Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37751) Csabee. válasza Djuree (#37750) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Soha nem játszottam tekkennel :)

Üdv: Csabee.

(#37752) heihachi válasza Csabee. (#37751) üzenetére


heihachi
addikt

Ülj le, egyes.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37753) Djuree válasza Csabee. (#37751) üzenetére


Djuree
félisten

azt nagyon rosszul tetted. akkor a 6-ot szerezd be, lesz mit bepótolni. sztem a legjobb verekedős játék...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37754) Ebit válasza Djuree (#37753) üzenetére


Ebit
addikt

Tekken 6 -hoz szükséges valami gépfrissités?

(#37755) BaLee válasza Ebit (#37754) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ha kell hozzá frissítés azt automatikusan feltelepíti úgyis, mert rajt van a lemezen. Szóval külön nem hiszem, hogy kell hozzá bármi.

(#37756) zack válasza Csabee. (#37748) üzenetére


zack
nagyúr

Jó! Próbáltam. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37757) Csabee. válasza heihachi (#37752) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:DD Kipróbálom! Gondolkodtam múlthéten hogy eladjam a Boxom, de hát annyi új jó game jött ki hogy tutira megtartom :D

Üdv: Csabee.

(#37758) pusztai6


pusztai6
csendes tag

Helló. KB egy hónapja vettem egy Xbox 360 Pro konzolt és az utóbbi időben belassulásokat vettem észre játékokban. Pl a Gears of Warban ha sokan lőnek egyszerre, akkor szaggatásszerűen belassul a játék, de leginkább a videóbejátszásoknál lehet észrevenni. Korábban semmi probléma nem volt vele. Mi lehet a probléma?

(#37759) sch_a válasza pusztai6 (#37758) üzenetére


sch_a
addikt

HDD-ről játszod?

(#37760) szaszlaci válasza pusztai6 (#37758) üzenetére


szaszlaci
addikt

Az nem jó, nekem nem lassúlt az a játék. Ilyen dúrva chip túlmelegedésnél szokott lenni állítólag.
Nem lehet, hogy csak megszoktad, és már jobban észreveszed a hibákat?

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#37761) Ebit válasza BaLee (#37755) üzenetére


Ebit
addikt

Köszi

(#37762) pusztai6 válasza sch_a (#37759) üzenetére


pusztai6
csendes tag

Helló. Igen HDD-ről játszom. A Dirt 2-nél is észrevettem ilyesfajta hibákat és a Prototype-nál is. A GTA 4 számomra egyenesen játszhatatlan ugyanis nem csak lassul hanem ha forgatom a kamerát kissé akadozva megy.

(#37763) zack válasza pusztai6 (#37758) üzenetére


zack
nagyúr

Néha nekem is van ilyen, én is HDD-ről játszok. Nem hinném hogy ez hiba lenne. Forza 3-nál is van ilyen, de ritka. Általában amikor sok információ van a képen. Sztem néhol kifogy a RAM-ból, és amikor mikroakadás van, akkor ürít. Vagy a proci cache fogy ki és azt üríti. De az is lehet hogy a vinyó cache telik meg. Sztem valami hasonló lehet, mert nem minden játéknál van.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37764) sch_a


sch_a
addikt

Nálam a Dirt2-nél pl. a visszajátszások akadtak, legalábbis amíg fel volt másolva a HDD-re. Amint töröltem, és lemezről játszottam, ment rendesen. Mondjuk játék közben nem vettem észre, hogy akadt volna.

(#37765) zack válasza sch_a (#37764) üzenetére


zack
nagyúr

Ez biztos vinyó cache... ;) Nálunk is az lehet. Nem hinném hogy bármelyik hardver elfogyna játék közben, amikor folyamatosan azt hangoztatják hogy még mindig nincs igazán kihasználva az XBox hardvere. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37766) Thome


Thome
addikt

Én ezért nem vettem HDD-t! :DDD :DD :DD :))

(#37767) pusztai6


pusztai6
csendes tag

A Gears of War 1-ben a legutolsó pályán, amikor egy száguldó vonaton kell előre nyomulni, ott van egy olyan rész, hogy a vonat tetejéről kell aprítani azokat a repülő akármiket. Na ott végig lassul az egész. Akkor is van ilyen belassulás ha pl valakit közelről kezdessz el lőni és ilyen jelenségek korábban nem voltak. Nem hinném, hogy megszokás miatt látom ezeket, ugyanis akkor nem volna ennyire feltűnő.

