Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37651) Mr.Grincs válasza Thome (#37644) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nah hogy tetszett a móka? A másik srác kinyitotta a felső szintet amit nem az 5. mentnél kellett volna. Kell mindenképpen beszerezned egy fülest, hogy haljuk egymást. Mi a 18. ig vittük el.Igazából ez 4en a jó de egy srác lelépett sajna:(

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37652) Gebriel válasza Mr.Grincs (#37651) üzenetére


Gebriel
veterán

Hányan vehetnek részt egyszerre egy ilyen zombi irtásban?

(#37653) Thome válasza Mr.Grincs (#37651) üzenetére


Thome
addikt

Olyan odabaszós volt! :DDD Nagyon élveztem.

Ja izé, asszem én nyitottam ki ott felül! :C Bocsi, elkapkodtam egy kicsit! :( Látszik, kezdő amatőr vagyok! :)) De legalább nem én szereztem a legkevesebb pontot, bár jónéhányszor kifeküdtem, lecsapkodtak azok a dögök... :)

Na majd lesz véve egy fülhallgató is, mert ez így nem állapot. :)

Gebriel: 4-en. De befértél volna te is, miért is nem jöttél? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37654) Mr.Grincs válasza Gebriel (#37652) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Egyszerre max 4en. De van amikor kilépnek és akkor 3an maradunk vagy ketten ami nagy xar. :W

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37655) Gebriel válasza Mr.Grincs (#37654) üzenetére


Gebriel
veterán

Na a következőnél szóljatok, ha lehet csatlakoznék. :B
Általában csak 19:00 után vagyok otthon kivéve pénteken akkor már 14:00-kor :D

(#37656) Crazyman33 válasza Thome (#37641) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Nem, köridőzünk!

eddie17, heihachi, Gebriel, ...

Nézzétek meg a ranglistát. Csak az első kb. száznál van az a hülye gémkapocsszerű jel alatt két félgömb.
Mondjuk Suzukán nekem a 107. helyezettig van olyan jel. Aztán senki másnak nincs jel abban az oszlopban. És a szellemautót is csak a 107. helyezettig tudom betölteni. A 108.-at már nem engedi, nem jelenik meg az a menüpont.

MI AZ A JEL?

A másik furcsaság, amit jó lenne ha kipróbálnátok.
Menj egy kiválasztott autóval olyan pályán ahol még nem voltál. Minden segítséget kapcsolj ki! Szépen gurulj végig, menj két kört aztán lépj ki. Majd ismét lépkedj vissza a versenyig és kapcsold be a menetstabilizátort mint könnyítést. Indulj a versenyen, megint két kör. Ekkor már simán előzd meg az előbbi köröd szellemautóját, tehát menj jobb kört hogy fent legyél a ranglistán. Menj ki a pályáig. Ott nézd meg a ranglistát. Nekem a TCS alá biggyesztette a jelet (bal félkör). De könyörgöm a TCS= kipörgésgátló, nem?
(Traction control system) - Kipörgésgátló hajtásszabályozás.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37657) Mr.Grincs válasza Thome (#37653) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Örülök, hogy tetszett. A füles az alap, hogy tudjunk egymással beszélgetni, kiabálni meg röhögni:D 3K újonnan de sztem gamer 365.hun lehet taláni max 2 ért de láttam már 1,5 ért is fülest.
Gondolom akkor a live előfizetés is érik?

Gebriel: Feltétlenül szólunk:) És akkor már vagyunk 4en ha a haverom is jön zombizni.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37658) Thome válasza Gebriel (#37655) üzenetére


Thome
addikt

Gebriel & Mr.Grincs: Holnap este? :DDD

Crazyman33: Leírnád a menetét a dolgoknak? Mármint mész egy kört, majd utána fellépsz live-ra, és feltölti az idődet? Vagy hogy működik ez? Online mentek, köridőket? Nem tudom, ezért inkább megkérdezem! :R

Szerk:

Mr.Grincs: Érik a Live is, de valószínűleg kihasználom a 3x1 hónapomat, így is elég húzós menet lesz, minimális költekezéssel! :DDD De a monitort valszeg pihentetem, mivel a Cod4, Cod5, Shift és alapjába véve mindegyik játék betűit látom elolvasni amit próbáltam, na meg normális részletesség van így is rajta, csak az OF: Dragon Risingen (és ez a baj), és a Fifa10-en nem. A több játékom meg nincs.

