Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37301) alien_ válasza KőrösiCsípős (#37299) üzenetére


alien_
őstag

Swarm is coming.

(#37302) Sickboy25 válasza KőrösiCsípős (#37299) üzenetére


Sickboy25
addikt

amúgy ha a címet elolvasod és onnan eljutsz a legelső hozzászóláshoz, nah ott ilyen kérdésekre megkapod a választ!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37303) 30z.Samu válasza SteelRage (#37293) üzenetére


30z.Samu
félisten

Csak ne felejts el meglepődni! :DDD

Sic Parvis Magna

(#37304) Mr.Grincs válasza alien_ (#37295) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akkor ezért ennyire olcsó az új Elite pack.
Akkor tényleg igaz a hír hogy megsznűnik a PRO pack? Vagy már elvileg meg is szűnt.
Csak Arcade meg az Elite van...

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37305) Thome válasza Sickboy25 (#37300) üzenetére


Thome
addikt

- Mi az a semmi?
- Az egy olyan valami, ami azáltal létezik, hogy nincs!

Bocs, ez ide passzolt! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37306) Djuree


Djuree
félisten

nincs véletlen valakinek egy 203W-os tápja eladólag?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37307) SteelRage válasza 30z.Samu (#37303) üzenetére


SteelRage
csendes tag

Nyugi, meglesz :D

1 HDMI kábel elég drága nem? Mennyi?

(#37308) alien_ válasza Mr.Grincs (#37304) üzenetére


alien_
őstag

Elvileg már megszűnt, az Xbox Live oldalán is csak az Arcade és Elit változatok elérhetők.

Swarm is coming.

(#37309) Sickboy25 válasza SteelRage (#37307) üzenetére


Sickboy25
addikt

ne mááár ez vicc tényleg??!!
üsd be a gúgliba az első találat az lesz!!! :W

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37310) Thome válasza SteelRage (#37307) üzenetére


Thome
addikt

Googleba gyorsan rákerestem, 2000ft-ért találtam.

Sőt, találtam mást is:

Jasperes Xbox360 premium, 46990ft! :Y :)

(#37311) Mr.Grincs válasza alien_ (#37308) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akkor valamire készül az MS. Túl sok van a két fajta verzió között. Inkább az Arcade pack szűnt volna meg.

Továbbra sem lehet nálad xbox 360 HDD-t rendelni?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37312) alien_ válasza Mr.Grincs (#37311) üzenetére


alien_
őstag

Nincs olyan sok a két verzió között, mert az Arcade -nak meg felemelték az árát £129 -ről £159 -re. Annyi történt, hogy a Premium helyét átvette az Elite (+£20), a drágább szegmensben pedig bevezették a Super Elite -et (szintén +£20 az Elite régi árához képest).

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#37313) Mr.Grincs válasza alien_ (#37312) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Értem. Pedig jó áron volt a 60Gb os pack nagyon. Inkább az Arcade packot szüntették volna meg és a 60ast hagyták volna meg és az Elite packot.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37314) alien_ válasza Mr.Grincs (#37313) üzenetére


alien_
őstag

Egyetértek, nem sok létjogosultságát látom a 250GB-os HDD-nek..

Swarm is coming.

(#37315) highness


highness
tag

Sziasztok!
Lehet, hogy nem ide vág, de van egy kis problémám a Need For Speed Shift játékkal.
Végigtoltam boxon a fő szálat, megvolt a stáblista is. Kiírta, hogy kapok egy BMV-t, de nem találom az autóim között, de még a megvásárolható autók között sincs.
Valaki tud erre megoldást, vagy én csinálok rosszul valamit?

