Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37101) robogo81 válasza MinionFlasH (#37100) üzenetére


robogo81
aktív tag

Még van,kb. 63Mb-t töltött le az utóbbi frissítés óta(sd kliens).
5 perces adat.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#37102) MinionFlasH válasza robogo81 (#37101) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Igen köszi, idáig SP, P8.8, és STA2öt próbálgatom, és legjobban a STA fekszik. Gyors újratöltés, jó csőelhajlás, aránylag mobilis, és a torony-lövegpajzs képes pattintani, legalábbis többször mint egy CDC ;]

(#37103) jano_77


jano_77
nagyúr

A szégyenteljes alja csapatok netovábbja :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#37104) jr1994 válasza jano_77 (#37103) üzenetére


jr1994
addikt

10 csatából jó ha csak három-négy ilyen van kis tierben, bocsi Janó de már kicsit unalmas :U

Ne csak off legyek az offban, akinek megvan az amerikai arty ág, mik a vélemények róla? Egyelőre van egy csodás M41 HMC-m vagy mi (az 5-ös) szar legénységgel úgyhogy nem nagyon tudok róla mit mondani, lehetne pontosabb meg mivel sok a felettem mellékelt ábrán látott eredmény, idő sincs lőni sokszor, úgyhogy ezen túl kell lenni amint lehet. De az jó hogy már legalább 8 megvan a stugos küldetésekből. Ahogy nézem a hatos eléggé hasonlít erre, a nyolcast szoktam látni cw-n úgyhogy biztos jó, a 9-est néha még 10-es cw-n is viszik, csak a 7-es a kérdés, az milyen?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#37105) kicsitrash válasza MinionFlasH (#37102) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

A cdc a kedvencem. A héten full hp-ról sikerült egyet leakasztanom, közben Ő egyszer pattant, egyszer bevert... Vk2801-el voltam. Mind a 4 lövésem átment repesszel a tornyon :)

Himmelsdorfon középen, pikabúúúú... Magam sem hittem el. Úgy csináltam ászt, hogy igazából semmit nem tettem érte, csupán jó helyen jó időben :)

(#37106) Tarill válasza MinionFlasH (#37100) üzenetére


Tarill
őstag

azért sokat ne várj attól a lövegpajzstól :D de a csőlehajlás tényleg komoly

(#37107) jano_77 válasza jr1994 (#37104) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akkor fogj meg egy keresztet és csókold meg vagy egy rózsafüzért és morzsolgasd, ugyanis baromira a szerencse fia vagy. Nekem sajnos pont az ellenkezője van, vagyis jó, ha 3-4 csatában normális a leosztás! Esetek többségében betesz az ellenfélhez két pro platoon-t, meg hozzájuk - nehogy kevesen legyenek - még 2-3 kék játékost, hozzánk meg jó ha tesz még 1-2 belőlük. Többségben citrom és narancsokból áll a csapat, néhány zölddel vegyítve. Akkor is ha unalmas!

Amcsi artyk:
Lesznek csaták mikor mindent betalálsz és több one shot-od is lesz, viszont máskor meg hiába szűkülsz be egy tűhegynyire, akkor is mellé lő! Szal nagyon hektikus a dolog.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#37108) lacibacsi válasza jr1994 (#37104) üzenetére


