Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36301) Atti777


Atti777
senior tag

15-3 -ra nyer a csapat, az egyik kilőtt csapattárs azért beírta hogy "idiot team" :)

Путин, иди нахуй!

(#36302) #84221696 válasza Atti777 (#36301) üzenetére


#84221696
törölt tag

Westfield, alulról indultunk. Én a panther 8.8-al fel ballra a többi meddel. Onnan lövöldözöm az ellenfél medjeit. A jobb oldalt bedarálták, onnan kapjuk az ádást. Az ellenfél T29-e kilő, majd chat-ben megírja: die idiot camper panther...
Erre mit lehet válaszloni???

[ Szerkesztve ]

(#36303) zodo


zodo
nagyúr

Teszt szerveren mindig ilyen nehézkes a csatába lépés?
Ez az első alkalom hogy teszten játsszak és 2 x 5 percen vagyok túl, maximum időkeret túllépéssel visszatesz a garázsba.

(#36304) Simi37


Simi37
őstag

Ezt is elértem :C

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#36305) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Oké köszi a tanácsokat.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#36306) Kakumix


Kakumix
senior tag

Reggel megyek templomba gyertyát gyújtani, hogy megköszönjem a kegyet, hogy 11-e óta 156 csatát lejátszva sikerült megcsinálnom mind a két XP gyűjtögetős küldetést, köszönhetően az 5x-ös szorzónak. Hálát adok azért is, hogy negyven akárhány tank van a garázsomban, így mindig tudtam olyan tankkal menni, amelyiken még rajta volt a szorzó. Akár egymás után 6x, is ugyanazzal a tankkal.
:W

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#36307) emre válasza Simi37 (#36304) üzenetére


emre
veterán

Asszem hamarosan én is elérem, ha nem sikerül belátható időn belül megcsinálni a t55 mt15 küldetést. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36309) MinionFlasH válasza Simi37 (#36304) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

:C like! :)

(#36310) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Ez a T-22 elég OP szörnyeteg lesz, a WG bevallása szerint is. Hogy minek ilyen tank a játékba...

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#36311) jagada válasza Cucuska2 (#36310) üzenetére


jagada
őstag

Hogy legyen mire költeni a pénzt a vérpistikéknek.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#36312) szbalogh válasza emre (#36307) üzenetére


szbalogh
őstag

:D

Nick: HE_Storm

(#36313) Simi37


Simi37
őstag

:R

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#36314) joergie


joergie
őstag

Dodge94HUN nevezetű zwackos tag képes volt feljönni vteps ts-re, hogy anyázzon, miután ingame letiltottam, mert aki tk-zik, az blacklistre kerül:
Szerintetek ez normális? Helyretenné a gyereket valaki odaát? Nem az én dolgom...
Engem pocskondiáznak, azt még elviselem, de a családomat...

wotreplay

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#36315) h1mpi válasza joergie (#36314) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Látom a Zwack is hígul rendesen...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#36316) galervin93 válasza joergie (#36314) üzenetére


galervin93
őstag

Én kérek elnézést... Utálom ha szidják a korosztályom, a fiatalságom, de - gondolom a "94" a nickben a születési év lehet - sajnos túl sokszor van alapja. Elképesztő, hogyan tudnak emberek a másikkal viselkedni, pláne ismeretlenül. Felfoghatatlan számomra. Nem mondom, én is el szoktam engedni egy-egy "wtf are u doin"-t, vagy beírok pár kérdőjelet, vagy megköszönöm a "segítséget", ha végignézték a halálom stb., de azért... Mindennek van határa... (Everything has six price, ha már itt tartunk... :-D )

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36317) h1mpi válasza galervin93 (#36316) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tipikus vérpistike belép a Zwackba és elfelejti melyik bolygón él. Én a Bingisz helyében instant bannolnám az ilyet, mert ezek lerombolják a sok munkát és hirnevet, amit a klánba fektetett....

