Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37151) jano_77 válasza Tarill (#37143) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem ha csak emiatt gondolkozol rajta, akkor vágj bele nyugodtan! Nem rosszak a T6-7 tankok sem csak meg kell tanulni használni őket. Nem tipikus medek, sokkal inkább hibridek - TD és MED. Szerintem. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#37152) szbalogh válasza MinionFlasH (#37150) üzenetére


szbalogh
őstag

Amennyit játszom mostanában a VAD-ból is ki fognak dobni :B

Nick: HE_Storm

(#37153) Departed válasza Because (#37148) üzenetére


Departed
őstag

Ez beépített játékmechanika hogy ennyit meghagy. Így többször van értelme a "kevés a hp, odateszi magát a személyzet" skill-nek. :K

(#37154) galervin93 válasza rlazol (#37149) üzenetére


galervin93
őstag

Jaaa, a "gazdaságosságról" nem volt szó. :-D
Persze ha valaki nem akar költeni átképzésre akkor már értem amit írtok.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37155) Because válasza Departed (#37153) üzenetére


Because
őstag

igen?

nem baj, azért eléggé szeretem ezt a rudit, jó kis tank :)

(#37156) jr1994 válasza MinionFlasH (#37150) üzenetére


jr1994
addikt

Még csak próbálgatom a T43-mat, de már látszik hogy nagyon jó cucc. Tier7-ben a DPM-je pusztító, ráadásul gyorsabb mint a Chi Ri és van némi páncélja is.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#37157) MinionFlasH válasza jr1994 (#37156) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Más is a Te véleményedet osztja, szóval a "hiba" bennem van. :)

(#37158) galervin93 válasza jr1994 (#37156) üzenetére


galervin93
őstag

A tornya néha durva dolgokat tud pattintani. Én is nagyon szerettem. Flankelni kell vele ezerrel, oda elég a pen.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37159) rlazol válasza galervin93 (#37154) üzenetére


rlazol
addikt

nem arról van szó, h nem akarok költeni átképzésre, költök én szívesen, ha megéri.

De ha egy nyamvadt bokorral 2x akkora camot kapok, mint a skillel, akkor mire jó a skill? ha felesleges a skill, minek kínlódjak resettel, minek költsek rá?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#37160) galervin93 válasza rlazol (#37159) üzenetére


galervin93
őstag

Jogos, de továbbra is tartom, hogy a kis előny (itt némi camo) jobb, mint a nulla. Ha csak egy meccsen nem vesz észre a szpotter, akinek a szpothatárán vagyok én, már megérte. Persze ezt így számszerűsíteni nem lehet és nem is kell. Inkább csak elméleti értelme van a dolognak.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37161) Greentea


Greentea
senior tag

T55a heavy 15. küldi. (12k dmg)
Szerintetek melyik az a tank amelyikkel összejöhet?
Amcsi heavy ágat húzom most, T29-el természetesen soha nem fog összejönni, a rekord vele kombinálva úgy 8ezer dmg (itt tartok még csak, 20k xp és megvan a T32), de a T32-vel sem lesz esélyem szerintem.
M103? Vagy csak a most buffolt 10-esel jöhet össze? :F
E75-ön gondolkodom csak addig van még 100ezer xp és vissza kéne vennem a Tiger 2-t.
KV-4?
Jelen pillanatban csak a t29 van a garázsomban.

(#37162) emre válasza Greentea (#37161) üzenetére


emre
veterán

KV4 esélyes lehet, és egy kis szerencsével Te is meg tudod így csinálni.

mod 1:
upps, benéztem, az enyém ht12

mod 2:
Mégsem akkora hülyeség, mert számít a bekapott és a felfogott sebzés is.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37163) Cucuska2 válasza Greentea (#37161) üzenetére


Cucuska2
őstag

T32 + hulldownnal csak két jobb ellenség kell, akik folyamatosan kopogtatják a tornyot. Én E5 és T34 párossal nyomtam, erre volt olyan csata, ahol 20+ lövés pattintottam egy JP2-től.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#37164) Chris0321 válasza Greentea (#37161) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a helyedben inkább kilencessel próbálkoznék, pl. az E-75-el. Az ágyúja jó és a páncélzata is, arról nem is beszélve, hogy szerintem vétek azt a tankot kihagyni főleg ha már a KT-nál tartasz.

