Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38151) Def26 válasza Mr.Grincs (#38150) üzenetére


Def26
félisten

Kire gondolsz?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38152) KDavid17 válasza Mr.Grincs (#38150) üzenetére


KDavid17
aktív tag

ment pü

(#38153) Topa00


Topa00
tag

Sziasztok! Most szeretnék vásárolni egy Xbox 360-at!
Segítségeteket szeretném kérni ugyanis nem nagyon értem hozzá.
A legújabbak 65nm-es CPU, és GPU-val vannak szerelve? Vagy a GPU az 90nm-es?
Gondolkodom valamelyik limitált kiadás-os megvásárlásán, ilyen 250Gb-os verzión.
Ezt ki tudnám használni, vagy bőven elég az 120gb is? Köszönöm előre is a válaszokat!
Üdv

(#38154) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Lehetséges egy játékállást egyik profilomból átvinni valahogy a másikba ugyanazon a gépen?

(#38155) Mr.Grincs válasza Topa00 (#38153) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Igen 65nm-essel vannak szerelve. De csak a Jasperes gépek. Ma már csak Jasperes gépet gyártanak.
A 250 Gigás verzió nagyon jó vétel lehet ha kihasználod majd. Nekem most 120as Elite gépem van és egyelőre elég a hely. De ha megteheted és nem sajnálod rá a pénzt akkor én a 250est ajánlom. Mindig jól jön a hely:)

Van az Arcade pack amit még gyártanak amihez nincs vinyó csak beépített memória de az felejtős.
PRO pack amihez van volt a 60GB os vinyó ezt már nem gyártják, nagyon nehéz már szerezni, max használtan.
ELITE pack amihez van a 120GB os HDD. Ennek az árát vitték le a megszűnő PRO miatt.
Abszolút jó vétel. 58,9K ért lehet venni a Konzolvilágnál.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38156) Gebriel válasza BaLee (#38154) üzenetére


Gebriel
veterán

Tudomásom szerint nem :(

(#38157) Djuree válasza Csabee. (#38148) üzenetére


Djuree
félisten

már egy ideje nincs, pár hónapja, eladogattam mindig ha meguntam éppen. már volt vagy 6 amit használtam :DDD meg vagy 10 amit csak úgy továbbadtam haszon fejében :DD

eredetivel miért bannolnának? ez hülye kérdés...persze ha a géped flashelt akkor lehet...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38158) Tomics


Tomics
addikt

Golemkonzolról tapasztalat? Esetleg más hely ahol "ilyen" gépek vanak 1 év garival?

Ja és honnan lehet tudni hogy egy játék live-os? Pl itt a jobb felső sarokban van ahol ott van a live felirat van ahol nincs. viszont forza3-nál nincs, de az meg live-os nem?

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#38159) Mr.Grincs válasza Tomics (#38158) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem ne eröltesd ezt a témát. "NO WAREZ (Semmilyen formában)!!! " Tényleg nem okoskodásból mondogatjuk, de törölni fogják ezt a hozzászólást is. Ne vedd cseszegetésnek. Járj utánna máshol. Google a te barátod is...

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38160) Tomics válasza Mr.Grincs (#38159) üzenetére


Tomics
addikt

Rendben van. Peace ;)
live-os kérdésre esetleg valaki?

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#38161) Gebriel válasza Tomics (#38160) üzenetére


Gebriel
veterán

Minden játék aminek van multija az Live-os.

(#38162) Tomics válasza Gebriel (#38161) üzenetére


Tomics
addikt

akkor pontosítok a kérdésen. honnan lehet tudni hogy egy játék multis? :)
(mert pl. forza 3 dobozán nincs ott a jobb sarokba live, pedig az multis nem?)

de végülis felesleges kérdés, neten utána lehet nézni...