Úgy is mondhatom, hogy karácsonyig húzzam ki valahogy, és utána egyenesbe jövök! :)

[ Szerkesztve ]

(#37659) Gebriel válasza Crazyman33 (#37656) üzenetére


Gebriel
veterán

[link]
Itt ugyan ezt kérdeztem. :B
De most már tudom, hogy magától csinálja :D
Kiválasztod a usert és megtudod nézni a visszajátszását, hogy milyen kört ment.

[ Szerkesztve ]

(#37660) Crazyman33 válasza Thome (#37658) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Ha fent vagy lájvon és úgy játszol akkor mutatja a ranglistát. Adott pályán ki, milyen autóval, milyen időt ért el. Ha vannak barátaid akik ugyancsak mentek már azon a pályán akkor az ő idejüket megtudod nézni külön egy listán.
Amint mész egy kört és az szabályos volt, kilépésnél egyből lövi fel a netre a gyorsköröd.
Így onnantól látják a többiek.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37661) Mr.Grincs válasza Thome (#37658) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akár holnap is lehet nyomatni a zombit.

Annyira jó, hogy ezt a packot vettem meg és nem használtat vettem. Nyugodtabban alszom. :K

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37662) Crazyman33 válasza Gebriel (#37659) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Én pedig akkor válaszoltam is rá!
ITT: [link]
:DD

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37663) Thome válasza Mr.Grincs (#37661) üzenetére


Thome
addikt

Engem is csak a kényszer vitt rá a használtra. De idővel én is be Elitelek... :)

Holnap mehet a zombulás ezerrel. Hány óra körül? Gebriel csak este lesz, de attól még mehet a dolog. Viszont elképedve láttam, hogy több mint 120 ezren voltak fennt! :Y

Crazyman33: Köszi a választ, tisztábban látom most már! :R

(#37664) Gebriel válasza Crazyman33 (#37662) üzenetére


Gebriel
veterán

Akkor nem értem ezt miért írtad? :F :B :D
"Nézzétek meg a ranglistát. Csak az első kb. száznál van az a hülye gémkapocsszerű jel alatt két félgömb.
Mondjuk Suzukán nekem a 107. helyezettig van olyan jel. Aztán senki másnak nincs jel abban az oszlopban. És a szellemautót is csak a 107. helyezettig tudom betölteni. A 108.-at már nem engedi, nem jelenik meg az a menüpont."

[ Szerkesztve ]

(#37665) Crazyman33 válasza Gebriel (#37664) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Azért mert eddie modta, hogy ő be tudja tölteni. Én akkor nem pörgettem lentebb 100-nál.
Te be tudod tölteni a 600. szellemautóját?
Ha igen akkor ez a különbség a silver és a gold között!
Szóval az a jel azt jelenti hogy betölthetem a szellemautóját. Oké, értem.
Neked végig van jel mindenkinél abban az oszlopban?

Amúgy a Suzukán mikor bementem 57 alá, utána dobtam rá a menetstabilizátort, és úgy mentem még alá jobban. Csak kisérleteztem.
De azt néztem hogy 256. vagyok/voltam, és 200.-nál feljebb már mind (vagy 98%-a) tuningolt autóval mente azt az időt. :D

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37666) Thome


Thome
addikt

Ha offline-ba megyek köröket, és elmentem a memóriakártyára, és mittudomén kikapcsolom a boxot, majd újra be, mert lefagyott, belépek a live-ra, akkor is elküldi az eredményeket?

A memóriakártyáról jut eszembe, mekkora a mentés mérete?