lacibacsi
addikt

Amcsi ágon én is csak az M44-nél járok. Az első skill-jük 60% körül van (mentor+mindenféle vegyes skillek). Töltés és célzásgyorsítóval felszerelve. Elég gyorsan tölt, és elfogadhatóan szűkül a célzóköre is. A széles kitéríthetőség hatalmas előny, mert így nagyobb mozgásoknál sem esik szét túlzottan a kör, mint mondjuk a szovjet artykon. Ha az RNG istenei úgy akarják, akkor viszonylag könnyen összejön vele egy 2k sebzéses kör, de amikor lecsavarják a potmétert, akkor még könnyebben összejön akár egy nulla sebzéses csata is. Nekem (mint öreg noob-nak) 680 az átlagsebzésem vele, amivel a SU-14-1 és 3 mögött a harmadik helyen áll sebzésben az általam próbált artyk között. Minden hibája ellenére nem lehetetlen, hogy megtartom hosszabb távra is, de ebben a tier-ben azért nem rossz a SU-8 és az AMX 13 F3 sem... A sor végén álló T92-t tesztszerveren próbáltam csak. Hát... Ha az odab@sz, akkor oda van b@szva... Remélem, hogy karácsonyra meg is lesz (2019 karácsonyra)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#37109) szallasi007 válasza jozefgucci1 (#37087) üzenetére


szallasi007
őstag

Szerencsére nem hiszel a csalókban, sajna a wg sem. Csak úgy hirtelen a legutóbbi gép amit szervizeltem az alábbi mod pack-al indul, és sajna nem egy magyar klanrol tudok akik használják (mobilról vagyok Sry): https://m.youtube.com/watch?v=LiAgUgMR6fM

[ Szerkesztve ]

(#37111) MinionFlasH válasza kicsitrash (#37105) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Gondolj bele ezt ajánlottam régen( még nem kaptam meg bérelti tankként) sógoromnak, szegény csoda, hogy abbahagyta a wotot?! :B

(#37106) Tarill

Sta-1-el van több tapasztalatom, ha messzebbről fel-felbukkansz egy dombon, nagyon kicsi a "feje", illetve ha el is találják sokszor csak a lövegpajzsot. Ettől függetlenül igazad van nem, lehet rá alapozni, viszont nekem sokat számít, hogy csatánként toronnyal felfog 1-2-3 lövést, ez rengeteget számít, sokszor 50hpval végigterrorizálom a maradék mezőnyt.

Az SP nem rossz, de szinte mindenki ismeri a két sörösdobozt a tetején, és 3ból kétszer be is lövik, P8.8 is tetszett, de a csőlehajlása árnyalja a képet. Persze a STA-2 se fenékig tejfel, de szórakoztatott a csatákban, úgy éreztem tudom hol-mit kell tenni, hogy kihozzam belőle a maximumot (hozzám mérten). Viszont miért alacsonyabb a kreditszorzója??? :F

[ Szerkesztve ]

(#37112) jagada válasza szallasi007 (#37109) üzenetére


jagada
őstag

2 frag és 369 sebzés a végeredmény a videón, ezt bármikor összelövöm mod nélkül akár T1-ben is, ezért kár ördögűzésbe kezdeni, szerintem ez is pont azt reprezentálja, hogy rohadtúl nem nyújtanak akkora előnyt a modok mint amilyennek egyesek képzelik.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#37113) Tarill válasza MinionFlasH (#37111) üzenetére


Tarill
őstag

hát ja azért tud pattintani az igaz, sokszor nagyokat is de jó szög kell meg sok szerencse :D

(#37114) jozefgucci1 válasza jr1994 (#37104) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szia az ötös az valami borzalom volt nekem is ! Viszont a hatos fullosan az valami iszonyat fun ,de szigorúan csak goldal ! Brutál sebzéseket lehet vele kiosztani és sajna az is előfordul , hogy nem sebez semmit , mert nem üt át ! Hatos CW-n vittem már és szépen tudtam támogatni a csapatot ! A küldetések miatt nem is léptem róla tovább , már nem érdekel az arty ág egyáltalán. Ott a fullos OB261 nem megyek vele hónapok óta valamint szorzózom néha a kilences BC arty-t !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#37115) szallasi007 válasza jagada (#37112) üzenetére


szallasi007
őstag

Ja, ahha értem. Kicsit keress rá aztán majd magyarázd meg hogy miért van az hogy billentyűzetről állíthatod a weak spotok lövését (lásd állandó track + ammo rack lövés) ez nem segít mi? :), csak akkor lő mikor biztosan talál és társai. Lehet hogy pont a legbalf@szabb videót linkeltem be mivel telefonról kerestem rá és nem néztem meg előtte a videót de azt hittem a lényeg átjön, de valahogy veled soha nem tudom megértetni magam :)

