Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36501) #84221696 válasza Greentea (#36500) üzenetére


#84221696
törölt tag

Köszi. :) Megfontolom. Valahogy szimpatikusabb a jp2, lehet, arrafelé megyek majd. :)
Az E50M ágat tolom most és a panther 2-nél tartok. Szerintem a panther 2 teljesen rendben van, pedig féltem tőle, olyan sok negatív kritikát olvastam róla. Ha az E50M is hasonló lesz, már annak örülni fogok. :)

[ Szerkesztve ]

(#36502) zolika15 válasza #84221696 (#36501) üzenetére


zolika15
tag

Jp2 jo en is ott vagyok, igaz hogy mar reg kihuztam belole a 9-est csak nem vettem meg, de annyit nem td-zek max a kuldetesek miatt. :)

Zoli

(#36503) Enzolord válasza bigobert (#36466) üzenetére


Enzolord
addikt

Szóval kényszert érzel, hogy kövesd a topikot, és még mindig van feleséged? Maxi respect Neki.. ;] ;] ;]

(#36486) emre Hogy egy klasszikust idézzek a Kelly Hőseiből, A füleden ültél?? :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#36504) fradi81 válasza #84221696 (#36501) üzenetére


fradi81
veterán

Nekem is szimpatikusabb volt a jp2, de amióta megvan a ferdi csak azzal megyek a 2 közül, és jgtig-hez úgyis 6 ember kell.

moto g72, Ninebot d28e

(#36505) Greentea válasza #84221696 (#36501) üzenetére


Greentea
senior tag

Panther 2 tényleg jó, nekem is nagyon tetszett. :) E50-el mégjobban ment a játék, egyenlőre E50M-el (4.csata:D) és 0 győzelem.., fail platoonok mindenhol behoznak tier4-es tankokat (nem tudom miért nem lehetne limitálni ezt..) így egyből -2 tankkal kevesebbel indulunk.. De remélem lesz még jobb is. :)

(#36506) zolika15


zolika15
tag

Tudna segíteni valaki aki használja ezt a hitlog-ot, folyamatosan kifagy a betöltési képernyőnél és nem tudom miért lehet.

Zoli

(#36507) #84221696 válasza fradi81 (#36504) üzenetére


#84221696
törölt tag

Úh. Akkor most van egy kis zavar nálam. :) Kell még kb. 15k xp, így lesz időm gondolkodni. A legénység annyira nem számít, mert a 8.8-as jt-ben 4 skilles csávók ülnek. :)

Greentea: nekem még sok xp kell az E50-hez, a fee xp-t meg gyűjtöm, mert ahogy hallottam, stock állapotban az E50 gyengusz.
Nekem az első 10-es tankom az E5, 4 csatát mentem vele, wr 0% :DDD Jó kis tank, de most már nem vagyok annyira oda a heavykért. A leo1 és az e50m vonalon mocorgok és a medek tetszenek. :)

(#36508) galervin93 válasza Greentea (#36500) üzenetére


galervin93
őstag

RHM-mel délután már mentem 4800-as kört is, fene jó masina. :-D Legalább javítottam a TD15-öt. Szoknom kell még, de nagyon korrekt cucc.
8-as artyval Hallufon meg az SPG15 lett meg, sajna egy kóbor T54E1 kikapott, így csak 19 tokenem van, shit. :-D Érdekessége egyébként a körnek, hogy volt egy lövésem, amivel egyszerre kettő tankot sebeztem, majd a rákövetezővel egyszerre hármat! :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36509) Greentea válasza #84221696 (#36507) üzenetére


