Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37501) meduzah válasza heihachi (#37497) üzenetére


meduzah
csendes tag

Két kocsi így összeállva gyorsabban tud haladni mit külön-külön. Nascar-ban bevett szokás, hogy összeállnak párban és úgy törnek előre. :) Szerintem jogos a felkiáltójel, már ha ez csak az elért köridőre vonatkozik.

Kormula 1

(#37502) Thome válasza sch_a (#37486) üzenetére


Thome
addikt

Akkor marad így! :DDD

(#37503) Crazyman33


Crazyman33
senior tag

Én még nem értek egy-két dolgot.
A ranglistán ugye látod ki mit kapcsol be/ki a segítségek közül. De miért van pl. a TCS-nél egy fél gömb, valakinél pedig kettő, valakinél pedig semmi. Az állításnál be/ki állítási lehetőség van, az kettő állás. Nem?
Némelyik név mellett van egy korona, az mi a picsa?

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37504) Mr.Grincs válasza _ak_ (#37471) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Máris okosabb lettem. Akkor miért mondják, hogy jobban is vezet :F

eddie17: nekem ingyen van, de szerintem nincs annyira horror áron. Oda vissza 1800 ft a felnőtt.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37505) Gebriel válasza meduzah (#37501) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem értek hozzá, de legyen ahogy mondod, csak egy a bökkenő. Az első autó ezért miért gyorsabb egyébként :F
Ott a két autó közt kb van két centi :DDD itt meg 50-60 méter távolságra is meg kapom.

Ami még nagyon nem értek és idegesít az, hogy rendben, hogy büntetést kapok ott akkor, de a következő körömet miért teszi "felkiáltóba" :F

Mikor lesz az első FORZA PH! verseny? :DD

[ Szerkesztve ]

(#37506) Crazyman33 válasza Gebriel (#37505) üzenetére


Crazyman33
senior tag

eddie-vel rajta vagyunk az ügyön! Szerkesztem a szabályokat stb,
Legyen már valami kinézete is.

Ja! És eddie példányára is várunk! (Sajnos)

Amúgy a Forza2-ből volt itt körverseny?

Vagy te lájvon gondoltad? Az a baj hogy sokunknak nincs Goldja.

[ Szerkesztve ]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37507) meduzah válasza Gebriel (#37505) üzenetére


meduzah
csendes tag

Nem tudom ez megmagyarázza-e mitől gyorsabb. :) (javítottam)

"Silverstoneban tök egyenes szakaszon első voltam, bejött mögém a gyerek, nem ért hozzám és már ki is tette a felkiáltó jelet."

Én ebből feltételeztem, hogy "lőtávolságon" belül van. Az 50-60m nagyon messze van még a szélárnyéktól, nem is értem. Ez valami bug lesz? :) Nekem még nincs meg a játék, nemtom kipróbálni.

Ja! Bocs, ezt nem te írtad! :D

[ Szerkesztve ]

Kormula 1

(#37508) Sickboy25 válasza meduzah (#37507) üzenetére


Sickboy25
addikt

nálam nem jó a link!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37509) Gebriel válasza Crazyman33 (#37506) üzenetére


Gebriel
veterán

Igazából Live-ra gondoltam, úgy van értelme nem? :B

meduzah
Kösz, így már értem.

Sickboy25
http// 2x van benne a címben. Töröld ki ;)

[ Szerkesztve ]

(#37510) nofi válasza Gebriel (#37509) üzenetére


nofi
őstag

X-Linkkel nem működne szerintetek? Ugyanaz mint a hamachi csak boxra, így a silveresek is beszállhatnának

Xbox GT: nozsolt

(#37511) Crazyman33 válasza nofi (#37496) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Itt már foglalkoznak a dologgal, szerintem nem sok értelme van.

Forza3 oldal

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37512) Crazyman33 válasza nofi (#37510) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Sajnos nincs lehetőség rá. Már néztem, csak lájv van a multi részében.
Mondjuk én a Leaf-ot használom haverokkal, mivel nekem sincs Gold.
Ahhoz kell a SystemLink menüpont a játék multi részében, anélkül nem megy.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37513) Gebriel


Gebriel
veterán

10-14 kb egy játék 3 hónapos Gold 3700ft az éves 9000ft ne vicceljetek má' :DDD

(#37514) Crazyman33 válasza Gebriel (#37509) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Nem olyan versenyre gondoltam/tunk hogy együtt. Azt persze hogy lájvon van értelme, de mint mondtam sokunknak aki játszik a Forzával nincs Goldja.
Ez köridőverseny lesz, majd meglátod jó lesz az. Évekig játszottam másik platformon, és akkor még hol volt/van lájv elérés.Most könnyebb dolgunk van, látjuk egymás idejét.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37515) nofi válasza Gebriel (#37513) üzenetére


nofi
őstag

ez igaz és aki xboxot, meg tv-t, meg játékot vesz az ezt is megengedheti magának, csak én egyáltalán nem játszom sokat, hogy megérje. Pár fórumossal, ismerőssel pedig szívesen mennék pár kört alkalmanként, de most azért a pár óráért sokallom a 9000 -ret.

