Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37051) grizlisandor válasza Bingisz (#37040) üzenetére


grizlisandor
addikt

Muhahah! ;]

Más: H-h Linkin Zwack-os lett?

(#37053) emre válasza #40993792 (#37052) üzenetére


emre
veterán

Kizárt hogy ezért, tele vannak, és nem volt olyan tömeges ban mint egy évvel ezelött.
Szeintem Linkinnek kell a t22.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37055) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Hol tudom kikapcsolni a hardcore mode-ot? :DDD

Otlettelen tomato-k top tankokkal, mennek ossze-vissza a palyan, mint a fejetlen csirkek. Ha bespottolodik egy ellenfel akkor legrovidebb uton, rohannak ra mint a legy a szarra. En ertem, hogy oket nem erdekli a stat, meg van eletuk, meg elvezetbol toljak, de X-es tankkal egy sebzo loves leadasa a cel?

(#37057) grizlisandor


grizlisandor
addikt

World Of Tanks:Linkin1994
3 órája ·

Egy kis rövid infó ,hogy hogyan lehet valaki-ből jó játékos
1.Minimap használata
2.Pályák kiváló ismerete
3.Tankod ismerete
4.Ne ragelj(Ezt sosem tudom betartani pedig be kéne)
5.Sose bízz a csapatodban
6.WASD és egér megfelelő használata ez lehet ,hogy viccesnek tűnik de nagyon fontos az egér érzékenység max 1000 dpi-vel játszható még a játék a túl érzékeny egér sosem jó.
7.Ha kell töltsd be a goldot nem kell semmivel foglalkozni ha úgy érzed hogy kell akkor kell.

Tessék ezt szentírásnak venni és talán lehettek átlagos játékosok. ;]

(#37059) Dobi 562 válasza #40993792 (#37056) üzenetére


Dobi 562
addikt

Es legtobbjuknek meg az sem jon ossze! ;]

(#37060) nyunyu válasza grizlisandor (#37057) üzenetére


nyunyu
félisten

8. Ha nem megy, ne eroltesd.

Alt-F4 sokat tud segiteni az ember idegallapotan.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37061) Atti777


Atti777
senior tag

Majdnem 4k spot a Chi-Nu Kai-jal
Igazából semmi érdekes, csak álldogáltam a bokorban. Ha a nyomi VK3601 nem jön oda, lehet hogy több is lett volna. Jó lenne a Bulldoggal is egy ilyen kör a városi pályák helyett...

Путин, иди нахуй!

(#37062) bigobert válasza csapee (#37048) üzenetére


bigobert
tag

A vicces az, hogy elvileg jön még rá nerf/buff.

Забытый 113

Buff:
Talajellenállás mindhárom esetben 0,2-el javul.
Célzókör szétesés mozgás közben 0,01-el javul.
Gundep -4-ről -5-re nő!!!
Újratöltés 0,9sec-kel gyorsul.

Nerf:
Pontatlansága 0,01-el nő.
Célzásidő 0,1-el hosszabbodik.

Mindenki döntse el magában, hogy ez most aladeen vagy aladeen.

(#37063) Tarill válasza bigobert (#37062) üzenetére


Tarill
őstag

nem egy népszerű tank :D alig látni

(#37064) kchryss


kchryss
addikt

Meguntam hogy nem jött össze a T28HTC HT-15 küldetés kitüntetéssel. WZ111-gyel és T29-cel próbálkoztam, 300-400 csata alatt 1x sikerült, de akkor a csapat bukta a meccset így a másodlagos nem lett meg. Szóval úgy döntöttem inkább megcsinálom az arty küldetéssorozatot. Előbb kellett volna meglépnem ezt, mert az arty küldetések marha könnyűek. Kb 1 hét alatt végeztem vele.


