Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37351) adam_


adam_
senior tag

Forza 3-at érdemes beszerezni? ;] Shift és a Dirt 2 mellé? ;]

(#37352) Mr.Grincs válasza Thome (#37350) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nem kell új topikot nyitni.
[link]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37353) Csabee.


Csabee.
nagyúr

RacePro vagy a Forza2 a jobb?

Üdv: Csabee.

(#37354) KDavid17


KDavid17
aktív tag

Amúgy van olyan kormány ami jó xboxhoz is meg pc-hez is? Nem akarok 2-t venni....

(#37355) sch_a válasza Crazyman33 (#37339) üzenetére


sch_a
addikt

Bizony, nem olyan hosszú az.
Mivel nincs kormányom boxhoz, ezért a kipörgésgátló is be van kapcsolva. A ravaszokkal nem lehet annyira jól játszani, túl "kicsik". A demo-t játszottam blokkolásgátló nélkül, de ahhoz vissza kéne vennem most a nehézségből, szerintem. Nekem am. kifejezetten tetszik, hogy agresszívabbak az ellenfelek. Mindig olyan érzésem volt, hogy az autók mennek egy íven, neked meg csak kerülgetned kell őket. Szerencsére ez itt nem így van!

Már nagyon kéne egy kormány a boxhoz is, mert az új játékok már nem mennek a gépemen, a kontroller meg ezekhez az arcade autós játékokhoz elhülyéskedni tökéletes, de pl. a Forzahoz már nagyon hiányzik.

Ja és felfigyeltem valamire... Lehet tudatlan vagyok, de én eddig azt hittem, a háromszöges felkiáltójeles táblácskát akkor kapja az ember, ha elhagyja a pályát, érintkezik egy ellenféllel, vagy a visszapörgetést használja. Ehhez ma az egyik versenyemen vettem észre, hogy csak úgy spontán, néha odanyomatja nekem. :F Csináltam is róla egy képet, jó szar minőségű, de a lényeg látszik.

Egyértelműen a pályán vagyok, másik autó nincs a közelemben, nem pörgetek... Akkor miért tette ki? :O

Miközben Forzaztam, leszedtem a Brütal Legendet. Hát beteg egy játék, mit ne mondjak. :DDD

Csabee.: Grafikailag ne várj túl sokat, de a Forza2 sokkal "tartósabb".

[ Szerkesztve ]

(#37356) Csabee. válasza sch_a (#37355) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Aha.. Csak mert most játszom a Race pro-val és nem tudom hogy a Forza 2- jöjjön ha végig vittem vagy a Forza3 :)

Üdv: Csabee.

(#37357) sch_a válasza Csabee. (#37356) üzenetére


sch_a
addikt

Szerintem kezdheted nyugodtan a 3-mal. Egy csomó pálya szinte egy az egyben ugyanolyan mint a 2-ben. A fizika se változott túl sokat. Viszont szebb lett, és újabb autók vannak. ;)

A oldalfedős témához: Igen én mondtam hogy van olyanom, de most hogy összehasonlítottam, az enyémnek tényleg világosabb színe van.

[ Szerkesztve ]

(#37358) eddie17


eddie17
addikt

Aki az 576-tól rendelte a Forza3 CE-t annak már megjött? Mára igérték, délután 5-ig, de hát már 1 óra van... És nem lakok több száz kilóméterre pesttől. Remélem ideér mert ha nem, lesz irgum-burgum. Itt a hosszú hétvége és ne legyen semmi forza áh, lehetetlen:)
Én a demóban minden kikapcsolva mentem, nehéz ellenfelekkel, és szerintem simán lehet ravaszokkal is megfelelőlen adagolni a gázt és a féket. Persze a karácsonyi listára felkerült a kormány is:) Remélem tudok félrerakni annyit a fizuból. :K

(#37359) Djuree válasza eddie17 (#37358) üzenetére


Djuree
félisten

576-tól nem szabad venni semmit, de már erről is volt szó...szar egy bolt

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37360) eddie17 válasza Djuree (#37359) üzenetére


eddie17
addikt

Biztos, nem tudom, szerdán felhívott az arc, hogy szombaton hozza a futár, tehát eddig korrekt volt a téma. Ha ma nem jön akkor elgondolkodom ezen kijelentéseden.