(#37165) Greentea válasza emre (#37162) üzenetére


Greentea
senior tag

grat! szép kör volt!
KV-4-el 14 csatát bírtam ki, így még teljesen stock. :(
"Valószínűleg" ezért is adtam el vagy 2 éve. :D

(#37163) Cucuska2
köszi neked is!
T32 lesz szerintem a befutó. :)

Annyira nem is sürgős, mert hátra van még mindegyikből legalább 1 küldi.. Lightokkal most nem játszom, medes gyújtós küldi meg még mindig nem jön össze.

(#37166) zolika15
Nekem T29-el lett meg.

(#37164) Chris0321
Jaja jó lenne egyszer kihúzni, de a Tiger2 nagyon nem vonz. Ilyen a Jagdtiger is, de azt kifullozás után is csak 20ezer xp-ig bírtam és még 180ezer xp? :Y :)

[ Szerkesztve ]

(#37166) zolika15 válasza emre (#37162) üzenetére


zolika15
tag

HT12nel jarok, de sajnos nem sikerult meg megcsinalni, mivel erdemes probalni?

Zoli

(#37167) emre válasza zolika15 (#37166) üzenetére


emre
veterán

Csakis maussal :DD Ezzel elég bemenni középre, ha épp nincs arty a csatában.
Mással már gondolkodni is kell egy kicsit. :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37168) galervin93 válasza emre (#37162) üzenetére


galervin93
őstag

Hát, KV-4-gyel nem könnyű, 1650 saját hp, jó esetben kiosztasz 3-4000-et, mellette még mindig 6000-7000 hiánycikk...
Én ráfeküdnék az ST-I-re. Én is azzal fogok majd próbálkozni, ha oda jutok. (persze ez utóbbi nem érvként, hanem megjegyzésként :-D Minimum kilences géppel érdemes szerintem erre a küldetésre rápróbálni.)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37169) zolika15 válasza emre (#37167) üzenetére


zolika15
tag

Lehet hogy inkább gondolkodnék! :DDDDD

Zoli

(#37170) emre válasza zolika15 (#37169) üzenetére


emre
veterán

Akkor jó az ST1 is. :D
Korábbi linkemen írtam hogy sikerült (ami át van húzva).

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37171) szbalogh válasza Greentea (#37161) üzenetére


szbalogh
őstag

ST-I vel beállsz Malinovkán az ablakba, ellövöd magad hogy lássanak és kész is :D E-75 erre nem jó, túl papír.

Nick: HE_Storm

(#37172) zolika15


zolika15
tag

Miért kell 5 db artyt tenni egy meccsbe amikor az ember nehéz tankkal akar menni? :W :Y

Zoli

(#37173) Ispy


Ispy
veterán

Szeretném megvenni az első prémium tankomat, t8-ba mit ajánlotok? T54 vagy super pershing esetleg? A cél farmolás lenne...

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#37174) diegho válasza zolika15 (#37172) üzenetére


diegho
nagyúr

Mert régen 29 is volt, ezért.

(#37175) nyunyu


nyunyu
félisten

Jesssz, ezert a f*sz lengyelert kaptam 1 nap bant.

Legalabb lesz idom kiprobalni a Starcraftot. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37176) zolika15 válasza diegho (#37174) üzenetére


zolika15
tag

Nekem ez is sok volt, értelmetlen...5 nálunk, 5 nálunk, esélytelen élvezni a meccset.

[ Szerkesztve ]

Zoli

(#37177) nyunyu válasza zolika15 (#37176) üzenetére


nyunyu
félisten

Oldalankenti artyk szamat lassan 2 eve limitaltak 5-re, meg tavaly mintha lett volna egy nagyobb arty nerf is, azota nem lonek olyan sebeszi pontossaggal.

Elotte BT12-ben 15 perc sziklahoz lapulas ment mindket oldalon, kulonben ha fel mm-et kilogott a lanctalpad valamerre, egybol kaptad fentrol az aldast.
Igy egy csomo kempfeszt dontetlennel zarult, mert a felek nem mertek tamadni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37178) galervin93