Így végre én is megszereztem a T28HTC-t. Továbbra sincs még 8-as szintűnél nagyobb heavy, td és spg a garázsomban, lightból ugye senkinek sincs 8-asnál nagyobbja, a med küldetések meg annyira könnyűek voltak, hogy ahhoz felesleges a 8-asnál nagyobb. Szóval kijelenthető hogy a T28HTC is megszerezhető max 8-as tankokkal egy átlagos képességű játékos számára. Jöhet a T55A remélem hamar összejön. :C :DD

[ Szerkesztve ]

(#37065) szbalogh válasza kchryss (#37064) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem hallgattál rám, mindegyiknél az lett meg elsőnek :D

Nick: HE_Storm

(#37066) kicsitrash válasza kchryss (#37064) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Gratula.

A T55A küldik elég fingatósak, ha nincs hozzá tankállomány...

Nekem kifejezetten húzós volt, pl a 2x gyújtsak ki valakit... kb 500 csata után sikerült, a vaci új t34-2 nagy csövével (azzal kb. második csata...).

Az artys küldiket a T55A-hoz 1 hét alatt zongoráztam le egy gw pantherrel. 1 van még, a területsebzés, az nem akar összejönni... (persze a 15-ös is hiányzik).

Most picit megakadtam... de a remény hal meg utoljára :))

(#37067) Atti777


Atti777
senior tag

Múltkor szó volt az érdekes MM-ről:

Путин, иди нахуй!

(#37068) kchryss válasza Atti777 (#37067) üzenetére


kchryss
addikt

Artynak álom mm csak spot kell és durrannak a tigrisek. :C

(#37069) rlazol


rlazol
addikt

volt egy baromi izgalmas meccsem a Borsig-gal.
A végén 2 t28val szemben maradtunk az FV és én. Lehoztuk.
Vki tudja fordítani, mit írt?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#37070) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Csabbi: mission accomplised!

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#37071) grizlisandor válasza Szepi1979 (#37070) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nem hagytátok kibontakozni szegényt... :DDD

(#37072) Szepi1979 válasza grizlisandor (#37071) üzenetére


Szepi1979
senior tag

pedig nagyon igyekezett: megtett távolság: 1 km :)

“ nem kell mindig nyerni “

(#37073) rlazol válasza Szepi1979 (#37070) üzenetére


rlazol
addikt

hh ilyen kevés tankod van?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#37074) szallasi007 válasza rlazol (#37073) üzenetére


szallasi007
őstag

csak az 5-ös gépeit látod :)

(#37075) rlazol válasza szallasi007 (#37074) üzenetére


rlazol
addikt

valóban csak 5ös gépek vannak, és csak 1 üres hely, de a tier selectorban I-X van.. :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#37076) kchryss válasza rlazol (#37075) üzenetére


kchryss
addikt

Tier selectorban mindegy mit választasz I-X-et mutat. De az is lehet hogy többszörös xp van kiválasztva nála.
Nekem egyébként az a 25m kredit tűnt fel a képen nem a tankok száma. :D

[ Szerkesztve ]

(#37077) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Mar csak a medes kuldetest kell megcsinalnom kivalora es meg van a T55. :)

Visszajatszas.

(#37078) tsiga18


tsiga18
tag

Az S_H_S klán egy hulladékgyűjtő? Úgy beszélnek a tagjai randomba, hogy egy kocsis megirigyellhetné.
Ha esetleg van itt törzsfőnök onnan, elküldöm a replayt.

(#37079) grizlisandor válasza Dobi 562 (#37077) üzenetére


grizlisandor
addikt

Grat!

Tényleg mi találkoztunk randomban.

(#37078) tsiga18: Valami rossz élmény rémlik velük kapcsolatban...

(#37080) grizlisandor válasza grizlisandor (#37079) üzenetére


grizlisandor
addikt

Eddig tartott a motivációm...
Pedig még tolni kellene a Centi-be egy 30-40k XP-t... :O

(#37081) Szepi1979 válasza rlazol (#37073) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Tényleg csak a tier5 látszódik, ott nincs sok tankom, nem igazán kedvelem azt a tiert. A kedvencem a tier6.

