Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37251) Csabee. válasza Mr.Grincs (#37248) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem magyarázott illetve annyit hogy én küldtem 4játékot ami 6 lemezes
ő meg küldött nekem 4 játékot (4lemez) és hogy fifti fifti mert 4-4 játék :D Csak minden lemezt törölnöm kellett mer lezabálta, egyik karistos.. És még ő oltott le! Szerencsére isten nem ver bottal és 3led-et kapott
Mind1 nem érdekel :D

De ne erről beszéljünk! Xbox natale mikor jön?

Üdv: Csabee.

(#37252) Mr.Grincs válasza Gebriel (#37250) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Igen ez a tipikus, bort iszik és vizet prédikál.

Csabee: Sajnálom, hogy becsapott. Nem is gondoltam róla. Eladtam neki anno a gyári MS VGA kábelemet 4K ért. Személyesen találkoztam vele székesfehérváron és nem látszott rajta hogy lehúzós dzsó.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37253) 30z.Samu válasza Csabee. (#37251) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Csak minden lemezt törölnöm kellett mer lezabálta"

Ez nagy! Hogy a 3.14csába lehet lezabálni egy lemezt? :Y :))

Sic Parvis Magna

(#37254) sch_a válasza Crazyman33 (#37243) üzenetére


sch_a
addikt

Játszottál már vele? Engem sosem tudott sokáig lekötni egy arcade játék, szemben a szimulátorokkal. De azért szvsz a Race Pro elég gagyira sikeredett.

(#37255) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Mindenkinek hangos a lemezolvasója az Xbox-ban?

Üdv: Csabee.

(#37256) Sickboy25 válasza Csabee. (#37255) üzenetére


Sickboy25
addikt

nekem az elitben nem, de a prémiumban az volt :K

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37257) eddie17 válasza Crazyman33 (#37243) üzenetére


eddie17
addikt

A racepro tényleg nagyon gyenge lett. Én is probálkoztam vele, de egyszerűen nem...
Final Countdown:D

(#37258) eddie17 válasza Gebriel (#37242) üzenetére


eddie17
addikt

Én készen állok, toljuk neki:D
Mod: na ezt elbasztam, ilyen amikor 3 órát alszik az ember... nem akartam két hsz-be..

[ Szerkesztve ]

(#37259) Nikitan válasza Csabee. (#37255) üzenetére


Nikitan
csendes tag

másold fel a vinyóra :)

(#37260) Csabee. válasza Sickboy25 (#37256) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Elite-ben halkabb a CD olvasó?? Ez általánosság? vagy csak a tiedben? Mert enyémbe viszonylag hangosan zúg..

Szaszlaci: nincs hdd-m :D és nem is lesz :)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#37261) Gebriel válasza eddie17 (#37258) üzenetére


Gebriel
veterán

Én online vagyok ;)

(#37262) eddie17 válasza Gebriel (#37261) üzenetére


eddie17
addikt

Egy gyors ebéd, és szerintem mehetünk. A többi katona merre van? Nem lesz egység ma sem?:D

(#37263) Gebriel válasza eddie17 (#37262) üzenetére


Gebriel
veterán

Oké jó étvágyat.
Úgy néz ki többi katona fasírtban van...

Jön valaki OF2 co-op-ba? :))

[ Szerkesztve ]

(#37264) Csabee.


Csabee.
nagyúr

RacePro-ban már 25 futamot lezavartam:)

Üdv: Csabee.

(#37265) Crazyman33 válasza sch_a (#37254) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Játszottál már vele?

A Shift-el?
Egy versenyt mentem vele és túladtam rajta. Egy rakás szar. Kurva nagy volt a felhajtás körülötte, gondoltam bepróbálom amíg nincs Forza3. Az év csalódása számomra, sokat vártam tőle. Nevetséges, semmi köze az autóversenyzéshez, főleg nem a szimulátorhoz.

(na, most jöhetnek az NFS fanok, mert jönni fognak)

[ Szerkesztve ]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37266) Crazyman33 válasza Csabee. (#37264) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Nem az a lényege egy szimulátor játéknak hogy darálod a versenyeket.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37267) sch_a válasza Crazyman33 (#37265) üzenetére


sch_a
addikt

A race pro-ra gondoltam.

(#37268) Gebriel válasza Crazyman33 (#37265) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha tudod, hogy jönni fognak akkor miért kell a flame? :U

[ Szerkesztve ]

(#37269) Thome


Thome
addikt

30z.Samu: Azt tudom, csak kellene még néhány cím. A nővéremnek kellenének játékok, amivel ő is tud játszani! :DDD

4sal3: Kb Arcade packot vettem, de Premium gépet kaptam, vezetékes joy-al, HDD, és memóriakártya nélkül, papírok nélkül... Végülis olcsón vettem meg, tehát egy szavam se lehet! :DDD Tehát, semmilyen lemezt nem kaptam hozzá.

