Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37953) Revox66


Revox66
aktív tag

Sziasztok

Olyan kérdésem vagy érdekes problémám lenne, hogy jelenlegi xbox 360 -am tud hdmi -t is és 2 féle hdmi vel próbáltam összekötni a 32" lcd tv -m el, és akárhogy is nézem rosszabb a képminőség mint vga kábellel, szerintetek mivel lehet gond ? miért tűnik pixelesnek a kép hdmi kábellel, hd ready -s tv amúgy és 720p -ben próbáltam.

Lehet a tv a hibás és rossz a hdmi,(mondjuk lehet akkor durvább hibáknak kéne lennie a hang az mondjuk jó, csak a kép ami gagyibb ) még van rá garancia decemberig, lehet vissza kéne vinnem ? Csak kérdés hogy ez hiba -e egyáltalán, vagy ennyit tud a tv -m. :F
:U

[ Szerkesztve ]

(#37954) Mr.Grincs válasza Revox66 (#37953) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Próbáld meg automatikusra beállítani, ha van olyan lehetőség. Élesebbnek kell lennie a képnek. 720p az jó, de próbáld ki a többit is.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37955) Revox66 válasza Mr.Grincs (#37954) üzenetére


Revox66
aktív tag

Igen megnéztem a beállításokat, sok lehetőség nincsen, de abban igazad van, hogy nem olyan "homályos" mint vga -n hanem fényesebb, lehet hogy nekem szokatlan. :U

(#37956) Mr.Grincs válasza Revox66 (#37955) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Jól van bedugva mindenhova? Koppanásig kell lenni a tv-n és a boxon is. Egyébként tűélesnek és tisztának kell lennie a képnek.
De lehet csak neked szokatlan. Mindent automatára rakj.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37957) Tomics


Tomics
addikt

Xbox multiban mekkora élet van?

Most filózok, hogy biztonsági másolatos legyen, vagy eredeti a gép.
Mindkettőnek megvan az előnye, hátránya.
FIFA-val, GTA-val sokáig ellennék single-ben azt hiszem és olcsóbban kijön az ember na de mi van ha a többi játékot ha megunom, live-ra meg nem mernék felmenni a ban miatt.
Eredetivel meg nincs probléma meg parázás, dvd írás mizéria, csak ugye az eredeti játékok meg iszonyú drágák.

Tehát Ti milyen arányban játszotok multiban és melyek azok a játékok amik ebben a legnépszerűbbek?

másik kicsit technikai kérdés: ilyen tv-n menne, ami hát nem túl jó, nem FULL-HD-s és nem mai darab az lcd-k körében. tv nézésnél is néha eléggé látszik, hogy "utánhúz", mosódik a kép. ez mennyiben lenne hátrány? vagy nem számít annyira?

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#37958) Def26 válasza Tomics (#37957) üzenetére


Def26
félisten

Xbox multiban mekkora élet van?

Mindeképp megéri, már egy egész jó kis közösség van végre a PH -n is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37959) Thome válasza Tomics (#37957) üzenetére


Thome
addikt

Én is kérdeztem nem rég, aszonták rá, hogy szinte mindennel játszanak, aminek van multija!

De hogy ne a levegőbe beszéljek, ma este 125 000-en voltak fennt a CoDWaW-ba!

(#37960) Tomics válasza Thome (#37959) üzenetére


Tomics
addikt

az szép! egyébként FPS-t nehéz megszokni joyyal? asszem eredeti mellett döntök...majd karácsonyra meglepem magam vele :D
tv-s kérdésre valaki?

hány év van még a 360ba? következő generációs konzolok mikor jönnek várhatóan?

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#37961) 30z.Samu válasza Tomics (#37960) üzenetére


30z.Samu
félisten

"övetkező generációs konzolok mikor jönnek várhatóan?"

2012 a legjobb tudomásom szerint.

Sic Parvis Magna

(#37962) Thome válasza Tomics (#37960) üzenetére


Thome
addikt

2013 előtt ne várd az új konzolt! :DDD

A Kontrollerrel való irányítást ki milyen gyorsan szokja meg, egyéni. Nekem gyorsan sikerült átszoknom, de még közel sem nyomom normális szinten!

Tv-t/monitort pedig olyat vegyél lehetőleg, ami HD ready (1366x768-as felbontás, ez kb 20"-ig van, magyarul kb 50cm), de ha nincs akkora méretben (nagyobb tv-t szeretnél, 22"-24"-26", 55-60-65cm), akkor a Full HD jöhet csak szóba.

