Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38351) 7600 GS válasza sch_a (#38350) üzenetére


7600 GS
addikt

És amúgy zenék meg hangulat milyen? Autó belseje mennyire kidolgozott?

(#38352) Peat;) válasza heihachi (#38343) üzenetére


Peat;)
veterán

Az egyikben erősebb a vga és innentől kezdve kész a dolog. Ha megpusztulnak sem tudnak látványosan többet mutatni ps3-on, amire a ps3 celljét akarták használni mellékesen, besegítésnek az az amire az nvidia és intel már több éve fefjleszti a gpu-t. Aki elhiszi hogy egy nap a cell mégis beindul az bugyuta, még a boxhoz képest jobb fizikára sem tudják kihasználni miközben az sokkal primitívebb dolog mint a grafikai dolgok. A sony a cellt nem csak a ps3-ban használja. Ahogy a blu rayt sem. A ps2 sikerét akarták felhasználni az új méregdrága és nem egyértelműen jó irányt mutató fejlesztéseik alapjainak megszilárdításaira. Úgy ahogy sikerült, mert a microsoft meg nem tudott évek alatt egy normális minőséget prezentálni. Magyarul a ps3 nem csak játékkonzolnak készült, a játékosoknak, hanem annál jóval összetettebb a dolog. Ezért is mondták az első évében hogy a játékosok le vannak...most már szuper konzol az is. Lehet én is azt venném, fej vagy írás alapon mehetne ma már a választás a kettő között. Ez sem jó, szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#38353) heihachi válasza Crazyman33 (#38338) üzenetére


heihachi
addikt

Na falra festettük az ördögöt, az R3-as világbajnoki futamnak LeMans-t kaptam. Negyedik lettem csak (közepes nehézségen), mert a féltávnál lezúztam a váltót, és a kocsi nem volt hajlandó többet menni 230-nál, szóval szépen visszaelőzgetett mindenki, akit addig lenyomtam :( Szerencsére az egyik kocsit a gép nekitolta a falnak az utolsó körben, elfékezte magát, pedig én hozzá sem értem, így lett meg a 4. hely :D Kemény 19 percet küzdöttem rajta, 4 kört kellett tolni, de én már újra nem kezdem egy dobogós helyért.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38354) Gebriel válasza 7600 GS (#38351) üzenetére


Gebriel
veterán

Véleményem szerint:
Shift hangulatos jó kis arcad játék után jó játszani a Forzaval is.
Fordítva nem fog tetszeni Forza -> Shift :DDD

(#38355) sch_a válasza 7600 GS (#38351) üzenetére


sch_a
addikt

Menüben nuku zene, játék közben is csak ha bekapcsolod. Egyetlenegy Prodigy szám van, amit felismertem. De nem túl bő a választék. Az autó belseje nem rossz, lehet azt is fejleszteni.

(#38356) Alpi


Alpi
tag

Xbox 360 Super Elite - Modern Warfare 2 unboxing videó!!!

Nekem is lesz ilyen, még pár nap! :C

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38358) Djuree válasza heihachi (#38343) üzenetére


Djuree
félisten

hát azért ez nem teljesen igaz :N
láttam már majdnem az összes játékot box-on is meg ps3-mon is, nem nagyon látok különbséget (persze vannak kivételek, van ami box-on szebb, van ami ps3-mon). ez ugyan olyan parasztvakítás mint a hdmi-nem hdmi, kb. semmi különbség ott sem. kisebb tv-n meg abszolúte semmi...
ps3-ra sokkal nehezebb programozni, ezért (sem) nagyon tudják még kihasználni. a box-ot meg nagyon könnyű és kényelmes a hozzá adott fejlesztői készlettel. de majd feljön a ps3, sőt túl is szárnyalja a box-ot, aki ismeri a 2 gép hardverét (durva nagy különbség a ps3 javára) annak ezt könnyű belátni. de még 1 évig tuti a box a nyerő. addig boxom lesz, aztán meg ps3, vagy mindkettő inkább :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38361) norbitális válasza Alpi (#38356) üzenetére


norbitális
tag

Nekem is! Kösz a linket kiváncsi voltam.És ehez kapok HDMI kábelt?

