Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37251) jr1994 válasza Fel (#37250) üzenetére


jr1994
addikt

:W

Ezt benéztem.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#37252) kicsitrash válasza emre (#37236) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

"Miután áttettem BIA-ra, a találati és átütési arányom is 10%-al megnőtt"

Miért ne? Gyorsabban szűkült, pontosabban repült a lövedék... Egyfajta placebo. Meg miközben összeszedte a bia skillt, megtanult vele játszani :)

(#37253) zolika15


zolika15
tag

Fun ez a nagy cső, kezdem megszeretni csak nem szabad előre rohanni. :DD

Zoli

(#37254) jr1994


jr1994
addikt

Jut eszembe, tegnap volt egy igazán vicces csatám, Centurion AX-szel egymás után két lövés két kill - vakon. Kiknek lehet elküldeni (videósok) akik "elrakják humorosba"? Ilyen world of papoj meg ilyenekre gondolok.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#37255) rlazol válasza kicsitrash (#37252) üzenetére


rlazol
addikt

a találati arány javulását el tudom fogadni, de az átütést nem. kivéve, ha addig is weak spotra célzott. ;]
de a 10% túlzásnak tűnik.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#37256) Ispy


Ispy
veterán

Egy példa a színvonalra:

E25 feltartja Tiger II a pálya közepén, közben IS-6 foglalásban van 88%-on, E25 meghal, erre odamegy arcoskodni a tigerhez (hp 266) és szépen meghal, ezzel bukjuk a csatát.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#37257) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Tavaly karácsonykor még csak alig egy hónapja voltam wot játékos, így akkoriban inkább csak csodálkoztam mindenen, minthogy elraktározzam a hosszú távú memóriámba a történéseket. Ezért szeretném megkérdezni, hogy tavaly a karácsonyi akció sorozat mikor indult? Mintha ebben az időben már ment volna a napi 30 gold gyűjtögetés, a hetente változó mértékű XP szorzó, meg a mindenféle jóságra adott kedvezmény hegyek. Vagy rosszul emlékszem? Ha viszont jól emlékszem, akkor adott a másik kérdés: az idén vajon miért nincsenek hasonló megmozdulások? :F

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#37258) szbalogh


szbalogh
őstag

Na jó én befejeztem mára :D

Nick: HE_Storm

(#37259) Kakumix válasza lacibacsi (#37257) üzenetére


Kakumix
senior tag

Mert egy ultrabrutálmegaállatzsírkirály akcióra gyűjtik az erejüket pl. 10év prémium vásárlása esetén egy japán tigris és 3 nap prémium bónusz, legalábbis erre tudok gondolni az adventi naptárat és az utóbbi két hétvége akcióit nézve.

Legyen szép napod!

(#37260) lacibacsi válasza Kakumix (#37259) üzenetére


lacibacsi
addikt

Akkor már a japán tigris helyett lehetne japán szamurájkard? Csak hogy legyen mivel tökön szúrni magam...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#37261) kicsitrash válasza lacibacsi (#37260) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

A karácsonyi ajándék egy új nemzet tankja lesz. maláj tigris :)

(#37262) zozyk válasza lacibacsi (#37257) üzenetére


zozyk
addikt

Type59 mindenkinek ;]

[ Szerkesztve ]

(#37263) emre válasza zozyk (#37262) üzenetére


emre
veterán

Kicsi huszár el vagy tévedve. ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37264) zolika15 válasza szbalogh (#37258) üzenetére


zolika15
tag

Szep korok, tegnap nekem is hasonlo keppen adta, remelhetoleg ma sem fogok csalodni!! :)

Zoli

(#37265) szbalogh válasza zozyk (#37262) üzenetére


szbalogh
őstag

:DD

Nick: HE_Storm

(#37266) jozefgucci1 válasza zozyk (#37262) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem még megvan köszi és a minap egy fórumos kolega is hozzájutott általam :DDD
Mennyi sört kapsz egy ilyen posztért az itteni topikban ? ;] Hétfőn utazom Győrbe és ha gondolod az Emre sörének a felét neked adom csak , hogy megnyugodj végre .......... :B

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#37267) emre válasza jozefgucci1 (#37266) üzenetére


emre
veterán

Szó sem lehet róla.
Meg ha ilyeneket írogat amúgy sem lehet túl szomjas.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37268) zozyk válasza emre (#37267) üzenetére


zozyk
addikt

Nem nem,a pletykákkal ellentétben nem iszok ám állandóan... :)

[ Szerkesztve ]

(#37269) Enzolord válasza zozyk (#37268) üzenetére


Enzolord
addikt

de ma szombat van, és azt meg kell ünnepelni.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37270) odrif válasza zozyk (#37268) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

:DDD

20 éve a Prohardveren

(#37271) szbalogh válasza zozyk (#37262) üzenetére


szbalogh
őstag

Ha jól értem ott olyan lesz a Type 59 mint WoT-ban a Panther II? ;]

