Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36601) zozyk válasza zodo (#36600) üzenetére


zozyk
addikt

Szívesen... :)

[ Szerkesztve ]

(#36602) nyunyu válasza zodo (#36598) üzenetére


nyunyu
félisten

Lehet van valami a jegyzett tömbös szerkesztésben

Aha, akkor ezert volt az osszes orosz nyelvu komment helyen ???????????? az XVM konfig fajljaidban.

Magyar Win notepadja nem kezeli rendesen a cirill betus fajlokat, plusz a nem Win formatumu sorvegeket is rosszul tordeli. ;]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36603) zozyk válasza nyunyu (#36602) üzenetére


zozyk
addikt

Én az XCPad-ot használom XVM configolásra.

(#36604) zodo


zodo
nagyúr

Lehetséges hogy a minimap/utolsó spot kérdésen is segíthet ha nem jegyzett tömbbel szerkesztem :U

Amúgy a érdekes lenne mivel a köröket is azzal szerkesztettem és nem volt gond.
Eltűnt a régi négyzet látótáv jelző és az új 564m kör van helyette.

(#36605) fradi81


fradi81
veterán

Béla használati útmutató:

moto g72, Ninebot d28e

(#36606) Dobi 562 válasza fradi81 (#36605) üzenetére


Dobi 562
addikt

TD mode on. :DDD

(#36607) nyunyu válasza zozyk (#36603) üzenetére


nyunyu
félisten

Én az XCPad-ot használom XVM configolásra.

Hmm, ez jopofa.

En meg mindig Notepad++-szal tolom a konfigot:

Nincs gond az UTF8 mentessel, amivel a Win notepad nagyon hadilabon all.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36608) nyunyu válasza fradi81 (#36605) üzenetére


nyunyu
félisten

Eltelt 2.5 perc a meccsbol, ilyenkor mar ki szoktam osztani a bot reportot a hatso sarokban az ellent varo top tankoknak.

De elotte elmegyek a terkep masik oldalara meghalni a kettovel kisebb tankkal, hogy spotolhassanak nyugodtan maguknak, amig en mar masik tankkal jatszom.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36609) zodo válasza nyunyu (#36602) üzenetére


zodo
nagyúr

Ha az eredeti Xvm-6.1.6 fájljait nézem a notepad+ -al akkor szépen megjeleníti a szöveget és nem ? -ket tesz a helyükre. Nyilván nálam van valami gikszer.
Különben most hogy cirka egy napig csesződtem/tűnk a minimap/spot jelzés kalibrálással kiderült a 6.1.5.változás listájából (amit korábbi patch alatt nem frissítettem 6.1.4-ről) hogy teljesen átszabták a minimap részleget így érthető hogy ha a fejem tetejére állok sem fog semmi történni az egyes módosításokra mivel hivatkozik olyan fájlokra amik nekem nincsenek meg a config mappában.
pl a fontosabbak: minimapLabelsData.xc , minimapLabelsTemplates.xc ,

(#36610) Because


Because
őstag

egész jól összebarátkoztam az új tankommal :)

[link]

(#36611) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Sziasztok! Lenne egy olyan problémám hogy belépek a wotba játszok rajt majd random játék közbe leáll az egész és csakis úgy tudom megoldani ha újraindítom a gépet... A gépem teljesítménye megvan bőven hozzá úgyhogy nem értem miért csinálja de csak a wotnál van amikor belépés után 10percel csinálja van amikor órák után.Valaki segítsen mert így élvezhetetlen a játék napi 5-10 szer újra kell indítanom a gépet.
Válaszotokat előre is köszönöm!

(#36612) csapee


csapee
senior tag

Azért az arty nélkül nem lett volna meg, az ellen E4-e meg hozta a szintet.

Csapee

(#36613) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Történt egyszer, hogy szakaszozgatunk Balage8x klántársammal, ő farmolja keményen a kreditet és én meg az XP-t a Action X rögös útján. :DDD
Az ellenségnél volt egy alap wn8 színezéssel kék színű rhm, én valami csodával határos módon pattintottam őt és kinyilvánította nem tetszését, mi jót röhögtünk. ;]

(#36614) csapee


csapee
senior tag

Ez szerintem kattant:

Csapee

(#36615) Greentea válasza csapee (#36614) üzenetére


Greentea
senior tag

:Y
Hány skilles legénysége lehet?

[ Szerkesztve ]

(#36616) hfrici


hfrici
aktív tag

Nem tudom, hogy vagytok vele, én késztetést érzek, hogy Mausra vadásszak, ha van az ellenségnél :)

Ma meglett a 120-ik:

(#36617) Akcok94


Akcok94
senior tag

Valahogy még mindig kedvelem ezt a tankot.