(#37667) Crazyman33 válasza Thome (#37666) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Ezt ki kellene próbálni. Én már csak holnap tudom megnézni.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37668) Gebriel


Gebriel
veterán

Nyitottam neki egy topicot :B

[ Szerkesztve ]

(#37669) Thome válasza Crazyman33 (#37667) üzenetére


Thome
addikt

Rá ér, de ha holnap megnéznéd, megköszönném! :)

(#37670) adam_ válasza CHIPman (#37642) üzenetére


adam_
senior tag

Nem tudom, de 2007 es gyártású...

(#37671) adam_ válasza CHIPman (#37642) üzenetére


adam_
senior tag

Nem tudom, de 2007 es gyártású...

hopp. 2x ment el :S bocsi :U

[ Szerkesztve ]

(#37672) adam_ válasza CHIPman (#37642) üzenetére


adam_
senior tag

Nem tudom, de 2007 es gyártású...

(#37673) heihachi válasza Crazyman33 (#37656) üzenetére


heihachi
addikt

A táblázatban, ha a TCS alatt a bal félkör van, akkor az bekapcsolt menetstabilizátort jelent, ha a jobb félkör, akkor az bekapcsolt kipörgésgátlót, ha mindkettő ott van, akkor meg nyilván mindkettő.
A TCS, mint traction control system itt nem kipörgésgátló, hanem tapadás vezérlő rendszer, amibe belekerült a kipörgésgátló és a menetstabilizáló.

A kis gémkapocs nekem golddal van ahol 101-ig van, van ahol 104-ig, és tényleg azt jelenti, hogy ezeket a szellemautókat és visszajátszásokat lehet letölteni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37674) eddie17 válasza heihachi (#37673) üzenetére


eddie17
addikt

Itt van az igazság, valami ilyesmire gyanakodtam én is:)

Már kézzsibbadásik nyomtam a köröket suzukán, áh nagyon jó játék:) Csak a dobozának igazi kínai szaga van még mindig...

(#37675) Crazyman33 válasza heihachi (#37673) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Köszönöm.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37676) sch_a


sch_a
addikt

Ugye számoltok velem is, majd abban a bizonyos bajnokságban? :)

(#37677) eddie17 válasza sch_a (#37676) üzenetére


eddie17
addikt

Persze. Fent vagy nekem live-on, nem emlékszem?:)

(#37678) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Valami ötlet, honnan lehet olcsón WiFi adaptert rendelni?

Dealextremen elfogyott, itthon meg nem fogok venni 18 vagy 20 ezerért.

(#37679) Mr.Grincs válasza BaLee (#37678) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Inkább vegyél fele vagy negyed annyiért kábelt. 50métereset vagy 20 métereset vagy 25?? :F
Aqua compnál egész jó áron vannak.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37680) sch_a válasza eddie17 (#37677) üzenetére


sch_a
addikt

Ok, köszi :)

(#37681) Thome válasza Thome (#37666) üzenetére


Thome
addikt

Amire most válaszolok, azt valamelyik Forzás megnézné?

(#37682) BaLee válasza Mr.Grincs (#37679) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Lehet azt kellene. De nem tudom normálisan megoldani a kábelt, átvinni az egész szobán. Ronda lenne.
Dealextremen 50 dollár volt a WiFi adapter szállítással, akárhogy is nézem az 10 alatt van, annyit még kiadnék érte de 2x annyit nem igazán.

(#37683) Mr.Grincs válasza BaLee (#37682) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát meg lehet azt oldani, főleg ha 50 métereset veszel. Bárhol el tudod vezetni a szobában szőnyeg alatt, falon, ajtókeret fölött stb. Bárhol megkapod a kábelt elég jó áron készre kötvet. Én magamnak csináltam kábelt, mert van itthon fogó meg rj45ös dugó meg törésgátló.

Szerintem egész jó áron vannak: kábel Nemtudom honnan hova akarod vinni és az kb hány méter de olcsóbban jössz ki a kábellel mindenképp.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37684) heihachi válasza Sanya (#37623) üzenetére


heihachi
addikt

Megnéztem ma reggel, nekem simán bejön a dashboard, kikapcsolt TV-vel is, HDMI kábelen. Mire bekapcsolom a TV-t, már a betöltődött dash fogad.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37685) Ebit válasza BaLee (#37682) üzenetére


Ebit
addikt

Itthon, már 13-14 k a wi-fi.