Gondolom az sem zavar amit ugyancsak láttam hogy gyakorlatilag eltüntetik a a bokrokat, meg az a mód mikor valakit felspotolnak nyomsz rá egy jobb egérgombot és mikor már "hivatalosan" nem látod akkor is kurva nagy nyíl mutatja végig a monitorodon merre megy? :)

(#37116) jano_77 válasza szallasi007 (#37115) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mondjuk ez a Tundra mod engem kifejezetten zavar, mert így én sem látom, hogy a bokor mely részén állok, bent vagyok-e még a bokorban vagy sem!? Vagy van erre is vmi megoldás? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#37117) jagada válasza szallasi007 (#37115) üzenetére


jagada
őstag

Ha akkora fenenagy előnyt biztosítanak ezek a modok, akkor miért ilyen sovány az eredményessége a játékosnak? A mozgó tankokat egyáltalán el sem tudta találni! Legalább 10 fragnek meg minimum 2500 sebzésnek kellene lennie az összesítőn a te olvasatodban!
Nevetséges ez az állandó track meg ammorack mumus, a lövedékek mindenfelé repülnek, 2-300 méter felett meg végképp még a pontosabb lövegeke esetén is , ne mond már, hogy te 500m-ről weakspotokat lődözöl.
A bokrot hiába tünteti el, attól még nem spotolja fel az ellenfelet, ha meg spoton van a körvonalai, ami kilóg a szikla mögül úgyis látszódnak, ha ráviszi az ember a célkeresztet.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#37118) #84221696 válasza jagada (#37117) üzenetére


#84221696
törölt tag

Megy az modok nélkül is. Pl, én a lánclövést mesteri szinvonalon űzöm! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37119) rlazol válasza lacibacsi (#37108) üzenetére


rlazol
addikt

lacibacsi: artynak miért nem BIA az első skill? :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#37120) Atti777 válasza jr1994 (#37104) üzenetére


Atti777
senior tag

Nem vagyok valami nagy artista, csak a küldetések miatt kezdtem el játszani velük.
Az M44 tetszett, M12 nem nagyon, és az M40/43 sem a szívem csücske, inkább rajta hagytam a stock gunt, mert az pontosabb és gyorsabban tölt mint a nagy..
Elég laposan lőnek, szóval városi környezetben szívás, illetve elég nagy náluk a random faktor.

A német vonalon a Pz. Sfl. IVb és a Grille van meg. A IVb nagy fun, a Grille stockként szívás, de elitként, jó legénységgel megbízható, ráadásul nagy ívben lő, így városi pályán sincs teljesen elveszve, inkább a nagy pályákon, mert csak 800 méter körül van a hatótávja.
A Hummel ki van fejlesztve, de még nem vettem meg, várom a leárazást.

Путин, иди нахуй!

(#37121) lacibacsi válasza rlazol (#37119) üzenetére


lacibacsi
addikt

Artynál fontosabbnak tartom azokat a skilleket, amelyeknek folyamatosan emelkedik a szintje és másodiknak teszem inkább a BIA-t. Azért TVI-ig el lehet lenni BIA nélkül is artyban. Mire meg a TVII-es jármű fejlesztésének a feléhez érsz, addigra meg lehet szerezni második skillnek azt is. Lehet, hogy ez így nem jó, lehet, hogy játékosok összessége másképpen csinálja, de nekem valahogy így tűnik jónak. (De azért hozzáteszem most is amit szoktam: én még noob vagyok, ne hallgassatok rám :B )

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#37122) rlazol válasza lacibacsi (#37121) üzenetére


rlazol
addikt

értem a logikát csak nem értem. :DDD

A BIA akkor működik, ha mindenkinél 100%. az első skillt felhúzni 210k xp, a másodikat 420k.

