Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38801) Atomgeszi válasza redXIII (#38800) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Haveromnak is 19colos monitorja van 1280x1024-ben használva vga kábellal és tökéletesen betudja állítani!
Normal-ra tedd a képernyőt ne Widescreen-ra.

[ Szerkesztve ]

(#38802) Mr.Grincs válasza Thome (#38796) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Konzolboltba nézz szét hátha van nekik valami recli működésképtelen joy. Max pénzt kérnek érte. Megmondod, hogy csak a gombok miatt kell.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38803) Gebriel válasza Mr.Grincs (#38802) üzenetére


Gebriel
veterán

IKEA-ban kibelezett 360 joyokat lehet találni :DD ;]

(#38804) Def26 válasza Gebriel (#38803) üzenetére


Def26
félisten

Joy is van mellé. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38805) redXIII válasza Atomgeszi (#38801) üzenetére


redXIII
senior tag

holnap elkérem a haverom boxát,és letesztelem újra.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#38806) Thome válasza Mr.Grincs (#38802) üzenetére


Thome
addikt

Majd benézek, megkérdezem, de ha a múltkori 2 rongyos HDD takarót akarták rám sózni, itt is ilyen kegyesek lesznek! :DDD

Gebriel & Def26: :C :DDD

(#38807) Alpi válasza Mr.Grincs (#38780) üzenetére


Alpi
tag

Igen, szegedi vagyok. E miatt nem akartam várni a szállításra. Nem bírtam magammal! :D Felveszlek nemsokára Live-on. Aki még fel szeretne venni itt a gamertagom: Alpi83

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38808) Djuree válasza Gebriel (#38803) üzenetére


Djuree
félisten

lol :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38809) Mr.Grincs válasza Alpi (#38807) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Jah értem már...Azért én vártam volna a szállítással azért a pár db ezresért.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38810) Djuree


Djuree
félisten

oh my :o

Assassins.Creed.2.PAL.XBOX360-MegaWare

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38811) Silent77 válasza Dj Polc (#38790) üzenetére


Silent77
veterán

Én úgy tudom Torx 8as kell hozzá.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#38812) Mr.Grincs válasza Djuree (#38810) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Mikor jelenik meg hivatalosan? :DDD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38813) Silent77 válasza Mr.Grincs (#38812) üzenetére


Silent77
veterán

UK RELEASE: 20-Nov-2009 NORDIC RELEASE: 19-Nov-2009 US RELEASE: 17-Nov-2009

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#38814) Thome válasza Silent77 (#38813) üzenetére


Thome
addikt

:C :DD

Lehet, hogy én is bannolva vagyok, de most inkább nem nézem meg! :DDD

(#38815) Silent77


Silent77
veterán

Ha egy 60gb-s vinyóról szeretném átvinni az profilt mentéseket stb, akkor a 120as-ról elvesznek a cuccok? A 60gb-ről tudom, hogy igen, de most azt mondta haver a 120as-ról is. :F

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#38816) Prof01 válasza Djuree (#38810) üzenetére


Prof01
veterán

Ez a warez topic? :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#38817) Djuree válasza Mr.Grincs (#38812) üzenetére


Djuree
félisten

nemtom :N

Prof01: miért? nem lehet beírni amit írtam? nem warezoltam semmit, csak bemásoltam valamit. ha nem tetszik ne nézd ;] :P

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38818) heihachi válasza Djuree (#38810) üzenetére


heihachi
addikt

jesszusom, én még az első részének sem értem a végére...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38819) Mr.Grincs válasza Silent77 (#38813) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az durva:) Végülis a COD 6 is így jelent meg... :DDD
Sajna még az első részével sem játszottam de nagyon szeretnék.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38820) Djuree válasza Silent77 (#38815) üzenetére


Djuree
félisten

ha a 60-asról igen akkor a 120-asról is :U nem logikus hogy így van?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38821) Silent77 válasza Djuree (#38820) üzenetére


Silent77
veterán

Nem, nem az. :U
Mivel nem tudom, hogy működik.
A 60-ról nem másol hanem átrakja, tehát az logikus, bár ezt sem értem miért így oldották meg. :F
Pl ha memkártyára másolom át a proflit attól még kártyán minden megmarad.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#38822) Djuree válasza Silent77 (#38821) üzenetére


Djuree
félisten

van külön másolás meg átrakás. move meg copy ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38823) Prof01 válasza Djuree (#38817) üzenetére


Prof01
veterán

Nem dehogyis, nagyon is tetszik. Illik a " NO WAREZ (Semmilyen formában)!!! " címhez. :C :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#38824) Djuree válasza Prof01 (#38823) üzenetére


Djuree
félisten

akkor menj máshova fórumozni :U
szia...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38825) Don47 válasza Mr.Grincs (#38819) üzenetére


Don47
tag

Kihagyhatatlan klasszikus! Szamomra az osszes CoD kozul annak volt a legjobb, legeredetibb hangulata. (Orulok, hogy most mar 360-on is elerheto.)