30z.Samu: 2013-ról tudok! :)) Végülis mindegy, minimum van még benne 2,5-3 év.

[ Szerkesztve ]

(#37963) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Heló!
Tudja valaki , hogy mivan akkor, ha már bevan regelve egy elite és én megveszem használtan(előző tulaj úgy kapta ajándékba). Ilyen esetben mivan a garanciával?
Mellesleg Falcon Elite + 1 joy+1 Wall-e játék. 50k.

(#37964) Revox66 válasza Mr.Grincs (#37956) üzenetére


Revox66
aktív tag

Minden kábel jól van csatlakoztatva, kár hogy nincsen komolyabb fényképezőm :S.

hdmi
[link]
vga
[link]

:)

[ Szerkesztve ]

(#37965) Mr.Grincs válasza Tomics (#37960) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nem nehéz megszokni. 1 FPS játékot végigjátszol easy fokozaton akkor tudsz menni onnantól kezdve tanulod meg igazán jól kezelni a joyt.

Atomgeszi:
Át tudod íratni a nevedre. Én is átírattam anno a nyáron a 2. boxomat. Bereggelte a tulaj de átírattam a nevemre azzal sztorival, hogy az unokatesóm nekemadta és át szeretném írtani. Ez most is bevállna, csak süketelni kell ezerrel, hogy ajándékba kaptad tőle stb stb. Ehhez az kell hogy tudjad az előző tulaj minden adatát, néc, cím, emailcím telefonszám. Hogy át tudd írtani a nevedre, ha később gebasz van vele akkor a te címedről vigyék el a szervízbe.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37966) keIdor válasza Tomics (#37957) üzenetére


keIdor
titán

Ugyan ilyenem van. :K Nem mai darab, igyekszem is lecserélni, ahogy a pénzem majd engedi, de egyébként teljesen élvezhető, nem rossz!
Színekkel kellett játszadozni...

FPS-t lehet igen, ma nagyon sokat tanultam az új CoD-on.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#37967) Tomics válasza keIdor (#37966) üzenetére


Tomics
addikt

húha ez nem túl jó hír, lehet elkérem majd havertól a boxot és kipróbálom mielőtt veszek.

PH! addikt since 2004

(#37968) keIdor válasza Tomics (#37967) üzenetére


keIdor
titán

Nem nagy dolog ám, kb. 5 perc... ne félj, nyugodtan vedd meg!
Ha gondolod gyere el, nézd meg.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#37969) Mr.Grincs válasza Revox66 (#37964) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát szerintem így a képekből a HDMI nek van jobb képe, de ezt látnom kéne, hogy megtudjam mondani jó e vagy sem. 82 centis tv?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37970) Revox66 válasza Mr.Grincs (#37969) üzenetére


Revox66
aktív tag

igen 82 cm es, és olyan minta ilyen fehér pixelek lennének a képen, vga -n ez nem jellemző..

(#37971) Atomgeszi válasza Mr.Grincs (#37965) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ahha. Köszi. Mellesleg game.co.uk-ról még mindig nem lehet konzolt rendelni , hogy idáig elhozzák ugye? :( Most itt a tél valamivel elkéne ütni az időt erre jó lenne a box. De hát nagyon nyűglődöm. Használtba nem bízok annyira, új jó lenne de az meg drága. Már csak ismerős kéne Angliába aki elküldené. :F

(#37972) Mr.Grincs válasza Atomgeszi (#37971) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ne görcsölj az angliai szarozással, max akkor ha kimész és ott veszed meg és te magad repülőn hazahozod. Kb annyra jösz ki mintha itthon vennéd meg a postaköltség miatt.
Nekem a keresztanyám Angliában, Londonban él voltam kint a nyáron és gondolkoztam hogy hazahozzak e gépet, de inkább nem vettem meg, mert csak pár ezret spóroltam volna így is hogy ingyenes volt a házhoszszállítás az UK ban. A repülőn meg többletsúly lett volna és azért meg horror összeget kellett volna fizetni a szemét Wizz Airnek.

Használtat olyat vegyél ami fél éves MAXIMUM és HDD-s. Annál idősebbet csak saját felelősségre. Talán még ami egy éven belül van de azt nem merném.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37973) Def26 válasza Atomgeszi (#37971) üzenetére


Def26
félisten

alien_ -el tudsz beszélni, ő haza küldi neked.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37974) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Köszi mindenkinek! Remélem hamarosan újra a klubban lehetek. :R

(#37975) Djuree válasza Def26 (#37973) üzenetére


Djuree
félisten

alien az LV1201-en lakik, ez az anyabolygójuk, onnan nemigen küld haza semmit,messze van peppet :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37976) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

Sziasztok!