Ergo kétszer annyi ideig vagy érdemi javulás nélkül, ha másodszorra húzod ki a BIA-t.

Másképp: 500XP/csatával számolva: amikor a második skillnek húzod a BIAt, és 90%on vagy, akkor pont ugyanolyan a tankod, mint 500 csatával előtte, amikor elérted az elsőn a 100-at. Ha a BIA-t nyomod elsőre, akkor ilyenkor már 500 csatája pontosabban lősz, gyorsabban töltesz, forogsz, stb (BIA EFFEKT) és KÖZBEN jelentősen javult a (már 90%on lévő) javítás/kamó akármid, amit másodiknak tettél.

Szinte mindig célszerűbb a folyamatosan emelkedőket tenni hátrébb, mert valami hatásuk úgy is lesz, és nem veszik kárba a sok csata, amíg eléred a 100-at. :K
A másik megoldás, h aranyét újraosztod mindig a skilleket, én pl a német heavy vonalon tettem ezt, amikor elkezdtem a harmadikat, akkor tettem be az elsőre a BIA-t.

Artynál különben se ér semmi annyit, mint a BIA. alacsony tierben, ahol másoknak sincs sok skill, nem nagy hátrány ha a Te artidon még semmi se aktív. De magasabb tierben, ahol a töltésidő drasztikusan több, már sokat számíthat az az 1-2 mp, amit a BIA jelent.
Többi skill minek? ha már látnak: mindegy (szinte mindig), nem a te dolgod spotolni, ergo a látótávnövelés is feleleges. Nem fogsz rammolni, se közelharcolni. Ammo rack, motorgyulladás, nem mindegy ha már Téged lőnek? A forgási sebesség növelése, a kamo (főleg kisebb pályákon) és bizonyos esetekben a javítás és a parancsnoknak a lámpa lehet fontos atyn, de másodlagos.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#37123) galervin93 válasza rlazol (#37122) üzenetére


galervin93
őstag

Álca elsőnek, 100% után reset BiA-ra. Szerintem valamit félreértettél, mert amíg a BiA nem lesz aktív addig legalább az álca folyamatosan működik. Nem értem miért lenne jobb ennél az, ha semmi sincs (=nem aktív BiA).

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37124) szbalogh válasza galervin93 (#37123) üzenetére


szbalogh
őstag

Én is csináltam ilyen elsőnek BIA húzást artyn de csak az egyiken. Semmi hátrányom nem származott belőle.
Egyébként meg a fontos artykba (brit és francia) lányokat pakoltam szóval nem volt gond a skillekkel :D

Nick: HE_Storm

(#37125) jr1994


jr1994
addikt

Köszi a válaszokat! :R

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#37126) #43783936 válasza szbalogh (#37124) üzenetére


#43783936
törölt tag

Artyn én is elsőre a bia-t húztam ki.

Hogy mekkora hulladék a kilences brit arty top ágyúja!
Lassan tölt, cserébe rettentő pontatlan. Kb 1000 körüli átlagsebzést tudtam vele összehozni, mire megjött az eszem, és visszatettem a nyolcas ágyút. :W
Azóta újra van öröm és boldogság. ;]

[ Szerkesztve ]

(#37127) szbalogh válasza #43783936 (#37126) üzenetére


szbalogh
őstag

Még csak a hetesnél vagyok de mostanában nem artyzok. Nincs már olyan küldetés :D
A tervem a közeljövőben a maradék medes és nehéztankos küldetés teljesítése és a 10-es BC arty kifarmolása. Hacsak nem jön közbe valami event.

