Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37051) Ebit válasza Thome (#37045) üzenetére


Ebit
addikt

szerintem, gondold át mire van szükséged,mert a gyáriban,is 3 márka létezik,és alapfeszen, azért csendesek,inkább a drivet lehet hallani.

(#37052) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Megjött az Elite gépem. Egy gyors kérdés. Kitettem a nappaliba, nekiálltam játszani a kölcsönkért GTA4el de írta az elején, hogy loginoljak be live-ra különben nem tudok állást menteni.
Ez azt jelenti, hogy csak akkor tudok menteni a játékban ha rá van dugva a netre a gép??
Remélem nem mert kicsit körülményesen oldanám meg.

(#37053) rudymester válasza BaLee (#37052) üzenetére


rudymester
senior tag

Nem kell live, csak csinálj egy profilt, amibe mentegetnek majd a játékok.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#37054) BaLee válasza rudymester (#37053) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Rendben köszi!

(#37055) CHIPman válasza Mr.Grincs (#37050) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Akkor ez nem jött össze. esetleg a Logi Formula Force EX-et lehet használni vele teljes értékűen, vagy akkor is marad a kontroller?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#37056) Torry


Torry
addikt

Whisper Max-ot hol lehet a legolcsobban kapni?
És gyárit?

[ Szerkesztve ]

(#37057) Mr.Grincs válasza CHIPman (#37055) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Azt sajna nem tudom. Ezt a fajta kormány részét nem vágom. De igazából én nem görcsölnék vele, eredti xbox 360 kormány a király és az tuttira kompatibilis mindennel.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37058) CHIPman válasza Mr.Grincs (#37057) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Megvettem 18k-ért az EX-et, és most dobjam ki azért, mert az x360 kormány biztosan megy? :DDD Utánanézek inkább. Olyan átalakítót, amivel a boxot rá lehet kötni dsubos moncsira, és biztosan megy, hol lehet a legolcsóbban kapni? Nem kell feltétlenül MS.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#37059) Mr.Grincs válasza CHIPman (#37058) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Konzolboltokba nézd meg. Pl: konzolokszervíze, überkonzol, stb.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37060) zsocy válasza CHIPman (#37058) üzenetére


zsocy
őstag

Logitech DriveFX kormány megy a box-al biztosan, az amelyiken van az xbox-os navi gomb, és a többi szines pöcök.
Monitorhoz vga kábel kell neked, ahogy Grincs mondta, konzolboltból 2-4 ezerért már kapsz, vagy akár Mediamarkt és társaiban is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#37061) CHIPman válasza zsocy (#37060) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Akartam írni Logiéknak ez ügyben, erre ez fogadott:
"E-mail Support is Temporarily Unavailable
During the next several days, Logitech will be transitioning our customer support e-mail system.
Email support will not be available from August 30 until October 12. We will not be able to receive new e-mails or respond to any prior e-mails during this time.
We suggest you check out support site at Logitech.com/support if you have a support question. Our support site contains answers to many frequently asked questions, software downloads, product features, and product documentation. If you still have a question, you can call us during our regular operating hours.
We apologize for the inconvenience. This is a temporary situation while we upgrade our e-mail system in order to serve you better."
:C

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#37062) Gebriel


Gebriel
veterán

Shadowrun-al tolja valaki?

(#37063) Ebit válasza zsocy (#37060) üzenetére


Ebit
addikt

Összehasonlitották,boxon,a Logitech és Ms kormányt, az utobbinak több előnyős tulajdonsága van,és az ára is most több helyen 18 k.

(#37064) Mr.Grincs válasza Ebit (#37063) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Milyen meglepő hogy több előnyös tulajdonsága van :DDD Nem cikizésből írtam nehogy félreértsd. Csak mi lehet jobb egy gyári full full kormánynál?
Ha odajutok én is MS kormányt veszek majd.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37065) 30z.Samu válasza Mr.Grincs (#37064) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én mindenképp olyat veszek majd. :) Kár, hogy a G25-ös Logitech kormány nem megy Xbox-szal. :D

Sic Parvis Magna

(#37066) Mr.Grincs válasza 30z.Samu (#37065) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát egen, már elég jó áron árulják a gyári kormányokat szóval lassan érdemes beruházni egy kifejlett példányra.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37067) breetai


breetai
aktív tag

Hi! Tud valaki valamit erről a Tekken 6 ver. -ról!?
[link]
Azt itt is látom, hogy mi lesz a külcsíny. De, lesz plusz belbecs is? Mármint pár olyan cucc ami az alapban nem lesz benne/elérhető?

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#37068) 30z.Samu válasza Mr.Grincs (#37050) üzenetére


30z.Samu
félisten

Csak azt nem értem, hogy mi a ráknak 250GB... :F

Sic Parvis Magna

(#37069) 4sal3 válasza 30z.Samu (#37068) üzenetére


4sal3
tag

nekem a 120ből van 60szabad helyem úgy, hogy nincs sok játékom.
Akinek nagy a játékgyűjteménye és folyamatosan játszik mindennel, vagy nem egy személy használja a konzolt, szerintem annak megéri a 250es.