Az X360 USB csatlakozójára kötött külső merevlemezt felismeri? Szigorúan csak adatok miatt, mármint van egy olyan tervem, hogy majd később linuxot rakok rá, ami nem tudom mennyire warez téma, de van egy ilyen tervem, és akkor külső winyóval működtetném, ez esetben érdekelne, hogy felismeri- e alapból a gép. Előre is köszi! :R

Üdv.
Marci

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#37977) Def26 válasza Djuree (#37975) üzenetére


Def26
félisten

De jó kedvünk van... :DDD

Mákos7észta: Asszem HFS+ -ra kell formázni.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37978) dunc


dunc
nagyúr

Jóreggelt országos postázásnál melyik az a korrekt konzolbolt aki tuti nem ver át ?(pl használt visszavitt termékkel stb) Egy elit boxon gondolkodok,forza 3 komboval....ismét :)
Vannak még kimaradt darabok GOW2,Fable2 ezeket szeretném majd idővel beszerezni,mennyi most az áruk?

(#37979) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ezt az Xbox beregisztrálást garancia miatt hol kell megtenni?
Vettem én is egy gépet pár hete de erről nem kaptam infót. Amikor beregeled onnantól kezdődik az 1+2 év?
Nem elég az, ha akkor regelem be ha valami gond van vele?

(#37980) dunc válasza Mákos7észta (#37976) üzenetére


dunc
nagyúr

Én úgy tudom nem szereti a külső HDD-t,viszont adatok miatt egy kövér pendrive kiváló,film-zene-kép.

(#37979) BaLee:ráérsz beregeli akkor ha gond van vele,és ha pl eladod akkor ha te beregelted akkor a új tulajnak nem él rá a garja,de majd kijavitanak ha tévedek.

[ Szerkesztve ]

(#37981) Def26 válasza Mákos7észta (#37976) üzenetére


Def26
félisten

Én amúgy ez alapján formatáltan a külső vinyóm. tutorial

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37982) Mr.Grincs válasza dunc (#37978) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hali,
Én a Konzolvilágot tudom ajánlani. Most én is ott vettem meg az Elite gépemet újonnan a múlt hét hétfőn. 58,9K ért. A legolcsóbb volt ebben a boltban és így vettem meg itt. Amit te akarsz venni az ugyanitt meg 79990 Ft, Tehát az Elite gép 250es vinyóval plusz Forza 3.
GOW 2 6 körül van, Fable 2 meg 5 Körül de láttam már 4K ért is.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37983) dunc válasza Mr.Grincs (#37982) üzenetére


dunc
nagyúr

Van olcsóbb pack is,de az 120 GB winyoval van,viszont amit te ajánlasz ahhoz 2 db kontroller van!
Köszi,a lényeg a ,egbízhatóság! Te postán kaptad,vagy helybe vetted?

(#37984) Mr.Grincs válasza dunc (#37983) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Helyben személyesen mentem el.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37985) dunc válasza Mr.Grincs (#37984) üzenetére


dunc
nagyúr

Hát igen úgy a biztos,szeretnek szart postázni,nem bizom egyikbe se!

(#37986) Mr.Grincs válasza dunc (#37985) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem nem játszanák be főleg ha újat rendelsz. Szerintem ez a bolt nem ilyen mint egy jó pár társa, hogy újracsomagolt szart adnak el. Akkor csináld azt hogy ha van pesti ismerősöd utald át neki a pénzt vegye meg és küldje el neked. És akkor így a tuti, vagy te veszed meg.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37987) breetai


