Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36051) emre válasza rlazol (#36047) üzenetére


emre
veterán

Hát igen.
Elég lett volna csak onnét kitiltani, és mindannyian jobban járunk.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36053) Kakumix válasza Kakumix (#35952) üzenetére


Kakumix
senior tag

Tegnap volt Ritánál streamen Phelan és Piotr (ők EU-s WG-sek). Itt megerősítették a januári missziókat az FV4202-ért és hogy "újra" van 2 hónapunk, hogy a garázsba kerüljön a T10-es angol médium tank, ami a belépőt fogja jelenteni a küldetéshez. :C

Legyen szép napod!

(#36054) Kean_Sorbo válasza #40993792 (#36052) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ezt az egészet nem értem. Aki beszélt már vele TS-en, tudja, hogy egy normális ember. Igaz ott azért olyanokkal van egy közösségben, akikkel megérti magát. Itt meg azért találkozni mindenféle legénnyel.
A múltkor már a tuningos topik miatt én is kaptam bann-t, annyira felbosszantott egy fogyatékos. Valószínűleg ő több ilyen okossal találkozott.
Sajnálom én is, mert jó gondolatai (meglátásai) voltak, igaz kicsit bő lére engedve.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#36056) Kakumix válasza #40993792 (#36055) üzenetére


Kakumix
senior tag

Az egész mögött lehetett félrefordítás is, nem tudjuk, hogy volt-e a WG részéről más szándék. Az is lehet, hogy valaki oroszul benyögött egy ilyet és szárnyra kelt vagy egy fél mondat kétértelmű volt.

Legyen szép napod!

(#36057) csapee


csapee
senior tag

Sztem az első normális köröm ezzel az artyval ;]

Most nézem a top 3-on kívül a többi retardált volt

más rangsorolt csapat csatában indul ph-s különítmény? (szigorúan csak a nyeremények miatt kérdem, semmi buzulás Torrente)

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#36059) Greentea


Greentea
senior tag

T71-el hol van az ász határ? :D
Ezzel meglett volna a T55a lt 15 is.. :)

(#36060) Kean_Sorbo válasza csapee (#36057) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ez ölég betyáros kör lett. Gratulálok! ;] Egy replayt kérünk, hogy szórakozzunk egyet! :C

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#36061) Dobi 562 válasza Greentea (#36059) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nekem ennyire adta meg:

[ Szerkesztve ]

(#36062) Greentea válasza Kean_Sorbo (#36060) üzenetére


Greentea
senior tag

Egyetértek! :DD
(#36061) Dobi 562: grat! :) Valószínű az 1300dmg kevés volt az ászhoz..

[ Szerkesztve ]

(#36063) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Ennyi voltam sziasztok! :DDD ;]

(#36064) jr1994 válasza MinionFlasH (#36063) üzenetére


jr1994
addikt

Ne kempelj ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#36065) benvolio


benvolio
őstag

AT 15 tankász: kép. Ezismegvótmégsincseste. ;] Nekem a mumus tank jelenleg az Indien pz., egyszerűen nem tudok vele egy ászt menni. Tiszta szégyen, hogy a végén videókat kellesz nézni róla. :DDD

(#36066) grizlisandor válasza Greentea (#36059) üzenetére


grizlisandor
addikt

Na takarodj, grat! :C
Replayt kérünk, de tegnapra! ;]

(#36067) zodo válasza Atti777 (#36034) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem, nem ismerem. Köszi.
Ha úgy alakul ránézek, egyelőre feltettem a legújabb drivert ill. próbálok még húzni a vga-n.

(#36068) Greentea válasza grizlisandor (#36066) üzenetére


Greentea
senior tag

(#36069) csapee válasza MinionFlasH (#36063) üzenetére


csapee
senior tag

Amúgy mi volt az elképzelés? Sebbeségből beflenkeled a a heavyket, vagy csak az artykat akartad megetetni? ;]

Csapee

(#36070) MinionFlasH válasza csapee (#36069) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Hát arra gondoltam ne kerüljön senki az 1-es vonalon támadó Tigrincs, és AMX mögé(én is azon a folyosón terveztem menni), de egy t67 már az elején itt rakoncátlankodott... egyéb meglátás?

(#36071) nyunyu válasza MinionFlasH (#36070) üzenetére


nyunyu
félisten

Ennyi erovel egy "ide lojetek" feliratot is tetovaltathatnal a homlokodra.

Ne csodalkozz, hogy nem hasznaltak vazelint.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36072) MinionFlasH válasza nyunyu (#36071) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Aha értem, akkor elmondod utólag mi lett volna a tuti? Nyílván folyamatosan mozogtam nem előre hátra... tehát ezen kívül...