(#37316) alien_ válasza Mr.Grincs (#37311) üzenetére


alien_
őstag

...szóval HDD -t most nem tudok olcsón szerezni, de ha lesz valami jó vétel, írok! :)

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#37317) Devil111


Devil111
csendes tag

Üdv !
Szétnéztem a konzolvilág-on és ezt találtam: http://www.konzolvilag.hu/xbox360/assasins-creed-2/1457
Ez mennyire reális? Csak mert elvileg novemberben jelenik meg. :U

(#37318) Gebriel válasza Devil111 (#37317) üzenetére


Gebriel
veterán

Annyira reális mint amennyire ezt előrendelni tudom és mint amit ki is írták.. Megjelenés 2009-11-20
Érdemes el olvasni amit oda írnak :U

(#37319) Devil111


Devil111
csendes tag

Igaz sorry. :))
Megtévesztett az, hogy már alapból kosárba tehetem. A legtöbb helyen előrendelési link van. :B :F

(#37320) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Lehet, hogy megköveztek, de szerintem az AC2 jobb lesz, mint az első. :B

Sic Parvis Magna

(#37321) Djuree válasza SteelRage (#37307) üzenetére


Djuree
félisten

ja, eléggé, van vagy 3000ft :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37322) CHIPman válasza highness (#37315) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Quick race>legfelső sorban kiválasztod a "loan cars"-t, és ott lesz asszem.
Nagyon fáj a fogam xboxra, de drága az Elite, az Arcade-ben meg nincs winyó. Mennyi idő folyamatos DVD-ről való játszás után száll el egy DVD-olvasó? A hang nem zavar.
mod: Honnan lehet tudni, hogy melyik játékkal lehet multiban játszani(két controllerrel)?

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#37323) highness válasza CHIPman (#37322) üzenetére


highness
tag

Köszi a választ.
Azt még szerencsére nem tudom, hogy meddig bírja a DVD olvasó. :) Szinte csak winyóról játszok. A co-op games listát a linkre kattanva meg tudod nézni.
[link]

(#37324) 4sal3 válasza CHIPman (#37322) üzenetére


4sal3
tag

én 3hónapig használtam a boxom arcade-ként. elég hangos volt, engem zavart és elvileg a játékok gyorsabbak, ha hddről futtatod őket. hogy mikor száll el a dvd olvasó? jó kérdés :U

(#37325) CHIPman válasza highness (#37323) üzenetére


CHIPman
nagyúr

:R
DVD-olvasó: havernak pár hónapos a cucc, igaz, hogy "ócó" DVD-t használ, de azt mondja, hogy egyre többször nem olvassa be. Mondjuk ő éjjel-nappal nyomja. :)

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#37326) Peat;)


Peat;)
veterán

Forza3-at csak benyomtam ma, láttam más fórumon hogy már nyomják, akkor nagy baj nem lehet.

A karrier mód nekem kicsit fura, a 2-ben ugye az volt, hogy az elején alapból hardon nyomtam, meg segítségek nélkül és simán nyertem a futamokat. Utána fokozatosan erősödött és ahogy fejlődtem úgy tudtam tartani a szintet, de volt hogy nem fejlődtem annyira mint kellett volna és médiumra kellett rakni az AI-t. Na itt nehéz fokozaton már ez elején is vért izzadok, esélytelen általában hogy közelébe legyek az elsőnek, még úgy is kikaptam hogy egy kategóriával feljebb volt már az autóm a fejlesztésekkel.. Vagy totál megszűnt (szerintem ez) a második részre jellemző fokozatosság, vagy még durvább lesz a gép később. Minden esetre a hard most már tényleg hard :DDD pedig a demoban még ment a dolog, jól becsaptak.

A fizika is más lett parányit, a kettőben kicsit olyan mint ha egy sínen mennének az autók, úgymond simán jár egy jól beállított autó. Itt jobban érezni a dolgokat egy picit, de nagyjából ugyanaz.

