Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37851) sith7 válasza Tomi0703 (#37849) üzenetére


sith7
nagyúr

Kicsi tenyleg csak pici pontositas, az E100 heatet lo

ne zavard össze :D

(#37852) Enzolord válasza Stigma.HC (#37847) üzenetére


Enzolord
addikt

Persze, hogy hazudsz.. És a pasid is francia facebookon.. :) Te áruló.. :C :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37853) Stigma.HC válasza Enzolord (#37852) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Poirot, szerinted ki küldte neki a képeket amiket kirakott? :DDD :DDD De neked elnézem :P

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#37854) rlazol


rlazol
addikt

hadd örüljek má' kicsit én is... nagyon megszerettem ezt a tankot, meg is tartanám, ha a legénység nem kéne bele máshova... negyvenvalahanyadik körre megadta az első csillagot és az ászt is végre valahára.

replay - lényegében semmi extra, középen üres maradt, én felspottoltam mindent, lőttem, amit láttam (a távolság miatt golddal, amíg volt), aztán elmentem az artykért.

és kicsivel később, az utolsó csatámban ez is meglett... Szakaszban voltunk, a társam (akinek nem mondjuk itt ki a nevét) is majd 2k-t spottolt. A T28 HTC már megvan a másik 4 osztály kitüntetéseiből, de a lánykára igényt tartok, így végigcsinálom a LT-ot is. Kb 1 hete fordultam rájuk és most már csak a LT15 van hátra.

szerk.: a második kép utólag készült, azért nem látszik a szakasz, mert az először készített képen rá volt vkire kattintva, így az ellenfél nem látszott. :))

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#37855) Simi37


Simi37
őstag

Sebzés rekord SU-100al :)) 4536 :C

Lehetett volna több is de a legvégét kicsit elrontottam ezért óvatosabban kellett csinálni a dolgokat és nem volt lehetőségem 3ot lőni a tigrisbe...most bezzeg 95,16ről fölment 96,42% ra hogy rohadna meg...

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#37856) csapee


csapee
senior tag

QB video LTTB-vel 2000 alap xp,egy srac a HTG clanbol.

Csapee

(#37857) szbalogh válasza jagada (#37841) üzenetére


szbalogh
őstag

Mit lőttek ez e-100ak?

Nick: HE_Storm

(#37858) diegho


diegho
nagyúr

Ha lesz időm és a lányom oda enged a géphez, akkor csinálok 2 epic videót youtubera. Egyik bukott, de a vége kicsit király lett, a másik meg munka.

(#37859) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

EU1 megint bekezdett. 0/5. Tegnap 1/5-tel indultunk, aztán átmentünk EU2-re és 65%-on zártuk a napot... Érdekes dolgok ezek...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37860) jagada


jagada
őstag

Most komolyan szánalmas ez a vinnyogás, hogy folyamatos top tankként nehezebb dolgotok van mint -2-3 tierbe a lista alján lenni. Látszik, hogy csak T10-el toljátok, fogalmatok sincs mekkora tomato áradat van lejjebb.

Bírom azokat az embereket akik csak a statfetisizmus miatt játszanak, én kb. lexarom, hogy dieghonak melyik tankkal, mennyi az átlaga, eszbe sem jutna ilyen xarokkal tölteni az időt, inkább gurulok addig is egyet valamelyik tankkal.

(#37849) Tomi0703: Ma lesz 2. napja, hogy megvettem a T34-et, már nem lesz akkora probléma a kredit.

(#37850) mcwolf79: folyamatosan ott vagyok csak T8-9-el.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#37861) Szepi1979 válasza diegho (#37858) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Kíváncsivá tettél. A videó alá megjegyzésbe írd le hogy felhasználni csak az engedélyeddel lehet.

