Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38101) Def26 válasza heihachi (#38097) üzenetére


Def26
félisten

Reméljük nem lesz akkora beégés mint PS3 -nál a PlayTv .:U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38102) alien_ válasza Def26 (#38101) üzenetére


alien_
őstag

Nagyon nem! Én gondolkozok is rajta.. Sky reciever nélkül csomó csatorna, havi 15 fonttól.. Király! Egyetlen probléma a TV license, ami havi 12 font, és gyakorlatilag kötelező fizetni, ha bármilyen TV csatornát nézel. TV adó, szívás.. Akkor oké, ha amúgy is fizeted, meg valahol korrekt, mivel ez nem az állam zsebébe megy, hanem ebből finanszírozzák a BBC-t. Ami meg qrva jó, olyan szinten objektív/korrekt/sokrétű média, amilyen Magyarországon 20 év múlva se lesz..

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#38103) Def26 válasza alien_ (#38102) üzenetére


Def26
félisten

Nem olvastam utána, de ezt akkor csak ti azon az esős szigeten tudjátok használni? Nincs semmi módja, hogy mi itt a kommunizmusban is hasznát vegyük. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38104) Gebriel válasza Def26 (#38103) üzenetére


Gebriel
veterán

Mennyit ülsz úgy a tv előtt, hogy a műsort nézed és nem boxozol? ;]

(#38105) alien_ válasza Def26 (#38103) üzenetére


alien_
őstag

Egyelőre a szolgáltatás csak Angliában érhető el, itt is csak tesztelik. Későbbiekben valószínűleg megpróbálják kiterjeszteni más országokra is, viszont Gold előfizetés szükséges hozzá, így Magyarországon hivatalosan nem hiszem, hogy elérhető lesz mostanában, de lehet, hogy trükkel megoldható lesz.
Múlt pénteken volt dasboard frissítés, ami tartalmazta már a Sky szolgáltatást, és annyian rámozdultak, hogy lehalt a szerver :U

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#38106) Def26 válasza alien_ (#38105) üzenetére


Def26
félisten

Az nem semmi. :Y

Gabi: Estefelé nézem az ilyen nyomozós dokumentum filmeket pl. az Investigation Discovery -n.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38107) Crazyman33 válasza szaszlaci (#38098) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Köszönöm a tájékoztatást. :R
Mintha enyhe gúnyt éreztem volna a megszólításba öcsipók! :)
Ezt is írtam előtte:
"Nekem a tv-n van olyan hogy "Game Mode" a képfunkcióknál. Amit csak akkor tudok bekapcsolni ha valamilyen konzolt csatlakoztatok. Tehát ő érzékeli, hogy konzol van azon a kimeneten és elérhető lesz ez a funkció.
"When connecting to a game console such as PS or Xbox, you can enjoy a more realistic gaming experience by selecting game menu."
Ez javít a képen és a hangon. És pont hogy a tűélességet veszi el. (persze tudom most jön az hogy szar a tv :N ). Sokkal élethűbb lesz a kép, de azok az éles szélek, színek eltűnnek."
Akkor ez az amiről te beszélsz, és azt írod kamerás felvételhez találták ki? Tehát csak parasztvakítás? hogy-hogy csak konzolnál engedi?

(Amúgy meg a faxom sem akar kötözködni vagy okoskodni, ha annak vetted rosszul tetted)

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#38108) szaszlaci válasza Crazyman33 (#38107) üzenetére


szaszlaci
addikt

Nem gúnynak szántam, öcsisajt :D ;)
Nem, ez két külön dolog. A TV ilyen célú áramköreit kamerára találták ki, mert nagyrészt filmeznek rajta. Van egy ilyen, mindenhol elérhető menüpont, hogy élesség, elég sok tévében. Kontraszt, fényerő, színezet, élesség, színtelítettség, ...

Az egy dolog, hogy felismerték, hogy "Csináljunk egy játék sémát!", okosan hangzik. (Ezek a chipek éleket keresnek, és próbálnak javítani, csak a kalibrálás lehet más, szerinem ezt csak a tervezők tudják.)

Én sem teljes élességgel használom otthon, mert néhol tényleg ronda lesz, látom a képpontokat.
De! Nagy DE! A homályosítás (vagy plusz élesítés) egy plusz csavar, ellenben a felskálázó chip-el, ez utóbbi van kamerára.

