Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38451) eddie17


eddie17
addikt

Tudom, nem apró, de hát ha érdekel valakit.
Jön helyette az elite, természetesen szüzen(hibáiból tanul az ember, ennyit nem ér a dolog... :( )

(#38452) eddie17 válasza eddie17 (#38451) üzenetére


eddie17
addikt

Megszabadultam a gonosztól, elég gyors volt:)

(#38453) Torry válasza eddie17 (#38452) üzenetére


Torry
addikt

Iszonyat durván kicsapkodtak mindenkit.
De hallottam olyanról is, aki eredetivel tolta, mégis kivágták.

(#38454) Crazyman33 válasza Def26 (#38448) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Az egyesnek melegedet a motorja. A kettesnél ezt már javították. Én is V2-t vettem.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#38455) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

Mennyiért lehet eladni egy 60gb vinyót tokkal együtt?
Van vkinek tapasztalata utánagyártott memóriakártyával kapcsolatban?

:R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#38456) Djuree válasza Torry (#38453) üzenetére


Djuree
félisten

most havert is bannolták. de másfél évig tolta, bőven megspórolta már pár gép árát :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38457) Def26 válasza Djuree (#38456) üzenetére


Def26
félisten

Ott a pont. :R :C

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38458) Csabee. válasza Silent77 (#38455) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem 14-16.000Ft körül tudod eladni elég gyorsan!

Üdv: Csabee.

(#38459) StLui


StLui
veterán

Sziasztok!
Kéne egy kis segítség. Úgy néz ki eladtam az xbox360-amat, és szeretném megőrizni és az új gépre majd átvinni a beállításaim, mentéseim stb. Vinyó-t nem szeretném szétszedni mert még rajta gyári matrica. Van erre valami más mód?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38460) Mr.Grincs válasza eddie17 (#38451) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A profilod is kuka?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38461) Alpi


Alpi
tag

Sziasztok! Mi a különbség a Fifa 08 és a Fifa Soccer 08 között XBox360-ra. Most láttam neten a Fifa Soccer 08-at 3.990 Ft-ért, gondoltam jó vétel lenne, de megütötte a szemem a soccer szó. Valaki esetleg tudja a választ?

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38462) kommunism


kommunism
aktív tag

Van valami oldal vagy hely ami megmutatja hogy egy bizonyos játék milyen felbontáson és szűrőkkel jött ki boxra?

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#38463) Torry


Torry
addikt

Akit esetleg bannoltak, de lenne kedve egy kis multi mókához, ERRE tessék!

(#38464) heihachi válasza kommunism (#38462) üzenetére


heihachi
addikt

[link]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38465) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

AZt hiszem hamarosan ki lesz takarítva a topik rendesen..... :DDD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38466) StLui


StLui
veterán

Mostanra átírtak az MW2 árát, 10-kor még a régi volt, próbáltam hívni őket, nem vették fel. Most felvették, nem valószínű, hogy lesz betévedőknek, mint én lettem volna, szóval tényleg kevés lehet.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38467) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Egy kis kis off. Hátha valakitérdekel

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38468) Silent77 válasza eddie17 (#38451) üzenetére


Silent77
veterán

Én is így jártam, most rendeltem meg az elite-t helyette.
Rábeszéltek 3 hete arra a dologra, megbántam, maradok a tiszta játéknál. :K
A mentéseket sajnálni fogom, meg amit vettem pontért, de tiszta lappal új profillal megyek neki.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#38469) Crazyman33 válasza Silent77 (#38468) üzenetére


Crazyman33
senior tag

És még hányan. Mindenki csak saját magát okolhatja. Nem véletlenül csak a gépet ütik ki, a profil marad, hogy vegyél új gépet és told azon tovább. Ki van ez találva.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#38470) norbitális válasza Crazyman33 (#38469) üzenetére


norbitális
tag

Öcsém te beteg vagy. Jó a copckited !!! :)) :)) :))

(#38471) StLui


StLui
veterán

Ez ügyben nincs valakinek ötlete, sürgős lenne mert lehet ma postáznom kell a régi gépet:
[38459]
tulajdonképpen csak a profilt sajnálnám, mentések nem fontos, és esetleg a játékokkal összeszedett pontokat, de annak azt sem tudom mi a jelentősége?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38472) Torry válasza StLui (#38471) üzenetére


Torry
addikt

A profilt nem átmenteni kell, hanem az új gépen a gamertag recovery-t elindítod, megadod a gamertagodat meg hozzá a jelszót, és már használhatod is úgy, ahogyan a régi gépen.

