Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38251) Mr.Grincs válasza birooo (#38250) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nézz szét a cd galaxis.hu-n és ott vannak kategóriák szerint xbox 360 játékok és a címeket nézd mik vannak és akkor keress használtan pl a gamer365.hu hátha van. Ha nincs akkor onnan lehet rendelni is.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38252) Thome válasza birooo (#38250) üzenetére


Thome
addikt

Forza 2-vel volt egy ezres??? :Y
Hol-hol-hol? Bolt, vagy magánszemély? Pü-ben is jöhet válasz, 1000-ért már veszem is meg.

(#38253) Mr.Grincs válasza Thome (#38252) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A játékaim.hun tonna számra árulták régen, hátha most is van.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38254) Thome válasza Mr.Grincs (#38253) üzenetére


Thome
addikt

Van, 2-3 ezerért. Ha már itt írva lett, hogy 1 ezresért szerezte meg a kettő játékot (Viva Pinata + Forza 2), akkor 1000-nél egy fillérrel többet nem fizetek magáért a Forza 2-ért! :DD

[ Szerkesztve ]

(#38255) Mr.Grincs válasza Thome (#38254) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én 2K ért vettem újonnan:D Ezt a Bundle packot, Forza 2 Viva Pinata. Magyar felíratos volt a Forzs és Magyar szinkronos felíratos a Viva Pinata.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38256) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Áhh.. alig bírom már kivárni, hogy meglegyen a COD MW2 pack.. Csak kínzom magam ezzel a sok videóval. :D

(#38257) Tomics válasza Atomgeszi (#38256) üzenetére


Tomics
addikt

remélem karácsonyra lemegy az ára :))

PH! addikt since 2004

(#38258) Alpi válasza Thome (#38216) üzenetére


Alpi
tag

Én is ezt mondtam egészen ma estéig, hogy Öcsémvazze. Elő is rendeltem kb 3 hete ezt a konzolt, amit linkeltél. Ma este viszont hívtak a Konzolvilágból, hogy a megrendelésekhez képest kevesebb ilyen konzolt kapnak ezért emelik az árat 74.900-ról 81.900-ra. Kérdezte a srác, hogy fenntartom-e a megrendelést. Mivel még mindig olcsóbb az 576-os ajánlatnál 8rugóval, ezért azt mondtam, hogy igen. Azt mondta, hogy szerdán hozza a futár, ha minden jól megy...

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38259) sch_a válasza Alpi (#38258) üzenetére


sch_a
addikt

Akkor úgy látszik ez egy hepp náluk :U Én egyszer rendeltem tőlük játékokat, és telefonon mondták, hogy az egyiket csak egy ezressel drágábban tudják odaadni, mint amennyiért megrendeltem a neten pár nappal előtte. :U Persze még úgy is olcsó volt, szóval én is "fenntartottam a megrendelést" :) A poén az, hogy utána ráadásul törött dobozzal érkezett meg. De az valószínűleg a szállítás alatt történhetett, mert a darabok is benne voltak.

Tud valaki nekem adni egy linket, ahol lehet olcsón Microsoft v2-es kormányt venni?

[ Szerkesztve ]

(#38260) Thome válasza Alpi (#38258) üzenetére


Thome
addikt

Ez így akkor is gerinctelenség.

(#38261) BloodyEddie válasza Alpi (#38258) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Ugyanez. Megrendeltem már egy hónapja, és 3 nappal a megjelenés előtt hívnak fel hogy drágul 7k-val, hát nagyon örülök neki :((( Így is ki van számolva a vásárlás, erre meg megkapom 82ért kábelek nélkül. Most mégis mit vegyek helyette? Arcade hiába olcsó, semmi se jár hozzá. Nem a limitált kiadás érdekelt, hanem hogy spórolok rajta. Mi ez, hogy keveset kapnak belőle, azért drága? Mondja azt, hogy többet akarnak keresni rajta, az hihetőbb, de akkor ne hirdessék meg hónapokkal megjelenés előtt 75ért, ha tudják hogy nem lehet tartani az árat :(((

Ha van ötletetek hol / hogyan lehet a legolcsóbban megúszni egy jasperes, 2 kontrolleres, 120gb winyós xbox változatot, ne tartsátok magatokban. Nekem sajna úgy tűnik, még mindig az MW2es a legjobb ár/érték arányú.

