Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38401) kisJack válasza Peat;) (#38399) üzenetére


kisJack
aktív tag

Az Uncharted 2 pedig az ellenpélda. Eszméletlen jól néz ki, tükörsimán fut, abbahagyhatatlan és maximum 2 évet készült, mivel akkor jött ki az első rész. :)

(#38402) Peat;) válasza kisJack (#38401) üzenetére


Peat;)
veterán

Én nem játszottam vele, szóval igazat adok akkor hogy merőben újat mutat. Nekem a videokon nagyon nem jött át hogy egy kategóriával szebb lenne a mai játékoknál, csak az hogy a legszebbek egyike. Akkor rossz a szemem. :) Meg ezen a szinten az is nehéz hogy valóban sokkal többnek nézzen ki valami, mert régen egyszerű volt, ha egy kocsikerék háromszög helyett hatszög lett akkor leraktuk az állunkat, de itt már melósabb a dolog hogy érzékeljük a javulást...:)

(#38403) Peat;) válasza Gebriel (#38395) üzenetére


Peat;)
veterán

Gonosz mód on: Egyik példa kihúzva, mondj még párat, megmondjuk mit tud a játék amivel mellesleg játszol ;]
Gonoszmód off :)

(#38404) Gebriel válasza Peat;) (#38403) üzenetére


Gebriel
veterán

Konkrétan nem is tudom mit gonoszkodsz :U
Első Forza játékom. Elején tartok nem tudtam, hogy van benne. :P
Gondolom Te minden játék tulajdonságát ismered. ;] Ne viccelj már :U

(#38405) Djuree válasza Gebriel (#38395) üzenetére


Djuree
félisten

forza2-ben volt gumikopás :U sztem a 3-ban is van...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38406) Gebriel válasza Djuree (#38405) üzenetére


Gebriel
veterán

Köszi Djuree már aznap megkaptam rá a választ a megfelelő topicban is :D

(#38407) Djuree válasza Gebriel (#38406) üzenetére


Djuree
félisten

ooooookkkkkkkkéééééééééééssssssssss :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38408) Kasza08 válasza Djuree (#38405) üzenetére


Kasza08
őstag

én 6 évet füstöltem, hallgattam a tiltást a Z06-on és semmi eredmény nem volt:U
vagy ennyire megfakultak az emlékek?

[ Szerkesztve ]

(#38409) heihachi válasza Kasza08 (#38408) üzenetére


heihachi
addikt

És mit szerettél volna vele elérni? Nem durran ki a kerék, csak a kopás miatt a tapadási jellemzői nullára csökkennek.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38410) Mr.Grincs válasza Atomgeszi (#38271) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem csak mesterségesen keltik a balhét. Karácsonyra nemhiszem hogy fölmenne az ára hisz akkor dobják be a nagy akciókat, elvileg akkor kéne még talán pár ezressel olcsóbbank lennie. Elvileg. Rájöttek hogy megy a bolt még akkor is ha emelnek így hát emelnek majd karácsonyra ismét leengedik az árat...

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38411) Kasza08 válasza heihachi (#38409) üzenetére


Kasza08
őstag

Jah, pl., hogy durranjon és fémen drifteljek:D

(#38412) Gebriel válasza heihachi (#38409) üzenetére


Gebriel
veterán

GT-ben kiduran.. ;)

(#38413) heihachi válasza Gebriel (#38412) üzenetére


heihachi
addikt

A Forza3 messze nem tökéletes :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38414) Peat;) válasza Kasza08 (#38411) üzenetére


Peat;)
veterán

Én koptattam el a kettőben annyira a gumit, hogy 10 másodperccel mentem rosszabb kört mint jó gumival. Nagyon "örültem" már ennek is, úgy a 20. kör tájékán, az valahogy már nem érdekel hogy most szimplán nem tudom bevenni a kanyart vagy közben szikrázik is amit max a visszajátszásban látnék ha használnám azt az opciót. :)

(#38415) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Xbox játékról gameplayt hogy tudok lőni ha nincs kamerám?

Üdv: Csabee.

(#38416) cNpowa


cNpowa
tag

most nem fogok kérdezni szabály ellenes ... :) csak egy linket kérnék bárkitől hogy miről ? 360 utmutato viderol ha van ilyen meg kerestem youtuben de csak a gémel használatárol van vidi :) előre is köszönöm :)

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#38417) Gebriel válasza Csabee. (#38415) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha nincs a játékban videószerkesztő akkor sehogy. /Forzaban van/
Vagyis lehet, csak valami vidi szerkesztő szoftver kell hozzá amit a játéktesztelők is használnak pl na meg pc.

[ Szerkesztve ]

(#38418) Csabee. válasza Gebriel (#38417) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Sejtettem hogy valami ilyen van, és ha Forza-ban csinálok ilyet, akkor azt hogy tudom átrakni gépre? Mediacenteren keresztül streamelnem kéne? Illetve nekem nincs hdd-m az xboxon csak memória kártyám, szóval gondolom felejtős.

Üdv: Csabee.

(#38419) sch_a válasza Csabee. (#38418) üzenetére


sch_a
addikt

dvd-felvevővel is megoldható.