(#38363) Crazyman33 válasza heihachi (#38353) üzenetére


Crazyman33
senior tag

A pályával nem volt soha gondom. GT4-ben sokat mentem rajta. A Gridben a 24 órás versenyt kell menni. 24 óra = 24 perc Na ez volt a gond. Nappali fényviszonyok közt teljesen más, mint éjjel 200 fölött menni rajta. Elsőnk éjjel csináltam meg, minden fényforrást kiiktattam a nappaliban, a cockpitet ráhúztam a tv-re, egész közel. Füles fel, aztán go. Iszonyúan kellett koncentrálnom minden kanyarra a sötétben. Pont emiatt élveztem az egészet.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#38364) Alpi válasza norbitális (#38361) üzenetére


Alpi
tag

Úgy tudom, és itt többen is már ezt mondták, hogy nem jár hozzá HDMI kábel.

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38368) Djuree válasza Alpi (#38356) üzenetére


Djuree
félisten

nem rossz :K
csak az ára ne lenne...inkább külön veszek mw2-őt...a külsejét meg magam is meg tudom csinálni, szebben is, nem egy bonyolult az a 2-es rajta, meg a csík sem a hátulján :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38369) heihachi válasza Djuree (#38358) üzenetére


heihachi
addikt

Már mi nem igaz? Amiket írtam, azok konkrét tények, tehát igazak :D Hogy mennyi látszik belőle szemre, az más kérdés, de egy AA, vagy egy részletesebb textúra, illetve a ritkább fps esés, az bizony látszik, mondjuk az alacsonyabb felbontás általában nem, mert effektekkel remekül lehet kompenzálni.

Abban viszont egyetértek veled, hogy a legjobb, ha mindkettő van :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38370) Djuree válasza heihachi (#38369) üzenetére


Djuree
félisten

hát nem tudom, én nem a cikkeknek meg a gányolt képeknek/videóknak hiszek, hanem a saját szememnek. én nem nagyon látok különbséget, pedig volt már egymás mellett a 2 gép is 2 tv-n. szín meg kontraszt, ezen kívül nagyon semmi különbség. ami van az elhanyagolható, ez alapján nem lehet gépet választani...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38371) heihachi válasza Djuree (#38370) üzenetére


heihachi
addikt

Lehet, hogy Te nem látod, de attól még létezik, és azt bizonyítja, hogy a box alatti vas pillanatnyilag alkalmasabb arra, amire szánták, még akkor is, ha technikai paramétereiben gyengébb.

Ez kb olyan, hogy én se láttam még 1 milliárd forintot egyben, de attól még létezik :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38372) Djuree válasza heihachi (#38371) üzenetére


Djuree
félisten

"box alatti vas pillanatnyilag alkalmasabb arra, amire szánták"
én mit írtam lentebb? kb. ugyanezt. de itt a hangsúly a pillanatnyilag szóban van ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38373) Tomics válasza Djuree (#38372) üzenetére


Tomics
addikt

ha most kéne venned ps3-mat vennél?
ettől a "nehezen lehet rá játékot programozni" dolog miatt tartok tőle...

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#38374) heihachi válasza Djuree (#38372) üzenetére


heihachi
addikt

Jah, és Te a jövőbe látsz, és már tudod, hogy a PS3 programozók egyszercsak beindulnak (3 éve ezt hallgatjuk), és ontják magukból a full HD, ámulatba ejtő, 60 fps-el rohanó grafikát :D Azzal a GPU-val, ami a PS3-ban van :) Lottó számokat nem tudod véletlenül?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38375) Djuree válasza Tomics (#38373) üzenetére


Djuree
félisten

most még nem. 2 oka van:
1. 2x annyi mint a box
2. nem lehet flashelni
és ezek nagyon fontos dolgok...most még a box a favorit...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38376) Djuree válasza heihachi (#38374) üzenetére


