Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36201) sith7


sith7
nagyúr

Aki esetleg a Panther 8.8 - on gondolkodik, annak egy kis segítség :)

Tier 8 -9 -ben szépen el lehet lenni vele, tier 10 - ben azért már akadnak gondok, de szerintem 10 meccsből max 2 alkalommal tesz tier 10 - be

Ha meg toppos ... :))

(#36202) MinionFlasH válasza jano_77 (#36200) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

20 csatám van Tiger P-vel, tehát remélem igazad van, bár az IS-AMX-el az elejétől fogva relatív jól ment, míg a VK 3001P az elejétől a végéig szenvedtem. Neked legyen igazad, mert nincs kizárva, hogy korán nyomom a vészcsengőt.

Az AMX M4-et (1142 avg.dmg., 1796-os WN8 párosult, neked még jobb is lesz) nem mondom, hogy szerettem, de simán kihúzható az 50 100 vele ami viszont mindent megér, imádom.

(#36203) galervin93 válasza sith7 (#36201) üzenetére


galervin93
őstag

Minap CDC-vel 3600+ dmg meg párszáz szpot csak első osztáy volt, mondjuk az mozgékonyabb, gondolom többen játszanak vele nagyon jól a sebessége miatt.
Van olyan akinek megvan mindkettő? Mennyivel lassabb a P8.8? Mennyire valósítható meg vele a súlypont áthelyezése, gyors pozícióváltás? Mert ágyúban hasonlóak, de a CDC agilitását legalább megközelíti?

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36204) sith7 válasza galervin93 (#36203) üzenetére


sith7
nagyúr

nekem nincs cdc - m, de a látottak alapján, szerintem nem olyan mozgékony ... youtube videó, wotreplays ... nézz meg pár meccset, ott mindjárt tudsz viszonyítani :)

(#36205) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv!

Alig használt VK30.01 P kedvező áron (de legénység nélkül) eladó!

A legénységet (tekintettel a már megszerzett képzettségeikre) nem adom el, tudásukra más közepes harckocsiban lesz szükség. De melyikben? Tesztszerveren próbáltam az E 50 M és Leopard I vonal 8-9-10-es tankjait is. Nem sokat mentem velük és nem is tudok dönteni.
Ezért kérdezem tőletek: melyik német közepes ágon érdemesebb elsőre elindulni. VK 30.02 M vagy VK 30.01 D? E kettő közül melyikbe fogjak először?
Tudom, hogy mindenkinek az egyéni játékstílusa határozza meg, hogy melyik irány az inkább neki való, de arra lennék kíváncsi, hogy úgy általában az itt lakóknak melyik vonal a bejövősebb.

Köszönöm.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#36206) Departed válasza jano_77 (#36200) üzenetére


Departed
őstag

Ne tarts az AMX M4 45-től jó kezekben sokkal jobb tank mint gondolnád. Jó statokkal, 61% WR-rel végeztem vele. Mondjuk azóta már a brutális AMX50100-on is túléreve 50120-szal osztom a halált. :D
Jó line végig, T5,8,9-et megtartottam T6-7 meg szimplán élvezetes! :K

(#36207) MinionFlasH válasza lacibacsi (#36205) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Nekem csak a Leo1 vonal van meg, ezen az ágon szerintem ami jónak számít:

V. PZ. III/IV
VIII. Indien PZ.
IX. Leo PTA (csak fullosan) nagyon sunnyogi tank, szerintem nála még jobban felerősödik, hogy kell mellé a jó csapat. Az álcáját kell kihasználni, TD-ként kezdeni, majd mikor ritkult az ellenfél, mehetsz felhasználni a HP-d páncél gyanánt.