(#38420) Csabee. válasza sch_a (#38419) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az meg pláne nincs nekem, de ötletnek jó!

Üdv: Csabee.

(#38421) kisJack válasza Peat;) (#38402) üzenetére


kisJack
aktív tag

OFF/
Hát igen, azok a régi szép idők.. :DDD
Videókról még én sem voltam elájulva tőle, de "élőben" tényleg gyönyörű, néha megálltam pusztán nézelődni. :Y Jó, nem minden egyes szeglete hajletevős, de pl. amikor térdig gázol a hóban, közben esik-kel, az animációja tökéletes, (legalábbis eddig nem látott) lángol egy-két vagon, bevilágítja a környezetét, közben fúj a szél és szakad a hó, nah az a vizuális orgazmus. Sok ilyen rész van még benne ami odabax nagyon.

ON/
Halo3 ODST-t próbálta már valaki? Mennyire különbözik a többi Halo-tól? Chief nincs is benne. :F
Halo3 nagy kedvencem, de az ODST-vel szemben vannak fenntartásaim, jó lenne egy demo legalább.

(#38422) 4sal3 válasza kisJack (#38421) üzenetére


4sal3
tag

én végignyomtam az odst-t. szerintem nem rossz, bár elég fura hogy nem vagy Spartan, nem tudsz dupla fegyót stb. de játszható :)
a firefight is elég jó, ha többen játsszátok.

(#38423) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Már annyira unom már ezt a Dirt 2-t hogy az hihetetlen..

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38424) KDavid17 válasza Mr.Grincs (#38423) üzenetére


KDavid17
aktív tag

Hol tartasz? :D

(#38425) Djuree válasza kisJack (#38421) üzenetére


Djuree
félisten

jó az odst :K
a halo3 után is nagyon jó volt. önálló játéknak is jó.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38426) kisJack válasza 4sal3 (#38422) üzenetére


kisJack
aktív tag

Mi?? Csak egy fegyvert cipelhetsz magaddal? Úgy látszik ez csak Chief kiváltsága. :((
A hangulat legalább a régi? Járműves eksön remélem van benne!

Djuree: Áhh, szerintem úgyis beszerzem előbb-utóbb, a Halo az Halo! :K Egyedül a Wars nem csigáz fel egyáltalán, az még hagyján hogy rts, na de mindez konzolon? Túl nagy falat lenne nekem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38427) Csabee. válasza Mr.Grincs (#38423) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én nem untam amikor játszottam vele! Szerintem klassz játék!

Üdv: Csabee.

(#38428) Mr.Grincs válasza KDavid17 (#38424) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát azt nemtudom, de 39. szinten vagyok. Elég sok versenyt megcsináltam már és szerintem nagyon monoton. 3-4 versenynél többet nem szeretek megcsinál amikor leülök játszani mert ráunok, hogy wwááá megint egy verseny....Azt ott is hagyom...

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38429) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Konzolvilágnál még mindig 75e-ért hirdetik a Limited MW2es Xboxot, főoldali hírben is bennevan :((( Kíváncsi vagyok, ha most rendelném elő, akkor is hívnának hogy "bocs de 82, csak nem írjuk át az árat, mert így többen rendelnek elő"? Vagy ha bemegyek a boltba, hogy márpedig ez 75ért van kiírva és megveszem készpénzre odaadják? Mert elvileg "sajnos az egész készletünk félre van téve az előrendelőknek" :(((

(#38430) Djuree válasza kisJack (#38426) üzenetére


Djuree
félisten

én csak azért nem tolom mert konzolon hányadék rts-t irányítani. ha pc-n lenne már végigtoltam volna. az rts a kedvenc műfajom...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38431) kisJack válasza Djuree (#38430) üzenetére


kisJack
aktív tag

Én is kedvelem, a Warcraft 2 szerettette meg velem, az volt az első rts amivel játszottam!

De már a controlleres irányítás gondolata is elborzaszt. ;] Sőt, le is szedtem én a Wars demoját, rögtön ahogy felkerült, de soha nem próbáltam ki! :DDD Néha rám kacsint, de ennyi. :)

(#38432) 4sal3 válasza kisJack (#38431) üzenetére


4sal3
tag

nekem bejön a wars xbox360on, igaz, még csak a demoval nyomtam, de lehet, hogy majd beszerzem.
az akció része ua az odst-nek. Lehet durvulni firefight-ban rendesen :D
tolja még vki a halo3mat?

[ Szerkesztve ]

(#38433) sch_a válasza Mr.Grincs (#38423) üzenetére


sch_a
addikt

Én is jól meguntam :U Megálltam 90% körül. Két achit tudnék még így offline kiszedni, de annyit nem ér meg. Szerintem. Talán majd ha hagytam kicsit ülepedni. Rengeteg Raid meg Landrush verseny maradt meg a végére, csak pár rally van még azokon kívül. A rally cross meg a trailblazer futamokat már megcsináltam mind.