Djuree
félisten

nem látom miért vagy ennyire a ps3 ellen. pedig sokmindenben jobb mint a box. minőségben, tartósságban már most is.
az meg hogy majd jobban tudnák rá programozni? persze! majd ha kitanulják a finom kis részleteit, a programozásban a részleteken van a hangsúly. mint anno carmack méltán híres dx-es beszéde. nálunk ugyanez volt plc programozásban. mikor megjöttek az új amcsi spaceshuttle-ös plc-k, nem nagyon tudtunk rá értelmes programokat írni, most meg már elég jól megy a dolog. kitanultuk valamilyen szinten. ami nem 2 perc volt, hanem 2 év :U és még bőven van hova fejlődni...
ha te nem látod azt hogy az erősebb hardver időtálóbb, akkor nagyon sajnállak :P

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38377) hattorihanzo


hattorihanzo
aktív tag

Sziasztok.
Nem tudja valaki, hogy megfelelő csatlakozással a classic kontrollere működne a 360-assal?
Köszi

(#38378) Tomics válasza Djuree (#38375) üzenetére


Tomics
addikt

azért túlzás hogy 2x annyi. 120 gigás ps3 70k, 120gigás elite forza3-al 65k
de ha a flashelés kell akkor mind1.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#38379) Djuree válasza hattorihanzo (#38377) üzenetére


Djuree
félisten

nem hinném, legalábbis ilyenről még nem hallottam. amiről meg nem hallottam a box-al kapcsolatban olyan nincs :DD

Tomics: jó mostmár nem akkor a különbség. de ps3-ból meg nincs árkád. így meg már azért nagy a különbség. winyó meg nem szükséges a játszáshoz. az már csak luxus lényegében...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38380) Gebriel válasza Djuree (#38376) üzenetére


Gebriel
veterán

"pedig sokmindenben jobb mint a box. minőségben, tartósságban már most is. "
Soha nem volt PS3-d. Ne állíts ilyet :(

(#38381) Djuree válasza Gebriel (#38380) üzenetére


Djuree
félisten

hát haveri körből akinek van azokkal még nem volt gond. meg a visszajelzések sem rosszak. (igaz mostmár hálistennek a boxal sincs gond). ps3-al meghajtó gondok voltak csak, tudomásom szerint.
a ps2 volt nagyon jó konzol, szó szerint szétrugtuk, mikor sötétben járkáltunk a szobában, ráadásul állítva volt, csattant olyanokat de sosem volt baja, ma is megy. meg ejtettük le betonra nem egyszer, borult rá tea, kávé, tequila és semmi baja :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38382) heihachi válasza Djuree (#38376) üzenetére


heihachi
addikt

Nem vagyok a PS3 ellen (lásd még [link] ).

2 év múlva visszatérünk erre a posztodra, addigra kiderül, hogy mennyivel erősebb vagy nem erősebb a PS3 vasa erre a célra, mert ha 5 év alatt nem jönnek bele a programozásába, akkor soha :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38383) Tomics válasza Djuree (#38381) üzenetére


Tomics
addikt

én a ps1el voltam így :DD ps2 már kimaradt jött a pc-s korszak. mostmár csak notebook van de meguntam a CS-t. azt hiszem x360 lesz a befutó győztese

PH! addikt since 2004

(#38384) Djuree válasza heihachi (#38382) üzenetére


Djuree
félisten

úgy legyen. am látom volt ps3-ad is, akkor biztos nem légből kaptad te sem az infokat, vagy valami nagyon durva sasszemed van :) remélem csak belejönnek. a mi érdekünk hogy minél durvábban kinéző játékokkal játszunk. azért az új uncharted már nem szarral gurigázik ahogy mondani szokás :K
de mind1, ma még mindenképp box a nyerő. mi sem bizonyítja jobban hogy 6. boxomat nyüvöm éppen, de ez is le lesz cserélve nemsoká vörös elitre :DD

Tomics: hogy lehet a cs-t megunni? nálam örök favorit :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38385) Thome válasza Tomics (#38383) üzenetére


Thome
addikt

Kb dettó! :DDD

Ps1-em volt, imádtam. A ps2 kimaradt, nem is rajongtam érte, pc-s korszak volt. szar lett (elavult), jött egy noti, azzal elvoltam, cod2-ztem sokat, meguntam, és most itt a box. Le vagy maradva! :DDD

(#38386) Tomics válasza Thome (#38385) üzenetére


Tomics
addikt

már nem sokáig ;] :P csak kapjam meg a melópénzt lehet rettegni

Djure: 6. box? :Y ennyiszer elromlott vagy ban?