Greentea
senior tag

Én inkább úgy fogalmazok, hogy vállalható. :)
Ha megveszed az e50-et akkor nem tudod feltenni rá a 8,8-as gunt, mert kevés a lánctalp teherbírása így csak a pantheres szívószál gunnal tudod használni, ez a legnagyobb sz*patás.
Motort én hoztam az Aufkl Pantherről, ami szerencsére felment rá lánctalp nélkül.
Ha free-ből kihúzod a lánctalpat vagy teszel rá torziós cuccot, akkor lesz egy távolról mesterlövéses tankod mint a panther-panther2 csak jobb testpáncéllal. (ekkor még nincs meg a fejlesztett torony)
Ez után, ha a motor is megvan (alap motorral soha sem próbáltam ki így nem tudom mennyire szenvedős) választhatsz a lövegek között, a másik 8,8-assal én nem foglalkoztam, gyorsan meglett az xp a toronyra és a top gunra a 10,5ösre és mehet az első-második sor és a rammolás. :DD
Fejlesztett torony jó, kb minden második lövés tuti pattan róla, vagy a gun leveszi de sajna az is gyenge pont mert a löveg mellett is be lehet lőni így nem is kell konkrétan kupolára célozni...
Leo PTA-t bánom, hogy eladtam, karácsonykor vissza kéne venni. :)

10 csatát letoltam most az e50m-el, kezdek lassan ráérezni, wr 33,33% :D de jó lesz. E50 után (lehet, hogy csak nekem) de hiába erősebb motor, jobb forgás stb. lassabbnak tűnik.. :U

(#36508) galervin93: Grat! :) nekem a rekordom vele csak 4100dmg, annyira nem éreztem rá meg csak duplázgattam eddig. (most meg már azt sem :B ) Az ágat befejeztem itt, ha csak nem lesz nagyon jó a Grille 15.

[ Szerkesztve ]

(#36510) nyunyu


nyunyu
félisten

E50 eleg nyogvenyelos, amig nincs meg a nagy torony+nagy agyu kombo.

Onmagaban az E75-rol hozott nagy motor edeskeves a boldogulashoz, annyira papir az alap torony, meg ahogy irtak lehet szivni a Panther szivoszalaval, vagy ha elvertel 600k-t (akciosan 300k) a torzios izere, akkor a Panther II eggyel vastagabbjaval, de az csak az alphat noveli, pen ugyanugy ~200 marad, ami ezen a szinten sniperkedeshez edeskeves, flankhez meg nem mindig van meg a sebesseged, mert mire szembol mellemesz a szembejovo tanknak, addigra rohogve beledlo ketszer, aztan mire el tudod kezdeni sorozni az oldalat, addigra hianyzik a fele HPd.

Persze multkor pont megszivtam, mindenfele felszerelesre elvertem az osszes lovemat, majd a felaras akcio masnapjan kezdtem jatszani a mar 1.5 eve garazsban porosodo E50-nel, aztan akkor jottem ra, hogy a raktaron levo extra felfuggesztesem nem passzol az E50-re, 600k-m se maradt arra, hogy vegyek ujat, ugyhogy kezdhettem a 75 L/100-zal lanctalpra farmolni az XPt. :W

Miota osszeharacsoltam a nagy agyut, azota elvezem vele a jatekot.
Mondjuk max a napi duplazasok erejeig szoktam elovenni, mivel prem nelkul eleg koltseges a T9/10 tankokat uzemeltetni, meg amugy is a brit medekkel kene haladni.

Cromwell utan a Comet kb. akkora visszalepes, mint anno a nerf elotti Hellcat utan a T25/2. :W
Kapsz +300HPt, ellenben kevesebb sebesseg, meg a pen "javul" 145-rol 148-ra, cserebe nyolcas helyett kilences tankokat kapsz az arcodba, mig a top heavyk mogotted kempelve elhalalaloznak <1000 sebzessel. :Y

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36511) emre válasza Enzolord (#36503) üzenetére


emre
veterán

Ha rendesen olvasnád a két wot topkot tudhatnád hogy éjszakás vagyok.
Elmagyarázom neked hogy ez mit is jelent.:
Azt hogy amikor itt történés van abban az időpontban nagy valószínűséggel alvással töltöm az időt mert ma is 9 körül elindulok melózni, és reggel 6 körül érek csak haza. A munkaidő alatt ráérek olvasgatni és természetesen próbálom nyomon követni az eseményeket, de a dolgok természetéből adódóan ilyenkor nincs túl nagy pörgés. Szóval amikor "normálisék" (bocs akit ezzel megsértenék) napközban osztják az észt a fórumon én épp próbálom bepótolni az éjszakai meló okozta alváshiányt és csak utólag értesülök az eseményekről.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36512) Greentea válasza nyunyu (#36510) üzenetére


Greentea
senior tag

Azért van különbség hogy 135-öt vagy 240-et lősz bele valakibe. 203mm valóban kevés t9-t10-ben de bőven nem annyira, hogy katasztrófa legyen vele a játék, szerintem. :)

(#36513) dvids válasza nyunyu (#36510) üzenetére


dvids
aktív tag

Csak a pontosítás kedvéért mondom (mert én is félre lettem ezzel vezetve itt korábban): az E50 nem osztozik az E75 motorjával.