breetai
aktív tag

Hi mindenki!
Egy LOL/"érdekes" dolog esett meg velem még pénteken és szeretném megosztani veletek. Nehogy más is beszívja úgy, mint én! :W
Szóval pénteken későn 20:30 után értem haza Budaörsre, ill. az Osünbe. Mert szerettem volna egyet abból a 4000 Ft-ért osztott GoW-ból amit beharangoztak ...
"Gyorsan" berobogtam felnyaltam egyet a polcról azt irány haza. Othon vettem elöszőr kezembe a cuccot (mert abban a nagy átlátszó "lopásgátló" müanyagban volt,) és meglepődve tapasztaltam, hogy nincs rajta nejlon és a Microsoft-os matrica is fel van tépve.
Meglepő módon a dobozból semmi sem hiányzott, bedobtam a Box-ba azt GO! Egy ideig minden rendben volt aztán kifagyott a játék. :Y Kivetten a lemezt, olyan mintha egy igenzsíroskezű ember gyökérkefével pucólta volna meg!!!! :Y :W
Mondanom sem kell persze a HDD-re sem tudja felmásolni. Így szombaton reggel kissé felspannolva lerohantam Ósanba, azt kivertem a palabert. MERT! Azzal kezdtem, hogy szépen udvariasan elmagyaráztam a panaszom. Ekkor el is akartak rögtön hajtani, hogy ez nem így van/hazudok, ill. bizonyítsam be, hogy a cucc már nyitva volt mikor vettem stb.
Itt volt egy hangosabb, irritáltabb szóváltás, majd főnök hívás aztán annak anyukája is szóba került amikor Ő is meggyanusított, hogy hazudok ...
Most az jön, hogy felhívom az Xbox HOTLINE-t hátha érdekli őket, hogy varazolnak egyes boltok a cuccaikkal. Ill. hátha ők mondanak valami olyat, hogy kicserélik stb.
Ebben csak az a csúnya, hogy használt játékot áruló boltból ÉN még csak jobb minőségü cuccot hoztam ki. Ill. ott is ugyan ennyi lett volna a GoW és az legalább menne.
Szerintem én kb. 10x gondolom meg, hogy vegyek valami ilyesmit mégegyszer Ósanból. Ill. kb. 20 percig fogom vizsgálni, hogy OK-e a cucc ha mégis vásárolnék valamit. :(((

[ Szerkesztve ]

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#37988) Mr.Grincs válasza breetai (#37987) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ha Microsoftos a játék márpedig az ezért ki fogja cserélni az MS csak beszéld meg velük, hogy mi volt és a blokk is megvan meg minden akkor nyert ügyed van, mert így ki fogják cserélni. Amúgy szokásuk a multiknak kétszer eladni a selejtes cuccot, ami ráadásul nem megy. Azt nem értem hogy akkor miért nem dobják ki vagy rakják a szemétbe vagy visszáruba hogy SZAR és nem megy és ne szívjon vele már még egy vevő. Szerintem tutti az ilyen alkalmat várták hogy elbasszák a játékot mert már egyszer szívott vele valaki és most meg simán letagadják pedig tudják, hogy szar volt.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37989) breetai válasza Mr.Grincs (#37988) üzenetére


breetai
aktív tag

Te persze, hogy megvan a blokk. :K 10 után hívom is őket.

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#37990) Def26 válasza breetai (#37989) üzenetére


Def26
félisten

Panasz könyvet se felejtsd el. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37991) Mr.Grincs válasza breetai (#37989) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Már hívhatod is őket. Hajrá mindent, bele. BAZD FEL A KÉKET :DDD Ki fogják cserélni, ha elmondasz mindent. Meg látjak majd ők is hogy milyen. És nem kérted ki a panaszkönyvet az Ósünbe?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37992) breetai válasza Mr.Grincs (#37991) üzenetére


breetai
aktív tag

HÚ srácok! :B Szégyen DE nem. Mert annyira felvágták az arcom, amikor magaslóról küldtek el a picsába, hogy rám tényleg nem jellemzően anyázásig fajúlt a dolog.

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#37993) Mr.Grincs válasza breetai (#37992) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem még beírhatsz. Azt sosem késő ;]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37994) Sickboy25 válasza breetai (#37992) üzenetére


Sickboy25
addikt

szia

várom a további információkat mármint a microsoft részéről!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37995) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Nekem ugye volt para a COD 5 lemezzel, azt mondta, a csajszi, hogyha MS játék lenne akkor kicserélnék zokszó nélkül, de mivel Activision ezért velük kéne eggyeztetnem, ha van lemezcsere progrmajuk. De ott más is volt a sztori, mert a box gravírozott az aljára szép mintákat.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37996) dunc válasza breetai (#37992) üzenetére


dunc
nagyúr

Menj vissza mostmár higadt fejjel és nyugodtam írj be,otthon írd le elötte és nyugodtan másold be,az első lapot ne felejtsd el kitépni!!!!
Akarjuk,hogy beírj menj vissza és tájékoztass minket!!!!! :(((

(#37997) Mr.Grincs válasza dunc (#37996) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Tényleg írj be, hogy lássák, hogy nem kamuztál és akkor is neked van igazad. Szerintem ott be voltak tanítva az emberek, hogy mit mondjanak ha eladták a kérdéses játékot.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.