(#37361) Thome válasza Mr.Grincs (#37352) üzenetére


Thome
addikt

Köszi! :))

(#37362) Thome


Thome
addikt

Az normális hogy, amikor próbálok hozzászólást küldeni, bedobja a főoldalt, és a weboldal címsorában benne van hogy banned? Magyarul nem tudok semmit csinálni. Thoma néven ez volt, most beregisztráltam Thome néven, de így is ugyanez. Szakadna össze a rendszerük... Pff...

Szerk:
Valamiért bannolva lettem volna? Nem tudom miért de tudják mit? Lesz@rom, jó lesz nekem így is a box. Vegyék be! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37363) 30z.Samu válasza sch_a (#37355) üzenetére


30z.Samu
félisten

"leszedtem a Brütal Legendet. Hát beteg egy játék, mit ne mondjak. :DDD"

Az, de nekem kifejezetten ez tetszik benne! :DDD

Sic Parvis Magna

(#37364) Djuree válasza eddie17 (#37360) üzenetére


Djuree
félisten

én már sokat csalódtam bennük, ma már csak a cd galaxistól vásárolok.
de ne legyen igazam, remélem megkapod ma a gémet :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37365) eddie17 válasza Djuree (#37364) üzenetére


eddie17
addikt

Én is:)
Ha nem akkor elfelejthetnek úgy kb. örökre.
Bár egy másik fórumon írták, hogy sokan megkapták már, lehet vidéket utoljára hagyja a DHL. Majd meglátjuk.

(#37366) 30z.Samu válasza Djuree (#37364) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én meg csak használt játékot vásárlok! :DDD Kivéve ha olyan olcsó boltban, hogy megéri ott is! :)

Sic Parvis Magna

(#37367) Gebriel válasza eddie17 (#37365) üzenetére


Gebriel
veterán

Rengeteg címre mennek, megkapod azt ma ha mára ígérték. ;)

Ma végre tolnám a Forzát de tegnap elfelejtettem felrakni töltőre az akksikat. :W

[ Szerkesztve ]

(#37368) sch_a válasza sch_a (#37355) üzenetére


sch_a
addikt

Miközben Forzaztam, leszedtem a Brütal Legendet

Természetesen a demo-t szedtem le, csak a félreértések elkerülése végett :) :P

(#37369) eddie17 válasza Gebriel (#37367) üzenetére


eddie17
addikt

Sejtem, azért is gondolom, hogy a végére marad vidék.

sch_a: Semmi rosszra nem gondoltunk. ;] Szerintem a hónap játéka a Forza mellett:D

(#37370) sch_a válasza eddie17 (#37369) üzenetére


sch_a
addikt

Volt aki igen... :D

(#37371) Gebriel


Gebriel
veterán

Már várom :))
Az egyik játék amiért újra 360-am van :B

[ Szerkesztve ]

(#37372) 30z.Samu válasza Gebriel (#37371) üzenetére


30z.Samu
félisten

És az a legkomolyabb ebbe, hogy 10k alatt lesz az ára! :)

Sic Parvis Magna

(#37373) Peat;) válasza eddie17 (#37369) üzenetére


Peat;)
veterán

Én ugye megvettem csütörtökön, mert nem hívtak. Csütörtök este nyolc körül írtam mailt (oldalukon nem lehet lemondani semmit...) hogy korrekt legyek részemről és nem tartok rá igényt. Erre utána 1 órával kaptam az sms-t hogy mehetek érte szombaton. (megnéztem, 20:23-kor kaptam). Szóval elég fura a rendszerük. Ha nem küldik, hétfőn meg tudod venni szerintem a legtöbb konzolboltban.

A karrier mód meg teljesen jó most már, az event menü pont alatt gyakorlatilag ugyanaz mint a kettő, tehát csoportonként vannak a futamok és lehet választani ami már nem lakatos. Rohadt sok futam van. 2% körül tartok carrierben, tehát legalább olyan hosszú mint elődje. Már a vezetést is megszoktam, kicsit más mint a kettő, de most már hardon is nyerek ha jobb az autóm, pl e szériás bajnokságot kis fiat-al hardon, manuális váltással behúztam. Teljes az öröm :)

30z.Samu: halo ostd vagy mi is 10 alatt van újonnan, legalább már a kiegészítők területén olyan árral dolgoznak ami tényleg közelít a korrekt felé. De forza3 sima is 11k újonnan. Ez azért korrekt hogy nem nyúlják le az embert ha beindul a bolt! (eddigi legnagyobb nyereségét érte el a microsoft xbox+zune részlege)

