Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36451) Kakumix válasza jagada (#36446) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ez neked is jár: :C

Legyen szép napod!

(#36452) jr1994 válasza kchryss (#36450) üzenetére


jr1994
addikt

Meg TD-be 4000-et sebezni, essetleg talán (a la Hajdú B) :))

Azért az alfát nem mindig adja be, itt egy röhejes példa: 293??

Másik vicces: ez nooboz le? kép.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#36453) Simi37


Simi37
őstag

Erre nincs mit mondani :O :O

4/1 ment át és mind gold volt...

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#36454) Bingisz válasza Simi37 (#36453) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem zavar a sok ömlesztett info játék közben?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36455) Simi37 válasza Bingisz (#36454) üzenetére


Simi37
őstag

Elképzelhető, hogy régen zavart. De már olyan sok ideje használom "ezt a kombót", hogy megszoktam. A minimapos név wn8 most került aslainba először szóval most tesztelem, hogy zavar-e vagy hogy van-e haszna.
Csak az zavar ami nagyon középen van tesztből fölraktam és zoom mérőt(hány*es nagyításban vagyok éppen) de az középen volt és nagyon zavart. Az MSI AB az nincs mindig ott csak azt nézegetem vele, hogy még megvan-e a terhelésmentes alacsony fps bug.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#36456) h1mpi válasza csapee (#36448) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szép leírás magadról :C

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#36457) csapee válasza h1mpi (#36456) üzenetére


csapee
senior tag

Ugye hogy magadra ismertel:))

Csapee

(#36458) h1mpi válasza csapee (#36457) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Te diarmand szintű t*** vagy még a stílusotok is hasonló, remélem a PH! reged is hasonló végrt ér, mint Neki ;)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#36459) Kakumix válasza h1mpi (#36458) üzenetére


Kakumix
senior tag

Remélem felébrednek a modik és rámutatnak hol a helyed!

Legyen szép napod!

(#36460) h1mpi válasza Kakumix (#36459) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Miért azért mert valaki nem tűri el hogy lehülyézzék és trollnak hívják? Ha én repülök Ti is az biztos :K
Én nem félek se tőled se senkitől, ha sértegetnek megvédem magam, akkor is, ha itt a keménymag összefog... Nem hat meg. Nyugodtan visszaolvashatja bármelyik moderátor, hogy én minden esetben csak megvédtem magam vagy azt a fórumtársamat, aki nem nyalizza az unikumokat...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#36461) Kakumix válasza h1mpi (#36460) üzenetére


Kakumix
senior tag

Senki nem írt rólad olyat ami nem igaz, szóval nem megvéded magad, hanem még inkább lejáratod.

Legyen szép napod!

(#36462) h1mpi válasza Kakumix (#36461) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez megint személyeskedés... Jobban tennéd, ha befejeznéd... Szerintem meg olyat ír, ami nem igaz...
Szórakozik a gépemmel meg a telefonommal? Mi köze van hozzá? Én se alázom, hogy min játszik, mert tudom nem mindenki azonos lehetőségekkel bír... Akkor vissza felé, miért kell?

Amúgy se érzem magam jól ott, ahol a 90% utál, úgyhogy okos enged alapon nem írok többet ide. Nyertetek jó b***lást ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#36463) zolika15


zolika15
tag

Lepjunk tovabb szerintem ez nem ide valo...

Zoli

(#36464) Veatta


Veatta
aktív tag

Ez a szarcséplés mehetne privátban is. ( "a troll vajon tudja magáról hogy troll?")

(#36465) csapee


csapee
senior tag

Istenem itt mindenki hulye csak en vagyok helikopter. :))

Csapee

(#36466) bigobert


bigobert
tag

A feleségem nem érti, miért nem tudok leszokni a topik követéséről...

(#36467) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Szeretem ezt a topikot (és az on-t is). Sok mindent tanulhatok nálam jóval gyakorlottabb, tapasztaltabb játékosoktól. Nem szeretném, ha bezárnák a moderátorok. Kérem ezért az igen tisztelt topikgazdákat, hogy gyomlálgassanak egy kicsit, mert attól félek, hogy a sok személyeskedés előbb-utóbb valakinek sok lesz és jön a záróra...