Replay

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#36618) Atti777


Atti777
senior tag

Kifejlesztettem az M40/43-at, és azzal a csatával meglett a 20% sebző küldetés is, gyorsan el is adtam az M12-t.

A Type 61-et illetve az STB-t érdemes megvenni?

Путин, иди нахуй!

(#36619) dvids


dvids
aktív tag

Basszus, de utálom az ilyen patkányokat, akik elárulják az ember pozícióját a meccs végén, ha már egyedül marad életben... basszus, 30 másodperc és foglalt volna az ellenfél, erre egy gerinctelen féreg csak benyögi hogy hol vagyok...

(#36620) Because válasza Because (#36610) üzenetére


Because
őstag

tényleg illik hozzám:

[link]

(#36621) maximilian4


maximilian4
addikt

Hoztam pár saját képet nektek.

Anno Irakban:

50cal + golyóálló üveg

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#36622) zozyk válasza maximilian4 (#36621) üzenetére


zozyk
addikt

Az AW topikban jobb helye lenne a két első képnek. :)
Abban még hajtani is lehet ezeket a vasakat...
Jó képek,jöhet még. :)

[ Szerkesztve ]

(#36623) Atti777


Atti777
senior tag

M40/43 6 csatából 6 vereség, nagyon acélos csapatokba kerülök...

Azt észrevettétek, hogy artyval a lövedék robbanása máshol van mint a becsapódás?
Legalábbis az M40/43-nál ez van, majd figyelem a Grillével is

Путин, иди нахуй!

(#36625) Because válasza Dobi 562 (#36624) üzenetére


Because
őstag

inkább az OI-kat debuffolják, nagyon nem tier 6...

(#36626) Because válasza Because (#36620) üzenetére


Because
őstag

egy nap alatt több plecsni mint eddig összesen :D

[link]

(#36627) zodo


zodo
nagyúr

Na igen, OI valóban érthetetlen kategória mikor full hp-ról egy lövéssel kiszedi a szintén VI-os Cromwell-met.
- 700 hp AP

Viszont nálam a félig alap Cromwell-el meglett az MT 15 küldetés. :D

Egy Ekin's IV medál is bekerült a gyűjteménybe ill. az Artyknak is viszonoztam az eddigi szeretetüket. :))

(#36628) Departed válasza zodo (#36627) üzenetére


Departed
őstag

Ti mióta játszotok egyébként? KV-2 már ezeréve oneshotolja a cromwellt, meg még rengeteg másik tankot. :U

(#36629) bigobert válasza Enzolord (#36503) üzenetére


bigobert
tag

Azért nekem se könnyű.... ;]

(#36630) Kakumix válasza Departed (#36628) üzenetére


Kakumix
senior tag

De a KV-2 simán belőhető a legtöbb tankkal. Az OI-t talán még arannyal is nehéz dió sebezni szemből némely tankkal, amivel összekerülhet. Ráadásul mostanában elég sok is van belőlük.

ui.: engem nem érint, mert T6-ban csak akkor vagyok, ha muszáj

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#36631) jagada válasza Departed (#36628) üzenetére


jagada
őstag

Csak az OI-nak gyorsabban szűkül, gyorsabban is tölt és pontosabb is a lövege mint a KV-2-nek + ott van még a páncélozottság.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#36632) Departed válasza jagada (#36631) üzenetére


Departed
őstag

Elvileg a KV-2 tölt gyorsabban wargaming wiki alapján. Nomeg nagyobb a penje HE-vel, az is tud sokszor számítani. Meg persze gyorsabb.
De tény hogy OP az O-I (mint az elődje azzal az alfával), de hát WG mindig ezt csinálja, különben kutya se kezdene neki az új line-oknak. :P

Egy megoldás van, én is ezt követem (mondjuk én felváltva veszem elő O-I-t és KV-2-t): játsszatok vele a nerf-ig. :D

(#36633) jozefgucci1 válasza csapee (#36614) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálunk a klánban van egy srác aki 21K-t ment az M40/43-as amcsi artyval ! Azért az is egyfajta mazochizmus !

Megvettema Centi7/1-et a hétvégén ,de full alap ! Mennyire szenvedős vele játszani így. Az átütés még csak-csak elég /226) ,de az a sebzés mellé elég vicces .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#36634) bigobert válasza jozefgucci1 (#36633) üzenetére


bigobert
tag

Bárcsak én is megtalálnám azt a játékot, vagy pl a WoT-on belül azt a tankot, amivel szinte korlátlan mennyiségben, ideig tudnék játszani, ami úgy lekötne, kikapcsolna, hogy nem lenne igényem mást keresni.
Gondolom, akik sok ezer csatát mennek egy géppel megtalálták azt, amit kerestek. Pláne, ha nem CW vagy SH okokból játszanak, amiben szerintem nem 100%-ban önként, dalolva, jókedvvel vagy belső késztetésből történik a részt vétel, hanem csak olyan 98%-ban :P