[ Szerkesztve ]

(#36073) h1mpi válasza MinionFlasH (#36049) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én is, aztán megint bannolják ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#36074) nyunyu válasza MinionFlasH (#36072) üzenetére


nyunyu
félisten

Hazikok kornyeke eleg nehez terep, nem tudom, hogy gondoltad, hogy egy lomha heavyvel barmi eselyed van ott a gyors lightok/medek ellen.
Plane, hogy kivaloan artyzhato kornyek.

Mig az AMX meg Tiger helyere nem nagyon tudnak beloni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36075) csapee válasza nyunyu (#36074) üzenetére


csapee
senior tag

Diarmand sorsára jutsz te is, nem kell oktatni úgyis kötekedésnek veszi. Aztán megy a rage...

Csapee

(#36076) MinionFlasH válasza csapee (#36075) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Így döntöttem akkor ez jónak tűnt, nem jött be, ennyi. Nem az "oktatással" van a baj, csak a körítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#36077) emre válasza MinionFlasH (#36072) üzenetére


emre
veterán

Az S51 mégis kétszer eltalált, a félelmetes 50 sec-es töltési idejével. :D

Ott nem kukucskálunk kifele, mert pofánvágnak (lásd mint fenn). Vagy van 1-2 td J4, H5 helyen, vagy az arty fog zaklatni. Ha mindenáron arra akarsz menne akkor jobbra be a házak közé, fokozott óvatossággal, mert vagy mögéd kerülhetnek, mivel a legritkább esetben lehet azt a helyet távolról védeni, és/vagy zaklathatnak oldalról.
Szóval azon a ponton egy med/heavy rush-t tudok elképzelni ami az ellenfél bekerítésére irányul. Azt ha csak toporog ott valaki még nem láttam eredményre vezetőnek, pláne ilyen one man show jelleggel.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36078) MinionFlasH válasza emre (#36077) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Az első lövése nem telibe! ;) Jólvan jólvan igazatok van, de király is lehettem volna!!! :D

(#36079) emre válasza MinionFlasH (#36078) üzenetére


emre
veterán

Ha telibe kap akkor már nem kell másodikat lőnie. :DDD
Így is király vagy. :DD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36080) jr1994


jr1994
addikt

Láttam mikor kikerült a hétvégi küldetés sokan szidtátok, pedig nem olyan rossz az. A rossz az az, hogy nem tudom kihasználni szerencsétlen stock conquerorra, eddig 1-szer csináltam meg a küldetést a lehetséges 10 helyett :W És még van az 1 szem győzelem mellett vagy 3 vereség ma a brit csodával, amiket nem ír mert közben moddoltam a játékot.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#36081) Atti777


Atti777
senior tag

Vajon mekkora fejlesztés lenne, hogy aki nem mozdult egy centit sem és nem is lőtt, az ne kapjon xp-t és creditet? 5 perc?
Tudnám értékelni ha megcsinálnák, talán csökkenne az AFK száma

Путин, иди нахуй!

(#36082) Atti777


Atti777
senior tag

Egészen váratlanul meglett a HT-12 küldetés a HTC-hez az M103-mal. Még a HT-15 van és az a rész kész. TD-ből is az utolsónál járok.
Viszont a többivel még erős lemaradásom van :(

Путин, иди нахуй!

(#36083) emre


emre
veterán

replay-ket nézegetek, és hogy milyen játékosokat látok...... :(

29 WM8, érted huszonkilenc?? Az eff-je is csak azért annyi mert azért odatalál a zászlóhoz :DDD

Ennek meg hogy lett meg a htc nem is értem. :(

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36084) Dobi 562 válasza emre (#36083) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ezert kapcsoltam ki az xvm statisztikai reszet a csatak alatt. Nem akarom ezt latni. ;]

(#36085) emre válasza Dobi 562 (#36084) üzenetére


emre
veterán

én ki nem kapcsolom, olyan szép színes :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36086) nyunyu válasza Atti777 (#36081) üzenetére


nyunyu
félisten

Vajon mekkora fejlesztés lenne, hogy aki nem mozdult egy centit sem és nem is lőtt, az ne kapjon xp-t és creditet? 5 perc?

Ezt mar vagy 2 eve megcsinaltak.