(#36514) nyunyu válasza dvids (#36513) üzenetére


nyunyu
félisten

Masfel eve (8.8-8.9 kornyeken) vettem meg az E50-et, aztan tettem is ra egybol az akkori nagy motort, ugy allt a garazsomban legenyseg nelkul.

Gondolom, akkor meg kozos lehetett az E75-tel, mivel nem volt masik fullos kilences nemet tankom, stock Leo PTAt, meg JTt az E50-nel egyutt vettem.

Emlekszem, mekkora szopas volt az E75 motor nelkul :DDD

Ezek szerint azota varialtak valamelyik patchben, mivel most azt irja a kliens az E50 motorjara, hogy csak az E50-nel kompatibilis, E75-ere meg azt, hogy csak az E75-tel.

Nevukon kivul persze minden parameteruk megegyezik...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36515) sith7


sith7
nagyúr

IS8 - T10 - zel kapcsolatban van valakinek tapasztalata ?
"keményebb" lett ?

(#36516) nyunyu


nyunyu
félisten

Aha, 8.8-ban vettek el a korabbi 1200 loeros motort az E75-tol es az E50-tol. (E50M-n meghagytak)

Helyette kapta mindketto a sajat 900 loeroset, aztan az E75 kapott nemi talajellenallas es sebesseg buffot, igy nem lett sokkal lassabb, mint volt.

Ezek szerint a korabbi motor kifejlesztese mindketto utodot unlockolta a patch soran, annak ellenere, hogy csak E75-om volt akkoriban.
E50-et csak a patch utan fel evvel vettem meg.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36517) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Köszönöm az uraknak a segítséget, csak megadta 1241 base XP-re az Ászt. Nem tudom, hogy velem van-e a baj, mert én rühellem ezt a tankot és csodálkozok, hogy ilyen magasan van a Ász szint?

(#36518) nyunyu válasza grizlisandor (#36517) üzenetére


nyunyu
félisten

Nekem tegnap BT7-ben ~2.9k sebzes+4 fragra, ~1050XP-re I. osztalyt adott a Comet.

BT8-ban mar orulok, ha a sajat HPmat ki birom osztani.
BT9-ben a csapatok osszetetelenek szemrevetelezese utan valtok is kamikaze scout modra, hogy mielobb mehessek masik tankkal. :DDD

Sok ertelmet nem latom, hogy hosszu percekig szenvedjek, HATHA ossze birok vakarni 200 helyett 300XP-t egy eleve vesztes meccsben.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36519) nyunyu


nyunyu
félisten

Valaki szolhatna a top szobanovenyunknek, hogy az eddigi TD zonabol mar nem lehet ellatni a zaszloig. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36520) jozefgucci1 válasza grizlisandor (#36517) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Utánad következő csatában összelőttem ezt .:Bc Ace :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#36521) Atti777 válasza nyunyu (#36519) üzenetére


Atti777
senior tag

Van olyan minimap, ami jelzi a draw distance határát?
A Locastan minimap mod utód sajnos nem tudja :( A viewrange kört meg inkább nem áldoznám fel

Путин, иди нахуй!

(#36522) nyunyu válasza Atti777 (#36521) üzenetére


nyunyu
félisten

XVMben tetszoleges kort tudsz rajzolni.

minimapCircles.xc, vagy miben:
"view": [
// Simple model (one dynamic circle for blindarea), for most players
// { "enabled": true, "distance": "blindarea", "scale": 1, "thickness": 0.75, "alpha": 80, "color": "0x3EB5F1" }