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#38163) Gebriel válasza Tomics (#38162) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha a doboz a kezedben van akkor a hátulján rajta van.
Illetve a netten megtalálod így igaz :DD

(#38164) Thome válasza zsocy (#38143) üzenetére


Thome
addikt

Ez most akkor teljesen offline, vagy kell hozzá Live? (Silver)

Összekavartok... :((( :DDD

(#38165) Gebriel válasza Thome (#38164) üzenetére


Gebriel
veterán

Neked nem mindegy Goldod van :F :D

(#38166) Crazyman33


Crazyman33
senior tag

HOPPÁCSKA

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#38167) Djuree válasza Crazyman33 (#38166) üzenetére


Djuree
félisten

ajjajj vigyázz meghekkelik a forza3 mentésed, kiszedik a frissen festett ferrari f50 festésedet, lefújják sima egyszínűre a gonosz hekker bácsik. jujjujj... :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38168) mobbo


mobbo
senior tag

hali
van egy x360am, mibol lehet megallapitani hogy melyik sorozat (kiolvadosprocis vagy ujabb)

illetve a hutesre nincs valami egyszeru tuning hogy csendes legyen teljesen? idegesit hogy zug, fasznak zug, ne zugjon
:D

(#38169) eddie17 válasza Djuree (#38167) üzenetére


eddie17
addikt

Esetlegesen arra nem gondoltál, hogy valaki van olyan eszement, és beregisztrálja a bankkártyáját, hogy egyszerűbb legyen a vásárlás? És elviszik a gamertag-od, és annyit költenek a kártyádról amennyit nem szégyellnek. Itt nem a mentésekről van szó, ezek nem erre utaznak.

(#38170) Djuree válasza eddie17 (#38169) üzenetére


Djuree
félisten

hát ez is benne van. azért remélem ilyen nem lesz :( az MS csak tud ez ellen tenni...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38171) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ha bannolnak valakit valamiért, akkor az mi alapján megy? Játéknak van egy id-je? vagy Xbox szám alapján? Vagy ip alapján? Vagy hogy van ez? :) Pusztán érdeklődöm, nekem a lan kábel sincs rá dugva, szal nem fognak bannolni :DD

Üdv: Csabee.

(#38172) BaLee válasza Csabee. (#38171) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Amiket én hallottam aszerint magát a gépet bannolják, bónuszként újabban már az accountot is, plusz bukik a HDD-re másolás.
Volt olyan (külföldi) páciens állítólag aki megvette az eredeti játékokat amivel live-on akart játszani, amivel nem azt meg letöltötte és így is megkapta a bant, pedig gondosan ügyelt arra, hogy még véletlenül se menjen fel másolt játékkal. Szóval elképzelhető, hogy valami logfile-t is készít a gép és azt is figyelik.

Magyarul 100% biztonságban csak akkor vagy ha mindened eredeti. :)

(#38173) Mr.Grincs válasza mobbo (#38168) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A gyártási dátumból és a tápnak a csatlakozójából ki lehet bogozni, üggyel bajjal, hogy milyen lapod van és abból meg lehet mondani hogy milyen? Melegedős vagy sem.
Egyszerű tuning. Takarítsd ki havonta, és járasd mindig a dahsboardban játék után 5-10 percet mielőtt kikapcsolod.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38174) Csabee. válasza BaLee (#38172) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Értem, már csak azt nem értem hogy a HDD-re másolás mért ugrik?

Üdv: Csabee.

(#38175) Mr.Grincs válasza mobbo (#38168) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ebből tudod kibogarászni, de régen is beraktuk már, csak vissza kéne olvasni.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38176) BaLee válasza Csabee. (#38174) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Mert az MS beletette ezt az optiót valami nemrég kijött frissítésbe. Volt itt a fórumon is olyan aki belefutott. Ugye az új játékokhoz muszáj feltenni a frissítést különben nem indult el, viszont ha a géped bannolva van onnantól nincs másolás HDD-re. Elég gennyes húzás de hát ez van.