A műszerfalos nézet alaphelyzetben sem jó és ha a trükköt alkalmazzuk amit már valaki leírt a fórumban (90 fokra kell rakni egy menüpontban a nézetet) nekem akkor sem jó. Így én maradok a klasszikus kocsi orra elejéből látom az egész utat+visszapillantó párosnál. Ez elbaszták..driftelni nagyon jó a kormánnyal, mármint hogy látom hogyan kormányzok ellen vagy valami az igaz, de nekem igazából nem jön be hogy alig látok valami az útból. Igazából ezt egy játékban nem is lehet megcsinálni szvsz, max majd 3d-ben/homorú tv-kkel...

A zenék jobbak, a játék szebb, töltés ügyileg sem vészes, magát a verseny sokáig tölti de utána ok. Egy versenyt aki szereti a kihívást párszor újra kell kezdeni hogy megtaláljuk azt a szintet ami még megy, az újrakezdés meg gyors.

Az ellenfelek kicsit agresszívabbak, szerintem ezt nem kellett volna, egy nagy mínusz pont. Mínusz pont még a menüben egy két logikátlan rész. Pl. ha egy autóval akarok menni egy futamra amire az nem jó akkor felajánlja hogy butítja/upgradeli. Ide egyszerűen nem rakták be a manuális módot (kettőben csak ez volt ugyebár), hanem kettő backet kell nyomni. Illetve a már említett műszerfalas nézet állítása is kacifántos, emelem kalapom az előtt aki rájött.

Ezeket leszámítva nagyon ott van, semmi akadás, tényleg szebb. Több autós játékom asszem nem is lesz 360-ra. Részemről manuális váltást meg kell tanulnom, muszáj ha akarok valamit, pedig kettőben nélküle mentem és boldogultam. A limited editionös pendrive meg semmi extra, de világítani világít mint a franc. A kulcstartó meg minőséginek tűnik. Mivel jó nehéz. :)

[ Szerkesztve ]

(#37327) Ebit válasza alien_ (#37312) üzenetére


Ebit
addikt

Az Elte űjabb verziójában, már kevesebb tartozék van /kb ua. mint a Pro-é/

(#37328) Crazyman33 válasza KőrösiCsípős (#37299) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Figyelj mert egyszer mondom el.
Arra való, hogy bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidő függvény négyzetes időintegráljának meghatározására vezethető vissza, ezért a szabályozási kör minimális hibavarianciára való optimális méretezése egyenértékű ugyanezen kör olyan optimális determinisztikus szintézisével, amikor a célfüggvény az egyszerű négyzetes integrálkritérium, a bemenőjel pedig a sztochasztikus bemenőjel teljesítményspektrumának egyik multiplikatív összetevőjéből invertált determinisztikus jel, így a stacionárius sztochasztikus bemenőjelre minimális variancia alapon optimálisan méretezett állandó paraméterű rendszer egyszersmind négyzetes integrálkritérium szerint egy meghatározott determinisztikus jelre is optimális.

Amúgy komolyan, a Gugli a barátunk, Wiki pedig a barátnőnk. ;)

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37329) 4sal3 válasza Crazyman33 (#37328) üzenetére


4sal3
tag

ebben az a poén hogy a bnőm tényleg Vikinek hívják :D

(#37330) szaszlaci válasza alien_ (#37301) üzenetére


szaszlaci
addikt

Ezen a pofán mennyit röhögtem, nagyon passzol!

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#37331) Crazyman33 válasza Peat;) (#37326) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Nem olvastad a válaszom (#37196), vagy olvastad csak nem akartál majdnem szombatig játszani vele?
Akkor szinte egy véleményen vagyunk! ;)
Az ellenfelek hardon? Na, azt még nem próbáltam, eddig közepesen volt, de ma átállítom. Úgy több pénzt ad amúgy?
Viszont akkor már nem biztos hogy korrekten versenyeznek az ellenfelek, vagy igen? Leszorítanak? Beszúrnak féktávon?