// Extended model (5 circles), for experienced players
{ "enabled": true, "distance": 50, "scale": 1, "thickness": 1.0, "alpha": 100, "color": "0xFF0000" },
{ "enabled": true, "distance": 445, "scale": 1, "thickness": 0.75, "alpha": 75, "color": "0x8470FF" },
{ "enabled": true, "distance": 564, "scale": 1, "thickness": 1, "alpha": 75, "color": "0x8470FF" },
{ "enabled": true, "distance": "standing", "scale": 1, "thickness": 0.5, "alpha": 50, "color": "0xFFFF00" },
{ "enabled": true, "distance": "motion", "scale": 1, "thickness": 1.0, "alpha": 75, "color": "0xFFFF00" },
{ "enabled": true, "distance": "dynamic", "scale": 1, "thickness": 1.0, "alpha": 60, "color": "0x3EB5F1" }
],

standing: periszkopos latotavolsag
motion: mozgas kozbeni (tank+optika)
dynamic: aktualis
Tobbi meg ertelemszeru
50m: innen mindenkeppen spotolnak
445m: spot felso hatara
564m: 9.12-ben bevezetett draw distance

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36523) Atti777 válasza nyunyu (#36522) üzenetére


Atti777
senior tag

Köszi, de nem használok xvm-et és nem is áll szándékomban, önálló modra gondoltam.

Путин, иди нахуй!

(#36524) nyunyu válasza Atti777 (#36523) üzenetére


nyunyu
félisten

Passz, XVMben egyszeru volt kivitelezni, csak az 564m-es sort kellett beszurni az eddigi konfigba.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36525) jr1994 válasza Atti777 (#36521) üzenetére


jr1994
addikt

QB modpackját tettem fel amíg nem lesz teljes az Aslain, abban jó. És ami az on-ban volt gond, hogy dühöngőben a tüzérségi támadásnál bugos Jacktorral, ott ez is jó. Mellesleg ez az egy csatám volt a dühöngésben, hát vicces ez az arty segítség meg pörgős meg nagyon oda kell figyelni, izgalmas, de -50000 kredittel jöttem ki, ami azért annyira nem vicces. Én vagyok a béna, vagy másnak is masszívan veszteséges ez a mód? Mert akkor nehezen lesz itt T-22 kérem szépen.
Mondjuk egyszer sem javítottam meg közben a tankot, így mindhármat kilőtték egyszer-egyszer, de még ezt a Berlin pályát is tanulnom kell, nem mertem bemenni a javító zónához mert gondolom ott a legveszélyesebb.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#36526) kchryss válasza jr1994 (#36525) üzenetére


kchryss
addikt

Rampage mód: Mindenkitől azt hallottam, hogy maszívan veszteséges a dolog szóval nem vagy vele egyedül.
Én a Dominationt próbáltam ki, artyval próbáltam, 3-ból 3x Kareliára rakott. Felmentem oda ahol randomban a bázisok vannak és egész csata alatt senki sem jött oda, még csak fel sem spotoltak a 3-ból egyik csatában sem. Elég jó móka folyamatosan lövöldözni hol az arty ágyújával, hol légicsapással hol arty csapással felváltva :C
Mivel nem lőttek meg és gyakorlatilag folyamatosan van célpont amit lehet lőni, így a nyertes körökből plusszban jöttem ki, a vesztes is majdnem 0 lett.
Viszont a küldetés rendszerrel lehet valami gubanc. D5 küldetést aktiváltam, lőttem egy rakás lánctalpat, voltak killjeim is és a sima arty lövéssel, spoton nem voltam mégsem adta meg egyszer sem ...

[ Szerkesztve ]

(#36527) zodo


zodo
nagyúr

Minden szép és jó. :)
Ilyen se történt még velem....
Két esetleg nagy ritkán három győztes csata kezdésnek de hogy zsinórba négy az tuti soha.

Gyengécske kezdés után mert hogy két csata tuti nem rajtam múlt.
Szinte az alap Cromwell-el, kimentem meghalni.
Jagdpanzer IV sem szerepelt valami fényesen, két megrágottat is leloptak és végül beálltam egy full hp-s OI arcába, többiek segítettek ugyan de a hiányzó egy sebzés nem értem csattant hanem rajtam.
T1 Heavy VII-es csatában, miután kaptam egy jókorát iszkoltam, miközben bázis felé vettem az irányt segítséget kért egy T29 az OI exp ellen és hát kiszedtem neki aztán egyedül befoglaltam.
Kv-1 szépségem meg hozta a jó formáját.
Hozzá teszem, ütközet Steppes és alulról indultunk. Valami új járvány lehet de mindenki jobbra indul én meg egyedül a HT csata szikláshoz. nyilván nem dőltem be és visszafordultam de mivel utol már nem érhettem őket ezért a középső mederben (sztrádán) :D haladtam és irtottam és végül hárman is foglaltunk.