[ Szerkesztve ]

(#37374) Sickboy25 válasza Gebriel (#37371) üzenetére


Sickboy25
addikt

ezt már én s szeretném :K

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37375) rudymester válasza sch_a (#37355) üzenetére


rudymester
senior tag

"Ja és felfigyeltem valamire... Lehet tudatlan vagyok, de én eddig azt hittem, a háromszöges felkiáltójeles táblácskát akkor kapja az ember, ha elhagyja a pályát, érintkezik egy ellenféllel, vagy a visszapörgetést használja. Ehhez ma az egyik versenyemen vettem észre, hogy csak úgy spontán, néha odanyomatja nekem. Csináltam is róla egy képet, jó szar minőségű, de a lényeg látszik."

Azt olvastam, hogy csak teljesen tiszta körnél nem jelenik meg a háromszög. Ha kihasználod a szélárnyékot egy ellenfél mögött, akkor is előjön!

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#37376) sch_a válasza rudymester (#37375) üzenetére


sch_a
addikt

Igen, a szélárnyékot is észrevettem már. Na de amiről képet is csináltam?? Ott mi lehet a gond?

(#37377) rudymester válasza sch_a (#37376) üzenetére


rudymester
senior tag

Biztos nem csípted meg az út szélét valahol? Kérdezősködj gamer365-ön is, ott van pár Forza guru, biztos tudnak válaszolni.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#37378) sch_a válasza rudymester (#37377) üzenetére


sch_a
addikt

Nem, mert baloldalt, csak akkor van kint a háromszög, ha amikor épp "szabálytalankodsz".

Ok, megkérdeztem:)

[ Szerkesztve ]

(#37379) eddie17 válasza Peat;) (#37373) üzenetére


eddie17
addikt

Még mindig nem jött meg. Délután 5 ig mondta a csávó, hogy kiszállítják. Na már most nem sok idejük van rá. Ha nem jön meg ma, akkor bekaphatja...
Vezetéssel úgy gondolom nekem sok bajom biztos nem lesz, nagyon sokat nyomtam online az FM2-őt, a "nagyoktól" tanultam:D

[ Szerkesztve ]

(#37380) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Hétfőn megveszem a skót Elite gépemet:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37381) Djuree válasza 30z.Samu (#37366) üzenetére


Djuree
félisten

én is csak használtat veszek. néha veszek pc-re új gémet, most pl. az aion mmorpg-t vettem meg. ilyen online dolgokat szeretek újonnan megvenni, ki tudja miket tesz online az előző tulaj :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37382) Mr.Grincs válasza alien_ (#37295) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Tartalmaz Scart átalakítót és internet kábelt?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37383) Ebit válasza Mr.Grincs (#37382) üzenetére


Ebit
addikt

Tartalmaz Scart átalakítót és internet kábelt?

Nem lesz a gép mellé csomagolva/am iszinte kizárt/ jó pénzért tudok adni bontatlant.

(#37384) Alpi


Alpi
tag

Valaki vásárolt már XBox360 Super Elite-et? Természetesen a Forza 3-as bundle-re gondolok. Milyen kábel van benne??? Kompozit vagy komponens? Mindenhol azt írják Magyarországon, hogy komponens kábelt adnak hozzá, de külföldi oldalakon, pl. Amazon meg kompozitot írnak. Valaki esetleg? Unboxing videót még nem találtam...

[ Szerkesztve ]

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#37385) Thome


Thome
addikt

Hogy a rákfene vinné el... :(((

LINK
Incompatible Routers:
SMC 7004VBR

Meg van hogy miért nem tudtam felcsatlakozni a live-ra... :O SMC 7004VBR routerem van... Pff... Szegény embert még az ág is húzza.