(-2 "pár" :U )

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#37516) Crazyman33 válasza Gebriel (#37513) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Nem viccelek. Most neked magyarázkodjak?
Két gyerekem van, 70ezer havi lakáshitel...

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37517) Sickboy25 válasza nofi (#37515) üzenetére


Sickboy25
addikt

én is csak azért nem vettem goldot, mert néhanapján játszok akkor viszont csak pazarlás! De ha túl vok az államvizsgán, 3 hónap live és ki sem mozdulok! :K ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37518) nofi válasza Crazyman33 (#37511) üzenetére


nofi
őstag

Persze, ez nem egy újkeletű dolog. Mióta Xbox létezik megy a zsongás a téma körül, csak a Forza 3 most eléggé merész húzásokkal állt elő:
- minek vegyem itthon a PAL -os szoftvert ha egyszer nincs benne a DLC (szép a kulcstartó, meg cuki az usb stick, de cserébe a magyar kézikönyvért, csak MS pontért kapom meg azokat az extrákat majd a marketplace-ről amit eredetileg kifizettem.
- akinek Arcade-ja van az nem tud teljes értékű játékkal játszani, mivel hova installálja a 2es dvdt...

Nem akartam megváltani a világot az e-mailemmel, mert ez nem rajtunk múlik sajnos, hiszen már évek óta folyik a huza-vona a magyar Live miatt, egyszerűen csak széleskörűbb tájékoztatást képzelnék el a jövőre nézve és akkor nem rendelem elő itthon, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#37519) Def26


Def26
félisten

Holnap jön a live kódom nekem is Iceakos -tól. Egyenlőre csak 3 hónapra, azt majd' meglátjuk.

Mindenben béna vagyok, feltételezem én leszek a listákon legalul, viszont ti cserében jó sok fraget begyűjtötök rajtam. :B

Crazyman33: Nekem csak 56k... :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37520) Sickboy25 válasza nofi (#37518) üzenetére


Sickboy25
addikt

Szerintem a levelet mindenképpen küld el nekik! Kíváncsi leszek a válaszukra!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37521) Crazyman33 válasza Def26 (#37519) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Év elején 52 volt, akkor még én is röhögtem. :W

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37522) Def26 válasza eddie17 (#37460) üzenetére


Def26
félisten

Beszarok, te is Bicskei vagy?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37523) nofi válasza Sickboy25 (#37520) üzenetére


nofi
őstag

már elküldtem délután ;) Ha válaszolnak, majd bemásolom

Xbox GT: nozsolt

(#37524) Gebriel válasza Def26 (#37522) üzenetére


Gebriel
veterán

Meg kaptad a 2 Golf képet?
Így is lehet előzni :DDD

(#37525) Def26 válasza Gebriel (#37524) üzenetére


Def26
félisten

:N

Szerk.:
Ott csak "text" jött. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37526) Gebriel válasza Def26 (#37525) üzenetére


Gebriel
veterán

Boxra küldtem...

(#37527) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Bexarás! Mindig kikapok Live-on Fifában, droidok játszanak odafenn, vagy nem tudom! :Y

Sic Parvis Magna

(#37528) Sickboy25 válasza 30z.Samu (#37527) üzenetére


Sickboy25
addikt

elején 1-2 meccsen én is kikaptam, de már elég jól megy! Kitartás!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37529) 30z.Samu válasza Sickboy25 (#37528) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én játszottam vagy 20-at, ebből 2-t nyertem meg. :DDD

Sic Parvis Magna

(#37530) Sickboy25 válasza 30z.Samu (#37529) üzenetére


Sickboy25
addikt

akkor technikai problémákkal küzdesz! Gyakorolni, gyakorolni ez a lényeg és az A gombot ne felejtsd használni, nagyon fontos!

Az A -t a szerelésnél használd!

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37531) 30z.Samu válasza Sickboy25 (#37530) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nyomogatom én, de az ellenfél valahogy mindig odaér az utolsó pillanatban... :U

Sic Parvis Magna

(#37532) Peat;) válasza nofi (#37515) üzenetére


Peat;)
veterán

Szintén, egy játék miatt nem fogok goldot előfizetni, ugyanakkor időm sincs olyan marha sok. Nálam az optimális az lesz hogy ha az új cod tényleg jó akkor veszek live!-t egy évre és forza3 meg cod együtt már az a kategória számomra ami megéri. De ehhez megvárom a cod-ot és a teszteket. A cod waw eléggé bejött, az egy hónap ingyen goldot ott használtam el.