Nick: HE_Storm

(#37272) rlazol válasza lacibacsi (#37257) üzenetére


rlazol
addikt

én úgy emlékszem, 19 körül indult a nagy akció.
remélem, idén is lesz hasonló.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#37273) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Megy ez mint az ágyba sz@rás! :D

(#37274) Bingisz


Bingisz
addikt

Úúú, ilyen korán popcorn time az on topicban? Kíváncsi vagyok hova lyukad ki a dolog.
Aztán ha esetleg rendes flame lesz belőle, törlök mindent. :)) ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37275) Tomi0703 válasza Bingisz (#37274) üzenetére


Tomi0703
őstag

Pedig ez után a mondat után: Nincs videóm, de negyven év feletti informatikusként már nem hazudik az ember.... - a topik zárható. :DDD ;]

(#37276) emre válasza Bingisz (#37274) üzenetére


emre
veterán

Szerintem törölj most random, hogy ne lehessen érdemben reagálni.
Mondjuk már most sem nagyon tudom követni, tisztára mintha valami FSB klón lenne.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37277) diegho


diegho
nagyúr

Valaki elmagyarázná, hogy milyen aimbot létezik a játékban? Mindenki azért nyihog, mert aimbotolok, ami igaz is, ha az auto aim annak számít, ami be van építve a játékba, de T49-el naná, hogy auto aim megy végig.

(#37278) rlazol válasza diegho (#37277) üzenetére


rlazol
addikt

2 féle aimbot van, amit cheatnek minösűlhet.
A beépített auto aim továbbfejlesztése, ami vel nem kell magára a célpontra kattintatod jobbal, elég a környékére. Így befoghatod hát mögött, vagy "röptében" is. De ettől még a tank közepére céloz. Én is használom, hasznos cucc, ahogy írod, light tankban, közelharcban esetleg odevetett kapáslövéskor.
A másik típusú aimbot ugyanúgy befogja, mint az előző, de weakspotra céloz.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#37279) diegho válasza rlazol (#37278) üzenetére


diegho
nagyúr

Szóval azt gondolják, hogy ezek bármelyike előny lenne a T49-en... mondjuk az a mellé kattintok és aimol jó lenne, de nem fogok ilyenre időt pazarolni, rákattintok befogja, ez bőven elég.

(#37280) rlazol válasza diegho (#37279) üzenetére


rlazol
addikt

nyilván sok függ az egér minőségétől és az egyéni képességektől.
nekem kapáslövéseknél jól jön, h nem kell rávinnem a tankra az egeret. :B

gyenge pontot viszont nem bízok gépre...

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#37281) joergie válasza diegho (#37277) üzenetére


joergie
őstag

Van a sima, amivel nagyjából köré kattintasz, akkor ráviszi asima gyári autoaim-et, erről volt szó, hasznos nagyobb távolságból menet közben álló tankra, vagy ha sok tank van, vagy takarásban van a delikvens. magasságban nem nézi a tankokat, szóval lehet hogy ha kb egymás alatt állnak a tankok(mountain pass), és horizontális vonalon elhelyezve a tankokat, az alsóhoz közelebb van a kattintás, akkori hiába van térben/síkban közelebb a fentihez, az alsóra fog menni az autoaim, azt hiszem ezt tapasztaltam korábban.

Aztán van a csunyán OP büntetendő, tesztszerveren kipróbáltam. Gyorsan haladó tank elé céloz térben(számolja a tank sebességét, lövedék sebességét azt hiszem nem, nem tudom mit számol standard lövedéksebességnek), a tankból kilátszó legjobban átüthető részét lövi. Ez azt jelenti, hogy egy teljesen látható tankon folyamatosan az éppen látható legvalószínűbben átüthető pontra céloz, és időben is igazodik hozzá(kicsivel vagy sokkal elé céloz).
Van amikor ez inkább hátrány(pl tornyozó csiki-csukizó tankoknál-felbukik lő, visszamegy...mire utóléri magát a célkereszt már megy visszafele a delikvens).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#37282) jr1994 válasza joergie (#37281) üzenetére


jr1994
addikt

Az vicces volt hogy egyszer egy Cleverland videóban (beküldött replay asszem E50 vagy 50M kharkov) tisztán látszott ez a fajta aimbot :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#37283) diegho válasza joergie (#37281) üzenetére


diegho
nagyúr

Miket ki nem találnak... az a gáz, hogy ezektől senki nem lesz jobb játékos, de az átlag ezt nem fogja fel.

(#37284) #84221696 válasza diegho (#37283) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez a fajta cucc használata = önbecsapás.
Az biztos, az ilyenektől én csak rosszabb lennék (még ennél is). :DDD

(#37285) #43783936 válasza diegho (#37283) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az ilyen e-pénisz viagráról nekem is megvan a véleményem.
Ez kb. olyan mint amikor Móricka a diszkóban dicsekszik, hogy a múlt héten öten sz*pt@k le.
Csak azt felejti el bevallani, hogy abból kettő pasi és egy kutya volt.