“ nem kell mindig nyerni “

(#37862) fradi81 válasza jagada (#37860) üzenetére


fradi81
veterán

A tomatok már mindenhol ott vannak szóval fentebb sem jobb a helyzet, és itt a többség nem játszik folyamatos T10-be az biztos.(úgy nehéz tankot húzni)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#37863) diegho válasza jagada (#37860) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez a fórum arról szól, hogy minden szar játékos beleugat abba, amiről fogalma sincs, Te vagy az ékes példája ennek. Soha a büdös életben nem mentél T10-ben egy kört sem, de tudod milyen. Tudod milyen, amikor minden tank rád koncentrálja a tűzerőt, az összes arty téged lő, ráadásul minden azon múlik, hogy ezt hogyan tudod kezelni, mert mindenki tőled várja azt, hogy lehozzad a csatát. Menj 1000 csatát T10-ben és meglátjuk milyen csodás eredményed lesz, de elárulom előre, hogy ugyanolyan szar leszel, mint most, vagy még szarabb, mert már most sem tudod T8-ban kisebezni a saját HP-d, T10-ben pedig legalább 2500-at kell ahhoz sebezni, hogy értékelhető legyen a teljesítményed. Persze te mindent jobban tudsz... kivéve játszani az továbbra sem megy és nem is fog menni amíg rá nem jössz, hogy mekkora hülyeséget írsz ide.

(#37864) emre válasza Szepi1979 (#37861) üzenetére


emre
veterán

Amennyiben nem privát a videó tök mindegy mit ír hozzá, mert amint egy közösségi csatornán megosztja a továbbiakban semmi köze hozzá.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37865) jagada válasza diegho (#37863) üzenetére


jagada
őstag

Élvezzél csak a xaros statjaidra, komolyan szánalmas vagy. Én szórakozásra használom a játékot, neked meg teljesítési kényszered van folyamatosan, de annyira nem tud érdekelni, hogy mennyit sebzel hidd már el és ne ezen lovagoljál!
Ha olyan rossz top tankkal lenni, játsszál folyamatosan kis tankokkal, akkor majd nem neked kell lehozni a csatát, ennyi.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#37866) Dobi 562 válasza jagada (#37865) üzenetére


Dobi 562
addikt

Miert olyan nehez elhinni, hogy akinek jo statja van az is elvezni a jatekot? :)

(#37867) szbalogh válasza jagada (#37865) üzenetére


szbalogh
őstag

Én se szoktam T10-ben játszani, pont azért amit Diegho is írt. :B
De a küldetések miatt kénytelen vagyok:

:D
(de inkább a névváltoztatás zavarta meg az xvm-et)

Még egy kis adalék :D

Nem tudom honnan szedte azt a 80 csatányi Aufkl. Panthert....

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#37868) diegho válasza jagada (#37865) üzenetére


diegho
nagyúr

Téged az zavar a legjobban, hogy tudod, hogy szar vagy, ha nem zavarna nem kezdted volna úgy, hogy a T34-re kell a gold lőszer, mert akkor leszarnád, hogy átütöd a T10-et, vagy nem. Elhiheted, hogy sokkal jobban élvezem a játékot, mint Te valaha fogod és tudod miért? Mert nekem sokkal több a sikerélményem, ez ilyen egyszerű, az pedig nem tud élvezettel eltölteni, hogy állandóan mások hozzák le a csatát helyettem, hiszen az nem az én érdemem, Te ezt szánalmasnak nevezed én igényességnek.

Kezd ez a topik is olyan lenni, mint a magyar labdarúgás, mindenki ért hozzá, de csak páran tudják játszani.

(#37869) Kakumix válasza diegho (#37868) üzenetére


Kakumix
senior tag

Kicsit rosszabb, mert itt akik nem értenek hozzá elmennek a moderátorokhoz panaszkodni hogy valaki csúnyát mondott rájuk, majd privátban fenyegetőznek és telefonon zaklatnak (vagy esetemben a haveromat, mert azt hitték, hogy az én számomat hívták).

Legyen szép napod!

(#37870) diegho válasza Kakumix (#37869) üzenetére


diegho
nagyúr

És még él, aki telefonon próbálkozott? Elárulod melyik agyament volt az? Tippem lenne :D

Ez a videó felrakás lehet elhamarkodott volt, az egyik replayt megtaláltam és 17.2GB-os lett az, amit a fraps kimentett :))

[ Szerkesztve ]

(#37871) MinionFlasH válasza Dobi 562 (#37866) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Ez a replay a tied, ha igen akkor gratula! :)

Nekem sima IS-el 4600 sebzés a rekordom. :)

(#37870) diegho

Ezzel konvertáld át, mondjuk úgy se lesz pöttöm.