Más: Kifejlesztettem az 59-16-ot és hamarosan meg lesz a Type 58 is. Az 59-16 stock állapotban valami förtelem. Ha eltalálok is vele valamit 5-ből 1 üt át. Kimaxolva a táras ágyúval milyen lesz? T37 élményből jön valami, vagy törekedjek inkább gyorsan túllépni rajta? A Type 58 mennyire hozza a T-34-85 érzést? Mennyire hatékonyan használható? (Tudom. Miért nem próbáltam őket teszt szerveren? Csak azért mert annyi minden mást is ki kellet próbálni és nem volt rá idő...) Köszi

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#36468) MinionFlasH válasza lacibacsi (#36467) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

59-16-ról ezt írják:
Előnyök

gyorsan lő, nagy DPM
jó rejtőzködés
alacsony tanktest, emiatt kicsi célpont
jó prémium átütés
jól fordul, magas végsebesség, gyorsan tolat
a legdurvább WN8 gyár, amit valaha láttam

Hátrányok

motor+lánc sérülés egyszerre
a játék csak ritkán élvezhető vele
az ágyúsüllyedés nem túl jó
hihetetlen alacsony átütés normál lőszerrel, különösen a táras ágyún
HE "hiánya", minden értelemben
majdnem minden tierben (T8-T9) rá vagyunk kényszerítve a prémium lőszer használatára
a házon belüli konkurencia, a Type 64 sokkal jobb
erős konkurencia a szintjén, ezért Pubból, Strongholdból, CW-ről is kiszorul

Szerintem a Type58 nagyon gyenge utánzata a T-34-85-nek, a kisebb átütés, és gyenge csőlehajlása miatt. Ettől függetlenül élvezhető tank, de jobban kell helyezkedni vele, mint az orosz testvérével.

T-37-et sokan dícsérik, nekem annyira nem hozta az eredményeket, a chaffe, és bulldog sokkal jobbak.

Most egy ideig nem rakok fel semmilyen modot, tegnap 2200wn8-al zártam, de ha szopóágra rak a játék semelyik mod nem húz ki belőle, viszont így jobban fut, és nem kell mókolgatni. Az XVM, és a térkép utolsó pozícióknak láthatósága is vihet annyira tévútra, hogy öröm nézni. Döntésekre az előbbi kettőnek van ráhatása, és nem hiszem, hogy mindig pozitív irányba billen miattuk a mérleg.

(#36469) jr1994 válasza lacibacsi (#36467) üzenetére


jr1994
addikt

Értelmes legénységgel (és itt még elég annyi hogy legalább a 100% alap képzettséget érjék el) mindkét tank használható, ha nem is kiemelkedő. Az 59-16 nagy ágyúján féltem attól a pentől, ezért sokáig a legnagyobb átütésűvel használtam de amikor a vége felé felraktam a táras ágyút, egészen megszerettem. Annyi a titka, hogy nagyon óvatosan kell vele játszani, kerülni a bekapott lövéseket és megkeresni a papír tankokat (néhány med oldala/segge, lightok, artyk, francia heavyk, német papír TD-k ilyesmi). Autocélzóval papír tank ellen csak lenyomod a tűz gombot és röhögsz ahogy nem érti miért párolog a HP-ja. Bár hozzá kell tenni, lehet csak az én perverzióm volt hogy kicsit is bejött ez a tank, sokan utálják, de ha nem jön be napi duplákkal is túl lehet lenni rajta.

Minion: én nem mondanám hogy az 59-16 annyira rá lenne kényszerülve a gold használatára, van amire az is kevés :D csak jól kell megválasztani a célpontokat. Megvan a sebessége hogy elfusson ha kell (pl Tigrist 300 méterről golddal se lövi be, akkor futás vagy ha van aki lövi akkor meg csak spotolni).

A Type 58 hasonlít az orosz eredetijére, a lövegsüllyedése néha idegtépő de a 4,1-4,2 sec töltéssel elég pusztító tud lenni, és ennek is megvan a brutális nagy sebzéssel bíró HE lőszere (nem is értem egy-két tank hogy kap ennyivel nagyobb alfát repesszel az AP-hoz képest) ami papír cuccok ellen félelmetes (nekik :D )