(#37768) zack válasza Thome (#37766) üzenetére


zack
nagyúr

Mi is tudunk HDD nélkül játszani... ;] Egyébként sem annyira zavaró, mert ritkán van. Sztem azért a vnyónak több az előnye mint hátránya. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37769) Thome válasza zack (#37768) üzenetére


Thome
addikt

Jó dolog a vinyó, de ha nem volt rá keret! :DDD

(#37770) Peat;) válasza pusztai6 (#37762) üzenetére


Peat;)
veterán

A gta4 alapból is szar. Többi passz, de azért a mai konzoljátékoknál egyáltalán nem ritka hogy beakad itt ott, de ha előtte jól ment akkor lehet készülődhetsz a microsoft szervizre.

[ Szerkesztve ]

(#37771) Sickboy25 válasza Peat;) (#37770) üzenetére


Sickboy25
addikt

miért szar akadozik? Pont most akarom megvenni, mert imádom a játékot :K

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37772) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Én az új Dragon Ball demóját próbáltam ki... hát nem estem tőle hanyatt, az előző jobban tetszett.

Sic Parvis Magna

(#37773) Thome


Thome
addikt

Kellene 3 ember még egy kis Cod5 zombuláshoz. Nem feltétlen a ma estére gondoltam, mondjuk a holnapi nap bármely időszakában megfelel! :)

4 magyarral élvezetesebb lenne, mint külföldiekkel.

(#37774) Sickboy25 válasza Thome (#37773) üzenetére


Sickboy25
addikt

be kell szereznem ezt a cod5-öt! Én is kaszabolnék veletek!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37775) Mr.Grincs válasza Thome (#37723) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Majd szombaton zombulunk, este fele. Mert péntekig nem vagyok otthon. Péntek este meg buli szombatig.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37776) Gebriel válasza heihachi (#37745) üzenetére


Gebriel
veterán

MGS mostanáig volt azaz az MGS4 volt az utolsó exkluzív Playstation cím.
[link]

(#37777) Thome válasza Mr.Grincs (#37775) üzenetére


Thome
addikt

Mr.Grincs: Szombatra úgyis zombi leszel, majd legalább tudsz az ő "fejükkel" gondolkodni! :DDD Ja igen, ma volt meg a rekordom, 14. körig jutottunk el néhány külföldivel.

Gebriel: Szombatra tedd magad szabaddá, és kérd vissza a Cod5-öt.

Sickboy25: Péntek estig/Szombat reggelig szerezd be! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37778) Gebriel válasza Thome (#37777) üzenetére


Gebriel
veterán

Csak nehogy úgy járjak mint tegnap a COD4-el :P

(#37779) heihachi válasza Gebriel (#37776) üzenetére


heihachi
addikt

Arra gondoltam :B

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37780) Mr.Grincs válasza Thome (#37766) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Vegyél vinyót mindenképpen egyszer ha lesz rá kereted, mert igazán megéri. Már csak a demók és az olvasófejkímélés miatt is.

Szuperul megy az új SKÓT Elite gépem. Nem bántam meg egyáltalán, hogy újonnan vettem meg. Konzolvilágnál volt 58,9K hála Gebrielnek, mert ő dobta be a hasznos linket. :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37781) Gebriel válasza Mr.Grincs (#37780) üzenetére


Gebriel
veterán

:D :B
De miért SKÓT? :DDD

heihachi
Mikorra várható a megjelenés tudod esetleg ? :B

[ Szerkesztve ]

(#37782) Thome válasza Mr.Grincs (#37780) üzenetére


Thome
addikt

Mr.Grincs: Majd veszek, ráérek vele, de igazából majd egy új gépet veszek szerintem, mert az is a HDD annyiba kerülne, mint hogy én most eladjam a boxom, és hozzátegyem a 60/120gigás HDD árát! :DDD

Most a fülhallgató vásárlása van soron, de voltam a teccsóban, és nem volt semmi ilyen... :O Volt mono, de mikrofon nélkül...

Gebriel: Nem járhatsz úgy! Már nincs mit felcserélni! :DDD

(#37783) heihachi válasza Gebriel (#37781) üzenetére


heihachi
addikt

Sajnos nem tudom, de nagyon kíváncsi vagyok, mert a PS3-as MGS4-et űberelni, hát finoman szólva is közel lehetetlen.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37784) Gebriel válasza Thome (#37782) üzenetére


Gebriel
veterán

Veled ne járjak úgy mint tegnap ;]
Hívtál COD-ozni aztán leléptél :P

heihachi
Na igen, az egy remekmű :K

[ Szerkesztve ]

(#37785) Thome válasza Gebriel (#37784) üzenetére


Thome
addikt

Írtam az okát, de Cod4-ezni biztos nem fogok online, az már egyszer tutifix! :DDD Felnyomta a vérnyomásom egy picit. :))

(#37786) Thome


Thome
addikt

Vezetékes Joy-om cserélném Wirelessre! :D

Hátha van itt olyan ember, aki a pc-hez is használná, én nem fogom, és akkor már jobb a vezeték nélküli!