(#38177) Csabee. válasza BaLee (#38176) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az szép! :)

Nekem se hdd-m nincs! Se lanon nem játszom! Így nem fenyeget ez a veszély! Egyedül a Forza3 miatt sajnálom hogy nincs hdd-m!

Üdv: Csabee.

(#38178) 5oultrain


5oultrain
aktív tag

Sziasztok, jó reggelt!

Segítséget szeretnék kérni. Azt tapasztaltam tegnap, hogy a Xbox Live -on megnézhető videók alatt (pl.: Sent U Message, OXM, vagy akármelyik film előzetes, stb..) nincs hang. Játékok, és film alatt van. Arra gondolok, hogy esetleg ez azóta lehet, mióta HDMI kábellel kötöttem össze a gépet. Próbáltam, állítgatni a settings-be, de nem lett jobb.
Volt valakinek ilyen tapasztalata?

Ja és egy másik, kb 2-3 hete tapasztalom azt,hogy ha a kontrolleren keresztül álítom le a gépet, nem kapcsol ki. Elsötétül a kép, csak épp nem áll le a box.
Előre is köszi!

PSN ID: legalkriminalz

(#38179) kommunism


kommunism
aktív tag

Lenne 2 kérdésem. Mi kell ahoz hogy a scart bemenetü tv-m re xboxot tudjak kötni? Minden autós játéknak olyan (szar) az irányitása hogy a ravaszokkal kell gyorsitani /lassitani?vagy van olyan ahol rendesen lehet használni mindkét analóg kart?

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#38180) Csabee. válasza kommunism (#38179) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nekem adtak jack-scart átalakítót! Azaz a 3jackdugót beledugom az átalakítóba és a scart végét meg a TV-be!

A játékoknak alap esetben álltalában a hátsó ravaszokkal kell gázt,féket adni, de szerintem teljesen jó megoldás, illetve kényelmes! Ha neked nem tetszik akkor állítsd be a játék beállításoknál a számodra megfelelőt!

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#38181) Sanya válasza 5oultrain (#38178) üzenetére


Sanya
nagyúr

lehet memóriahiba lesz. ha nem mókolt a konzolod ( eredeti garanciális állapotban van), akkor semmi baj, el fog romlani, és majd küldheeted a májkroszofthoz, és kb 1 hónap alatt kicserélik a hibás alkatrészt, és szinte teljesen újként visszakapod.

ha mókolt, elkezdheted nézni ennek a weboldalnak a szolgáltatását: xmedia. nem garanciális xbox360 professzionális javítását vállalják, persze érdemes úgy igénybe venni a szolgáltatásaikat, hogy előtte nem próbálkozol az otthoni szereléssel

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#38182) kommunism válasza Csabee. (#38180) üzenetére


kommunism
aktív tag

köszi igen alapesetbe azzal mennek de én jobban szeretem az analóggal irányitani sajnos a gridbe nem volt lehetőség a váltásra:S

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#38183) keIdor


keIdor
titán

Ha én félévente egyszer csak azért dugom rá a gépet a netre, hogy frissítsem a Dashboardot az mennyire veszélyes? Kibannolhatnak azalatt a 3 perc alatt?

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#38184) 5oultrain válasza Sanya (#38181) üzenetére


5oultrain
aktív tag

"akkor semmi baj, el fog romlani"

Hát ez tetszett, meg megnyugtatott :)

Természetesen, teljesen gyári állapotú. Kiderül mi lesz.
Köszi a segítséget.

PSN ID: legalkriminalz

(#38185) Csabee. válasza keIdor (#38183) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem tartom valószínűnek, mert ha bannolnak akkor játék közben fognak bannolni:)

Üdv: Csabee.

(#38186) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hi

Risennel nyomtam idáig, és a legvégén, amikor a titánnal harcolok, akkor
mindig kifagy a box. Nálatok nem volt ilyen?

Egyik játéknál se volt ilyen gondom, csak ez, de ez idegesítő.

üdv.