A szájkaratét meg pls folytassátok privátban.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#36470) jagada válasza lacibacsi (#36467) üzenetére


jagada
őstag

A Type 58 szerintem egy nagyon nyögvenyelős tank, és sokat kell vele szenvedni, hogy kigrindeld mind a heavy mind a med ágat, elég nehezen gyűlik vele az XP és egyáltalán nem tud meghatározó tényező lenni egy csatában. Amíg nem 100%-osak a legények, művészet vele bármit is eltalálni és a kicsi pennel (128mm :Y :Y :Y ) átütni még közelről is.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#36471) jr1994 válasza jagada (#36470) üzenetére


jr1994
addikt

Mennyi átütése van az E8-nak, az E2-nek? Chaffee? A 30.01P-nek? Vagy a legendás 30.02D-nek? (Mondjuk én azzal is 1300 átlagot lőttem minimális gold használattal). Használhatók a kisebb átütésű tankok is, szerintem. Max nem annyira kényelmes.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#36472) jagada válasza jr1994 (#36471) üzenetére


jagada
őstag

Ha jön egy azonos szintű japán heavy még golddal sem lövi be sajnos, mivel nagyobb távolság esetén brutál mód leesik az átütés értéke, szerintem ez a legnagyobb gyengesége, a lövegsüllyedésen túl. Rendszerint +2 tierbe dobál vele a játék, T8-ban meg semmit nem üt át, sokszor még az artykról is pattog. Repeszt én nem is viszek vele csatába, 85mm-es gunnal nem látom sok értelmét, szerintem egy fostalicska ez a tank, alig várom ,hogy túl legyek rajta.
A chaffeet hogy lehet egy medhez hasonlítani?
Firerfly 171/239
Cromwell 145/202

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#36473) bigobert válasza lacibacsi (#36467) üzenetére


bigobert
tag

Én a magam szintjén szerettem az 5916ot. Igazi light tank játékélményt ad. Olyan igazi low penes LT játékélmény, mikor nem szemből ütöd át a heavyket, mikor rákényszerülsz a felderítésre, lapításra, mikor keresed a "rést a pajzson", hogy eljuthass az artyhoz. Ha elfogadod, hogy szemből nincs esélyed, megtanít mene... visszavonulni. A tank mozgékony, jó álcaértéke van. Az ágyú egyetlen hátránya az alacsony pen. Mint autoloader, nekem nagyon bejött. Nekem a Type 58 csak egy unalmas med volt, ami az utamban állt. Ezért nem is volt hozzá türelmem. Jó kifogás a vele elért statra :P

[ Szerkesztve ]

(#36474) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Köszönöm a válaszokat!

(#36468) MinionFlasH: Na igen. A T37 nekem sem jött be annyira. El is adtam. A Chaffee/Bulldog páros viszont örök megtartós...

(#36469) jr1994: Az 59-16-ra sajnos nem volt legénységem és aranyam sem feleslegben, ezért ott 75%-ról indultak a legények. A Type 58-ra viszont megy majd tovább az előd legénysége, ők pedig már az első skilljük végén járnak, tehát valamennyire képzettek.

(#36470) jagada: Nyögvenyelős? A Type T-34-hez képest is? Mert az aztán tényleg olyan, mint a ragadós dödölle. Volt vele vagy egy tucat tank ászom, de mind kizárólag saját tier-jében. Ha már +1-be dobott, akkor már legtöbbször csak megfigyelő voltam. +2-ben meg free frag. Igaz, gold-ot nem használtam vele. Ha a Type 58 még rosszabb, akkor az tényleg rossz.

(#36473) bigobert: A Light a leggyengébb "fegyvernem"-em, de igyekezm majd jól használni.

Egyebekben megpróbálom harc közben hasznosítani az általatok javasoltakat.

Kösz mégegyszer!

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#36475) jr1994 válasza jagada (#36472) üzenetére


jr1994
addikt

Dehogynem, simán belövi APval is - az oldalát. Tier8-ban meg nem neked kell lehozni a meccset, ott sebzel 800-at 1000-et és jó vagy. Ki kell várni a lehetőséget és akkor menni, addig meg vigyázni a HP-ra. Városban meg nagy alfás szörnyek elé nem kimenni, kempelni és ahogy bigobert mondta az 59 16-ról, keresni kell a rést. Nem mondom hogy nagyon jó tank de sok rosszabb van nála.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#36476) jagada válasza jr1994 (#36475) üzenetére


jagada
őstag

300m felett biztos hogy nem lövi be semmivel. Sniperkedni nem lehet vele mert egyrészt kancsal a löveg és nagy távolságból mint említettem sokat veszít az átütésből, T7-8-ban kb. semmire sem jó. Ha sokáig várok/bújkálok a csata addigra eldől és vagy nem érek oda sebezni (mivel mindenkit meg is kell kerülnöm, hogy átüthessem), vagy legyalulnak minket mert ezzel nem lehet egy csatát lehozni úgy, mint mondjuk egy VK36.01H-val, vagy cromwellel, esetleg T37-el, igaz ezek nem mind med tankok.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#36477) #84221696


#84221696
törölt tag

Melyik a legjobb t3-as tank? :D

(#36478) galervin93 válasza #84221696 (#36477) üzenetére


galervin93
őstag

BT-7, PZ I C ... ?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36479) jagada válasza #84221696 (#36477) üzenetére


jagada
őstag

Ízlések és pofonok...Pz S35, Pz IIJ?