X. Leo1 nagyon jó, bár az előbbi PTA játékstílus szerintem rá is igaz.

[ Szerkesztve ]

(#36208) jano_77 válasza Departed (#36206) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon köszönöm az infót! :R

(#36205) lacibacsi: az E50M vonala a páncélozottabb, nem annyira mozgékony - de azért lehet menni velük - vonal, nagyon jó ágyúval. Leo1 vonala pedig a mozgékonyabb, viszont kevésbé páncélozott járműveket takarja szintén jó löveggel. Kérdés, hogy Téged melyik vonz jobban!? Nekem mindkettő T10 meg van és bár nem mentem velük sok csatát én az E50M javasolnám, számomra jobban bejött. De ez nem jelenti azt, hogy a másik ág rosszabb lenne. ;) Sok sikert a döntéshez. :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#36209) virkir válasza Departed (#36206) üzenetére


virkir
veterán

Jó line végig, T5,8,9-et megtartottam T6-7 meg szimplán élvezetes!
Az arl44-re azt mondani, hogy szimplán élvezetes az 50 120-ra meg, hogy jó, több mint érdekes.
Az a vonal az 50 100 és az 50B kivételével orbitális hulladék szvsz.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36210) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni hogy pontosan hogyan tudok visszavenni prémium tankot? én hülye eladtam annó a Löwe-t mert berágtam rá most viszont szeretném visszakapni. olvastam hogy 1db tankot visszalehet igényelni ha megvan a kredit mennyiség amennyit kaptam érte annó.

válaszotokat előre is köszönöm!

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#36211) MasterHUn válasza MasterHUn (#36210) üzenetére


MasterHUn
senior tag

megtaláltam :)

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#36212) Departed válasza virkir (#36209) üzenetére


Departed
őstag

Ez is egy vélemény, szerintem a line minden tankjával bőven lehet jó meccseket menni.
Nyilván több tier-ben van jobb náluk: T6 heavyként KV-2-t tartottam meg és nem ARL44-et, T7-ben meg az OP T29 az egyértelmű megtartós nem az AMX.
T5-ben viszont az egyik legjobb heavy a BDR, T8-10-ben viszont a legjobb heavyk a francia tárasok. Szerintem is meg stat alapján is. Bár utóbbival kábé te is egyetértesz. :K

(#36213) #84221696 válasza lacibacsi (#36205) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én most nyüstölöm a VK 30.01 D-t. tapasztalataim: tierjében szerintem egész jó kis masina. Gyors, csak kicsit nehezen gyorsul, de aztán az 50 km/h meg sem kottyan neki. Néha elképesztő, hogy miket pattint (pl. tegnap Prokhorovkán egy Ferdit pattintottam, igaz, másodikra betalált és mentem is a garázsba). Az ágyúja, hát, az nagyon hektikus. Nekem úgy tűnik, mintha kapáslövésre tervezték volna. Van, amikor teljesen beszűkülve is mellé durrantok, máskor meg kapásból telibe. Szóval, ez nem olyan mesterlövész puska, mint ami pl. a pantheron is van. Ezzel kicsit közelebb kell lopózni az ellenséghez, hogy legyen találat, ez viszont rizikós tier 7-8-ban.

(#36214) Cucuska2 válasza virkir (#36209) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én az 50 120-at imádtam. Az ARL tényleg nem volt jó.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#36215) galervin93 válasza sith7 (#36204) üzenetére


galervin93
őstag

Mindenképpen, csak érjek már haza... :-D Lassan összeáll a "karácsonyi vásár" tanklistája, T49, Borsig, JPII, ST-I kifejlesztve, a nyolcas német arty is megvételre vár... Sajna még csak hét millánál tartok, nincs elég időm játszani, bár ez a hétvége szerintem most meg fogja dobni a kreditemet. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36216) Departed válasza galervin93 (#36215) üzenetére


Departed
őstag

Hát igen, karácsonyi tanklista, 7, nemsokára 8, karácsonyra szerintem 10 darab T10es lesz kifejlesztve nálam, abból 3 van egyelőre a garázsban. :)

[ Szerkesztve ]

(#36217) Greentea válasza lacibacsi (#36205) üzenetére


Greentea
senior tag

VK3002M! Nekem az összes tank tetszett ezen az ágon. Most lesz meg az E50M, jó lenne megvenni csak hát karácsonykor is 5,6milla..
Ha teheted akkor a leopard 1 ágat a lightok felől húzd ki. :) -szerintem.

