Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37651) zolika15


zolika15
tag

Köszönöm, elég lesz mára csak mert nem tud elfordulni egy szűk utcában az obj704-el akkor belém kell veretni egy lövedéket.... :C :R

[ Szerkesztve ]

Zoli

(#37652) Emu


Emu
őstag

Azért ez tipikus...ismerősöm kért meg vegyek neki aranyat ajándékba. Mondom ha ott vagyok, akkor veszek két csomagot is magamnak, hátha lesz szerencsém. Ugye wot-os prém shopban voltam, ott vettem az aranyat jött a secret santa hirdetés rákattolok, megveszem a két csomagot, és hova kapom...abba a hajós f*sba. :O :W

(#37653) kchryss


kchryss
addikt

Ha már akciósak a német tankok, gondoltam elindulok a Nashorn, Rhm felé, hogy legyen mibe ültetni a Dicker Max és Stug IV legényeit.
Ez a Marder 38T olyan op mint emlékeztem rá. Elképesztő milyen vadállat. 1000 sebzéssel és majdnem 4000 wn8-cal átlagoltam ma.

Utolsó csatában megajándékozott egy Kolobanovval. Kár, hogy tier 4-es tankkal nem lehet Pool medált szerezni, mert a 10 killel az is meglett volna. :)

(#37654) fradi81


fradi81
veterán

Első kör igazi kedvcsináló, ma sem lesz jobb a helyzet :)

moto g72, Ninebot d28e

(#37655) zolika15 válasza fradi81 (#37654) üzenetére


zolika15
tag

Annak ellenere, hogy unnepek vannak nem panaszkodom, egesz jol adta az utobbi ket napban. :)

Zoli

(#37656) fradi81 válasza zolika15 (#37655) üzenetére


fradi81
veterán

7 bukó zsinórban, a jóslat bevált, te a másik oldalon játszottál, de nemsokára csere :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#37657) fradi81


fradi81
veterán

OP magyar 0dmg szakasz akkor most egy alt+f4 :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#37658) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!
Lehet, hogy csak én vagyok béna, de nem jöttem rá, hogy a Gnomefather's sound mods-nak van-e valahol kalibrálási lehetősége? Konkrétan arra gondolok, hogy a guns mod-ban halkabbra lehet-e venni a kieső töltényhüvelyek zaját? Lehet, hogy a korral jár ( :K ), de a "csörgős" zajokat egyre kevésbé tolerálja a fülem. Van remény? Köszi.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#37659) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Imádlak WG, hogy Kharkov-on nem javítják ki, hogy be lehessen mászni A0-ba...
Mindig marad egy arty, aki ott ássa be magát és kezd kicsit unalmas lenni... :(((

(#37660) Bingisz válasza grizlisandor (#37659) üzenetére


Bingisz
addikt

Csak tolni lehet oda. Tolni viszont sok más helyre is lehet a mapokon. Akkor már inkább Abbey közepén a beugrót szüntessék meg. Oda nem kell tolni.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37661) diegho


diegho
nagyúr

Az 5-ös akciós prémek közül melyik a legjobban használható egy 700WN-es játékosnak? Haveromat lehet meglepem egy prém tankkal karácsonyra, mert kredit gondjai vannak.

(#37662) emre válasza diegho (#37661) üzenetére


emre
veterán

Orosz Matilda, és a T25 van nekem, ezek nem rosszak. :K Talán a T25 a jobb egy kicsivel.
De a többit nem is ismerem, szóval a véleményem ebből a szempontból erősen szubjektív.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37663) zolika15 válasza fradi81 (#37656) üzenetére


zolika15
tag

Mentem parat, nem szoltam. Este ujra proba!! ;) :Y

Zoli

(#37664) Szepi1979 válasza diegho (#37661) üzenetére


Szepi1979
senior tag

T25 és churchill3 szerintem. A RAM2 meg op lehet ha ötös tierbe kerül.