A VGA kábel pedig vagy azért javíthatna a képen, mert rontja a jelátvitelt (Ami ront, hogy javít?), pedig a homályosításra ott a tárgyalt funkció. Vagy alacsonyabb lenne a felbontás, ami pedig HDMI-nél is előfordul, mert ritka, hogy ne kellene egy kicsit átméretezni a TV-nek. Ennyi erőből levehetjük 480-ra a HDMI felbontását, elárulom, ocsmány lesz.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#38109) alien_ válasza Crazyman33 (#38107) üzenetére


alien_
őstag

Előbb megjött a kormány.
Szerintem hibás, mert néha nem áll vissza középre, kb. 6 fokkal odébb áll be, és ilyenkor ha megpróbálom finoman középre húzni, egyszerűen ugrik 10 fokot. Ha jobban eltekerem a kormányt, utána visszaáll, de elég idegesítő, hogy néha nem lehet egyenesben tartani a kocsit. Szóval használhatatlan.. Nem vártam csodát 18 fontért, de azért ez durva. Ráadusl legközelebb jövő héten tudom visszaküldeni, mert holnap hajnalban utazok... Bahh :(((
Röhely.

Swarm is coming.

(#38110) dunc válasza alien_ (#38109) üzenetére


dunc
nagyúr

Nállam is volt ilyen de bekalibrátam(kihuztam és beállt rendessen.)

(#38111) alien_ válasza dunc (#38110) üzenetére


alien_
őstag

Köszi, így mindjárt más :D
Kb. 10 percig kerestem a kalibrációs menüt, de erre nem gondoltam..

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#38112) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Aki külföldről akar behozni gépet vagy behozott, az ne vegyen átalakítót. Hanem nyugodtan használhatja a számítógép 3 villa lukú tápkábelét. A boxba csak kettő megy majd bele a 3. a középső vagy legfelső ahogy tetszik az nem fog sehova menni. Nekem is így van én is így vettem. Bár lehet ezt már az MS rakta bele, habár nem egyfomra szürke a táp ami a boxba megy és a kábel ami konektorból a box tápegységbe megy.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38113) gyuri00 válasza gyuri00 (#38059) üzenetére


gyuri00
aktív tag

hát úgy látom itt senki se szokott játszani :C

ma keresgettem és találtam pár érdekesebb játékot
Naruto Ninja Blade fear2 ezkwt néztem ki magamnak egyenlőre :)

Fable2 kívül van még oylan szerep jázék amihez van magyar felirat???(angol tudásom egyenlőre elgé gyenge :U

Condemned 2: Bloodshot eszt a játékot érdemes még beszerzni?vagy már elavult? :D

(#38114) Gebriel válasza gyuri00 (#38113) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem érdemes beszerezni :K
Elég "beteg" hangulata van a játéknak ;]

(#38115) Djuree válasza gyuri00 (#38113) üzenetére


Djuree
félisten

jó a condemned 2. fosatós beteg játék :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38116) Gebriel válasza Djuree (#38115) üzenetére


Gebriel
veterán

Bizony :K
Sillent Hill vagy a Resident Evil sehol nincs hozzá.

(#38117) Mr.Grincs válasza Gebriel (#38116) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A resident Evil 5 az egyáltalán nem is parás. :F Pedig nagyon vártom, hogy lesz valami bevizelős becsinálós rész de sajna nem.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38118) 5oultrain válasza gyuri00 (#38113) üzenetére


5oultrain
aktív tag

Szia!

Én épp tegnap szereztem be a Ninja Blade-t, és nem bántam meg (pedig nem vagyok nagy hack 'n slash gamer)
Egyszerűen nem tudtam letenni, és ez azért van ,mert egy percig sem unatkozol mellette. Állandóan pörög és megy az akció. A grafika is szép, bár nem tudnám egyértelműen eldönteni, mert vannak nagyon szép környezetek, azonban néha meg kidolgozatlanságot látok pár tárgynál. Én ajánlom, úgy sem lesz időd nézegetni a grafikát ;)

A F.E.A.R. 2 meg volt, egyszer végig vittem, de nem éreztem rá késztetést, hogy újra nekivágjak. Viszonylag jó játékidő, de néha ellaposodik. Ezt is tudom ajánlani, ha jó áron jutsz hozzá.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: legalkriminalz

(#38119) szaszlaci válasza 5oultrain (#38118) üzenetére


szaszlaci
addikt

Akkor szerezd még be a Devil May Cry 4-et is, az még 4x jobb.
Aztán jöhet a Ninja Gaiden 2, bár nem könnyű játék, én 2x futottam neki, sikertelenül.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#38120) 5oultrain válasza szaszlaci (#38119) üzenetére


5oultrain
aktív tag

A Devil May Cry 4 is megvolt, de valamiért nem volt szimpatikus, a Ninja Gaiden 1 gyűrtem le annak idején. Igen, valóban nem egy casual játék.
Köszönöm a tippeket!