Crazyman33: Szinte a Shift miatt vettem x360-at, mert annyira bejött a pc-n! :DDD De kinek mi tetszik, nekem nagyon bejön!

(#37270) Gebriel válasza Thome (#37269) üzenetére


Gebriel
veterán

Thome jössz CF2 mert akkor már hárman lennénk? :))
Eddie17-vel már készülünk rá..

[ Szerkesztve ]

(#37271) Csabee. válasza Crazyman33 (#37266) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hogy érted hogy nem az a lényege? Mért mi más lenne a Carrier Mode lényege?
Már megcsináltam az A,B,C osztályú versenyeket, majd este folytatom a D osztállya!

Üdv: Csabee.

(#37272) Thome válasza Gebriel (#37270) üzenetére


Thome
addikt

CF2 nem, maximum OF2... :DDD

Megpróbálom beüzemelni a live-t, ha tudom!

Szerk: Single módba, asszem' a 6. küldetésnél vagyok, mikor ki kell menteni 2 helikopteres tagot, és most ott tartok hogy már bementem hozzájuk, és most menekülni kellene... Valaki tudna segíteni hogy kellene megoldani? Kb bevagyunk kerítve... :)) Mert nem akarnak jönni, csak ott lövöldözgetnek azok a gyökerek (pilóták), de bármit próbálok csinálni, Fálov mí, meg mittómén, sehogy sem akarnak jönni! :D

[ Szerkesztve ]

(#37273) szaszlaci válasza Csabee. (#37260) üzenetére


szaszlaci
addikt

Mííílyen szaszlaci? Ő nem én vagyok, csak az avatar azonos :)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#37274) Crazyman33 válasza Gebriel (#37268) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Neked magyarázzam? Hiszen te is tudod, "Olyan világban élünk, amelyben a limonádé... :D
Már kibaszottul idegesít hogy ilyenek az emberek és kihozzák belőlem az állatot. Amúgy pedig nem muszáj felvenni a kesztyűt.
Az én véleményem is egy a sok közül, olyan mint lyuk a seggen, mindenkinek van.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37275) Csabee. válasza szaszlaci (#37273) üzenetére


Csabee.
nagyúr

íí elnézést :D Benéztem, Te Crazy sem válaszolt nekem :D

Üdv: Csabee.

(#37276) Crazyman33 válasza sch_a (#37267) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Persze, ezt még anno írtam csak egy másik fórumon.
"Race Pro