“ nem kell mindig nyerni “

(#37082) Szepi1979 válasza grizlisandor (#37080) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Még jó hogy nem hívtalak szakaszba, elrontottam volna neked ezt a szép napi statot.

“ nem kell mindig nyerni “

(#37083) grizlisandor válasza Szepi1979 (#37082) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ezen nincs mit nagyon elrontani. :DDD

(#37084) galervin93


galervin93
őstag

Ej... Nálunk csak 15% lesz T8-10-ben igaz?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37085) kicsitrash válasza galervin93 (#37084) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Miért, lesz? :)

Most sincs top of the tree...

(#37086) galervin93 válasza kicsitrash (#37085) üzenetére


galervin93
őstag

Biztos, hogy tuti. :) Még odébb van, karácsony hetétől lesz kb. szerintem.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37087) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Aza Wotinfo-s fórum is már olyan szinten van mint az SG !

Tele van ilyen posztokkal .: "rengeteg csalás van a játékhoz,és a legnagyobb baj hogy a WG leszarja.én is jártam már úgy robogok 45-el nem döntök semmit nem rombolok semmit nem vagyok spottolva és hopp arty pajti 1080-at belém ver.na azt hogyan csinálja?
a másik hogy minden lövésre ammo racket ver a csávó közben olyan piros játékos mint az állat,persze hogy lengyel volt.
amúgy múltkor olvastam egy "cikket" hogy lengyelek meg a románok a legjobban csaló játékosok."

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#37088) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#37087) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Még a kémeket nem is említi... 0.0
:DDD

f@szbúkon melyik oldalt nézegeted, ha nagyon rossz a kedvem meglesném. :B

[ Szerkesztve ]

(#37089) jozefgucci1 válasza MinionFlasH (#37088) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Itt lehet bebocsátást kérni ! worldoftankshungary
Az ottani posztolás feltétele , hogy legyen gyorsbillentyűre rakva , popcorn,trollfej,PrtScreen giff animáció :DDD
Lassan pénzt fogok szedni , mert pár arcot már bevittem a tutiba ott ! A Zwackosok onnan szedik össze a napi betevőt ;]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#37090) szbalogh válasza jozefgucci1 (#37087) üzenetére


szbalogh
őstag

Tegnap nálunk cw alatt elment az internetkapcsolata egy klántársnak. Ment is az összeesküvés elmélet, hogy az ellenfél csapata blokkolta megy ilyenek. :D

Az oké, hogy esetleg lehetne zavarni valakinek a kapcsolatát de honnan tudják, hogy mi a címe? Ahhoz fel kéne törniük a WG szerverét nem?

Egyébként újként csak töltelék vagyok de kerültem már be úgy cw-re hogy az utolsó 10 másodpercben fagyott ki valaki :D

Meg még egy gondolat vitaindítónak. Valaki világosítson fel, hogy mitől és mennyivel jobb a T54light mint a WZ132? Az orosz még nincs meg de szinte minden statban jobb a wz, csak a talajellenállása gyengébb, ami mocsárban nagyon kijön. De pl homokban rendre gyorsabb vagyok vele.

Nick: HE_Storm

(#37091) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#37089) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Onnan szedik? Pedig jót lehet derülni akkor is mikor szakaszoznak, és közzéteszik.... :DDD Jelenlévők kivételek. :D

Azt hittem megsértődtél, vagy már csak simán nem vállalod, a velem lévő nyilvános kommunikációt. :DDD

(#37092) kicsitrash válasza szbalogh (#37090) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Hogy honnan?

Onnan, hogy ha valahol már szerepelt pl. face csoportban, osztott meg képet... be lehet azonosítani ki kicsoda :)))

Máshol is ezt a nevet használja, ott is utána lehet nézni... sok kis infóból néha összeáll valami...