[ Szerkesztve ]

(#37070) Mr.Grincs válasza 30z.Samu (#37068) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hidd el kell a 250es nagyon. Nekem 60as vinyóm van és szenvedek mint malac a jégen mert nincs helyem. Sok játékkal, játszom, meg a hugom is használja a gépet. Így sokszor le kell törölnöm 1 vagy 2 játékot hogy egy másikat felrakjak. Már nagyon várom, hogy a 120as meglegyen, bár szerintem egy idő után azt is kinövöm. A 250es meg jóbuli lehet. Várom már hogy majd lehessen kapni, da az még odébb van bőven mire azt forgalomba rakják.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37071) Ebit válasza Mr.Grincs (#37064) üzenetére


Ebit
addikt

Szerintem, nem törvényszerű,hogy a gyári jobb, sokszor a tartozék gyártók termékei jobbak.
/összehasonlitás,olyan Userektől származik,akinek, volt mindkettő,és egyszerre tesztelték/

Valószinű,én is MS kormányt veszek a gyerekeknek,mert mostanában, egyre több jó autós játék jön ki boxra.

(#37072) Mr.Grincs válasza Ebit (#37071) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát pl ha lenne utángyártott xbox 360 kontroller akkor biztos nem venném meg, hiába olcsóbb. Valahogy nem bízom az ilyen cuccokban, mint ahogy az utángyártott 120as hdd ben sem, mert azt is lehet venni pár ezr ft tal olcsóbban mint az eredeti 120as. Lehet ezt az utángyártottat is lerugják és akkor buktam a lóvémat.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37073) SP!T


SP!T
addikt

Üdv! Megint van új HD DVD Player-em! :) Ha érdekelne még valakit szóljon!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#37074) zack válasza Mr.Grincs (#37070) üzenetére


zack
nagyúr

Ez a 250Gb vinyó tényleg elég szélsőséges egyébként. Én ha játszom szeretek egy felé figyelni, tehát ameddig nem érek a végére a feltelepített játéknak, addig tolom. Mondjuk PC-n is játszom párhuzamosan (Crysis Wars Multiplayer), és lehet ez is közrejátszik. A csajomnak is 1 max. 2 játék van fent. Tehát 4 játéknál többet nem használunk vinyóról.
De hogy nektek 120Gb vinyó lenne az ideális, kicsit extrém eset. Az legalább 18-20db játék telepítve...sztem tök felesleges ennyi. :DDD ;) A 250Gb meg majd 40db játék. :Y

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37075) eddie17


eddie17
addikt

Még mindig jó a Brütal Legend:D Amikor felcsendült az első csatánál a Battle Hymn/One shot for Glory na az ütött:) Persze nem mindenki fogékony erre a zenére. (szerenecsére én mindenfajtára)

Más: Akik előrendelték az 576-tól a Forza 3-at, azok valószínűleg október 24-én kapják meg a futártól.

(#37076) 30z.Samu válasza eddie17 (#37075) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hatalmas játék!

Sic Parvis Magna

(#37077) eddie17 válasza 30z.Samu (#37076) üzenetére


eddie17
addikt

Bizony :K

Megerősítve a szombati szállítás, most hívtak az 576-tól. Csak egy baj van ezzel. Addig még 3 nap van:D

(#37078) 30z.Samu válasza eddie17 (#37077) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én most Live-ot szeretnék venni. :B :DDD Majd ha meglesz, szólok! :R

Sic Parvis Magna

(#37079) eddie17 válasza 30z.Samu (#37078) üzenetére


eddie17
addikt

Ok, tegnap kipróbáltak az online meccset, nagyon komoly volt. Tiszta kemény stratégiai játék:D

(#37080) zsocy válasza eddie17 (#37077) üzenetére


zsocy
őstag

Überkonzolnál már holnap kiszállítják a Forzát, vagy átvehető személyesen, de csak miután aláírtál egy papírt hogy nem használod péntek előtt. Haláli :)

(#37081) KDavid17 válasza alien_ (#37008) üzenetére


KDavid17
aktív tag

Mindenképpen elite-t veszek, ezt már eldöntöttem, csak nem tudom most meg honnan szerezzem be(jó áron, megbízható helyről), mert ahol eredetileg akartam venni ott lehet, hogy nem jön össze....

(#37082) eddie17 válasza zsocy (#37080) üzenetére


eddie17
addikt

Akkor majdnem ott van az ember ahol a part szakad.
Így legalább nincs előttem, és nem kapok vérszemet:D
Meg a sok jólszituált, biztos, hogy be fogja rakni azért is.

(#37083) heihachi válasza eddie17 (#37082) üzenetére


heihachi
addikt

Én is nyilván kipróbálnám, de biztos ami biztos, kihúznám a hálókábelt a gépből :D Így aztán megmarad a káposzta, és jóllakik a kecske :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37084) BaLee válasza zsocy (#37080) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

A live miatt. Mert ha felmész vele premier előtt simán bannolhatnak.