Még a 3 demóban is sínautózás volt, itt azért már elég jól billegnek az autók.
A cockpit nézet valóban lehetne jobb. Én is mindig motorháztető nézetből játszom, így nagy volt az öröm mikor megláttam hogy kaptunk egy tükröt.
Azt nem értem hogyha a 2-t kézi váltóval nyomtad akkor a 3-nál miért kell megtanulni?

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37332) Crazyman33 válasza 4sal3 (#37329) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Nincs olyan fórum ahol ne kapnék ilyen választ! :B
Amúgy "W"!

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37333) Sickboy25 válasza Crazyman33 (#37328) üzenetére


Sickboy25
addikt

aham már értem is :K a z "alapon" szó nem világos valaki elmagyarázná?? :DDD :))

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37334) Peat;) válasza Crazyman33 (#37331) üzenetére


Peat;)
veterán

Olvastam nyugi. :)
Hardon persze hogy több pontot kapsz, +10 vagy 15% már nemtom. De számomra esélytelen a móka, második tudok lenni egy felsőbb osztályú autóval akkor még fejlődni kell.

A 2-ben autó váltással nyomtam! Itt viszont a nehézség miatt akarom megtanulni a manuálisat, mivel egyértelmű időveszteség az auto mód. Viszont médiumon, de manuális váltással most sikerül nyeregetni, most megyek így. Egyelőre sokat is koccanok, a kettőben hardon sem koccantam az autókank ennyit. Szimplán agresszívabbak az ellenfelek szerintem, ez ide pedig nem kellett volna, a kettőben tökéletes volt az egyensúly.

(#37335) Mr.Grincs válasza alien_ (#37316) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szia,
Pü megy.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37336) sch_a válasza Peat;) (#37334) üzenetére


sch_a
addikt

Én hardon játszom, manuális váltóval. Viszont a blokkolásgátlót még nem mertem kikapcsolni, még a váltást is szoknom kell. Első évadomban nem is nyertem szinte futamot. Most már azért jobban megyeget. Úgy van esélyem csak megfogni az elsőt, ha annyira feltuningolom az autóm, hogy épp még beleessen a kategória-határba. Azért rendesen kell gépészkedni egy-egy győzelemért. Érintés nélkül nagyon nehéz előzni az élen. A rusnya kis felkiáltójellel is gondba vagyok egy-két pályán. Nem egyértelmű a festés. A klasszikus versenypályáknál szerencsére nincs vele probléma.

(#37337) Crazyman33 válasza Peat;) (#37334) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Nyugi? :D
pedig kettőben nélküle mentem
Azt hittem ezt az automata váltóra értetted. Bocs.
Igen valóban időveszteség. De vannak autók ahol ezt is ki kell tapasztalni. Van amelyiket érdemesebb még piros előtt elváltani van amelyiket érdemes pirosba forgatni. Bár szerintem ezek már annyira tizedek, ahogy tapasztalom, hogy igazán csak körversenyeknél jön ki az előny.
Koc nélküli köröm volt már, de versenyem még nem. Amúgy általában nem előzök egyből, kivárom a tiszta helyzeteket.

Na, elszívok egy cigit és kipróbálom hard ellenfelekkel.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37338) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Miért van az hogy bekapcsolom a boxot és rögtön ahogy indulna a játék, kiírja hogy vegyem ki a lemezt és takarítsam meg majd raktam vissza!
Ha leokézom és play-re megyek akkor rögtön elindítja, szóval még ki sem kell vennem a lemezt! Mellesleg a lemezen egy hajszálkarc sincs!

Üdv: Csabee.