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#36318) MinionFlasH válasza joergie (#36314) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Minősíthetetlen, próbálj megnyugodni, és kizárni, mást erre nem tudok mondani. :( Szerintem ezeknek már az agyára ment a játék... kemény 21-dik életévét tapossa... :(

[ Szerkesztve ]

(#36319) szbalogh válasza joergie (#36314) üzenetére


szbalogh
őstag

Olyan jókat szoktam szórakozni mikor a letékázott társak meccs után rám írnak :D Szeretek velük beszélgetni. Elmagyarázom nekik, hogy nem érdekelnek és csináljon amit akar fenyegetőzzön csak de a WG úgyse csinál semmit :D Puffognak még egy ideig aztán általában nem válaszolnak :(

Nálam csak az kerül fekete listára, aki úgy szívat meg, hogy nem tudom letékázni. Így mindig tudom, hogy kit kell lőni a visszaszámlálás után :D

Nick: HE_Storm

(#36320) Bingisz


Bingisz
addikt

Intézkedünk.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36321) #84221696 válasza szbalogh (#36319) üzenetére


#84221696
törölt tag

Láma kérdés egy lámától, mi az a tk?

(#36322) Simi37 válasza #84221696 (#36321) üzenetére


Simi37
őstag

Teamkill

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#36323) #84221696 válasza Simi37 (#36322) üzenetére


#84221696
törölt tag

Köszi. :R

(#36324) Tarill


Tarill
őstag

megjött from china :D


[link]

(#36325) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Ma akartam befejezni a garázshely+250gold küldetést, kellett volna 25k xp... :C

Iszonyat jó a wz kétszer rakott tier IX-be, másik három VIII-as, egy goldot se lőttem.

De nem kísértem a szerencsém, jó éjt! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36326) h1mpi válasza MinionFlasH (#36325) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A stat miatt hagyod abba a játékot? Unicum úgy se leszel, minden más meg senkit se érdekel :)) Én már nem nézem egy ideje...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#36327) MinionFlasH válasza h1mpi (#36326) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Azért hagyom abba, mert megemelkedett a szervezetembe a boldogsághormon, és a csökkenését nem kockáztatom!!! :P

Egyébként jogos, a sárgákkal senki nem foglalkozik! :DDD

(#36328) h1mpi válasza MinionFlasH (#36327) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A zöldekkel se :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#36329) emre válasza h1mpi (#36328) üzenetére


emre
veterán

Na ne, tényleg? :Y
Hmmm, megfontolandó. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36330) h1mpi válasza emre (#36329) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én zöld vagyok és béna :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#36331) szallasi007 válasza joergie (#36314) üzenetére


szallasi007
őstag

Én ilyenkor két dolgot szoktam tenni, megadom a címem és elkérem az övét. Felajánlom hogy elmegyek hozzá ha esetleg ő nem tud eljönni, csak fizesse ki a benzinpénzt. Sajnos eddig egyik vágyam sem teljesült, mindig azzal jönnek hogy büdös Pesti bunkó (8. kerület pedig szép környék nappal és este is).

A legjobb mikor bemondott egy címet és én közöltem vele hogy nincs olyan utca az adott településen (pont előtte egy héttel jártam arra és konkrétan tudtam melyik az az 5 utca ami van ott :DDD ).

ui.: verekedésig nem fajulna csak szeretném ha az arcomba mondaná a frankót nem a monitor másik felén lenne nagy a szája :(

Ilyenkor egyébként ha betámadnak ne írj vissza csak egyszerűen printscreen mint most aztán küld el az illetékesnek, attól sokkal idegesebbek lesznek ;)

(#36332) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ha van itt HHR-G-s akkor üzenném a kedves klánnak , hogy elég parasztok voltak ma !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#36333) szbalogh


szbalogh
őstag

Ki is léptem ebből az elcseszett RGT bandából. Kis 13 éves gyerek ugat nekem káromkodva félig szlovákul félig angolul...

Bingisz nem vesztek be? :D

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#36334) Dobi 562


Dobi 562
addikt

En azt hittem ez a stilus normalis a ZWACK-ban...