(#36218) Greentea


Greentea
senior tag

Tegnap volt egy jó köröm a T29-el is. :) 8 kill és egy rakat medál. :D
Sajnos nincs rajta még 6. sense így a legelején a su100-tól bekapott lövés ellen nem tehettem semmit, mázli, hogy nem a nagy gun volt rajta. :)
[replay]

(#36219) zodo


zodo
nagyúr

Jelenleg KV-85 , VK 36.01 (H) , T1 Heavy , KV-1 , JagdPanzer IV , Crusader és egy T-46 áll a garázsban.
Utóbbi már hetek óta használaton kívül, kifejlesztve a T-50 hátha elindulók a Light vonalon.

Azon gondolkozom hogy megvegyem a shop-ból pl.: VI-os Dicker Max-ot és Type 64-et.
Esetleg egy VIII-as szintűt a kettő helyett.
Főként HT és TD tankok a kedvencek ezért gondoltam a Dicker-t míg a Type-ot csak mert jókat irtók róla, viszont nem annyira fekszik a játékstílus.

Megéri bármelyikre is költenem ha nincs prém fiókom, nincs felhalmozott arany készletem és még tanuló fázisban vagyok?

Inkább költsem pl 90 nap prém fiókra vagy várjak karácsonyi akciókra?

(#36220) fradi81 válasza zodo (#36219) üzenetére


fradi81
veterán

"viszont nem annyira fekszik a játékstílus."

Akkor ne :) Olyat vegyél amit próbáltál/néztél róla videót és bejön.

moto g72, Ninebot d28e

(#36221) grizlisandor válasza zodo (#36219) üzenetére


grizlisandor
addikt

Mielőtt venni akarsz valamit, gondold át olvass utána a tanknak, nézz videókat róla, nézd meg teszt szerón, próbáld ki és utána is gondold át.

Prémium tanknál az első legyen Tier VIII-as, pénzt keresni, utána ráérsz venni Tier VI-os tankokat legénységet húzni, funolni, stb...

Prém fiók ha teheted jól jön, bár akkor kamatozik ha nem csak szorzózol minden nap, mert a 1,5x XP és Kredit mindig jó. :)

(#36222) kchryss válasza zodo (#36219) üzenetére


kchryss
addikt

Ha kedvező pályára kerül a Dicker nagyon jó tud lenni. De én aranyat biztos nem adnék érte, tudni kell vele játszani és még így is sokszor kiborító. Nagyon lassú, papír és kreditet farmolni is jobban lehet más prém tankokkal szerintem.
Type 64 jó tank, szerintem megéri az árát. Farmolásra is jó, sh-ra is sokszor viszik, de azért ha a farmolás a fő cél akkor inkább 8-as prém.

(#36223) fradi81 válasza zodo (#36006) üzenetére


fradi81
veterán

Procilimithez egy kis teszt: AW 100% cpu használat mellett is tud 55-60 fps-t, wot 70%-on is leeshet 45fps-re, szóval itt úgy néz ki nem úgy kell a terhelést nézni mint egyéb játékoknál :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#36224) #84221696 válasza zodo (#36219) üzenetére


#84221696
törölt tag

Igaz, nincs a felsorolásban, de én most vettem egy panther 8.8-at legényeket húzni az e50m és a leo 1 ágba.

(#36225) szbalogh válasza zodo (#36219) üzenetére


szbalogh
őstag

"nem annyira fekszik a játékstílus" ... valamivel meg kell tanulni a játék stratégiát, a helyzetfelismerést és a szpotrendszert...

Nick: HE_Storm

(#36226) jano_77


jano_77
nagyúr

Ennek az útnak (tanknak) is a végére értem. Úgy érzem ennél méltóbb búcsú csatám nem is lehetett volna az Aladárral. :B
Tank ÁSZ



Izgalmas volt, mert vesztésre álltunk, de a végén sikerült megfordítani a csatát és az artynk még rendes is volt, mert meghagyta az utolsó killt nekem, hogy meg legyen a Top Gun és azzal együtt a Pascucci is. :B :R

Végre elértem a hőn áhított Bélát! :))

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#36227) Atti777 válasza fradi81 (#36223) üzenetére


Atti777
senior tag

Vicces, megnéztem, és tényleg 90% volt a max processzor használat Kharkovon, pedig 40 fps körül ment a játék, és 100000%, hogy CPU limitem van.

