Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38501) sch_a válasza Mr.Grincs (#38500) üzenetére


sch_a
addikt

Értem. :(

(#38502) Mr.Grincs válasza sch_a (#38501) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszi az UP-ot. Ha tudsz akkor majd még nyomhatsz rá amíg el nem viszik. ;)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38503) Djuree válasza Sickboy25 (#38497) üzenetére


Djuree
félisten

nem hangos és nem is hal meg ;)

már a régi is elment évekig, napi 8 órás használat mellett is (saját példa), az újról meg ne is beszéljünk. winyóval elmegy 8 évig, anélkül meg 6 évig. nem mind1?
az újabb meghajtók, lite-on verziók, meg már elég halkak, még olvasás közben is (ez is saját példa), amit meg nem sűrűn csinálnak azért....

winyó akkor kell ha kellenek demók, meg játékokhoz kiegészítések...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38504) Sickboy25 válasza Djuree (#38503) üzenetére


Sickboy25
addikt

nekem nincs egy éves az elitem, de ha lemezről nyomom olyan mint a tank! ;)

az elit előtt prémium volt az meg 2 tank. Bár én nagyon kényes vok a zajokra.

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#38505) Djuree válasza Sickboy25 (#38504) üzenetére


Djuree
félisten

az enyémek halkak voltak mindig. akkor hangos néha mikor pörgeti nagyon a lemezt, de azt meg ki lehet bírni, azt az 1-2 percet. de amennyi ma egy winyó, az már nem pénz, belefér a keretbe :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38506) Doki-HUN1978 válasza Djuree (#38505) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

És a meghajtót lehet cserélni külön ha elkezd esetleg hangoskodni?
Vagy csak géppel együtt?

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#38507) Tomics


Tomics
addikt

Ugye azért még senkit nem bannoltak hogy magyarországról fake amerikai címmel live-ozott?

PH! addikt since 2004

(#38508) Njördli


Njördli
tag

Tök komoly,életemben először felmentem live-ra,mondom tolok egy kis GTA-t multiban, és rögtön sikerült egy Rockstar Developert kinyírnom :DDD . Nem hittem volna hogy ilyen jó móka ez a live.

(#38509) Don47 válasza Doki-HUN1978 (#38506) üzenetére


Don47
tag

Doki-HUN1978: Lehet meghajtot cserelni, de ha garancian belul van, akkor ugyis megcsinaljak.

Tomics: Megturik a magyarokat (hiszen a Gold ara ugyis a MS-nal kot ki).

[ Szerkesztve ]

Xbox Live: Oberst Don47

(#38510) Thome válasza Sickboy25 (#38504) üzenetére


Thome
addikt

Az enyémbe hűtésmod is van, így az enyém 3 tank! :DDD

(#38511) Djuree válasza Doki-HUN1978 (#38506) üzenetére


Djuree
félisten

géppel együtt...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38512) StLui


StLui
veterán

SOS :9 még mindíg az eladott és holnap reggel postázandó gépemmel kapcsolatban:
Mit kell és hogyan törölnöm a gépről, winchesterről, mielőtt becsomagolom. Amit lehet rajtahagynék, csak gondolom a felhasználókat fontos törölni, a letöltött demokat stb hagynám, ha lehet ilyet egyáltalán, ha nem akor hogy törlök mindent, van valami reset féle?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38513) Alpi válasza norbitális (#38487) üzenetére


Alpi
tag

Igen, ezt én is így tudom!

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38514) Peat;) válasza Djuree (#38503) üzenetére


Peat;)
veterán

Neked lehet hogy halkak, de egy jó érzésű ember a falra mászik egy dvd-től, ami tekeri a lemezt mint az őrült. Maximálisan kihasználják már a dvd technológiát és ennek ez az ára. Lehet bármilyen meghajtó lesz hangja és kész, különböző de lesz és zavaró.
A blu ennyiből jobb, a következő konzolnál én meg titkon reménykedek valami spéci memóriakártyában...Retekbe az optikai meghajtókkal.
Nekem egyébként simán az xbox is túl hangos és nem csak én érzékelem annak, remélhetőleg azt is javítják a következő generációban, hogy aki nem a 5.0-ás javított verziót veszi meg az se süketüljön meg...