Hatodik napja játszom a Race Pro-t.Nagyon tetszik.
Grafika nem olyan mint a GT5P-nél, de ezt felejteti a játékélmény. Mondjuk csak a környezet nincs annyira kidolgozva, az autókat profin megcsinálták. Az effektek is tökéletesek, füst, lángok. Eddig észre sem vettem, csak tegnap mikor mentem egy BMW-vel, hogy elég komolyan felizzik a kipufogó, és a féktárcsa. A videón sajnos nem látszik mert gyenge minőségű. (a BMW 320si-vel megyek.)
Autók fizikája elég komoly számomra, sokkal de sokkal élethűben viselkednek Pro módban mint a GT4-ben. Ha kanyarban fékezel egy nagyot, nem tudod befordítani az autót. Emiatt nagyon kellett eleinte arra figyelnem, hogy ne fékezem állóra, és jobban kihasználjam a motorféket.
Három fokozat van: Novice, Semi-Pro, Prof. A profiban mindent kikapcsol, még a csíkot is. Egyedül a váltót tudod variálni (automata/manual). Meg kellett szokni a vezetést, de most már csak profiban megyek.
Maga az autó nagyon stabil, jól irányítható mind kormánnyal és kontrollerrel. A kontroller setup nagyon részletes.
Az autók törnek. A videón a második körben direkt neki mentem a falnak, hogy mutassam a sérülést. Aztán 8:31-nél ismét mert az előzőnél elfelejtettem kívülről mutatni. Jobb első defekttel már nem is volt olyan egyszerű az élet.
A box utcába menet tudsz választani, hogy tankolsz, kereket cserélsz, vagy mindkettő, vagy javítasz és kerék és tankolás.
A kerékcserét nem mutatják, mondjuk úgy még nem néztem, hogy csak kerékcserénél mi van. Autó beállításai is elég részletesek, de ezekbe még nem nyúltam bele, sok mindent lehet állítani.
Verseny előtt lehetőség van kvalifikációra. A pályán verseny közben zászlójelzések vannak érvényben, plusz szóban is figyelmeztet mindenkit mi történik a pályán.
A képernyőn a fő hangsúlyt a fordulatszámmérő óra kapta. Nagyon ötletes, mint némelyik személy autóban a valóságban.
Körben a karika pirosodik, a szemed sarkából tök jól látni.
Nyilakkal mutatja a kanyarokat, és egy ajánlott sebességfokozatot. Semmi segítség hogy hol fékezz (pl. villogó fokozatszám). Térkép bal oldalt, a helyén gombnyomásra megjelenik a versenyben résztvevők listája.(videón 1:34-nél)
A videón megmutattam a nézeteket is.
Az ellenfeleket erősségét két fokozatban lehet állítani: hard/very hard. A száma max 15 lehet.
A eventek A-H-ig vannak. Most még azokat csinálom.
A "D"- nél tartok. Minden events-nél ő adta az autót. Mindig futni kell egy adott pályán egy szintidőt csak úgy engedett be. Aztán mehet a verseny. Első jogsinál 1 feladat, "B"-nél 2, "C"-nél 3, "D"-nél már 6 feladat. Minden feladat 3 verseny. Van bőven dolog.
A verseny fajták:
Mini Cooper, WTCC, WTCC87, WTCC Extreme, Caterham CSR200LE/260/300, Radical SR3/4, GT Club, GT Sport, GT Pro, Formula BMW, Formula 3000, Audi R8, Apollo Gumpert, Koneigsegg CCX/CXR, Viper SR10
Ha kell leírom az autó típusokat is, itt van előttem papíron.
A következő országok pályái elérhetők single módban:
Svéd, Angl, Cseh, Brazil, USA (2db), Kina, Olasz, Német, Francia, Portugal, Spanyol. Hogy később lesz-e még az majd kiderül.
Az autók választhatók alap festéssel, vagy gyári csapat színével, matricájával, rajtszámával. Tehát olyan kinézettel ahogy a valóságban is kinéz.
Van benne single, events, championship, time trial, practice menüpont.
Az online részében elég sok menüpont van, ha jól néztem te is tudsz csinálni versenyt. Te választod ki a pályát, az autót, a körök számát aztán várod hogy jöjjön valaki vagy hívsz valakit."
VIDEO
Aztán jött a Forza2.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37277) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Ide is betolom a lényegtelen eseményt, csináltam egy PC házat :)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#37278) Crazyman33 válasza Csabee. (#37271) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Bocs, rosszul fogalmaztam! Azt akartam írni, hogy nem csak. Hozzá teszem megint hogy szerintem.Kb. úgy élvezem mint egy fps rajongó aki beszarik a COD-tól vagy mittudoménmitől.
Nem röhög! Van amikor a győzelem ellenére restartolok, mert úgy vezettem mint egy barom. Szeretek sportszerűen nyerni, és a játék adta lehetőségeket kihasználni. Élvezem a versenyeket. Visszamegyek megcsinálom más autókkal is, keresem a kihívásokat. Aztán go tovább. Anno vettem a fáradtságot és megtanultam kezelni az autókat a játékokban minden segítséget kikapcsolva kormánnyal. Most már az első versenytől kezdve úgy ülök neki egy új játéknak. És így azért nem mondhatnám hogy darálós, főleg ha benézel egy kanyart. Nem vagyok profi, nálam vannak jobbak.(Pl.eddie17, és még akit kihagytam). A Forzában a visszatekerést elvből nem használom. Azt a 6 éves fiaimnak megmutattam hogy kell használni, a többi segítséggel együtt.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37279) Csabee. válasza Crazyman33 (#37278) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:) Nekem nincs kormányom! Ezt végig viszem már! Aztán jön a Forza3 :)

Üdv: Csabee.

(#37280) Crazyman33 válasza szaszlaci (#37277) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Ötletes!
Nagyon el lehetett dugva az anyag, mert egy jó ideje nem gyártanak 19-est. Máskor figyelj a szálirányra, főleg az előlapon!

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37281) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Nyah! Megvolt a 2. fagyása a boxnak, mióta nálam van. :U

Sic Parvis Magna

(#37282) szaszlaci válasza Crazyman33 (#37280) üzenetére


szaszlaci
addikt

Midenem abból van (asztal, hangfalak), és valóban nem volt már sok, szálirányt még csak álmomban sem vehettem figyelembe, jó, hogy el nem fogyott az anyag menet közben :D

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#37283) Gebriel válasza Thome (#37272) üzenetére


Gebriel
veterán

Sikerült? :B

(#37284) Thome válasza 30z.Samu (#37281) üzenetére


Thome
addikt

Nekem is befagyott tegnap, egy játékot nyomattam, mikor mentett volna, akkor fagyott be, és a mentés használhatatlan lett. Mondanom sem kell, tiszta ideg voltam + a játékot is elfelejtem mostanába betenni a box-ba... :(((

Gebriel: Még nem csináltam meg, kerekítenem kell valahonnét egy utp kábel "toldót", már ha létezik ilyen. Amivel a 2db Utp kábelt össze tudom "toldani", mivel nincs olyan hosszú kábelem, ami odaérne. De rajta vagyok a megoldáson! :))

[ Szerkesztve ]

(#37285) 30z.Samu válasza Thome (#37284) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én Fifáztam és pont megnyertem az elődöntőt, elnyomom az animációt és jött a fagyi. Gondoltam magamban szakadjon meg, játszhatom megint le a meccset! De 1 év alatt ez volt a 2. fagyása, szóval különösebben nem idegesít a dolog.