(#37339) Crazyman33 válasza sch_a (#37336) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Kapcsold ki nyugodtan, hidd el jobb lesz. Persze szokni kell, de legalább közelebb kerülsz az autó vezetés élményéhez. Főleg ha van kormányod. Kikapcsolt ABS-nél érdemes menni egy próba gyors kört és belőni a féket. Nekem pl. alapból kurva érzékeny volt. Legkisebb érintést is padlónak érzett és egyből satuzott. Ilyenkor persze mint az életben, tekerheted a kormányt, álló kerékkel sehol nem fordulsz be. Ekkor érdemes a fék holtjátékán állítani, úgy hogy növeled az alsó holtpontot. És ilyenkor már normálisan kezelhető a fék.
Arról nem is beszélve hogy mennyivel könnyebb a bal lábas fékkel. Vannak olyan kanyarok ahol nem érdemes visszaváltani (idő veszteség plusz leesik a fordulat) Egyszerűbb picit belepöccinteni a fékbe, gáz elvétel nélkül, mint a nagyok. És már kint is vagy a kanyarból.Stb.

Úgy van esélyem csak megfogni az elsőt, ha annyira feltuningolom az autóm, hogy épp még beleessen a kategória-határba.
Sokat kell vezetni és belejössz. Próbálj meg nem erőlködésből nyerni, csak lazán. Ne akarj az első körben az első helyen lenni. Vannak helyzetek mikor az utolsó kanyarban előzöm meg az elsőt. Figyelj a váltásokra. A gép sokszor visszavált olyan kanyarokban amikor nem is kellene (ezért is jobb a manual), elég ha elveszi az ember a gázt egy kicsit és hagyja abban a sebességben. Aztán padló.

Szóval adj magadnak egy esélyt és kapcsold ki az ABS-t. Ha nem megy visszakapcsolod és megy minden tovább. Ha kipörgésgátló nélkül megy a tökéletes rajt akkor ez is menni fog.

Jut eszembe!
Első évadomban
Már lenyomtál egy évadot? :U

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37340) Thome


Thome
addikt

Na, senkinek sincs ilyen HDD takarója eladója? A helyi konzolboltba 2 rongyért akarta adni a tag.. Hol él ez... :(((

Egyébként csak pont ilyen színű a jó, mivel Premium kategóriás a boxom, és az arcade talpa, meg teteje az világosabb...

(#37341) Sickboy25 válasza Thome (#37340) üzenetére


Sickboy25
addikt

asszem sch_a írta, hogy neki van!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37342) Thome válasza Sickboy25 (#37341) üzenetére


Thome
addikt

Igen, de azt is írta asszem' , hogy Arcade gépe van. No meg ezzel szaladgáljon postára, meg ingyenélő sem akarok lenni.

(#37343) Mr.Grincs válasza Thome (#37340) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én odaadom egy ezresért ha ott kettőért árulják:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37344) Thome válasza Mr.Grincs (#37343) üzenetére


Thome
addikt

Micsoda rendes úriember! :DDD

(#37345) Mr.Grincs válasza Thome (#37344) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az a baj, hogy nekem is kell. Gameren nézz szét. Én 2-t vettem 500ft ért:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37346) Thome válasza Mr.Grincs (#37345) üzenetére


Thome
addikt

Mostmár tényleg meg kell néznem azt a fórumot! :DDD :))
Kössz a tippet!

(#37347) Mr.Grincs válasza Thome (#37346) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nincsmit. Beírod hogy ezt a fedelet keresed. És az ajánlatokat pübe várod. Azt szerintem csak a postaköltséget kell majd kifizetned neked is mint nekem. Azt mondta hogy a postköltséget fizessem ki csak, a fedelekért nem kért semmit.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37348) Thome válasza Mr.Grincs (#37347) üzenetére


Thome
addikt

Lehet hogy csak alkalmi vétel volt, de megpróbálom! :)) Mégegyszer köszi!

(#37349) Mr.Grincs válasza Gebriel (#37043) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ezt a linket kerestem :R Ennyiért be is ruházok egy Elite gépre.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37350) Thome válasza Mr.Grincs (#37347) üzenetére


Thome
addikt

Beregisztráltam, de a fórumon hova írjam be, hogy mi kell nekem? Egy totyikot tudnál dobni PM-ben?

Köszi! :))

Szerk: Vagy ennek új topikot kell nyitni és ennyi?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.