[ Szerkesztve ]

(#37872) diegho válasza MinionFlasH (#37871) üzenetére


diegho
nagyúr

Handbrake-el szoktam, 809MB lett, ez már használható, valamikor estefelé feltolom majd.

(#37873) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Mire leakciózták a fél év prém fiókot ingame, totál ráuntam a játékra... :O Nincs semmi küldetés, olyan értelmetlen játszani, januárban a nagy hajrába persze majd betolják az FV-t, talán az indien pz rev2öt is...

(#37872) diegho

Oks akkor nem szóltam, viszont a videót várjuk.

(#37874) diegho válasza MinionFlasH (#37873) üzenetére


diegho
nagyúr

Leszedtem a minőséget kicsit jobban és 141mb lett, fel is tolom rögtön.

(#37875) Dobi 562 válasza MinionFlasH (#37871) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen, en voltam az elkoveto. Koszi! :)

(#37876) diegho


diegho
nagyúr

[link] Itt az egyik videó, semmi extra, kihasználtam a 121 páncélzatát.

(#37877) Dobi 562 válasza diegho (#37876) üzenetére


Dobi 562
addikt

A T62A-nak mekkora szaja volt.

"pa pa 121" :D

(#37878) Szepi1979 válasza emre (#37864) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Ezt azt jelenti hogy bárki felhasználhat bármit amit a youtube-on talál? Nem ilyenkor jönnek a szerzői jogi követelések? Pl zene / film esetén?

“ nem kell mindig nyerni “

(#37879) MinionFlasH válasza diegho (#37876) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Nagyon jól nyomod, a legjobban a fináléban hillről lerobogó full hp-s m103 tetszett, majd rohamtempóban elfogyott a lelkem. :DDD

(#37880) rlazol válasza diegho (#37876) üzenetére


rlazol
addikt

grat!
egyszerű, amit csinálsz, de a csata hevében figyelni arra, h mindig side scrape és gyenge pont és beszűkül - na nekem ez nem megy sokszor (bár épp tegnap ugyanítt volt egy hasonló szitu Bélával, amit megoldottam).

Megleptél a modokkal! Főleg, h XVMet használsz. Azt hittem, az neked nem kell. :B A spot helyét mutató nyilak engem kifejezetten zavartak, amikor kipróbáltam, amikor egyszerre 4-5-6 bukkan fel, nem tudok vele mit kezdeni.

ha javasolhatok:
-a minőséget ennyire ne rontsd le, ez már befolyásolja az élvezhetőséget, mert a feliratok (rádióforgalmazás, térkép, OHM, csapat és sebzéspanelok) nem kivehetőek.

-a gyereksírás a háttérben nem zavaró csak nagyon amatőr... Kapcsold ki a mikrofont játék közben.

amúgy :Y :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#37881) Szepi1979 válasza diegho (#37876) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Furcsa hogy Scheff-el hasonló a wn8-atok de a játékstílusotok nagyon különböző. Ha tudod a minőséget ne vedd ennyire vissza, tudom a feltöltésed nem az igazi.

“ nem kell mindig nyerni “

(#37882) jr1994 válasza rlazol (#37880) üzenetére


jr1994
addikt

Kommentár is van? Basszus én meg pont most vagyok úton :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#37883) Ukeve válasza jr1994 (#37882) üzenetére


Ukeve
tag

Nincs kommentár, csak be volt kapcsolva a mikrofon.

(#37884) diegho válasza Ukeve (#37883) üzenetére


diegho
nagyúr

Ami érdekes, mert fraps-ben le van tiltva a mikrofonos rögzítés.

(#37885) diegho válasza diegho (#37884) üzenetére


diegho
nagyúr

Helyesbítek. Kikapcsolom, kilépek fraps-ből, újraindítom és újra be van kapcsolva. Felrakom majd normális minőségben is.

