Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36651) kicsitrash válasza kchryss (#36648) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Azért ez a sehova sem érsz el duma elég harmatos... HEAVY tank...

A TOG, azzal nem érsz oda. Esetleg T95... De az OI végsebessége majdnem 30, a kv1-nek 34... Tog: 14, sherman jumbo: 35 (és ez egy med).

Szóval azért nem tudom sajnálni szegényeket. Vannak olyan helyzetek, amikor OP. Legtöbb esetben tier5 tankok számára szinte sebezhetetlen. Ez nagy előny. Ezért szeretik a gyengébb játékosok, mert ők egyébként sem találnak egy csak 4ből 1x valamit... de ilyenkor az üt :))

(#36652) woryz válasza kicsitrash (#36651) üzenetére


woryz
senior tag

Nah, akkor ezt ki kell próbáljam. ;)

(#36653) emre válasza kicsitrash (#36651) üzenetére


emre
veterán

A T95-el nem is kell odaérni sehova, majd jönnek ha elérkezett az idő. :DDD

Vagy el kell indulni valamerre, és végig kell tolni. Számomra meglepetés gép volt, hogy nem éreztem a lassúságnak olyan mérvű hátrányát. Talán csak az átlagsebzésben jelentkezett, mert egy kicsit alacsonyabb a többi 9-es gépnél, de ez a gép olyan mint a Maus, néha elég csak megjelenni vele. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36654) Departed válasza emre (#36653) üzenetére


Departed
őstag

Igen a T95 érdekes. Lassú meg csapatfüggő, de élvezetes az a sok kiosztott 750 amit csak egy lepattanóval tud viszonozni az ellen. ;] Mondjuk nemsokára elérem az E3-at, az elvileg még inkább ilyen.

(#36655) Enzolord válasza nyunyu (#36649) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát, pedig az hatalmas fun, sőt, én a hetest is a trollal használom.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#36656) nyunyu válasza kicsitrash (#36651) üzenetére


nyunyu
félisten

Azért ez a sehova sem érsz el duma elég harmatos... HEAVY tank...

Amikor minden masodik meccs Karelia vagy Sand River assault, akkor tuti elatkozod azt a napot, amikor megvetted az O-I-t.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36657) kicsitrash válasza nyunyu (#36656) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Ez rendben, de akkor a többi ht-t is... meg a td-k felét...

(#36658) csapee válasza Enzolord (#36655) üzenetére


csapee
senior tag

Minel tobbet toljatok a japokat annal vidamabb a francia artyzas. ;]

Csapee

(#36660) Veatta


Veatta
aktív tag

Az első Nicols medálom!

Replay

(#36661) Greentea


Greentea
senior tag

Ez a ELC amx nagyon király kis tank. :C Csak most fejlesztettem ki és vettem meg, de már rég ki kellett volna..

(#36662) benvolio válasza Veatta (#36660) üzenetére


benvolio
őstag

Grat! Ilyenem sincs még.

(#36663) Veatta válasza benvolio (#36662) üzenetére


Veatta
aktív tag

Nekem is csak 36000 csata után lett meg... ha úgy nézem "csak" 400 Cromwell B csata kellett hozzá :)

(#36664) Macka


Macka
veterán

Sziasztok... Ezzel az eredménnyel talán már írhatok ide:

(#36665) Because válasza Macka (#36664) üzenetére


Because
őstag

és kiket lőttél seggbe a kékért? :DDD

(#36666) csapee válasza Because (#36665) üzenetére


csapee
senior tag

8 löves kellett hogy betalaljon, a tobbit funbol szorta. Jutott ide is oda is.:)

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#36667) Emu


Emu
őstag

T34-85-nek javítás vagy camo a fontosabb?

(#36668) fradi81 válasza Emu (#36667) üzenetére


fradi81
veterán

javítás op.

moto g72, Ninebot d28e

(#36669) Atti777


Atti777
senior tag

Megvettem akcióban a Type 61-et, teljesen stock még + a legénység is csak képződik a Chi-Nu Kaiban.
Mi legyen az első skilljük? A parancsnoknál ok hogy hatodik érzék, de a többieknek? Javítás vagy inkább a pontosságot javító skillek, snap shot és smooth ride meg safe stowage?

A másik képzési kérdésem pedig a Ru 251 vezetőre vonatkozna, csajok lesznek majd benne, így a SoS adott + álca. Mi legyen a harmadik?