[ Szerkesztve ]

(#38262) Alpi válasza Thome (#38260) üzenetére


Alpi
tag

Most erre mit mondjak? Mondta a srác, hogy x db-ot kapnak. Mivel az x elég kevés volt, nem voltam abban a helyzetben, hogy alkudozhassak, mert tudom, hogy mivel csak x db-ot kapnak úgyis elviszi más... Örültem volna, hogy 15eFt-al olcsóbban jutok hozzá, mint az 576-nál, de még így is olcsóbb! Szóval azt mondtam, hogy szállítsák. Várom már nagyon.

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38263) norbitális


norbitális
tag

BAsszus most hívtak a gamestop-tól hogy az MW 2-ős boxot 75000-ről 82-re emelték.Hogy rohadjanak meg. :((( :(((

(#38264) Alpi válasza BloodyEddie (#38261) üzenetére


Alpi
tag

Ezzel teljes mértékben egyetértek. Sőt párom most mondja is, hogy ez a fogyasztó megtévesztése. Igaz, hogy az oldalon írják, hogy az "árváltozás jogát fenntartják", de akkor is.

Miért nem vállalnak árgaranciát, mint pl az Edigital? Ha ennyiért árulják és én ennyiért rendelem meg, ha emelkedik is az ára, akkor is ennyiért kapom. De ha csökken az ára, akkor viszont már a kedvezőbb árat kapom.

Persze, hogy arról van szó, hogy keresni akarnak rajta. Ez nem kérdés... :(((

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38265) Thome válasza Alpi (#38262) üzenetére


Thome
addikt

Ha ennyiért kiírták az árat, Te ennyiért rendelted meg, akkor legyen már bennük annyi, hogy nem emelik az árát, ezt meg nem foghatják arra, hogy kevés jön. Egyszerűen "licit" szintjén megy a dolog most, úgy látom (aki megadja a 82-t, az vesz egyet, aki nem, az kiesik, és hívják a következő delikvenst, hogy kell-e neki, míg egyszer csak rá nem vágja valaki, hogy kell.

[ Szerkesztve ]

(#38266) Alpi válasza norbitális (#38263) üzenetére


Alpi
tag

Akkor ezek szerint ott is hasonló a helyzet, mint a Konzolvilágnál.

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38267) Def26


Def26
félisten

Komolyan, belőletek gazadagodnak meg az ilyen suttyom boltok... :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38268) sch_a válasza Def26 (#38267) üzenetére


sch_a
addikt

Csak az a baj, hogy még így is olcsóbb mint máshol... :U

(#38269) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Ezt nem teljesen értem. ha azon az áron rendelem meg pl 70ért akkor nincs olyan hogy felmegy az ára. Én elvárom, hogy annyiért kapjam meg amennyiért megrendeltem.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38270) Def26 válasza sch_a (#38268) üzenetére


Def26
félisten

Az már nem baj, csak ez a dolog, hogy felhívnak a drágább árral... :U

Engem anno (mikor Geforce 8800gt hiány volt) felhívtak a boltból, hogy van ugyan a lefoglalt kártya de drágábban, mert hiány van belőle, na ekkor elöntötte az agyamat a szar és elküldtem a büdös pi**ába a csávót.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38271) Atomgeszi válasza Mr.Grincs (#38269) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Omg.
Gondoltam, hogy ez lesz. Kivan számolva a pénz erre ilyen suttyom boltok miatt nem jön össze az üzlet. Gondolom beetették a jó népet az alacsony árral aztán amennyi haszon van azokból akik a drágábbért is megveszik annyiért megéri felvinni az árát utána 1 hét múlva meg már 78-ért fogják adni és az lesz a fix és azt is vinni fogják.
Beszéltem másik konzolbolttal azt mondták valszeg 75k lesz de az euró miatt változhat az ára. Ez inkább hihetőbb mint, hogy mert keveset kaptak pff miez? Licitálás???