Sot, ha Alt-F4-gyel lepsz ki meccs kozben, mielott kilottek, akkor kovetkezo belepeskor kapsz egy warning ablakot, hogy az utolso korodet nullaztak, legkozelebb komolyabb bunti varhato.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36087) sith7


sith7
nagyúr

Mi a fene van ma ?
Ingyen van a gold lőszer ???

még a prémium tankok is folyamatosan gold - ot fosnak :((

(#36088) Atti777 válasza nyunyu (#36086) üzenetére


Atti777
senior tag

Azt nem tudom hogy az AFK Tigrisünk mit látott, de a csataösszesítőben az volt, hogy 237 xp-t kapott a semmire.
Azt tudom, hogy ha kilépsz, akkor kevesebb xp jár, de az a csataösszesítőben is látszik.

Путин, иди нахуй!

(#36089) nyunyu


nyunyu
félisten

Latott mar valaki olyat, akinek sikerult behuznia az 1000XPt a hetvegi kuldiert?

Mentem egy asz kort a Cromwellel, de csak nem kaptam ra semmit.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36090) diegho válasza nyunyu (#36089) üzenetére


diegho
nagyúr

Magamat, de nem tudom miért kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#36091) jagada válasza nyunyu (#36089) üzenetére


jagada
őstag

Amennyiben túl is élted, akkor jár az 1000xp jutalom, ha viszont kilőttek akkor semmi sem jár.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#36092) jr1994 válasza nyunyu (#36089) üzenetére


jr1994
addikt

Kilőttek.

Na, ez lesz ha úgy írok hogy nem frissítettem előtte :))

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#36093) csapee válasza nyunyu (#36089) üzenetére


csapee
senior tag

Azt hiszem tobbszor is sikerult ma;]

Csapee

(#36094) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Egy kis szosszenet a Wotinfo.hu-rol. :DDD

"Szevasztok!
Először is azzal kezdeném, hogy miért engeditek a csalókat jàtszani és hogy nem leplezitek le őket? Tuti, hogy heackelik a jàtékot és így ők elkúrjàk a becsületes gamerek szórakozàsàt. Mivel hallottam dolgokat...mint pl. Meg tízszerezik a pàncéljukat meg arany...ezüst duplàzós dolgokkal gyarapítjàk magukat ...aim bot lézeres akàrmivel stb... Ezeket kellene kiiktatni a wot-ból! Kérlek nézzetek rà jobban a jàtékosokra mert ez így nagyon nem gyere be.
Amúgy a játékkal meg vagyok elégedve frappànsak a hétvégi kihívàsok meg minden.
Csak ez ellen kéne valamit tenni, hogy ne legyenek cheaterek a szervereteken...
Üdv minden jót!"

(#36095) Stigma.HC válasza Dobi 562 (#36094) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

"Meg tízszerezik a pàncéljukat" wut? :F - és még csodálkoztok az alig két számjegyű wn8 értékeken :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#36096) Simi37 válasza Dobi 562 (#36094) üzenetére


Simi37
őstag

:C :C :Y :W

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#36097) csapee válasza Stigma.HC (#36095) üzenetére


csapee
senior tag

A konteo orok:)

Amugy a wotinfo.hu hivatalos oldal, vagy csak annyira retardalt hogy a wg.eu-t se talalja? Bar egy alap angol sem artana egy tickethez, az meg ilyen ertelmi szinten bajos.;]

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#36098) emre válasza csapee (#36097) üzenetére


emre
veterán

Dehogy hivatalos. :N
Egyrészről teret adnak a marhaságnak, mert a népszerűség nagyobb bevételt eredményez.
Másrészről a forum része egy olyan cenzúrázatlan dühöngő amiből nincs még egy magyar nyelven. És szerintem nem is lesz, de ez nem olyan nagy baj.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36099) jozefgucci1 válasza Kean_Sorbo (#36054) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Miről maradtam le már megint. Igaz az AW topikot nem látogatom , így meglepetésként ért a dolog.Hetek óta nem is játszott már a Wot-tal , gondolom ezért nem jött be ide. Elég sokat játszottam vele szakaszban és beszélgettünk TS-en és úgy gondolom , hogy egy alap embert veszített így el a közösség. Sok jó meglátása volt és ezt értelmesen le tudta írni . Persze a mellett sem szabad elmenni ,hogy a hangnem nem volt éppen idevaló .Jó szándéktól vezérelve segített itt sok embernek játékon belül , amit ez a fórum nem ad vissza ,de a konfliktusokat nem tudta kerülni sőt :N
Nyilvánvaló volt , hogy egy dobása van és erre páran rá is játszottak .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#36100) csapee válasza emre (#36098) üzenetére


csapee
senior tag

Nagyjabol sejtettem, mert kritikan aluli avittas honlap (kicsit olyan 10 ev lemaradasa van, komoly ceg ilyet nem ad ki).

Csapee

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.