Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36901) Chris0321


Chris0321
addikt

Ennyi volt az adventi kalendárium, vagy csak nekem nem engedi megnyitni a 2.-ai ablakot?

(#36902) zolika15 válasza Chris0321 (#36901) üzenetére


zolika15
tag

Az inent neztem en is, nekem sem sikerult...lehet ha az elsot megveszed akkor johet a masodik es igy tovabb haha :DD :))

Zoli

(#36903) Lanash válasza Chris0321 (#36901) üzenetére


Lanash
aktív tag

Nekem megnyitotta. Inkább ne tette volna. :W
Day 2

[ Szerkesztve ]

(#36904) Chris0321 válasza Lanash (#36903) üzenetére


Chris0321
addikt

Most már én is meg tudtam nézni. Azért ennyi tankot egy akcióba bezsúfolni hiba volt, egyenként vasárnapig simán elég lett volna és nem kellene azon gondolkozniuk mit adjanak el nekünk jó áron holnap.

zolika15: Úgy néz ki elég későn rakják ki az épp aktuális akciót ezzel is fokozva a hangulatot.

[ Szerkesztve ]

(#36905) Veatta válasza Lanash (#36903) üzenetére


Veatta
aktív tag

Ebből 4 megvan. Vajon több aranyat kap kompenzációban mint amennyit 6000 Ft-ért kapna?

(#36906) joergie válasza Veatta (#36905) üzenetére


joergie
őstag

20 euró(6200ft) és 4k goldot kapsz(4*750+850+150), ha mind a garázsban van, +5 garázshelyet. Szóval határozottan nem. Ugyanennyiért kapsz 5.5k goldot. Nem értem én ezt.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#36907) jr1994 válasza joergie (#36906) üzenetére


jr1994
addikt

De ezek nem kapható tankok, ami emeli az értéküket :D

Komolyra fordítva a szót, nem tudom mit hittek, ki fogja ezt megvenni :(

Lehetne egy napig pl a prémium fiókra nagyobb akció a szokásosnál, vagy mittudomén, (elborult fantázia on) olyan meglepetések, amiért nem kell fizetni? Áh nem szóltam...

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#36908) lacibacsi válasza jr1994 (#36907) üzenetére


lacibacsi
addikt

"ki fogja ezt megvenni"

Csak nézz szét külföldi fórumokon! Kevés angol tudásommal is leszűrtem, hogy bizony veszik a népek és nagyon is jó ajánlatnak tartják. Csak mi magyarok nem értjük meg ennek az ajánlatnak a nagyszerűségét... :U

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#36909) benvolio


benvolio
őstag

Nem szokásom írogatni játékba, de most én is beszóltam, mert egy az egy ellen megszívattam az Indien-el egy IS-6-ost. Ráadásul csak azért én lőttem ki, mert szerintem engem megvédett az az utolsó lövés védelem vagy minek hívják, hogy lepattant rólam pedig annyi lett volna nekem. Kiszedtem én és elkezdett írogatni, hogy mindenki reportoljon, mert csíter vagyok. Meguntam és beírtam neki, hogy "béna vagy oszt kész". Erre ez fogad a garázsba:kép. Csak röhögni szoktam ezeken, nincs kedvem írogatni vissza, mert felesleges. Arra viszont kíváncsi vagyok mikor kapok már bann-t, mert már annyian megígérték. ;]

(#36910) zolika15 válasza benvolio (#36909) üzenetére


zolika15
tag

Egyre gyakrabban elofordul nalam is, nem birom ki hogy ne irjak be nekik, pedig tok felesleges.

Zoli

(#36911) galervin93 válasza zolika15 (#36910) üzenetére


galervin93
őstag

Nincs is jobb egy kis cinkelődésnél, mondjuk én a való életben is szurka-piszka vagyok, a játékban meg még könnyebb. :-D Viccnek kell felfogni az egészet, jókat lehet derülni. :-)
Én amúgy rengeteget dumálok, néha csatákból is idő előtt kilépek, ha valaki barom a csapatból szívfájdalom nélkül beledurrantok, de még csak egy órás bannt sem kaptam soha, eskü várom már pedig. :-D

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36912) LZs?! válasza Veatta (#36905) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Ebből 4 megvan. Vajon több aranyat kap kompenzációban mint amennyit 6000 Ft-ért kapna?