“ nem kell mindig nyerni “

(#37665) Kakumix válasza Bingisz (#37660) üzenetére


Kakumix
senior tag

Sok arty önerőből is be tud menni, de az a hülye aki ki akarja szedni onnan.
Mármint Harkovon. Kell a motorerő, de szerintem egy döglött bálna mozgékonyságával megáldott német arty is képes rá, ha már a meccs elején elkezdi :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#37666) szbalogh válasza diegho (#37661) üzenetére


szbalogh
őstag

Én is a CHIII-ra és Ram-ra szavazok. De a Matilda BP a legOPbb csak ahhoz meg érteni kell a térképet is :B

Amúgy meg Pz IV Hydro :D

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#37667) diegho válasza szbalogh (#37666) üzenetére


diegho
nagyúr

Ch3 van már neki.

Ez a Japó 6-os Tiger mennyire jó?

[ Szerkesztve ]

(#37668) galervin93


galervin93
őstag

T55A SPG-10: "Semmisíts meg egy még fel nem derített önjáró löveget!" --> Himmelsdorf... :Y

Ma lengyel nap van, vagy nem tudom, de minden csatában 8-10 lengyel van, a rekord tizenhat... Hihetetlen, és mind narancs, forgatják a tornyukat induláskor, ütközőversenyeket tartanak...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37669) Tarill válasza galervin93 (#37668) üzenetére


Tarill
őstag

Semmi extra nincs benne, kedvenc időtöltésem artyval a többit figyelni hogy honnan lő és pukk neki :D 10-es bc-t a legkönnyebb elcsípni 4-et lő és 98%uk meg se mozdul a lövések között

(#37670) stork13 válasza diegho (#37667) üzenetére


stork13
aktív tag

Ha szereti a Churchill III-at akkor a Matilda BP sem lehet rossz számára. Sebességre, mozgékonyságra ugyanaz csak van egy nagyobb penű, pötyögtetős lövege.

Érdemes lenne megkérdezni, hogy akar-e legénységet fejleszteni. Ha igen akkor arról az ágról nézni valamit.
Ha T5 és pénz a lényeg akkor:

1. Type 3 Chi-Nu Kai
2. 105 leFH18B2
3. Pz.Kpfw. T 25
4. SU-85I
5. Matilda Black Prince
6. Churchill III
7. T14
8. Matilda IV

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#37671) diegho válasza stork13 (#37670) üzenetére


diegho
nagyúr

Fogalma sincs a legénységi skillekről, tehát fejleszteni nem fog.

(#37672) stork13 válasza diegho (#37671) üzenetére


stork13
aktív tag

Akkor gondolkodnék egy T-28 F-30-on neki.
Lassan gyorsul, szarul fordul, böhöm nagy.
Van egy lóbaszó tier 6-os lövege ami AP-vel 120, golddal 161 mm-t visz, 160-as sebzéssel, ami nem rossz. Gold nem nagyon kell bele, T2-4-ben HE-vel is lehet pusztítani rendesen. Viszont ehhez párosul egy több, mint 3 sec-es célzás, amit ha nem vársz meg akkor bárhová képes lőni, de ahová kell oda nem.

Ráadásul nettó kb hoz annyit, mint a T5-ös prém Chi-nu.
Én még nem éreztem rá, kap egy kis időt (B2-t jobban érzem).

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#37673) Szepi1979 válasza diegho (#37667) üzenetére


Szepi1979
senior tag

A gyenge átütésű tank szerintem nem való átlag alatti játékosnak. Olyat választanék aminek vagy a páncélja op vagy az átütése. A japán tigris egyik se.

“ nem kell mindig nyerni “

(#37674) rlazol válasza diegho (#37671) üzenetére


rlazol
addikt

Matilda BP elég rendesen hoz, elég jó a páncélja és a lövege is. Gyors, pontos, elég jó átütés. Cseréve dög lassú a tank, kifejezetten TOG feeling helyenként.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#37675) galervin93 válasza Tarill (#37669) üzenetére


galervin93
őstag

Persze, nem a vaklövés volt a nagy dolog, hanem hogy Himmelsrdorfon történt, és az én killem volt az egyetlen a csapatomban. Persze inkább szomorú ez, mint "érdekes"...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37676) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Előre is bocs, ha kifejezetten off leszek.