Путин, иди нахуй!

(#36228) csapee


csapee
senior tag

Ilyen az amikor a cw stratégia nem jön be. :P
Szépen megpróbáltak középen a dombról berusholni / sniperezni, de egyik mellett se tudtak dönteni így bukták. Az külön misét megér hogy hogy került egy klánból 2 platoon is egy oldalra, mondjuk sebzés nélkül nehéz nyerni. ;]

Csapee

(#36229) rlazol válasza csapee (#36228) üzenetére


rlazol
addikt

a képből nem derült ki, melyik térkép volt. :F
(be vagy kékülve, gondolom, tudod ;) )

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#36230) Macka


Macka
veterán

Imádom ezt a hajnalt... 16 csatából 12 vesztett... :F

(#36231) zodo


zodo
nagyúr

Köszi mindenkinek a véleményezést.
Shop-ból vettem volna forintért mivel most akciósak de igaz hogy jobb lenne előtte kipróbálni őket viszont az is, talán jobb egy prém tankkal tanulni a stílust mert közben kamatozik.
Nagyobb tier pedig leírtátok.
Mondjuk nincs teli a padlás így lehet hogy hosszabb távon inkább a prém fiók kamatozna.
(mondjuk nem az év végi hajtásban amikor nem lesz időm játszani)
Végül is csak úgy gondoltam jó ha van egy-két prém tank a garázsba mert az jó de nyilván ehhez előbb tapasztalatot kellene szereznem mert ezekkel sem biztosított a sikerélmény.

(#36233) zodo válasza #40993792 (#36232) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen, pl erre is gondoltam ha nem is írtam le.
Dicker talán jó a Német TD vonal legénysége végett, igaz nem néztem meg a VII és fölötte lévőek személy listáját. Stug III G legénysége átült a JagdPanzer IV-be de még alap képesség 90% mivel nem aranyét tettem át őket.
Épp most jöttem le a szeróról VI-os csata, KV-85-el 3 ölés, Dicker csapattárs 6 de úgy általában jól szoktak szerepelni, nyilván kell hozzá a tudás és ezek alapján akár "látatlanba" is megvenném.

Teszt szerver használatáról van valahol egy írás, hogyan használható, kell e figyelni valamire, stb?

(#36234) csapee válasza rlazol (#36229) üzenetére


csapee
senior tag

Sand river
Utalom ha 5 perc utan is a kezdon talalok egy lightot. Mondjuk ugy hogy nem szerencses volt az illeto, mert a JgpzE100 ritkan hagy hp-t a scoutokon.;]

Csapee

(#36235) h1mpi válasza csapee (#36234) üzenetére


h1mpi
nagyúr

És akkor miért csodálkozunk, hogy ilyen magas szintű a játék...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#36236) csapee válasza h1mpi (#36235) üzenetére


csapee
senior tag

Hát igen, aki nem talál ki a kezdőről egy perc alatt automatikusan kickelném egy órára. ;] :U

Csapee

(#36237) h1mpi válasza csapee (#36236) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Értem a gondolat menetedet, de azért bele gondolhatnál, hogy van olyan is, mint Nekem elég sokszor, hogy a gyerek pisilni szeretne, de nem éri el a kapcsolót, csöngetnek stb.. és akkor pár percre safe helyre megyek... ilyenkor boldog lennék, ha a saját!!! csapattagom kilő?!!! Azért remélem átmegy valami ebből, mert szerintem nem úgy gondolkozol, ahogy elvárná bárki egy csapat játékban... Én amúgy azt bannolnám 1 hónapra, aki saját embert lő ki. :K És félre ne érts, nem flamelni szeretnék Veled, nem ez a cél csak szerintem ez nem jó megoldás, ebben a szituban. Az megint más, ha rád lőnek vagy lökdösnek direkt..