Nick: HE_Storm

(#37128) jano_77 válasza galervin93 (#37123) üzenetére


jano_77
nagyúr

én mindig így adok BIA-t, hogy amikor már a 2. skill legalább 50%, akkor újraosztom. Ha fontos tank, akkor goldért, ha nem annyira kiemelt, akkor ezüstért.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#37129) kislaszlo83


kislaszlo83
tag

Sziasztok!
Szerintetek érdemes egy ilyen konfigon a HD klienst erőltetni?
ASRock ConRoe1333-D667 R1.0
4 GB RAM
Gigabyte GT630 2GB DDR3
Intel E8400 2x3 Ghz
:R

(#37130) emre válasza kislaszlo83 (#37129) üzenetére


emre
veterán

Én inkább az SD kliens-t tolnám full grafikán, mintsem a HD-t döcögve.
De egy próbát megér, esetleg nézz vissza pár replay-t hd kliensen, és figyeld az fps hogyan alakul.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37131) Departed válasza #43783936 (#37126) üzenetére


Departed
őstag

Hát ez nem hangzik jól, az az ágyú majdnem ugyanaz mint a német T7-es GW Panther-é csak kicsit gyorsabb. Arra kényszerülsz hogy azt használd egy T9-es artyn? Nem hangzik jól :N

(#37132) #43783936 válasza Departed (#37131) üzenetére


#43783936
törölt tag

Tűzgyorsaság 1.74 helyett 1,94, célzásidő 7 mp helyett 6 mp.
Ez azért nem egy jelentős előny a GW Pantherhez képest, de eleget mentem mindkettővel ahhoz, hogy érezzem a különbséget

Ezzel szemben a kilences löveg: 1,46 tűzgyosrsaság 0.82 szórás 7 mp célzás.

(#37133) Departed válasza #43783936 (#37132) üzenetére


Departed
őstag

Akkor úgy veszed hogy valahogy csak túl leszel a 9-esen és lehet odab@szni a CGC-vel? ;)

(#37134) #43783936 válasza Departed (#37133) üzenetére


#43783936
törölt tag

Kábé olyan mint a Borsó a nagyágyúval:
Ha valami csoda folytán eltalál valamit az ember, az nagyon fáj az ellennek, de a kissebbnek sokkal több előnye van.
A GW Panther volt a korábbi nagy kedvenc, de némely küldetéshez már kevésnek éreztem.

(#37135) galervin93 válasza szbalogh (#37124) üzenetére


galervin93
őstag

Az oké, hogy hátrányod nincs BiA-val, de előnyöd sem. Akkor már inkább némi camo plusz, ami artynál nem is jön rosszul. A semmi plusznál a kevés is több, ezt akartam kinyögni. :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37136) fradi81 válasza kislaszlo83 (#37129) üzenetére


fradi81
veterán

helo

Alacsony grafikára jó lesz az sd is.

moto g72, Ninebot d28e

(#37137) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Tarill!

Itt pattant egy szépet az E100 :DDD

(#37138) Tarill válasza MinionFlasH (#37137) üzenetére


Tarill
őstag

mi meg is vetted? :D

(#37139) szbalogh válasza Tarill (#37138) üzenetére


szbalogh
őstag

Dehogy is! Ez a tesztszerver... nincs fent egy mod sem :D

Nick: HE_Storm

(#37140) MinionFlasH válasza Tarill (#37138) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Még neeem, nekem a döntéseimet megelőzi 1-2év "feldolgozási folyamat" :DDD
Emre tudna mesélni vga ügyben. :B

(#37139) szbalogh

Kb. 1 hónapja nem használok semmilyen modot! :N :P

(#37141) Tarill

Szerintem jól jártál, szeretek vele menni akár a sima STA-val, és ez a legfőbb szempont, főleg egy prém tanknál! :)

[ Szerkesztve ]

(#37141) Tarill


Tarill
őstag

ja értem, én am olyan fél éve vettem meg, akkori állapotához képest a mobilitását jól megbuffolták így egész jó bár lehetne fürgébb is de elmegy :D

(#37142) jr1994 válasza MinionFlasH (#37140) üzenetére


jr1994
addikt

Ha a modok hiánya nem is, a neved utáni EU elárulja mi hogy ez valóban tesztszerver ;)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#37143) Tarill válasza MinionFlasH (#37140) üzenetére


Tarill
őstag

Gondolkodom hogy elkezdem a japán ágat már 3 skillesekna sta2 emberei, legénységre nem lenne gondom de az a 6os meg 7es japán med... Hát elkedvetlenít :D adatok alapján qva szar tankok :D 8tól kezdődik a dolog

(#37144) #43783936 válasza Tarill (#37143) üzenetére


#43783936
törölt tag

A hatos egy elég jó kis med, a hetes topként elég ütős a táras ágyúval, de T9 ellen már csak kopogtatni jó.