(#37886) jr1994 válasza diegho (#37885) üzenetére


jr1994
addikt

Majd valamikor legyen kommentáros videó is légyszi :R

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#37887) diegho válasza jr1994 (#37886) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezt nem ígérem, azt elég sok idő megcsinálni és annyit nem tudok gyereksírás nélkül eltölteni.

(#37888) zolika15


zolika15
tag

Ma sikerült megvennem az AX-et, egész jó kis gép de 7/1 után kicsit fura ez a gyorsaság!! :)

Zoli

(#37889) jagada válasza Dobi 562 (#37866) üzenetére


jagada
őstag

Miért olyan nehéz elhinni, hogy akinek nem lila a statja az is élvezheti a játékot?

Van akinél ez a statbuzulás már beteges (itt is van rá példa) és aki szerint ha nincs 2500 a WN8-ad akkor te egy retardált vagy és ebből kifolyólag te nem is élvezheted a játékot, na itt van a probléma...
Ezen szociopata személy szerint az átlagosnak mondható játékosok WN8-a 3000-nél kezdődik, aki ez alatt van az azt sem tudja melyik játékban van éppen.
A trollok meg etetik folyamatosan...

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#37890) diegho válasza jagada (#37889) üzenetére


diegho
nagyúr

Látom te is repülni akarsz a fórumról, mint mindenki más, aki velem személyeskedett, felőlem...

(#37891) Dobi 562 válasza jagada (#37889) üzenetére


Dobi 562
addikt

En nem allitottam olyat, hogy aki nem lila az nem elvezheti a jatekot...

(#37892) diegho válasza Dobi 562 (#37891) üzenetére


diegho
nagyúr

Azért nem tudod érzed-e, de szerinte nem a trollokat etetik, hanem a trollok etetnek másokat :C az már csak bónusz, hogy vele senki nem ért egyet, de mégis köti az ebet a karóhoz és még engem tart szociopatának és gondolom trollnak is. Elég komoly a fogalomzavar kérem.

(#37893) Cucuska2 válasza jagada (#37889) üzenetére


Cucuska2
őstag

2500 nem sok, másrészt pedig én kékként is éreztem a játékot. :DDD

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#37894) Tarill


Tarill
őstag

mi annak az addonnak a neve amivel könnyebb az autoaim?

(#37895) jr1994 válasza Tarill (#37894) üzenetére


jr1994
addikt

Autoaim indication +

Diegho: jó meccs volt, gg!

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#37896) emre


emre
veterán

Nem tudom figyeltétek-e hogy akik az utóbbi időszakban erősen javuló statot produkáltak ( zöldből kékre vagy esetleg lilára váltottak) milyen megfontoltan tudnak nyilatkoznak. :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37897) diegho


diegho
nagyúr

Mára eddig csak ennyi jutott, feldobom őket replayként, az egyszerűbb:

2600xp-s vesztes Bulldog ász kör: [link]
Leo1 ász: [link]
Fél stock ARL ász: [link]
IS-3 ász: [link]

(#37898) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

esküszöm néha úgy érzem hogy nincs értelme küzdeni... vagy 15-0 ra nyerünk és alig sebzek valamit vagy 15-0 ra kikapunk és 2k fölött sebzek....

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#37899) szbalogh válasza emre (#37896) üzenetére


szbalogh
őstag

Én most is össze-vissza beszélek :))

Nick: HE_Storm

(#37900) Kakumix válasza diegho (#37897) üzenetére


Kakumix
senior tag

:C
És ez mind egy nap termése. :R

Ha játszom egy hasonlót akkor már nincs kedvem elindítani a következőt, mert elértem a heti csúcsot. Ráadásul újra meg kell állapítanom, hogy nem tudok tanulni sem a replay-ekből, mert én is pont így játszom, csak rossz az egerem (billentyűzetem, netem, monitorom, egérpadom, szemembe süt a nap stb.) :)

kchryss: Szerintem az sosem volt tiltott mod. Aslainben is ősidők óta benne van ebben a damage panelben és a telepítőben nem is kikapcsolható, szemben más véleményes funkciókkal.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.