Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38851) StLui válasza Tomics (#38850) üzenetére


StLui
veterán

Thome-nak is:
Hogy őszinte legyek azért lett MW2 mert a Forzát megvettem külön, akkor még nem gondoltam rá hogy lecserélem a régi gépem, csak egy poénos beírás miatt történt az egész hála cbr688-nak :DD
COD2-vel játszottam összesen pár órát :B

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38852) alien_ válasza StLui (#38848) üzenetére


alien_
őstag

kibontásról nem csináltam filmet

Ebben mi lett volna a pláne?
Látom, hogy youtube mostanában tele van ilyen unpacking videókkal..
Őszintén szólva már többször megfordult a fejemben, hogy én is feltöltök párat: Ahogy lelkes sikoltozás közepette kibontok egy 12-es guriga WC-papírt, vagy amikor kicsomagolom a vadi új extra fluoridos fogkrémemet...

Swarm is coming.

(#38853) StLui válasza alien_ (#38852) üzenetére


StLui
veterán

látod ezért írtam

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38854) eddie17 válasza alien_ (#38852) üzenetére


eddie17
addikt

Nem mostanában, már nagyon régóta megy ez, szinte a youtubbal együtt kezdődött.

Más: Újra box tulaj lettem, egyelőre ugyanaz a gamertag-om, kíváncsi vagyok korruptá tették vagy sem.

(#38855) Def26 válasza eddie17 (#38854) üzenetére


Def26
félisten

Most olvastam a HWSW -n. ;) [link]

"A gyártó felhívja a figyelmet, hogy a bannolás kizárólag a hardvert érinti, azaz a játékos az addig szerzett eredményeit és az összes felhasználói azonosítóját megtarthatja - ha azt átviszi egy új Xbox 360 konzolra. A Microsoft szerint ezzel a megoldással "mindenki jól jár", a játékos azért, mert nem kell újra felépítenie a gamer karrierjét, a gyártó pedig (kimondatlanul) azért, mert eladhat egy újabb konzolt."

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38856) alien_ válasza StLui (#38853) üzenetére


alien_
őstag

Rendben, reméltem hogy irónikusan írod =)

eddie17: MS napokban azt nyilatkozta, hogy a Gamertag -et nem bántják; Eleve az az érdekük, hogy vegyél egy új konzolt.

Swarm is coming.

(#38857) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Holnap én is megveszem az új gépemet + hozzá egy MW2-t. Nemhiszem hogy Super Elitet veszek, nem látom túl nagy értelmét.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38858) Thome válasza Mr.Grincs (#38857) üzenetére


Thome
addikt

Erre csak annyit tudok írni: :W
Jobban járnál a Super elite pakkal, én még mindig aszondom! :K

(#38859) Mr.Grincs válasza Thome (#38858) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Még midnig gány a fényezés és másra is kéne a lóvé... :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38860) StLui válasza Mr.Grincs (#38859) üzenetére


StLui
veterán

Elit 58, játék most kb 12, gamepad 10, ez összesen 80 tehát 4-be van (max 8-ba, ha a játék 10, gamepad 8) a plussz 130MB vinyo.
Kérdés szükség van-e a második gamepadra, vagy el tudod-e adni, illetve a plussz tárhely kell-e.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38861) Mr.Grincs válasza StLui (#38860) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Kéne a plusz tárhely de a plusz kontroller nem vagyis jó lenne de azért most per pill plusz pénzt nem szívesen adnék.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38862) StLui válasza Mr.Grincs (#38861) üzenetére


StLui
veterán

Ha a tárhely kéne az fontos szempont, azt nehéz lesz, vagy költséges pótolni

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38863) karantÉN


karantÉN
aktív tag

hellosztok !

Lenne 1-2 kérdésem , biztos volt már hasonló de nincs időm végigolvasni 38 ezer hszt.
topic nevében benne van h no warez remélem a kérdésemnek nincs köze a warezhoz :)

1-
Mitől kaphatok ban-t ?
Ha másolt játékkal játszok ?
Ha kivan chipelve a boxom már az elég a banhoz ?
Ha bannolnak offline modban se tudok játszani ?
Jelenleg nincs live gold előfizetve de ha bannolgatnak mert chipes a box akkor nem is lesz :\

előre is köszönöm a választ !
üdv

r

6543210

(#38864) Gebriel válasza karantÉN (#38863) üzenetére


Gebriel
veterán

"*Nem használható achievementek szerzésére anélkül hogy korruptá tenné a profilodat."