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#36480) jr1994 válasza jagada (#36476) üzenetére


jr1994
addikt

Én részemről befejeztem, elmondtam a véleményemet a tankról, azt is hogy nem kiemelkedő de annyira nem is szar, akinek kell a 10-es úgyis menni fog vele. A túl sok bújkálás vagy túl hamar megindulás a -2 tier csaták szépsége, el kell találni mikor lehet megindulni. Vereségnél meg úgyis mindegy, hogy 200 vagy 250 xp-t kapsz. Egyébként én a medeknél a T-34-2-ig jutottam, na az egy kalap szar, ahhoz képest a Type 58 is király. Én ott adtam fel (minden modul ki van rajta fejlesztve és még 40000 xp van rajta, így még nem kaszáltam egy ágat sem!) és inkább a light vonalon közelítem a WZ 120-at. A heavyk egész jók.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#36481) jagada válasza jr1994 (#36480) üzenetére


jagada
őstag

Nem akarlak meggyőzni, én amúgy is utálom ezt a tankot, és megszeretni sem fogom soha, csak duplázgatom és továbblépek, sőt valószínűleg a nagy motor sem ezen fogom kigrindelni azért a vacak 20 lóerőért 16k XP-t, inkább majd az IS-2-n.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#36482) Akcok94


Akcok94
senior tag

valaki próbálta már a játékot az intel proceszor IGP-jén? i5 3570k-m van és jelenleg nincs videokártyám.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#36483) jr1994 válasza Akcok94 (#36482) üzenetére


jr1994
addikt

i3-2350M van a laptopomban HD3000-rel, minimum közeli grafikán 25-30 fps. El lehet vele lenni, de azért ha otthon vagyok akkor inkább az asztalin játszok :) A tied meg biztos jobb ennél, szóval egy próbát megér.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#36484) #84221696


#84221696
törölt tag

Köszi srácok a tippeket. Van 2 alacsony tierű tank, amit ki kell lőnöm.:)

(#36485) Szepi1979 válasza zozyk (#36420) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Sosem volt bajom veled amikor szakaszoztunk.

“ nem kell mindig nyerni “

(#36486) emre


emre
veterán

Itt meg mi volt, talán csalánra hugyoztatok? :Y

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36487) grizlisandor válasza Szepi1979 (#36485) üzenetére


grizlisandor
addikt

+1, én is túléltem. ;]

(#36488) Szepi1979 válasza emre (#36486) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Én csak kapkodtam a fejem mi folyik itt, még a pattogatott kukoricás képet is elfelejtettem beszúrni.

“ nem kell mindig nyerni “

(#36489) jano_77 válasza MinionFlasH (#36416) üzenetére


jano_77
nagyúr

"Ő (Diarmand- _szazados_) egy unicum, a tudása megkérdőjelezhetetlen, mindenki aki normálisan beszélt vele, ugyanazt a hangnemet kapta vissza."
Ezzel azért vitába szállnék, mert nem egyszer kötött bele másokba, ha csupán csak a véleményüket írták meg vagy épp olyat írtak le, ami az Ő álláspontjával épp nem egyezett meg. Szeretett kötekedni nem kicsit, még akkor is ha nagyon jó játékos, én azt nem vitatom, nem láttam csata közben.

(#36420) zozyk: szerintem Te nagyon is jó szakasz társ vagy! :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#36490) #84221696


#84221696
törölt tag

A jó multkor volt itt szó arról, hogy az első kiválóság jelhez mennyi csata kell. Nekem most lett meg jpantherre. 80 csata kellett hozzá. Gondolom, a jobb játékosoknak ehhez elég 30-40 csata is. :)

(#36491) MinionFlasH válasza jano_77 (#36489) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Mindenki mást gondol, felesleges egymást győzködnünk, már lezártuk Janó. :R

(#36490) meunier

Azt tudod már, hogy JPII vagy Fredi felé mész? Nekem előbbi van kifejlesztve, de soha nem vettem meg.

