön a játékot. Joyt meg rendelek hozzá az mstől később.

Gondolom nem kell tovább ragozni a kamuzást.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38578) Alpi válasza Mr.Grincs (#38577) üzenetére


Alpi
tag

Gondolom előre van telepítve, hogy azonnal lehessen játszani. Ne kelljen arra várni, amíg 15 Gb-ot 2 lemezről felteszel a vinyóra. Ettől függetlenül megkapod lemezen is, mint a videón. Most nagyon szemét leszek. Itthon eltudom képzelni, hogy kiveszik a játékot és külön értékesítik! ;] Persze ez utóbbi csak vicc, de ettől függetlenül el tudom képzelni... :((( (Akinek nem inge, nem veszi magára!)

[ Szerkesztve ]

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38579) Mr.Grincs válasza Alpi (#38578) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

De mi a frászkarikának rakják föl ha én nem kérem?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38580) Thome válasza Mr.Grincs (#38577) üzenetére


Thome
addikt

De a sima elit pakkhoz csak 120 gigás vince van!

(#38581) Mr.Grincs válasza Thome (#38580) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az nembaj:) De hiába van a superhez 250es vincsi ha maga a gép festése pocsék. Én meg azt nem biztos hogy akarom bámulni.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38582) Alpi válasza Mr.Grincs (#38579) üzenetére


Alpi
tag

A sima 120 Gb-os változatnál is vannak előre telepített tartalmak! Amúgy ha nem tetszik a borítás akkor használj fekete szikszalagot. :) Amúgy meg azt is megtehetnéd, hogy eladod a borítást, lehet hogy van, aki fizetne azért, hogy kívülről ilyen borítása legyen, holott az alatta lévő gép csak egy arcade. :U

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38583) Mr.Grincs válasza Alpi (#38582) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Azt tudom, hogy vannak. Egy két idétlen demo. Azért meg nem akarom bukni a garit, hogy szétszedem és csak a házat eladom, az sztem hülyeség....Hisz azért veszem hogy ne legyen para és legyen gari..

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38584) Alpi válasza Mr.Grincs (#38583) üzenetére


Alpi
tag

Akkor marad a sima Elite vagy a szikszalag! :DDD

Amúgy 576-nál olvastam, hogy BP-n már ma délutántól átvehetőek, vidéken pedig holnap.

[ Szerkesztve ]

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38585) Thome válasza Mr.Grincs (#38581) üzenetére


Thome
addikt

Odaadjam cserébe a prémiumom külsejét? :DDD

Szerk: Nincs valakinek szar kontrollere? Vagy honnét tudok beszerezni elsősorban 2db analóg gombot, másodsorban egy "újszerű" wireless joy "borítást"?

[ Szerkesztve ]

(#38586) BloodyEddie válasza Alpi (#38582) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Úgy tudtam, az MW2esnek Elite belseje van.

(#38587) Alpi válasza BloodyEddie (#38586) üzenetére


Alpi
tag

??? :)) (Mire gondolsz, szerintem valamit félreértettél, vagy én értettem valamit félre, de akkor azt nagyon.)

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38588) Def26 válasza Tomics (#38575) üzenetére


Def26
félisten

Ez a sima Xbox- hoz való. Ami neked kell az ez. Olyan 17k körül van boltban.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38589) Tomics


Tomics
addikt

Meg lehet nézni neten valahol hogy éppen most mennyien játszanak és mivel liveon?

Def26: húha, akkor ez nem nagyon éri meg :C marad az átszokás. még 1 hónap és megveszem a gépet, alig bírom kivárni

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#38590) Voyage


Voyage
aktív tag

Sziasztok!
Xbox Arcade verziót vennék, csakis a Forza 3 miatt.
A kérdésem az lenne, hogy a Logitech G25-öt, rátudom-e kötni, úgy, hogy legalább a fék-gáz pedál, és a kormányzás működjön? Nem kell a H váltó, meg kuplung, de ha már a fék-gáz, meg kormány megy, már megérné számomra megvenni. :)
A kérdés szóval, hogy megoldható-e? :F

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#38591) BloodyEddie válasza Alpi (#38587) üzenetére


BloodyEddie
őstag

MW2-es Elite borításáról beszélgettetek,és azt írtad, az MW2es festés alatt Arcade Xbox van (ha jól értettem). Én úgy tudom, az Elite alaplapja egy picit komolyabb kialakítású, ilyesmi a különbség az Arcade és az Elite belseje között. Ezért kérdeztem, hogy érted h Arcade van alatta.

(#38592) Atomgeszi válasza Voyage (#38590) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Csak a microsoft kormány megy vele van még a Drive FX vagy mi de az nem valami jó.

BloodyEddie Nem azt mondta, hogy a mw2 pack alatt nem elite lenne, hanem ha eladná a borítást és valaki ráteszi egy sima arcade-ra akkor senki nem mondja meg , hogy az mi volt eredetileg.

(#38593) norbitális válasza BloodyEddie (#38591) üzenetére


norbitális
tag

Nem csak arrol volt szó, hogy ha eladná az MW 2-es külsőt akkor aki megvette annak lehet hogy egy sima arcadon egy MW 2-es boritás van. Reménykedjünk lessz HDMI kábel. :O
Akkor ezt most feleslegesen mondtam el. :))

[ Szerkesztve ]

(#38594) Alpi válasza BloodyEddie (#38591) üzenetére


Alpi
tag

Norbitális már leírta a választ. Nem azt mondtam, hogy arcade van alatta, hanem, hogy ha kicserélné a vázat, akkor mindegy mi lenne alatta mert nem látszana... :)

Köszönöm Atomgeszi (nagyon tetszik a neved :) ) és Norbitális, hogy leírtátok! :D

[ Szerkesztve ]

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38595) Voyage válasza Atomgeszi (#38592) üzenetére


Voyage
aktív tag

Pfff, tudtam, hogy a szutyok kexbox nem nekem való. :DDD
Egy tök egyszerű kormány se jó hozzá... :(

Azért kösz. :)

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#38596) Alpi válasza BloodyEddie (#38591) üzenetére


Alpi
tag

Amúgy a link a gif képhez tök jó, csak nem tudom, hogy melyik az arcade és melyik az elite.

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38597) heihachi válasza BloodyEddie (#38591) üzenetére


heihachi
addikt

Nincs olyan, hogy elite alaplap meg arcade alaplap. A képen inkább két eltérő hardware revizió lehet. Ezek a kitételek (arcade, pro, elite) csak a hozzáadott extrákban (vinyó, kábelek) különböztetik meg a két gépet.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38598) heihachi válasza Voyage (#38595) üzenetére


heihachi
addikt

Sebaj, a Forza 3-hoz úgyis vinyós gép dukál, így csak amiatt nem érdemes arcade gépet venni.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38599) BloodyEddie válasza Alpi (#38594) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Akkor én értettem félre :B A kép eredeti helyét nem találtam, ezt most töltöttem fel újra, ~2 hónapja kallódik a gépemen.

(#38597) heihachi: úgy néz ki, rosszul tudtam. Nemrég léptem csak be a box világába :)

(#38600) Mr.Grincs válasza Alpi (#38584) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Sima Elit a nyerő.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.