(#38473) Silent77 válasza Crazyman33 (#38469) üzenetére


Silent77
veterán

Bizony rengeteg embert, én azzal a profillal nem merném tolni tiszta gépen, az ördög nem alszik. Inkább új profil, és tiszta gép.
Bár az igaz, hogy ha a profilt is bannolják, akkor küldenek egy levelet, de azt nagyon végső esetben szokták csak.
Én hülyeségem volt, nem is hibáztatok senkit, de annyira mondták, hogy nem lesz gond, és kísértésbe estem :B
Meg hozzátartozik, hogy 2 gyerekem van, és a 6 hónap alatt közel 100.000-et költöttem játékra, én nem tudom azt megcsinálni, hogy cserélgetem, mert ők nem unják meg, vagy ha igen, 1 hónap múlva újra előveszik, így nincs szívem eladni, vagy elcserélni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#38474) StLui válasza Torry (#38472) üzenetére


StLui
veterán

Köszönöm, nekem ennyi elég is :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38475) Crazyman33 válasza Silent77 (#38473) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Telón nem tudok linkelni. Itt egy mindenre kiterjedő írás: http://xmedia360.hu/comment.php?comment.news.376
Sok mindenre választ kapsz. Tegnaptól külön topik is van nektek. Este már 15-en voltak.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#38476) Silent77 válasza Crazyman33 (#38475) üzenetére


Silent77
veterán

Köszönöm, olvastam! :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#38477) Alpi válasza StLui (#38466) üzenetére


Alpi
tag

Most ez komoly? 74.900 Ft- volt. Pénteken felhívtak, hogy 82eFt lesz (81.900 Ft-), most meg azt látom, hogy 83.900 Ft-. :((( :((( :(((

update: felhívtam őket, azt mondták az előrendelők megkapják 81.900Ft-ért. DE!!! Csak csütörtökön szállítják!!! (Mert szerdán jelenik meg!) Azt írják mindenhol, hogy 2009. november 10 (kedd) a megjelenés napja. A srác azt mondta, hogy igen, de csak szerdán kapják meg és így csak csütörtökön szállítják. Szerintem a Microsoft azért ennyire nem béna, hogy egy játék megjelenik november 10-én és a köré felépített hype és super elite box csak 1 napra rá... :(((

[ Szerkesztve ]

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38478) sch_a válasza Mr.Grincs (#38467) üzenetére


sch_a
addikt

Máris eladod? :F

(#38479) Czimby


Czimby
addikt

Sziasztok!

Aki már beregisztrálta a gépét MS-nél légyszives nézze már meg, hogy a "Garancia részletes adatai"-nál található "Garancia lejárta" dátum a 2év teljeskörű vagy a 3 év 3led +E74 garira vonatkozik.

Nagyon fontos lenne előre is köszi!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#38480) BloodyEddie válasza Alpi (#38477) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Hát nagyon ajánlom hogy 82 legyen, azért ennyire pofátlanok már ne legyenek tényleg :((( Ha 84 lesz, inkább veszek limitálatlan külsőset 72ért, és b*sszátok meg KonzolVilág. Ez már tényleg kezd sok lenni.

Egyébként OrigoGSMnél még mindig 80kért adják.

(#38481) sch_a válasza Torry (#38463) üzenetére


sch_a
addikt

Én nem vagyok bannolva, nem is szeretném, ha bannolnának, de szívesen kipróbálnék pár játékot mások ellen. Ha ezzel a módszerrel kipróbálom, nem kell félnem a banntól?

(Bocs a dupláért, lejárt a szerkesztési idő.)
Közbe mégse lett dupla ;]

[ Szerkesztve ]

(#38482) _ak_ válasza Mr.Grincs (#38467) üzenetére


_ak_
addikt

Csak egy ki megjegyzés: a vezeték nélküli controllernek nem sok köze van a wifihez. Inkább bluetooth lehetne, de annak sem nevezhető, mert vmi zárt fejlesztésű technológiát használnak.

Let's begin, de gozaimasu!

(#38483) Thome válasza _ak_ (#38482) üzenetére


Thome
addikt

2,4ghz-n működő rádiójel. Ennyi! :))

(#38484) mobbo válasza Alpi (#38477) üzenetére


mobbo
senior tag

az MS ennyire nem bena, a nagy boltokban ott lesz kedden ebben biztos vagyok, csak az ilyen szurkeimport cegek ki tudja honnan hozzak, ott kedden tudjak elhozni, utana szallitas, szerdan posta, csutortokon van nalad
:U

(#38485) norbitális


norbitális
tag

Én is ma felhívtam a Gamestop-ot és mondom neki hogy pénteken hívtak hogy marad e a rendelés vagy nem aztán a csávó elküldött egy másik telefon számra ami persze a konzolvilagé volt. Azt mondták, hogy szerda körül érkezik es hogy 82. ha nem ennyi lessz akkor és át se veszem és veszek egy Halo 3-mas elitet + Modern Warfare 2-őt.Ez már tényleg bunkóság! :((( :(((