Egy ideig kimaradtam... Nem úgy volt, hogy v'melyik patch-től csak credit-et adnak már meglévő tankra és nem goldot?

ki fogja ezt megvenni

A "gyűjtők"...

Nevermind...

(#36913) benvolio válasza galervin93 (#36911) üzenetére


benvolio
őstag

Én akkor se szoktam rálőni csapattársra ha az engem lő szórakozásból vagy mert nem azt csinálom amit ő akar, ebből van gyakori egyébként. Ezzel próbál rám hatni de sajnos pont az ellenkezőjét váltja ki, nem értem, hogy lehet valaki ilyen primitív. Ha bekékül valaki, na azt szoktam kilőni, de csak azért, hogy halljam a filmes magyar szinkront. ;]

(#36914) zolika15 válasza galervin93 (#36911) üzenetére


zolika15
tag

Egyszer kaptam 1 oras bannt eddig. :DD

Zoli

(#36915) Fel válasza LZs?! (#36912) üzenetére


Fel
addikt

Nekem is úgy rémlik, hogy aranyban már nem kárpótolnak, hanem csak kreditben. (tank ára aranyban x 400)

(#36916) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Ugye FV4202(P) most nem lesz csak januárba, ennek örülünk mert még sokan grindelik az akxció X-et, de mostanamár benyomhatnának egy őrült karácsonyi ajesz tank küldetést! :((

Felpezsdülne itt is az élet, mindenki rína-örülne, hogy miért jó-rossz a tank, illetve miért van-nincs ideje... :D

(#36917) galervin93 válasza benvolio (#36913) üzenetére


galervin93
őstag

Lánctalpat előszeretettel lövök, legalább érezze a törődést. :-D Aztán volt már amikor szemét voltam és akkor láncoltam le, amikor kibújt a fedezékből... Szétkapták mint foxi a lábtörlőt. :-D:-D Engem ne lövöldözzön a meccs elején indokolatlanul...
Ha lövök annak előzménye van, ő meglőtt, kitolt a fedezékből, ilyenek.
De az olyasmival nehéz mit kezdeni, ami pl. T7-ben történt velem Airfirlden. G.W. Panther artyval mentem, csapatunkban jött két hatos arty szakasban egy Hetzerrel. Ő zöld játékos volt, beállt mögém és pukk, majd az egyik csapattársát is kilőtte, mire valaki észbekapott és kikapta. Hogy ennek mi értelme azt nem tudom, persze instant vereség -3 tankkal kezdve a csatát...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36918) galervin93 válasza MinionFlasH (#36916) üzenetére


galervin93
őstag

Nem a Panzer 58 svájci-német tank lesz ilyen grindelős?
Pont azon filóztam, hogy a P88 helyett lehet érdemesebb volna erre ráhajtani, még fizetnék is egy-két tokenért (a P88 árában). Mondjuk kérdéses, hogy tesznek-e be ilyen grindet, ha jön a cseh ág, mert az unfair lenne...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36919) zodo


zodo
nagyúr

de tényleg jól van ez így? :(((

Hogy van ez?
Ok repesz romboló HE meg kiszámíthatatlan véletlen generátor a sebzés értéknél így betalálhat 910 helyett 950 -el. Viszont az átütés érték miként változik?
Ugye alapesetben 15 cm Howitzer Type 96 löveg 75 mm míg a VK oldalpáncélja 80 mm és tegyük fel pont merőlegesen álltam.
Nem kellett volna pattannia vagy legalább csökkentenie a sebzés mértékét?

(#36920) benvolio válasza galervin93 (#36917) üzenetére


benvolio
őstag

Ilyen fedezékből kitol vagy nem enged tolatni, visszahúzódni nekem is volt. Ilyenkor hasonlóan adom én is vissza. Mögé állok stb... :K

(#36921) MinionFlasH válasza galervin93 (#36918) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Nem tudom, de jó lenne, egész szimpi ... Tegnap nem is játszottam juti falat nélkül... :DDD Egyre jobban érzem, hogy nekem ez jár, remélem a WG is hasonlóképpen gondolkozik. :D

[ Szerkesztve ]

(#36922) galervin93 válasza benvolio (#36920) üzenetére


galervin93
őstag

Megdobnak kővel, lőj vissza puskával elvet vallom. :-D:-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36923) #84221696 válasza galervin93 (#36917) üzenetére


#84221696
törölt tag

Lánctalp nekem is fétisem. :D Imádom lőni. A stukker mindig arra hord. :))

(#36924) csapee válasza zodo (#36919) üzenetére


csapee
senior tag

Ott is van +-25%, igy tokeletesen eleg volt az Rng az ellenek.