Alábbi srácot már linkeltem egy korábbi "számháborúban":

Tazilon, Vk28.01-ben 51k csata. http://tazilon.net/

Még sealclubbernek is hívhatnánk, de hát ezzel szeret játszani :) :DDD

Szóval személy szerint irigylem azokat, akik megtalálják a maguk szórakozását, és nem az örökös grinddal töltik szabadidejüket. Pl. bármelyik mmo-ban, csak a grind, csak a farm, a végén meg nem merünk PK-zni, nehogy droppoljunk :D

[ Szerkesztve ]

(#36635) jozefgucci1 válasza bigobert (#36634) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem ha sok ágat végigpróbál valaki akkor azért lehet találni olyan tankot amivel szívesen megy . Nekem nagy kedvencem pl a cromwell és az még SH-ban is jó . Vagy ott van a Buldog az is ott van a szeren .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#36636) bigobert válasza jozefgucci1 (#36635) üzenetére


bigobert
tag

Egyetértek. Nem is azt mondtam, hogy nem lehet olyan tankot találni, amivel élvezetes a játék, hisz nekem is megvannak a kedvenceim (ELC, Wz-131).

Viszont a több tízezer csatához való kedvet, kitartást vagy fanatizmust - akárhogy is hívjuk - irigylem :)

Csak mókából játszok a T49-cel, ELC-vel, Wz-131, 132-vel, 121-gyel, T62-vel, 113-mal, de mire ezek meglettek, addigra magát a játékot kezdtem unni. Jól esett egy hónap kihagyás.
Én nem akarok klánozni, se SH-zni, csak a tankokat akartam megszerezni, és játszani velük. Viszont mire meglett az egyik, addigra a másik kezdett érdekelni. Így bekerültem egy ördögi grind körbe, hogy kielégítsem a kíváncsiságom, a "birtoklási vágyam" - persze még a garázs is a WG-é, szóval nekik grindeltem :D

Ellenben ma már megvannak azok, amikkel szívesen játszok, megszabadultam a grindtól. Már csak arra lennék kíváncsi, hogy fogok-e több ezer csatát menni bármelyik tankommal, vagy hamarabb unok rá.

Pusztán elfilozofálgattam... :)

(#36637) Departed válasza jozefgucci1 (#36635) üzenetére


Departed
őstag

Én ezekkel megyek bármennyit szívesen: T29, KV-2, vagy akár Matilda T4ben. :)
Érdekes dolgok befolyásolják amúgy ezt, T-54 imádott gépem de amióta Object 140-et megvettem és átültek bele a srácok kevésbé veszem elő.
Vagy ott van az elBorszigó, nagyon szerettem vele játszani az általános TD/pontosság nerfekig. Azóta..meh. :(

(#36638) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!

Inkább itt kérdeznék: accountot, hol érdemes eladni? Prémium tankkal, 15 milla kredit, 1870 arany, 36K free xp, 262K átváltható xp, Rudy, SU100Y, T44, KV13 kifejlesztve, win8 1400.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#36639) zolika15 válasza jozefgucci1 (#36633) üzenetére


zolika15
tag

Penteken vettem meg en is a 7/1-et, azert el lehet csipegetni a kis agyuval, de szenvedos lesz mire a nagy agyu felmegy ra. :)

Zoli

(#36640) csapee válasza F.B.I. (#36638) üzenetére


csapee
senior tag

Itt semmikepp, amugy az az 500 esetleg 1000 forint annyira hianyzik? (Nem kotekedes de ez nagyon karcsu feketepiaci ajanlat, javaslom inkabb vmi rokonnak tovabbadni funbol). :U

Csapee

(#36641) kicsitrash válasza zolika15 (#36639) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Én a T34-2-vel voltam így... 128 pen tier8ban (nem volt 30k free xp-m toronyra, láncra), golddal pedig 172... nem túl acélos. De legalább drága... :)

Csapee: nemrég benéztem egy ilyen topicba a kék közösségi portálon. Nem szeretném eladni az accom (rengeteg játékóra van benne, számomra ez pénzre nem váltható), csak fel szerettem volna mérni, mennyit érhet (kiváncsiság). 3-4 nap alatt senki nem adott értelmes választ.

[ Szerkesztve ]

(#36642) csapee válasza kicsitrash (#36641) üzenetére


csapee
senior tag

Egy account nem a raforditott osszeget eri, mert akkor tuti en is eladnam annyi munka van benne:). Szerintem csak ha unicum stat van hozza vagy unicum premium tank van benne akkor veszik meg, termeszetesen kosza hulyekre lehet vadaszni, mondjuk nem itt.

