Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37151) Gebriel válasza Sickboy25 (#37146) üzenetére


Gebriel
veterán

4-en a gép ellen.
Gyere csak gyere :))
Itt gyakorlat a megszervezett támadásból áll. Azt kell max gyakorolni az meg együtt szvsz jobban megy ;)

Zack: nm

[ Szerkesztve ]

(#37152) Sickboy25 válasza Gebriel (#37151) üzenetére


Sickboy25
addikt

utána néztem, de sajnos ez nem az én árkategóriám! Ennyim nincs rá! :( Majd 1 év múlva :O

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37153) Gebriel válasza Sickboy25 (#37152) üzenetére


Gebriel
veterán

:(

(#37154) Thome válasza Sickboy25 (#37152) üzenetére


Thome
addikt

Lehet nekem is el kellene adni... Már ha az OFP-ről beszélünk. kuvva jó, meg minden, de ez azért egy 16 ezres luxus. Ennyiből már megvan a monitor! :)) Csak ugye minek vettem meg...

Tényleg, xboxon olyan nem létezik, hogy csalás ugye? Tehát ha egy ismerősömtől elcsórom a Modern Warfarét, akkor randalírozhatok online, nem lesz csaló, ugyi? :)

[ Szerkesztve ]

(#37155) Thome


Thome
addikt

Valakinek nincs egy ilyenje elfekvőben? Pénzem HDD-re úgysem lesz mostanában, viszont ez a lemez sincs meg, és ne csunyálkodjon a gép teteje. :)

[ Szerkesztve ]

(#37156) Gebriel válasza Thome (#37154) üzenetére


Gebriel
veterán

Már hogy lehetne csalni, de az nem csalás amit Te mondasz. :DDD

(#37157) Thome válasza Gebriel (#37156) üzenetére


Thome
addikt

De hogy a WTF-be? Az ilyet lebannolja, leszúrkodja, feldarabolja, kicsinálja az MS ugye? :D

(#37158) Mr.Grincs válasza Thome (#37155) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Konzolboltokban tuttira van fölösleges. Szerintem max párszáz ft ot kérnek érte. De kérdezz rá a gamer365-ön is, hátha megdob valaki egy fölös darabbal.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37159) Thome válasza Mr.Grincs (#37158) üzenetére


Thome
addikt

Oké, de szerintem már csak holnap, elteszem magam aludni! :))

Jóccakátot mindenkinek!

(#37160) he7edik.


he7edik.
addikt

Közeljövőben lesz egy originális Forza 3 játékom akit érdekel privizzen rám.
ODST beszámítok

Égő szöveg a flém vázon

(#37161) _ak_ válasza Thome (#37157) üzenetére


_ak_
addikt

:K Legalábbis akiről kiderül, de nem tudom, h ez milyen hatékonysággal működik.

Let's begin, de gozaimasu!

(#37162) sch_a válasza Thome (#37147) üzenetére


sch_a
addikt

Még nem ért oda? :F Akartam is írni pm-et, hogy majd szólj.

Nekem pont van am. egy olyanom... :DDD Mivel arcade-hoz vettem hdd-t :) Ha előbb szólsz, elküldtem volna a kártyával együtt, úgyis csak a szekrény tetején porosodik.

[ Szerkesztve ]

(#37163) Krisz_82 válasza Crazyman33 (#37128) üzenetére


Krisz_82
tag

Cim? :F :F

-1 nap pihi.

[ Módosította: tiv83us ]

Gran Turismo 5 Forever !!!

(#37164) Sanya válasza Krisz_82 (#37163) üzenetére


Sanya
nagyúr

SZia!

a live regisztráció menete:
ELmégy a gooogle maps-ra, és kinézel magadnak egy létező londoni címet, rendesen londoniirányítószámmal, utcával, stb.

Ezt követően fogod magad, és csinálsz egy lájvos azonosítót, aminek a menete, hogy csinálsz egy windows live-os accountot. lehet van már, de azokban nem nagyon lehet matatni.
Amikor regeled magad a lájvon, a londoni címedet add meg, felírod valahova a választott azonosítót, meg a jelszót, lehetőleg könnyen megjegyezhető legyen.

utánna elcsattogsz az xbox-hoz, amit már internetre is kötöttél. bcsinálsz egy új profilt( EZ FONTOS LÉPÉS!!!), aminek megadod a lájvos regisztrációt. ( felhasználónév + jelszó.) lehetőleg ne ez legyen az alapértelmezett profilod.