(#38515) Thome


Thome
addikt

Én még egyenlőre örülök, mint majom a farkának, hogy van Box-om, msot a hang a legkevésbé zavaró számomra.

Ja igen, sikerült elbizniszelni a vezetékes joy-om egy wirelessre, szőrt szőrén, idáig úgy néz ki, jó biznisz volt (Holnap hozza a postás, ha minden igaz). Ha nem, akkor nem tudom hogy pótolom be a Forzás lemaradást! :DDD

Jut eszembe. ezekbe a wireless joy-okban is vannak rezgőmotorok nem?
Szerk: Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#38516) Djuree válasza Thome (#38515) üzenetére


Djuree
félisten

van benne 2 rezgő motor :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38517) oddsmaker válasza BloodyEddie (#38480) üzenetére


oddsmaker
tag

Kedves BoddyEddie!

Külföldi partnerünk a tegnapi napig hangsúlyozta, hogy a forza 3-as bundle alatt lesz a Cod MW2 Super elite csomag. Sajnos arról nem tehetünk, hogy a nagykereskedések az utolsó pillanatokban árat emeltek. Hidd el, nem poénból találtuk ki az előző árat, és most nem az árrést toljuk ki +x ezer forinttal, sőt minimális árréssel dolgozunk pont emiatt a kellemetlenség miatt. Nem tudunk mit csinálni, olcsóbban nem fogjuk adni mint a beszerzési ár.

Sajnos több infót nem tudok és nem is akarok elárulni a külföldi partnerrel kapcsolatosan. (lejárató kampány nem a mi válaszunk erre a lépésre)

Meg tudod venni a simát 68.900 ért (nem 72)
+ CoD MW2: 12.000
+ joy 9.500
ez 90.400. Amíg a másik bundle Limitált elittel, 2 Joyyal, Cod MW2 játékkal érkezik.

Sajnos vannak dolgok egy ilyen beszállító folyamatban, amik rajtunk kívül állóak.

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#38518) oddsmaker válasza norbitális (#38487) üzenetére


oddsmaker
tag

Keresztanyukád lehet jártas a fogyasztóvédelemben, de az oldalon ki van írva hogy az árak tájékoztató jellegűek, valamint a képek illusztrációk. Ilyen, rajtunk kívül álló okokból fakadó hibák elkerülése végett :)

Várom amúgy a kérdéseket ha akadnak, bármivel ami konzollal kapcsolatos készséggel állok rendelkezésetekre. Bocsi, csak elfelejtettem a jelszavam, de kaptam pár smst hogy érthető okokból, de negatív vélemény kezd kialakulni a boltunkról, üzletpolitikánkról.

Szeretném leszögezni, nem marketing duma ill. húzás volt a 74.900-as ár.

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#38519) Thome válasza oddsmaker (#38518) üzenetére


Thome
addikt

Ne vedd sértésnek kérlek. Néhány napja taglalták itt a fórumon, hogy azt mondtátok a felhívottaknak, azért emelitek az árát a pakknak, mert kevés érkezik belőle. Most pedig azt mondod, azért emelitek, mert emelte a nagyker is.

Most akkor mi is van? Csak érdeklődés végett!

[ Szerkesztve ]

(#38520) oddsmaker válasza Thome (#38519) üzenetére


oddsmaker
tag

Nem veszem sértésnek!

Elnézést ha zagyvaságot magyaráztak, szerintem félreértettétek egymást.

Azt akarta nyílvánvalóan érzékeltetni a kolega, hogy kevés érkezik belőle Magyarországra, ezért is érdemes a rendelést érvényesítened. Amiben amúgy van ráció, csak félreérthető, esetleg a kolega mondta rosszul. Ha a 2. lenne, elnézésedet kérjük :)

Egyik legnagyobb probléma ez nekünk amúgy, hogy a hírnevünk lehet rosszabb egy külföldi baki miatt. Gép amúgy minden paraméterét tekintve, pixelpontosan megegyezik az elvileg kizárólagossággal bíró forgalmazóéval, csak az ára olcsóbb jóval.