Sic Parvis Magna

(#37286) 4sal3 válasza 30z.Samu (#37281) üzenetére


4sal3
tag

nekem eddig kb fél év alatt (vagy talán kicsit több) 4x fagyott le a box.
sajnos semmi nem tökéletes, de nekem mentés közben még nem fagyott le.

(#37287) 30z.Samu válasza 4sal3 (#37286) üzenetére


30z.Samu
félisten

"sajnos semmi nem tökéletes"

Ez így is van. :K

Sic Parvis Magna

(#37288) Don47


Don47
tag

Nekem is viszonylag sokszor fagyott le... (aztan egy ido utan 3 led lett a vege, nem tudom mennyire van kozuk egymashoz).

Volt hogy epp mentes kozben... a FarCry2 vege fele. :D az egeszet ujra kellett kezdeni.
Az volt az utolso jatek, ahol csak egy mentesem volt.

[ Szerkesztve ]

Xbox Live: Oberst Don47

(#37289) alien_


alien_
őstag

Ma regisztráltam az Xbox-ot, amit hétfőn vettem, és valami érdekesre lettem figyelmes:
Warranty Expiration: 1/2/2012 7:00:00 PM
WTF!? :D

Swarm is coming.

(#37290) SteelRage


SteelRage
csendes tag

Sziasztok!

Az Elite a "legjobb" ugye?
És most egy új Elite mennyibe kerül? Vagy az nagyon függ bolttól is?

(#37291) Gebriel válasza SteelRage (#37290) üzenetére


Gebriel
veterán

(#37292) CHIPman válasza alien_ (#37289) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Azért volt ilyen olcsó? +1,5 hó gari... Szégyellje magát az Amazon. :)

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#37293) SteelRage válasza Gebriel (#37291) üzenetére


SteelRage
csendes tag

Wow!!

Lehet nemsokára megajándékozom magam egy ilyennel, köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#37294) alien_ válasza CHIPman (#37292) üzenetére


alien_
őstag

Nem tudtam, hogy két év garival veszem :) A Premium -ra csak 1 év volt.
Viszont most van negatív fejlemény is: egy órája adtam el a Premium-omat, és utána vettem észre, hogy nem adtak komponens kábelt az elite-hez.. Az új kiszereléshez már nem jár. Ha ezt előre tudom... Bahh. Mehetek HDMI -t keresni olcsón...
Mit kell figyelni? Mindegy, hogy 1.2 vagy 1.3 -s kábelt veszek?

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#37295) alien_


alien_
őstag

Közérdekű közlemény:
Mindenkit figyelmeztetek, hogy az új, ezüst dobozos Elite -ekhez NEM adnak komponens, sem HDMI kábelt, de még optikai átalakítót sem tartalmaz az új kiszerelés! Csak kompozit jár hozzá, ami HD jel átvitelére alkalmatlan!
A jó hír az, hogy ezek mind Jasper lappal szerelt példányok, és kisebb "power brick" is jár hozzájuk. (kép)

Jasper, kispórolt tartozékokkal

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#37296) SteelRage


SteelRage
csendes tag

[link]
Ebből hogy állapítsam meg hogy ezüst dobozos vagy sem? :D

(#37297) alien_ válasza SteelRage (#37296) üzenetére


alien_
őstag

"A konzol felszerelése: egy HDMI port, egy fekete, drót nélküli kontroller, Av kábel, fejhallgató ."

Ez az új Elite. AV kábel, szóval kompozit.
Nyugodtan vedd meg, mert ez legalább biztosan Jasper, csak számolj egy + HDMI kábellel.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#37298) SteelRage válasza alien_ (#37297) üzenetére


SteelRage
csendes tag

Köszi.

Úgy látszik már vak is leszek :(

(#37299) KőrösiCsípős


KőrösiCsípős
csendes tag

mi az a hdmi kabel?

(#37300) Sickboy25 válasza KőrösiCsípős (#37299) üzenetére


Sickboy25
addikt

ez ugye vicc :DDD :DDD ráadásul az 1 hsz -a

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.