ÉS kész.

EZáltal, ha csak offline módban szeretnél működni, tehát nem mégy live-ra, az eredeti profiloddal ezt simán megteheted, főleg, hogy alapból ezt tölti be. ha lájvra akarsz menni, akkor profilt váltasz és kész.

sose lájvozz biztonsági másolattal, csak eredeti lemezzel.

[ Módosította: tiv83us ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#37166) Laci_a_Paci válasza Sanya (#37164) üzenetére


Laci_a_Paci
tag

így van, ez tudtommal is a legjobb megoldás... illetve meg persze h 1.51 feletti hackelt firmware legyen a gépeden. Mert a régieknél elvileg lemez nélkül is elkapták az embert.

(#37167) Mr.Grincs válasza Laci_a_Paci (#37166) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Elolvastad az első hozzászólást? :U A többiek is jól meg fognak dícsérni az biztos.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37168) Sickboy25 válasza Laci_a_Paci (#37166) üzenetére


Sickboy25
addikt

asszem ez hívják bann-nak! Ha kedves moderátorunk felébred, akkor te mész aludni ;]

Felebredtem ;]

[ Módosította: tiv83us ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37169) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Skacok!

Ákosnak átutaltam a pénzt, szóval várom a kódot! :B

Sanya: Ment PÜ

Sic Parvis Magna

(#37170) Mr.Grincs válasza 30z.Samu (#37169) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akkor lehet nyomhatunk ma egy COD3at. Szerezd be a COD5-t és induljon a Nazi Zombi party:D

COD5 Nazi Zombi partyhoz még mindig játszópajtásokat keresek. :B

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37171) Sickboy25 válasza Mr.Grincs (#37170) üzenetére


Sickboy25
addikt

az milyen? azt is kipróbálnám!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37172) Mr.Grincs válasza Sickboy25 (#37171) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A Nazi Zombi vagy a COD 5?:) Mert a COD 5 magában szerintem nagyon király világháborús, egy külön kategória.
A Nazi Zombi pedig belül van a COD 5 ben egy külön játékmód, ami lehet egyedül is nyomatni, osztott képernyőn, hálózatban, vagy pedig xbox liveon.
Egy pályán vagy egy zárt házban. Német náci ruhás zombik jönnek a ház fele lassan és lebontják a fa deszkákat az ablakokról, hogy be tudjank jönni a házba hogy megharapjanak.
Minden menet végén erősebbek lesznek és gyorsabban jönnek. Nekünka rekord eddig a 18.szint. Itt egy kis kedvcsináló:Zombie

Mindez világháborús környezetben és fegyverekkel. Van egy Ray Gun nevezetű fegyver amit mi csak hurkatöltőnek nevezünk. Azt ki lehet sorsolni 950 pontért. És az csak akkor kell amikor vagy 20an jönnek egyszerre és fent vagyunk az emeleten és kempelünk egy sarokból 4en.
Haverommal szoktam játszani + akik jönnek külföldiek.
4 magyar játékos viccesebb lenne, dumálni egyfolytában a hülyeségeket.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37173) Krisz_82 válasza Laci_a_Paci (#37166) üzenetére


Krisz_82
tag

Kösz a plusz infót!Ezzel csak az a gondom hogy lövésem sincs honnan szívjam én ki hogy hanyas Firmware van fenn a gépemen!!?? :W Segítség! :Y

Gran Turismo 5 Forever !!!

(#37174) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Valaki tud nekem segíteni PÜ-ben? Hogy tudom megnézni hogy milyen címet írtam be magamnak? :B Addig nem merem beírni a kódot! :B

Sic Parvis Magna

(#37175) Sickboy25 válasza Mr.Grincs (#37172) üzenetére


Sickboy25
addikt

a cod -ot ismerem pc-n végigtoltam mindet!
Hú ez a zombis nagyon vad és ketten is lehet nyomni? Be kell szereznem valahonnan ezt a játékot! Bár amennyi időm van most előléptetés és államvizsga a nyakamon folyamatos meló! áááá.