Ez mit is jelent pontosan :F

(#38865) StLui válasza karantÉN (#38863) üzenetére


StLui
veterán

az első szavadnak -hellosztok !- na annak nincs köze hozzá :DD

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38866) OddMan


OddMan
őstag

Az "Assassin's Creed" játékban lehet valahogy angol feliratot varázsolni? :U

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#38867) Gebriel válasza OddMan (#38866) üzenetére


Gebriel
veterán

Az egybe vagy a kettőbe? :D

(#38868) Mr.Grincs válasza karantÉN (#38863) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Attól kaphastz bann-t ha lebannolnak, MERT backup játékokkal játszol.
Igen ha másolt játékokkal játszol..
Igen elég a bannhoz ha ki van flashelve!! Ez nem PS2 azt kell chipelni.
De tudsz offline játszani....

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38869) Crazyman33 válasza Gebriel (#38864) üzenetére


Crazyman33
senior tag

"A Játékosazonosítód elképzelhető, hogy korruptá válik. Ez nem azt jelenti, hogy letiltották, aktívvá teheted bármely live-ra képes 360 segítségével ( Recover Gamertag ) azonban bármely Achievement, amit megszereztél a bannolás után elvész. Minden alkalommal, amikor a Profilodat használod egy Letiltott gépen, korruptá válik. Ez azt jelenti szimplán, hogy nem használhatod a konzolodat arra, hogy backup játékokkal játssz, achievementeket szerezz. Nem fognak működni. Abban a pillanatban, hogy rárakod a profilod egy nem bannolt gépre korruptált lesz és minden haladásod elvész. Sajnos ez a hiba kikerülhetetlen.
Ugyanez áll fennt a kimentett játékokra. Ha betöltesz egy kimentett állást egy letiltott 360-on, az is korrupttá válik, amikor egy tiszta boxon akarod használni. Figyelj oda erre, sajnos ezt sem lehet kikerülni."

Teljes cikk

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#38870) Gebriel válasza Mr.Grincs (#38868) üzenetére


Gebriel
veterán

Ez neked ment csak elcímeztem :B

Közben Crazyman válaszolt :R
Tehát bármit megszerzek a egy bannolt gépen az elvész ahogy egy tiszta gépen játszom, de a profilom megmarad?

[ Szerkesztve ]

(#38871) Crazyman33 válasza Gebriel (#38870) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Kicsit bonyolult persze, szóval ha bannolják a gépedet és egyből átrakod egy új gépre akkor csak RECOVERelni kell a profilodat és folytathatod. Ha a bannolt gépen továbbjátszol, mondjuk szerzel 4000 gamerpointot, és rárakod egy új gépre, akkor törli az egészet mert korrupt data lesz.

Nem véletlenül írtam ITT , hogy "Ban után nem játszol, hogy a vinyó abban az állapotban maradjon. "

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#38872) Mr.Grincs válasza Gebriel (#38870) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem ez csak akkor lehet aktuális ha a profilod is bannolták :F vagy nemtudom.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38873) OddMan válasza Gebriel (#38867) üzenetére


OddMan
őstag

Természetesen az első részben szeretnék feliratot bekapcsolni. :U
Ha jól tudom a 2. még meg sem jelent.

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#38874) Mr.Grincs válasza OddMan (#38873) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hivatalosan még nem jelent meg.... :U :DD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38875) OddMan


OddMan
őstag

Létezik még olyan oldal, ahonnét tölthetnék le DEMO-kat? :U
Természetesen nem a Live érdekel. Egyszerűen csak DVD-re szeretnék kiírni néhány DEMO-t.
Thx.

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#38876) pspfan11


pspfan11
csendes tag

10 alatt lehet valahol kapni újonnan Fable 2-t, vagy Gears of War 2-t?
Ha külfölről rendelem meg, azon lesz magyar felirat? :F

(#38877) Sickboy25 válasza pspfan11 (#38876) üzenetére


Sickboy25
addikt

Google

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#38878) Dj Polc válasza OddMan (#38875) üzenetére


Dj Polc
tag

Létezik:xbox360iso.com

(#38879) Dj Polc válasza pspfan11 (#38876) üzenetére


Dj Polc
tag

Hardveraprón van 4ért fable2 5ért gears.