(#38272) BloodyEddie válasza Mr.Grincs (#38269) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Én is ezt tenném. De az a baj, hogy akárhogy számolok, még így is olcsóbb a pakk, mint külön. Ha nem számítana a pénz, elküldeném a p*csába a srácot, és megvenném az 576ban 100k-ért. De nincs választásom :(

(#38273) Def26 válasza BloodyEddie (#38272) üzenetére


Def26
félisten

Esetleg vársz 2-3 hetet?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38274) mobbo


mobbo
senior tag

jon a karacsony, hiperekben is lesznek akciok, ilyen bundle is
undorito egy lehuzas ez

(#38275) Alpi


Alpi
tag

GameStop.hu-n már 83.900 Ft- az ára. :D lol Ja és még ez is: [MW2]

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38276) Thome


Thome
addikt

Atomnagy konzol bannhullám jött, kész röhely, ahogy háborognak az emberek. :DDD

Micsoda dolog már, hogy összevissza moddolják az emberek a gépet, másolt játékkal játszanak, majd az MS a köcsög, me hogy bannolták őket! :C
Bővebben: LINK :))

[ Szerkesztve ]

(#38277) Alpi válasza Thome (#38276) üzenetére


Alpi
tag

Én nem is értem a Microsoft-ot, hogy képzeli mindezt... :C

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38278) alibaba78


alibaba78
őstag

Sziasztok!

Egy kis segitseget kernek szepen! Szeretnem a 23inches monitoromra kotni a boxot, es a pc-t is egyszerre. Sajnos csak dvi es vga csati van rajta. Talaltam egy ilyet , amivel szerintem mukodne, de nem vagyok azert benne biztos. A boxon hdmi kimenet is van. Az egyik kerdes, vajon mukodne szerintetek? A masik, hogy ha hdmi-n atkuldom a kepet, az alapcsomagban kapott kompozit kabellel pedig rakotom a hifire, akkor mukodni fog-e igy a 2 kabellel? Elnezest a fogalmazasert, de mar faradt vagyok. :) Elore is koszonom! :R

szerk: Elolvastam az 1. hsz-t, de nem szeretnem analog kabellel kotni a moncsira a boxot.

[ Szerkesztve ]

(#38279) Thome válasza alibaba78 (#38278) üzenetére


Thome
addikt

Szerk: Látom, nem analóg akarod, de elmondom, hogy azzal az átalakítóval ugyanúgy analóg kapod a jelet meg. Mivel átalakít. Ha tévedek, javítsatok! :DD
__________________________________________________________

És mond, így nem lenne egyszerűbb?

Egy bolt példaképp: LINK

Lehet hogy drágácska, de ez már egy kiindulópont lehet, és így gond nélkül tudod használni az optikai kábelt is hanghasználatra, nem kell mókolni a HDMI, AV kábel összehozásával (Nem fér meg alapból a kettő egymás mellett, képletesen)

[ Szerkesztve ]

(#38280) alibaba78 válasza Thome (#38279) üzenetére


alibaba78
őstag

Sajnos nem lenne egyszerubb, mert en azt szeretnem, ha a pc is, meg a box is egy foglalatban tudna behatolni a monitorba. :)) Ezen felul a hdmi-dvi atalakito nem digitalis jelet fog nekem atkuldeni? :F

[ Szerkesztve ]

(#38281) BloodyEddie válasza Def26 (#38273) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Limitált kiadás. A srác nekem is szólt, hogy vagy viszem az előrendelésem, vagy eladja másnak, mert többen rendeltek, mint amennyit hozni tudnak. Szerintem elviszem ezt, aztán eladom a winyót 120gb beszámítással, meg a konzolt sima Elitre cserélem, biztos lesz aki többet fizet a limitált kiadású külsőért. Nekem csak az ára számít. Egyébként OrigoGSMnél kerek 80k ez a pakk, de azt a boltot nem ismerem.