(#37686) sch_a válasza heihachi (#37684) üzenetére


sch_a
addikt

Bár nekem csak vga-kábelem van, de ott nem az számít, hogy be van-e kapcsolva a TV/monitor, hanem hogy a kábel be van-e dugva. Tehát ha be van dugva, és kikapcsolva van a monitor, akkor mikor bekapcsolom, a dashboard fogad. Ha viszont benyomom a gépet és csak később dugom be a kábelt, akkor látom a bevezető animációt. (A gépem meg csak akkor ad ki jelet magából, ha bekapcsoláskor be van dugva a monitorba, ha elindítom, és később dugom rá, egyszerűen nem lesz képem.)

(#37687) Def26 válasza eddie17 (#37677) üzenetére


Def26
félisten

Ma jön meg a Forza 3, én is jelentkeznék Live -on. Most már van Goldom is. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37688) eddie17 válasza Def26 (#37687) üzenetére


eddie17
addikt

Gyere nyugodtan, már van forza topik is, oda lehet menni beszélgetni, hogy ne itt offoljuk szét.

(#37689) BaLee válasza Ebit (#37685) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Pontosan hol?

Megnézem majd a kábeles megoldás lehetőségeit de azért érdekel.

(#37690) 4sal3


4sal3
tag

2órán át nyomtam a firefightot egyedül odst-be. Értelmetlenül..
a végén kiléptem, mert meguntam.
Egyedül nem sok értelme van. Ha valakit érdekel, hogy ment:
[link]
sajnos csak easyn nyomtam ezt a 2órás szettet, mert normálon egy idő után már lenyomnak.

[ Szerkesztve ]

(#37691) Thome


Thome
addikt

Valaki mostanába Cod5 zombi? Elég jól megy! :)

(#37692) Thome


Thome
addikt

Tessék bombázni ajánlatokkal!
LINK :DDD

(#37693) Mr.Grincs válasza Thome (#37691) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Meddig vitted/ vagy vittétek el?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37694) Thome válasza Mr.Grincs (#37693) üzenetére


Thome
addikt

Nekem ment jól, 4-en voltunk, első voltam mindig, de ilyen 6-7. körbe kifingottunk, mert mindig mindent kinyitottak, és már 50000 helyről jöttek a dögök. Bénáztak mint az állat, mindegy.

Most játék?

[ Szerkesztve ]

(#37695) Thome


Thome
addikt

Úgy tűnik, egy Dorogi srácnak van egy headsetje, jó áron, így néhány napon belül hallgathatjátok a gyönyörű hangom! :DDD

(#37696) dunc válasza Thome (#37695) üzenetére


dunc
nagyúr

Pont ma probáltam ki egy motorola headset amin kis jack szerű dugó van,pont olyan mint az x-hez kapott headseten,és láss csodát tökéletessen müködik!

Ez a fajta 1200-1500 ft

[ Szerkesztve ]

(#37697) sch_a válasza dunc (#37696) üzenetére


sch_a
addikt

Szerintem a Nokia headsetek is ilyenek :)

(#37698) Thome válasza dunc (#37696) üzenetére


Thome
addikt

Igen, valószínűleg jó lenne, de 500ft-on nem múlik ha már eredetit vehetek. De a pk úgyis 500ft lenne minimum, ergó ugyanott vagyok! :)

Mindenesetre köszi, ha nem marad más, veszek egy olyat!

(#37699) sch_a válasza dunc (#37696) üzenetére


sch_a
addikt

Na ezt most jó hogy mondtad! Van Logitech is 700FT. Ha lesz goldom, veszek majd hozzá egy olyat. :) Vagy vmi olcsó tescosat.

(#37700) Thome válasza sch_a (#37699) üzenetére


Thome
addikt

Miért, a Microsoft Live headsetnek milyen a minősége? Egy teccsós/ócsó Logitech is hozza azt a szintet?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.