Várom a további kérdéseket, tisztázandó félreértéseket! :Y

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#38521) szpal17 válasza oddsmaker (#38520) üzenetére


szpal17
őstag

Hogy legyen egy kis jó is a boltról, én szeretném megköszönni az xbox 360 gépemet :)
Pár hónapja vettem tőletek, kiszállítással és nagyon gyorsan nálam volt. Minden tökéletes volt és az ár is. Azóta csak Titeket ajánlottalak másnak is..
A mostani helyzethez meg annyit, ha ez lehúzás dolog lenne akkor nem hinném, hogy 9 ezres emelést beválallna bármelyik cég, ilyen indokkal...mert akkor elég rossz fényt vetne rájuk, mint az jelen esetben is kezd kialakulni... több a veszteség a rossz hírnév miatt mint a gépek utáni 9 ezres haszon..

Remélem azért mindenki megkapja a boxát :D

(#38522) StLui válasza StLui (#38512) üzenetére


StLui
veterán

na látszik, hogy öregszem :D
eddig tartott kitalálni, hogy kell törölni a felhasználókat :W

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38523) oddsmaker válasza szpal17 (#38521) üzenetére


oddsmaker
tag

Köszönjük szépen! Minden cégnél előfordul ilyen hiba, nem terelünk, mi is hibázunk. De próbáljuk a kommunikációt minél magasabb szintre juttatni, mert ha rosszul kommunikál egy cég akkor úgy is rossz vélemény, pletyka alakulhat ki róla, hogy nem is ő hibázik :)

Szerintem válthatunk is témát, annak ellenére hogy sokak szerint a negatív reklám a legjobb. Valahogy én nem szeretem ezt :D

Amúgy Super Elite-el kapcsolatos, hogy itt nem marketing duma sehol a készlet erejéig akció. Tényleg limitált darabszám érkezik

Holnap pedig próbáljátok ki este az éjjelátót, ma teszteltük, brutál jó lett.

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#38524) heihachi válasza oddsmaker (#38523) üzenetére


heihachi
addikt

Ha bemegyek bármely boltba, és el van árazva valami, és oda állok vele a kasszához, akkor ott már hiába reklamál a kaszás néni, hogy némá', erre 100 Ft van írva, de amúgy 200, úgyhogy most jól 200-ért fogom számolni, mert az annyi. Ebben az esetben én szépen viszem 100-ért, jogszerűen, ő meg mehet átárazni, jogszerűen. Online boltnál nincs ilyen? Nem baszogatás, csak kérdés.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38525) oddsmaker válasza heihachi (#38524) üzenetére


oddsmaker
tag

Ha raktáron van a termék teljesen jogos. Ha a termék előrendelésben van, addig a gyártó, disztributor (akivel közvetlen kapcsolatban állunk) árat emelhet. Ha ő árat emel, azt ránk hárítja természetesen. Nem tudunk mit tenni, egy részét lenyeljük (10 felett kellett volna amúgy árat emelnünk) más részét tovább kell hárítani, mivel profitorientált vállalatként működünk.

Ha bejössz a boltba, és utána a kasszás néninkhez odaviszed az elárazott terméket 1 szó nélkül odaadjuk neked. Volt ilyen, sőt olyan is volt hogy neten olcsóbb volt mint a boltba, mindig a legakciósabb árat garantáljuk.

Visszatérve az árakra akik előrendelték és akciósan kapják meg Mo-n szinte bizton állíthatom, hogy a legolcsóbban jutnak hozzá.

A konzolvilág részéről ezt az esettanulmányt lezárom :)

Nem vettem baszogatásnak, csak építő jellegű kritikának. :DDD

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#38526) Crazyman33 válasza oddsmaker (#38523) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Nálam már többször előfordult ez a "nem tudjuk a kollega miért mondta, nem mondhatott ilyet" szindróma. Most nem konkrétan, sőt egyáltalán nem a Konzolvilágról beszélek. Azt sajnálom hogy ezeket a beszélgetéseket nem rögzítem.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#38527) oddsmaker válasza Crazyman33 (#38526) üzenetére


oddsmaker
tag

Azóta utánajártam, nem mondott ilyet :) Félreértés lehetett, a legfőbb vezetővel beszélt az illető. Ő meg ilyet nem mond, még véletlenül sem.