(#38282) Csabee. válasza Thome (#38279) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hang ezen sem jön át :)

Üdv: Csabee.

(#38283) Thome


Thome
addikt

Akkor sajnos passzent, nem tudom.

(#38284) Peat;) válasza BloodyEddie (#38281) üzenetére


Peat;)
veterán

off: korrekt bolt volt akkor amikor a telefonom vettem ott, ráadásul két óra alatt szerezték be, gyári garpapírokkal, bontatlanul, az eredeti áron..konzolnál nem tudom milyenek.

[ Szerkesztve ]

(#38285) alibaba78


alibaba78
őstag

Senki sem tudja a valaszt? :(

(#38286) _ak_ válasza alibaba78 (#38285) üzenetére


_ak_
addikt

Hogy konkrétan az az átalakító működne-e azt nem tudom, de én egy 2 portos hdmi switchet vettem a boxhoz így megy a pc és a box is, de nem vagyok megelégedve vele, mert mind a pc, mind a box hülyén viselkedik tőle.

A box újraindul, ha csatornát váltok, a noti esetében , meg villog a monitor ha bejön a képernyő kikapcsolás.

Vettem egy hdmi dvi kábelt is, de azzeal nem müxik sem a box sem a noti. :U (pedig kéne mindkettőnek)

A két kábeles megoldás viszont működik, csak érdemes észben tartani, h a kompozit kábel gyakorlatilag széthullik burkolat nélkül, amit viszont muszáj leszedni, h elférjen a hdmi kábel is (1. hsz).

szerk.: hdmi dvi konverzió vesztesség mentes, mindkettő digitálisan továbbítja a jelet.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#38287) sch_a válasza Def26 (#38270) üzenetére


sch_a
addikt

Mármint azért baj, mert így kénytelenek vagyunk ott vásárolni ;)

(#38288) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Az mitől lehet hogy amikor bekapcsolom a boxot, és automatikusan elindulna a játék, akkor kiírja hogy töröljem meg a lemezt és rakjam vissza. Kinyitom a cdmeghajtót, vissza csukom és rögtön megy a játék! Még a lemezt sem veszem ki, s a lemez sem karcos! Miért jáccik velem? Amúgy annyira nem zavar.. csak kíváncsi vagyok az okára!

Üdv: Csabee.

(#38289) sch_a


sch_a
addikt

Nálam tegnap ugyanez történt, 'to play this disc, put it on an xbox360 console' felirattal. Hát mondom ennél xbox360-anabb konzolba nem tudom belerakni, visszatettem és elindult a játék. Pedig se előtte, se utána nem volt vele ilyen gond. :)

[ Szerkesztve ]

(#38290) Csabee. válasza sch_a (#38289) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem tudom mért csinálja ezt.. :)

Üdv: Csabee.

(#38291) sch_a válasza alien_ (#38105) üzenetére


sch_a
addikt

De akkor hogy is van ez? Akinek van Gold előfizetése, az tudja nézni bármelyiket? Vagy azon kívül is kell fizetni érte? Nálam most csak a Sky News megy. De a Sky Sports az érdekelne. Ha már azt a rohadt DigiSportot nem tudom nézni. :(((

(#38292) alien_ válasza sch_a (#38291) üzenetére


alien_
őstag

Gold előfizetés mellé még kell hogy legyen Sky szerződésed is. Ez havi 15 fonttól indul (Entertainment pack), de a Sky Sport / Sky Movies szolgáltatással együtt 50 re is rúghat.