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37176) Mr.Grincs válasza 30z.Samu (#37174) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Már segítek is msn en keresztül. :K

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37177) 30z.Samu válasza Mr.Grincs (#37176) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egy úr vagy! :R Köszönöm szépen! Most már én is Goldos vagyok! :D

Sic Parvis Magna

(#37178) Mr.Grincs válasza 30z.Samu (#37177) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Gratulálok. Mostmár lehet nyomni az online zacsikért a mecssekete :DDD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37179) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Forza 3 ugye holnap jelenik meg? Vagyis 23., így holnap tutira nem jelenhet meg.

Nem tudom mitévő legyek, mert ahogy nézem, a Fifa 10 is ugyananniy most az 576-nál, mint előrendelési akcióban volt.

Viszont most nem szivesen adok ki 13-at a Forzáért, de attól is félek, hogy ha nem rendelem meg, akkor később 16 is lehet. (akkor meg már bánhatom)

(#37180) zsocy válasza HagaNRG (#37179) üzenetére


zsocy
őstag

Forza3 holnap jelenik meg, de mivel holnap ünnep van az előrendelők megkaphatják már ma is.
Szerintem nem fog feljebb menni az ára, főleg hogy nemsokára megjelennek a használtak is, szóval ha várni akarsz várj nyugodtan.

(#37181) Mr.Grincs válasza Sickboy25 (#37175) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Persze. Ketten is lehet játszani.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37182) Thome válasza sch_a (#37162) üzenetére


Thome
addikt

A cucc ideért, de Pü-ben is írtam! :))

(#37183) HagaNRG válasza zsocy (#37180) üzenetére


HagaNRG
őstag

Köszi!

Azért lekapnám magam, ha az előrendelők ma átvennék.
Én meg azért vártam eddig, mert most őszi szünet miatt nem fogom tudni átvenni a jövő héten végig, mert nem leszek otthon.

(#37184) lvnt válasza HagaNRG (#37183) üzenetére


lvnt
őstag

Én a FIFA-t előrendeléssel a megjelenési idő előtt 2-3 nappal kaptam kézhez, úgyhogy van rá sansz, hogy ma átvehetik.

(#37185) zsocy válasza lvnt (#37184) üzenetére


zsocy
őstag

Tuti hogy átvehetem, most kaptam az sms-t az Überkonzoltól hogy megjött, mehetek érte. Kár hogy csak szombaton érek rá...

[ Szerkesztve ]

(#37186) Silent77 válasza Silent77 (#37148) üzenetére


Silent77
veterán

Erre vki?

Mindenhol odaadják ma a Forza 3-at, bezzeg nálunk az 576-ban nem. :W

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37187) HagaNRG válasza zsocy (#37185) üzenetére


HagaNRG
őstag

Ne vaze.
Akkor ezt buktam, de mivel nem nagyon van a közelben bolt, így úgysem jártam volna jobban,ha berendeltem

(#37188) eddie17 válasza zsocy (#37180) üzenetére


eddie17
addikt

Ha hitelesek a forrásaim, hivatalosan Magyarországon 24.én jelenik meg. Ezért is hívtak fel, hogy szombaton hozza a futár nekem. Viszont olvastam azt is, hogy más helyekről csak hétfőn tudják küldeni, mert a Microsoft késett egy picit.

Tovább is olvastam a hsz-eket: Ha tényleg ma mehetsz érte az király, bár nem panaszkodom, nekem a szombat is megfelel:)

[ Szerkesztve ]

(#37189) Mr.Grincs válasza Silent77 (#37186) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Egy próbát megér szerintem. Minden úgy kezdőik, hogy van egy első alkalom. Majd ha rendeltél és megjött akkor ebszámolsz, hogy milyen. De szerintem még a többiek sem rendeltek innen.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37190) Peat;) válasza eddie17 (#37188) üzenetére


Peat;)
veterán

Én most vettem át nemrég, előrendelés nélkül. 576-tól fel sem hívtak, így nézelődtem és egy régi kis helyen meg ott volt vagy 40 darab. A sima az 11e volt, két ezret megért már a szép doboz meg kis hülyeségek. Szombatot én is megvárom vele, nem akarok szívni :).