Xbox Live: Oberst Don47

(#38826) Thome válasza Prof01 (#38823) üzenetére


Thome
addikt

Ez nem warez, csak rácsodálkozás, hogy már a warez verzió kinn van... :U Nem tudom, hogy most mi fáj számodra, vagy mi bajod van...

(#38827) oddsmaker


oddsmaker
tag

Jön az N-es Wi-Fi adapter 360-hoz, kérdés hogy ki fogja használni? :)

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#38828) heihachi


heihachi
addikt

MW2 fanoknak: [link]
Nem meglepő, hogy az Xbox 360 verzió igen komolyan lenyomta a PS3 verziót.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38829) Silent77 válasza Djuree (#38822) üzenetére


Silent77
veterán

Kipróbáltam, írja is, hogy move, tehát átrakja,és minden eltűnik a nagyobb vinyóról. :W
Szóval nem tudom hogy vigyem át a mentéseimet. :F

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#38830) Thome válasza heihachi (#38828) üzenetére


Thome
addikt

Dzsízüsz. Összehasonlítva a képeken a boxot, és a ps3-at, jól döntöttem, hogy boxot vettem.
Randa a ps3-on az MW2.

Mekkora felbontású textúrákat használ a ps3? :W

(#38831) Thome válasza Thome (#38830) üzenetére


Thome
addikt

Megnéztem az első videót. Látszik, hogy a PS3-ban milyen erős hardver van. Csak úgy szanaszét veri az Xbox360-at (álmában) :C

(#38832) Djuree válasza Silent77 (#38829) üzenetére


Djuree
félisten

kell lennie copy-nak is :K valahol máshol van tudom én is, de tuti hogy van. legalábbis én mindenről tudtam másolni is nem csak áthelyezni

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38833) Silent77 válasza Djuree (#38832) üzenetére


Silent77
veterán

Megnézem még1x...van ugye 1 cd hozzá, de ott nem kínál fel másik lehetőséget, vagy elfogadom, vagy nem. :(
Már ott jártam, hogy kiírta 36 percig fog tartani a másolás, sztem ha ott nyomok, akkor kezdi is.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#38834) Djuree válasza Silent77 (#38833) üzenetére


Djuree
félisten

akkor nemtom :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38835) Silent77 válasza Djuree (#38834) üzenetére


Silent77
veterán

Hát én sem. :O
Találtam egy progit, Xport360 a neve, ezzel a 60as vinyórol szépen a profil, meg save game cuccokat rátettem gépre, aztán gépről a trilas HD-t átmásoltam a 120as vinyóra, ment is, csak az a baj, hogy trial, mivel profilhoz van kötve. :F
Megkerestem a forza 2 mentéseket, csak az a baj, hogy több helyen tárolja, megpróbálom majd rárakni a 120gb-re, mert a mentést ha jól tudom átlehet másik profilra rakni.
Végül is nekem a 2 teljes játék lenne a lényeg, de az sztem nem kivitelezhető, hogy másik profilon toljam, de a fő a forza 2 mentés, ezt semmiképp nem akarom bukni, a többi játék nem érdekes, mert az a srácaimé, ők úgy is mindig előröl kezdik. :DDD

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#38836) Silent77 válasza Silent77 (#38835) üzenetére


Silent77
veterán

Asszem ez nem fog összejönni, hiába másolom át az új profillal nem tudom használni, de még a régivel sem, nem tölthető be azt írja, nem mindet tudtam átmásolni, mivel nem voltak olyan mappák. :F
Még sem olyan egyszerű mint gondoltam, sőőőőőt. :(((

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#38837) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Srácok! COD MW2 játék ugyan az a történet pontosan xboxon is mint pc-n?

Üdv: Csabee.

(#38838) _ak_ válasza zsocy (#38782) üzenetére


_ak_
addikt

Thx, rá is kérdeztem.

Let's begin, de gozaimasu!

(#38839) DarkGubi


DarkGubi
aktív tag

Sziasztok!

Kellene a segítségetek.
3 nappal ezelőtt vettem egy XBox 360 Elite gépet és egy igen érdekes anomáliát vettem észre. Kettő játéknál (Halo 3 és Halo 3 ODST) csak és kizárólak csak akkor menti a játékállást (és beállításokat), ha internetre van kapcsolva a gép. Ha offline akarok játszani, nem tudok, mert minden mentésem elveszik és még achievement-et sem kapok.
Amint van újra internet csatlakozva, újra vannak mentések és ott tudom folytatni , ahol abbahagytam. :W Miééért??? :F
Az Orange box játékai mentenek rendesen offline módban is. Minden frissítve van és mégis ezt csinálja velem. Öcsém XBox-án meg működik a 2 játék offline is.
Valaki tud erre megoldást?