(#38880) pspfan11 válasza Sickboy25 (#38877) üzenetére


pspfan11
csendes tag

Segítséget kértem, nem helyre igazítást! :((
Már nagyon sok online bolt kínálatát átnéztem, de 10 alatt nem találtam egyikből sem.
Gondoltam, hátha valaki tud egy olyan boltot, ahonnan jó áron el lehet hozni.

Dj Polc: Köszi! Utána nézek! Remélem nem használtak, bár ilyen alacsony áron...

[ Szerkesztve ]

(#38881) Dj Polc válasza pspfan11 (#38880) üzenetére


Dj Polc
tag

A fable asszem nem használt.De minny küldök linket.

(#38882) Sickboy25 válasza pspfan11 (#38880) üzenetére


Sickboy25
addikt

azok használtak, de biztos, hogy jók, mert vettem már párat.

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#38883) sch_a


sch_a
addikt

Konzolvilágnál 10 alatt van mindkettő. GOW2 9900, Fable2 7500.

(#38884) Mr.Grincs válasza sch_a (#38883) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Húúú de drága..... :DDD Viszont a GTA4 már emberi fogyasztásra alkalmas áron van.

De lehet kapni német nyelvű MW2-t is a konzolvilágnál 9,9K ért:D

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38885) OddMan válasza pspfan11 (#38876) üzenetére


OddMan
őstag

A Fable2-öt én Angliából rendeltem meg és azon volt Magyar felirat.
http://www.game.co.uk/
http://hmv.com/

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#38886) pspfan11


pspfan11
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

7500 Ft, már meggondolandó, amennyiért a konzolvilág hírdeti, de még várok karácsonyig a Fable 2 beszerzésével, hátha kifogok valahol egy jó kis akciót.

(#38887) Tomics válasza pspfan11 (#38886) üzenetére


Tomics
addikt

Miért nem használtan veszel? 4-5 ezerért már hozzá lehet jutni. Ha nem karcos akkor elvileg semmi baja nem lehet. Vagy rosszul gondolom?

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#38888) StLui válasza Tomics (#38887) üzenetére


StLui
veterán

én is használtan vettem már több játékot, de igyekszem személyes átvételi lehetőséget keresni és akkor semmi gond nem lehet

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38889) Barney1981


Barney1981
csendes tag

Tervezem egy héten belül egy Elite gép megvásárlását, de kérdésem lenne az elhelyezést illetően.
Olvastam, hogy jól szellőző helyre célszerű rakni. Namost nekem van egy olyan hely a TV-állványomon, aminek a méretei a következők. Szélességre 32cm, magasságra 20 cm, mélységre pedig 40cm.
Az Xbox360-nak a méretei a google-n keresve Sz.:30.9cm, M.:8.3cm, Mé.:25.8cm. Szóval oldalt összesen kb. 1cm lenne szabad helynek, hátul 15cm, a gép fölött meg kb. 12 cm szabad hely lenne. Ez szerintetek elég? Gondolok itt az oldalsó csekély 1cm szabad helyre, hogy az nem-e jelent akadályt a szellőzésnek. Esetleg szervezzem át a TV-állványomon belüli készülékek elrendezését? (bár azt nem lenne olyan könnyű dolog megtenni, nincs sok lehetőségem)

(#38890) StLui


StLui
veterán

Mindjárt szétb.sz az ideg, megint rámsózták a rohadék németnyevű MW2-t a csomagban a Konzolvilágba, kidobtam egy 10-est az ablakon, soha többet be nem megyek ahoz a bandához :W :W , ugyanolyan idióta módon nem néztem meg mit adnak mint 4éve akkor megvetettek velem 2 németnyelvűt, 5Ft-ért nem kell senkinek azóta sem.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38891) Thome válasza Barney1981 (#38889) üzenetére


Thome
addikt

Ha szeretnéd, hogy sokáig jó legyen, akkor nem ártana, hogy több helye lenne, mert azt vettem észre, hogy az én gépem pont ott szívja be a rengeteg levegőt, ahol nálad kevés hely lenne (a talpánál).