Nagyon égés tud lenni ha kiderül az igazság, bár úgy sejtem, hogy a hardcore stathuszárok már azt nézik le aki nem használ ilyesmit.

(#37286) Bingisz válasza #43783936 (#37285) üzenetére


Bingisz
addikt

Meglepődnél, ha készülne statisztika arról, hogy a jobb/rosszabb játékosok mekkora %-a használ ilyet. A hivatalos fórumon épp azon röhög mindenki, hogy valami 800 WN8-as klán hirdeti a warpack részeit a klánoldalán.

Szerk.: Na jó, azért 800 wn-nél kicsit jobbak, de akkor is no comment kategória: [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37287) Kakumix válasza rlazol (#37278) üzenetére


Kakumix
senior tag

Illetve van olyan is, ami a cél sebességét kompenzálva a tank elé lő.

Legyen szép napod!

(#37288) Bingisz válasza Kakumix (#37287) üzenetére


Bingisz
addikt

Na de ez is kb. a paradicsomlevesnek segít csak. Azért aki x ezer csata után nem tud elécélozni egy tanknak, annak biztos vagyok benne, hogy nem ez a legfőbb problémája a játékban. Hanem mondjuk az, hogy merre van a tank eleje.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37289) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Megvan a garázshely, ki hol tart?

A vége nagyon hamar meglett T54E1-el, irtó jók az autoloaderes tankok, a hebrencs stílusomhoz legjobban ezek illenek. A T69-et is megszerzem szerintem M7, T21, T71 kell végignyomni érte, de az is tetszik.

A B-C 25t-ig viszont meredekebb a helyzet, nem túlságosan vonzanak a fanszia lightok... :(

[ Szerkesztve ]

(#37290) emre válasza MinionFlasH (#37289) üzenetére


emre
veterán

Nem érdekel a garázshely, e hó 4-én játszottam utoljára.
Az on-ba is alig írok és lassan már az ide sem posztolhatok annyira inaktív lettem.

Pedig azt a nyamvadt T55 mt-15 küldetést csak össze kellene hoznom még az idén.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37291) zolika15 válasza MinionFlasH (#37289) üzenetére


zolika15
tag

Most léptem be 4 meccsből 1 nyereség, szép hétvége... :DD

Zoli

(#37292) sith7 válasza zolika15 (#37291) üzenetére


sith7
nagyúr

és még csak most jön az este :))

(#37293) Atti777 válasza MinionFlasH (#37289) üzenetére


Atti777
senior tag

Az első fele kész, a második fele 5/2, de hogy legyél az első ötben, éld túl és még meg is kell nyerni... nem kicsit kitolás.

Tud valaki esetleg olyan magyar nyelvű nyilvános fórumot, ahol modkészítéssel foglalkoznak?

Путин, иди нахуй!

(#37294) Tarill válasza sith7 (#37292) üzenetére


Tarill
őstag

Kaácsonyt még nem wotoztam végig, milyen akciók szoktak olyankor lenni? Tank leárazás pl? Egy su100y-t vennék ünnepekre eltrollkodni de a mostani árát sokallom, pár hónapja akcióba 3 ezer volt a type64 akörülre levihetnék ezt is majd van rá esély?

Illetve még egy kérdés, pl is3-7 vagy t44 legénysége beletehető prém td-be? Vagy csak azonos tankba?

[ Szerkesztve ]

(#37295) zolika15 válasza sith7 (#37292) üzenetére


zolika15
tag

Annyira nem vészes, csak higgadtnak kell maradni, ami nehéz néha... :D

Zoli

(#37296) rlazol válasza MinionFlasH (#37289) üzenetére


rlazol
addikt

én itt...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#37297) sith7 válasza zolika15 (#37295) üzenetére


sith7
nagyúr

nekem mondod ... :DD :DD

(#37298) zolika15 válasza sith7 (#37297) üzenetére


zolika15
tag

Pihenot tartok... hatha bejon!! :DD

Zoli

(#37299) kchryss válasza Atti777 (#37293) üzenetére


kchryss
addikt

A wot modkészítés hivatalos nyelve az orosz. :DD

(#37300) kchryss válasza Tarill (#37294) üzenetére


kchryss
addikt

A szokásos akciók szoktak lenni. Tier5-ig max 50%, tier 6-7 max 30%, tier 8-9-10 max 15%.
Ezen kívül szokott még lenni mindenféle akció. A tavalyi ilyen volt: [link]
Aztán januárban jött a 8 bites játékmód ami elképesztő mértékben ontotta a legénységi xp-t. Jó lenne ha most is csinálnának valami hasonló mókás játékmódot.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.