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#38840) zsocy válasza DarkGubi (#38839) üzenetére


zsocy
őstag

A profil amivel játszanál az ugyanaz?
Akkor csinál ilyet hogy nem ment ha nem vagy bejelentkezve semmivel.
Nálam legalábbis ez volt.

(#38841) DarkGubi válasza zsocy (#38840) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Hiába vagyok bejelentkezve, ha nincs net, nincs mentés. :(

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#38842) DarkGubi


DarkGubi
aktív tag

Azt hiszem megvan mi a probléma. Amikor létrehoztam a profilomat, azt az interneten csináltam, majd az XBox-on nyomtam egy visszaállítást.
Most csináltam egy "teszt" offline profilt és ott működnek a mentések és a achievement-ek.
A kérdésem az lenne, ha törölném a profilomat és létrehoznák egy újat offline-ban, majd megadnám az aktív live fiókomat, akkor megmaradnának a mentéseim/beállításaim?

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#38843) Sickboy25


Sickboy25
addikt

sziasztok

COD3 és Moha Airborn most kapnám valamelyiket cserébe. Melyiket válasszam? Melyik jobb live-ra? Vagy ezeket már nem is használják?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#38844) Mr.Grincs válasza Sickboy25 (#38843) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

COD 3at válaszd a Live miatt, mert azon szoktak lenni bőven.. MOH Airborne amikor volt nekem senki nem is játszotta, egyedül voltam mindig fent. De amúgy az is hatalmas játék. Grafikában lenyomja a COD 3at. És nekem élményre is jobban bejött. Mindenképpen egy alap játék.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38845) Alpi


Alpi
tag

Lehet hülyeséget kérdezek, de nem találtam még rá pontos választ. Vannak az úgynevezett gamerpontok, amelyeket egy játékokba beépített achievement pontokkal tudok elérni. De mire lehet használni a gamerpontokat? Lehet velük vásárolni, vagy ahhoz Live pontokat kell vegyek? Csak azért kérdezem, mert láttam, hogy 800MS pont a Bejeweled, amit nagyon szeret a párom, de nem tudom, hogy ezekért a gamerpontokért meg lehet-e venni. Ha nem, akkor viszont mi értelme van a gamerpontoknak? Csak a reputationt növeli?

[ Szerkesztve ]

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38846) heihachi válasza Alpi (#38845) üzenetére


heihachi
addikt

A gamerscore semmire nem jó, azon kívül, hogy van. Venni belőle semmit nem lehet. Önmagában semmit nem mutat, hiába van valakinek mondjuk 10000 pontja, ha azt 10 játékból hozta össze, akkor ultra nagy király pro gamer, de ha 100 játékból, akkor meg vagy koca játékos, vagy szarik az egészre, de maga a 10000, mint szám, semmit nem mutat.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38847) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Keresek VGA kábelt Xboxhoz jutányos áron! Aki megválna az övétől, várom jelentketketését priviben. :) Köszi előre is!

Sic Parvis Magna

(#38848) StLui


StLui
veterán

újra xbox tulaj lettem :DD mw2 bundle pack, kibontásról nem csináltam filmet :)

K.világnál vettem és most viszont, el kell mondanom a tisztesség kedvéért, hogy kérdés nélkül kaptam pénztárblokkot, névre szóló szállítólevelet és garancialevelet

szóval örülök, azt sem tudom mivel játszak a kevés időmben, még az sem biztos, hogy ma be tudom üzemelni

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38849) Thome válasza StLui (#38848) üzenetére


Thome
addikt

Nekem volna egy gondolatom, hogy az MW2-vel játsszak! :DDD

(#38850) Tomics válasza StLui (#38848) üzenetére


Tomics
addikt

grat :D
Én is 1 hónap múlva remélhetőleg boldog tulajdonos leszek.
Majd írd már meg milyen az mw2. ha játszottál mw1el akkor azt is hogy miben jobb/másabb. Nem tudom, hogy forza3-mas vagy mw2-s packot vegyek, de ha az mw2 annyira nem más mint az mw1 akkor forza 3mas pack lesz és mw1-et olcsón megszerzem :)
(ha egyáltalán marad addigra forza3 packból, mindenhol azt mondják hiány lesz és felmegy a box ára, hiába jön a karácsony :S de jelenleg nincs pénzem még erre csak 1 hónap múlva)

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.