[ Szerkesztve ]

(#37386) sch_a válasza Thome (#37385) üzenetére


sch_a
addikt

Nekem ugyanilyenem van!
...és fel tudok csatlakozni live-ra. Am. hol látod te a linken h ez incompatible?
Szerk2.: Jah megtaláltam. Hát nem tudom, én anno goldoztam is, ezen a routeren keresztül. :U

[ Szerkesztve ]

(#37387) sch_a válasza sch_a (#37386) üzenetére


sch_a
addikt

Viszont ha már ilyen routered van, megadhatnád, hogy mi az alap passwordja, mert pont ma próbáltam belépni a beállításaiba, és nem sikerült. ;]

(#37388) CHIPman válasza sch_a (#37387) üzenetére


CHIPman
nagyúr

smcadmin
Ha nem ez, akkor nyomj egy resetet tűvel, és már ez lesz.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#37389) sch_a válasza CHIPman (#37388) üzenetére


sch_a
addikt

Sikerült! :C Köszi! :R

(#37390) Alpi


Alpi
tag

Azért a Konzolvilág sem semmi... 74.900-ért hírdették a Super Elite Forza 3-as bundle packot, de felemelték 5eFt-al (SEForza3. Ezt fogják csinálni a Modern Warfare-es bundle packkal is??? Ja és miért nem javítják ki a component hd av kábelt kompozitra??? Vagy épp ezért vitték fel az árat 5eFt-al??? Mert adnak mellé komponens kábelt is??? Miért nincs árgarancia???

Szerintem rájöttem! Lehet csak elfogott a méreg a komponens kábel hiánya miatt. Lehet, hogy az előrendelőknek 74.900 Ft-, de mivel mostantól már kapható, ezért aki most veszi meg annak 5eFt-al magasabb az ára. Ha így van, akkor okés! :C

[ Szerkesztve ]

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#37391) Thome válasza sch_a (#37386) üzenetére


Thome
addikt

Csak sikerült felcsatlakozni, nem volt a gépbe a memóriakártya, amire először feltegye a frissítést! :DDD

Most játszadozok egy account csinálásával :))

(#37392) sch_a válasza Thome (#37391) üzenetére


sch_a
addikt

Azért! :) Viszont mit keres az incompatible-k között, ha egyszer működik vele?

(#37393) Thome válasza sch_a (#37392) üzenetére


Thome
addikt

A Mikrófost kell megkérdezni! :DD

(#37394) Thome


Thome
addikt

Xbox Live Gamer Tag: Thoma HUN :C

(#37395) Djuree válasza Thome (#37394) üzenetére


Djuree
félisten

üdv köztünk. box-ot vettél az AS cuccok árából? :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37396) Thome válasza Djuree (#37395) üzenetére


Thome
addikt

Nem csak box-ot, még 1-2 dolgot! :DDD

Szerk: Látod, nem szabadulsz meg olyan egyszerűen tőlem, hogy elköltözöl! :DD :))

[ Szerkesztve ]

(#37397) heihachi


heihachi
addikt

Na, végre megvan a Forza3, már megy az install, asszem ma nem fogok aludni és még egy órával többet is játszhatok :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37398) Mr.Grincs válasza Ebit (#37383) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A skót Elite pack tartalmaz e internet kábelt vagy azt is kihagyták belőle arra irányult a kérdés.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37399) SteelRage


SteelRage
csendes tag

Sziasztok!

A HDMI kábelt tényleg ennyire megéri megvenni?
Csak mert itt: [link]
Lenne két kép, na ezek már nincsenek fent, szóval így kicsit bizonytalan vagyok :F

Nem, nem vagyok otthon ilyen téren. Ha hülyeséget kérdeztem akkor nem röhög , együttérez ;]

[ Szerkesztve ]

(#37400) Crazyman33 válasza sch_a (#37355) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Én még azt sem vettem észre hogy van mikor bal oldalra rakja. Eddig csak jobb oldalon láttam. Engem is érdekel ez a dolog. Szólj ha tudsz valamit.

Átraktam hard-ra az ellent. Nem lettek sokkal agresszívabbak. Inkább azt mondanám hogy jobban mennek. Pontosabban, az első pl. nem is hibázik. Simán tudok második lenni, első már nem annyira. Viszont ha befogom az elsőt és sikerül megelőzni, onnantól nyert ügye van az embernek. Csak ugye ehhez az kell hogy még véletlenül se hibázzon utána, mert egyből visszaelőznek. Fel is vettem kamerával az első hard versenyt az Alfával, hogy többször megnézem. Igaz neki ugrottam vagy 6X mire sikerült nyerni.
Szívesen néznék tőletek is videót, ki hogy veszi a kanyarokat, milyen sebességgel. Ugye jó pap is...
Van mikor ilyen ripléjekből jövök rá, hogy "bakker abban a kanyarban még annyival elmegy, én meg visszavettem mert azt hittem úgy sem fér el".

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.