Pm-ben írjá, de asszem kiteszem hirdetésbe, hadd tudjon irkálni a sok flémer! :DDD

(#37787) Thome válasza Thome (#37786) üzenetére


Thome
addikt

(#37788) mad1


mad1
veterán

1.Clean the disc with a soft cloth
2.Restart the console
For more help,go to
www.xbox.com\support

A fejet ma csereltem,de meg mindig ugyanezt csinalja...Minden jateknal csinalja...
Mi a fraszt tegyek???

Ne szemetelj ! = Steam

(#37789) Sanya válasza mad1 (#37788) üzenetére


Sanya
nagyúr

új dvd meghajtót kell beszerezzél.

mivel a dvd meghajtó csere nem olyan egyszerű, keress fel egy rendes konzolboltot.
( mivel speciális , kódsorral ellátott drive-okkal hajandó elindulni az alaplap, és az mindig más)

olyan 8-15.000 forint között mászkál.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#37790) Ebit válasza mad1 (#37788) üzenetére


Ebit
addikt

Milyen drivod van?

(#37794) mad1 válasza Ebit (#37790) üzenetére


mad1
veterán

TS-H943 TOSHIBA-SAMSUNG
Ebben csereltem SF-HD63 AS fejet.
(#37789) Sanya : Uj romot? Nem lehet hogy be kell csak meretni a fokuszt?

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#37795) dunc válasza Legolas (#37793) üzenetére


dunc
nagyúr

Lehet benne valami :U DE a célja nyílvánvaló,vagy te csak hobbyból buheráltad a géped?
Te dolgod PONT

(#37796) Ebit válasza mad1 (#37794) üzenetére


Ebit
addikt

a fejcsere során beállitják/elméletileg/

(#37797) tiv83us válasza Legolas (#37793) üzenetére


tiv83us
veterán

Szoval azert flesselted ki a geped, mert epp nem volt mas tennivalod...
En meg ma szulettem.
Egyebkent valoban azt csinalsz amit akarsz a gepeddel, csak ahogy a flashelest altalaban /mindig/ azert vegzik el, hogy masolt jatekokkal bohockodjanak, ami persze minket nem erdekel, ezert is emeltem ki a cimben nagybetukkel amit kiemeltem.

"Bocsi, de az XBOX firmware módosítása nem törvénytelen. Azt csinálsz a gépeddel amit akarsz, meg is eheted késsel villával.
Játékok másolása és azok terjesztése, felhasználása, na az gázos."

Persze ezzel lehet probalkozni "megkerulni" a dolgokat, de ettol fuggetlenul a hazi szabalyzatunkat magasrol leszarni latszol, amit igen zokon vesznek azok, akik becsuletes modon hasznaljak konzoljukat es nem a matricat buzergaljak, hogy a megganyolt boxukat visszacsereltessek...:U

Szerintem tul is beszeltem, igy kovetkezetesen megkapod a jaro egy nap pihit.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#37798) Mr.Grincs válasza Gebriel (#37781) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát azért skót mert kispórolták belőle a sok jó kábelt. HD-AV, Gyári HDMI, Akkor az a másik optikai kábel vagy mi a bánat adapter amire a hangcuccokat lehet rávarázsolni.

Thome: Teljesen igazad, van.. Addig szálj ki belőle amíg egyben van a vas és még ér valamit. Nekem meg eszem ágában sem volt Elite gépet venni, csak 120as HDD-t. Aztán Gebriel bedobta a linket akkor kezdtem el gondolkodni. Osztottam szoroztam és eladtam a vinyómat meg a gépemet és hozzávágtam még pár db ezrest és inkább vettem egy zsír új 0 kmteres gépet 120as hddvel. És tudom azt hogy új hibátlanul megy és nem lesz vele semmi gond. A másik is hibátlanul ment.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37799) Thome válasza Mr.Grincs (#37798) üzenetére


Thome
addikt

Egy ideig mindenképp meglesz, nem tudok mit csinálni, nincs másikra keret.
Ha be 3 ledesedik, (én is osztottam-szoroztam :DDD ) akkor az jött ki, hogy olyan hűdesokat nem is buknék a dolgon, sőt... :D

De igazándiból nem érdekel, lesz ami lesz!

(#37800) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Kipróbáltam a forza 3 at , azthiszem a raceproor félbehagyom:D ez nagyon jooo ajánlom mindenkinek.

Üdv: Csabee.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.