Entertainment Pack
G.O.L.D.
Sky Real Lives
Sky Arts 1
MTV ONE
Sky Sports News
British Eurosport
ESPN Classic
Sky News
National Geographic
Nat Geo Wild
History
Eden
Cartoon Network
Boomerang
Nickelodeon
Disney Channel
Nick Jr

Sport Pack
Sky Sports 1
Sky Sports 2
Sky Sports 3
Sky Sports XTRA
ESPN (additional cost)
(Plus all sport video on-demand channels)

Movies Pack
Sky Movies Screen 1
Sky Movies Screen 2
(Plus over 400 movies on-demand)

Viszont egy csomó kérdés felvetődött:
Miért kell Gold egy amúgy is fizetős szolgáltatás igénybevételéhez?
Mi van, ha lejár a Gold, és nem akarod meghosszabbítani, de már van egy Sky szerződésed? Elég vicces, hogy nem férsz hozzá a szolgáltatáshoz, amiért fizetsz.

Még érdekelne is ez a dolog, HA nem kellene TV License -t fizetni (Évi 144 font).
Szóval a képlet: 144+30+180 font = anyjuk szaporítószerve... És ebben még a Movies on Demand sincs benne..

Swarm is coming.

(#38293) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Srácok , aki még nem játszott Forza3-al az feltétlen próbálja ki : Engem rabul ejtett 330percet játszottam vele eddig, 44 Futam- ebből mind győzelem, és most járok 4,6%nál a játékba :)

Üdv: Csabee.

(#38294) sch_a válasza alien_ (#38292) üzenetére


sch_a
addikt

Ahh, köszi szépen. Szóval ez sem egy lehetséges alternatíva.. Eléggé elrugaszkodott árak..

(#38295) alien_ válasza Csabee. (#38293) üzenetére


alien_
őstag

+1 :)

Nekem most egy hét pihenő van, de megy tovább a móka, ahogy hazaérek!

sch_a: Nézd, ha amúgy is fizetsz TV License -t (lehet, hogy a landlord -od autómatikusan perkálja), és amúgy is van Gold-od, akkor nem rossz. National Geographic miatt még fizetnék is havi 15 fontot, de a többletköltségek miatt inkább hagyom a fenébe.
Ráadásul nincs Sci-fi channel, nincs Discovery, és nincs HD adás...

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#38296) sch_a válasza alien_ (#38295) üzenetére


sch_a
addikt

Nincs goldom, és ugye Magyarországon élek... Nekem így azt hiszem felejtős. Csak nem értettem amikor arról írtál, hogy Magyarországon bajos lehet, de most már..

(#38297) Czimby


Czimby
addikt

Sziasztok!

Sajnos megvan a baj.
Valószínüleg a HANA chip meghalt a boxban.
(Érdekes színek jöttek elő játékban, bepixelsesedett a kép, és hasonló vizuális hibák)
[Ilyen mint itt]
A gép egy gyári Elite, nincs Flash meg semi mod rajta.

A hiba jelentkezéáse után kikapcsoltam a boxot, hagytam pihenni majd bekapcs, de nincs semmi kép csak hang. (Nincs piros led sem)
Erre vonatkozik a 3év gari? Mert a 2 már letelt sajnos...

Amugy gariban mit szoktak cserélni? A teljes alaplap + dvd drive ha jól tudom?

Valaki leírná, hogy megy a gariztatás menete?
Ha jól tudom be kell regisztrálni a boxot, majd telefonon felhívni MS-t és küldenek egy futárt érte.

Előre is köszi a segítséget!

Sajnos most pihen a Forza3...

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#38298) norbitális


norbitális
tag

Nem tudná valaki megmondani , hogy most akkor az mw 2-es packban külön DVD-n vagy a HDD-re telepítve az mw 2?

(#38299) Thome válasza norbitális (#38298) üzenetére


Thome
addikt

Biztos hogy dvd-n jön, mert a HDD-re felmásolva hiába jönne, ahhoz hogy elindítsd, kell a lemez.

(#38300) heihachi válasza Csabee. (#38293) üzenetére


heihachi
addikt

Ha 44 futamból mind győzelem, akkor vedd feljebb a nehézséget, mert a játék legjobb részéből, a versenyből maradsz ki :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.