(#36528) #43783936 válasza zodo (#36527) üzenetére


#43783936
törölt tag

Egyre többek szerint, hogy a wotban is kötelező a jobbra tarts. :D
Elég csak Sand River, Styeppe vagy éppen Erlenbergre gondolni.
Mondjuk Erlenberg különleges, mert ott támadás/védelemben pedig mindenki mániákusan balra indul meg.

(#36529) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok! Látom, hogy nagyban megy a Ferdinand/JPII elmélkedés. Nekem is ki van fejlesztve mindkettő, a mostani akcióban az egyiket meg is veszem. Még nem döntöttem el, hogy melyiket, de nem is ezért írok most.

A kérdésem az, hogy a JPanther-t van aki megtartotta örök darabnak? Ezzel húztam ki mindkét nyolcast és nem mentem vele csak kb. 160 csatát, de valahogy nagyon a szívemhez nőtt. A jó lövegsüllyedése és a picit elforgatva igen pattintós frontja sokszor jó használatot tett. Érdemes vajon a garázsban tartani bármilyen későbbi küldetés miatt? Előveszem még valaha, vagy úgy járok vele, mint a SU-152-vel, amit megtartottam, mert "hű de jó kis gép", de amint kimaxoltam az ISU-152-t, többet elő sem vettem?

A kérdéseim hozzátok szólnak, de igazából magamnak kell feltennem ezeket. Azonban kíváncsi vagyok, hogy nálatok milyen sors várt a "kis" JPanther-re...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#36530) Atti777 válasza lacibacsi (#36529) üzenetére


Atti777
senior tag

Én, amikor kezdtem a játékot, csak a német TD vonalat húztam. A Jagdpanther egy nagy álom volt a JPz. IV után, meg is tartottam (a StuG III is megvan), azt hiszem 800 csata körül tartok vele.
Viszont mostanában ritkábban veszem elő, jobban tetszenek a közepes és könnyű tankok, de azért el nem fogom adni.

Путин, иди нахуй!

(#36531) jagada válasza lacibacsi (#36529) üzenetére


jagada
őstag

Én eladtam, messze nem nyújt olyan élményt, mint a JPII 10-es lövege az 500-as sebzésekkel.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#36532) grizlisandor válasza nyunyu (#36518) üzenetére


grizlisandor
addikt

Minden csatában megpróbálok valami maradandót alkotni, legyen az bármilyen BT. :DDD
De lehet használom a taktikádat, hogy a vesztes körben 200-300 XP-ért nem küzdök. ;]

(#36520) jozefgucci1: Csak sikerült, grat! :P

(#36533) jano_77 válasza jr1994 (#36525) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ugyan ez volt nekem is a tapasztalatom a dühöngéssel, hogy jópofa, élvezetes, de brutális mínuszokat eredményezett. Szerintem így nem nagyon fog érdekelni a T-22, akár mennyire is OP tank. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#36534) joergie válasza szbalogh (#36445) üzenetére


joergie
őstag

Igen, hálisten nem csak az átütést emelték(T23E3), hanem a komplett ágyút átemelték a t37-ből, így nem annyira meggymagköpködő érzés, hanem van a skúlónak sebessége is.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#36535) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

No comment:


Elég furcsán adja ma a MM.

“ nem kell mindig nyerni “

(#36536) szallasi007 válasza Szepi1979 (#36535) üzenetére


szallasi007
őstag

Az első omg a masodikkal mi gond?

(#36537) robogo81 válasza szallasi007 (#36536) üzenetére


robogo81
aktív tag

Talán a top tieres artyk?