(#37085) 30z.Samu válasza eddie17 (#37079) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát nekem az első dolgom az lesz, hogy a Fifával felszaladok Live-ra, mert azzal kegyetlen jókat lehet játszani. :DDD De van még CoD 3, NFS MW, NFS Carbon, FN 3, NHL 07. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#37086) breetai válasza KDavid17 (#37081) üzenetére


breetai
aktív tag

Hi!
Vedd meg itt [link]
Megbízható, "ócsó" ... :D

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#37087) Ebit válasza Mr.Grincs (#37072) üzenetére


Ebit
addikt

Legtöbb esetben az utángyártók készitik a nagy márkáknak is.

(#37088) Mr.Grincs válasza zack (#37074) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szeretek sok játékkal játszani egyszerre. 120as egy darabig kitartana, a 250es meg mégtovább. Szerintem karácsony fele már lehet lesz a polcokon 250es de lehet csak jövőre.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37089) Ebit válasza Mr.Grincs (#37088) üzenetére


Ebit
addikt

Gondolom, most is lesz olyan , aki megveszi 250 gb Hdd-vel,és eladja,az elején,lesz rá komoly kereslet.

(#37090) Mr.Grincs válasza Ebit (#37089) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az biztos, hogy lenne rá komoly kereslet de szerintem nem sokan adják majd el.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37091) Peat;) válasza eddie17 (#37075) üzenetére


Peat;)
veterán

Amikor megrendeltem én hülye a személyes átvételt választottam mert melóból útba esik hazafele. A megjelenést én meg nem vágom ennyire fejből meg hogy mikorra esik. No mindegy, akkor nekem marad hétfő vagy szombat talán. Engem basztak értesíteni, de 576-tól már nem is várok más hozzáállást.

[ Szerkesztve ]

(#37092) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Létezik olyan hogy Y VGA elosztó a monitorba vagy valami hasonló olcsó szerkezet amin csak egy kapcsoló van, hogy vagy box vagy pc állás. :F

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37093) Thome


Thome
addikt

Na, mivel egy képcsöves tv-n (48cm) szutykolódok a box-al, döntöttem, hogy kék vennem (vagy zöld :DDD ) egy Monitort (mondjuk ugyanekkora képméret jó, ergó 20" bőven jó), mert egyszerűen nem látom a szöveget rajta, na meg nem az igazi, kiégeti a szemem.

De mivel én ezen Tv-znék is, néztem egy ILYET, és mivel a legolcsóbban akarok kijönni a dologból, segítségeteket kérném, hátha tudtok nekem ettől olcsóbban mutatni valami ilyet. Kompozit bemenet legyen benne, ne kelljen hozzá pc, no meg legyen benne analóg bemenet. Ennyi lenne. Ja igen, az se hátrány, ha távirányítós! :DDD

Azért ide teszem fel, hátha más is így oldotta meg a dolgot, mivel egy LCD tv drága számomra (Ilyen noname fajtákat még futólag sem nézek meg, a többi meg mind <45-50-55ezer), és ez az lcd monitor + tv tuner kombó kijönne olcsóbban.

Előre is köszöntem a válaszokat! :))

[ Szerkesztve ]

(#37094) takacsimr


takacsimr
csendes tag

Sziasztok!

Beszereztem egy 320GB USB HDD-t. A kérdésem az lenne, hogy milyen formátumra kell formázni, hová kell csatlakozatni (hátsó, első USB) a HDD-t, hogy kezelni tudja az XBOX360?
Van esetleg bármi más trükk?

Köszi: Imi :R

(#37095) szpal17 válasza takacsimr (#37094) üzenetére


szpal17
őstag

Csak filmet és zenét tudsz majd rápakolni...és FAT32-be kell formáznod, hogy a box kezelje.

(#37096) 30z.Samu válasza takacsimr (#37094) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szia!

Lehet, hogy lekezeli, de viszont a Microsoft letiltja a vinyód. Most már ezt is figyelik.

Sic Parvis Magna

(#37097) takacsimr válasza 30z.Samu (#37096) üzenetére


takacsimr
csendes tag

Hogy érted, hogy letíltja?
Bocs, kicsit tudatlan vagyok.

(#37098) szpal17 válasza 30z.Samu (#37096) üzenetére


szpal17
őstag

Ez külső HDD...ezt nem hinném, hogy a Microsoft letiltaná...csúnya lenne :)

A moddolt HDD-k vannak a hírekben nem külső storage eszközök...

[ Szerkesztve ]

(#37099) takacsimr válasza szpal17 (#37095) üzenetére


takacsimr
csendes tag

A gépemen Vista van. A formázásnál a FET32-t nem ajánlja fel. Az NTFS-t, valamint az exFET-et ajánlja fel. Ez utóbbi is jó?

Imi

(#37100) takacsimr válasza takacsimr (#37099) üzenetére


takacsimr
csendes tag

Bocs FAT

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.