(#38434) Alpi válasza BloodyEddie (#38429) üzenetére


Alpi
tag

Teljesen igazad van. Péntek este szóltak telefonon nekem is. Most hétvége van, lehet, hogy e miatt nem frissítették még az oldalt, de ez a mai világban elég szegényes... Amúgy osztom a véleményed. Nyilván így többen rendelik meg, de ha már eleve elfogyott előrendelésben a készlet, akkor talán holnapi nap javítják. Így vagy úgy, elcseszte a hetem, de a jövő héten érkezik a csomag. :D

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38435) Alpi válasza BloodyEddie (#38429) üzenetére


Alpi
tag

Most nézem a főoldalt a Konzolvilágnak! Most már értem mire gondoltál! Ez valóban nem szép, hogy hétvégén frissítik az oldalt és oda még mindig a 74.900 Ft-os árat írják. Amúgy lehet, hogy csak meggondolták magukat és az előrendelők mégiscsak ennyiért fogják megkapni. Na az lenne a nagy meglepetés! :F

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38436) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hi

kormányt szeretnék a boxhoz venni. Mit ajánlatok a tapasztalataitok alapján?

(Forza 3 + RD Grid pároshoz kellene..)

köszönöm

(#38437) kisJack válasza 4sal3 (#38432) üzenetére


kisJack
aktív tag

Persze, nálam soha nem fog kimenni a divatból, rendszeresen játszom multiban, de időnként végigtolom a kampányt is újra meg újra... Ez ilyen. :DDD
Mondjuk most az Uncharted 2-t nyüstölöm orrba szájba, de a multi része nem érdekel, úgyhogy ha megunom a single-t, visszatér minden a régi kerékvágásba. :K
Te is Halozol? Nyomhatnánk egy-két partit, úgy sem futok össze sűrűn magyarokkal.

(#38438) Gebriel válasza Rabbitf_24 (#38436) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha már Konzolvilág :DD
Ezt

(#38439) Rabbitf_24 válasza Gebriel (#38438) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Jobb mint a Logitech?

Mert ha igen, akkor egyértelműen ez a legjobb vétel.

kösszz

(#38440) Alpi


Alpi
tag

Még azon is gondolkodtam, hogy az x db konzol árát, - ami érkezik a Konzolvilághoz - mégsem emelik, mert lehet, hogy akiket felhívtak, mindenki visszamondta a megrendelést az emelt ár miatt. És így inkább maradnak a 74.900Ft-os árnál. E miatt kerülhetett ezzel az árral ki a konzol az oldalra a hírben, most hétvégén. Meg persze az is lehet, hogy valaki csak elszúrta az árat. Sajnos bármi lehet. Az viszont b*ssza a csőröm, hogy csak másnapra, azaz szerdára hozza a futár, holott hivatalosan 10-én, azaz kedd 0.00 órától lehetne nyüstölni... :(((

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38441) 4sal3 válasza kisJack (#38437) üzenetére


4sal3
tag

részemről ok, küldel priviben a live nicked vagy írd ide, hátha vannak még, akik nyomják a halot :)

(#38442) BloodyEddie válasza Alpi (#38440) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Nekem személyes átvételre is szerdát emlegettek... :((( Tegnap beszéltem a sráccal, akkor mondta, és még mindig 82k-t emlegetett. Ha már egy hónapja várok rá, legalább valami minimális kedvezményt kaphatnék, főleg így h pár nappal előtte váltanak árat. Gyakorlatilag semmivel nem leszek előrébb azokhoz képest, aki bemegy a boltba és megveszi. Lehet megveszem OrigoGSMnél, ott "csak" 80k. És ott annyival is indult az ára.

(#38443) Alpi válasza BloodyEddie (#38442) üzenetére


Alpi
tag

Ez tényleg gáz! Legalább, akkor annyit adnának kedvezményként, hogy a 2000 Ft-os futárszolgálati díjat átvállalják! :((

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38444) Def26 válasza Alpi (#38440) üzenetére


Def26
félisten

Suttyóm szar alakok. Direkt kiteszik olcsóbban, és ahogy titeket is úgy mást is felhívnak a hülye szövegükkel.
:U
Lehet rendelek én is egyet, és ha felhívnak, hogy drágább jól beolvasok nekik. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38445) Def26 válasza Rabbitf_24 (#38436) üzenetére


Def26
félisten

Én meg ezt. Hátha meg van még neki.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38446) Gebriel válasza Def26 (#38445) üzenetére


Gebriel
veterán

De az "egyes" nem :F

(#38447) kisJack válasza 4sal3 (#38441) üzenetére


kisJack
aktív tag

Okés, rammon hun a nickem, vegyél fel, a többit majd megbeszéljük. :K

(#38448) Def26 válasza Gebriel (#38446) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem egyféle van belőle. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38449) StLui válasza Def26 (#38448) üzenetére


StLui
veterán

nekem olyasmi rémlik, hogy amikor először nézegettem akkor váltokar volt oldalt és amit végül vettem és most is árulnak azon a kormány mögött van a két pillangókar

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38450) bozsik84


bozsik84
tag

hali!

vki próbálta már a DJ Hero-t? kontrollerrel lehet játszani vagy csak a hozzá kapható külön paddal?

psn id: zsonom

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.