[ Szerkesztve ]

(#36492) emre válasza jano_77 (#36489) üzenetére


emre
veterán

Engem meg még véletlenül se tegyen veled egy csapatba se az RNG mi? :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36493) jano_77 válasza emre (#36492) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem mondom, hogy nem szoktál kötekedni, de Tőled azért több ízben kaptam segítséget is. Tőle nem sokat. De nem is viszályt akartam itt duzzasztani, csak leírtam a véleményem, hogy azért nem minden olyan fekete és fehér! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#36494) #84221696 válasza MinionFlasH (#36491) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ezt nem tudom. Volt erről szó korábban, majd visszaolvasok.:)

(#36495) jagada válasza #84221696 (#36494) üzenetére


jagada
őstag

JPII mobilisabb, de véknyabb és döntötteb páncél szemből, Ferdi páncélozottabb, de lassabb. Általában a jpII ajánlják, jobban lehet vele helyet változtatni csata közben, akár átrohanni a másik oldalra támogatni, ha arra van szükség, én is azt vettem, viszont a kövi tankhoz +1 fő legénység kellessz, ami már a ferdihez is kell, annak a legénysége pedig teljesen kompatibilis (átképzést követően).

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#36496) galervin93 válasza MinionFlasH (#36491) üzenetére


galervin93
őstag

Nekem JPII kifejlesztve, JP eladva. Szóval az irány egyértelmű, de mivel tegnap megvettem a Borsigot, egyelőre elég lesz egy nyolcas német TD is. :) Majd karácsonykor megveszem a JPII-t, kellenek majd a T55-ös küldetésekhez. Ágyú ugyanaz, mint a Ferdinandnak, csak gyorsabb. Ennyi elég is. :)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36497) MinionFlasH válasza galervin93 (#36496) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Az RHM-re én is kiváncsi lennék, rohadt jó álcája van, de azt az ágat nem kezdtem el, és nincs is tervben. Megveszem az IS-3at, nemsokára ki lesz fejlesztve az 50 120, de nincs rá kreditem. :(

(#36498) galervin93 válasza MinionFlasH (#36497) üzenetére


galervin93
őstag

Még én sem próbáltam a Borsót, buszon ülök, nemsokára meg a monitor mögött. :-D Szegény Emiltől gyorsan megváltam. Brutális ágyú, de a lassúság és a kis kitérítheőség nehézzé teszi a játékot vele. Igaz a dombos pályákon pusztítógép lehet.
Bár nem ajánlja senki, de megvettem a 8-as német artyt is tegnal.
Karácsonyig most már nyista tankvásár, 5 milla kreditről indulok most, de lesz mit venni egy hónap múlva, addig gyűjtögetek. Három küldetés kell a T28 megszerzéséhez, a T55-ös küldetéseket már csak a jutalmakért tervezem csinálni, nem sok esélyem van magára a tankra.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36499) Departed válasza MinionFlasH (#36497) üzenetére


Departed
őstag

50120-ra mindenképp gyűjts, imádom az én bestiámat. :K
Tegnap E75-öket ettem vele vacsorára, úgy kicsontoztam őket (meg másokat is) Lakeville-en hogy már szinte lelkiismeret furdalást okozott hogy mennyire esélyük sincs ezeknek a német böszméknek egy jól használt francia tárassal szemben. :D

(#36500) Greentea válasza #84221696 (#36490) üzenetére


Greentea
senior tag

Én a JP2-öt ajánlanám mindenféleképpen, amennyiben nincs meg a legnagyobb ágyú és legalább a motor.
Mindkettőt kifejlesztettem (először a ferdit) lánc, motor nélkül kb a kv4 stockosan jobban mozog nála..
JP2-vel húztam ki a nagy gunt. Fullos gunnal pedig etalon. :) Ferdit soha sem próbáltam ki teljesen kifejlesztve ez némiképp árnyalja a képet, de stockosan tényleg borzalom.
Jagdtigert én eladtam, gondolkodtam hogy vissza kéne vennem a JP2-őt, de mivel lett rhm így inkább megvettem az E50M-et az első 10-es tankomat. :)

(#36496) galervin93: Nekem az összes t28 concept küldi a jp2-vel lett meg, T55a utolsó td küldije van hátra (6000dmg) Jp2-t eladtam, RHM lett a helyére... hát rhm-el ez szerintem tuti nem fog összejönni, így valamikor vissza kell vennem a Jagdtigert.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.