(#37093) jozefgucci1 válasza MinionFlasH (#37091) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Áá miért ne beszélnék veled , nem emlékszem semmire ami gátolná ! Talán két ember van itt akivel nem beszélek csak ha nagyon megérett rá a helyzet .Már mondtam , hogy gyere klánba aztán ott van móka kacagás ! CW előtt van aki kötelezően Matusz papát vagy Mónika Show bejátszást néz :DDD Állítólag ez elűzi az RNG felét !

Szbalogh .:Kérdezni is akartam , hogy sikerült e beilleszkedni és mennyire vettek be a kampányba ?
Én is a klán miatt húztam ki a T54Ltw-t , mert semmi más nem jó csak az . Talán még a RU amit elfogadnak ,de jellemzően minden klánnál ez van . Anno pedig mekkora 1390 Fétis ment ! Zwackos videókban láttam , hogy a sok lila azzal tolta a CW-ket végig , most pedig lecsengett .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#37094) szbalogh válasza jozefgucci1 (#37093) üzenetére


szbalogh
őstag

Van már vagy 5-6 csatám, mindig bekerülök valahogy. Tegnap azért, mert senkinek nem volt RU-ja :D De azzal is ilyen szindróma volt, mert hiába mondtam, hogy sokkal jobb legénység van a Wz-ben, oda se bagóztak.
Elég jól állunk, tier 10-ben meg tuti összejön nekem is a maradék 10 csata. Tegnap még a ZWACk előtt voltunk :D Abban reménykedem, hogy a nagy klánoknak nem lesz elég csapatuk a riggelés miatt :D Tier 8-ban 4 csapat is kijön de akkor már én is kellek.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#37095) LZs?! válasza szbalogh (#37090) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@szbalogh

Valaki világosítson fel, hogy mitől és mennyivel jobb a T54light mint a WZ132?

Részemről a light vonalon húztam ki a T54-et és a kínai light vonalon a WZ132 kifejlesztésénél álltam meg, de nem gurultam vele; csak azért, hogy kontextusba lehessen helyezni a következőket:

T54 Ltwgt

+ picit jobb DPM (elhanyagolható)
+ picit gyorsabb
+ észrevehetően jobb páncél
+ kissé nehezebb (rammolás)

- kevésbé agilis
- jobban szór a lövege menet közben

Szerintem összességében jobb a T54, mert több van benne a medek "fajtajellegéből", így kevésbé lóg ki a jelenlegi metaból.

A páncél és nagyobb tömeg miatt jobb eséllyel jön ki a egy másik LT-vel folytatott dog-fightból; a két mumus a 1390 és a Spypanzer: a gép riszálásával lövések egy része pattintható, főleg ha előtte sikerül bevinni egy egy megelőző rammolás/láncolás kombót. A WZ tankokat mind a két fenti ellen csípőből lyuggatja ki közelről.

Ezektől eltekintve sz'tem más téren nem nagyon különbözik a kettő.

Nevermind...

(#37096) jozefgucci1 válasza szbalogh (#37094) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Na ennek örülök ! Sajna nálunk alig jön össze az ember a két csapatra ! A T10-től pedig egyenesen félek , hogy lesz e megfelelő tank hozzá !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#37097) #84221696


#84221696
törölt tag

Kissé kaotikus ma a játék. Repülő(!!!) jgpz e 100, K4 tornyozik, beledurrantok kettőt (a testét nem láttam, csak a tornyát), erre beadja kritikusnak a láncalpat! :DDD :C

(#37098) Dobi 562 válasza grizlisandor (#37079) üzenetére


Dobi 562
addikt

Koszi!

Azert azt a csataeredmenyt megosztani nem szep dolog! :DDD

(#37099) emre válasza kchryss (#37015) üzenetére


emre
veterán

Inkább ez ha már koncert. :D
Pedig szerettem a Metallicát is, de már egy ideje nem hallgatom.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37100) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Van még teszt szerver ugye?! Ki akarnám próbálni az SP-t.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.