és most . :)

00.01 van, mostantól hivatalosan is lehet játszani a Cod MW2 -vel. Teszem is be a gépbe szépen :D

Éjjellátóval meg kutyát sétáltatok, nagyooon zorall :D

[ Szerkesztve ]

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#38528) Silent77 válasza oddsmaker (#38527) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem reggel hozza a futár alig várom. :K

szerk: Látszik, hogy nem aludtam 60 órája...PC-re hozza.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#38529) Thome válasza oddsmaker (#38520) üzenetére


Thome
addikt

Most én tisztázom magam! :))
Én nem rendeltem, engem nem hívtak fel a kollégáid. Ezt itt kijelentem.
DE! Több embert is ugyanazzal hívták fel, hogy kevés érkezik, és emiatt emelik az árat, illetve hogy továbbra is tartanak-e igényt az árúra.

Valószínűleg a kollégád nézett be valamit, de azt nagyon! :)

De legalább kiderült az igazság!

Tegnap este elment a net, nem tudtam válaszolni, bocsi! :DDD

(#38530) jookomak


jookomak
őstag

Fura ilyet olvasni a mai piacgazdaságban, hogy kevés érkezik. Sztem most ezen játék kapcsán elég nagy forgalom lesz ahoz, hogy megérje sokat rendelni belőle. A "nagyker"-nek meg ha azt mondod, hogy itt a lóvé, tegnapra is késő lenne sok darab, válság idején csak örülnének a megnövekvő forgalomnak. arról nem is beszélve, hogy a világ bármely pontjáról 3-5 nap alatt itt tud lenni a cucc.

(#38531) BaLee válasza jookomak (#38530) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Direkt nyomtak limitált példányszámot belőle szerintem, hogy még nagyobb legyen a tolongás érte. Aztán majd ha elfogy csinálnak még szerintem. :)

(#38532) StLui válasza BaLee (#38531) üzenetére


StLui
veterán

Ha rádióért lehet tüntetni akkor legyen -olcsó bundle-t a népnek- tüntetés is, 100dolláros laptop mintájára 100 dolláros MW2 csomag. Persze én rendes lennék, aki drágábban vette kapja vissza a különbözetet :DD
Komolyabra fordítva, talán az első ilyen mennyiségi gond az xbox 360 első megjelenésekor volt, Bécsbe kiautóztam egy fórumos hírt olvasva, hátha kapok még, h.lyeségnek nincs határa, pedig az osztrák még ott volt akkor :))
iphon-nál ugyanez megfigyelhető, nem győznek eleget gyártani, új videokarik is ahogy olvasom csak lassan csurognak, és elég rapszodikus árakon. Szóval ez nem egy egyedi eset csak ugyi érintve vagyunk és rosszul esik.
ui: persze aztán boxot kaptam, sikerült a jelentősebb áresés előtti utolsó pillanatban megvenni :W :C jelesen ponnt az itt emlegetett boltban, hogy örülhettek, hogy megvettem gyorsan két németnyelvű játékot is, nem értettem hozzá, így nem figyeltem
Szóval az hogy mit mondtak a telefonba mind1, tényleg kevés lehet, máskülönben bemehetnék holnap és vehetnék de valószínűleg nem így lesz

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38533) Alpi válasza oddsmaker (#38527) üzenetére


Alpi
tag

Én mindenképp értékelem, hogy olvassátok és hozzá is szóltok a fórumhoz. Sok jót hallottam a Konzolvilágról, e miatt is döntöttem a tőletek való rendelésről. Sajnos ilyen bakik, mint leírtátok előfordulhatnak, nyilván így erről nem tehettek. De talán akkor nem így kellene kommunikálni, mert így valóban félreérhető volt. Mindegy túlléptem rajta. Ellenben becsülendő dolog, hogy írtok ide.

Viszont lenne pár kérdésem. Említettétek, hogy 81.900 Ft- lesz az ára az előrendelőknek! Ezzel az árral hívtatok telefonon is. Ez az ár megmarad? Mert az oldalatokon 83.900 Ft-, de azt mondtátok, hogy előrendelésben mindegyik elkelt, magyarán elvileg az üzletben senki sem tud vásárolni...