1. Nem vagyok nagyon jó játékos, ezért ritkán szólok be másoknak.
2. Ma nem bírtam magammal...
3. Tudom, hogy én kezdtem, de ezt azért nem gondoltam...

Alaphelyzet: EZ a világ szégyene Tundrán KV-85-tel feljött B9-re. Én Jacksonnal mentem szintén ide. TD-vel szeretek itt kezdeni, lehet csipegetni az F9-ben áttörni szándékozókat, utána pedig lehet utána menni a maradéknak, vagy ha átjön az ellenség, akkor lehet még szedegetni őket egy darabig. Na, ez a vérpistike ott kempelgetett mögöttem. Kicsit még fel is tartott, hogy ne tudjak visszatolatni. Összesen kettőt lőtt, de nulla sebzéssel zárt. Miatta kaptam egy nagy pofont egy OI-tól és talán ez volt az oka annak, hogy csata után saját magamtól szokatlan módon ráírtam az illetőre. A szóváltást az alábbiakban láthatjátok. (Mj.: végül 1400 körül sebeztem, volt egy killem, de elbuktuk a csatát. Dezsőkén kívül volt még négy 0 sebzéses csapattárs...)





Nem tudok mit mondani... Kérem kapcsojja ki! :O

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#37677) Stigma.HC válasza lacibacsi (#37676) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Szép kifestő a fórumon :D még jó hogy nem telefonnal néztem

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#37678) lacibacsi válasza Stigma.HC (#37677) üzenetére


lacibacsi
addikt

Minden mobil net felhasználótól ezúton kérek elnézést!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#37679) szbalogh válasza lacibacsi (#37676) üzenetére


szbalogh
őstag

Ez nem OFF, pont ide való :D
Miért kapcsoltad be a cenzúrát? :D

Nick: HE_Storm

(#37680) robogo81 válasza lacibacsi (#37676) üzenetére


robogo81
aktív tag

Kultúra az van,ékezet,meg kisbetű hááát...... :DDD
Fél év alatt majd 5 ezer csata,és ilyen átlag,és már tigrise van. :B

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#37681) lacibacsi válasza szbalogh (#37679) üzenetére


lacibacsi
addikt

Néha játszik a 10 éves lányom is. De a 16 éves fiamnak sem árt, ha nem kapja totálba a trágárságot játék közben. Meg nekem sem baj, ha csillagokat látok az "ékes" magyar beszéd helyett...

(#37680) robogo81: Nézd meg a Tigrise átlagsebzését... Van, hogy kettőt is talál csatánként.

Amúgy legjobban az "ugribugri" kifejezés tetszik nekem. Tudjátok: amikor előremész, lősz, majd visszatolatsz. Ilyen ugribugrik *****-ák el a játékot... :DD

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#37682) grizlisandor válasza lacibacsi (#37676) üzenetére


grizlisandor
addikt

A kolléga válasza no comment, de te kezdted el a "beszélgetést", ugyanúgy bűnös vagy...

(#37683) rlazol válasza lacibacsi (#37681) üzenetére


rlazol
addikt

az a gond, h nincs igazad.
úgy játszik, ahogy kedve van, sajnos.

egy szia nélkül, ismeretlenül, nagyképűen leugatod a csata után. Te ugyan nem használtál csúnya szavakat se Caps Lock-ot, de attól még a Te stílusod se jobb.
Ez nem mentesíti őt a használt stílusa alól, de szvsz téged sem. Teljesen mindegy, kinek milyen a statja, ez nem helyénvaló és kész. Mit vártál, mit lép majd rá, 200 alatti WN8val?
"jajbocsimajdmegtanulokjátszaniígéremköszihogyfelnyitottadaszemem"?
kieresztetted rajta a frusztráltságod és csodálkozol, h ugyanazt kapod vissza. :U

tele van a játék ilyenekkel. Hál istennek, tegyük hozzá, mert ezek teszik lehetővé a 6-8 killes köröket, meg az ászok többségét....