Csapee

(#36925) jr1994 válasza benvolio (#36920) üzenetére


jr1994
addikt

Vagy felspotoltatod magad, aztán beállsz mögé. Rád céloznak, de őt találják el ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#36926) zodo válasza csapee (#36924) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi, akkor véletlen sem volt szerencsém.

Más:

Gondolom nem kell mondanom hogy kikaptunk :)) Nem láttam még ekkora pusztítást. :N

(#36927) galervin93 válasza zodo (#36926) üzenetére


galervin93
őstag

Aaaz korrekt...
Az FV arty az én fantáziámaz a birizgálta, olyannyira, hogy a minap - ToT keretében - kihúztam az ágat a Bishopig.freeből. A Bishop sem rossz, sőt, csa picit lassú, de karácsonyig simán meg lesz belőle az FV,na akkor meg indul a funolás. :-D Nem hiszem hogy tovább mennék az ágon, de ez egy kötelező darabnak tűnik.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36928) zodo válasza galervin93 (#36927) üzenetére


zodo
nagyúr

Mi az a ToT ?

Azért asszisztáltunk neki rendesen, Steppes D1 -be álldogáltunk vagy 4-en, 2 arty-t is kiszedett a végén.

(#36929) benvolio


benvolio
őstag

Az létezik, hogy a jimbo féle célkereszt megeszi az fps-t? Hosszú idő után ismét felraktam, de azt vettem észre, hogy jócskán kevesebb az fps-em. A max. 60-at el se érte mint eddig. Vissza tettem a Melty-s félét és mindjárt lett 60fps is. Ez érvényes az egész játék alatt, hogy kevesebb volt, átlagban 30-60 között ugrál nekem de a Jimbo-val 20-50 körül. De például bele zoom-oltam a földbe és a Jimbo-val volt 54 fps-m a Melty-sel meg 60. Szóval szerintem valami nem stimmel a Jimbo-ban.

(#36930) galervin93 válasza zodo (#36928) üzenetére


galervin93
őstag

Top of the Tree, amikor egy ág összes járgánya le van árazva egy hónapig.
Kifejleszthettem volna az FV-t is, de mivel karácsonykor Úgyis lesznek leárazások, inkább spóroltam a free xp-vel, lesz mire költenem így is.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36931) galervin93


galervin93
őstag

Wut?
Mondjuk nem lenne rossz az sem, ha "szokásos" járgányokat adnák, csak ne valami értelmetlen csomagban.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36932) Tarill válasza benvolio (#36909) üzenetére


Tarill
őstag

mi az az utolsó lövés védelem? :D

(#36933) benvolio válasza Tarill (#36932) üzenetére


benvolio
őstag

Amikor annyi hp-d maradt, hogy kiszedhetnének egy utolsó lövéssel, de mégse tudnak, mert vagy lepattan vagy nem sebez. Ez állítólag létező dolog, valami utolsó esély lehet. :) De már nem egyszer jártam így mindkét szemszögből.

(#36934) baboss


baboss
őstag

Sziasztok.
Az miét van, hogy ha ugyan azzal a típusú tankkal játszok nekem többnyire mindig ugyan az a 2-3 pálya jön be,már kezd unalmas lenni.