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#38387) Gebriel válasza Djuree (#38384) üzenetére


Gebriel
veterán

Csak épp nálad azért nyerő a box mert van rá warez :U

(#38388) Djuree válasza Tomics (#38386) üzenetére


Djuree
félisten

nem. csak ha éppen nem volt rá játék akkor eladtam, mert pénzem az nem nagyon volt, hobbim meg annál több amire költeni kellett, ha meg éppen volt pár játék rá amivel nyomulni akartam vettem egyet :DDD bann-t el lehet kerülni, az elromlás meg szerencsére nem volt jellemző, az első gépemnél volt 3 led de kicserélték, azóta 30z.samu kollágánál teljesít szolgálatot, azóta is hibátlanul :C nem mellesleg jó pénzt kerestem a boxok adás-vételével ;]
most hogy van melóm, megállapodok egy piros elittel, remélem örökre :DDD

Gebriel: pontosabban azért is. amúgy van eredeti játékom is vagy 30, ami olyan azért kiadom szivesen azt a pénzt, meg amiből szeretnék folytatást, ezzel is elősegítem a folytatás kiadását :DD . de amit egyszer tolok csak végig azért nem fogok 10k+ kiadni, majd ha milliomos leszek :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38389) Thome


Thome
addikt

Holnap reggel valaki zombulás?

Délután már nem lesz jó, mer hozzák a Forza 3-at! :C

(#38390) Djuree válasza Thome (#38389) üzenetére


Djuree
félisten

szerezd be az új cod-ot, majd hívunk játszani, remélem össze tudom toborozni a régi világverő bandát..

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38391) dunc


dunc
nagyúr

PS3 vs. X360 vitához csak annyit,hogy nagyon is jó vas a PS3,de valóban nem nagyon jött össze ennyi alatt a tuti programozás,és szerintem néhány kiúgró címen kívül nem is fog,ismerösöm PS3 -a elég hamar elromlott (optikai meghajtó csere,1 hónap szervíz,és egy csinos karc amikor visszakapta) Láttam kölcsönkaptam játszottam rajt,de nem nyügözött le,viszont pl az Killzone 2 ,vagy az Unc. 2 azért nagyon ütött,és úgye jön a GT5 ami a jelenleg piacon lévő össze autósjátékot a földbe döngöli a Forza 3 at is (és igen a lottószámokat nem tudom,de ebben biztos vagyok) Mindezektől függetlenül mostanába Elit boxot veszek Forza 3 al,mivel az van és kézzelfogható, a másik ami a PS3 ellen szól,hogy nagyon kevés monitorra lehet rákötni,és nekem ez szempont úgyanis egy full HD monitorom van egy video elósztó switchel,laptoppal együtt ....tehát "röviden" ennyi,volt ebben hideg-meleg is :) A lényeg jó konzolozást mindenkinek...végezetül nagyon sajnálom,hogy a DAO nem lett honositva egyetlen konzolra se..... :(

[ Szerkesztve ]

(#38392) Djuree válasza dunc (#38391) üzenetére


Djuree
félisten

azért sztem a forza3-at nem fogja verni. legalábbis a prolog alapján biztos nem, nem tudom miből lenne benne több tartalom :U
egyik sem lesz jobb a másiknál, mind2 nagyszerű játék...
ilyenről nem hallottam hogy ennyire kényes lenne a megjelenítőkre...ha ez így van akkor elég nagy minusz...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38393) dunc válasza Djuree (#38392) üzenetére


dunc
nagyúr

Na a prologe király volt....a boxútca animáció :DD de ha emléxel a GT4 re akkor tudod mennyire összetet,hangulatos,és változatos játék volt.......