galervin93
őstag

Tegnap végre korrekt napot zártam, apró szépséghiba, hogy a CDC-t öt meccs alatt sem tudtam szorzózni (ebből három meccsen 3000 felett sebeztem, kettőt T10-ben; mákom volt, mindkét meccs Prokhorovka/Fiery Salient, beszaladtam középre a medekkel, aztán csipegettem). De legalább dőlt a lé, a nettó haszon 300k körül volt tegnap csak a CDC-vel.
A T28HTC T7-ben beteg (és kiváló stathúzó) jószág, ha sikerül megfelelően pozícionálni, belőhetetlen a szintjén, csak HE-vel sebeznek. Volt egy 3000+-os köröm vele is, igaz, csak első osztályt ért (3600 felett van eddig a max, arra is csak első osztályt kaptam...).
A Bishop T5-ben egy veszedelem, lassú meg minden, de amit le lehet vele művelni... (na őt persze 300 sebzéssel szorzóztam, nem az 1300-as körrel). Nagyon beteg. Várom az FV-t. :-D
A Sherman Jumbo szépen búcsúzott, Lakeville, völgy, tornyozás T6-ban: 1500 pattintás, 2000 sebzés; T29 kifejlesztve. :-) Egyelőre marad a Jumbo, fel akarom húzni a legényeket legalább 1 skillig a heavyhez (most 75%).
G.W. TigerP-vel volt egy 5 killes köröm, ezzel a T55A arty-küldetéseket is megkezdtem.
Ami fekete folt volt tegnap, az az ELC, alig bírtam leszorzózni, kétszer fogyócikk nélkül mentem csatába, mert elfeljtettem bepipálni...
Összességében végre egy élvezetes nap volt, a T29 kifejlesztésének örülök a legjobban. (A Jumbon egy pillanatig sem volt fenn a gyengébb torony/normál ágyú kombó, nem gondoltam volna, hogy a trollal fogom kihúzni mindkét utódját, de így lett.)
Ja tényleg, kezdem a T20-at is megkedvelni. Jó kis gép ez, pontos, nagyon! Annyira nem vészes a sebessége, csak meg kell szoknom, hogy nem face-to-face támadó, hanem alattomos csipegető a tank (bár egy 300 közeli lövés jó nagy "csippentés", ha úgy hozza az RNG).
Na befogtam, örömködés vége. :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37179) nyunyu válasza galervin93 (#37178) üzenetére


nyunyu
félisten

T29 kifejlesztve. :-) Egyelőre marad a Jumbo, fel akarom húzni a legényeket legalább 1 skillig a heavyhez (most 75%).

T29 nem lesz egy egyszeru menet a Sherman meggymag kopkodojevel, osszes szembejovo tank korbe fog rohogni, mire egyaltalan ki birod fejleszteni a 90mm-et, amit az M6-rol hoztal volna, ha a heavy agrol jossz.

Elso skill 75-rol 100%-hoz meg 145k XP kell, ugyhogy meg lesz jo par korod a Jumboval.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37180) galervin93 válasza nyunyu (#37179) üzenetére


galervin93
őstag

A 90 mm meg van a T20-ról, de tárgytalan, mert freeből megy majd fel a nagy ágyú.
Az az igazság, hogy megtetszett a Jumbo, szóval szerintem bele is tolom azt az xp-t. Pláne ha esetleg lesz 3-5x-ös legénységi xp vagy ilyesmi, tavaly is volt. (amúgy sem sietős, mert nem az ágat húzom, csak a T29 kell, akkor meg ráér)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37181) Enzolord válasza nyunyu (#37177) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem beszélve az oldalanként 10 arty plusz 5 light MMről.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37182) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Kihagyhatatlan, rendkívül kedvező ajánlat a WG-től, Advent tizedik napjára... :W

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#37183) jozefgucci1 válasza lacibacsi (#37182) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pont most raktam be az on-ba . Botrány . Azért azt megnézném , hogy mennyit veszenk meg ezekből a lehúzós vackokból , mert egy nyugati EU-s játékosnak is eléggé zsebbenyúlós ez az ajánlat !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#37184) lacibacsi válasza jozefgucci1 (#37183) üzenetére


lacibacsi
addikt

100 Euro nyilván nem kis pénz már egy átlag "nyugati" usernek sem, de ha nem lenne kereslet az ilyen akciókra, akkor nyilván nem tennék ki a shop-ba.

Tehetős emberek vannak Európa fejletlenebb szegletében is, akkor miért ne lenne a fejlettebb nyugati végeken is. Abban is biztos vagyok, hogy az alsó tier-ekben aranyat köpködő 20k csatás, de 200 alatti WN8-as játékosok nem tudják kreditből megvenni a gold lőszert. Nekik muszáj aranyat vásárolni.

Már csak az kell, hogy megkeressük az öröknoob-ok és a tehetősek közös halmazát. Na, ők fognak élni ezzel az ajánlattal (is).