(#36935) rlazol válasza benvolio (#36933) üzenetére


rlazol
addikt

kevered a dolgokat.

az utolsó esély azt jelenti, h ha a meghagy <10 hp-t, bár elvileg az téged ért lövés alfája elegendő lett volna ahhoz, h kiszedjen.

ha a végén lepattantál, az szimplán mázli/bénaság az ő részéről.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#36936) jano_77


jano_77
nagyúr

fantasztikus csapatok vannak ma (is)

és eddig ez volt a jobbik csapat. az elsőben majdnem elhasználtam az összes feljelentésemet BOT-okra! konkrétan a 30 emberből 15 szürke volt, 6 piros! Mi a *asz van ma?!? :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#36937) benvolio válasza rlazol (#36935) üzenetére


benvolio
őstag

Igazad van keverem, ez tényleg igaz amit mondasz erről a meghagyott minimális hp-ról. :K Akkor jelen esetemben nevezzük mázlinak. De akkor se csíter-ségnek amit egy húszonezres csatás játékos állít és reportol emiatt. Hol játszott eddig, hogy még ilyet nem tapasztalt. Én személy szerint semmin nem lepődök már meg ebben a játékban. :) Például: no damage ;]

[ Szerkesztve ]

(#36938) #43783936 válasza benvolio (#36937) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nem kell foglalkozni a reportokkal.
Pár napja egy lila magyar bulldog szakasz reportolt, mert 1200 alap XP-t szedtem össze SP-vel prohorovkán, acélos 210 sebzésre.
A jószágnak aki rámírt, csak azt válaszoltam, hogy bő 8000 spotom volt, ami majd tízszer annyi, mint amit ők hárman összehoztak, a 2000 körüli össz sebzésük mellé.

A hátul recskázás, areport és a pampogás megy, de az összesítő értelmezése az bonyolult dolog. :U

(#36939) zodo válasza jano_77 (#36936) üzenetére


zodo
nagyúr

Csak a szokásos szívatás ....
17 óra körül még tartottam az átlagomat aztán már csak a Cromwell-t kellett volna dupláznom.
Zsinórban 5 bukta, KV-85 gondoltam váltok de újabb bukta és megint 2 Cromwell bukta így csak a 8. csatára sikerült a művelet ahol kemény 1 sebzésem volt.
Sikerül két napig WN8 600 fölé küzdenem magam de a mai széria biztosan visszatesz 570 -re így megint lesz miért küzdeni cirka februárig. :DDD :W

(#36940) benvolio válasza #43783936 (#36938) üzenetére


benvolio
őstag

Nem is foglalkozok vele, mert jó indulattal is 20 csatából egyszer biztos, hogy írogat vagy csapattárs vagy ellenfél report-ot és még következményét nem láttam.

(#36941) csapee


csapee
senior tag

49HP hiányzott az LT15-re. :W

Csapee

(#36942) zolika15


zolika15
tag

Hát oké azért valakiből kihozza az állatot a játék, nekem sem megy 3 napja, de azért ez durva. :DD

[ Szerkesztve ]

Zoli

(#36943) diegho válasza zolika15 (#36942) üzenetére


diegho
nagyúr

Az ilyeneket ne direkt képként, hanem linkként kérlek!

(#36944) #84221696 válasza zolika15 (#36942) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez tényleg bruhahaha! :D Igen frusztált volt az illető! :)) Ha ilyen indulatokat vált ki belőle, minek játszik?
Jó, tegnap én is berágtam, de nem másra voltam mérges, hanem magamra, hogy hülye vagyok a játékhoz, mégis sz...tom magam vele. Tiszta mazochizmus.:DDD
Ma már nem is játszottam, csak 5-6 kanyart a p8.8-al, aztán csókolom. :)

(#36945) benvolio válasza zolika15 (#36942) üzenetére


benvolio
őstag

Írogattam, de inkább visszatöröltem, úgyhogy, maradjon ez: :C No comment!

(#36946) zolika15 válasza diegho (#36943) üzenetére


zolika15
tag

Bocsi, mire gondoltam erre már nem tudtam szerkeszteni!!

meunier : pedig csak annyi volt a bajom, hogy a t110e5-el leghátsó sorokban állt és meglőttem nem sebeztem... :D

[ Szerkesztve ]

Zoli

(#36947) Macka válasza zodo (#36939) üzenetére


Macka
veterán

Nekem ma hajnalban volt olyan egymás utáni 5 köröm Su152-vel, hogy 0 hit, és max 3 perc alatt kilőttek. Hiába, noob vagyok :DDD

(#36948) zolika15 válasza Macka (#36947) üzenetére


zolika15
tag

Akkor ez a peh szeria nem csak nalam jelentkezik!!! :F

Zoli

(#36950) szbalogh


szbalogh
őstag

Na most gyorsan abbahagyom a játékot :D

Nick: HE_Storm

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.