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#36238) csapee válasza h1mpi (#36237) üzenetére


csapee
senior tag

Értem és erre pont elég az egy óra pisi kaki szex étkezés belefér

Csapee

(#36239) rlazol válasza h1mpi (#36237) üzenetére


rlazol
addikt

én sose lövök csapattársba, bár a csapee által leírt helyzet engem is rettenetesen idegesít. Én ilyenkor beírom a közösbe, h bot és report pls. És én is reportolom. Ilyenkor ciki, ha két perc múőlva elindul és megnyeri a csatát. :D
h1mpi: ha beírnád a csetbe, h sry, baby cryíing 2 min pls, talán jobban elviselnék a helyztetet csapattársak, nem gondolod? Én biztosan...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#36240) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Nagyon baba kör volt! :DD [link]

(#36241) nyunyu válasza Atti777 (#36227) üzenetére


nyunyu
félisten

Kharkov brutalisan zabalja az eroforrasokat, legalabb 10 fpssel lassabb, mint a regi palyak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36242) sith7


sith7
nagyúr

Ilyen hibával találkozott már valaki ? :F

(#36243) Simi37


Simi37
őstag

Szerintetek az miért lehet, hogy alapgrafikán nincs meg a 60 fps és közben a vidkártyát 50-90%ra a procit meg 40%ra terheli a játék...? :F (Régeben 35-80fpsem volt és terhelte rendesen... most néha megnyalja a 60at de 35-50 között mozog... :(( )

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#36244) jr1994 válasza sith7 (#36242) üzenetére


jr1994
addikt

Ja, a minitérképet nagyítsd fel, a jármű szintek megjelenítését kikapcsolhatod (beállítások/általános), az ingame wn8 számláló meg szimplán felesleges. Vagy másmilyen hibára gondoltál? ;]

Láttam én már ennél nagyobb grafikai furcsaságot, csak az általánosat tudom mondani, nézd meg modok nélkül a replayt hogy úgy is előjön-e.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#36245) fradi81 válasza Simi37 (#36243) üzenetére


fradi81
veterán

Szerintem ezért.

moto g72, Ninebot d28e

(#36246) mrszitya válasza h1mpi (#36237) üzenetére


mrszitya
senior tag

Veled értek egyet. Tök idegenekkel játszik az ember, ingyen, tét nélkül és szórakozásból (random). Sosem értettem mi értelme a meccs eleji idegbajnak az afk/bot és afk-nak látszó játékosok miatt. Nálam ez kb. egy fintorgással el van intézve.
Ha meg bármi közbejön valakinek - ég a háza, viszik a kocsit, csönget a szomszéd szőke, pipikélni kell - akkor hadd menjen az ember. Igen néha ezen múlik a csata, ám az idegesség a saját játékunkat is jelentősen rontja. Nekem sem mindig sikerül, de igyekszem kerülni inkább a felesleges feszkót.

(#36247) Simi37 válasza fradi81 (#36245) üzenetére


Simi37
őstag

Aha...értem...gondolom a WGnek esze ágában sincs kezdeni ezzel vmit... :((( nekem egy gyenge laptopom van de ahogy látom gtx 980 + 5820k -n is jelentkezik...

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#36248) Kakumix válasza sith7 (#36242) üzenetére


Kakumix
senior tag

Épp ilyennel még nem találkoztam, de ATI-éknál előfordul sajnos az ilyesmi hibás kép. Nincs húzva a videókártya?

ui.: Egyáltalán ATI-d van? :)
Hogy én mennyire előítéletes vagyok! Fúj! :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#36249) sith7 válasza Kakumix (#36248) üzenetére


sith7
nagyúr

köszönöm a válaszokat, Ati kártyám van, nincs húzva

(#36250) fradi81 válasza sith7 (#36249) üzenetére


fradi81
veterán

Volt nekem régen egy atim, lejjebb kellett húzni a gyári memória órajelét hogy megjavuljon.

moto g72, Ninebot d28e

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.