Nyilván felbaszta az agyad a hülyesége, ilyenkor nyomsz rá egy reportot és kész.
Hiába magyarázol neki, amíg ezt élvezi és neki ez jó, és nem jön rá, h lehetne sokkal jobb. Mindenkinek jobb, ha nem törődsz ezekkel.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#37684) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Valaki tud segíteni nekem ebben ?[link]

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#37685) kchryss


kchryss
addikt

Azon ritka mm-ek egyike ahol senki sem panaszkodhat, hogy magasabb tierbe dobták. :C :DD

(#37686) kchryss válasza Directors (#37684) üzenetére


kchryss
addikt

Bejelentkezel xvm oldalán: [link]
A Settingsben beállítod, hogy default scale. Aztán megnézed, hogy jó lett-e.

(#37687) diegho


diegho
nagyúr

A P8.8, CDC, STA-2 hármasból melyik a legjobb?

(#37688) #84221696 válasza diegho (#37687) üzenetére


#84221696
törölt tag

A P8.8-at nem ajánlom jó szívvel. Az ágyúján kívül semmi sem jó benne: nincs gun dep, nincs páncél, nincs camo, kevésbé mobilis. Ráadásul nem tier limites. T10-ben semmit sem ér. Nem mezei játékosnak való (sajos 300 csata után rájöttem, nekem sem). Gondolom még mindig ajándéknak szánod.

[ Szerkesztve ]

(#37689) Directors válasza kchryss (#37686) üzenetére


Directors
senior tag

Szia!

Ki van pipálva az amit bekarikáztál sárgával de nem jó.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#37690) nyunyu válasza Directors (#37689) üzenetére


nyunyu
félisten

Melyik kepernyo (battleLoading, playersPanel, stb) melyik reszen mi nem jo?
Utana mar meg tudjuk mondani, hogy melyik xc fajl melyik soraval van a problema.

Vagy legalabb egy screenshotot, hogy lassuk mi nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37691) Directors válasza nyunyu (#37690) üzenetére


Directors
senior tag

Markers/Text Fields/ Itt csináltam egy újat. A neve "győzelmi érték az adott tankon". Color-hoz beírtam hogy "{{c:t-rating}}" a Text formathoz pedig "{{t-rating}}". Van egy olyan érzésem hogy ehhez az utolsóhoz kellene még pluszba beillesztenem valamit hogy ne ennyire részletesen jelezzen nekem.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#37692) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Öt-öt arty oldalanként T10-ben mit akarhatok még :)

Teljesült az álom ilyen is rég volt !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#37693) diegho válasza #84221696 (#37688) üzenetére


diegho
nagyúr

Azt magamnak nézegetem, de igazából jelenleg egy T8-as sem jön be annyira, hogy megérné pénzt áldozni rá. Az egyetlen, amit megvennék, az a T34, de ott a T30-am, ami minden tekintetben jobb. A kredithozam nem érdekel, csak a fun jellege.

(#37694) Tarill válasza diegho (#37687) üzenetére


Tarill
őstag

nekem az sta2 meg van, bejön nagyon

(#37695) fradi81 válasza diegho (#37687) üzenetére


fradi81
veterán

Ha fun akkor szerintem csak a cdc.

moto g72, Ninebot d28e

(#37696) csapee válasza diegho (#37687) üzenetére


csapee
senior tag

cdc

Csapee

(#37697) MinionFlasH válasza fradi81 (#37695) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

&(#37696) csapee

Ennyire Diegho se tud!!! ;] :DDD

(#37698) nyunyu válasza Directors (#37691) üzenetére


nyunyu
félisten

Azt a makrot egy ideje mar t-winrate-nek hivjak,masreszt meg ha azt irod helyette, hogy {{t-winrate%2d~%}}, akkor fixen 2 szamjegyukent fogja kiirni a szazalekot, tizedesjegyek nelkul.

Nincs elottem a konfigom, errol a shotrol puskaztam nagyjabol a szintaxist

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37699) kchryss válasza Directors (#37691) üzenetére


kchryss
addikt

<font color='{{c:r}}'>{{r}}</font>

(#37700) sith7 válasza diegho (#37687) üzenetére


sith7
nagyúr

Szerintem a P8.8

CDC puha, STA-2 - nek gyengített kredithozama van

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.