Mi szittya magyarok meg anyázzuk a WG-t...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#37185) Bingisz válasza jozefgucci1 (#37183) üzenetére


Bingisz
addikt

Ezért a tankért bármennyit el lehet kérni. Sőt jobb is, hogy még nyugati szemmel is drága, mert maga a tank eléggé no comment kategória. És nem azért mert rossz lenne... :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37186) kicsitrash válasza Bingisz (#37185) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Nézzétek úgy, hogy 30 ropiért kaptok 30e aranyat. Mellé jár ajándékba a prém tank + garázshely :)

(#37187) jozefgucci1 válasza Bingisz (#37185) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Persze tudom én , hogy gyakorlatilag ezért az árért kapunk egy Isten módos tankot +egy valag aranyat csak pofátlanul sok az arany mellé ! Ez a termékkapcsolás a WG-nél nagyon megy .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#37188) Ispy válasza Ispy (#37173) üzenetére


Ispy
veterán

Igaz senki nem válaszolt :N , de megvettem a super pershinget, vettem egy csomagot 13500 golddal, 30 nap prémmel.

3 csata alatt csináltam 150k kreditet, így nekem megérte.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#37189) nyunyu


nyunyu
félisten

Olvasom ezt a cikket, most mar nincs mod elintezni ennek a nyomorek lengyelnek az 1 nap bant a tegnapiert?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37190) nyunyu válasza jozefgucci1 (#37187) üzenetére


nyunyu
félisten

kapunk egy Isten módos tankot

Most komolyan, mire jo egy premium T3 light?
Statot paddolni, ahogy fokabebikre vadaszol?

Creditet ugye nem fog sokat termelni.
BT8+-hoz keves lesz a BT3-4 kornyeken szerzett "tudas", mivel ott mar nem csak fogatlan bebik vannak, hanem kifejlett harapos vaddisznok is.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37191) jagada válasza nyunyu (#37190) üzenetére


jagada
őstag

Sajnos vannak nem kevesen lila statos trollok is, akik akár T1 ben full golddal vegzálják a fogalmatlan tomatokat.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#37192) MinionFlasH válasza Ispy (#37188) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Minden prémium tanknak megvan az előnye-hátránya, de az SP-t sokan szeretik főleg, hogy nemrég kapott egy kis páncél buffot is. Elemzést érdemes elolvasni, hogy ne a saját károdon tanuld meg mit,hogy kell vele csinálni.

Gratula a tankhoz, és sok kreditet kívánok! :)

(#37193) sith7 válasza Ispy (#37188) üzenetére


sith7
nagyúr

Jó az a gép, ha ráérzel, csak nagyon ismerni kell vele a gyenge pontokat.

(#37194) Ispy válasza MinionFlasH (#37192) üzenetére


Ispy
veterán

Igen, olvastam.

Pattognak is a skulok lefelé az elejéről rendesen. :DDD

Gratula a tankhoz, és sok kreditet kívánok!

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#37195) Lipton válasza Ispy (#37173) üzenetére


Lipton
őstag

T34-et vettem par hete. Ontja a penzt. 3000 sebzes premmel netto 110e. Kb azota van 4 millam es minden hianyzo felszereles az osszes tankon (akcio is volt ra azert). Picit lomha de alig marad el az IS3-aktol sebessegben.

[ Szerkesztve ]

(#37196) Enzolord válasza nyunyu (#37190) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez arra jó, hogy parasztok közt király légy.. Hogy finoman fogalmazzak..
Kiélheted vele uralkodói hajlamaid, állsz, mint Thor a kis humanoidokkal szemben, és leperegnek a golyók rólad... :) És hármas szinten acélfalat összeszedni egy lighttal nem rossz érzés.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37197) Tomi0703 válasza Ispy (#37188) üzenetére


Tomi0703
őstag

FCM-et vettem volna, amíg lehet kapni. Ha az olcsók közül kellett volna valami akkor inkább Panther 88. Ha az általad leírt kettő közül kellett volna választanom, akkor a T-54 (mivel ebbe lenne legénységem), ha nem lenne akkor valószínűleg az SP-t választottam volna.

(#37198) kicsitrash válasza Enzolord (#37196) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

nagy kalibert... :)

Kedvet kaptam én is a super pershinghez, nyomtattam egy kis zsét. Prém nélkül 1 óra majdnem 200 ropi (volt 2 nagyon jó csatám)

[ Szerkesztve ]

(#37199) kicsitrash válasza kicsitrash (#37198) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

életem csatája:

t127, 13 kill, 1789 sebzés, viszont csak 780 lepattanó :)

de rég volt. néha jó sealclubbernek állni

[ Szerkesztve ]

(#37200) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Az egész poén, de a végén besírtam! :DD

Hungarian funny moments

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.