(#37191) tiv83us


tiv83us
veterán

Fifa 10,

Hol az anyamban allitom at a kommentarokat magyarra?
Letoltottem, azt irja menjek Settings>Audio>Commentary Select.
Na en ilyent nem talalok.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#37192) Mr.Grincs válasza Peat;) (#37190) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát ha megvan akkor játszhatsz már vele nyugodtan. Szerintem legalábbis. Az eredetivel szerintem nem bannolnak le ha meg igen akkor lehet verni az asztalt.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37193) Peat;) válasza tiv83us (#37191) üzenetére


Peat;)
veterán

A magyar feliratok/kommentárok lehet csak akkor jönnek elő ha magyar régiós a beállítás az xbox menüben, vagy ha maga a regisztrált user magyarhont(és ezzel no live!-t) jelöli be? :F Nem tudom pontosan de szerintem valami ilyen van a háttérben. Bár ha leírja az elérési utat, akkor elvileg van remény, de a legtöbb játéknál nincs ilyen ha jól tudom és a régió alapján lövi be a nyelvet stb-t.

Grincs: nem adtak blokkot(érthető...:) ), így csak egy eredeti dobozom van amit bármikor beszerezhet egy warezos is ha ott a baj. Boltos is ajánlotta hogy holnapot várjam meg, de mivel az nálunk ünnep...Így szerintem célszerű megvárni a dolgot szombatig. Bár a regem angliai de az ip-ből megint tudják hogy magyar. Szóval bonyolult ez, inkább maradok szombatnál :)

[ Szerkesztve ]

(#37194) tiv83us válasza Peat;) (#37193) üzenetére


tiv83us
veterán

A FIFA 10 Store-ban toltottem le a jatekon belul, mint DLC 80 MS pontert, tehat elvileg nem szabad, hogy regio-szabalyzott legyen.
Meg ugye mivel mi Amerika vagyunk, nem csak USA, igy az ON-DISC kommentarok amik alapbol fent vannak /spanyol, francia ugye/, azokra sem lehet valtani, legalabbis en nem talalom. :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#37195) adam_


adam_
senior tag

Ma szóltak vissza ConsoleCornerből, hogy kész a gép, megjavították, de hogy garanciát nem vállalnak rá, mert az előző hibának a javításánal kontár munkát végeztek. Előző tulaj egy szóval sem említette, hogy volt már ledes a gép, pedig jó párszor rákérdeztem. Ez bosszantólag hat most rám (de már egyebet nem tudok tenni...), de lényeg a lényeg, hogy most már jó a konzol.

Kérdésem, hogy ha most jó a konzol, és már ugye volt egyszer ledes, mennyi a valószínűsége, hogy újra előjön rajta ez a fajta hiba? Meddig fogja bírni most így megjavítva a gép? Van erre valami "statisztika", egyéni tapasztalat, vélemény? :U

[ Szerkesztve ]

(#37196) Crazyman33 válasza Peat;) (#37190) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Nem szívsz vele ha kihúzod a netet. Nem is todum mióta vártam erre, szombatig várni?