De maga az egész gépnek szarul lett a hűtése megtervezve, szóval próbálj meg Te javítani a microsoft munkáján! (jól (, vagyis jobban) szellőző helyre tedd, mint ahova gondoltad, vagy legalábbis próbáld meg megoldani azt, hogy érje több levegő, szellőzzön.).

(#38892) StLui válasza Barney1981 (#38889) üzenetére


StLui
veterán

Egyértelműen kell a jobb oldalán a szabad hely a szellőzéshez, oda semmiképp ne rakd be!
hacsak nem kivágható az állvány oldala azon a felén

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38893) Mr.Grincs válasza StLui (#38890) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

És nem mondtad hogy Angol kell? Én biztos visszamennék és verném az asztalt....
legalább az angol nyelvű árán adták el? :DDD
A Super Elite csomagod? mert abból akkor kicsórták az angolt és betettek egy németet a patkányok...

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38894) heihachi válasza Mr.Grincs (#38893) üzenetére


heihachi
addikt

Ne mondj ilyet, mert mindjárt jön a marketing "menáger" "úr" és elkezd mentegetőzni, és akkor megint csúnya ellentmondásokba keveredik saját magával :D

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38895) Mr.Grincs válasza heihachi (#38894) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nagyon nem tud érdekelni a marketing supervisor. Ez azért szerintem kicsit több a soknál...Nemde?
Kicsórják az angolt és az olcsóbb németet rakják be mert az a fasznak sem a német. Így mégnagyobbat kaszálnak a dolgon. Pedig már rágodom, hogy Super elitet kéne mégis vennem, de így hogy merjek? Én amilyen vagyok biztos kiosztanám őket és elküldeném őket a zivataros picsába. ennyit a korrektségről vagy ha gyárilag német van benne akkor az a minyimum hogy kiírják és megmondják hogy igen ebbe német van és csak akkor vedd meg ha vágod a németet. De mivel nincs ilyesmi kiírva, csak annyi hogy kapható 9K ért németül ezért szerint ez kicsit gusztustalan. És átbaszva érzi magát az ember.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38896) StLui válasza Mr.Grincs (#38895) üzenetére


StLui
veterán

azt hiszem ez nem eladható külön, de mivel németül van nem vagyok biztos a feliratban, ez a harmadik játék ami tőlük van és mind bebuktam, én sem játszom velük, másnak sem kell.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38897) Tomics válasza Mr.Grincs (#38895) üzenetére


Tomics
addikt

na akkor én se tőlük veszek majd...
konzolstudióról vélemény? vagy konzolcorner?

PH! addikt since 2004

(#38898) sch_a válasza Mr.Grincs (#38895) üzenetére


sch_a
addikt

Az oldalukat megnéztem, ott ha rákattintasz a hirdetésre, kiírja, h német nyelvű standard mw2 jár hozzá. Mondta is a srác, h alpesi vidékről szedik a cuccot (gondolom ausztria), szóval nem meglepő.. De az is meg lehet, hogy tényleg kicserélik, ahogy te mondod. A kérdés már csak az, hogy rendelte, vagy személyesen vette a cuccot, mert ha személyesen, és nem szóltak neki, akkor rohadt nagy átbaszás...

StLui: Gondolom arra gondolsz, hogy Bundle copy.. Akkor viszont tényleg nem cserélték ki. Személyesen vetted? Am. vettem én már tőlük újonnan bundle copy lemezeket, mármint gép nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#38899) Mr.Grincs válasza sch_a (#38898) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem akkor ez a mostani olcsóbb 81,9K Super MW2 Elite pack azért kerül ennyibe mert német. Mert elfogyott az angol verziós ami 83,9K volt...Akkor viszont nem szóltak neki, hogy német és az tényleg necces. Illetve az necces ha 83,9 ért adták el neki és német.....és nem szóltak..

Én is megnéztem most az oldalt. Ez még a múltkor nem volt kiírva, amikor még 83,9K volt az ára. Gondolom ez egy másik forrás ahonnan szerzik a cucccokat..

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38900) sgx


sgx
tag

Hali!

Van annak vmilyen modja h feliratos filmet le tudjak jatszani xbox-on? Ha igen akkor mi lenne a teendo?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.