[ Szerkesztve ]

PSN ID: legalkriminalz

(#38121) 5oultrain


5oultrain
aktív tag

Sziasztok!

Van olyan játék xbox-ra ami ténylegesen tudja az 1080P -t ? Vagy legalább megközelíti?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: legalkriminalz

(#38122) sgx


sgx
tag

Sziasztok!

Mivel nem vagyok egy nagy jatekos, de ha idom engedi akkor minosegi jatekkal szeretnek jatszani ezert egy olyan kerdesem lenne h pl. mennyivel szebb a jatek grafikaja, jobb a jatekelmenye egy iden kijott jateknak mint egy tavalyinak/regebbinek? pl. cod 3 - cod 4 - cod 5, dirt - dirt 2, fifa '09 - fifa '10, forza 2 - forza 3, madden nfl '09 - madden nfl '10, nfs sorozat, gof - gof 2...

Illetve meg azt kerdeznem h egy jelenleg 12-13k-s jatek mennyi ido utan szokott kb. a felebe kerulni?

(#38123) heihachi válasza 5oultrain (#38121) üzenetére


heihachi
addikt

[link]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38124) heihachi válasza sgx (#38122) üzenetére


heihachi
addikt

Kezdjük ott, hogy 13k-ért eleve nem vesz az ember játékot. A megjelenés után 3 nappal a Forza3 is csak 11.5k volt konzolboltban, pedig nem mondanám kis címnek.
A játék értékvesztése függ a játéktól nyilván, de szerintem egy átlag játék, kb 2-3 hónap alatt 6-8k-ba adható el, de aztán sokkal lejjebb már nem megy. Ebben az a jó, hogy megjelenés után 2-3 hónappal Te is megveheted 6-8k-ba, és akkor már igen mesze vagyunk a 13k-tól.
Persze van olyan játék, ami senkinek nem kell, lásd Too Human, még 2k-ért se akarja senki megvenni :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38125) 5oultrain válasza heihachi (#38123) üzenetére


5oultrain
aktív tag

Vagy úgy.
Köszi!

PSN ID: legalkriminalz

(#38126) StLui válasza heihachi (#38124) üzenetére


StLui
veterán

Forza3 10k volt egy napig 576-nál BGS-en! ez biztos lenyomta jobban az árakat máshol, de Nagyáruházban 18,9 k :Y :C ehez képest már most a fele

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38127) 5oultrain


5oultrain
aktív tag

Érdekes mód van pár olyan játék, ami (elvileg) nem nagy durranás, meg nem kapott jó kritikát és még is tartja az árát.
Gondolok most a Silent Hill Homecoming -ra már egy jó ideje várok hogy 6-7 e ről lemásszon olyan 4-3 e re :)

PSN ID: legalkriminalz

(#38128) sgx


sgx
tag

Lenne meg1 kerdesem:

Van ez a bolt: [link]
Na mar most itt az elite fifa '10-zel 9k-val dragabb mint forza 3-mal, marpedig a 2 jatek kozott sztem arban nincs ennyi...A kerdesem az h azert a 9k kulonbseg mert a forza-s regebbi xbox? vagy mi lehet ennek az oka?

(#38129) BaLee válasza sgx (#38128) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Szerintem csak szimplán nem figyeltek az árazásra. A Forza3 pack 63k-ért simán megéri, ha azt nézi az ember, hogy a legolcsóbb helyen egy Elite pack 59k. 4k-ért egy Forza3...

(#38130) zsocy válasza sgx (#38128) üzenetére


zsocy
őstag

A Forzás pack a legújabb elite bundle, szerintem is benézték az árazást.
Sőt, a Forzáshoz 2 kontroller és 250 gigás hdd kéne hogy járjon, de úgy néz ki ez egy sima elite, mellécsomagolt játékkal.

(#38131) KDavid17


KDavid17
aktív tag

Sziasztok!
Ma belépnék a klubba egy xbox 360 elite-tel ha lehet. Csak a dirt 2 van meg, de az nagyon tetszik. Csak az a baj, hogy még nincs LCD TV-m.

(#38132) 5oultrain válasza KDavid17 (#38131) üzenetére


5oultrain
aktív tag

Szia!