Forza3

407 autó / 57 márka
A legtöbb a Porsche / 30 db, ezt követi 29-el a Ferrari.
Vannak márkák amiből csak egy van (Bugatti, Citroen, Buick, Fiat, Land Rover). Suzuki nincs.
Vannak 2010-es modellek (370Z, Golf GTI Mk6, Genesis Coupe, Abarth 500, Camaro SSS). Amúgy a legtöbb márkánál 2008/2009 a legújabb modell egészen a régiektől kezdve.
A játék elején van egy szintmérő az R8 5.2 FSI Quattro-val (demóból ismert). Aztán persze egy kis kategóriás autót vehetsz amivel kezdesz. Jó magam egy Fiesta Zetec S-el nyitottam.
Az autókról sok adat van feltüntetve ami alapján rendszerezheted. Gumi méret, tömegek, levegő beszívás, modellcsalád, karosszéria tipuscsalád, stb. A márkáknál a gyártó története meg maradt, érdekes olvasmányok ezek, mint az előző részben is.
A menü nagyon részletes és ezért szar, annyi menüpont van hogy el lehet tévedni. Viszont egy-két funkció pont emiatt átláthatóbb. Pl. a matricázás-festés sokkal egyszerűbb de részletesebb funkciókban.
A karrier is teljesen más. Aki játszott az előző résszel az tudja milyen volt. Ahogy nyerted a versenyeket úgy nyíltak meg előrébb a versenyek. Ha akartad akkor választhattál melyiket csinálod meg előbb- Na ez most felejtős. Egy évadot nyomsz le, mutatja a falinaptárt. Amin be van bejelölve, hogy mondjuk márc.20(hétfőn) és márc.24(pénteken) versenyed lesz. Nem tudsz ugrálni csak szépen sorba. Mondjuk lemegy egy bajnokság akkor bead megint 3 félét amiből választhatsz, ha kiválasztottad akkor azt berakja neked a naptárba. A versenyeket az alapján adja hogy milyen autóid vannak a garázsban. Aztán van mikor csak később lesz a verseny amin indulni akarsz és szól hogy van két szabad heted mit akarsz csinálni? Persze hogy addig kis versenyeken akarok indulni. Arra viszont van lehetőség hogy visszamenj és újból megcsináld a pénz miatt.
A karrieren kivűl tudsz menni gyors versenyt és time trial-t, ja és multi sem hiányozhat.
Kap az autó és a pilóta is külön-külön tapasztalatipontokat. Ütközés, pályaelhagyás, visszatekerés, levágás, mind csökkentik a verseny végén kapható pontjaidat. Ugyanígy az autón okozott kár is mínusz. Pont ezek miatt mindenképpen törekedni kell a tiszta versenyre. Kicsi érintés még belefér, amúgy észre veszed mert az időd mellé odarakja a háromszöget. Kiválaszthatod azt is hogy a netre az időd mellé felrakod a beállításaidat is vagy nem. Az ellent közepes szintre állítottam, hibáznak ők is néha rendesen. Viszont amin beszartam. Mentem egy gyors versenyt Camaro-val a demós Montserrat-on. A balos széles visszafordítónál kicsit későn fékeztem és külső ívről kellett visszahúznom hogy még elférjek a szalagkorlátnál. Kanyarkijövetelnél hirtelen megláttam mellettem egy kék motorháztető darabkát. Csodálkoztam hogy a picsba került ez mellém, beelőzte a mögöttem lévőt. Vissza játszásnál kiderült, hogy mikor én elfékeztem magam ugyanakkor a kék Corvette belső íven beszúrta magát a fekete Camaro mellé, és a széles ívben egyszerre fordultunk el hárman, centikkel egymástól. Meg sem löktek sem engem, sem egymást!
Ja! És megoldották hogy billegjen az autó.
Visszajátszásnál nagyon jó kamera nézetek vannak. Van olyan mikor totál felülről mutatja az autót(helikopter nézet). Nagyon jól lehet ilyen esetben látni hogy ki kihez mihez ért stb.
102 pálya van, persze ebben benne van a reverse is. Viszont van Drag és aszfaltos rally pálya. Van A-B-be hegyi szerpentines pálya, jókat lehet driftelni. A kézifék kurva jó benne. Normálisan lehet használni, nem mozog bután az autó.
Nür is benne. Sőt az egész körös verseny mellett, elszabdalták 4 fele,és így szakaszonként gyakorolhatsz!

Amire nem tértem ki a hang és grafika, de azt a demóból is tudjuk hogy hatalmas és szép.
Kibaszott nagy durranás lesz, persze ez csak az én véleményem.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#37197) Def26 válasza Crazyman33 (#37196) üzenetére


Def26
félisten

Tehát akkor jobb mint a Shift. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37198) Mr.Grincs válasza Peat;) (#37193) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akkor tényleg jobb ha vársz szombatig.

tiv: Nem lehet hogy a demóba nincs magyar kommentár? De lehet hogy még az NTSC-s verzióban sincs amit megveszel. Legalábbis szerintem.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37199) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Hát skacok! Ez a Live nagyon komoly! :D Majd aki gondolja, holnap játszhatunk pár meccset Fifában. (09) :))

Sic Parvis Magna

(#37200) Peat;) válasza Crazyman33 (#37196) üzenetére


Peat;)
veterán

Kettővel sokat játszottam, de kösz az élménybeszámolót. Karriermód bevallom így kicsit negatív nekem, hogy nem fix, de gondolom így is elég tartós lesz időt tekintve.
Én nem húzok ki semmit, másfél nap azért nekem még nem a világ vége. Csak majdnem :). Addig megnézem hogyan világít a pendrive...:)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.