(#37145) Tarill válasza #43783936 (#37144) üzenetére


Tarill
őstag

Akkor annyira ne féljek attól az àgtól?

(#37146) MinionFlasH válasza jr1994 (#37142) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Ki mondta, hogy nem tesztszerver? ;)

(#37143) Tarill

Hát nem tudom, ha 0-ról akarod elkezdeni van más ág amit érdemesebb nem? 5-6-7 valóban elég átlagosak.

VK Béla kicsit csalódás, T-30nagyon pöpec gép.

(#37147) jr1994 válasza MinionFlasH (#37146) üzenetére


jr1994
addikt

Rosszul fogalmaztam, az akart lenni hogy szbalogh rosszul következtetett, nem a modok hiánya, hanem a neved utáni EU mutatja egyértelműen hogy mi is van. De ez csak szőrszálhasogatás :)

Japánokat én csak azért kezdtem el másodszor a kis accon, hogy legyen valami tankom ha lesz grindelős event, aztán bejöttek a heavyk de az nagyon sokadik most a rangsorban, meg mostanában amúgy is inkább a fő accon játszok. De a chi ri most sem volt jobb, konkrétan szerintem nincs nála rosszabb 7-es med, talán csak a kínai. Szenvedés.
Ki is fejtem akkor már (7-es medek)
Brit: király, amcsi: király, németek: Panther jó, VK használható, szovjet jó/király. Játékélményre a kínai meg a japán (nálam) nagyon le van maradva ezektől.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#37148) Because


Because
őstag

úgy hiszem, ez rendesen ki lett centizve :D

[link]

(#37149) rlazol válasza galervin93 (#37123) üzenetére


rlazol
addikt

galervin93 - értem, de nem. :DDD
a reset 100%-40k xp, vagyis kb 80 csata vagy 1000 gold. Ennyit szerintem nem ér, h egy artyn legyen camo.

Pár tier 7-es tank camo értéke alapból:
Tiger I: 6.55, Bulldog: 14.25; E25: 25.14

A GWPanther-é 100% camoval: 6.82
Ha alap legénységgel beállsz vele egy ritkás bokor (kidöntött fácska) mögé, már 13.76. Ha a bokor sűrű: 53.76

most akkor tényleg megér a camo 80 csata+100k kreditet vagy 1000 goldot? Ok, akcióban 500 gold... :F
azt már hozzá szinte se teszem, h 100% nem sokáig lesz, mert reseteled, ergó még a 6.82-t se éred el...

más tankon igazad van, ahol egy csomó más, hasznosabb skill van a BIAnál, ott én is skill restelni szoktam. De arty szerintem ennyit nem ér.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#37150) MinionFlasH válasza jr1994 (#37147) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

...szbalogh rosszul következtetett...

Na ez itt a lényeg, de bocsássuk meg neki, itt is össze-vissza beszél, csoda, h a zaccba se kellett?! :DDD

Igen kb így helyezkednek el a 7-es medek, bár nálam a T-43 a fekete bárány. A Chi-Ri ha Top tier, vagy tier VIII-ba nem túl keményekkel találkozik poén tud lenni a 3as tárral, és 9seces újratöltésével.

Ha végzek az 50B, IS-7 ággal szerintem az amcsi T-30 ág lesz amire ráfekszek, a IX-es X-es elég használható, na meg ott van a T67 is tier V-ben.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.