Путин, иди нахуй!

(#36670) Departed


Departed
őstag

Na ilyet se láttam még :DDD :

(#36671) jr1994 válasza Atti777 (#36669) üzenetére


jr1994
addikt

Álca :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#36672) Macka válasza Because (#36665) üzenetére


Macka
veterán

Az kérlek 3 körrel azelőtt történt. AMX 50-100-am egy csapattárs Jagdp II hátulról telibeverte, mert úgy gondolta, hogy én menjek ki a darálóba. Én meg a maradék 3 skulót, ami a tárban volt, belelküldtem.

(#36673) zodo válasza kchryss (#36648) üzenetére


zodo
nagyúr

és (#36649) nyunyu ill. (#36650) Departed

Lehet hogy ha lenne másként gondolnám meg hát én voltam a nyomi miért nem szaladtam a Cromwell-el el előle na de egy lövés az egy lövés. Ha egy 8 vagy 9-es küldte volna az áldást megérteném de saját tier.
O-I exp -et legalább a KV-1 -el is ki tudom csínálni de a nagy tesó ami talpig páncél talán még a VK 36.01-el is csak pattognék róla de ha betalálok is kellene jó pár lövés, nem egy.
Mindegy nem játszottam vele, nem is fogok szerintem de részemről, bosszantó büntetés egy hibáért.

(#36658) csapee

de gonosz :)

(#36660) Veatta és (#36661) Greentea

Gratula!

(#36664) Macka

Ide bárki írhat, még én is :) csak a másik topikba nem.
Gratula.
Tegnap hajnalban volt egy csatám, két SU 100 meg egy Y túloldalt is három volt csak az elosztás nem rémlik de csata előtt ott örültek maguknak pl su very fun tank :)

(#36674) rlazol válasza Macka (#36672) üzenetére


rlazol
addikt

3 at belelőttél?
hh nem banoltak egyből?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#36675) galervin93 válasza Greentea (#36661) üzenetére


galervin93
őstag

Korrekt kör, granulátum!:-)
T6-ban igazából veszettül ópééé, de hát ilyen a MM.
Tegnap Malinovkán nekem is összejött egy hat killes kör őrjárattal, top gunnal. Extrém fun tank.

rlazol
Prémiummal többet lehet. :-D

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36676) Macka válasza rlazol (#36674) üzenetére


Macka
veterán

Görcsbe rándult az ujjam... :DDD

(#36677) Kakumix válasza rlazol (#36674) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ezen változtathattak, mert szerda/csütörtök magasságában kellett kilőnöm Domination módban egy E-50(M?)-et és sikerült full HP-ról Obj 140-nel. A második lövés után gyorsan döntöttem, hogy befejezem aznapra a játékot (lagos net) és lövöm, amíg engedi és engedte :). 5-6 lövést vittem be és enyém lett a kill is, de nem lett ban a vége :). Viszont azóta is kék vagyok, pedig már elég régen volt. Összesen talán két esetben volt 1 órás banom, így nem számítottam komolyabb retorzióra. A kékség meg el szokott múlni még aznap pár csata után.
Lehet, hogy a kékség nem időhöz van kötve, hanem csataszámhoz? Mert azóta sem jött helyre a netem és nem mentem többet 10 csatánál.

Legyen szép napod!

(#36678) rlazol válasza Kakumix (#36677) üzenetére


rlazol
addikt

a kékség - eddig - az ellenségnek/barátnak okozott sebzés arányához volt kötve.
Ezek szerint viszont belenyúltak, h 3 lövés után nem bannolt ki... Vagy a patchben véltelenül kikapcsolták ezt a modult? :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#36679) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Tegnap megszántam szegény volt fórumtársunkat akinek a nevét nem mondjuk ki ( Diarmand ) és mentem vele pár kört T4-ben , mert kell neki egy T37. Az új amcsi T4 artyval jött véletlenül és én a marder38-al és végig csak T6 ban játszottunk . Mi voltunk +1 T4 a többi ötös de inkább hatos . Ez mekkora kicseszés már , hogy négy körből mindben legalul voltunk . Végül erőn felül teljesítettünk így sikerült egy kört nyerni ,de csak mert top sebzők között tudtunk lenni . Borzalom ami T6 alatt megy amúgy !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#36680) Departed válasza jozefgucci1 (#36679) üzenetére


Departed
őstag

Persze, T6 alatt a tanulók vannak, vagy kezdők, vagy játékkal ismerkedők, ahogy tetszik.
Ja meg néha egy-két funoló jobb játékos. :)

(#36681) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Egy napos bónuszkód .: WOWSALIENWARE

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#36682) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#36681) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Köszi! :R Hazaérek, és wz-111 farm lesz. :)

(#36683) Macka válasza rlazol (#36674) üzenetére


Macka
veterán

Amúgy nem lehet, hogy azért nem, mert o lőtt először belem hátulról?