(#38394) heihachi válasza Djuree (#38392) üzenetére


heihachi
addikt

A monitornak HDCP-kompatibilisnek kell lennie, az pedig kizárja a VGA megoldást, marad a DVI és a HDMI.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38395) Gebriel válasza Djuree (#38392) üzenetére


Gebriel
veterán

Én amit hiányolok a Forzaban a GT-vel szembe pl az, hogy nincs gumi kopás..

(#38396) heihachi válasza Gebriel (#38395) üzenetére


heihachi
addikt

De van :) Ha nézed a telemetria adatokat, guminként külön írja a kopást. Egy 15-20 körös versenyen, már bizony nagyon csúnyán el lehet koptatni egy hátsókerekes autó gumiját (de akármilyen más autóét is), és ez nagyon, de nagyon érződik a kocsi viselkedésén. Persze egy 5-8 körös versenyen ez nem igaz, hiszen pl a második kör közepére melegszik be a gumi :)
És ez már a Forza2-ben is így volt.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38397) dunc


dunc
nagyúr

"HDCP-kompatibilisnek " Tudom
A Forzában nagyon profi a gumikopás,és az egyéb technikai dolgok.

(#38398) eddie17 válasza heihachi (#38396) üzenetére


eddie17
addikt

Természetesen ehhez viszont az is kell, hogy a sérülés/üzemanyag/gumikopás szimuláción legyen. Így van értelme melegíteni a gumikat is tapadás miatt, és egy megbízhatósági verseny boxot is meg kell látogatni.

(#38399) Peat;) válasza Djuree (#38376) üzenetére


Peat;)
veterán

"minőségben, tartósságban már most is." ezzel abszolút nem vitatkozom, de a programozás..arra a gépre a megjelenése előtt már egy évvel programoztak (és blu miatt sokat is csúszott, megint plusz idő volt a programozóknak!), pl a gt5 több mint kétszer annyi idő alatt készül el rá mint a forza3 boxra és az autók lesznek csak szebbek, azok sem sokkal. Dupla annyi melóval. :Y 5 éve csinálják. (5 év alatt meg xboxból is többet hoznának ki mint bármely mai xbox cím, mivel nincs ilyen hosszú fejlesztésű játékunk sajnos) A gépet 10 évre tervezték, amiben már az átfedés is benne van a ps4-el. Magyarul az 5 év az aktív életciklusának több mint a felét teszi ki. Van max 3 éve a ps3-nak kb az új konzolokig amiknek többszörös lesz a teljesítményük, ez idő alatt hirtelen meglódul valami? Majd visszatérünk rá akkor. Én bátran fogadok hogy nem lesz nagy különbség. Multi címekben 1000%, exkluzívokból meg már 3-4 éve kéne fejleszteni valamit hogy esély legyen a szebb kinézetre 1-2 év múlva, amik mostanában jelennek meg címek én nem láttam semmi olyat ami merőben más látvány. Amit ma kezdenek el fejleszteni azt már valószínű nem tudják leprogramozni a hátralévő időben olyan minőségben hogy többet nyújtson. Ha megnézed a crysis konzolos verzióját az x360 gyorsabban megy. Szerintem a grafikával már le is kéne állni, mert többet elérni már csak kín a programozóknak ezekkel a gépekkel. Jött most pár jó játék, inkább kövessék azokat, a remek hangulattal és egyediséggel. (pl borderlands, brütal legend...)

(#38400) 30z.Samu válasza heihachi (#38396) üzenetére


30z.Samu
félisten

"És ez már a Forza2-ben is így volt."

Ne is mond! Amikor még játszottam a Forza 2-vel, volt egy 2X körös verseny egy olyan pályán, amelynek a célegyenesébe egy viszonylag éles, lejtős kanyarral értél be. Közelítettem ahhoz a bizonyos kanyarhoz, de előtte pár kanyarral megnéztem a gumi állapotát. Gondoltam egy kört még kibír és aztán bemegyek a boxba. Ahogy ez átfutott az agyamon olyan szinten belerongyoltam a box bejáratánál az oszlopba, hogy öröm volt nézni. :DDD

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.