(#37533) Crazyman33


Crazyman33
senior tag

Látom közkedvelt a Suzuka: East Circuit

Gebriel!
heihachi!

"D" katogóriás idő megdöntve, kis Clioval. Jól megy a kicsike. Húztam rajta 2 mp-t. Ti jöttök.

zsocy!
"B" kategóriás időre nézz rá, az M5 E60-nal. ;)

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37534) Mr.Grincs válasza Def26 (#37522) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ő is Bicskei:) Jó hely ez a Bicske. Ott laknak a mesterek, mint például én, meg Ő.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37535) Def26 válasza Mr.Grincs (#37534) üzenetére


Def26
félisten

Én meg Felcsúton. Itt meg a fideszesek laknak. :D
Mivel tolod mostanában Grincs?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37536) Crazyman33


Crazyman33
senior tag

eddie17!

TOLJAD NEKI!!! :C :C

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37537) eddie17 válasza Def26 (#37522) üzenetére


eddie17
addikt

Csak azt ne mond, hogy te is, mert akkor én szarok be:D
Most látom, hogy Felcsút, közel van:D

crazyman33: Azt teszem ezerrel:)

[ Szerkesztve ]

(#37538) adam_


adam_
senior tag

A Forza 3 mennyit tárhelyet foglalna a memóriakártyán?

(#37539) Mr.Grincs válasza Def26 (#37535) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Mostanában semmivel nincs boxom, de csütörtökön még a GOW 2 vel játszottam ami nagyon bejött. Elvileg holnaptól folytatom. Mert holnap veszek boxoat.

Akkor miért van Budapest-Gyula beírva ha Felcsúton laksz, ott is laksz néha?

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37540) nofi válasza adam_ (#37538) üzenetére


nofi
őstag

A mentésekre gondolsz? Mert annak 7 MB van előírva a dbozon

Xbox GT: nozsolt

(#37541) Def26 válasza Mr.Grincs (#37539) üzenetére


Def26
félisten

Benne maradt. :B Eredetileg Bp. -i vagyok, csak asszony miatt sokat megyünk "haza" Gyulára. Javítottam.

Mi lett a boxal? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37542) Sickboy25


Sickboy25
addikt

tudom sokx volt téma,de lusta vok visszakeresni, tud a box 5.1-es hangot kiadni magából?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37543) Crazyman33 válasza nofi (#37540) üzenetére


Crazyman33
senior tag

7mb. Ez nem egyértelmű. Mindent külön ment. Fotó, videó, visszajátszás, stb.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37544) heihachi válasza Crazyman33 (#37533) üzenetére


heihachi
addikt

Javítottam, bevittem 59 alá, de nekem több segítség van rajta, mint Neked.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37545) nofi válasza Crazyman33 (#37543) üzenetére


nofi
őstag

Nyilván ez ahhoz kell, hogy egyáltalán betöltődjön és az első mentése elkészüljön a profilodnak. A képek, visszajátszások mind extrák amivel egy egész winchestert meg lehet tölteni, így nem lehet a maximális méretnél figyelembe venni és szerintem egy memóriakártyánál nem is ez a fő szempont

Xbox GT: nozsolt

(#37546) tiv83us válasza Sickboy25 (#37542) üzenetére


tiv83us
veterán

Elso hsz?
Reszletesen leirtam, hogy igen, tud es azt is, hogy hogyan kell osszehozni.
Optikai kabel kell, meg egy erosito.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#37547) Sickboy25 válasza tiv83us (#37546) üzenetére


Sickboy25
addikt

oh bakker, bocsi a legkézenfekvőbb megoldásra nem is gondoltam :R

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37548) Mr.Grincs válasza Def26 (#37541) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Eladtam, mert veszek egy Elite gépet újonnan. De az is lehet, hogy használtan veszek egy 2008as falcon v2 Arcadeot holnap 30ért és hozzá egy 120as hdd-t amivel elég jól jönnék ki. Vagy egy piros elitet ami 3 hónapos 60ért. Még nem tudom. 58,9ért van az új fekete skót elite amiből majdnem a boxot is kispórolták. Így hirtelen döntésképtelen vagyok.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37549) Don47 válasza Mr.Grincs (#37548) üzenetére


Don47
tag

A helyedben biztos a pirosat vennem... :B Egyedi, elite (mindenestul), es meg jasper is.

Xbox Live: Oberst Don47

(#37550) Thome válasza Mr.Grincs (#37548) üzenetére


Thome
addikt

Szerintem a feketét vedd, az az új, és akkor biztosan tudod, hogy nem nyúzták szarrá az előző gazdái! :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.