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#36538) skopy


skopy
tag

Szeretem a wot -ot, nagyon igazságosan osztja a lapot :(

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#36539) Because


Because
őstag

jópofa csata volt, konkrétan egy azaz 1HP maradt :D

[link]

(#36540) Greentea


Greentea
senior tag

Wow! E50M-el meg is lett a tank ász. Első osztályra számítottam hiszen E50-el 6000+ dmg-el lett meg + tier 10ben ez az 5k sebzés nem túl sok.

(#36541) #84221696 válasza Greentea (#36540) üzenetére


#84221696
törölt tag

Grat! Nagyon szép eredmény! :C

(#36542) szallasi007 válasza robogo81 (#36537) üzenetére


szallasi007
őstag

Egy rakéta lightal vagy ami nevetséges dpm-et szór magából, tier 8 tankok ellen és ha nem agyhalottakkal vagy ez egy sima kör lttbnek. Van két arti aki majd lövi a hevi dombos vonalat amíg te a jobb oldali részt attolod majd agyonlovod őket. Ha ez nem tetszik akkor mész a hevi oldalra a szivoszal csovel és sebessegeddel supportolni. (Bocs telorol vagyok)

(#36543) Greentea válasza #84221696 (#36541) üzenetére


Greentea
senior tag

köszi! :)

(#36544) zodo


zodo
nagyúr

Kiegészítő babrálók vagy hozzáértők!

Szeretnék pár apróságot változtatni mint ....

1 Játékon belül a "Bővített kistérkép funkciók engedélyezése" "Mindig"-re állítva.
Nem szeretném hogy kétszer jelenítse meg a tankok neveit.

Ha azt állítom be hogy "Alt megnyomására" akkor ugyan normálisan, egyszer olvasható a tank neve de az ellenséges tank utolsó szpotolt helyét nem jelöli ponttal csak annak közelében a tank nevével.

2 Feltelepítettem a damage-panel-Gambiter & Pyter (Hun) kiegészítőt és az ellenfél csapat lista feletti "Sebzés" és "Blokkolt" számlálót szeretném arrébb tenni.

3 Középen fent, nem tudom mi a neve ami számolja mindkét oldal megsemmisített tankjait szeretném hogy fordítva azaz az életben lévőket számolja.

4. Bal fent lévő találati jelzőmből ki szeretném venni a sebzett játékos nevét.
Esetleg ha ide betehető (damage panel mintájára) egy "blokkolt" számláló akkor szinte felesleges lenne a 2. pont csak annyi hogy akkor azt el kellene tüntetni.

Melyiket hol, milyen néven keressem és mit írjak át?

(#36545) emre


emre
veterán

Valaki majd csináljon pár screen-t az on topikról pls.
Most értem haza, kellene kicsit aludnom, erről nem akarok lemaradni. :D

Zodo:

Vagy az én vagy nyunyu hozzászólásai között lesz válasz. Asszem az előző patch-nél kérdeztem rá ugyan erre. De az is lehet hogy még szeptember elején volt....ilyenkor szellemileg totàlkáros vagyok. :B

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36546) kislaszlo83


kislaszlo83
tag

Hali tankerek :D
Újra problémám akadt, hátha Ti tudtok segíteni.
Mostanra apránként lecseréltem a gépem, így ezzel a vassal artyzom :DD jelenleg:
E5400 proci, 4GB ddr2 800-as, 160-as Sata, GT 630 2GB 128 bit.
A .gond, hogy most is csak 20-22 fps van alacsony beállítások mellett, ami néha bezuhan 15 környékére. Driverek frissítve.

(#36547) fradi81 válasza zodo (#36544) üzenetére


fradi81
veterán

1.Van a beépített és az xvm minimap, el kell dönteni melyiket használod, a másikat ki kell kapcsolni.

moto g72, Ninebot d28e

(#36548) fradi81 válasza kislaszlo83 (#36546) üzenetére


fradi81
veterán

cpu-vga terhelést kell nézni és kiderülhet.

moto g72, Ninebot d28e

(#36549) fradi81


fradi81
veterán

Itt miért van több játékos nevénél 0 a PR-nél? 1Tamas-sal voltam egy csatában és 1000 feletti, vagy a botokat itt nem számolja? :)

moto g72, Ninebot d28e

(#36550) Enzolord válasza emre (#36545) üzenetére


Enzolord
addikt

Lementve 15.-ig.. Majd dobj egy mail címet, és átdobom... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.