Az miért baj?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: legalkriminalz

(#38133) breetai válasza sgx (#38128) üzenetére


breetai
aktív tag

Ja! Engem pl. a Darkness érdekelne, de az is még 8000Ft. :O

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#38134) 5oultrain válasza breetai (#38133) üzenetére


5oultrain
aktív tag

Pedig azt már lehet venni fóliásan 4000 HUF tól.
Használtan még olcsóbban.

PSN ID: legalkriminalz

(#38135) KDavid17 válasza 5oultrain (#38132) üzenetére


KDavid17
aktív tag

Ezen a crt tévén ami a szobámba van elég furcsán néz ki, másikon még nem próbáltam

(#38136) Mr.Grincs válasza KDavid17 (#38131) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A mùltkor beszèltünk privàtban. Vègül attòl a tagtòl vetted meg akit nekem is mondtàl? Vagy màstòl? Én boltbòl vettem meg vègül nagyon jò àron.
Gratulàlok a dobozhoz!

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38137) zsocy válasza KDavid17 (#38135) üzenetére


zsocy
őstag

Ha megnézed LCD-n akkor még jobban fog tetszeni, hidd el.

Üdv a klubban!

(#38138) breetai válasza 5oultrain (#38134) üzenetére


breetai
aktív tag

Hól!? Please adj egy link-et vvagy írj pü-t! THX! :R

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#38139) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Nah most nekiülök a Forza3nak! Tök klassz hogy magyar az egész :) És szépek az autók még ezen a régi tv-n is :)

Üdv: Csabee.

(#38140) KDavid17 válasza Mr.Grincs (#38136) üzenetére


KDavid17
aktív tag

Máshol vettem és én úgy érzem a másikkal igazad volt(szerencsére bele se "ugrottam")
Köszi! :R

(#38141) 5oultrain válasza breetai (#38138) üzenetére


5oultrain
aktív tag

Ment a privát.

PSN ID: legalkriminalz

(#38142) breetai válasza 5oultrain (#38141) üzenetére


breetai
aktív tag

THX!

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#38143) zsocy válasza Csabee. (#38139) üzenetére


zsocy
őstag

Csabee. , indulj te is az offline PH bajnokságon! Itt a linkje ha még nem lennél benne.

(#38144) KDavid17


KDavid17
aktív tag

Amúgy nagyon nagyon tetszik az xbox :D
csak az a baj, hogy egy játékom van (Dirt 2)
Egyelőre többre nincs pénzem, de ha lenne elég sok szóba jöhetne (forza3, cod mw2 stb ... )

(#38145) Csabee. válasza zsocy (#38143) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Köszi szépen, nem is láttam még! Belenézek!

Üdv: Csabee.

(#38146) 5oultrain válasza KDavid17 (#38144) üzenetére


5oultrain
aktív tag

Gratula a boxod-hoz.
Leld benne örömöd.
ment egy p.ü. ;)

PSN ID: legalkriminalz

(#38147) Djuree válasza zsocy (#38143) üzenetére


Djuree
félisten

nyomjátok! ha lesz megint boxom énis nevezek. párszáz óra forza2-őzés után csak menni fog ez is ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38148) Csabee. válasza Djuree (#38147) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Mért hova lett a box-od?

Egyébként ha valakinek eredeti játéka van, úgy előfordulhat bannolási lehetőség?

Üdv: Csabee.

(#38149) breetai válasza Csabee. (#38148) üzenetére


breetai
aktív tag

Ez engem is érdekelne! Mert nállam sincs semmi varez, csak az, hogy nem amerikában élek. De, a LIVE kontóm "oda szól". :B
Most kicsit parázok, hogy lesz-e valami para mert mindíg van ilyen nagy bannolásoknál (pl. WoW, Diablo II, ...), hogy olyanokat is kizárnak akiknek nincs konkrétan vaj a fején.

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#38150) Mr.Grincs válasza KDavid17 (#38140) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nah helyes. Volt egy érzésem. És volt valami fejlemény ezzel kapcsolatban? Kért előre utalást stb stb? Süketelt ezerrel? Megpróbált lehúzni? Mert ha ilyesmi volt akkor jelentsd a csalókat ebbe a rovatba[Csalók!] hogy hamar kirakják innen. Nekem csak az árak voltak nagyon gyanúsak, feltűnően olcsók voltak a box csomagok. Ráadásul semmi infó nem volt, vagy hirdetés amin el lehetett volna indulni.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.