Csapee

(#36643) lacibacsi válasza F.B.I. (#36638) üzenetére


lacibacsi
addikt

Engem érdekelt volna, de látom, hogy sajnos csak Windows 8 alatt fut. :W Így tárgytalan. :DD

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#36644) kicsitrash válasza csapee (#36642) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Az általam ráfordított árat biztosan megéri :)))

Ami prém tankom van, mind nyeremény/ajándék goldból vettem, vagy nyertem (küldetések, pl tog, super pershing, t28htc vagy dmax).

Ezzel tisztában vagyok amit írsz. Csak azt szerettem volna ezzel sugallni, hogy ezek az account eladás topicok elég halottak.

[ Szerkesztve ]

(#36645) jozefgucci1 válasza F.B.I. (#36638) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tilos itt accot hírdetni . Szóval ennek a törlés lesz a sorsa . Vannak más erre kitalált oldalak ott próbálkozz , viszont ahogyan csapi is írta ennek nincs értéke a piacon.

Kicsitrash: Azért volt ismerős a neved . Abba az FB-s csoportba bejárok én is ! Ritterel szoktuk szivatni a népet .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#36646) kchryss válasza jozefgucci1 (#36633) üzenetére


kchryss
addikt

7/1-en a kis ágyúk nagyon op-k tudnak lenni. Teljesen más játékstílust igényel a tank a nagy és a kis ágyúkkal. A kicsiknek sokkal jobb dpm-je van (majdnem 500 a különbség), a 2. ágyú emelett elképesztően pontos és kevesebb mint 5mp alatt tölt. Ha rádront egy ruszki med akkor a nagy ágyúval halott vagy a kicsivel viszont nagyon meg lehet lepni őket. Ismerek olyanokat akik inkább a 2. ágyút használják rajta és nem a 3-at.
Agresszív medes stílushoz a kicsi, távolabbról lövöldözni a nagy ideálisabb.
Az már más kérdés hogy én túl béna voltam a kicsi ágyúkhoz, vagy nem feküdt annyira az a stílus amit igényeltek volna és a nagy ágyúval sokkal jobb statom lett.
Én későbbre hagytam az ágyú fejlesztését, a motort fontosabbnak tartottam, túl lassúnak éreztem az alap motorral.

(#36647) zodo válasza Departed (#36628) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem tudom miért érdekes de idén május óta játszom.
Tudom hogy ahogy te is említetted mely az op tankok amivel csak az a gond hogy zéró esély egyenlőség pl saját tierben. Papíron lehet találni micro tized eltéréseket de hát ha ezek betalálnak az ellen nem sok ellenszer létezik. pl. nem rég megszerzett VK 36.01 H kb szaladhatók előle kategória még ha a legnagyobb löveg is csak a felét adja vissza az OI-k sebzésének vagy hol vannak hozzá a szintén 6-os TD -k.
Tény hogy mindenki tudja hogy OP-ok és mégsem tesznek ellenük így néha marad a sírás. :)

(#36648) kchryss válasza zodo (#36647) üzenetére


kchryss
addikt

Ha O-I-d lenne akkor meg azt írnád hogy nem is op mert olyan lassú hogy sehova nem ér oda időben, mert minden arty téged lő és akkora vagy hogy el sem tudsz bújni előlük, hogy pontatlan ágyúd van amivel 4-ből 1x találsz el valamit, hogy a cromwellt nem mindig 1 hiteled, hogy olyan lassan száll a lövedéked ha valaki látja szállni a levegőben simán odébbsétál mire odaér, hogy nincs gundeped és ha beáll az oldaladba egy alacsonyabb tank rá sem tudsz lőni, hogy olyan lassan töltesz hogy 2 lövés között megesznek, hogy hiába van jó páncélod arannyal mégis belőnek a legtöbben ...
Nem rossz tank az O-I, de annyira nem op.

[ Szerkesztve ]

(#36649) nyunyu válasza zodo (#36647) üzenetére


nyunyu
félisten

O-I rettento idegesito egy tank, WZ-111 grind idejen probaltam vele trollkodni, de ~100 kor es sok kihullott haj utan inkabb felretettem, aztan Type 58-cal szedtem ossze a sok XPt+killt.

O-I-t azota sem vettem elo, azt sem tudom, mennyi XP hianyzik az O-Ni-hoz.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36650) Departed válasza zodo (#36647) üzenetére


Departed
őstag

Azt hogy mióta játszol a KV-2 teljesen hasonló gun-ja miatt kérdeztem, merthogy az ezer éve brutális. :)
Mondjuk a sokkal sűrűbben lövő 300as alfás O-I exp-et egy picivel OP-bbnek érzem nála tierjében, sőt, mivel ugyanaz a motorja sokkal gyorsabb is.
De mondom: ellenfélként elkerülni, vagy a gyengeségeit ismerve elpusztítani simán lehet őket, egyébként meg meg kell venni és játszani velük a nerf-ig. :K ;)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.