(#38486) Alpi


Alpi
tag

A durva tudjátok az, hogy elvileg csak 576 exklúzív lehetne... Magyarán a többi bolt az honnan hozza be? Külföldről? Mert akkor lehet maradok az 576-nál inkább. Ott meg lehet, hogy a 89eFt-os árat majd emelik holnap 99eFt-ra az eredeti cikk szerint.. Merthogy ott is ott van, hogy az árváltozás jogát fenntartjuk. (A cikkben amúgy november 13 szerepel megjelenési dátumként.) :(((

Rohadt fogyasztói társadalomra rákényszerítő mamutcégek meg az ők áldott marketingeseik! :W

[ Szerkesztve ]

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38487) norbitális válasza Alpi (#38486) üzenetére


norbitális
tag

A keresztanyám 8aki fogyasztó védelemben jártas) is mondta, hogy ez félre vezetés mert a gamestopnál amikor megrendeltem az volt kiírva hogy 74.990 Ft és elvileg kötelezők tartani az árat vagy különben be lehet jelenteni a hatóságoknál, hogy félrevezetik a vásárlót. :(((
Bocs az elöbbi helyesírási hibákért :U

(#38488) Thome válasza Alpi (#38486) üzenetére


Thome
addikt

Sima arcade gépet venni, majd egy WD BESV Scorpio HDD-t venni, azt átflashelni, venni egy Cod6-ot, azt viszonthallás. 75ezerből ki is jön. És még van egy memóriakártyád is.

Valakit zavar hogy nem fekete? Annak kellemetlen.

És senki ne merjen belekötni, nem azért csinálnám, mert én ilyen kis haxoros vagyok, hanem mert ilyen kecsegek a boltok.

De csak én csinálnám így, más nem biztos!

Aztán mi van ha bedöglik a HDD? Van rá 1-2-3-4-5 év garancia, azt kész.

(#38489) Torry válasza sch_a (#38481) üzenetére


Torry
addikt

Kizárt hogy ezzel a módszerrel bannoljanak, olyan mintha egy szobában lévő két xbox-ot összekötsz egy utp kábellel.

(#38490) sch_a válasza Torry (#38489) üzenetére


sch_a
addikt

Ok, értem, köszi. Közben utánaolvastam, és világossá vált. ;)
Ha valakinek esetleg lenne kedve kipróbálni, dobjon egy üzit! :B

(#38491) BaLee válasza Thome (#38488) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ha veszel egy Elitet (58.9k) és egy COD6ot (13k) akkor is még bőven 75 alatt van. Még egy HDMI kábel is belefér.

És fekete. :DDD

Amúgy ez a 75k tényleg bomba ár lett volna érte de ez a 83-84 már nem annyira. Igaz, hogy 250es vinyó meg plusz egy controller de lehet, hogy egyiket sem használod ki...
Ráadásul nekem az extra kinézet sem jön be annyira.

(#38492) salival


salival
aktív tag

Sziasztok!
Hol találok képet arról hogy miben más egy forza3-as super elite az sima elitetől, vagy például a mw2 super elit miben más mint a sima?
Egyébként a Forza3 super elitehez Forza Motorsport 3 Collectors Edition-t kapok?

YNWA

(#38493) Silent77 válasza salival (#38492) üzenetére


Silent77
veterán

A super elite 250gb-s vinyóval van.
Sima forza 3-at adják vele.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#38494) salival válasza Silent77 (#38493) üzenetére


salival
aktív tag

Köszi
Azt tudtam hogy 250gb-os merevlemeze van, de kinézetben miben különböznek?

YNWA

(#38495) Thome válasza BaLee (#38491) üzenetére


Thome
addikt

Viszont a BESV-s HDD amit én mondok, az 250gigás! :DDD

(#38496) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne...
Látom, hogy winyó nélkül is árulnak xbox-ot.

Winchester nélkül is lehet játszani vele??
Mi a hátránya ha lehet?

Köszi

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#38497) Sickboy25 válasza Doki-HUN1978 (#38496) üzenetére


Sickboy25
addikt

Hátrány, hogy meghal a lemezmeghajtó idejekorán és hangos, mint a dög!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#38498) Don47 válasza Doki-HUN1978 (#38496) üzenetére


Don47
tag

Tovabba vannak jatekok, amelyek cache-t tarolnak a vinyon, igy valamivel gyorsabban futnak.

[ Szerkesztve ]

Xbox Live: Oberst Don47

(#38499) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Kösz a választ Uraim! :R

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#38500) Mr.Grincs válasza sch_a (#38478) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Igen. Anyagi okok miatt. Sürgősen.

_ak_: Én ezt tudom. De direkt azért írtam, hogy ne legyen kérdés. Mert ha azt írom wifi tudja mindenki, hogy az vezeték nélkül. Ha azt írom Bluetooth joy akkor az az első érdés hogy ez valami újfajta joy? És nincs kedvem most felvilágosítást tartani. Aki akar utánnajár aki meg nem az hülyemarad.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.