(#38187) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Sziasztok!

Most vettem első játékomat (GH WT), és nem igazán értem, miért van a kézikönyv hátulján serial. Úgy tudtam, ez csak pc-n kell, Xboxon meg beteszem a lemezt és mehet a Live. Ugye nem kell regisztrálni a kulcsot sehova?

(#38188) Sanya válasza BloodyEddie (#38187) üzenetére


Sanya
nagyúr

milyen serial van rajta?

mármint nem az érdekel, mi a kódsor, hanem hogy hány karakter, milyen bontásban, és elé van -e írva, hogy reedem code?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#38189) Sanya válasza keIdor (#38183) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nem.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#38190) szaszlaci válasza Sanya (#38181) üzenetére


szaszlaci
addikt

"1 hónap alatt kicserélik"
Khmm..nekem 6 nap volt a telefonhívástól, mire visszakaptam.
Ráadásúl lehet, egy másvalaki beázott lapaját adták vissza javítva. (Nincs ezzel baj, de azért ez nem teljesen új.)

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#38191) tomi319


tomi319
tag

sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy szerintetek xbox 360-at vegyek vagy ps3-at ismerőseim ps3-at ajánlják de én xbox felé húzok szerintetek melyik jobb? :)

(#38192) MeszarosB. válasza tomi319 (#38191) üzenetére


MeszarosB.
tag

Szia.
Szerinted az Xbox topikban mi lesz a válasz? :DDD

szerk: Na de nekem is van egy kérdésem:
Igaz az a hír,hogy az új dobozokhoz már nincs HDMI kábel?

[ Szerkesztve ]

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#38193) Thome válasza tomi319 (#38191) üzenetére


Thome
addikt

Szia!

Mivel Xbox-os topicban vagyunk, ezért egyértelmű a válasz, hogy PS3 a neked való! :DD :DD

Az ilyen kérdésektől égnek áll a hajam!

Döntsd el te, hogy mi kell neked, ne mi!

[ Szerkesztve ]

(#38194) Sickboy25 válasza tomi319 (#38191) üzenetére


Sickboy25
addikt

szerintem én a helyedben nintendo64-et vennék! :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#38195) syl5 válasza Mr.Grincs (#38173) üzenetére


syl5
őstag

Te/ti hogy szoktátok kitakarítani a gépet úgy hogy gari megmaradjon?
Levegő spray-vel a szellőző lyukakon befújva, vagy hogy?

tomi319:
Attól függ mennyi a zsetonod, mely exkluzívak érdekelnek jobban. PS3 drágább mulatság. Nekem mindkettő lenne, ha megtehetném...

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#38196) Mr.Grincs válasza tomi319 (#38191) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

XBOX 360 4EVER!! :DDD Naná, hogy boxot vegyél...FRISSS...OLCSÓ.....JÓ....Mint a PENNY MARKET :DDD

syl5: Én szétszedem a boxot és úgy szedem ki a port, ecsettel a bordákról és a lapátokról. A befújás nagyon nem ér semmit bár ezen a múltkor is összvesztünk. Felkavarja a port belül egy kevés kijön belőle, a többi ismét leül.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38197) Kasza08 válasza keIdor (#38183) üzenetére


Kasza08
őstag

én órákat játszottam, igaz az még régen volt, de nem bannoltak:)

(#38198) KDavid17


KDavid17
aktív tag

Hogy lehet egy profilt törölni? Vagy nem lehet? :(

(#38199) Kasza08 válasza KDavid17 (#38198) üzenetére


Kasza08
őstag

őőő...Lehet...
Jelentkezz ki mindegyikből és a fő választó menüben, ahol választhatsz hova lépsz be, ott a join mellett van delete is, úgyemlékszem:B

(#38200) KDavid17 válasza Kasza08 (#38199) üzenetére


KDavid17
aktív tag

köszi, de megtaláltam az előbb :D
amúgy system settings/memory/gamer profiles

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.