(#36684) jano_77 válasza Atti777 (#36669) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szia

Először is grat a Type61-hez, szerintem fogod szeretni, nagyon jó med! Én a pontosságra gyúrnék, meghálálja! Kifullozva egy álom lesz az a tank.

(#36674) rlazol: szerintem bekékülhetett a JP II mire Ő bele lőtte a 3 skulót, ilyenkor büntetlenül lehet lőni

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#36685) jagada válasza jano_77 (#36684) üzenetére


jagada
őstag

Da akkor ő miért kékült be a kilövése után??

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#36686) rlazol válasza jagada (#36685) üzenetére


rlazol
addikt

pontosan.
ha kéket lősz, nem kékülsz be.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#36687) Atti777


Atti777
senior tag

Tier X csata, 6 darab top tier, az E 50 M jutott 1000 sebzés fölé (2473), a többieknek nem sikerült.
Én artyval egyet tudtam lőni, lett kemény 13 sebzésem, aztán próbáltam menteni az irhámat, kevés sikerrel.
A végén azért drukkoltam, hogy ne lőjenek ki senkit az ellenségtől, és meglegyen a 0-15.
És igen, megcsinálták!
Csak a prém kód miatt kaptam 2 xp-t, egyébként 1 lett volna :D

Путин, иди нахуй!

(#36688) fradi81


fradi81
veterán

A prém kód vajon jó lesz még hétvégén is?

moto g72, Ninebot d28e

(#36689) galervin93


galervin93
őstag

[link] :))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36690) jozefgucci1 válasza fradi81 (#36688) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azt írják több oldalon is , hogy mennyiségi korlát van rá ,de ezt én szimplán rosszindulatú dolognak -kitalációnak vélem .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#36691) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Na így kell a jóindulatú topikgazdát kihasználni: :DDD ;]

Cím a lényeg ;] ;] ;] ;] ;] ;]

(#36692) grizlisandor válasza jozefgucci1 (#36681) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi, még működik. :)

(#36693) mrszitya


mrszitya
senior tag

Kommentár nélkül. :)

(#36694) Because válasza mrszitya (#36693) üzenetére


Because
őstag

valaki a szakaszában saját lőszerrekeszét felrobbantva ordította Allah akbar? :Y

(#36695) mrszitya válasza Because (#36694) üzenetére


mrszitya
senior tag

Ne adj ötleteket nekik. :D

(#36696) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Azt hittem a jó játékosok nem hisznek a csalásban ? Még szépen is beszél !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#36698) grizlisandor válasza jozefgucci1 (#36696) üzenetére


grizlisandor
addikt

GGWP, ez a dolga a T49-nek.

Más: OP-n kenem a Cent 1-nek, már a nagy motor megvan a többit freeből megkapta, kivéve a rádió. Szegény szakasztársaimnak végig hallgatniuk kellett engem, hogy mekkora egy sz*r ez a tank meg milyen kín szenvedés lesz az utam az AX-ig. Ma egy furcsa dologra lettem figyelmes, hogy a felszerelése a tanknak, szépen csücsül a Raktáramban. :DDD :W Feldobtam rá vstab+töltgyors+szellőzés és csodák csodája megtáltosodott a tank. ;]

(#36699) jozefgucci1 válasza #40993792 (#36697) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ennyi erővel én is reportolhattam volna mert kétszer kaptam ammo-t tőle :DDD !
Sok lövésem nem volt sajna csak három ,mert elhullottunk !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#36700) csapee válasza jozefgucci1 (#36699) üzenetére


csapee
senior tag

Miert nem jelented fel te is? Hogy-hogy nem egylovesezte a T49, mifele siemka pajzsot hasznal? :DD

Csapee

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.