(#36335) Bingisz


Bingisz
addikt

Akkor ezek szerint ez egy ilyen nap. :B

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36336) sith7 válasza Bingisz (#36335) üzenetére


sith7
nagyúr

jön a hidegfront :D

(#36337) szallasi007 válasza sith7 (#36336) üzenetére


szallasi007
őstag

voltak-e már nővel, esetleg férfival az idén? mert valamelyik rájuk férne, abból a sok goldból elmehetnének egy kupiba ;]

(#36338) jr1994


jr1994
addikt

Egyszer nekem is nekem esett egy elborult agyú lila magyar, mikor kitolt bokorból (asszem én RHM) én meg meglőttem, így szegény nem tudta hozni az elvárt statjához az elvárt sebzést :C feljött TS-re, gondoltam meghallgatom, hát amit ott lenyomott 10 perc alatt, annyit egy hónap alatt nem káromkodok :D

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#36339) emre válasza Bingisz (#36335) üzenetére


emre
veterán

Tegnap küldtél csapatba meghívót.
Ennyire kevesen voltatok fenn, vagy csak elgépelted? :D

Más:

Ja, és ha valaki azt hiszi hogy csak a cvakkban qrvaanyaznak és írnak utólag az embernek akkor téved. A napokban voltam csatában valakivel közülük, de nem buzizsidozott senkit se le.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36340) Bingisz válasza emre (#36339) üzenetére


Bingisz
addikt

Béna vagyok és nem bírom úgy küldeni a meghívókat, hogy csak klántagoknak menjen. Szóval inkább meghívok mindenkit. :D

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36341) emre válasza Bingisz (#36340) üzenetére


emre
veterán

És ha egyszercsak megjelenek akkor lenne nagy nézés, vagy csak szó nélkül kitennétek? :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36342) Bingisz válasza emre (#36341) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát, beraknánk, aztán ha jönne egy tag, akkor elköszönnénk.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36343) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Ó tegnap este én is tudtam játszani a saját accomon :D

Be kell vallanom nem éppen virágnyelven válaszoltam neki ezek után :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#36344) emre válasza Stigma.HC (#36343) üzenetére


emre
veterán

Ha én minden ilyenre reagálnék. :N

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36345) Stigma.HC válasza emre (#36344) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ha már megszólítanak akkor általában válaszolok nekik amikor épp ráérek :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#36346) kchryss


kchryss
addikt

A legmagasabb szintű heavy tankom a WZ-111 ezért régóta küszködök a T28HTC HT-15 küldetésével. Ma végre kifutott egy jobb kör vele. Az érzés amikor szembesülsz vele, hogy azért nem lett meg a T28HTC, mert hiába sebeztél majdnem 6000-et tier8-ban, a csatát mégis buktad a retard csapattársak miatt, felbecsülhetetlen ... :W

(#36347) emre válasza kchryss (#36346) üzenetére


emre
veterán

Egy normális csapattal esélytelen hogy ennyit sebezz azzal a tankkal. De azért gratulálok hozzá. Van wz-m, ez nem kis teljesítmény.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36348) Kean_Sorbo válasza joergie (#36314) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Lehet, hogy ebben a játékban mindent lát, de az életet ő nézi csövön keresztül az már biztos. Kíváncsi vagyok rá, milyen közösségi- és magánéletet él az ilyen?

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#36349) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

Ha IS6 és 112 között kéne választanotok, melyik mellett döntenétek?

IS6:
+ magasabb ROF
+ vastagabb oldalpáncél
+ kicsivel több HP

112:
+ mozgékonyabb
+ erősebb torony- és front páncél
+ több lőszer
+ 250 pen HEAT lőszer
+ 30m-rel több látótáv (bár a löveg miatt nem sokat ér)

Ennek ellenére jóval több IS6-ot látni, feltételezem, hogy sokan megnyerték anno.
Kredittermelésre melyik a jobb?
Mindkettőhöz van legénységem, a kínaira igazság szerint jobban ráfér a gyúrás.
Szóval én a "sárga" tank mellett döntenék így elsőre...vélemény vagy esetleg egyéb szempont amit nem vettem figyelembe?

[ Szerkesztve ]

(#36350) diegho válasza zsolthee (#36349) üzenetére


diegho
nagyúr

Én nem adnék pénzt prémium tankért, de ez csak az én véleményem.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.