Lehet-e tudni, hogy milyen csatlakozót kapunk a konzolhoz?
Bontatlanul érkezik-e a konzol, vagy a garancia papírok kitöltése miatt "bele kell", hogy nyúljatok?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38534) Atomgeszi válasza oddsmaker (#38520) üzenetére


Atomgeszi
veterán

[link] Erre mit mondasz? Gamestop-pal csak jóba vagytok vagy 2 név alatt megy egy bolt?

(#38535) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Holnap eladom a gépezetem hála az égnek.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38536) salival válasza oddsmaker (#38525) üzenetére


salival
aktív tag

Szia!
Az lenne a kérdésem hogy külső jegyekben miben különbözik a forza3-as super elite a sima elite-től? Esetleg képet tudsz linkelni ezzel kapcsolatban, mert sajnos csak kis felbontásúakat találtam.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#38537) KDavid17 válasza Mr.Grincs (#38535) üzenetére


KDavid17
aktív tag

ment privi

[ Szerkesztve ]

(#38538) Mr.Grincs válasza KDavid17 (#38537) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Vissza is ment.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38539) norbitális válasza Atomgeszi (#38534) üzenetére


norbitális
tag

A gamestop is a konzolvilágtol rendel. :DD

(#38540) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Eladó egy Fifa 09, amely HDD-ről volt futtatva. Érdeklődni priviben lehet! ;)

Sic Parvis Magna

(#38541) Alpi válasza salival (#38536) üzenetére


Alpi
tag

Én úgy tudom, hogy külsőleg semmiben sem különbözik a Forza3-as Super Elite kiadás a fekete Elite kiadástól. A Forza3-as kiadás nem kapott egyedi festést, mint a MW2 esetében lévő modell. Csak annyi, hogy a Forza3-as Super Elite kiadásban is 2db vezetéknélküli joy van és 250Gb-os a HDD. E miatt is olcsóbb. Legalábbis Konzolvilágnál ugyanúgy 74.990Ft-ról indult, amikor meg megjelent, akkor 79.900 Ft-ra emelkedett az ára.

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38542) Dj Polc válasza Djuree (#38100) üzenetére


Dj Polc
tag

;] Portector ;]

(#38543) Alpi


Alpi
tag

Időközben befutott a második MW2 SE unboxing videó. Csak jönne már ide is... :U

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#38544) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

74K ért ajándék lett volna a Super Elite pack.... Most számoltam ki Elite gép 58,9K+ játék 11,9K + 9K a fekete joya = Így 79800Ft ha külön megveszi az ember. De azért ennyi mert nem lehet tudni a 250es HDD árát. Ami nincs forgalomban, meg nem is lesz sajnos.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38545) BloodyEddie válasza oddsmaker (#38517) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Köszi a reakciót. Sajnos én csak azt láttam ebből, hogy pár nappal megjelenés előtt hívtok hogy megnövekszik az ár, míg az oldalatokon 74,900 marad, szerintem érthető, hogy egyből marketingfogásra gondoltam. A nagykerekről, beszállítókról nyilván nem tudok, nem tudhatok részleteket, de a történtek ellenére igyekszem semleges véleménnyel maradni (még nem vásároltam nálatok).

(#38546) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Még kedvezőbb árak [link]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38547) kommunism


kommunism
aktív tag

Van más módja a multinak a live-on kivül?öszintén szólva nincs kedvem fizetni a multiért.(battlefield bc gta4 és a halo 3 érdekelne főképp)

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#38548) Mr.Grincs válasza kommunism (#38547) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Van. vegyél PS3at. Egy évre a Live 8800 Ft ami szerintem nagyon kellemes. Nekem is egy éves LIVE előfizetésem van.
8800 : 12= 733,3333333333 Ft / Hónapra jönnek ki a live előfizetés.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38549) kommunism válasza Mr.Grincs (#38548) üzenetére


kommunism
aktív tag

Az xbox érdekelne főleg hogy olcsóbb meg jobb a kontrollere és az exklúziv cimek is jobbak itt.Szóval kaphatok választ a kérdésemre?

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#38550) Mr.Grincs válasza kommunism (#38549) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Multinak nincs másik módja de ezt már írtam. Meg kell venni a live előfizetést. Megéri.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.